Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-05-03, 00:57   #1261
moniga
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 538
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Idź koniecznie i nie przejmuj się, że nie znasz. Każdy Ci powie, co to jest. Na tyle to się chyba znają A te nowe włosy, to odrastają normalne. Nie takie cieniutkie jak u bobasa Tylko Twoje normalne będą Ci rosły. Acha, teraz jest na rynku też Inneov Gęstość włosów - tabletki, drogie, bo coś około 60 zł na m-c, ale naprawdę skuteczne. Wypróbowałam je niedawno, jak miałam dużego stresa, a to z kolei odbiło sie na włosach też i naprawdę działają. Z tym, że trzeba systematycznie minimum przez 3 mce łykać. Usmiechnij się i powodzenia
moniga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-03, 01:06   #1262
azylek
Raczkowanie
 
Avatar azylek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 106
Smile Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

No mam nadzieje ze sie znaja kiedys mi Pani Dermatolog powiedziala ze w dermatologii jest tak ze albo sie trafi w jakas dolegliwosc albo nie i nie uda sie pomoc, albo pomoze albo zaszkodzi, wiec podejscie mma raczej anty ale co tam, up up rosnac wloski szybciunio!! bralam silice, ale cera zle reaguje na nia i teraz jestem przy vitapilu. Myslalam nad inneov tylko musze w ta kuracje troche zainwestowac, ale jesli ma przyniesc efekty to jestem jak najbardziej za. A juz z roznymi opiniami sie spotkalam. Kazdy org reaguje inaczej. Codziennie zagladam w lustro w poszukiwaniu malutkich wloskow a po nich jak na razie ani sladu buuu,pozostaje mi cierpliwie czekac a wax uzywalas?
__________________
... Zabijasz każdą minutę ciszy...gdy pragnę mówić a Ty nie slyszysz ...

Karmah - Just Be Good To Me
azylek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-03, 01:16   #1263
moniga
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 538
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Silica i Vitapil mi nie pomógł, to też sprawdzałam. Wax, niby regeneruje, ale zbyt dużym kosztem. Wypada mi dużo włosów po nim, więc dałam sobie spokój. Podobno w tych odżywkach u nas na rynku jest coś w składzie, co może powodować wypadanie włosów. I co jeszcze mogłabym Ci doradzić? Inneov - serio. Zadne inne na mnie nie podziałały, a te tak. Już po miesiącu zauważalna różnica, a po 6 miałam włosy, jak jeszcze nigdy w życiu
moniga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-03, 01:24   #1264
azylek
Raczkowanie
 
Avatar azylek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 106
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Powiedz mi czy po inneov wlosy rzeczywiscie byly gestniejsze? czy wyrastaly nowe czy te ktore juz mialas stawaly sie mocniejsze i nadawaly gestosci. Czytalam o tym na stronce inneov i wszystko mowi ZA nie moge lykac nic z wit A i E, na szczescie inneov tego nie ma w skladzie. Mi poki co <odpukac pfu pfu> nie wypadaja wlosy, zreszta malo co ich zostalo niestety. Po waxie wlosy rewelacja w dotyku ale nie wiem jak ze wzrostem, dziwne dzialanie ma wax, u mnie nei powoduje wypadania, z 2 strony ludziom po chemioterapii ponoc rosna blysakicznie po nim. Pije te drozdze i biore Cynk, juz chcialabym zobaczyc choc minimalne efekty.
__________________
... Zabijasz każdą minutę ciszy...gdy pragnę mówić a Ty nie slyszysz ...

Karmah - Just Be Good To Me
azylek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-03, 08:21   #1265
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

azylek jestesmy z Toba
Co do Waxu ja nie zauwazylam zeby mi po nim jakos specjalnie wlosy wypadaly, moze to zalezy od organizmu a moze u mnie jest jeszcze za wczesnie? choc stosuje go ponad 3mce.
Trzymam za nas wszystkie kciuki zeby wloski nam rosly w blyskawicznym tempie
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-03, 11:03   #1266
Kot*
Raczkowanie
 
Avatar Kot*
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 46
GG do Kot*
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Sovilo: dziekuję

Ulka17: Wiesz, ja mam bardzo specyficzne włosy, np ich kolor zależy od pogody więc nie sądzę żeby na każdego tak działało farbowanie

nadia07: nie nie złudzenie, jakby mi rosły 1cm na tydzin to by było 4cm w miesiącu nie ma tak dobrze niestety (aha dodam, że tylko parę razy farbowałam włosy, ewentualne odrosty olewam, teraz jest spoko bo mi sie wymieszały fajnie i ich nie widać, ale zaraz po pare dni był odrost)
Czy ja wiem czy szybko? Rczej nie.. zwłaszacza, że gdzies tu przeczytałam, że dziewczynie 12 cm urosły w ciągu2,5mca (nie umiem niestety tego znaleść) A mi tyle prze pół roku hrrr.. Więc żadna rewelacja


Też 3mam za Was kciuki!
Włoski napewno wkródce Ci odrosną azylku, nie zwlekaj dłużej z dermatologiem! Od siebie mogę Ci tylko polecić szampon z czarnej rzepy
Powodzenia, nie zapominaj informaować jak Ci idzie
Kot* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-03, 11:45   #1267
moniga
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 538
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Cytat:
Napisane przez azylek
Powiedz mi czy po inneov wlosy rzeczywiscie byly gestniejsze? czy wyrastaly nowe czy te ktore juz mialas stawaly sie mocniejsze i nadawaly gestosci. Czytalam o tym na stronce inneov i wszystko mowi ZA nie moge lykac nic z wit A i E, na szczescie inneov tego nie ma w skladzie. Mi poki co <odpukac pfu pfu> nie wypadaja wlosy, zreszta malo co ich zostalo niestety. Po waxie wlosy rewelacja w dotyku ale nie wiem jak ze wzrostem, dziwne dzialanie ma wax, u mnie nei powoduje wypadania, z 2 strony ludziom po chemioterapii ponoc rosna blysakicznie po nim. Pije te drozdze i biore Cynk, juz chcialabym zobaczyc choc minimalne efekty.
Nie wiem, jak to z tym Waxem jest, ale faktem jest, że jednym służy, a drugim nie Co do Inneov - rosną nowe, grubsze są te stare, bardziej sprężyste, odżywione i o wiele mniej skóra się przetłuszcza, więc ja mogłam sobie pozwolić na mycie co 2 dzień. Wyjątkowo Co do drożdży - one są dobre na skórę, bo mają witaminy z grupy B, natomiast na włosy dobry jest krzem, cynk i wit. F. Wrzucam Ci linki do preparatów, które zawierają bardzo dużo krzemu (więcej niż np. silica czy skrzypovita) i na pewno też pomogą http://www.aquavitae.com.pl/catalog/...oducts_id=3185
http://www.aquavitae.com.pl/catalog/...oducts_id=4009

Ja w tej chwili objadam się tym http://vena-vita.pl/product_info.php?products_id=2869
Jest to preparat, który posiada związki siarki bardzo korzystnie wpływające też na włosy. Jem go dopiero od tygodnia, więc jeszcze o efektach nie będę się wypowiadać. Tę samą siarkę znajdziesz też tu + dużo antyutleniaczy
http://vena-vita.pl/product_info.php?products_id=1184
Sądząc po składzie i ten preparat będzie dobry, ale będzie działał bardziej ogólnie http://www.aquavitae.com.pl/catalog/...oducts_id=3006

I uśmiechnij się, bo nic tak nie pomaga, jak pozytywne nastawienie do życia Musisz być cierpliwa, bo to jest kuracja na parę ładnych miesięcy. Od razu na pewno nie bedziesz miała spektakularnych efektów. A gdybyś chciała wymienić jeszcze jakieś doświadczenia, to śmiało, zapraszam, może być też na priv
moniga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-03, 14:38   #1268
*agniesia*
Raczkowanie
 
Avatar *agniesia*
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: dom?
Wiadomości: 367
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

o matko a ja marzyłam o przedłużaniu włosów... dobrze, że postanowiłam własne zapuścić
*agniesia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-03, 14:50   #1269
TUPTUŚ
Raczkowanie
 
Avatar TUPTUŚ
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 87
GG do TUPTUŚ
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez azylek
Efekt koncowy byl taki, ze polowa pasemek mi sie powyrywala (doslownie) z moimi wlasnymi hairs'ami (( reszte sama zdjelam, ale wlsoy mam w stanie tragicznym. Mam "łyse placki" na glowie, szczegolnie z tylu, doslownie masakra jestem zalamana boje sie ze te wlosy wogole mi nie odrosna, bo przez takie obciazenie sie same powyrywaly i mogly uszkodzic brodawki wlosowe. Wiem ze musze isc do dermatologa, bo te placki sa zaczerwienione i pieką.....co myslicie Kochane? Wyrosna??( jestem zrozpaczona ..(
Troszkę mi się to dziwne wydaje, żeby dostać łyse placki na głowie tylko dlatego, że włosy były obciążone przez te sztuczne, doczepione Azylku ja na Twoim miejscu jak najszybciej bym poszła do dermatologa. Wydaje mi się, że powód takiego wypadania jest inny. Tym bardziej, że masz zaczerwienione i w dodatku piecze. Mogłaś zostac czymś zarażona w tym gabinecie, na przykład jakimiś drobnoustrojami, które powodują właśnie taki efekt. Słyszałam o czymś takim. Ale spokojnie - to jest do wyleczenia
Choć może to być też jakaś reakcja alergiczna na te sztuczne włosy Jedno jest pewne. Nie możesz z tym zwlekać i leczyć się sama, bo może być potem tylko gorzej. Jeśli ma to podłoże bakteriologiczne i nie zaczniesz tego leczyć, nowe włoski mogą nie odrosnąć.
Trzymaj się ciepło i czółko do góry! Będzie dobrze
__________________
Młodość przychodzi z wiekiem

Nałogowa pijaczka green tea
TUPTUŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-03, 18:17   #1270
Agniesia~
Raczkowanie
 
Avatar Agniesia~
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 414
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Mnie tez sie marzylo przedluzanie i mam nawet silne wlosy, ale tyle sie zlego o tym naczytalam, ze boje sie ryzykowac. Poczekam, az moje odrosna
Pod koniec czerwca, po roku przerwy, wracam do pasemek. Wczesniej mialam pasemka i dzieki temu wystarczalo, gdy poszlam do fryzjera raz na 3 miesiace. A do tego wlosy rosly mi duzo szybciej Po 6 miesiacach z takich do ramion na zime mialam dlugasne, duzoooo dluzsze, prawie do pasa. A co miesiac podcinalam 2 cm.
__________________
Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem,
a okazuje się,że czekali na siebie całe życie.
Agniesia~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-03, 18:20   #1271
Agniesia~
Raczkowanie
 
Avatar Agniesia~
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 414
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

A jednak im mniej farbowania, tym wiecej rosna. A nie stosowalam kiedys tyle tych dopalaczy, co teraz, a prostowalam wloski codziennie.
__________________
Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem,
a okazuje się,że czekali na siebie całe życie.
Agniesia~ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-03, 20:28   #1272
azylek
Raczkowanie
 
Avatar azylek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 106
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Dziekuje SLoneczka za pocieszenie. Jak na razie nic sie nie zmienilo, "placki" sa golutkie i pewnie tak bedzie jeszcze przez miesiac, albo i dwa w przyszlym tyg we wtorek ide do dermatologa i zobaczymy co powie. Slyszalam o badaniu mikroskopijnym skory glowy.Przeciez wlosy normalnie jak nam wypadaja to wraz z cebulkami, i na ich miejsce odrastaja nowe, a nasluchalam sie juz tyle ze jesli mi wypadly z cebulkami to nigdy nie odrosna ze mi sie odechcialo. Przeciez wlos tkwi w brodawce wlosowej i wowaczas jesli ona ulegnie zniszzeniu (np laserowe trwale usuwanie wlosow) to nigdy nie odrosnie. Mam nadz ze sie nie myle Zauwazylam ze po wcieraniu lotionu Seboradin masujac glowe odczuwam mrowienie i wtedy wiem ze "skora pracuje" musze sie przylozyc i masowac regularnie glowke i dobre tez jest ponoc "ostukiwanie" glowki szczotka
__________________
... Zabijasz każdą minutę ciszy...gdy pragnę mówić a Ty nie slyszysz ...

Karmah - Just Be Good To Me
azylek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-03, 20:58   #1273
azylek
Raczkowanie
 
Avatar azylek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 106
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Agniesia~ tez chcialabym zeby mi tak szybciunio rosly wloski. teraz mam krociutkie i nie wiem dokladnie ale mysle ze rosnie mi 1 cm na 2 mies tak wolniunio zobaczymy jak z dopalaczami, bede widziec po odroscie swoja droga odrost widze a z dlugosci to ciagle takie same sie wydaja:P dziwne NIe ma to jak swoje wlasne wloski nawet jakie by nie byly. A te wlosy ktore sie doczepia to czytalam gdzies ze przetwazane od osob z zakladow psychiatrycznych i trupow, no bo wlascwie skad wziasc tyle ich ilosci nie?? teraz to mi sie to smieszne wydaje z 2 strony tragiczne wrecz

Moniga ja tez musze codziennie myc, bo zawsze mi sie wlosy tak przetluszczaly ze koniec swiata. juz do tego przywyklam, mysle nad inneov, ale to po wizycie u dermat. zobaczymy co poiwe. Pociesza mnie mysl ze pozostale wlosy sie jako tako trzymaja na glowiePotrzeba czasu a ja zamierzam sie solidnie przylozyc do pielegnacji. Dziekuje za linki, poczytalam sobie i miejmy nadz ze skorzystam, tylko nie moge brac nic z wit A i E wiec to tez minus, jakos dam rade.

Kot* dziekuje i bede informowac jak wloski rosna, dziewczyny do dziela musi byc dobrze up up up rosnac na lato piekne wloski juz natychmiast
__________________
... Zabijasz każdą minutę ciszy...gdy pragnę mówić a Ty nie slyszysz ...

Karmah - Just Be Good To Me
azylek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-03, 21:05   #1274
azylek
Raczkowanie
 
Avatar azylek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 106
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez TUPTUŚ
Troszkę mi się to dziwne wydaje, żeby dostać łyse placki na głowie tylko dlatego, że włosy były obciążone przez te sztuczne, doczepione Azylku ja na Twoim miejscu jak najszybciej bym poszła do dermatologa. Wydaje mi się, że powód takiego wypadania jest inny. Tym bardziej, że masz zaczerwienione i w dodatku piecze. Mogłaś zostac czymś zarażona w tym gabinecie, na przykład jakimiś drobnoustrojami, które powodują właśnie taki efekt. Słyszałam o czymś takim. Ale spokojnie - to jest do wyleczenia
Choć może to być też jakaś reakcja alergiczna na te sztuczne włosy Jedno jest pewne. Nie możesz z tym zwlekać i leczyć się sama, bo może być potem tylko gorzej. Jeśli ma to podłoże bakteriologiczne i nie zaczniesz tego leczyć, nowe włoski mogą nie odrosnąć.
Trzymaj się ciepło i czółko do góry! Będzie dobrze
Powyrywaly sie z moimi bo mialam za malo wloskow na pasemko wziete,mam swoje wloski krotkie za ucho, a przdluzone do pasa do tego klej ktroy obciaza i one nie wytrzymaly ciezaru, wyrwaly sie z obciazenia oraz od szarpania przy czesaniu. Moze masz racje z tym uczuleniem, kurcze we wt ide do dermatologa i mam nadz ze cos mi konkretnego powie i poradzi. jak mialyby mi nie wyrosnac to koniec, odpukac ale poki co reszta wlosow sie jakos trzyma, ciezko mi rosna wloski chyba tylko 1cm na ok 2 miesiace, bede inf o postepach, buziaki
__________________
... Zabijasz każdą minutę ciszy...gdy pragnę mówić a Ty nie slyszysz ...

Karmah - Just Be Good To Me
azylek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-04, 07:05   #1275
Nika777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

słuchajcie a ja mam pytanie, czy wystarczy pić szałwię i pokrzywę żeby były widoczne efekty, czy lepiej robić płukankę ?
Nika777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-04, 10:10   #1276
azylek
Raczkowanie
 
Avatar azylek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 106
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Nika777 Najlepiej rob to i to.Samo picie tak mocno ich nie wzmocni. Ja tez zastanawiam sie nad piciem pokrzywy podobno dobrze wplywa na stan wlosow, ale wiadomo ze to nie wystarczy. Przede wszystkim pij regularnie a na efekty trzeba i tak poczekac od 3 mies do pol roku. Buziaki
__________________
... Zabijasz każdą minutę ciszy...gdy pragnę mówić a Ty nie slyszysz ...

Karmah - Just Be Good To Me
azylek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-04, 10:13   #1277
Nogala1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 483
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez ewelina-inka
hej, a ile centymetrów ci urosły od dwóch miesięcy ?? plis powiedz jak szybko ci rosną ??
mi przez te dwa miesiące urosły jakieś 4 cm czyli rosną 2 cm na miesiąc
Nogala1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-04, 10:19   #1278
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

NIka777 ja bym proponowała jeszcze picie skrzypu, bo on jest we wszystkich tabletkach wspomagających urodę włosów i paznokci
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-04, 19:10   #1279
Agniesia~
Raczkowanie
 
Avatar Agniesia~
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 414
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

azylek
zycze ci dlugicccccccchhh wloskow i to jak najszybciej
Ja oprocz olejku rycynowego(dodaje do szamponu i odzywki ze splukiwaniem), polykam codziennie jedna tabletke wit.B complex(wszystkie z grupy B w jednym).
Raz w tygodniu robie sobie maseczke: odzywka ze splukiwaniem(moze byc WAX)+odzywka seboradin+wit. A+E(w kropelkach). To wszystko na glowke i 2/3 godzinki z tych chodze sobie po domku. Wlosy wzmocnione i rosna lepiej.
A mysle, ze rosnie Ci przynajmniej z 1,5 cm na miesiac, ale to niewidoczne jest na dlugosci. Trzeba czekac
__________________
Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem,
a okazuje się,że czekali na siebie całe życie.
Agniesia~ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-05, 09:02   #1280
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

ej a mam pytanie czy po odstawieniu tabletek anty ( w moim przypadku logest )to wlosy beda wypadac/?
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-05, 10:40   #1281
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Niewiadomo Niektóre osoby, z tego co wiem, maja powazne problemy po odstawieniu tabletek- problemy z cerą, włosami, wahania nastroju, itp. , ale na innych przerwanie brania pigułek nie sprawian żadnego wrażenia
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-05, 17:28   #1282
handka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 25
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Dorzucę swoje trzy grosze..
W wątku nieco wyżej (a może i teraz nieco niżej) pisałam o swoim problemie z włosami.
Ratuję się A.T.W. - szamponem z vilcacorą i algami i odżywką z tej samej serii (Immunovilcacora). Od czasu wyrwania włosów - czyli od lutego - odrosły mi ok. 2 cm. Może nieco więcej (mniej napewno nie), nie mierzyłam linijką. Szampon kupiłam dwa miesiące temu. Myślałam, że mi nie odrosną, bo ledwie pojawiły się cebulki, ale od czasu mycia szamponem widać zdecydowaną różnicę. Urosły mi dwa razy tyle niż przez ten miesiąc kiedy myłam zwykłym szamponem. Odżywkę kupiłam w zeszłym tygodniu więc nie mogę powiedzieć jeszcze jakie są efekty. Odżywiam i myję włosy dwa razy w tygodniu, bo obawiam się, że się połamią. Teraz już nawet nie modeluję, bo się obawiam, że znowu się posypie.
A pamiętacie o masażu głowy? To powinna być podstawa! Wszystko przecież zaczyna się od cebulek. I to zarówno przy myciu jak i przy odżywianiu.

Obawiam się jeść tabletek i stosować wszystko naraz.
Kobitki, a może lepiej uzbroić się w cierpliwość? Ja wiem, że to trudne, bo mnie też jest ciężko to zrozumieć. Ale chyba nie ma takiego specyfiku, który wydłuży nam włosy w tydzień. A gdyby się tak dało zamienić to rośnięcie włosków z.. nóżkami np. mmm..

Azylek.. Skutecznie mnie zniechęciłaś do doczepianek.. Ale przecież dam radę..?!
handka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-05, 19:12   #1283
Asia_LP
Raczkowanie
 
Avatar Asia_LP
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 185
GG do Asia_LP
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Czesc. Jakies 2 miesiace temu zrobilam sobie blond pasemka na moich ciemno brazowych wlosach. Wszystko byloby fajnie gdyby nie to, ze wloski zaczely mi wolniej rosnac. Takie mam wrazenie. Z reszta widac to po odrostach...Czy to mozliwe?? Prosze o opinie.
Pozdrawiam
__________________
"...jesteś król
o ile doby jest twój prawnik..."
Lady Pank
Asia_LP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-05, 19:51   #1284
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

wg. mnie farbowanie wloskow ma wply na ich wzrost, poniewaz wiadome wloski sa troszke oslabione i zniszczone..a jesli w gre wchodza blondy i rozjasnianie to tym bardziej. Mnie kiedys wloski rosly b. szybko a od kiedy zaczelam kombinowac z farbami to nie jest juz tak kolorowo.
Jak jest z pasemkami nie jestem pewna - bo delikatne pasemka az tak chyba nie oslabiaja naszych lokow.
Na pocieszenie powiem ze odkad zaczelam odzywiac pozadnie wlosy, dbac o nie i juz mam 5-6cm odrosty, wloski zaczynaja rosnac coraz szybciej.
Teraz czeka mnie jeszcze podcinanie wloskow, beda napewno zdrowsze, lzejsze, wiec i dla cebulek bedzie to dodatkowy motyw by sie odwzajemnily i przyspieszyly troszke ze wzrostem.
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-06, 00:23   #1285
Agniesia~
Raczkowanie
 
Avatar Agniesia~
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 414
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Po odstawieniu wlosy rosly mi szybciej, ale moze to zalezy od organizmu.
A na wypadanie to polecam serum Goldwella- dalam raz kolezance i uzyla 2razy. Problem zniknal
W salonie fryzjerskim zaplacilam 10 zl/szt. i to bylo serum do wlosow farbowanych.
__________________
Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem,
a okazuje się,że czekali na siebie całe życie.
Agniesia~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-06, 00:25   #1286
Agniesia~
Raczkowanie
 
Avatar Agniesia~
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 414
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

chodzilo mi o odstawienie tabletek anty..
__________________
Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem,
a okazuje się,że czekali na siebie całe życie.
Agniesia~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-06, 08:15   #1287
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

a wiecie wlasnie co.. od 4 miesiecy zazywam tabletki anty i mniej wiecej wtedy tez zafarbowalam ostatnio wlosy.. ktore niestety obecnie rosna duzo wolniej. Moze to skutek i pigulek i farbowania?
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-06, 17:45   #1288
Asia_LP
Raczkowanie
 
Avatar Asia_LP
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 185
GG do Asia_LP
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Nadia07 dzieki za odp troche mnie martwi,ze tak wolno mi rosna... zaczelam sobie łykać drożdze, ale dopiero pare dni jem...oby pomogly.
Pozdrawiam
__________________
"...jesteś król
o ile doby jest twój prawnik..."
Lady Pank
Asia_LP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-07, 21:49   #1289
azylek
Raczkowanie
 
Avatar azylek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 106
Smile Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

wlasciwie nigdy nie pomyslalam ze anty moga miec wplyw na porost wlosow, teraz zaczelam znowu brac, wiec sie przekonamy, ale kurde mi i tak tak wolniunio rosna ze teraz to juz wogole sie nie polapie drozde pilam, ale tyle syfkow mi powychodzilo ze odstawilam, nie wytrzymalam tego okresu przejsciowego :/ a poza tym dostalam taki apetyt ze szok! zrezygnowalam z tego. Hmm bede liczyc cm o ile bedzie i ch przybywac buziaki i powodzenia w wytrwaniu !! jestesmy razem kobietki!!
__________________
... Zabijasz każdą minutę ciszy...gdy pragnę mówić a Ty nie slyszysz ...

Karmah - Just Be Good To Me
azylek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-08, 07:35   #1290
Kateczka_05
Raczkowanie
 
Avatar Kateczka_05
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 425
GG do Kateczka_05
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

dziś podtanowiłam iść do fryzjera muszę podciąć te zniszczone koncówki bo wyglądają strasznie mam tylko nadzieje, że nie trafie na jakiegos specjaliste sadyste i naprawde pozbędę się minimum ogólnie jestem załamana tylr zapuszczania-na dodatek po podcięciu znów bedę musiała wrócić do prostownicy-bo moje cudne włoski jak zwykle przez pierwsze 2 tygodnie będą dostawać świra Pozdrawiam i trzymajcie za mnie kciuki
Kateczka_05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:35.