Spotkania Wielkopolanek :) odc.4 - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-10, 14:35   #3451
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Nafie trzymam kciuki żeby wszystko poszło tak, jak sobie wymarzyłaś
mam nadzieję, że wkleisz jakieś fotki, bo ciekawa jestem całokształtu, bo widziałam już i suknie i fryzurę
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 14:51   #3452
babessa
Zadomowienie
 
Avatar babessa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 583
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez Camilla Pokaż wiadomość
Nafie wszystkiego dobrego na nowej drodze!!

Babesso multicytowanie to ten znaczek powiędzy Cytuj a Odp.

A co do rewerka stacionarnego to ja własnie jestem na etapie poszukiwania jakiegos fajnego i niedorgiego
Kamilko
__________________
Kosmetyki

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=505919
babessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 17:25   #3453
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Nafie, wszystkiego najlepszego! Jak ochłoniesz to czekamy na fotki
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 22:12   #3454
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Nafi również życzę Wszystkiego dobrego na Nowej drodze życia
__________________

1.08.2015



asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 22:29   #3455
karola30
Raczkowanie
 
Avatar karola30
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 66
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cześć Dziewczęta

Babessa na rowerku jeżdżę co drugi dzień co najmniej 35 minut i co 7 minut zmieniam obciążenie. Od dziś zapisałam sie na rowerek body-space (urządzenie pod ciśnieniem, 4 razy szybciej spala tłuszcz na brzuchu udach i pośladkach niż normalny rowerek i podobno redukuje cellulit) moja siostra chodziła na bieżnie i była bardzo zadowolona, zobaczymy

Nafie wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia

Mój służbowy laptop odmówił dziś posłuszeństwa i okazało się że padł twardy dysk a ostatnią kopie robiłam miesiąc temu... dopiero w poniedziałek się dowiem czy udało się odzyskać dane ale z tego co dziś się dowiedziałam to raczej będzie ciężko ... no i mam doła

Z miłych rzeczy odbieram jutro moje nowe przeciwsłoneczne okulary i już się na nie ciesze pomimo tego że ostatnio słońca brak

Życze kolorowych snów

Edytowane przez karola30
Czas edycji: 2009-07-10 o 22:31
karola30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 12:22   #3456
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Karola okulary przydają się przez cały rok np do prowadzenia samochodu

jak się dzisiaj obudziłam to załamałam ręce, znowu deszcz na poprawę humoru pojechaliśmy do zielonej werandy na królewskie śniadanie zaczęłam dzień od winka, wiec humor mam szampański potem o 12 koziołki i na wysoką do yoshi. TŻet kupił mi trzy piękne staniki a wieczorem ze znajomymi idziemy do kina na Bruno...
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 14:42   #3457
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

czesc Dziewczynki.

Moniu
. mam nadzieje, ze wszystko juz w porzadku.

Madziu
a mowia, ze jest kryzys na rynku, a jak widac u Was nie, skoro tak dlugo musisz siedziec w pracy .

Karola ja sie zupelnie nie znam na dietach . trzymam mocno kciuki za utrate kilogramow .

Nafie czekamy na fotki. na pewno wszystko sie udalo .

Daria udanego odpoczynku .

Bejjka
no to szalejecie dzisiaj .

Ewa a co sie z Toba dzieje ?

Camilla, Natii, Babesso, Asiaczek
a co u Was?

my juz po wakacjach - synus u dziadkow, a my w Poznaniu. na szczescie mam urlop wlacznie do poniedzialku . uwielbiam woooollllnnneeee . pogode mielismy upalna i sloneczna - jak na wakacje przystalo . bylo super i szkoda, ze juz koniec.

Edytowane przez AaniaA
Czas edycji: 2009-07-11 o 14:45
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-11, 16:17   #3458
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Witajcie
Aniu u mnie hmm w sumie trochę nudno teraz siedzę z maseczką rozgrzewająca na buźce z serii Garnier hmm czy ona coś daję to nie wiem :/
Planuję sobie lecieć z TŻ, bratem i jego dziewczyną np. do Turcji. Znacie jakie biuro w Poznaniu które w miarę tanio by taki wyjazd na tydzień lub dwa załatwiło? łudzimy się że powyżej 2 tys za twa tygodnie byśmy coś znaqleźli ale ja w to szczerze wątpie
Jutro mój Brunek ma egzamin na kursie posłuszeństwa nareszcie
__________________

1.08.2015



asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 20:15   #3459
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

hello ja własnie wróciłam... idę się rozpakować i poprać wszystko... masakra... tyle tego jest ;/
ale było super
jeździłam konno po plażyyyyy masakra... uda mam tak obite że szok.. no ale jedno marzenie więcej już jest spełnione
szkoda tylko że słonko odmawiało posłuszeństwa. ale i tak było warto jechać i wypocząć...
nocleg był spoko, ludzie którzy wynajmowali pokoje super- z tego jestem bardzo zadowolona!
imprezki, piwko, rybka... a juz trzeba było wrócić...
Cytat:
Napisane przez asiaczek87 Pokaż wiadomość
Planuję sobie lecieć z TŻ, bratem i jego dziewczyną np. do Turcji. Znacie jakie biuro w Poznaniu które w miarę tanio by taki wyjazd na tydzień lub dwa załatwiło? łudzimy się że powyżej 2 tys za twa tygodnie byśmy coś znaqleźli ale ja w to szczerze wątpie
jett touristic

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Nafie! Wszystkiego dobrego!!
czekamy na fotki!!
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 20:17   #3460
magdzia81
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 688
GG do magdzia81
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Hej

Aniu już po urlopie? mam nadzieję, że wypoczęłaś i naładowałaś akumulatorki a skoro mieliście ładną pogodę to pewnie jesteś ślicznie opalona

Ja niestety straszę bielą, wyglądam jak piekarz myślałam nawet żeby przejść się do solarium, ale nie przepadam za leżeniem w tej "trumnie" ...

Aniu a co do pracy to musiałam przygotować szkolenia dla pracowników, wystartowaliśmy w miniony poniedziałek więc było z tym trochę zamieszania, a kryzys niestety dalej jest, zamówień ciągle mamy mniej niż rok temu...

Ostatnio dostałam od kolegi z pracy propozycję zrobienia sesji fotograficznej...hmm zgodzić się? sama nie wiem, chyba nie wierzę w siebie w 100%.

Asiu pewnie taniej będzie jeśli zaplanujecie wyjazd we wrześniu albo nawet później. Słaba złotówka zrobiła swoje i wszystko poszło w górę...

Kurcze dzisiaj uderzyłam się we framugę drzwi i mam guza na łuku brwiowym
__________________
Kopciuszku, kopciuszku poczekaj...przyjdzie dobra wróżka nie zwlekaj..., uwierz jej śmiej się śmiej...
magdzia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 20:27   #3461
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez magdzia81 Pokaż wiadomość
Hej

Aniu już po urlopie? mam nadzieję, że wypoczęłaś i naładowałaś akumulatorki a skoro mieliście ładną pogodę to pewnie jesteś ślicznie opalona

Ja niestety straszę bielą, wyglądam jak piekarz myślałam nawet żeby przejść się do solarium, ale nie przepadam za leżeniem w tej "trumnie" ...

Aniu a co do pracy to musiałam przygotować szkolenia dla pracowników, wystartowaliśmy w miniony poniedziałek więc było z tym trochę zamieszania, a kryzys niestety dalej jest, zamówień ciągle mamy mniej niż rok temu...

Ostatnio dostałam od kolegi z pracy propozycję zrobienia sesji fotograficznej...hmm zgodzić się? sama nie wiem, chyba nie wierzę w siebie w 100%.

Asiu pewnie taniej będzie jeśli zaplanujecie wyjazd we wrześniu albo nawet później. Słaba złotówka zrobiła swoje i wszystko poszło w górę...

Kurcze dzisiaj uderzyłam się we framugę drzwi i mam guza na łuku brwiowym
też myślałam o wrześniu ale wtedy musielibyśmy sami jechać bo brat i jego dziewczyna musza być w Poznaniu :/ brat obrona a laska różnice programowe do uzupełnienia :/
Też straszę bielą
Co do solarium to też nie lubie leżeć w tej trumnie i dlatego byłam tam aż.................... raz
Ale chętnie poszłabym na jakieś stojące jest gdzieś w Poznaniu takowe co byście poleciły?
__________________

1.08.2015



asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-12, 09:07   #3462
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

ja też straszę bielą mój TŻet jeszcze bardziej
ale na solarium nie chodzę, bo nie tylko dlatego, że nie lubię, ale też nigdy nie mogę opalić nóg. góra szybko chwyta a nogi są nadal blade. więc ostatecznie sięgam po samopalacze, choć ich nienawidzę. chcialabym pojechać do ciepłych krajów i opalić się jak nigdy

Madziu a co to będzie za sesja? teraz bedziesz z siniaczkem?

Daria ja też kiedyś jeżdziłam konno po plaży i MUSZĘ to jeszcze powtórzyć. cudowne uczucie chciałabym jeździć konno regularnie i zastanawam się czy nie zapisać się do Atrium w Swarzędzu, bo miałabym najbliżej od siebie...
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 09:29   #3463
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Daria, jesli chodzi o pranie, to wiem cos o tym . ponadto pogoda nie sprzyja suszeniu ubran .

opalona nie jestem, moze troszke zarumieniona. moja skora nie lubi za duzo slonca, platala mi figle . w cieplych krajach w sezonie to bym umierala i zdychala . a tak a propos, to alabastrowa skora jest w modzie .

wypoczeta to jestem . jednak do pracy wcale mi sie nie chce wracac .

Madziu oczywiscie, ze skorzystaj z propozycji kolegi .

do jazdy konnej nigdy mnie nie ciagnelo. moja kolezanka zaczela regularnie jezdzic konno i jest zachwycona. ile osob, tyle opinii.

Edytowane przez AaniaA
Czas edycji: 2009-07-12 o 09:30
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 09:39   #3464
magdzia81
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 688
GG do magdzia81
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Bejjka sesja mogłaby być np. w plenerze, oczywiście bez opcji "rozbieranej" Kolega, który proponował mi sesję pasjonuje się fotografią i np. robi śliczne zdjęcia ślubne. Ta sesja byłaby wymianą, ja miałabym ładne, profesjonalne zdjęcia a on wzbogaciłby swoje portfolio.

Miłej niedzieli
__________________
Kopciuszku, kopciuszku poczekaj...przyjdzie dobra wróżka nie zwlekaj..., uwierz jej śmiej się śmiej...
magdzia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 09:42   #3465
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez magdzia81 Pokaż wiadomość
Bejjka sesja mogłaby być np. w plenerze, oczywiście bez opcji "rozbieranej" Kolega, który proponował mi sesję pasjonuje się fotografią i np. robi śliczne zdjęcia ślubne. Ta sesja byłaby wymianą, ja miałabym ładne, profesjonalne zdjęcia a on wzbogaciłby swoje portfolio.
to lec kobieto i sie nie zastanawiaj .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 10:12   #3466
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

dziekuje Wam wszystkie Kochane za zyczenia ! slub i wesele byly super, naprawde jestem taka szczesliwa ze wszystko poszlo jak z platka zadnych problemow i niemilych niespodzianek nie bylo, wrecz same pozytywne zaskoczenia
slub byl niesamowicie "swojski" z wyluzowanym i przezabawnym ksiedzem., goscie sie wrecz smiali na mszy
szkoda ze nikt nie nagral tego kazania bo bylo boskie
wesele tez sie udalo, a noc poslubna to mit ;P jak padlismy na lozko to nie moglismy sie ruszyc hehe

sesje mamy dopiero po powrocie z Zakynthos, wiec pewnie za jakis miesiac dopiero beda zdjecia od fotografa.
Ale inni tez robili sporo, moze przed wtorkiem (bo wtedy juz wylatujemy) uda mi sie jakies zdjecia zdobyc i Wam pokaze

sciskam mocno ;*
mezatka ;P
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller

nafie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 10:13   #3467
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Magda ja też bym się nie zastanawiała nad tą propozycją kolegi tylko poszła i już

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
Daria ja też kiedyś jeżdziłam konno po plaży i MUSZĘ to jeszcze powtórzyć. cudowne uczucie chciałabym jeździć konno regularnie i zastanawam się czy nie zapisać się do Atrium w Swarzędzu, bo miałabym najbliżej od siebie...
atrium mam 20 minut drogi "z papcia" od siebie. też się zastanawiałam nad tym miejscem. byłam tam kiedyś żeby się o wszystko wypytać i nie było nikogo kto by mi udzielił info
również 20 minut od domu "z papcia" mam konie.. u wuja.. ale jak mam się u niego prosić o danie konia do jazdy to mnie szlag trafia. czasem już wolałabym zapłacić i mieć spokój, niż pół dnia zapierdzielać w stajni żeby przez godzinę móc pojeździć. i jeszcze się prosić... w ogóle dawno tam nie byłam na koniach i nie wiem które konie są wujka a które na hotelu...

myślałam nawet o tym, żeby kupić sobie jakiegoś konika... sianko mam... z tym że potem na utrzymanie 750 zł miesięcznie to troszkę ciężko...
D mieszka na tej wiosce. u babci obok domu ma stodołę kiedyś jego dziadek trzymał tam konie... <myśli> ale to jeszcze zobaczymy bo to wszystko wiąże się z utrzymaniem, opieką i odpowiedzialnością za konika, a ja nie mam tyle czasu żeby codziennie siedzieć w stajni. chociaż jakbym chciała to pewnie bym znalazła ten czas.

Bejjkaa Ty gdzie mieszkasz że masz blisko do Atrium?
Aniuś na szczęście u mnie słoneczko troszkę wyszło. zaraz idę zrobić kolejną porcję prania ;-) mam nadzieję że się szybko wysuszy i nie będzie nawet troszkę śmierdziało wilgocią, bo nienawidzę tego
Asia we wrześniu to nawet i lepiej żeby sobie gdzieś polecieć. nie będzie tak gorąco i parno jak w lipcu i sierpniu. no i mniej ludzi... troszkę mniej ale zawsze
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 18:29   #3468
magdzia81
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 688
GG do magdzia81
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Dodałyście mi trochę odwagi z tą sesją, może po wakacjach się zdecyduję a może Kamila da się namówić żeby pójść ze mną i zrobić mi jakiś makijaż, i może sama też by się pouśmiechała do obiektywu...

Co do koni to ja kiedyś miałam możliwość pojeździć ale bałam się, potem kilka razy byłam w stadninie i nadal nie miałam odwagi i myślę że już tak zostanie.

mam spokój z gołębiami za radą cioci zamocowałam sobie żyłkę nad balustradą, taką cienką, której prawie nie widać (tato podzielił się swoim sprzętem na rybki) i gołębie już nie siadają bo nie mają jak a skoro nie siadają to nie wlatują na balkon i nareszcie balkon nie jest już "gówniany"
__________________
Kopciuszku, kopciuszku poczekaj...przyjdzie dobra wróżka nie zwlekaj..., uwierz jej śmiej się śmiej...
magdzia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 19:22   #3469
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Madzia zgódź się koniecznie na sesje !!! to będzie super pamiątka

Daria mieszkam w bloczkach przy warszawskiej, niedaleko zajezdni autobusowej na przystanku pusta

Ania, moja skóra też nie lubi słońca. najpierw opalam się na różowo a jak zbrązowieje to skóra mi schodzi płatami. szkoda, bo dużo lepiej czuje się opalona tylko u mnie to bardzo długi proces...

Nafie to super, że wszystko się udało

a konie to super sprawa, choć mój TŻet nie chce się do nich przekonać za chiny
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-12, 21:20   #3470
babessa
Zadomowienie
 
Avatar babessa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 583
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Karola - tą redukcją celulitu, to mnie kusisz Ja po 9 miesiacach lezenia prawie non stop w łóżku, muszę zabrać się za siebie - chuda jestem na maxa, ale nad jędrnością ciała muszę ostro popracować i wzmocnić mięśnie kręgoslupa - od noszenia małej wieczorami umieram z bólu.

Nafie - to cudownie, że wszystko tak pięknie Wam się udało. Jeszcze raz gratuluję . A z nocą poślubną to się zgadzam, jak po 5 rano wyladowaliśmy w domu, to na nic nie mieliśmy siły


No i muszę się Wam pochwalić jak nam Gabi urosła
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0124-kopia.jpg (137,0 KB, 22 załadowań)
__________________
Kosmetyki

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=505919
babessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 21:51   #3471
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Nafie super że wszystko się udało!!

Babesso Gabrysia jest prześliczna!!
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 08:24   #3472
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez babessa Pokaż wiadomość
Ja po 9 miesiacach lezenia prawie non stop w łóżku, muszę zabrać się za siebie - chuda jestem na maxa, ale nad jędrnością ciała muszę ostro popracować i wzmocnić mięśnie kręgoslupa - od noszenia małej wieczorami umieram z bólu.
Babesso . nieladnie przyzwyczajac dziecko do takiej "wygody" . oj Ty Ty!

Córcia rosnie jak na drozdzach .

ide sobie zrobic sniadanko. trzeba wykorzystac ostatni dzien urlopu .

Edytowane przez AaniaA
Czas edycji: 2009-07-13 o 08:27
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 10:51   #3473
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez babessa Pokaż wiadomość


No i muszę się Wam pochwalić jak nam Gabi urosła
Ale mała modelka!
natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 11:06   #3474
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Babesso rośnie Ci mała ślicznotka

w nocy pękła mi jakaś żyłka pod okiem czy co i obudziłam się z małym krwiakiem podskórnym, który wygląda jak siniak korektor wcale tego nie maskuje, więc wyglądam dziś mało korzystnie a tyle spraw muszę dziś załatwić ...
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 13:36   #3475
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

jaka ładna pogoda

idę pogrzebać w baniaczku, wyczyszczę troszkę to moje Rybkowo ;-) no i muszę iść do sklepu kupić samiczkę mieczyka, bo jeden samiec siedzi w kącie i jest przeganiany przez drugiego samca

niedługo do pracy
miłego dnia..
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 17:23   #3476
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Ale mała modelka!
Jak mamusia Gabi jest prześliczna Też bym chciała taką córcię

Ania, widziałam że wakacje się udały. Fajne zdjęcia i jaki ten Twój synek już duży

Ja padam z nóg. Byle do piątku i urlop
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 17:49   #3477
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Witajcie
Babessa śliczna córcia
Nafie gratuluję zmiany stanu cywilnego Czekam na zdjęcia z niecierpliwością
Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
Daria, jesli chodzi o pranie, to wiem cos o tym . ponadto pogoda nie sprzyja suszeniu ubran .

opalona nie jestem, moze troszke zarumieniona. moja skora nie lubi za duzo slonca, platala mi figle . w cieplych krajach w sezonie to bym umierala i zdychala . a tak a propos, to alabastrowa skora jest w modzie .

Tak, masz rację i pomyśleć że kilkaset lat temu kobiety z dobrych rodzin chroniły się parasolką zeby zachować ten alabaster ..a to chłopki ze wsi były opalone
__________________

1.08.2015



asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 17:56   #3478
magdzia81
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 688
GG do magdzia81
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Babesso mała jest prześliczna ale przy takiej mamusi nie mogła być inna

Ale się dzisiaj zdenerwowałam, kiedyś pisałam Wam że oddałam buty do reklamacji po 3 tyg noszenia, buciki z reklamacji wróciły po 5 tyg, ponosiłam je tydzień i znowu zaniosłam do reklamacji, dzisiaj zadzwoniła pani ze sklepu, że buciki są do odebrania, więc z uśmiechem na twarzy udałam się do sklepu a tam okazało się, że naprawiając buty jednocześnie je zniszczyli i buty znowu wróciły do producenta
__________________
Kopciuszku, kopciuszku poczekaj...przyjdzie dobra wróżka nie zwlekaj..., uwierz jej śmiej się śmiej...
magdzia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 18:05   #3479
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Madziu ale kaskę za te buciki oddadzą chociaż? :/
__________________

1.08.2015



asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 18:28   #3480
magdzia81
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 688
GG do magdzia81
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Asiu nie wiem, zwrot pieniędzy jest dobra wolą producenta, niestety przepisy nic o tym nie mówią mogą naprawiać aż do bólu...Zła jestem, ze nie zrobiłam zdjęcia butom przed oddaniem, bo teraz mogą stwierdzić, że je takie oddałam.
jeszcze tylko 4 dni i urlop szkoda tylko, że stroju kąpielowego nie mogę nigdzie wypatrzyć, oczywiście jest sporo ale albo mi fason nie pasuje, a jak już jest ok to znowu kolor nie ten

Nafie jeszcze raz gratulacje i czekamy na zdjęcia
__________________
Kopciuszku, kopciuszku poczekaj...przyjdzie dobra wróżka nie zwlekaj..., uwierz jej śmiej się śmiej...
magdzia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:11.