Sex po ciąży... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-05, 00:03   #1
loana
Raczkowanie
 
Avatar loana
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 242
GG do loana Send a message via Skype™ to loana

Sex po ciąży...


Mam ogromny problem...
Juz pol roku temu urodzilam sliczna kochana coreczke, jestem przeszczesliwa ...ALE moj temperament totalnie sie zmienil Kiedys uwielbialam sie kochac z moim mezczyzna, sex byl bardzo wazny w naszym zwiazku.
a teraz nie mam na niego ochoty...po ciazy, po zszywaniu mialam okropne bole...to przeszlo ale teraz nie zwilzam sie...
nie ciagnie mnie do pieszczot przytulanek...martwie sie bardzo sie martwie i o faceta mojego, on tak lubi sie ze mna kochac
a ja coz zaniedbuje go...
czy mozecie cos mi poradzic?
__________________
Tyś jest mój świat...córeczko mała...




loana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-05, 00:07   #2
xxsmutnaxx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 382
Dot.: Sex po ciąży...

Cytat:
Napisane przez loana Pokaż wiadomość
Mam ogromny problem...
Juz pol roku temu urodzilam sliczna kochana coreczke, jestem przeszczesliwa ...ALE moj temperament totalnie sie zmienil Kiedys uwielbialam sie kochac z moim mezczyzna, sex byl bardzo wazny w naszym zwiazku.
a teraz nie mam na niego ochoty...po ciazy, po zszywaniu mialam okropne bole...to przeszlo ale teraz nie zwilzam sie...
nie ciagnie mnie do pieszczot przytulanek...martwie sie bardzo sie martwie i o faceta mojego, on tak lubi sie ze mna kochac
a ja coz zaniedbuje go...
czy mozecie cos mi poradzic?
bierzesz środki antykoncepcyjne?
może czujesz sie mniej atrakcyjna po ciąży? to może wpływać na ochote na seks

moze boisz sie bólu jaki Ci moze sprawić Twój mężczyzna podczas stosunku?
długo można tak gdybać.

Jezeli problem lezy w podłożu psychicznym to myśle, że wizyta u seksuologa nie byłaby złym pomysłem. Pozdrawiam i całuje
xxsmutnaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-05, 00:08   #3
Somer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 29
Dot.: Sex po ciąży...

Wasz czas jeszcze nadejdzie, musicie poczekac tak dlugo jak bedzie trzeba

facet jak kocha to poczeka
Somer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-05, 00:23   #4
loana
Raczkowanie
 
Avatar loana
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 242
GG do loana Send a message via Skype™ to loana
Dot.: Sex po ciąży...

Cytat:
Napisane przez xxsmutnaxx Pokaż wiadomość
bierzesz środki antykoncepcyjne?
może czujesz sie mniej atrakcyjna po ciąży? to może wpływać na ochote na seks

moze boisz sie bólu jaki Ci moze sprawić Twój mężczyzna podczas stosunku?
długo można tak gdybać.

Jezeli problem lezy w podłożu psychicznym to myśle, że wizyta u seksuologa nie byłaby złym pomysłem. Pozdrawiam i całuje

nie czuje sie mniej atrakcyjna wrecz przeciwnie wyszczuplalam moje piersi sa wieksze...
cialo odmawia, nie czuje pozadania, nie mam ochoty na zblizenie
zastanawiam sie nad tym co napisalas ...w psychice tez jest problem, tyle ze czuje sie piekna ale moze tak-nie sexowna


mam nadzieje ze wszystko wroci do normy...
Mąż poczeka wiem to napewno
__________________
Tyś jest mój świat...córeczko mała...




loana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-05, 01:23   #5
Ancik
BAN stały
 
Avatar Ancik
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 121
GG do Ancik
Dot.: Sex po ciąży...

A może to po prostu zmęczenie, i hm nowe obowiązki na głowie, nie wiem jaki i czy w ogóle macie podział obowiązków w domu a może po prostu czujesz się przemęczona po ciąży, porodzie, nie czujesz przemęczenia nowym i nie wątpię jakże kochanym obowiązkiem ale co jak co zawsze dodatkowym? Może gdybyś miała trochę więcej czasu tylko dla siebie na odpoczynek, zajęciem się tylko sobą, itp
Ancik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-05, 08:39   #6
Arribeth
Zadomowienie
 
Avatar Arribeth
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 056
GG do Arribeth Send a message via Skype™ to Arribeth
Dot.: Sex po ciąży...

Karmisz piersią? To może mieć wpływ na niskie libido.
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"





Arribeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-05, 09:22   #7
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Sex po ciąży...

Jesli fizycznie wszytsko jest ok to warto zwrocic uwage na :antykoncecje-strach przed ciaza,strach przed bolem,kupic krem nawilzajacy intymny,karmisz piersia ?wystapila jakas depresja?co maz na to ?czy probowaliscie chociaz ?rozmawiacie o tym ?

podrzucic corke dziadkom na weekend lub chociaz 1 dzien i spedzic go z mezem,wyjsc do fryzjera,kupic cos ciuch,pojsc do kina cokolwiek.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-05, 10:01   #8
loana
Raczkowanie
 
Avatar loana
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 242
GG do loana Send a message via Skype™ to loana
Dot.: Sex po ciąży...

tak tak karmie piersia. Na razie to wyglada tak ze ja jestem z malutka w domu a maz duzo pracuje . Tylko on ma sile sie kochac a ja nie mam ochoty.
Moje libido spadlo ponizej normy

rozmawiamy o tym...stara sie jest cierpliwy czuly

Zel intymny owszem pomaga ale temperamentu nie wroci

moze faktycznie powinnam zrobic cos tylko dla siebie

niedlugo jedziemy na wakacje, moze to pomoze

Dziekuje dziewczyny za rady
lepiej mi sie zrobilo
__________________
Tyś jest mój świat...córeczko mała...




loana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-05, 10:43   #9
b2061242e79199a19ea25d448e737c2153b1403a_5fee6602bf23e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 915
Dot.: Sex po ciąży...

Cytat:
Napisane przez Somer Pokaż wiadomość
Wasz czas jeszcze nadejdzie, musicie poczekac tak dlugo jak bedzie trzeba

facet jak kocha to poczeka
dokladnie....ja mialam podobnie jak ty.ale to nie jest tak ze mozesz nie miec na to ochoty tak do konca.nowe obowiazki,nocne wstawanie to jasne ze mozesz byc przemeczona itp. ja urodzilam blizniaki i bylam tak wykonczona ze sama zauwazylam ze zaniedbuje faceta ...to przeszlo po jakims czasie.podzielilismy sie obowiazkami i kazdy mial swoja role w domu ,on mnie troche odciazyl jesli chodzi o dzieci ,ja nabieralam sil i tak powoli ....i rzeczywiscie facet zrozumie a jesli kocha to naprawde poczeka
b2061242e79199a19ea25d448e737c2153b1403a_5fee6602bf23e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-05, 11:03   #10
ushia
Zadomowienie
 
Avatar ushia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 802
Dot.: Sex po ciąży...

loana - normalka
jestes zmeczona ciaglym siedzeniem w domu, zakletym kregiem karmienie-przewijanie-spanie i od nowa
bardzo duza role odgrywaja tu hormony

polecam "sprzedac" dziecko na jedno popołudnie dziadkom, latwiej wtedy przelaczyc sie z trybu "matka" na tryb "zona"
zell nawilzajacy tez sie przyda
ushia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-05, 12:39   #11
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Sex po ciąży...

Seks rodzi się w głowie , więc ten brak nawilżenia to raczej skutek, a nie przyczyna. Ale żel intymny wskazany
Jesteś pewnie zmęczona, żyjesz dzieckiem, mąż dużo pracuje, a Ty jesteś sama z małą w domu przez większość czasu. Niczyja w tym wina, ale problem istnieje. Może rzeczywiście wakacje pomogą? Albo pomyśl o jakimś odciążeniu Cię trochę, choćby ustal z mężem, że przez jeden dzień w tygodniu (albo po pracy w tygodniu, albo w weekend, chociaż ja bym była za spędzaniem jakiegoś dnia z weekendu wspólnie z mężem, po podrzuceniu dziecka którejś babci ) on zajmie się dzieckiem, a Ty pójdziesz sobie na zakupy czy do kina, albo zrobisz wieczór beauty , albo cokolwiek na co masz ochotę.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-06, 10:01   #12
cytryna21
Raczkowanie
 
Avatar cytryna21
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 330
Dot.: Sex po ciąży...

hmm dzidzie na noc do babci podrzucić ! i z mężem zaplanować romantyczną kolację z afrodyzjakami! 2 lampeczki wina na rozluźnienie, i hop siup do łóżka, przełamać się!
cytryna21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 21:58   #13
loana
Raczkowanie
 
Avatar loana
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 242
GG do loana Send a message via Skype™ to loana
Dot.: Sex po ciąży...

Pania ktore maja problem podobny do mojego moge tylko powiedziec ze juz jest dobrze, nie zalamujcie sie! Moj organizm wrocil do odpowiedniego trybu , wszystko sie polaczylo, poukladalo. Wystarczy dac sobie czas, nie stresowac. Pozwolic sie rozpieszczac facetowi, brac od niego jego milosc do nasbedzie dobrze!
__________________
Tyś jest mój świat...córeczko mała...




loana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 22:18   #14
deiry
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: 3 City
Wiadomości: 7
GG do deiry
Dot.: Sex po ciąży...

Cytat:
Napisane przez loana Pokaż wiadomość
Pania ktore maja problem podobny do mojego moge tylko powiedziec ze juz jest dobrze, nie zalamujcie sie! Moj organizm wrocil do odpowiedniego trybu , wszystko sie polaczylo, poukladalo. Wystarczy dac sobie czas, nie stresowac. Pozwolic sie rozpieszczac facetowi, brac od niego jego milosc do nasbedzie dobrze!
A ja się wciąż martwie moja dzidiza ma już 4,5 mies, od 3 tyg zycia karmie ja butlą i mam już dawno okres, hormony powinny sie ustabilizowac, Meza mam w domu srednio 2 dni na tydzien ze wzgled na prace, gdy tylko moge podrzucam dzidzkom bobasa, poza tym ladnie spi to tez mamy czas dla siebie, ale gdy on wraca do domku to nadrabia zaleglosci na kompie(forum itp) czesto jest zmeczony ja zreszta tez i jakos tak oboje sie wyciszylismy, kilka rayz nam sie zdarzylo ale u mnie to zero emocji i satysfakcji, ja bardzo chce ale moja glowa nie bardzo cialo tez kiepsko chetnie do tego podchodzi, wiem ze to jakas blokada psychiczna chyba, moze gdyby on przejawial wiecej checi a zeby przejawial to trzeba czasem pokusic ale zebym ja glowe do tego miala a jak probuje to robie wszystko by do niczego nie doszlo to silniejsze ode mnie, boje sie ze w koncu sobie kogos znajdzie albo calkowicie zapomni ze cos takiego jak sex istnieje
deiry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 14:50   #15
camilla30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 15
Dot.: Sex po ciąży...

WITAM WSZYSTKIE MAMUSIE I TATUSIÓW
JA TEZ JESTEM NOWO UPIECZONA MAMA 19DNIOWEJ AMELII MARII I 7LETNIEGO PIOTRULKA ALE PRZYZNAM SIE SZCZERZE ZE UCZE SIE WSZYSTKIEGO OD NOWA 1WSZY PORÓD SIŁAMI NATURY I MYSLAŁAM ZE TYM RAZEM TEZ TAK BEDZIE NAJPIERW SE MECZYŁAM ALE PO 10GODZINACH JEDNAK CESARKA Z MALENKA PIERWSZY WITAŁ SIE MĄŻ ALE ODBIEGAM OD TEMATU DZIEWCZYNY JAK TO JEST Z SEXEM PO CIAZY NIE TO ZE NIE MAM OCHOTY BO JUZ MAM ALE PRZYTYŁAM W CIAZY 30KG TERAZ STARAM SIE TO ZRZUCIC MOJA WADA JEST BRAK CIERPLIWOSCI CO DO TEGO JA BYM CHCIALA JUZ WYGLADAC JAK KIEDYS I DLATEGO SI EBOJE ZE Z TYM SEXEM BEDZIE TAK ZE DO PUKI NIE SCHUDNE TO I SEXU NIE BEDZIE STARAM SIE REKOMPENSOWAC MEZOWI JEGO BRAK ALE CZUJE SIE TAK NIE ATRAKCYJNIE ZE SZOK WIEM ZE TO PODEJSCIE EGOISTYCZNE ZE MAM SLODYCZ OBOK W ŁOZECZU JEST PIEKNA MAŁA ROZOWA LANDRYNECZKA MAMY ALE CZASEM PŁACZE W PODUSZKE ZE NIE SCHUDNE WSZYSTKO ZA MALE KUPOWAC CIUCHY O ROZMIARZE 46 PRZY WZROSCIE 172 ZE MAZ ZACZNIE SIE ROZGLADAC ZA SZCZUPLYMI LASKAMI BO JA MIMO ZE PRAWIE NIE JEM NIE CHUDNE SCISKAM SIE PASEM CZUJE SIE GRUBA BRZYDKA NIE ATRAKCYJNA ZAŁAPUJE DOŁA I POPŁAKUJE KIEDY TO MINIE SORRKI ZE TAK SIE ROZPISAŁAM ALE POTRZEBOWAŁAM SIE WYZALIC CZEKAM LEPSZYCH CZASÓW BO JAK MAMA SIE LEPIEJ CZUJE SAMA Z SOBA TO I DZIECI I MAZ MAJA SIE LEPIEJ POWIEDZCIE BABECZKI KOCHANE JAK WAM IDZIE Z TYM WSZYSTKIM CZY WY TEZ TAK MACIE CZY TYLKO JA TAKA PODŁAMANA JESTEM BUZKA
camilla30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 15:11   #16
deiry
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: 3 City
Wiadomości: 7
GG do deiry
Dot.: Sex po ciąży...

Droga Camillo, ja mam podobnie, juz prawie 5 miesiecy mala ma a ja z rozmiaru 38 kupuje 40 bluzki itp i 42 spodnie. mam 170cm i obecnie na wadze widze 82 gdzie po porodzie mialam 80, mieszcze sie juz w bluzki swoje ale bebzon widac ehh, ta depresja z atrakcyjnoscia powoli przechodzi przelom mialam po 3 miesiacu. kupilam sobie po porodzie pas neoprenowy probowalam cwiczyc ale sil checi brak, w lustrze widze grubasa ehh a kiedys 60 kg to bylo dla mnie za duzo teraz do amrze o tym, ale dzis postanowilam ze zabieram sie za siebie, ja tez nie jem duzo, 2 kanapki na sniadanie i warzyka na obiad i 2 kawy jakies picie , zamowilam dzis rowerek domowy na allegro takie za 170 zl i taka kolyske do brzuszkow by kark nie bolal. moja kumpela byla kiedys gruba ehh miala 90 kg i w ten sposob schudla w pare miesiecy ze miala az twardy brzuzek i chudziutkie nozki ja tez musze tak wygladac, moj maz mnie pociesza ze mnie kocha i zawsze bede piekna dla niego ale najwazniejsze jest to co my czujemy i jak same siebie postrzegamy. Postaraj sie znalezc chwile i w miare mozliwosci pociwiczyc. i karm piersia jak tylko mozesz ja neistety nie moglam, a moje dziewczyny w 2 tyg gubily po 15 kg karmiac piersia
deiry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 19:10   #17
camilla30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 15
Dot.: Sex po ciąży...

deiry ja tez nie karmie piersia-TAK JESTEM WYRODNA MATKA -PO CESARCE WCINAŁAM JAK OPETANA TRAMAL KETONAL mam mało chwytliwe brodawki próbowałam kapturków mała dokarmiali w szpitalu butla i powiem szczerze najadała sie jak mops spała jestem po 12 dniach w szpitalu juz w domku i zaczełam diete tzn jem nie wpierdzielam a waga stoji niby moge karmic piersia ale mala juz sie przyzwyczaiła do butli z cyca jadła nerwowo nie najadała sie wiec bebiko poszło w ruch a ja nie chudne wiem ze to egoistycznie podejscie ale karmie butla wiem ile mała zjada przybiera na wadze A JA NADAL GRUBA MAM NADZIEJE ZE BIERZNIA POD CIŚNIENIEM POMOZE I DIETA KOPENHADZKA BO OSZALEJE A SEX BEDZIE PRZY ZGASZONYM SWIETLE
camilla30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 21:10   #18
deiry
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: 3 City
Wiadomości: 7
GG do deiry
Dot.: Sex po ciąży...

Camilla ja tez mialam problem z brodawkami i tez dokarmiali ale z kielicha a nie z butli a w domu walczylam z nakladkami i butla dokarmialam przez 3 tyg, potem nastepuje kryzys laktacyjny i juz sobie odpusilam bo bylam zbyt zmeczona ze wszytskim sama bo maz w pracy a w domu bywal 2 dni na tydzien. u ciebie nie jest za wczesnie jesli ejszcze jakis masz pokarm kup laktator i pobudzaj sciagaj, sprouj naprawde, ja patrzac po czasie to gdybym cofnela czas zrobilabym wszystko by mala karmic cycem a nie pojsc an wygodne i dla niej lepiej i dla siebie, ja mialam nakladki aventa i mala jakos sobie zaczela w koncu radzic ale za malo dla niej bylo mysle ze zrobiloby sie wiecej a moze i nei ehh to i tak nieprzyjemne uczucie bylo. ja tez staram sie cokolwiek i nie jem i mala sie zajmuje i spacery i troche cwiczylam brzuchy, jasne brzuch zmalal ale jest flaczek a niby mam wiecej kg niz po urodzeniu ehh wiesz bedzie dobrze ale daj sobie pol roku tak mi wszyscy mowia hormony wroca do normy i zacznie organizm chudnac. Jesli masz mozliwosc zostawienia dzieci z mezem to zapisz sie na jakis fitnesik czy cos to pomoze, jednak bez cwiczen nie mamy szans tak szybko schudnac sciagnelam jakies fajne diety z netu jesli chcesz podaj maila to ci wysle a taka sytuacja moj znajomy byl bardzo gruby na 190 cm wygladal jak banka i przez pol roku codziennie po 18-stej nic nie jadl, a ok 20 wyciskal cytryne i wypijal sok potem zero ejdzenia i wiesz po pol roku wygladal jak wieszak kiedys tez to robilam i dziala teraz znow zaczelam glowa do gory tez mam depreche i placze nie raz.
deiry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 21:51   #19
Ivy123
Zadomowienie
 
Avatar Ivy123
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 452
Dot.: Sex po ciąży...

Przepraszam,że odbiegne od tematu,ale dlaczego niektóre kobiety tak bardzo tyją przy ciąży?.Rozumiem jak ciąża zagrożona i trzeba leżeć,ale jak wszystko jest ok?.Tylko tylko pytam oczywiście.

Edytowane przez Ivy123
Czas edycji: 2009-05-02 o 21:53
Ivy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-02, 22:05   #20
deiry
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: 3 City
Wiadomości: 7
GG do deiry
Dot.: Sex po ciąży...

Ivy dobre pytanie,
1. bo niektore jedzą za dwoje a wcale nie musza tak sie przyjelo i sobie pozwalaja
2. Maja malo ruchu
3 czasem pewnie i genetyka lub wplyw hormonow
4. podczas ciazy organizm zatrzymuje wode
ja przytylam w samej ciazy 17 kg wiec po urodzeniu zostalo mi 12 za duzo tak, nie jadlam za dwoje, jadlam rozne rzeczy ale w mnieszych ilosciach niz przed ciaza.

Sama bym chciala wiedziec i jak schudnac poza karmieniem piersia bo nie kazdy moze. a ty masz jakas filozofie na ten temat?
deiry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 22:12   #21
Ivy123
Zadomowienie
 
Avatar Ivy123
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 452
Dot.: Sex po ciąży...

Niestety nie mam ,mama gdy była w ciąży ze mną przytyła tylko troszke ponad 5 kg,z bratem raczej podobnie,ale ona ciężko pracowała do samego końca praktycznie.
Ivy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 22:27   #22
camilla30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 15
Dot.: Sex po ciąży...

ja 1 wsza ciaza 30kg i schudłam dróga tez 30 i becze bo cierpliwosci nie mam chciala bym juz fakt na wiele sobie pozwolilam w ciazy ale kurde nie az tyle aby 30kg mamcia moja chuda śp tatko tez a ja teraz jak pomidor na paróweczkach ereczki mam chore wiec woda mi sie zatrzymywała teraz jem 1/10 tego co zwykle maz mowi ze mnie kocha a ja niby mu wierze ale co on ma mi powiedziec mezem moim jest a w duchu pewnie mysli gruby prosiak kobietki becze prawie co noc albo na zmiene w dzien jak nie w poduszke to w wc w goracej wodzie jestem kompana chciala bym juz szybko wiem ze si enie da tak szybko ale wez babie wytłumacz heheh jak widze szczuple laski idace ulica jak widz emoje kochane szpileczki ktorych nie moge załozyc albo jakis fajny ciuszek byłam dzis w miescie chcialam sobie cos kupic wyszłam z placzem nie było na mnie nr najwiekszy 40 wygladam jak bym nadal w ciazy byla ZAŁĄMKA

---------- Dopisano o 23:27 ---------- Poprzedni post napisano o 23:25 ----------

Mam nadzieje ze nie skonczy sie tak jak u mojej kolezanki załamanie z dieta i powrót do słodyczy mi kkiedys pomogła dieta kopenhadzka
camilla30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 22:36   #23
Ivy123
Zadomowienie
 
Avatar Ivy123
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 452
Dot.: Sex po ciąży...

Najważniejsze to się nie załamywać i uparcie dążyć do celu,że tak banalnie powiem. Trzymam za Ciebie kciuki,nie łam się!!!. Może jakaś konsultacja u specjalisty -dietetyka?.
Ivy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-03, 07:42   #24
deiry
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: 3 City
Wiadomości: 7
GG do deiry
Dot.: Sex po ciąży...

Ja sobie zrobie badanie tarczycy to tez ma wplyw na wage, heh ja tez jeszcze wygladam jakbym w ciazy byla ostatnio pijak ktory chcial na ulicy powiedzial jak go zbywalam ooo pani jest brzemienna ja mysle ze trezeba cwiczyc systematycznie zawiazsc sie i do akcji, brak motywacji, tak to jest moj problem, camilla ja msle ze maz naprawde cie kocha i akceptuje jaka jestyes wiesz to tylko my kobiety wydziwiamy bo faceci maja biale albo czarne bardzo nieskąplikowane maja glowki, poza tym macie druga dzidzie i po pierwszej wieze ci sie udalo i teraz gtez sie uda a poza tym nie ma 20 lat zeby rozgladac za wieszakami faceci tego nie lubia ;p ja ci powiem tak poki maz ma ochote i cie zaczepia to jest fajnie i nie masz sie co martwic i sie nakrecac daj sobie kochana pol roku a napewno bedzie lepiej

---------- Dopisano o 08:42 ---------- Poprzedni post napisano o 08:37 ----------

Ivy moje babki w pracy tez po 5kg przytyly zawsze byly wysokie i chude ;] ty pewnie tez jestes szczupla wiec ci nie grozi przytycie to troche tak jakby sie zasgtanawiac czemu niektore kobiety po ciazy maja wieksze piersi a niektore mniejsze niz przed ciaza heh sama sie zastanawiam
deiry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-03, 10:44   #25
camilla30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 15
Dot.: Sex po ciąży...

Kobiety dziekuje za wszystko za słowa otuchy-wiec jest niedziela słonko pieknie swieci w poniedziałek ide kupic bielizne uciskowa bo ja mozna nosicz nojn stop a pas zwiaj sie jak sie schylam jest piekna pogoda zrobie sobie piekny makijaż i spacer z moim małym slonkiem
mąż zaczepia hehehe plus sytuacji wchodze w moja sexi koszulke ale wygladam jak zdrowo obciagnieta szyneczka heeh od poniedziałku dieta wali mnie juz co powie polzna ze za szybko w koncu ja wiem ja znam najlepiej swoj organizm musze sie szybko pozbyc swojego sadełka i tego brzuszka aby w koncu zobaczyc to co widzial ostatnio tylko moj lekarz heheh :d bierznia pod cisnieniem dieta spacery zaczynam jesc nie żreć i bielizna uciskowa teraz waze ok 90 moze wiecej do wrzesnia wtedy mam 30ste urodzinki chce wazyc 75 stawiam sobie wysoko poprzeczke -a według mnie moge wazyc i 200g byle to wygladało jak u dody hehehe to wiec biore sie za siebie i obiecuje pokazac wyniki kochanienkie foteczki jak beda rezultaty tez beda mezusiowi szczenka opadnie jak zobaczy opalona od fryzjera w stringach i kabaretkach swoja zonke wtedy swiatła napewno nie zagasze
camilla30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-03, 18:09   #26
camilla30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 15
Dot.: Sex po ciąży...

kobiety powiedzcie mi sa nasiadówki kurczy sie macica a co z .......... co zrobic aby była mniejsza po ciązy :P są jakieś specyfiki medykamenty znacie jakies
camilla30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-03, 18:18   #27
deiry
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: 3 City
Wiadomości: 7
GG do deiry
Dot.: Sex po ciąży...

Mój ginekolog powiedzial : dać sobie na wstrzymanie i te 6 tyg odczekac bez sexu, żeby sie wszystko samo zagoiło i nieporozciągało" nawet jak dobrze lekarze zszyją to to jest przy "wejsciu" a w środku i tak już aż tak ciasno nie będzie ;/ ale tu to chyba mężczyźni powinni sie wypowiedzieć jak to jest przed a po. Ja sie czułam jak dziewica heh a mąż nienarzeka wręcz przeciwnie, ale odczekalismy 6 tyg a nawet chyba 8.
deiry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-03, 18:29   #28
camilla30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 15
Dot.: Sex po ciąży...

ja 2 tygodnie przed porodem juz nie amelie przez cesarke rodziłam ale wczesniej pare godzin si emeczyłam aby sama urodzic urodzila sie 14.04.09. i do teraz tez nie postaram sie poczekac do 25maja i pojde załozyc spirale bez niej nie dam sie tknąć a na co jest nasiadówka z kory debu
camilla30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 10:40   #29
camilla30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 15
Dot.: Sex po ciąży...

a co tu taka cisza
camilla30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 11:17   #30
motylek66
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 339
Smile Dot.: Sex po ciąży...

na zwilżanie polecam oliwkę sama kiedyś się smarowałam, pomogło mi :P
motylek66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:05.