Złodzieje z poczty! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-20, 17:15   #1
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona

Złodzieje z poczty!


Ludzie...cała się gotuje! Zamówiłam kalendarz z moim synkiem- robi te kalendarze moja znajoma z Elbląga. Wysłała mi 13 pażdziernika priorytetem. Czekamy, czekamy...nie ma. Aż dziś przyszedł. Tydzień zwłoki, ale nic to myslę... grunt, ze kalendarz jest, bo to prezent imieninowy dla babci. Najpierw zdziwilam sie, jak zobaczyłam kopertę- koleżanka ma piękne pismo, a na kopercie było nabazgrane i przekręcone moje nazwisko. Koleżanka wysyłała z Elbląga, a na kopercie jak byk pieczątka "Olsztyn3". Otwieram- kalendarz miał być w usztywnianej folii, zeby sie nie pogniótł- folii brak- kalendarz złożony na pół! Koleżanka dołożyła 2 haftowane piękne kokardy do związania- kokard brak- kalendarz został związany 1 tandetną tasiemką sliska do prezentow... listu od kolezanki, w ktorym pisala jak zawiązać kokardy też brak- no bo przecież jak nie przeczytam, że byly jakies kokardy, to nie bede wiedziala, prawda? Gotuje sie we mnie... zapłacilam za to 38 zl... prezentu nie dam, bo jest pogniecony. Już kilka razy zostałam okradziona na poczcie, ale nigdy mnie to tak nie zabolało. Na kopercie koleżanka napisała "Kalendarz"... po jaką Ch***** jakis złodziej tam zagladal??? I na co mu kokardy i folia usztywniajaca? Sprawy nie zostawie, bo cos takiego w glowie sie nie miesci. Napisalam juz do nadzorcy poczty, opisalam wszytsko bardzo dokladnie. Juz raz ta pani mi pomogla, wiec mam nadzieje, ze historie tej przesylki tez sprawdzi. Napisalam juz jej, że moim celem jest zarowno rekompensata poniesionych strat, jak i ukaranie zlodzieja. Wiem, ze ciezko wygrac z poczta, ale jesli oni mi nie pomoga, sprawe skieruje zarowno do prasy jak i Interwencji, w ostatecznosci do sadu. Nie chodzi o jakies glupie kokardy, tylko o zniszczenie przesylki i kradziez kogos, kto ma tak odpowiedzialna prace! Czy ktos mial podobny przypadek? Poradzcie mi- walczyc, czy odpuscic? Ryczec mi sie chce
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 17:18   #2
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Złodzieje z poczty!

no chamstwo po prostu co za tupet maja ludzie!
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 17:18   #3
colusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 208
GG do colusia
Dot.: Złodzieje z poczty!

Moim zdaniem powinnaś walczyć ,ale muszisz wiedzieć, że będzie Cię to kosztowało mnóstwo nerwów

Trzymaj się cieplutko, życzę wyjaśnienia sprawy

__________________
Czas zacząć nadrabianie pisania recenzji na wizażu
colusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 17:24   #4
olka222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 140
Dot.: Złodzieje z poczty!

Walcz Kobieto, nie odpuszczaj. Przykre jest to, że w instytucji, której działanie opiera sie w jakims stopniu na zaufaniu dzieją sie takie rzeczy. Nigdy na szczęście nie miałam takiej sytuacji i nie bardzo moge Ci coś poradzić. Nie jestem tylko pewna, czy uda się znależć winnego, ale powinnaś domagać się rekompensaty. Trzymam kciuki
__________________
Z charakteru to ja Ruda jestem
olka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 17:24   #5
NIUNIA***
Rozeznanie
 
Avatar NIUNIA***
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 719
Dot.: Złodzieje z poczty!

Nie odpuszczaj.....walcz o swoje,tym bardziej, ze zniszczyli kosztowną i napewno ważną rzecz. Poza tym skoro to nie pierwszy raz to tym bardziej bym się kłóciała.... Życzę powodzenia
NIUNIA*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 17:32   #6
natka_pietruszki
Zakorzenienie
 
Avatar natka_pietruszki
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 608
Dot.: Złodzieje z poczty!

Walcz! Jeśli każda poszkodowana osoba odpuści, to tacy złodzieje będą czuć się bezkarnie. Powodzenia, trzymam mocno kciuki, żeby Ci się udało.
__________________
Que las palabras vienen y se van. Y yo soy como soy en realidad. Quiero vivir a mi manera.
natka_pietruszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 17:33   #7
Lavenda
Rozeznanie
 
Avatar Lavenda
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Małopolska: - ..... - Kraków
Wiadomości: 786
Dot.: Złodzieje z poczty!

Ja nie raz miałam podobnę sytułację. Obecnie korzystam z poczty kurierskiej przy przesyłkach bardziej dla mnie cennych. Jeszcze trochę i poczta polska przestanie istnieć, bo poziom jej usług jest *****. Jeżeli masz kogoś znajomego w gazecie lub jakimś programi TV to nagłośnij sprawę inaczej nic nie osiągniesz, a z poczty dostaniesz list z oficjalnymi przeprosinami (przynajmniej tak załatwili moją sprawę).
__________________
"Wielu ludzi twierdzi, że sny są czarno-białe, ale ja śnię w kolorze."
Richard P. Feynman

"Jest coś niedobrego z ludźmi: nie uczą się przez zrozumienie, tylko jakoś inacze, pewnie na pamięć.
Ich wiedza jest taka krucha!"

Richard P. Feynman
Lavenda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-20, 17:35   #8
ooliwka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 364
Dot.: Złodzieje z poczty!

lepiej by było gdyby przesyłka znikneła na dobre przynajmniej odszkodowanie (najwyzsze 150zł) a tak możesz walczyć ale to duża instytucja i zawsze się wykręcą

no chyba że ta miła pracownica dojdzie to tego ....
powodzenia
__________________
ty mów co wiesz, ja wiem co mówię





Bóg jest zajęty, w czym mogę pomóc?
ooliwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 17:40   #9
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Złodzieje z poczty!

Bezczelność
Mam nadzieję, że znajdą zodzieja, moim zdaniem powinnaś sprawę nagłośnić jeśli nic z tym nie zrobią, bo to przechodzi wszelkie pojęcie.
Za każdym - KAŻDYM - razem kiedy wysyłam coś pocztą boję się, że nie dotrze. Nawet jeśli są to zwykłe koraliki w ilości sztuk ok 30...
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 18:05   #10
aptekus
Rozeznanie
 
Avatar aptekus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wielko Polska
Wiadomości: 654
Dot.: Złodzieje z poczty!

współczuję i w 100% i popieram walke....

w poczcie polskiej jest mnóstwo ludzi, którym sie wydaje, że te "stare" czasy wciąż trwają...kiedy poczta polska byla monopolistą i ludzie pracujący w tej instytucji robili co chcieli...i to bezkarnie.
trzeba tępić takie zachowania...a na pewno nie zostawiać bez pogłosu...

trzymam kciuki za Ciebie...i Twoje nerwy...
Pozdro
aptekus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 18:16   #11
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Złodzieje z poczty!

Ale chamstwo
ja za kazdym razem jak wysylam paczke to sie boje czy dojdzie -juz raz mi zaginela.
Ostanio wyslalam tez kolezance paczuszke z malym prezencikiem z podziekowaniem i jakos sie kolezanka nie odzywa-pewnie ktos sobie przywlaszczyl

Walcz -trzeba cos z tym zrobic-mam nadzieje ze sie uda
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-20, 18:24   #12
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: Złodzieje z poczty!

Kobieto walcz!

PP to temat rzeka, też miałam z nimi przejścia jak diabli, ale udało się (może opiszę później).

Trzymam kciuki!
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 18:26   #13
karmeleiro
Zadomowienie
 
Avatar karmeleiro
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Trojmiasto
Wiadomości: 1 979
GG do karmeleiro
Dot.: Złodzieje z poczty!

Impersona - trzymaj sie, badz dzielna i cierpliwa...co za bezczelnosc...rzeczywscie juz chyba lepiej, zeby paczka w ogole nie dotarla, niz ogladac jej marne szczatki. Ludzie niektorzy przechodza samych siebie. rany, jak mnie cos takiego denerwuje, cala sie zagotowalam
__________________
************************* **********************
Czarownice sa zwykle tak towarzyskie jak koty......wiekszosc czarownic jest zyczliwa (ogolnie), lagodna (dla pokornych), wielkoduszna (dla zaslugujacych, bo nie zaslugujacy dostawali wiecej niz im sie nalezalo) i oddana generalnie swemu powolaniu, ktore oferuje w zyciu raczej kopniaki niz calusy.
T.P


************************* **********************
karmeleiro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 18:29   #14
livy
BAN stały
 
Avatar livy
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: zewsząd:P
Wiadomości: 489
Dot.: Złodzieje z poczty!

wspolczuje. jejku to chyba jakis ewenement, zeby sie laszczyc na jakies kokardy i folie:/
lepiej zeby calkiem ukradli, bo bys przynajmniej dostala odszkodowanie bez problemow
livy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 18:34   #15
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Złodzieje z poczty!

Impersono, a czy przesyłka była polecona (rejestrowana)? Bo jeśli nie, to marnie widzę Twoje szanse w walce z molochem
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 18:38   #16
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Złodzieje z poczty!

Cytat:
Napisane przez hybris
Impersono, a czy przesyłka była polecona (rejestrowana)? Bo jeśli nie, to marnie widzę Twoje szanse w walce z molochem
to byl tylko priorytet
Mi nawet nie chodzi o odszkodowanie... ja chce tylko zeby ukarac zlodzieja
Myslicie, ze mi sie uda?
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 18:38   #17
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Złodzieje z poczty!

współczuję tez kilka razy miałam nieprzyjemne przygody z PP, ostatnio wkurzam się na listonosza -który albo nie puka do drzwi i zostawia awizo (mimo że jest ktoś w domu) albo po prostu wkłada sobie polecony do skrzynki

nie daj się
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 18:43   #18
Ivon.a
Wtajemniczenie
 
Avatar Ivon.a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 689
GG do Ivon.a
Dot.: Złodzieje z poczty!

Szlag mnie trafia jak takie coś czytam.

Mnie z kolei przychodzą porozrywane i przeszperane przesyłki reklamowe. No po prostu mam ochotę iść na pocztę i pozabijać tam wszystkich za to chamstwo i beszczelność.
__________________
Mój podwodny świat
Ivon.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 18:46   #19
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: Złodzieje z poczty!

Cytat:
Napisane przez Impersona
to byl tylko priorytet
Mi nawet nie chodzi o odszkodowanie... ja chce tylko zeby ukarac zlodzieja
Myslicie, ze mi sie uda?
Oj, szkoda Z poleconymi i paczkami jasna sprawa, a zwykłe listy (nawet priorytetowe) wysyłamy na własną odpowiedzialność Mimo to podziałaj.
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-20, 18:50   #20
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Złodzieje z poczty!

Ja tez mysle,ze trzeba cala sprawe naglosnic i to najlepiej w tv,niech sie wstydza i tlumacza,chamy jedne!
Powodzenia...
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 18:53   #21
livy
BAN stały
 
Avatar livy
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: zewsząd:P
Wiadomości: 489
Dot.: Złodzieje z poczty!

to to nie byla przesylka polecona? ojejej nigdy czegos takiego nie wysylajcie. potem nic nie zrobicie. nawet szkoda czasu marnowac na dochodzenie. nic z tego nie bedzie

niedawno poszlam na poczte wyslac kosmetyki przesylka polecona, a baba do mnie, ze przesylka to jest tylko na papiery. i mi zaproponowala, ze najwyzej moge wyslac jako zwykly list. jeszcze mi chciala do tego koperte sprzedac babelkowa. nie wiem po co, skoro juz bylo dobrze zapakowane. a skad ja mam wiedziec, ze jak odejde od okienka, to ona sobie nie wezmie tej przesylki. no skad?? powiedzialam jej, ze jeszcze sie zastanowie i poszlam na inna poczte, gdzie mi ta przesylke przyjeli
livy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 18:54   #22
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Złodzieje z poczty!

Cytat:
Napisane przez Impersona
to byl tylko priorytet
Mi nawet nie chodzi o odszkodowanie... ja chce tylko zeby ukarac zlodzieja
Myslicie, ze mi sie uda?
Muszę Cię zmartwić, Impersono, ale nie masz w tym wypadku na co liczyć. Jeśli list jest rejestrowany, czyli jest to list polecony lub paczka - przynajmniej wiadomo, którędy taka przesyłka idzie. Co oczywiście nie oznacza, że jest szansa na złapanie potencjalnego złodzieja - z tego, co wiem, w rozmaitych sortowniach panuje wolna amerykanka, i, o ile nie złapią go za rękę na gorącym uczynku, nie ma szansy na wykrycie sprawcy. Wtedy przynajmniej możesz liczyć na rekompensatę finansową, chociaż czekasz na nią i czekasz miesiącami. Jeżeli natomiast, jak piszesz, była to zwykła, nierejestrowana przesyłka, nie masz najmniejszych szans czegokolwiek osiągnąć. Możesz skaładać pisma i denerwować się - ale nawet tzw. moralnej satysfakcji mieć z tego nie będziesz.
Bardzo Ci współczuję, że Cię to spotkało i rozumiem, co czujesz, bo i ja byłam nie raz ofiarą pocztowej nieuczciwości. Pozostaje jedno wyjście - korzystać z rejestrowanych przesłek ubezpieczonych - z nimi obchodzą się jak z jajkiem. Płacisz wprawdzie więcej, ale masz gwarancję, że w razie pocztowej wpadki Towoja strata zostanie zrekompensowana, w razie ubezpieczenia - nawet z nawiązką.
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 18:54   #23
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Złodzieje z poczty!

Wspólczuję.
CO sobie napsujesz jeszcze nerwów zanim wyjasnisz tę sprawę, to Twoje. W każdym razie walcz z tym nieudolnym monopolistą.

Znam temat z począ, od dawna mam z nią mniejsze lub większe komplikację. Nie liczę już ukradzionej rzeczy wartej 300,oo zł. Moja strata i tyle...

Za każdym razem jak coś wysyłam i coś mam odtrzymać listem/paczą, boje się cholernie, że jakiś parszywy charakter mi zrobi protokół przeglądowy przesyłki.

Czy tylko w PL poczta jest bezkarna? Czy tylko w PL giną bezwienie przesyłki i nikogo to nie interesuję co się stało z paczką? Straszne rzeczy...
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 19:02   #24
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Złodzieje z poczty!

Cytat:
Napisane przez livy
to to nie byla przesylka polecona? ojejej nigdy czegos takiego nie wysylajcie. potem nic nie zrobicie. nawet szkoda czasu marnowac na dochodzenie. nic z tego nie bedzie

niedawno poszlam na poczte wyslac kosmetyki przesylka polecona, a baba do mnie, ze przesylka to jest tylko na papiery. i mi zaproponowala, ze najwyzej moge wyslac jako zwykly list. jeszcze mi chciala do tego koperte sprzedac babelkowa. nie wiem po co, skoro juz bylo dobrze zapakowane. a skad ja mam wiedziec, ze jak odejde od okienka, to ona sobie nie wezmie tej przesylki. no skad?? powiedzialam jej, ze jeszcze sie zastanowie i poszlam na inna poczte, gdzie mi ta przesylke przyjeli
A ja Ci nawet powiem, skąd to się bierze. Jeśli poczta ukradnie ci list polecony - oddają Ci ok. 110 zł. jeśli paczkę - ok. 60. Ponieważ ostatnimi czasy mieli sporo kradzieży, wolą przecież wypłacić Ci 5 dych odszkodowania mniej, prawda? Miałam jakiś miesiąc temu taka sytuację, że wysyłała bodaj 5 listów poleconych - a kobieta w okienku do mnie, że ona mi tego nie przyjmie i mam wysłać jako paczkę, bo takie mają nowe zarządzenia. Ja jednak nie z tych, co odchodzą od okienka, tylko zarządałam okazania tego zarządzenia, albo przyjęcia przesyłek. Oczywiście kobieta nie potrafiła tego zrobić, zawołała kierowniczkę, ta próbowała mnie przekonywać, ale ja chciałam konkretów. Ona natomiast nie potrafiła mi ich podać - więc powiedziałam, że albo przyjmie moje listy, albo da mi swoje stanowisko na piśmie, a ja już z tego zrobię odpowiedni uzytek. Summa summarum przesyłki zostały przyjęte i szczęśliwie dotarły do celu
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 19:05   #25
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
Dot.: Złodzieje z poczty!

a u nas listonosz sobie idzie na łatwizne, i do jednej skrzynki wkłada kilka listow i sami se roznoscie panowie. przegiał pałe kiedy dał sasiadowi paczke do odebrania za opłata ! ponad to dzisiaj dowiedzielismy sie, ze facet GDZIES dał do podpisania list polecony z warty,(chodzi o pieniadze z ubezpieczenia z wypadku) i przez to mozemy tych pieniedzy, ktore nam sie naleza, nie dostac! jutro rodzice zamierzaja isc sprawe wyjasnic i pogadac z tym listonoszem bo to juz jest przesada...
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 19:12   #26
livy
BAN stały
 
Avatar livy
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: zewsząd:P
Wiadomości: 489
Dot.: Złodzieje z poczty!

Cytat:
Napisane przez hybris
A ja Ci nawet powiem, skąd to się bierze. Jeśli poczta ukradnie ci list polecony - oddają Ci ok. 110 zł. jeśli paczkę - ok. 60. Ponieważ ostatnimi czasy mieli sporo kradzieży, wolą przecież wypłacić Ci 5 dych odszkodowania mniej, prawda? Miałam jakiś miesiąc temu taka sytuację, że wysyłała bodaj 5 listów poleconych - a kobieta w okienku do mnie, że ona mi tego nie przyjmie i mam wysłać jako paczkę, bo takie mają nowe zarządzenia. Ja jednak nie z tych, co odchodzą od okienka, tylko zarządałam okazania tego zarządzenia, albo przyjęcia przesyłek. Oczywiście kobieta nie potrafiła tego zrobić, zawołała kierowniczkę, ta próbowała mnie przekonywać, ale ja chciałam konkretów. Ona natomiast nie potrafiła mi ich podać - więc powiedziałam, że albo przyjmie moje listy, albo da mi swoje stanowisko na piśmie, a ja już z tego zrobię odpowiedni uzytek. Summa summarum przesyłki zostały przyjęte i szczęśliwie dotarły do celu
dobrze zrobilas, ze sie klocilas. mi sie juz nie chcialo wyklocac z babsztylem. jeszcze po wyjciu pomyslalam, ze moglam wlasnie zarzadac, zeby mi pokazala zarzadzenie na pismie, ale dalam sobie spokoj, bo po drodze mialam druga poczte
livy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 19:12   #27
wariatka_20
Rozeznanie
 
Avatar wariatka_20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: wieś (ale nie zadupie)
Wiadomości: 600
Dot.: Złodzieje z poczty!

walcz, walcz, walcz...........
wariatka_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 19:14   #28
livy
BAN stały
 
Avatar livy
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: zewsząd:P
Wiadomości: 489
Dot.: Złodzieje z poczty!

a tak w ogole to ostatnio wpadlam na patent i utwardzam koperty tekturkami. wtedy nie moga sie doczepic, ze sa tam jakies buteleczki czy cos
livy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 19:16   #29
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: Złodzieje z poczty!

Cytat:
Napisane przez livy
a tak w ogole to ostatnio wpadlam na patent i utwardzam koperty tekturkami. wtedy nie moga sie doczepic, ze sa tam jakies buteleczki czy cos
Też zawsze utwardzam I wysyłam na osiedlowej poczcie gdzie przesympatyczna pani wyśle poleconym wszystko byle do kilograma
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 19:16   #30
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: Złodzieje z poczty!

trzymam kciuki aby udało Ci się wygrać z pocztą
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:12.