Jestem w ciazy, a on nie chce slubu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-17, 23:59   #1
kicia418
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Daleko
Wiadomości: 10

Jestem w ciazy, a on nie chce slubu


Moj problem jest taki jak w temacie, jestem w 4 miesiacu ciazy, znamy sie z moim chlopakiem prawie dwa lata- rok i 7 miesiecy, od 1,5 roku mieszkamy razem. On twierdzi, ze mnie kocha, okazuje mi to na wiele sposobow. Jednak nie chce sie ze mna ozenic, nawet teraz- mimo ze bedziemy rodzicami. Mowi, ze za krotko sie znamy. Uwazam, ze mieszkajac razem 1,5 roku poznalismy sie wystarczajaco i nie ma na co czekac. Nawet jeszcze mi sie nie oswiadczyl- on ma juz 34 lata, wiec jest dojrzalym mezczyzna. Warunki materialne mamy dobre, wiec nie wiem w czym tkwi problem . Chce teraz na jakis czas wyjechac do mojej rodziny-ok 3, 4 tygodni. Myslicie, ze to dobry pomysl, ze cos sobie przemysli jak mnie nie bedzie? Pozdrawiam.
kicia418 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 00:20   #2
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Jestem w ciazy, a on nie chce slubu

A coz tu jest do przemyslenia? Dorosly mezczyzna bedzie ojcem...
Ja nie odsuwalabym sie od niego celowo...

Za krotko sie znacie... coz za bzdura... Byc moze on najzwyczajniej w swiecie sie boi
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 00:25   #3
kasica6662
Zadomowienie
 
Avatar kasica6662
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 1 982
Dot.: Jestem w ciazy, a on nie chce slubu

Zamieszkaliście ze sobą po tak niedługim czasie i wtedy nie mówił, ż e za krótko się znacie...? coś mi nie pasuje rozmawiałaś z Nim na ten temat? dał jakiś sensowniejszy powód, oprócz tego, że krótko się znacie? Wyjedz, odpocznij, niech przemyśli na spokojnie, niech zatęskni. zdrówka dla Ciebie i malucha
__________________
Kto pierwszy ten lepszy, ale... druga mysz bierze serek.

Moje dzieła
Preferencje


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=858471 Książkowy wątek
kasica6662 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 01:04   #4
kicia418
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Daleko
Wiadomości: 10
Dot.: Jestem w ciazy, a on nie chce slubu

Cytat:
Napisane przez kasica6662 Pokaż wiadomość
Zamieszkaliście ze sobą po tak niedługim czasie i wtedy nie mówił, ż e za krótko się znacie...? coś mi nie pasuje rozmawiałaś z Nim na ten temat? dał jakiś sensowniejszy powód, oprócz tego, że krótko się znacie? Wyjedz, odpocznij, niech przemyśli na spokojnie, niech zatęskni. zdrówka dla Ciebie i malucha

ksica6662- zamieszkalismy razem, ze tak napisze po czesci z przyczyn losowych, nie chcielismy mieszkac razem na stale- ale pozniej tak krok po kroku zaczelismy zakochiwac sie w sobie, On mnie poprosil zebym zostala z nim na zawsze (po 4 miesiacach zwiazku- oczywiscie bez oswiadczyn). Dziecko tez nie bylo typowa wpadka, bo nie zabezpieczalismy sie- mowilismy ze jak bedzie to bedziemy bardzo szczesliwi, i tak jest w rzeczywistosci. On sie bardzo angazuje w moja ciaze- na kazda wizyte do lekarza chodzimy wspolnie, dba o mnie- zebym brala witaminy dla kobiet w ciazy, itp. . Ogolnie jest wspanialym, opiekunczym mezczyzna, tylko martwi mnie ten brak slubu. Jego jedynym argumentem jest to, ze za krotko sie znamy- ale uwazam, ze skoro bedziemy rodzicami to juz jest ten odpowiedni moment...Mam nadzieje, ze moj wyjazd cos zmieni, widze ze On to bardzo przezywa- tymbardziej, ze wyjezdzam za granice.... Wyjazd jest nie tylko w celu odpoczynku od siebie, ale rowniez chce odwiedzic dawno niewidziana rodzine. Tak to wszystko wyglada- pozdrawiam serdecznie.
kicia418 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 07:06   #5
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: Jestem w ciazy, a on nie chce slubu

szukasz sobie problemu kobieto i tyle. Skoro jest Wam razem dobrze,to po cholere Ci tak "na już" ten slub?
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 07:35   #6
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: Jestem w ciazy, a on nie chce slubu

Cytat:
Napisane przez stokrotka_to_ja Pokaż wiadomość
szukasz sobie problemu kobieto i tyle. Skoro jest Wam razem dobrze,to po cholere Ci tak "na już" ten slub?
mmhm
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 07:51   #7
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: Jestem w ciazy, a on nie chce slubu

W sumie ślub nie jest musem... takie jest moje zdanie. Może ma jakąś barierę psychiczną i tyle, też tak się zdarza...
a że za szybko, ze coś tam...
mój TŻ po 4 miesiącach bycia razem oświadczył mi się, a na 2 równe lata od dnia poznania braliśmy ślub... bo termin ślubu ustaliliśmy miesiąc po zaręczynach... a na 3 miesiące przed ślubem, okazało się, że będziemy sobie ślubować w trójkę
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-18, 07:59   #8
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Jestem w ciazy, a on nie chce slubu

Cytat:
Napisane przez stokrotka_to_ja Pokaż wiadomość
szukasz sobie problemu kobieto i tyle. Skoro jest Wam razem dobrze,to po cholere Ci tak "na już" ten slub?
Dokladnie
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 09:48   #9
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Jestem w ciazy, a on nie chce slubu

Coś ściemniasz https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post18140628
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 16:27   #10
Jaatkaa85
Zadomowienie
 
Avatar Jaatkaa85
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Prosto z serca;)
Wiadomości: 1 614
Dot.: Jestem w ciazy, a on nie chce slubu

Może my śli, ze chcesz go an jaąś kasę naciagnąć? A moze ci nie ufa??
Jaatkaa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 18:10   #11
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Jestem w ciazy, a on nie chce slubu

Paula, ty szpiegu

Czyżby temat założony przez trolla?
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-18, 18:24   #12
Pebles
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 57
Dot.: Jestem w ciazy, a on nie chce slubu

widocznie nie jest na to gotowy , albo jest mu dobrze tak jak jest i nie chce teraz tego zmieniać po za tym i tak juz mu sie zycie znaczy wam zmieniło, moj TZ tez nie chce ślubu uważa ze to jest mu zupełnie nie potrzebne i boi sie ze ślub moze popsuć nasz związek , ale ja to rozumiem i będę czekać az w końcu zmieni zdanie
Pebles jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 19:00   #13
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Jestem w ciazy, a on nie chce slubu

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;22740356]Paula, ty szpiegu

Czyżby temat założony przez trolla?[/QUOTE]


zaraz tam szpiegu ,tak mnie forum nauczyło żeby sprawdzać z kim sie ma do czynienia aby sie na darmo nie produkować z radami jak siedzi takie trolisko i się śmieje wymyślając cd historii życia
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 19:17   #14
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Jestem w ciazy, a on nie chce slubu

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
zaraz tam szpiegu ,tak mnie forum nauczyło żeby sprawdzać z kim sie ma do czynienia aby sie na darmo nie produkować z radami jak siedzi takie trolisko i się śmieje wymyślając cd historii życia
dobra jesteś
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 08:22   #15
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Jestem w ciazy, a on nie chce slubu

słuchajcie a po przeczytaniu tych 2 wątków tak sobie myślę - chłopak wydaje się być czuły opiekuńczy, dojrzały...
tylko ten sex - albo ma kochankę lub kochanka stąd nie chce się kochać z obecną dziewczyną, bo po co, może lubi tylko te pierwsze 3 m z dreszczykiem i motylami w brzuchu ... może dlatego wolny strzelec nie chce ożenku na dziecko zawsze można łożyć alimenty bez zobowiązań
masturbacja - może właśnie masturbuje sie do fotek lub wyobrażeń niekoniecznie obdarzonych waginą a jednocześnie pragnie tzw przykrywki i stabilizacji w innych dziedzinach życia
znałam chłopaka idealnego - czułego, ale z niskim libido na masturbacje nie był również czasu - jego podniecały flirt, rozmowy, jego kariera to było substytutem
Polecam poważną rozmowę, można go zapytać czy Ty możesz go masturbować taka gra wstępna - może chłopak poprostu ma jakieś dziwne nawyki, których sie wstydzi, a które można oswoić jeśli chcecie by Ten związek przetrwał ...
ale za dużo jak dla mnie w nim niedomówień i braku wyczucia i ukierunkowania na potrzeby partnera nie tylko w kwestii upodobań seksualnych ...
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 09:08   #16
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Jestem w ciazy, a on nie chce slubu

Cytat:
Napisane przez Patrilla Pokaż wiadomość
słuchajcie a po przeczytaniu tych 2 wątków tak sobie myślę - chłopak wydaje się być czuły opiekuńczy, dojrzały...
tylko ten sex - albo ma kochankę lub kochanka stąd nie chce się kochać z obecną dziewczyną, bo po co, może lubi tylko te pierwsze 3 m z dreszczykiem i motylami w brzuchu ... może dlatego wolny strzelec nie chce ożenku na dziecko zawsze można łożyć alimenty bez zobowiązań
masturbacja - może właśnie masturbuje sie do fotek lub wyobrażeń niekoniecznie obdarzonych waginą a jednocześnie pragnie tzw przykrywki i stabilizacji w innych dziedzinach życia
znałam chłopaka idealnego - czułego, ale z niskim libido na masturbacje nie był również czasu - jego podniecały flirt, rozmowy, jego kariera to było substytutem
Polecam poważną rozmowę, można go zapytać czy Ty możesz go masturbować taka gra wstępna - może chłopak poprostu ma jakieś dziwne nawyki, których sie wstydzi, a które można oswoić jeśli chcecie by Ten związek przetrwał ...
ale za dużo jak dla mnie w nim niedomówień i braku wyczucia i ukierunkowania na potrzeby partnera nie tylko w kwestii upodobań seksualnych ...

Poważnie chcialo ci sie udzielac rady skoro w pierwszych zdania te 2 wątki juz się różnią ?
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 15:34   #17
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Jestem w ciazy, a on nie chce slubu

e no czasem jednego dnia jest tak innego tak burza hormonów wszystko zdaje się wyglądać inaczej
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 15:29   #18
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Jestem w ciazy, a on nie chce slubu

lo faktycznie, tu jest w 4tym miesiacu ciazy a tam jest z chlopakiem 10 miesiacy... i w dodatku bardzo atrakcyjnym wampem...
jak juz sobie bajdurzyc kochanie to choc nicka sobie zmien, co?
bo cie polucjantka paula nie raz jeszcze zgarnie
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 16:17   #19
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: Jestem w ciazy, a on nie chce slubu

cos slabo szpiegujecie.... spojrzalyscie na daty? tam pisala w marcu, a teraz mamy pazdziernik. moze idealnie czas "bycia ze soba" sie nie zgadza, ale mniej wiecej tak...


co do problemu, to ja bym nie naciskala. jak nie chce, to nie. jesli jest ci z nim dobrze, to nie ma co go przymuszac ze wzgledu na ciaze. pisalas, ze liczyliscie sie z tym, ze mozesz zajsc - trzeba bylo mu wtedy powiedziec, ze dla ciebie wazne jest, ze gdy zajdziesz w ciaze, to chcesz tez zostac jego zona. jesli tego nie ustaliliscie, nie wymagaj teraz od niego by sie zenil. teraz najwazniejsze jest zdrowie malucha. a do tematu slubu wroccie w dogodneijszym momencie.
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:39.