Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy. - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-05-04, 12:47   #511
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Pomocy! tylko nie to :(:(:( omg...

Zrób test, ja się trochę uspokoiłam, po co się męczyć? Czytałam, ze do 3 opakowań organizm się przyzwyczaja, ale przez pierwsze 2 miałam wszytsko jak w zegarku i myslałam, że nadal tak będzie. Ech...co za życie...
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-04, 20:16   #512
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Pomocy! tylko nie to :(:(:( omg...

Drugi dzień miesiączki, a tu nadal plamienie, test negatywny... co to moze oznaczać?Do lekarza pójdę dopiero po weekendzie, pomóżcie proszę.
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-04, 23:24   #513
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Pomocy! tylko nie to :(:(:( omg...

nie masz się czym martwićzdarza się że zamiast okresu występuje plamienie,to dopiero początek Twojej przygody z tabletkami wieć daj organizmowi przyzwyczaić się do nich
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-04, 23:34   #514
azylek
Raczkowanie
 
Avatar azylek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 106
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

Ze spokojem, bedzie dobrze, pierwsze 3 miesiace takie sa, hormony dopiero zaczynaja dzialac, wiec bez obaw. JA mam teraz gorszy problem bo od 2 mies nie biore juz anty < Jeanine> w zeszlym musialam zazyc postinor niestety i miesiaczke dotalam normalnie jakos 28 marca, i w kwietniu normalnie powinnam dostac pod koniec, a dzis jest 4 maja a tu nic( boje sie, ale stosowalismy prezerwatywy i az nie chce mi sie wierzyc ze mogloby cos sie stac. Pomozcie prosze czy to normalne ze w nast miesiacu po zazyciu postinoru moze sie tyle spozniac?? (juz tydzien
__________________
... Zabijasz każdą minutę ciszy...gdy pragnę mówić a Ty nie slyszysz ...

Karmah - Just Be Good To Me
azylek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-04, 23:38   #515
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

azylek, a testu nie robiłaś? my Ci pewnie nic nie powiemy.
choc postinor to taka dawka hormonów, że wszystko jest po niej możliwe.
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-04, 23:43   #516
azylek
Raczkowanie
 
Avatar azylek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 106
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

nie nie robilam, bo boje sie jak cholera wlasciwie mam lekkie pobewywania jajnikow,ale nie wiem czy juz sobie tego nie wmawiam..
__________________
... Zabijasz każdą minutę ciszy...gdy pragnę mówić a Ty nie slyszysz ...

Karmah - Just Be Good To Me
azylek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-04, 23:51   #517
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

ale chyba lepiej pobać się te 3 do 5 minut...niż siedzieć i denerwować się kolejny tydzień, co? tak mi się tylko wydaje. dlatego jutro zrób test dla świętego spokoju i napiszesz nam, że w ciąży nie jesteś
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-05, 00:02   #518
azylek
Raczkowanie
 
Avatar azylek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 106
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

nie wiem, testu nie zrobie chyba wole sie denerwowac i czekac czekac i jeszcze raz czekac kurde no!! dalej juz czyli nie wiesz co w zwiazku z postinorem, czy moze to byc normalne?
__________________
... Zabijasz każdą minutę ciszy...gdy pragnę mówić a Ty nie slyszysz ...

Karmah - Just Be Good To Me
azylek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-05, 06:58   #519
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

Azylek - moze sie spozniac ale obstawialabym ze to nie efekt postinoru ale odstawienia pigulek. Organizm przez dluzszy czas musi do siebie dojsc, zatem i miesiaczki nieczesto sa regularne.
Zrob test, to tylko 5 minut strachu i bedziesz wiedziala na czym stoisz. A tak sie zamartwiasz. Poza tym, wynik testu jest tylko deklaratoryjny - a nie konstytutywny- jedynie potwierdza cos co juz istnieje, co i tak bys odkryla pozniej.A moze sporo nerwow Ci zaoszczedzic. Bo po odstawieniu pigulek okresy mozesz miec do 3 miesiace nawet, a zadreczanie sie pytaniami i watpliwosciami 3 msc??
nekome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-05, 07:12   #520
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

A czy w moim przypadku , jeśli biorę pigułki 3 m-c, a w ciąży nie jestem- czy okres może w po 3 opakowaniu w ogóle nie wystapić?Tylko plamieć 2 dni?
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-05, 07:14   #521
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez azylek
nie wiem, testu nie zrobie chyba wole sie denerwowac i czekac czekac i jeszcze raz czekac kurde no!! dalej juz czyli nie wiesz co w zwiazku z postinorem, czy moze to byc normalne?
Azylek- Naprawdę radzę Co zrobić test To zaoszczędza wiele nerwów. Ja tak zrobiłam i wiem na czym stoję, oczywście martwię się czemu mam plamienie i własciwie już brak nawet jego, ale przynajmniej nie boję się najgorszego Mam nadzieję, ze wszystko będzie dobrze
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-05, 13:58   #522
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Sovilo
A czy w moim przypadku , jeśli biorę pigułki 3 m-c, a w ciąży nie jestem- czy okres może w po 3 opakowaniu w ogóle nie wystapić?Tylko plamieć 2 dni?

Sovilo, a dlaczego ty włąściwie uważasz, że to nie orkes tylko plamienie? Niepokojące jest NIC, a nie plamienie. Nie wiem jak ty to odróżniasz od okresu.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-05, 14:01   #523
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez azylek
nie wiem, testu nie zrobie chyba wole sie denerwowac i czekac czekac i jeszcze raz czekac kurde no!! dalej juz czyli nie wiesz co w zwiazku z postinorem, czy moze to byc normalne?
Azylku, po takiej dawce hormonów okresu to można się spodziewać w kaźdej chwili albo wcale. Jeżeli go tylko wzięłaś prawidłowo (w odpowiednim czasie) to szansę na ciążę są marne. A życie w stresie jest najgorsze i może jeszcze dodatkowo opóźniać miesiączkę.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-05, 16:53   #524
azylek
Raczkowanie
 
Avatar azylek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 106
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez nekome
Azylek - moze sie spozniac ale obstawialabym ze to nie efekt postinoru ale odstawienia pigulek. Organizm przez dluzszy czas musi do siebie dojsc, zatem i miesiaczki nieczesto sa regularne.
Zrob test, to tylko 5 minut strachu i bedziesz wiedziala na czym stoisz. A tak sie zamartwiasz. Poza tym, wynik testu jest tylko deklaratoryjny - a nie konstytutywny- jedynie potwierdza cos co juz istnieje, co i tak bys odkryla pozniej.A moze sporo nerwow Ci zaoszczedzic. Bo po odstawieniu pigulek okresy mozesz miec do 3 miesiace nawet, a zadreczanie sie pytaniami i watpliwosciami 3 msc??
Masz racje co do testu, ale poczekam jeszcze pare dni i zobaczymy. Kiedys jak odstawilam anty to tez sie spoznil ale kolejny byl normalnie i to mnie troche martwi. Kolezanka miala okres a byla juz tydz w ciazy wiec tez sie troche zamartwiam teraz ale wiadomo ze kazdy organiazm jest inny i inaczej reaguje. Pare dni temu mialam wrazenie ze sie zbliza, bo pobolewalo mnie i piersi mialam nabrzmiale a teraz wyadaje mi sie ze to ustalo. Po postinorze 1 okres byl regularnie a teraz nic wiec juz nie wiem.. dzieki za odp buziaki
__________________
... Zabijasz każdą minutę ciszy...gdy pragnę mówić a Ty nie slyszysz ...

Karmah - Just Be Good To Me
azylek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-05, 16:56   #525
azylek
Raczkowanie
 
Avatar azylek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 106
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Sovilo
Azylek- Naprawdę radzę Co zrobić test To zaoszczędza wiele nerwów. Ja tak zrobiłam i wiem na czym stoję, oczywście martwię się czemu mam plamienie i własciwie już brak nawet jego, ale przynajmniej nie boję się najgorszego Mam nadzieję, ze wszystko będzie dobrze
WIesz mi sie rowniez zdarzaly podczas brania anty takie plamienia czasem nawet 3 gora 4 dni, to normalne i nie masz sie czego obawiac, gdyz tabletki maja taki wplyw na miesiaczke. Sa mniej obfite i bolesne. W moim przypadku bylo tak, ze jesli jednego miesiaca mialam "skape" krwawienie to w kolejnym bylo mocniejsze i tak sie uzupelnialo, wiec nic sie nie denerwuj tymbardziej ze to 3 miesiac dopiero. buziaki
__________________
... Zabijasz każdą minutę ciszy...gdy pragnę mówić a Ty nie slyszysz ...

Karmah - Just Be Good To Me
azylek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-05, 16:58   #526
azylek
Raczkowanie
 
Avatar azylek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 106
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez margitta
Azylku, po takiej dawce hormonów okresu to można się spodziewać w kaźdej chwili albo wcale. Jeżeli go tylko wzięłaś prawidłowo (w odpowiednim czasie) to szansę na ciążę są marne. A życie w stresie jest najgorsze i może jeszcze dodatkowo opóźniać miesiączkę.
Wzielam wszystko w odp terminie i po postinorze 1 okres byl ,teraz klopot z tym wiec sie martwie, wiem ze to mega mocna dawka hormonow i mogl mi sie rozregulowac cykl. Tylko martwi mnie to czemu dopiero teraz? poszukam watku o postinorze, moze ktoras dziewczyna miala podobne objawy. Dzieki i buziak
__________________
... Zabijasz każdą minutę ciszy...gdy pragnę mówić a Ty nie slyszysz ...

Karmah - Just Be Good To Me
azylek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-08, 13:54   #527
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

Witam ponownie, oto co powiedział mi dziś lekarz(wybrane cytaty )
1. Miesiączka podczas brania tabletek nie jest prawdziwą miesiączką(żadne odkrycie ) , a ze u mnie pojawiło się plamienie, to było to własnie ta''miesiączka''. POdczas kolejnych cykli moge równiez mieć tylko plamienia, a nawet w ogólen może się nic nie pojawić, co wg. doktora nie jest powodem do zmartwień. Podobno jestem z grypy ''szczęściar'', które będą miały bardzo skape okresy i mam byc, cytuję, ''be happy''
2. Na zachodzie panuje moda, że kobiety nie robią 7 dniowych przerw, miesiączka podczas brania tabletek nie jest właściwie kobiecie potrzebna, bo ''musi Pani sobie odpowiedzieć na pytanie:czym jest miesięczka- to krwawienie, ale po wystąpieniu owulacji.''. Po co mam tracić krew- to również słowa lekarza. Miesiączka jest dopiero potrzebna kiedy będę planowała zajść w ciąże.
3. Regularne branie tabletek, zadnych wymiotów, biegunki, itp.ciąża równa się zero. Nie ma możliwości, bo nie ma owulacji.(podobno w swojej praktyce nie spotkała się z przypadkiem ciązy na tabletkach). Wioec zrobione przeze mnie 2 testy, to ''strata pieniędzy''.
4. Mam się nie przejmowoać i brać dalej tabletki, a jeśli ''tak bardzo chcę krwawić'' zmieniemy tabletki na inne''.

Dziewczyny, nie wiem co o tym mysleć... Nie mam mozliwości zmiany lekarza, a co niektóre poglądy tego, to... hm... Często na forum piszecie:''my tylko gdybamy, słuchaj specjalisty'', ale trudno mi zrozumieć, że lekarz mówi, że mogę w ogóle nie krwawić i tylko plamić, albo i nawet tego nie... Na ulotce jest napisane, ze jeśli ''krwawienie nie wystapi podczas 2 cykli, Novynette należy odstawić'', a tu mi doktor coś takiego mówi...Muszę przyznać, że to lekarz ''z renomą'', uwazany za specjalistę, nie żadne tam nowicjusz czy niedouczony szaman...
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-08, 14:09   #528
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

Sovilo ,witaj.
Widzę,że dziś właśnie byłaś u lekarza ,i masz wątpliwości .Dobrze,że pytasz .Masz możliwość poznać więcej opinii.
Ustosunkuję się do punktu 2 i 3 .
2.Nie wiem skąd się biorą te wszystkie opinie typu -na zachodzie .Tak się składa,że mieszkam na zachodzie (Hiszp.) i na przykład mój lekarz nic takiego mi nie zalecał.Owszem można wziąć dwa opakowania pod rząd,gdy się chce przesunąć okres -ale w życiu nie słyszałam tu opinii,że można tak robić non stop-bo tak rozumiem wypowiedz twojego lekarza .Więc według mnie -wypowiedzi typu,na zachodzie-można włożyć mięzy bajki .Zwłaszcza tą o tabletkach.No ,chyba,że chodziło o jakiś dziki zachód .Któż to wie .
3.Wzięłabym poprawkę na te 2% możliwości zajścia w ciążę nawet gdy tabletki stosuje się rygorystycznie , i nie było możliwości jej zwrócenia przed wchłonięciem.Jestem ostrożna w mówieniu,że tabletki to 100% zabezpieczenia.
Ale mam nadzieję,że w twoim przypadku jest wszystko w porządku

Jestem ciekawa opinii innych osób-pozdrawiam
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-08, 14:21   #529
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Sovilo
Dziewczyny, nie wiem co o tym mysleć... Nie mam mozliwości zmiany lekarza, a co niektóre poglądy tego, to... hm... Często na forum piszecie:''my tylko gdybamy, słuchaj specjalisty'', ale trudno mi zrozumieć, że lekarz mówi, że mogę w ogóle nie krwawić i tylko plamić, albo i nawet tego nie... Na ulotce jest napisane, ze jeśli ''krwawienie nie wystapi podczas 2 cykli, Novynette należy odstawić'', a tu mi doktor coś takiego mówi...Muszę przyznać, że to lekarz ''z renomą'', uwazany za specjalistę, nie żadne tam nowicjusz czy niedouczony szaman...

Ale ty jesteś nieufna jejku Jak dla mnie to lekarz ma rację i nie po to studiował ileś tam lat medycynę, ginekologią i zdobywał doświadczenie, żeby teraz głupoty gadać. Na ulotce jest "krwawienie", a nie miesiączka. Nie przejmuj się już tym tak
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-08, 14:46   #530
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

Margitta dobrze mówi
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-08, 20:47   #531
azylek
Raczkowanie
 
Avatar azylek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 106
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

dostalam okres uf uf a wiec wiem ze po postinorze takie rzeczy ise zdarzaja:P tez slyszalam o przypadkach zajscia w ciaze przy braniu anty, ale to sporadyczne przypadki. Jednak sie zdarzaja, to zalezy od org. NIe pprzejmuj juz sie tak i glowka do gory, wazne ze jest plamienie i lepsze to niz normalne bolesne krwawienia pani doktor ma widocznie "frywolne" podejscie do stosowania tej metody antykoncepcji. ROwniez wiem ze mozna raz na jakis czas zrobic sobie przerwe od miesiaczki ale nie non top. tak masz przynajmniej tydz bez faszerowania sie, pomimo ze hormony sa i tak w org. Buziaki i papasie
__________________
... Zabijasz każdą minutę ciszy...gdy pragnę mówić a Ty nie slyszysz ...

Karmah - Just Be Good To Me
azylek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-08, 20:53   #532
azylek
Raczkowanie
 
Avatar azylek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 106
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

aaaaaaa co do testow to absolutnie w nie nie wierze, mam zle doswiadczenie i niejednokrotnie slyszalam ze wykazaly falszywy wynik niz bylo w rzeczywistosci. To indywidualna sprawa, ja boje sie wogole je robic, przez to ze im nie ufam.
__________________
... Zabijasz każdą minutę ciszy...gdy pragnę mówić a Ty nie slyszysz ...

Karmah - Just Be Good To Me
azylek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-08, 21:01   #533
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

Tu nie chodzi o nieufność, rozumiem doskonale, ze to ''uczony człowiek''itp., tylko jego styl bycia, nie wiem jak to nazwać, taki...frywony, facet niczym sie nie przejmuję, a ja wszystko rozdrabniam, a miałam noworoczne postanowienie, być optymistka i z ufnością patrzeć w przyszłość- taaaa...Faktycznie takie stresy mnie do grobu wpędzą, od dziś się nie przejmuję dziekuję za rady i podtrzymanie na duchu
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-08, 21:12   #534
azylek
Raczkowanie
 
Avatar azylek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 106
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

no wlasnie to jest podstawa- pozytywne podejscie do sprawy. JEsli uwazasz ze nic nie powinno sie stac, bo uwazaliscie a przede wszystkim stosujesz tabletki zgodnie z zaleceniami to nie ma co sie zamartwiac na zapas, wiem to z wlasnego doswiadczenia. Latwo sie mowi a inaczej w praktyce ale czasami warto popisac sobie na forum i sie uspokoic wiem to po sobie buziaki
__________________
... Zabijasz każdą minutę ciszy...gdy pragnę mówić a Ty nie slyszysz ...

Karmah - Just Be Good To Me
azylek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-08, 21:32   #535
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

Ja uważam, że właśnie po to jest to forum: żeby porozmawiać, poznać opinie innych osób, nabrać otuchy, albo poznać racjonalne wnioski...Takie wspieranie na duchu naprawdę dużo daje... Przykro mi przez zachowanie niektórych osób, ale powiem jedno- najgorsza jest niepewność. I tego nikomu nie życzę.
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-10, 10:35   #536
azylek
Raczkowanie
 
Avatar azylek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 106
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

jestem z Toba Sovilo buziaki 3maj sie cieplutko bedzie dobzie
__________________
... Zabijasz każdą minutę ciszy...gdy pragnę mówić a Ty nie slyszysz ...

Karmah - Just Be Good To Me
azylek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-10, 10:48   #537
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

Hej, dzieki i wzajemnie
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-10, 15:21   #538
Magdusia12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 20
Problem??? proszę o radę

Dziewczyny bardzo proszę o radę. Przez 17 dni zażywałam antybiotyki równocześnie z tabletkami anty ( oczywiście o innej porze dnia). W piątek skończyłam opakowanie i w poniedziałek tak jak zwykle punktualnie dostałam okres. Podczas kuracji antybiotykowej a także po niej ZA KAŻDYM RAZEM zabezpieczaliśmy się dodatkowo prezerwatywą. Dzisiaj byłam u gina i nie powiem trochę mnie nastraszył bo powiedział, że mogłam zajść w ciązę, mimo tego, ze się dodatkowo zabezpieczaliśmy (bo on nie wierzy w skuteczność prezerwatyw) i mimo tego, że dostałam normalny okres ( a właściwie krwawienie z odstawienia).
Czy ten pan doktor nie przesadza? co myślicie? Mam się martwić?
Magdusia12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-10, 16:13   #539
giganciara
Rozeznanie
 
Avatar giganciara
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Palermo
Wiadomości: 827
GG do giganciara
Dot.: Problem??? proszę o radę

moim zdaniem ewidentnie przesadza. nie jemu dane jest osądzanie skuteczności prezerwatyw, myślę, że skoro się zabezpieczaliście to nie ma czego się bać... niepotrzebnie się denerwujesz.
__________________
giganciara

"uczę się sztuki życia, hip-hop to mój sensei.."


giganciara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-10, 16:20   #540
Iwona31
Rozeznanie
 
Avatar Iwona31
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 891
Dot.: Problem??? proszę o radę

Cytat:
Napisane przez Magdusia12
Dziewczyny bardzo proszę o radę. Przez 17 dni zażywałam antybiotyki równocześnie z tabletkami anty ( oczywiście o innej porze dnia). W piątek skończyłam opakowanie i w poniedziałek tak jak zwykle punktualnie dostałam okres. Podczas kuracji antybiotykowej a także po niej ZA KAŻDYM RAZEM zabezpieczaliśmy się dodatkowo prezerwatywą. Dzisiaj byłam u gina i nie powiem trochę mnie nastraszył bo powiedział, że mogłam zajść w ciązę, mimo tego, ze się dodatkowo zabezpieczaliśmy (bo on nie wierzy w skuteczność prezerwatyw) i mimo tego, że dostałam normalny okres ( a właściwie krwawienie z odstawienia).
Czy ten pan doktor nie przesadza? co myślicie? Mam się martwić?
Przepraszam za stwierdzenie, ale to chyba konował był - nie lekarz - nie martw się, napewno w ciąży nie jesteś.
__________________
Koniecznośc uwalnia od męki wyboru...
Iwona31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:32.