Zbierać na Louboutiny? - wątek filozoficzny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-18, 13:38   #1
olikbt21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 548

Zbierać na Louboutiny? - wątek filozoficzny


Jest temat o Barbie, gdzie nie wolno krytykować Barbie ;P więc myslę, że na moje rozważania też miejsce się znajdzie.

W sumie to żyję życiem prymitywa i od kilku lat nie mam żadnych marzeń - pomyślałam, że może... zaczęłabym zbierać na Louboutiny - tak po porstu, nie wydawać na pierdoły i w rok - dwa może by się nazbierało... Oczwiście nie rezygnując z wyjazdów na wakacje i nie odmawiając sobie chleba ;P ale na przykład dodatkowej latte.

Zakładając, że piję 3 kawy na wynos dziennie, więc wydaję na to ok. 3 funtów dziennie, Louboutiny kosztują jakieś 500 funtów, to w dwa lata odmawiając sobie jednej kawy dziennie a futrując świnkę miałabym te Louboutiny.


No ale, z drugiej strony, czy są one naprawdę tyle warte? Mam np. szpilki Pollini, kupione na totalnym sale'u - po 20 funtów - są niesamowicie wygodne. Mam też inne projektanckie szpilki, za jakieś 40 funtów, przecenione z 300, czy rzeczywiście Louboutiny będą się od nich różnić i czy jest sens?

A co ze zbieraniem np. na ponadczasową torebkę? Która będzie warta ponad jedną sensowną pensję?

Zwariowałam już do reszty?

Nie chodzi mi o jakieś zbieranie na coś ponad stan, bo jakbym się szarpnęła, raczej o przestanie rozwalania kasy na niekonkretne pierdoły i "przelania" jej na pierdołę konkretną. Jest sens?
olikbt21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 13:49   #2
TaakaPani
Raczkowanie
 
Avatar TaakaPani
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 271
Dot.: Zbierać na Louboutiny? - wątek filozoficzny

Według mnie warto. To takie małe marzenie, taki mały cel do którego można dążyć. Można poczuć satysfakcję, że miało się tyle cierpliwości i zrezygnowało się z tylu rzeczy na rzecz tej wymarzonej.
marka z górnej półki zapewni idealną jakość (przeważnie, choć nie zawsze), zgodność z trendami, niezwykłe fasony i faktury. Moim zdaniem warto oszczędzać na rzeczy ponadczasowe, np. na małą czarną, szpilki, idealnie dobrane dżinsy.
__________________
Matma!!!
Matma!!!

TaakaPani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 13:49   #3
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Zbierać na Louboutiny? - wątek filozoficzny

Tez tak sobie mówie...przestane palic, a za to co bym przepalała raz w miesiącu kupię sobie dodatkowy ciuch Ale małe przyjemności zawsze biorą górę i nie sposób ich sobie odmówic. Pomysl czy nie bedziesz szczesliwsza dogadzajac sobie od czasu do czasu małą latte? Myślę, że jak już odłożysz i kupisz te buty rozczarujesz się i bedzie Ci żal tych wielu chil bez ulubionej kawy Nie warto odbierac sobie drobnych przyjemności.
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 13:56   #4
*Antoinette*
Wtajemniczenie
 
Avatar *Antoinette*
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 535
Dot.: Zbierać na Louboutiny? - wątek filozoficzny

Moim zdaniem warto postawić sobie taki cel. Wybierając jakiś klasyczny fason butów będziesz miała pewność, że założysz je wiele razy i będą ci starczyły na lata, bo jakość zapewne mają świetną. Może lepiej spełnić takie swoje marzenie niż wydawać pieniądze na niepotrzebne pierdoły
__________________


*Antoinette* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 14:18   #5
Paulina1000
Rozeznanie
 
Avatar Paulina1000
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: okolice Warszawy.
Wiadomości: 542
Dot.: Zbierać na Louboutiny? - wątek filozoficzny

Zbieraj! Ja jak zacznę zarabiać sensowne pieniądze to będę odkładać na designerskie buty i torebki. Gdy wybierzesz te klasyczne czarne butki z czerwoną podeszwą to będą Ci długo służyć albo jakąś uniwersalną torebkę typu Mulberry Bayswater czy Pradę . Poza tym odmowa jednej latte dziennie to nie jakaś męczarnia a będzie kilka kalorii mniej i kawa w dużych ilościach nie jest zdrowa (szpilki też, ale sam widok takich pięknych bucików poprawia nastrój).
Paulina1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 14:21   #6
bloondyna
Zakorzenienie
 
Avatar bloondyna
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin .
Wiadomości: 13 124
Dot.: Zbierać na Louboutiny? - wątek filozoficzny

też bym zbierała ..
osobiście podobają mi się narazie buty niemalże identyczne do tych co chcesz , ale nie mają teej charakterystycznej czerwonej podeszwy ..
no i cena .. 199 zł heh ..

myślę , że będę odkładać aż uzbieram ..
w końcu nie zawsze musze jeść longera jak jestem w KFC ..

bloondyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 14:24   #7
*arielka*
Rozeznanie
 
Avatar *arielka*
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 742
Dot.: Zbierać na Louboutiny? - wątek filozoficzny

moim zdaniem warto zbierać, najczęściej te rzeczy są ponadczasowe, więc lepiej mieć 1 porządną rzecz niż kilka gorszej jakości, które szybko wyrzucisz.
*arielka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-18, 14:25   #8
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: Zbierać na Louboutiny? - wątek filozoficzny

zbieraj!
Ja też chcę taki cel - muszę tylko pomyśleć na co zbierać

I jak je kupisz to wklej zdjęcia - choćby za 2 lata ;-)
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 14:27   #9
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 514
Dot.: Zbierać na Louboutiny? - wątek filozoficzny

ja pewnie jakbym uzbierała taką sumę i kupiła te buty to bałabym się że je obedrę/zniszczę
__________________

studia

natalka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 14:30   #10
olenqua
Raczkowanie
 
Avatar olenqua
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 211
Dot.: Zbierać na Louboutiny? - wątek filozoficzny

Nie zwariowałaś, bo z takiego zbierania są same korzyści, dlatego popieram w stu procentach. Zamiast kupować słodycze, pierdoły, gazety nie dość, że będziesz miała wspaniałe buty, to jeszcze odgruzujesz dom, schudniesz albo skończysz z czytaniem debilnych artykułów o seksie oralnym Muszę sobie znaleźć taki cel, to sama zaczne oszczędzać i żreć te longery zaczytując się z Cosmo ;D
__________________
Zawsze trzymaj za rękę dziecko, którym kiedyś byłeś - Miguel de Cervantes

Porzucam Mel B!
Tiffany Rothe Workouts - start: 19.08.2013
olenqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 14:37   #11
bloondyna
Zakorzenienie
 
Avatar bloondyna
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin .
Wiadomości: 13 124
Dot.: Zbierać na Louboutiny? - wątek filozoficzny

olikbt21 - pocieszam Cię , że na allegro wcale nie są takie drogie i na ebayu ..

też sobie taki cel postawie .. grosz do grosza i się uzbiera ..
te buty to moje marzenie .. ale kupie w tańszej wersji tak jak mówilam ..
jednak i na tamte muszę uzbierać ..

myślę , że to świetny pomysł .. ja osobiście zaczne sobie takie cele stawiać .. co raz to jakiś nowy .. zawsze można zacząć od tych mniejszych rzeczy .. czyli torebka za 300 zł a nie od razu za 3 000 zł heh ..

powodzenia !

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg czarne+z+czerwonym+obcasem+.JPG (118,7 KB, 338 załadowań)
bloondyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-18, 14:38   #12
olikbt21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 548
Dot.: Zbierać na Louboutiny? - wątek filozoficzny

Wcześniej mnie motywowałyście, ale Olenqua rozwaliła dokładnie... Brawo dla imienniczki

I powodzenia innym w zbieraniu.
olikbt21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 15:01   #13
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Zbierać na Louboutiny? - wątek filozoficzny

Cytat:
Napisane przez olikbt21 Pokaż wiadomość
Jest temat o Barbie, gdzie nie wolno krytykować Barbie ;P więc myslę, że na moje rozważania też miejsce się znajdzie.


Nie rozumiem po co w ogóle tutaj ten komentarz. Stosowała takie chwyty w podstawówce.
Swoją droga krytyka a prównywanie do pań spod latarni i wyzywanie od idiotek to dwie różne sprawy.
Dorosłość, ciężka sprawa.


Co do butów : zbieraj, dużo nie stracisz odmawiajac sobie tej kawy ( no bo co to znowu za strara, żadna - nawet nie zauwazysz, że tej kawy nie pijsze) no a sumka na buty będzie się zbierać. Jak już miną te dwa lata i wyjmiesz ze skarbonbki na nie kase, pójdziesz przymierzyć i kupić to pewnie Ci będzie niesamowicie lekko je kupić no i sobie pomyślisz, że w sumie nic Cię to nie kosztowało. Fajnie sie tak czasem poczuć więc sądzę, że warto.
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 15:11   #14
olenqua
Raczkowanie
 
Avatar olenqua
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 211
Dot.: Zbierać na Louboutiny? - wątek filozoficzny

Cytat:
Napisane przez olikbt21 Pokaż wiadomość
Wcześniej mnie motywowałyście, ale Olenqua rozwaliła dokładnie... Brawo dla imienniczki

I powodzenia innym w zbieraniu.
Dzięki i powodzenia w zbieraniu
__________________
Zawsze trzymaj za rękę dziecko, którym kiedyś byłeś - Miguel de Cervantes

Porzucam Mel B!
Tiffany Rothe Workouts - start: 19.08.2013
olenqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 15:59   #15
852
Raczkowanie
 
Avatar 852
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 330
Dot.: Zbierać na Louboutiny? - wątek filozoficzny

Zbieraj!
Gdy ja się już usamodzielnię, też postawię sobie taki cel i kupię najładniejsze buty od Jimmiego Choo, Loubutina lub Blahnika . Narazie nie mam co marzyć. Ale Tobie życzę wytrwałości
Aha i nie ma co sobie odmawiać przyjemności w postaci drogich butów- moim zdaniem " żyje się raz":P
852 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 16:17   #16
olikbt21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 548
Dot.: Zbierać na Louboutiny? - wątek filozoficzny

Wiesz Eyo, spodziewałam się raczej krytyki, wyzywania od pustaka i rzeczy typu "na świecie dzieci głodują, lepiej oddawaj tego pieniążka do skarbonki i daj na cele charytatywne" - szczerze mówiąc coś w mojej głowie też się takiego odzywa...

Zawsze zresztą kiedy wydaję pieniądze na kosmetyki, buty czy inne niepotrzebne rzeczy ten wyrzut sumienia mi się włącza
olikbt21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 16:21   #17
Campbell
Raczkowanie
 
Avatar Campbell
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 441
Dot.: Zbierać na Louboutiny? - wątek filozoficzny

To jest świetny pomysł. Ale gdy już uzbierasz to nie kupuj klasycznego modelu, bo taki mozesz kupic za mniejsze pieniadze. |Kup jedyne w swoimn rodzaju, szałowe szpile. Nie do podrobienia
__________________
masz to jak w banku
Campbell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 16:35   #18
nina219
Wtajemniczenie
 
Avatar nina219
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 492
Dot.: Zbierać na Louboutiny? - wątek filozoficzny

Z jednej strony warto, bo butki piękne, ale z drugiej... po ciężkim dniu pełnym pracy, kłótni i nerwów należą nam się chyba jakieś drobne przyjemności jak late, dobre winko, czy nowy błyszczyk, nie?:P
__________________
Człowiek na tyle istnieje,
na ile pamiętają o nim inni.


Żeby kogoś rozpalić, trzeba samemu płonąć.


nina219 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 16:52   #19
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Zbierać na Louboutiny? - wątek filozoficzny

Powiem szczerze, jak to jest czyjaś jedna pensja to można sobie odłożyć,ale jak zbieranie oznacza rok czy dwa to mnie byłoby najzupełniej szkoda wydania tyle kasy w głupie buty czy torebkę.
Ja nie widzę w tym sensu. To coś na zasadzie zastaw się, a postaw się w sytuacji kiedy nas na to nie stać. Druga sprawa czy one są tego naprawdę warte? Płaci się głównie za markę.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-18, 17:08   #20
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: Zbierać na Louboutiny? - wątek filozoficzny

Ja bym nie kupila. Klasyczny model - wcale nie jest taki ponadczasowy, po szpilkach sprzed 2-3 lat widac ze kupione byly jakis czas temu. Z kolei trendowe buty wyjda z mody jeszcze szybciej. Chyba, ze zupelnie nie zalezy ci na tym, zeby buty byly z w miare nowej kolekcji, a po prostu wolisz miec 'jakies' markowe buty. Moim zdaniem lepiej kupowac te po 300-500 zl ale czesciej.
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 17:37   #21
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: Zbierać na Louboutiny? - wątek filozoficzny

Ja też bym nie kupiła. Zgadzam się z Czarną.nocą -->
Cytat:
Klasyczny model - wcale nie jest taki ponadczasowy, po szpilkach sprzed 2-3 lat widac ze kupione byly jakis czas temu. (...) Moim zdaniem lepiej kupowac te po 300-500 zl ale czesciej.
Rozumiem, że można chcieć coś markowego, dobrej jakości etc., ale buty za 3000? Gdzie w nich można pójść? A jak się rozczłapią po kilku założeniach? No chyba, że się zarabia 10 000 to wtedy ok Ale to tylko moje zdanie - ja preferuję małe codzienne przyjemności
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 17:59   #22
Masiaczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 991
Dot.: Zbierać na Louboutiny? - wątek filozoficzny

a mnie ten wątek przekonał do zbierania może nie koniecznie akurat na Louboutiny ale na jakąś torebkę od Prady albo Escady

olikbt21 zbieraj koniecznie a za ten rok albo dwa odśwież wątek i pochwal się butkami
życzę powodzenia
__________________

Masiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 18:52   #23
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Zbierać na Louboutiny? - wątek filozoficzny

ja bym z checia zaczela zbierac na torebke klasyczna chanel
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 19:10   #24
Jeanette83
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanette83
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 104
Dot.: Zbierać na Louboutiny? - wątek filozoficzny

Cytat:
Napisane przez olikbt21 Pokaż wiadomość
Wiesz Eyo, spodziewałam się raczej krytyki, wyzywania od pustaka i rzeczy typu "na świecie dzieci głodują, lepiej oddawaj tego pieniążka do skarbonki i daj na cele charytatywne" - szczerze mówiąc coś w mojej głowie też się takiego odzywa...

Zawsze zresztą kiedy wydaję pieniądze na kosmetyki, buty czy inne niepotrzebne rzeczy ten wyrzut sumienia mi się włącza
Wlasnie mialam to napisac - ja rozumiem ze mozemy chciec miec jakas rzecz, ale nie sadze zeby rok czy 2 odmawiania sobie codziennych malych przyjemnosci byl tego wart. Jesli mialabym z takich przyjemnosci rezygnowac, to chyba wybralabym jakis lepszy cel, wolalabym dac cos innym i wtedy to by byla "ofiara" i sprawdzenie swojego charakteru, do tego wszystkie argumenty olenqua tez mialyby zastosowanie a satysfakcja bylaby nieporownywalnie wieksza. Naprawde jak mam juz sobie kupic kolejne buty i z nich zrezygnuje, wplacajac pieniadze na Caritas, to czuje sie lepiej niz gdybym miala te buty na sobie... Miejmy jakies szczytniejsze cele w zyciu niz Louboutiny...
__________________


Jeanette83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 19:14   #25
zaczarovana
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: bielsko b.
Wiadomości: 2 838
GG do zaczarovana
Dot.: Zbierać na Louboutiny? - wątek filozoficzny

ale jak to tyle pieniedzy za zwykle peep toe?
__________________
.+.=..
zaczarovana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 19:18   #26
Alpenliebe
Rozeznanie
 
Avatar Alpenliebe
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 863
GG do Alpenliebe
Dot.: Zbierać na Louboutiny? - wątek filozoficzny

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Powiem szczerze, jak to jest czyjaś jedna pensja to można sobie odłożyć,ale jak zbieranie oznacza rok czy dwa to mnie byłoby najzupełniej szkoda wydania tyle kasy w głupie buty czy torebkę.
Ja nie widzę w tym sensu. To coś na zasadzie zastaw się, a postaw się w sytuacji kiedy nas na to nie stać. Druga sprawa czy one są tego naprawdę warte? Płaci się głównie za markę.
Cóż nie tylko za markę ale i za jakość i to że są o niebo wygodniejsze i jedyne w swoim rodzaju.
__________________
p - e - r - f - e - k - c - j - a
xoxo
.you know, you love me.
Alpenliebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 19:19   #27
bloondyna
Zakorzenienie
 
Avatar bloondyna
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin .
Wiadomości: 13 124
Dot.: Zbierać na Louboutiny? - wątek filozoficzny

ja myślę , że żadna z nas nie odczułaby aż tak strasznie jakby codziennie nie jadła 1 batona ..
a i fajnie mieć w szafie buty od znanego i slawnego projektanta ..
bloondyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 19:25   #28
Jeanette83
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanette83
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 104
Dot.: Zbierać na Louboutiny? - wątek filozoficzny

Cytat:
Napisane przez bloondyna Pokaż wiadomość
ja myślę , że żadna z nas nie odczułaby aż tak strasznie jakby codziennie nie jadła 1 batona ..
a i fajnie mieć w szafie buty od znanego i slawnego projektanta ..
Nie wiem jak Ty ale ja codziennie nie jem batonow wiec nie mialabym czego sobie odmawiac Poza tym nawet gdybym batony jadla, to po roku zaoszczedzilabym moze z 500zl, a to troche malo zeby kupic Louboutiny...
__________________


Jeanette83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 19:39   #29
Elie
Rozeznanie
 
Avatar Elie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 655
Dot.: Zbierać na Louboutiny? - wątek filozoficzny

Próbować oszczędzać zawsze można, to na pewno nie zaszkodzi Ja np. cieszę się, że wreszcie opamiętałam się z kupowania co miesiąc gazet typu Cosmo, Glamour, Joy itp. Kupię raz na kilka miesięcy, resztę poczytam w necie i specjalnie tego nie odczuwam.
Latte można sobie zrobić w domu, oczywiście dużo taniej. Tak samo nie zjeść na mieście np. cheesburgera, a za to mieć pyszną i mniej sztuczną kanapkę zrobioną w domu.
Będziesz zbierać i zbierać i kiedyś na coś wydasz. Nie muszą to być przecież koniecznie te buty, ale jakiś tam nakreślony cel warto mieć
__________________
I wanna be a goddess...
Elie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 19:53   #30
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Zbierać na Louboutiny? - wątek filozoficzny

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Powiem szczerze, jak to jest czyjaś jedna pensja to można sobie odłożyć,ale jak zbieranie oznacza rok czy dwa to mnie byłoby najzupełniej szkoda wydania tyle kasy w głupie buty czy torebkę.
Ja nie widzę w tym sensu. To coś na zasadzie zastaw się, a postaw się w sytuacji kiedy nas na to nie stać. Druga sprawa czy one są tego naprawdę warte? Płaci się głównie za markę.
Zgadzam sie co do slowa poza tym nie wyobrazam sobie ze zbieram na buty 2 lata a pozniej ot tak wychodze sobie w nich na ulice - predzej bym im oltarzyk postawila
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:35.