jak mam mu wytlumaczyc?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-04, 16:58   #1
nynka10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 30

jak mam mu wytlumaczyc??


Witam!!Weszłam tu przypadkowo i po przeczytaniu kilku artykułów doszłam do wniosku ze muszę opisac swoją nietypową historie bo wiem ze ktoś napewno mi pomoze w jej rozwiazaniu.
No więc znam się z facetem już 7 miesięcy.Od samego początku coś zaiskrzyło ale....sypiamy ze sobą,gdy jest ze mną jest ok.Czuje się przy nim jak królowa ale gdy juz piszę do niego i nie widzimy się(bo mieszkamy gdzie indziej)to jest inny.No był ze mną tydzien czasu i powiedział mi ze nie umie kochac i nie miał by dla mnie czasu.Boi się miłości bo kiedyś zraniła go inna.Nie wiem moze sie boi że znów go ktoś zrani??Ale przecież ja go kocham szczerze i on o tym wie ale twierdzi że nie chce miec dziewczyny wogóle!!!! ale pisał mi ze tęskni za mną jak nigdy za nikim!!!chce miec ze mna dziecko!!!rozmawiamy o związku cały czas i nic z tego nie chce pokochac ale wiem ze coś tam czuje do mnie!!!
wytłumaczcie mi jak umiecie o co mu chodzibo ja go nie rozumiem
prosze o jakąś radę z góry dziękuję
nynka10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 17:12   #2
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: jak mam mu wytlumaczyc??

Myślę, że jesteś dość naiwna, jeśli chodzi o tę relację. Jemu najwidoczniej jest dobrze tak jak jest. Ma seks z Tobą, Ty jesteś zakochana, więc pewnie ma też porcję czułości, która mu wystarcza, ma Twoje zaangażowanie, a sam tak naprawdę nie musi niczego w to inwestować. Nie sądzę, żeby to wynikało z jakiegoś zranienia, to raczej wygodna wymówka. Po 7 miesiącach, to nawet zraniony by zdołał się zadeklarować czy chce związku, czy nie.

Gadanie o tęsknocie to pewnie to, co chcesz usłyszeć. Gadanie o dziecku to jakaś maksymalna dziecinada i idiotyzm. Facet pogrywa sobie jak chce, a Ty na to przystajesz.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 18:32   #3
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: jak mam mu wytlumaczyc??

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Myślę, że jesteś dość naiwna, jeśli chodzi o tę relację. Jemu najwidoczniej jest dobrze tak jak jest. Ma seks z Tobą, Ty jesteś zakochana, więc pewnie ma też porcję czułości, która mu wystarcza, ma Twoje zaangażowanie, a sam tak naprawdę nie musi niczego w to inwestować. Nie sądzę, żeby to wynikało z jakiegoś zranienia, to raczej wygodna wymówka. Po 7 miesiącach, to nawet zraniony by zdołał się zadeklarować czy chce związku, czy nie.

Gadanie o tęsknocie to pewnie to, co chcesz usłyszeć. Gadanie o dziecku to jakaś maksymalna dziecinada i idiotyzm. Facet pogrywa sobie jak chce, a Ty na to przystajesz.
niestety ale musze sie zgodzic, postaw go pod murem albo sie ze mna zwiazesz albo niech spada na drzewo bananay prostowac.
ja bym w takim zwiazku nie tkwiła..
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 18:49   #4
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: jak mam mu wytlumaczyc??

Cytat:
Napisane przez nynka10 Pokaż wiadomość
powiedział mi ze nie umie kochac i nie miał by dla mnie czasu.Boi się miłości bo kiedyś zraniła go inna.Ale przecież ja go kocham szczerze i on o tym wie ale twierdzi że nie chce miec dziewczyny wogóle!!!!
bla bla bla... dla mnie to frazesy, które się wciska kobiecie gdy facet nie ma ochoty angażować się w związek...
a pisze, że tęskni, bo musi jakoś podtrzymać Waszą łóżkową przygodę...
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 22:01   #5
agnes188
Zakorzenienie
 
Avatar agnes188
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15 678
Dot.: jak mam mu wytlumaczyc??

a ja sie w tym momence jak przeczytalam twoj post zastanawiam po ile wy macie lat.
ty bo w tym momencie okazujesz sie troche naiwna...ale duzo dziewczyn tak ma. a on ze jest taki hmm jak kazdy prawie facet w glowie tylko seks seks sek?/// to po ile macie lat?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=744399
Wymianka torebki sukienka

agnes188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 22:42   #6
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: jak mam mu wytlumaczyc??

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Myślę, że jesteś dość naiwna, jeśli chodzi o tę relację. Jemu najwidoczniej jest dobrze tak jak jest. Ma seks z Tobą, Ty jesteś zakochana, więc pewnie ma też porcję czułości, która mu wystarcza, ma Twoje zaangażowanie, a sam tak naprawdę nie musi niczego w to inwestować. Nie sądzę, żeby to wynikało z jakiegoś zranienia, to raczej wygodna wymówka. Po 7 miesiącach, to nawet zraniony by zdołał się zadeklarować czy chce związku, czy nie.

Gadanie o tęsknocie to pewnie to, co chcesz usłyszeć. Gadanie o dziecku to jakaś maksymalna dziecinada i idiotyzm. Facet pogrywa sobie jak chce, a Ty na to przystajesz.

naga prawda


... lepsza od najpiękniejszego kłamstwa
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-05, 00:43   #7
loana
Raczkowanie
 
Avatar loana
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 242
GG do loana Send a message via Skype™ to loana
Dot.: jak mam mu wytlumaczyc??

własnie ile macie lat?
hmmm daj spokoj z tym facetem
tez facet kiedys tak ze mna pogrywal na dobre mi to nie wyszlo...wiadomo czlowiek uczy sie na bledach
ja mezczyzna jest zakochany i mu zalezy to walczy o kobiete a nie sie zastanawia i niewiadomo o co mu chodzi
__________________
Tyś jest mój świat...córeczko mała...




loana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-05, 07:46   #8
Wroclovianka
Zakorzenienie
 
Avatar Wroclovianka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 181
Dot.: jak mam mu wytlumaczyc??

Mój TŻ powiedział, że Twój znalazł sobie poprostu panienke [czyli Ciebie] do r*chania i tyle.

Ja nie będe aż tak dosadna - chociaż popieram mojego TŻ w tej kwestii. Dla mnie jestes strasznie naiwna [ zapewne też bardzo młoda?] jeśli wierzysz w te bajeczki, które Ci wciska. Wszystko co Ci opowiada przeczy sobie. Tęskni, chce mieć z Toba dziecko a z drugiej strony nie chce mieć dziewczyny, związku, nie umie kochać, nie ma dla Ciebie czasu - absurd kompletny. Otrząśnij się z tego chorego układu i uciekaj!
__________________

Wizaż rządzi, Wizaż radzi, Wizaż nigdy Cię nie zdradzi
Wroclovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-05, 07:55   #9
Ineska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10
Dot.: jak mam mu wytlumaczyc??

I Ty chcesz mu coś tłumaczyć? Facetowi po prostu nie zależy na Tobie dziewczyno. Z miłością jest tak, że pragnie się uszczęśliwiać drugą osobę i być z nią blisko. Tu widzę zaangażowanie jednostronne Radzę olać kolesia i nie tracić czasu na życie w niepewności. Na pewno gdzieś jest ten jedyny, przy którym nie będziesz miała takich dylematów, bo On nie pozwoli Ci ich mieć, bo będzie Cię kochał prawdziwą miłością.
Ineska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-05, 08:37   #10
manirax1
Raczkowanie
 
Avatar manirax1
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 112
Dot.: jak mam mu wytlumaczyc??

Wiecie co kobietki !! tak sobie czytam ten post i nie do końca jest tak jak mówicie, przeczytajcie sobie moją historie to może zrozumiecie.

Faceci też potrafią się bać, mają miekkie serduszka. I czasami cięzko jest sie zainstalować w nowy związek po tym co się kiedyś tam przeżyło, Postaraj się do niego przekonać, odstaw seks na pare jak nie parenaście dni i zobaczysz co z tego będzie, wykręcaj się jakoś delikatnie jak już będzie miało dojść do tego.

Zobaczysz wtedy czy pociąga go tylko twoja osoba pod względem płciowym czy nosi w sercu coś więcej, wtedy on sam sobie odpowie na pytanie czy kocham ją za seks czy za to że jest przy mnie.

A ty nie bedziesz musiała nic robić

Powodzenia życzę
__________________

manirax1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-05, 10:29   #11
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: jak mam mu wytlumaczyc??

Taak, parę dni bez seksu sprawi, że objawią się jego prawdziwe uczucia

W ciągu 7 miesięcy to już naprawdę by się zorientował czy chce związku czy nie. I on chyba nawet się zorientował, skoro wprost powiedział, że nie chce związku. Chce tylko seksu.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-05, 12:05   #12
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: jak mam mu wytlumaczyc??

nie daj sobie mydlic oczu frazesami
jak sie ktos naprawde zakochuje to sie nie zastanawia
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-05, 16:09   #13
nynka10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 30
Dot.: jak mam mu wytlumaczyc??

Dzięki,ta podpowiedz jest super!ale słuchaj teraz jestem w domku i on jest u siebie!!nie widujemy sie i on nawet nie raczy mi odpisywac na esyczyli muszę zrobic tak jak koleżanki mi pisząniestety....
nynka10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-05, 16:20   #14
nynka10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 30
Dot.: jak mam mu wytlumaczyc??

Tak wiem jestem naiwna,głupia!!!ale co ja zrobię??jak serce myśli co innego??ale muszę jakoś to zwalczyc i zapomniec o nimdzieki za wszystkie rady
nynka10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-05, 16:25   #15
bitter
Zadomowienie
 
Avatar bitter
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 432
Dot.: jak mam mu wytlumaczyc??

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
bla bla bla... dla mnie to frazesy, które się wciska kobiecie gdy facet nie ma ochoty angażować się w związek...
a pisze, że tęskni, bo musi jakoś podtrzymać Waszą łóżkową przygodę...
DOKŁADNIE TAK.
ciekawe ile jeszcze ma takich dziewczyn...

Cytat:
Napisane przez manirax1 Pokaż wiadomość
Wiecie co kobietki !! tak sobie czytam ten post i nie do końca jest tak jak mówicie, przeczytajcie sobie moją historie to może zrozumiecie.

Faceci też potrafią się bać, mają miekkie serduszka. I czasami cięzko jest sie zainstalować w nowy związek po tym co się kiedyś tam przeżyło, Postaraj się do niego przekonać, odstaw seks na pare jak nie parenaście dni i zobaczysz co z tego będzie, wykręcaj się jakoś delikatnie jak już będzie miało dojść do tego.

Zobaczysz wtedy czy pociąga go tylko twoja osoba pod względem płciowym czy nosi w sercu coś więcej, wtedy on sam sobie odpowie na pytanie czy kocham ją za seks czy za to że jest przy mnie.

A ty nie bedziesz musiała nic robić

Powodzenia życzę
co?! miękkie serduszka to mają care bears kochana! a faceci mają serca jak każdy człowiek. nie przesadzajmy ze zdrobnieniami


Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
nie daj sobie mydlic oczu frazesami
jak sie ktos naprawde zakochuje to sie nie zastanawia


ja od siebie dodam tyle - jak zaczęłam się spotykać z TŻ na stopie koleżeńskiej, później coraz bardziej intensywnej... to wiedziałam że TŻ przeżywał jeszcze swój były związek i myślał o tym wielkim tyłku (wybaczcie złośliwość ale sam ją teraz tak nazywa ). facet też człowiek, to fakt.

ale TŻ dopóki się z braku zaufania, braku ochoty do zaangażowania depresji i myśli o eks zwyczajnie nie pakował się w żadne związki. a na pewno nie tłumaczył się tak cienko, żeby tylko sobie zamoczyć. to chyba podobny mechanizm na jaki łapią się kochanki - 'jestem taki samotny i nieszczęśliwy, pokrzywdzony przez los (i kawałem ch*** też jestem swoją drogą), nic Ci nie mogę obiecać bo jestem skrzywdzony...
ale żeby podupczyć bez zobowiązań to czemu nie'
smutne ale prawdziwe.



dziewczyno, nie pozwalaj sobie na bycie materacem!
__________________
NIE KORZYSTAM JUŻ Z TEGO KONTA
bitter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-05, 16:34   #16
nynka10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 30
Dot.: jak mam mu wytlumaczyc??

kochaniutkie a napisac mu cos?????
nynka10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-05, 16:35   #17
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: jak mam mu wytlumaczyc??

Cytat:
Napisane przez bitter Pokaż wiadomość
co?! miękkie serduszka to mają care bears kochana! a faceci mają serca jak każdy człowiek. nie przesadzajmy ze zdrobnieniami
Wyobraź sobie, że to właśnie facet pisał

Moim zdaniem nie ma co robić testów z odcinaniem go od seksu , bo widać jak na dłoni, że on ma dziewczynę w nosie... Na smsy nie odpisuje, nie odzywa się, nie dba wcale o żadną relację wykraczającą poza seks, do tego otwarcie powiedział, że ma nie liczyć na związek. Wszystko tu jest jasne, niestety...


Edit

Moim zdaniem to czy pisać mu coś zależy od tego, czy w razie jakiejś jego odpowiedzi i próby przekonania Cię, że "to nie tak jak myślisz" będziesz umiała powiedzieć, żeby się odczepił, czy ulegniesz. Jeśli masz ulec, to lepiej w ogóle się nie odzywać, na gg zablokować, a smsów nie odczytywać, tylko z miejsca kasować.
A jeśli jesteś silna, możesz mu zostawić wiadomość, że rezygnujesz z tego układu i żeby się nie odzywał.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-05, 16:44   #18
bitter
Zadomowienie
 
Avatar bitter
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 432
Dot.: jak mam mu wytlumaczyc??

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Wyobraź sobie, że to właśnie facet pisał

Moim zdaniem nie ma co robić testów z odcinaniem go od seksu , bo widać jak na dłoni, że on ma dziewczynę w nosie... Na smsy nie odpisuje, nie odzywa się, nie dba wcale o żadną relację wykraczającą poza seks, do tego otwarcie powiedział, że ma nie liczyć na związek. Wszystko tu jest jasne, niestety...
Jezu.


--

nynka10 - co chcesz mu napisać? nie przypominaj się mu. nie warto. olej go sikiem prostym ew. ciepłym/zimnym moczem (jak wolisz ) i zajmij się sobą, bo nim to szkoda czasu.
__________________
NIE KORZYSTAM JUŻ Z TEGO KONTA
bitter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-05, 16:48   #19
nynka10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 30
Dot.: jak mam mu wytlumaczyc??

yhy no oki tak zrobięboze musiałam się komuś wygadac i dobrze zrobiłam ze tu weszłamdzięki za wszystko
nynka10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-12, 16:36   #20
nynka10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 30
Dot.: jak mam mu wytlumaczyc??

nie mogę o nim zapomniec!!to tak boli mimo ze był takim chamem!!!
nynka10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 20:48   #21
m@rtynka
Zadomowienie
 
Avatar m@rtynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 507
Dot.: jak mam mu wytlumaczyc??

rób tak jak dziewczyny mówią nic się nie odzywaj niech się goni!
a jak się odezwie i będzie w Twoim mieście i będzie chciał sie spotkać to twardo stój na swoim i miej go głęboko w hmmm...
__________________
the pain that was eating me inside






Razem! KCKM
m@rtynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 21:21   #22
Ponura
Wtajemniczenie
 
Avatar Ponura
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 594
Dot.: jak mam mu wytlumaczyc??

Ooooohhhh jakie to tragicznie romantyczne, on nie potrafi kochać, bo zraniła go kobieta...... Skąd ja to znam?


NO PROSZĘ CIĘ!!!!!!!!:mdlej e:
__________________
Muminki cię widzą. Muminki cię śledzą. Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą...

************************* ***


Stultorum infinitus est numerus...
Ponura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 21:45   #23
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: jak mam mu wytlumaczyc??

jakby cie kochAl nie krecilby tak i problemu by nie bylo
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 09:47   #24
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: jak mam mu wytlumaczyc??

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Myślę, że jesteś dość naiwna, jeśli chodzi o tę relację. Jemu najwidoczniej jest dobrze tak jak jest. Ma seks z Tobą, Ty jesteś zakochana, więc pewnie ma też porcję czułości, która mu wystarcza, ma Twoje zaangażowanie, a sam tak naprawdę nie musi niczego w to inwestować. Nie sądzę, żeby to wynikało z jakiegoś zranienia, to raczej wygodna wymówka. Po 7 miesiącach, to nawet zraniony by zdołał się zadeklarować czy chce związku, czy nie.

Gadanie o tęsknocie to pewnie to, co chcesz usłyszeć. Gadanie o dziecku to jakaś maksymalna dziecinada i idiotyzm. Facet pogrywa sobie jak chce, a Ty na to przystajesz.
100% racji!

Kolejny wątek, w którym przewija się motyw faceta RZEKOMO skrzywdzonego, który wg siebie nie potrafi kochać (czyli zostawia sobie furtkę do szybkiego zwinięcia żagli i porzucenia dziewczyny), a jednocześnie chętnie KORZYSTA z seksu. Dziewczyny, nie bądźcie naiwne!
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 13:55   #25
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: jak mam mu wytlumaczyc??

ja nie rozumiem skad czlowiek moze wiedziec czy potrafi kochac. Przeciez nad uczuciami tymi prawdziwymi sie nie panuje. Czlowiek zakochuje sie w najmniej oczekiwanych momentach, a gadanie ze nie potrafi kochac to z pewnoscia tylko wymowka. A jesli skoro tak twierdzi to czemu ciagle z Toba jeszcze jest? Egoista!
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 14:08   #26
irminek88
Raczkowanie
 
Avatar irminek88
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 105
GG do irminek88
Dot.: jak mam mu wytlumaczyc??

po 1 - na ok. 90%deklaracji faceta trzeba brać poprawki.. niestety.. - ''ale pisał mi ze tęskni za mną jak nigdy za nikim!!!chce miec ze mna dziecko!!!''

po 2 - skoro preferuje taki sposób 'bycia z Tobą' to może nie jesteś jedyną dziewczyną w jego życiu..?
ostatnio moja przyjaciółka dowiedziała się, że była zdradzana przez 4miesiace.. i tamta dziewczyna przedstawiła jej podobna historie do Twojej.. straszne, wiem.. ale lepiej teraz uwolnić się z takiego 'związku' niż później, kiedy będziesz coraz bardziej zakochana..

na pewno dasz radę..
irminek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 15:26   #27
nynka10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 30
Dot.: jak mam mu wytlumaczyc??

no ok już nie odzywam się do niego wcale!1nawwet numer wykasowałam!!a i on też się nie odzywajak i nasz zwiazek tak i nasza znajomośc legła w gruzach
nynka10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 15:42   #28
irminek88
Raczkowanie
 
Avatar irminek88
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 105
GG do irminek88
Dot.: jak mam mu wytlumaczyc??

teraz widzisz jakie ma podejście.. chciałabyś sie na poważnie związać z kimś takim..?

będzie następny, ładniejszy.. ;P
__________________

Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem - i tak - wiecznie - aż do końca...



55->54->53->52->51 ..50?
irminek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 16:04   #29
nynka10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 30
Dot.: jak mam mu wytlumaczyc??

heh no każdy tak mówi ale ja mam inne podejście do tego!!boże wiecie jak to jest jak dziewczyna jest zakochana nie??cieżko jest zapomniec ale muszę dac radę!!
nynka10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 16:12   #30
asica77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2
Wink Dot.: jak mam mu wytlumaczyc??

Cytat:
Napisane przez nynka10 Pokaż wiadomość
Witam!!Weszłam tu przypadkowo i po przeczytaniu kilku artykułów doszłam do wniosku ze muszę opisac swoją nietypową historie bo wiem ze ktoś napewno mi pomoze w jej rozwiazaniu.
No więc znam się z facetem już 7 miesięcy.Od samego początku coś zaiskrzyło ale....sypiamy ze sobą,gdy jest ze mną jest ok.Czuje się przy nim jak królowa ale gdy juz piszę do niego i nie widzimy się(bo mieszkamy gdzie indziej)to jest inny.No był ze mną tydzien czasu i powiedział mi ze nie umie kochac i nie miał by dla mnie czasu.Boi się miłości bo kiedyś zraniła go inna.Nie wiem moze sie boi że znów go ktoś zrani??Ale przecież ja go kocham szczerze i on o tym wie ale twierdzi że nie chce miec dziewczyny wogóle!!!! ale pisał mi ze tęskni za mną jak nigdy za nikim!!!chce miec ze mna dziecko!!!rozmawiamy o związku cały czas i nic z tego nie chce pokochac ale wiem ze coś tam czuje do mnie!!!
wytłumaczcie mi jak umiecie o co mu chodzibo ja go nie rozumiem
prosze o jakąś radę z góry dziękuję
Hmmm no więc tak: Moim zdaniem powinnaś z nim porozmawiać na ten temat. Wytłumaczyć mu że zależy Ci na nim, że go kochasz Więc teraz Ci wytłumacze o co mu chodzi Twój mężczyzna jak już wspomniałaś powiedział ci że wcześniej zraniła go inna. Nie dziwię mu się za bardzo bo wydaje mi się że wiem co czuje. Też zostałam kiedyś zraniona i teraz mam po prostu dystans. Szczera rozmowa wam nie zaszkodzi życzę sczęścia i trzymam mocno kciuki
asica77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:44.