problem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-18, 22:34   #1
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374

problem


Witam postaram się tak na szybko - na jakimś portalu (nawet nie wiem o co tam chodzi) YASNI.COM istnieje moje konto z moim imieniem oraz nazwiskiem i zdjęciem twarzy (wyraźnym). Nie przypominam sobie bym zakładała kiedyś coś takiego jednak to nieistotne - przyjmijmy, że tak, ale i tak nie pamiętam e-maila.
I problem polega na tym, że kiedy wpiszę w Google moje imię i nazwisko to wyskakują dwa linki do tego adresu. Nie wiem jak to usunąć albo zrobić coś żeby nie wyświetlało się każdemu w przeglądarce. Bardzo mi na tym zależy. Na stronie nie mogę znaleźć żadnego kontaktowego e-maila

Aha i chciałam jeszcze dodać, że ta strona gromadzi informacje o mnie... co robię gdzie się udzielam itd... po prostu jakby wyszukuje moje nazwisko w internecie i tam to gromadzi, paranoja jakaś

Edytowane przez chwast
Czas edycji: 2012-04-18 o 22:46
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 08:53   #2
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: problem

Masz konto na FB bądź NK ?
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 09:56   #3
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: problem

Contact information:
Email Address: info (at) yasni.com


Tam jest napisane, że trzeba do nich napisać w sprawie usunięcia konta.
"The user may terminate the owner-user relationship at any time without giving reason. Termination should be executed using the Yasni contact form. On termination, the forename and surname of user are to be specified together with the user e-mail address registered on Yasni. Within one week, the operator will completely delete the entire data set saved under the web profile (Exposé) of the user. Notice of termination may also be given in written form or textual form. In this case, the processing time may be longer."
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 12:10   #4
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: problem

Cytat:
Napisane przez FreakChic Pokaż wiadomość
Contact information:
Email Address: info (at) yasni.com


Tam jest napisane, że trzeba do nich napisać w sprawie usunięcia konta.
"The user may terminate the owner-user relationship at any time without giving reason. Termination should be executed using the Yasni contact form. On termination, the forename and surname of user are to be specified together with the user e-mail address registered on Yasni. Within one week, the operator will completely delete the entire data set saved under the web profile (Exposé) of the user. Notice of termination may also be given in written form or textual form. In this case, the processing time may be longer."
Wiem wiem wiem już znalazłam wczoraj, dzięki
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 21:17   #5
netkas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2
Dot.: problem

Witam, proszę o informację czy udało się komuś wywalczyć z portalem yasni usunięcie linków ze swoimi danymi osobowymi? Ja napisałam już trzy maile ale niestety bez odzewu....Właśnie wysyłam oficjalny list pocztą polską...
netkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-19 22:17:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:54.