Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-05-08, 08:02   #1291
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

trzymam kciuki ostatnio farbowalam wloski 24 stycznia, a odrost narazie wynosi 5-6cm. W niektorych miejscach wiecej w innych mniej.
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-08, 11:49   #1292
Agniesia~
Raczkowanie
 
Avatar Agniesia~
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 414
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Kateczko udanej wizyty i minimalnego sciecia

nadio ja mam podobny odrost (od polowy stycznia)
U mnie tez rosna nierowno: wiecej z tylu, a mniej z przodu i po bokach, a mi wlasnie zalezy by mi ta tragedia z przodu i po boczkach odrosla

No ruszac sie wloski
__________________
Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem,
a okazuje się,że czekali na siebie całe życie.
Agniesia~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-08, 12:15   #1293
azylek
Raczkowanie
 
Avatar azylek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 106
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

haha nio wlasnie up up up rosnac u mnie kiepsko z odrostem, ostatnio w marcu a nawet cm mi nie urosly buu ide jutro do dermatologa z ta moja okropna glowka trzymac kciuki ze mi powie ze odrosna buziaiki
__________________
... Zabijasz każdą minutę ciszy...gdy pragnę mówić a Ty nie slyszysz ...

Karmah - Just Be Good To Me
azylek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-08, 15:59   #1294
ewelina-inka
Przyczajenie
 
Avatar ewelina-inka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 14
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Cytat:
Napisane przez ewelina-inka
Hej wszystkim ja bdę zaczynać dopiero kurację bo nieudanej wizycie u fryzjera i nie zabardzo wiem co jeszcze używać ale parę pozycjii wybiorę jakie znacie nawet najdroższe ale skuteczne środki ?? i czy olejek rzepikowy i rycynowy działają inaczej ? plis o o odpowiedź
plis doradźcie!! jestem wprost zdesperowana swoimi wlosami
ewelina-inka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-08, 19:28   #1295
Kateczka_05
Raczkowanie
 
Avatar Kateczka_05
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 425
GG do Kateczka_05
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

No i nie poszłam do fryzjera w ostatniej chwili spękałam kurcze boje sie, inaczej by było gdybym wiedziała co chcę mieć na tej mojej głowie, ale po obejrzeniu dziś setek różnych gazet nadal nic nie znalazłam A jeśli chodzi o przyrost moich włosów to farbowalam je w poprzedni czwartek (kwiecień) a dziś mam odrost ok 3 mm to chyba nie za wiele ale to początek kuracji więc zobaczymy co dalej
Kateczka_05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-08, 20:21   #1296
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

mojej kuracji nie mozna nazwac kuracja..bo jakos tak wychodzi ze ani skladu ani ladu ona nie ma :P Jest tak dorywcza i sporadyczna ze az mi wstyd. Humavit odstawilam jakis czas temu..a cos mi sie zaczelo wydawac ze to dzieki niemu wloski szybciej rosly.
Maseczke z Waxu robie jak mam czas czyli raz w tygodniu recznik na glowe gdzies na 30-40 minut, a tak to czasem drugi raz w wannie nakladam go na jakies 10-15minutek.
Seboradinem myje wloski zadko, najczesciej jak nigdzie nie wychodze bo strasznie placze wlosy :/ sa suche , matowe i dopiero po nastepnym myciu sa OK, mimo ze uzywam odzywek!!
Olejku rycynowego nigdy nie probowalam choc mnie kusi jednak boje sie przyciemnienia wloskow. Chyba wroce do humavitu i zaczne czesciej stosowac seboradin.
Tak wiec o to tym sposobem przy minimalnej uzywce dopalaczy wlosy rosna okolo 2cm na miesiac.
A teraz pytanko. Jak myslicie bedzie sens uzywac seboradin za pierwszym myciem, zaraz pozniej normalny szampon a pozniej odzywka? czy raczej sensu to nie ma?
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-08, 20:38   #1297
azylek
Raczkowanie
 
Avatar azylek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 106
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

ja tez tak robie, tylko seboradinem. wazne ze bedziesz masowac glowe przy myciu Nadio tak aby pobudzic cebulki wlosowe. pozniej musze innym szamponem bo sa strasznie suche i nie da sie ich rozczesac. zaraz ide pod prysznic z waxem mi po nim wlosy nie wypadaja, ale z 2 strony nie widze zeby przynosil mi jakies zadziwiajce rezultaty glowa do gory, albo raczej wlsoki up up up
__________________
... Zabijasz każdą minutę ciszy...gdy pragnę mówić a Ty nie slyszysz ...

Karmah - Just Be Good To Me
azylek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-10, 08:42   #1298
Kateczka_05
Raczkowanie
 
Avatar Kateczka_05
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 425
GG do Kateczka_05
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Hej DZIEWCZYNKI jednak pójdę do tego fryzjera ale w poniedziałek bo wtedy wraca z urlopu-znalazłam pare fryzurek wieć juz wiem czego sie spodziewać mam do was pytanko-myślę o zakupie Wax-u bo tak wszyscy go chwalą, że włosy zdrowsze i szybciej rosną nie wiem jednak jaką gramature? W aptece za 240g zapłace 18 zł, ale znalazłam oryginalną maseczke z Anglii (wax) 480g za 20 zł + 5.5 przesyłka No i moje pytanie-co mi się bardziej opłaca-wiem, że niby ta większa ale w sumie tam piszą, zeby stosować ok 2 razy w tygodniu i to tylko przez jakiś okres czasu co wy na to?Bo jeśli mam jej zuzyc niewiele to po co kupować większą?Będę wdzięczna jeśli też napiszecie jak długo wy ją stosujecie czy można np przez tyle ile się chce?
pozdrawiam
Kateczka_05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-10, 09:39   #1299
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

gdybys przeczytala uwaznie :P to bys sie doczytala (przynajmniej na wszystkich moich opakowaniach tak pisze- a mialam juz srednie dla blondynek i teraz jestem w polowie duzego dla kazdego rodzaju wloskow)
Stosuje sie raz na 3-5dni do czasu poprawienia stanu/kondycji wlosow, lub stale raz w tygodniu
Ja znam osoby ktore uzywaja jej co 2 dni, ja sama uzywam raz moze 2 razy w tygodniu. Raz pozadnie nakladam ja na glowke z recznikiem na 30-40 mnut. A za drugim razem to w wannie moze na 15 minutek
Ja osobiscie uzywam waxu od 4 miesiecy juz nie zauwazylam zadnych negatywynych skutkow (jesli wy takie widzicie piszcie, chetnie sie dowiem co on moze spowodowac)

I jak wam rosna wloski w jakim sa stanie ? Moje od kiedy uzywam odzywek, olejkow, maseczek do wlosow i serum termochronnego sa naprawde gladkie i lsniace
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-10, 10:22   #1300
azylek
Raczkowanie
 
Avatar azylek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 106
Smile Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

jestem po wizycie u dermatologa iii nie mam sie co martwic bo wloski odrosna, mam juz meszek w tych miejscach co wypadly co dziwne wogole go nie widac nawet pod lupa!! (pewnie przez to ze mam jasne wloski) a czuc w dotyku w niektorych miejscach ciesze sie niezmiernie!!! mam stosowac nadal waxa bo jest very good a potem jak mi sie skonczy to kupic Lapicort E (jakos tak). powiedziala ze potrzeba c zasu bo nie ma srodka ktory jest w stanie naprawde przyspieszyc porost wloskow wiadomo ze mozna stosowac wiele "przyspieszaczy" ale na ogol poprawiaja stan wlosow a wzrost jest podobny. Nawet nie macie pojecia jak sie ciesze!! wiem ze to solidne pol roku pracy z moimi wloskami, ale coz za bledy trzeba placic waxu uzywam czasami nawet codziennie jak mam czas. nic mi sie po nim nie dzieje, ale zeby mi szybciej rosly to tez nie widze sa lsniace i mieciutkie. Moja znajoma po chemioterapii uzywala i mowi ze ok 3 miesiace i dopiero nowe wloski zaczely rosnac, wiec CZAS CZAS ijeszcze raz CZAS!! ale bedziemy wytrwale. Wax wzmacnia cebulki, wiec jesli ktos ma swoje geste, nie przezedzone wlosy to uwaga bo moga wypadac po jego zastosowaniu, gdyz wax ma za zadanie odrost zdroych wlosow a te ktore sa oslabione wypadna i w ich miejsce wyrosna nowe, to dlatego duzo osobom "lecą" po nim wlosy. Dermat powiedz ze nie ma sensu tyloma tabl sie faszerowac, najpierw wax, potem ten plyn co zapisala i wtedy mam sie zglosic na wizyte i leczenie juz od wewnatrz. Buziaki dla Was dziewczyny !! pozdraiwam mocniutko
__________________
... Zabijasz każdą minutę ciszy...gdy pragnę mówić a Ty nie slyszysz ...

Karmah - Just Be Good To Me
azylek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-10, 10:33   #1301
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Poraz pierwszy uzylam olejku rycynowego na wlosy. na zmoczoną juz glowe wmasowalam niewielką ilosc olejku. potrzymalam kilka minut, splukalam i umylam wlosy szamponem. dobrze splukalam bo wlosy byly tluste. drugie mycie szamponem to dwie krople olejku do szamponu a nastepnie do odzywki, ktora trzymalam na wlosach kilka minut.
splukalam a wlosom pozwolilam wyschnąc.
efekt jaki zobaczylam byl zaskakujący. Pierwszy raz w zyciu mialam tak lsniące i gladkie wlosy! szamponu i odzwyki zawsze uzywam tych samych.
Po bokach od góry mam bardzo suche pasma włosów które wręcz się puszą. Tym razem ulozyly się tak, jak pozostale wlosy Jestem zadowolona
Nie wiem czy wplynie on na szybszy porost wlosów ale na pewno na ich wygląd. No i dzięki temu, ze "włosy lsnia ze wszystkich sil" zauwazylam, ze mimo iz czarne to są bardzo ciemno brązowe <lol>
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-10, 10:40   #1302
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Karolcia mam pytanko - a czy po tym olejku rycynowym włosy sie nie przetłuszczają szybciej? Bo moje neistety sie szybko tłuszczą, a chetnie bym spróbowała tego sposobu. Mam farbowane włosy i lubie jak lsnią. Uzywam maski Wella po ktorej lsnia bardzo, ale chyba wolałabym naturalny produkt taki jak olejek rycynowy
Prosze o informacje
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-10, 10:44   #1303
Kateczka_05
Raczkowanie
 
Avatar Kateczka_05
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 425
GG do Kateczka_05
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Ej to ja juz nic nie wiem kupić tego waxa czy nie bo ja mam dosć a nawet bardzo dosc geste wlosy tyle ze są oslabione i ponisczone przez prostownice ktorej uzywam ponad 1,5 roku co dwa dni no i teraz nie wiem na stronie waxa jest napisane ze kuracja powinna trwac od 6-12 tygodni w zaleznosci od zniszczenia wlosow i dlatego mam watpliosci czy mozna go w takim razie stosowac dluzej czytalam duzo waszych wypowiedzi i chyba nikomu jeszcze nie zaszkodzilo no ale po tym jak przeczytalam przed chwila ze do gestych sie nie nadaja no i bylabym wdzieczna jakbyscie mi doradzily poza tym jesli ta kuracja ma trwac do 12 tygodni to ten najmniejszy 70g wystarczy?
Kateczka_05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-10, 10:49   #1304
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Cytat:
Napisane przez kulbit
Karolcia mam pytanko - a czy po tym olejku rycynowym włosy sie nie przetłuszczają szybciej? (...)
Prosze o informacje
KULBIT niestety nie jestem jeszcze w stanie na to odpowiedziec. wczoraj byl mój pierwszy raz z olejkiem rycynowym. Zazwyczaj myłam wlosy co 2-3 dni wiec okolo soboty/ niedzieli moge odpowiedz na to pytanie (w piatek wyjezdzam wiec mycie wloskow czeka mnie przed czasem ). Jak poeksperymentuje wiecej i wiecej bede wiedziala to powiem
W weekend (wiecej wolnego czasu) na pewno naloze olejek przed myciem na jakas godzine lub dwie (skora, koncówki) aby troche wzmocnic cebulki i wygladzic zniszczone koncówki.
pozdrawiam.
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-10, 10:49   #1305
azylek
Raczkowanie
 
Avatar azylek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 106
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

kateczka przede wszystkim to jest kwestia indywidualna, jesli masz zniszczone tylko koncowki, a nie od skory( bo wax jest do stosowania na skore glowy!- gdy sa oslabine wlosy i wypadaja- on hamuje ten proces) to mozesz kupic cos innego, albo stosowac wax tylko na same wlosy- nie wmasowujac w skore glowy 0- bo rzeczywiscie moga Ci powypadac te slabsze, ktore i tak w jakims tam krotkim odstepie czas ui tak wypadna, bo taka jest kolej rzeczy. Albo zainwestuj i inna odzywke, np. ja mam Garnier Fructis Sila i blask 1 sekundowa maska 500 ml za okolo 19 zl!! rewelacja!!!!!!the best jest power maska sp wella ale droga ( 200 ml okolo 85 zl, na allegro za ok 50 zl dostaniesz) buziaki
__________________
... Zabijasz każdą minutę ciszy...gdy pragnę mówić a Ty nie slyszysz ...

Karmah - Just Be Good To Me
azylek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-10, 10:50   #1306
Kateczka_05
Raczkowanie
 
Avatar Kateczka_05
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 425
GG do Kateczka_05
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

a jesli chodzi o olejek rycynowy to raczej nie przetluszcza Ja stosuje go w ten sposob , ze wieczorem przed dniem(rano)mycia wcieram go w konce a nawet i wyzej i tak zostawiam na noc. Rano do szamponu dodaje olejku (1/3 co do ilosci szamponu) pózniej nakladam maseczke z proteinami jedwabiu i splokuje po 5 min na koniec jedwab w plynie na konce i trzeba przyznac, ze tak nawilzonuch i blyszczacych wloskow już dawno nie mialam tylko te konce
Kateczka_05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-10, 11:02   #1307
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

co do lśniących włosów to przypomniał mi się jeden domowy sposób. Mianowicie płukanka w occie. Ocet oczywiscie miesza sie z przegotowaną LETNIĄ wodą i postępujesz dokladnie tak, jakbyś zmywała szampon z włosów.
Są dwie wady:
- wlosy maja słabą woń octu
- jezeli masz tendencję do rudawych włosów to własnie to jest potęgowane. nawet na blond wlosach nie wspominajac o brązowych!
Praktycznie nic poza blaskiem sie nie poprawia. Takie cos przetestowalam tylko raz dosc dawno temu i tylko tyle z tego pamiętam. ale to tak na marginesie dodaję
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-10, 14:11   #1308
tutusia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 980
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Cytat:
Napisane przez Kateczka_05
Ej to ja juz nic nie wiem kupić tego waxa czy nie bo ja mam dosć a nawet bardzo dosc geste wlosy tyle ze są oslabione i ponisczone przez prostownice ktorej uzywam ponad 1,5 roku co dwa dni no i teraz nie wiem na stronie waxa jest napisane ze kuracja powinna trwac od 6-12 tygodni w zaleznosci od zniszczenia wlosow i dlatego mam watpliosci czy mozna go w takim razie stosowac dluzej czytalam duzo waszych wypowiedzi i chyba nikomu jeszcze nie zaszkodzilo no ale po tym jak przeczytalam przed chwila ze do gestych sie nie nadaja no i bylabym wdzieczna jakbyscie mi doradzily poza tym jesli ta kuracja ma trwac do 12 tygodni to ten najmniejszy 70g wystarczy?
A skąd masz możliwość kupna angielskiego waxu?? Slyszałam, że jest duuuuuuużo lepszy od tego polskiego.. Dzis czytałam opakownaie (polskiego) Waxu. Piszę, żeby stosować raz na 4-5 dni do czasu poprawienie kondycji włosów lub stale raz na tydzień. Więc możesz używać jej tak długo jeak chcesz, byle nie za często, bo przeciążysz włosy.
tutusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-10, 15:57   #1309
Kateczka_05
Raczkowanie
 
Avatar Kateczka_05
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 425
GG do Kateczka_05
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

na allegro za 480g 20zł + przesylka nizej podaje stronke. Też mi się wydaje, ze oryginalne kosmetyki sa skuteczniejsze
http://www.allegro.pl/item103160903_...sza_cena_.html
A na ile starcza 70gram?
Kateczka_05 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-10, 16:02   #1310
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Cytat:
Napisane przez Kateczka_05
na allegro za 480g 20zł + przesylka nizej podaje stronke. Też mi się wydaje, ze oryginalne kosmetyki sa skuteczniejsze
http://www.allegro.pl/item103160903_...sza_cena_.html
A na ile starcza 70gram?
Kateczko zalezy jakie masz wloski jesli dlugie,grube i geste..to napewno 70g nie starczy Ci na dlugo.
Ja mam wloski poldlugie..do ramion - lekko za nie, cienkie ale sporo ich.. i wax 240g zuzylam dosc szybko w poltora miesiaca - moze ewentualnie 2. Teraz dokladnie juz nie pamietam.
Nie polecam opakowan 70g bo sie wcale nie oplacaja a przy wyjatkowej oszczednosci wystarcza raptem na miesiac. Inna sprawa jesli masz krotkie wloski lub chcesz tylko na wyprobowanie..wtedy owszem - kosztuje okolo 10-12zl
__________________

Edytowane przez nadia07
Czas edycji: 2006-05-12 o 09:43
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-10, 16:38   #1311
moniga
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 538
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Cytat:
Napisane przez Kateczka_05
na allegro za 480g 20zł + przesylka nizej podaje stronke. Też mi się wydaje, ze oryginalne kosmetyki sa skuteczniejsze
http://www.allegro.pl/item103160903_...sza_cena_.html
A na ile starcza 70gram?
Daj znac koniecznie, jak ten oryginalny wax dziala, bo podobno w porownaniu z tym, ktory jest w Polsce, to niebo a ziemia
moniga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-10, 23:55   #1312
azylek
Raczkowanie
 
Avatar azylek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 106
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

jest mnoswo przyspieszaczy ktore prawie kazda z nas uzywala badz uzywa, ale prawda jest taka ze nie ma skutecznego sposobu na szybki porost wlosow niestety niektorym rzecyzwiscie moze ciut szybciej rosna po tych wszystkich preparatach i tabl ale w rzeczywisctosci nie ma zadnego skutecznego na to sposobu poza pewnym wyjatkiem - CZAS buziaki, badzmy wytrwale
__________________
... Zabijasz każdą minutę ciszy...gdy pragnę mówić a Ty nie slyszysz ...

Karmah - Just Be Good To Me
azylek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-11, 10:37   #1313
pa-ti
Raczkowanie
 
Avatar pa-ti
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 396
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

A ja mam pytanie czy da sie jakos spowolnic wzrost wlosow ? :P Moje rosna za szybko... :P
pa-ti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-11, 10:46   #1314
azylek
Raczkowanie
 
Avatar azylek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 106
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

haha PA-ti chyba kazda z nas Ci teraz strasznie zazdrosci a ile CI mniej wiecej rosna na miesiac? tez bym chciala moc zadac takei pytanie chyba nie ma takiej rzeczy, ktora spowolnila by ich wzrost, bo nawet jesli bedziesz dostarczac org mniej witamin to mogla zaczac wypadac a nie spowolnieje ich wzrost.. chyba ze jakies anty maja takei dzialanie, najlepiej skonsultuj sie z dermat i ginekol w tej sprawie, pozdr i zazdroszcze niezmiernie
__________________
... Zabijasz każdą minutę ciszy...gdy pragnę mówić a Ty nie slyszysz ...

Karmah - Just Be Good To Me
azylek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-11, 10:52   #1315
azylek
Raczkowanie
 
Avatar azylek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 106
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

dziewczyny myslicie ze to naprawde jest lepszy preparat ? kurde juz sama nie iwem, opakowanie niczym sie nie rozni od tego ktore mam sama, a tymbardziej ze link do tej osoby tylko z 1 blue gwiazdka wiec troszke ryzyko. jestem przekonana ze sa apteki w ktorych mozna kupic "nie polskie" waxy, tylko troche sie rozejrzec, poszukam w wolnej chwili u siebie, bo musza byc jakies zagr oryginalne prod, buziaki dla Was i napiszcie czy ktoras juz probowala tamtego.
__________________
... Zabijasz każdą minutę ciszy...gdy pragnę mówić a Ty nie slyszysz ...

Karmah - Just Be Good To Me
azylek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-11, 11:14   #1316
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

no wlasnie mnie tez bardzo ciekawi ten zagraniczny wax..nie spotkalam jeszcze apteki w ktorej by go mieli - tylko te polskie.
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-11, 11:19   #1317
Agniesia~
Raczkowanie
 
Avatar Agniesia~
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 414
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Ja tez jestem ciekawa, czy jest jakas roznica miedzy tymi Waxami.
Jezeli ktoras miala okazje porownac, to prosze piszcie, bo ja tu mieszkam na miejscu i moze powinnam kupic
__________________
Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem,
a okazuje się,że czekali na siebie całe życie.
Agniesia~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-11, 11:46   #1318
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

a orientujesz sie moze po ile sa w Angli te odzywki ? i czy sa tak samo jak w polsce tylko w aptekach? szwagier tam ptzebywal..ale stwierdzil ze sie nie zna na takich rzeczach i nie bedzie sie bawic w takie zakupy :P..
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-11, 12:04   #1319
pa-ti
Raczkowanie
 
Avatar pa-ti
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 396
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Dokladnie nie wiem w jakim tempie rosna moje wlosy, ale napewno moge powiedziec, ze za szybko. Taki wzrost wlosow jest dla mnie uciazliwy poniewaz farbuje wlosy i szybciutko robia sie odrosty . Mam grzywke<na bok> i czasem sama sobie ja troszke podcinam bo nie mam sily latac co chwile do fryzjera... Plusem jest to, ze kiedy fryzjer zepsuje mi wlosy... np. za krotko przycinajac to dlugo nie musze cierpiec... Jesli chodzi o wizyte u lekarza jakiegos to chyba to nie ma sensu... faszerowac sie lekami tylko dlatego, ze wlosy za szybko rosna . Myslalam jednak, ze jakies domowe sposoby sa . Zycze wam powodzenia i wytrwalosci w zapuszczaniu wloskow
pa-ti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-11, 15:56   #1320
sava86
Raczkowanie
 
Avatar sava86
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 135
GG do sava86
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez mysia444
mam do was pytanie ... tylko mnie nie wyśmiejcie ;P... Czy WAX może stosowac osóbka w wieku 13 lat ;P... i to na dodatek z b. wrażliwą skórą głowy ??
Pewnie że może! Na opakowaniu jest napisane, że używać przy osłabieniu i zniszczeniu włosów oraz gdy nie mozna używać innych odżywek...
sava86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:28.