Ponowne starania po t. Zaczynamy - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-05-08, 12:21   #4441
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez poczwarkah Pokaż wiadomość
Ja tu sobie planuje starania, a tymczasem cykl robi mi figle...
Po terminacji miałam okres dopiero po 6 tygodniach. Teraz minęły znowu 4 i okresu ani widu ani słychu.
Przydałoby się chyba mieć 3 okresy po t. przed rozpoczęciem starań, jak myślicie?
Ja odczekałam tylko jeden okres po t.
Lekarz pozwolił nam już po jednym cyklu się starać.
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-08, 12:47   #4442
straszniesieboje
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 123
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Czesc dziewczyny tak jak wczesniej czytalam watek o terminacji od deski do deski to tutaj tez postanowialam przeczyatac watek od poczatku zanim cos napisze

WIdze ze dziewczyny ktore w podobnym terminie mialy T jak ja (poczatek marca ZD ) to tez mi sie buzia usmiecha ze nie tylko ja jestem taka szalona ze juz zaczynam myslec o kolejnej ciazy



i baaardzo przede wszystkim kibicuje Haniutce i Zosi i bardzo mnie podbudowala informacja od Martynapoznan GRATULUJE
sama niedlugo stuknie mi 42 lata i myslalam ze juz nie bede probowac bo za pozno ale moj maz daje mi otuchy i mowi ze dalej chce miec kolejne dziecko o ile dam rade psychicznie


ja psychicznie daje rade bo baaardzo mi pomoglo to ze dzieci sa w domu i nie mam kiedy myslec i sie roztkliwiac .

mam nadzieje ze to byl tylko przypadek i bedzie tylko dobrze juz bo ile mozna zniesc
jestem po 2 @, usg w poprzadku , witaminy zaczelam ponownie brac choc wczesniej tez bralam i nie pomoglo takze teraz czekac az zaskoczy i SIE UDA bo jestem po kilku wczesnych poronieniach w ciagu roku przed T wiec u mnie 2 kreski na tescie wcale nie oznaczaja ze bedzie ok

ciaza z synem z ZD byla prowadzona na heparynie, sterydach i duuuzych dawkach progesteronu

sterydy troche glikemie mi rozregulowaly i boje sie ich znowu brac

Edytowane przez straszniesieboje
Czas edycji: 2020-05-08 o 12:52
straszniesieboje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-11, 11:56   #4443
Martynapoznan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 18
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Dziewczyny bardzo dziękuję za gratulacje

Nieustająco trzymam kciuki za Was!!!
Martynapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-13, 13:57   #4444
Ostatniedni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 148
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cześć dziewczyny
Pisze te słowa i płacze bo omal nie straciłam kolejnego dziecka. Miałam dzis termin porodu, w nocy dostałam skurczy. Młody urodził się szybko a jak pojawił się na świecie cały oddział zbiegł się zobaczyć że dzieciak przezyl.
Okazało się że miał węzeł na pępowinie i 2 pętle na szyji. Mega rzadki przypadek, a urodzenie SN żywego dziecka z tym to cud.
Boję się że będą jakieś skutki, niedotlenienie czy coś. A jednoczesnie płacze bo nasza córeczka chyba musiała nad nami z nieba czuwać. Ciąża i poród to coś strasznego. Życzę wam szczęśliwych rozwiązań i po terminacji chociaż tej kropli szczęścia jaka nas spotkała.
Urodziłam a nadal nie mogę się cieszyc bo się boję że małemu coś się stało. Poza tym wygląda jak smerf, jeden wielki siniak na twarzy, krwiaki.
Co za świat...
Ostatniedni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-13, 14:46   #4445
mala_iskierka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 567
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez Ostatniedni Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Pisze te słowa i płacze bo omal nie straciłam kolejnego dziecka. Miałam dzis termin porodu, w nocy dostałam skurczy. Młody urodził się szybko a jak pojawił się na świecie cały oddział zbiegł się zobaczyć że dzieciak przezyl.
Okazało się że miał węzeł na pępowinie i 2 pętle na szyji. Mega rzadki przypadek, a urodzenie SN żywego dziecka z tym to cud.
Boję się że będą jakieś skutki, niedotlenienie czy coś. A jednoczesnie płacze bo nasza córeczka chyba musiała nad nami z nieba czuwać. Ciąża i poród to coś strasznego. Życzę wam szczęśliwych rozwiązań i po terminacji chociaż tej kropli szczęścia jaka nas spotkała.
Urodziłam a nadal nie mogę się cieszyc bo się boję że małemu coś się stało. Poza tym wygląda jak smerf, jeden wielki siniak na twarzy, krwiaki.
Co za świat...
Ostatniedni tule Cię mocno️napewno teraz Ci Małego przebadają dokładnie, żeby zobaczyć czy jest wszystko ok. Dzieci po porodzie SN na początku rzadko ładnie wyglądają, nawet jak nie są owinięte pępowina. Z każdym dniem będzie wyglądał lepiej ️ co mówią neonatolodzy ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mala_iskierka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-13, 14:48   #4446
OtoJa90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 218
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez Ostatniedni Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Pisze te słowa i płacze bo omal nie straciłam kolejnego dziecka. Miałam dzis termin porodu, w nocy dostałam skurczy. Młody urodził się szybko a jak pojawił się na świecie cały oddział zbiegł się zobaczyć że dzieciak przezyl.
Okazało się że miał węzeł na pępowinie i 2 pętle na szyji. Mega rzadki przypadek, a urodzenie SN żywego dziecka z tym to cud.
Boję się że będą jakieś skutki, niedotlenienie czy coś. A jednoczesnie płacze bo nasza córeczka chyba musiała nad nami z nieba czuwać. Ciąża i poród to coś strasznego. Życzę wam szczęśliwych rozwiązań i po terminacji chociaż tej kropli szczęścia jaka nas spotkała.
Urodziłam a nadal nie mogę się cieszyc bo się boję że małemu coś się stało. Poza tym wygląda jak smerf, jeden wielki siniak na twarzy, krwiaki.
Co za świat...
O matko... Nie martw się, najważniejsze, że Dzidzia jest z Wami, wszystkie będzie dobrze
Ja dlatego zdecydowałam się na CC i tak mi radził lekarz po dwóch T, żeby nic złego się nie wydarzyło...

Życzę samych pięknych chwil z Malenstwem
My już jesteśmy 2 miesiące razem z Hanią i nadal będę twierdzić, że kto nie ryzykuje nie pije szampana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
OtoJa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-13, 15:13   #4447
mala_iskierka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 567
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez OtoJa90 Pokaż wiadomość
O matko... Nie martw się, najważniejsze, że Dzidzia jest z Wami, wszystkie będzie dobrze
Ja dlatego zdecydowałam się na CC i tak mi radził lekarz po dwóch T, żeby nic złego się nie wydarzyło...

Życzę samych pięknych chwil z Malenstwem
My już jesteśmy 2 miesiące razem z Hanią i nadal będę twierdzić, że kto nie ryzykuje nie pije szampana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na Fejsie na profilu siłami natury jest wpis z 01.03 na temat porodu, kiedy jest właśnie owinięcie pępowina. Jak masz konto to przeczytaj sobie, napisz do nich, może Cię uspokoją

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mala_iskierka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-13, 16:15   #4448
straszniesieboje
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 123
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Ostatnie dni baaardzo wspolczuje przezyc ale jestem przekonana ze maluszek ma sie dobrze

moja najmlodsza corka urodzila sie z wezlem na pepowinie i owinieta pepowina tez
miala zla gazometrie po urodzeniu i slabe wyniki , nie chcieli mi wtedy powiedziec dlaczego tyle badan malej robia i nie chcieli nas wypuscic mimo ze wszystko bylo ok , mala pieknie jadla przybierala na wadze wszystkie badania w normie a oni uparcie nas trzymali w szpitalu i tylko zlecali jeszcze dodatkowe badania ,. dopiero przy wypisie sie dowiedzialam o tym ze owinieta byla pepowina . rozwija sie cudownie i nie ma najmniejszego sladu po tym ze "lekko sie poddusila przy porodzie
a ja sie tylko dziwilam dlaczego przy porodzie zabronili mi w pewnym momencie przec jak glowka juz byla na zewnatrz

Edytowane przez straszniesieboje
Czas edycji: 2020-05-13 o 16:28
straszniesieboje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-13, 18:33   #4449
gabi121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 441
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Ojej, ale przezycia! Ciesze sie, ze wszystko dobrze sie skonczylo, trzymam kciuki, zeby wszystkie badania wychodzily dobrze No i serdecznie gratuluje!
gabi121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-15, 08:33   #4450
ona1107
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 170
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

U nas zaczął się właśnie dzisiaj 10 tydzień. Maluch rośnie, czekać tylko na prenatalne mam nadzieję że będzie wszystko dobrze.
ona1107 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-15, 09:10   #4451
nowa13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 47
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez ona1107 Pokaż wiadomość
U nas zaczął się właśnie dzisiaj 10 tydzień. Maluch rośnie, czekać tylko na prenatalne mam nadzieję że będzie wszystko dobrze.
U nas 9+3, w środę druga wizyta u lekarza, a na początku czerwca prenatalne . Pomimo przejść jestem na razie wyjątkowo spokojna, mam nadzieję że będzie tak do końca.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nowa13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-15, 11:15   #4452
straszniesieboje
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 123
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

ech daja nadzieje takie wpisy

u nas ten cykl sie nie udal test negatywny no nic za miesiac probujemy dalej
straszniesieboje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-16, 08:34   #4453
ona1107
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 170
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

No ja mam 4 czerwca prenatalne, zaczynam się obawiać ale musi być dobrze.
ona1107 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-16, 08:59   #4454
nowa13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 47
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez straszniesieboje Pokaż wiadomość
ech daja nadzieje takie wpisy

u nas ten cykl sie nie udal test negatywny no nic za miesiac probujemy dalej
Trzymam kciuki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nowa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-19, 08:04   #4455
maxim7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 221
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Hej dziewczyny jestem prawie trzy tygodnie po t. czekam na kontrolę u lekarza ginekologa. Czuję się bardzo dobrze, zastanawiam się jaki jest najlepszy okres na rozpoczęcie starań bo widzę że zdania są rozbieżne (oczywiście lekarza też zapytam), jak szybko Wam się udało? Ja byłam już trzy razy w ciąży, pierwsza poronienie- miesiąc starań, druga ciąża zdrowa-7msc starań i kolejna zakończona t.- starań 6mscy. Jestem ciekawa jak będzie tym razem....
maxim7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-21, 08:05   #4456
Sosnanieradosna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 1 060
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Mi lekarz powiedzial, że rowno trzy miesiące odczekac (trzy okresy w tym krwawienie po terminacji uznaje sie jako pierwszy okres). Ja jednak poczekam na trzy okresy po terminacji. Tak szybko czas leci że w zasadzie to juz za dwa tyg moglabym sie starac (wedlug ginekolog), ale chcę porobić badania, bylam już u dentysty, nie wiem co jeszcze mglabym zrobic przed, ogólnie cwicze od jakis dwoh tygodni bo chce wzmocnic ciało. I tak czekam na ten trzeci okres

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sosnanieradosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-21, 14:56   #4457
nowa13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 47
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Ja miałam kontrolę po pierwszej miesiączce i lekarz powiedział że wszystko jest w porządku i możemy się starać, a organizm sam zdecyduje czy jest gotowy - jeśli będzie za wcześnie to się po prostu nie uda. Więc staraliśmy się po pierwszym okresie, udało się po drugim.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nowa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-21, 18:14   #4458
maxim7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 221
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Super! Bardzo szybko, gratuluję! Który tydzień? Wszystko jest ok? Ile czasu zajęło Ci zajście w poprzednią ciążę?
maxim7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-22, 08:35   #4459
nowa13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 47
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez maxim7 Pokaż wiadomość
Super! Bardzo szybko, gratuluję! Który tydzień? Wszystko jest ok? Ile czasu zajęło Ci zajście w poprzednią ciążę?
11 tydzień, więc na początku czerwca okaże się czy wszystko w porządku, na razie wygląda dobrze, ale poprzednio też tak było... Chociaż jestem wyjątkowo spokojna. Poprzednio się nie staraliśmy, owulacja przesunęła się o dwa tygodnie, co mi się nigdy wcześniej nie zdarzyło i tak wyszło .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nowa13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-22, 11:42   #4460
maxim7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 221
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Szczęściara! Ja pewnie będę musiała ostro się napracować żeby zajść w ciążę, niby staram się średnio po pół roku czyli nie dużo, ale dla mnie to trwa wieki 😉 na początku czerwca mam wizytę kontrolną i zobaczymy, chciałabym się zacząć starać już w wakacje. Zdaje sobie sprawę też z faktu że jestem co raz starsza, pani genetyk mówiła żeby nie odkładać tego w nieskończoność ale boje się...
maxim7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-22, 16:28   #4461
nowa13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 47
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez maxim7 Pokaż wiadomość
Szczęściara! Ja pewnie będę musiała ostro się napracować żeby zajść w ciążę, niby staram się średnio po pół roku czyli nie dużo, ale dla mnie to trwa wieki na początku czerwca mam wizytę kontrolną i zobaczymy, chciałabym się zacząć starać już w wakacje. Zdaje sobie sprawę też z faktu że jestem co raz starsza, pani genetyk mówiła żeby nie odkładać tego w nieskończoność ale boje się...
Dużo zależy też od psychiki. Ja nie nastawiałam się że musi się udać, stres i napięcie nigdy nie wpływa dobrze. Jeśli czujesz się gotowa i lekarz nie stwierdzi przeciwwskazań to warto zacząć. Mi lekarze powiedzieli że z doświadczenia polecają starać się jak najszybciej, ja czułam się gotowa, więc tak zrobiliśmy. Ale wiadomo że takie podejście nie zadziała u wszystkich i niektórzy mogą potrzebować miesięcy, a nawet lat zanim będą gotowi, moim zdaniem najważniejsze to decydować w zgodzie ze sobą nie oglądając się na innych, a na pewno nie podejmując decyzji pod ich wpływem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nowa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-22, 17:50   #4462
mala_iskierka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 567
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez nowa13 Pokaż wiadomość
Dużo zależy też od psychiki. Ja nie nastawiałam się że musi się udać, stres i napięcie nigdy nie wpływa dobrze. Jeśli czujesz się gotowa i lekarz nie stwierdzi przeciwwskazań to warto zacząć. Mi lekarze powiedzieli że z doświadczenia polecają starać się jak najszybciej, ja czułam się gotowa, więc tak zrobiliśmy. Ale wiadomo że takie podejście nie zadziała u wszystkich i niektórzy mogą potrzebować miesięcy, a nawet lat zanim będą gotowi, moim zdaniem najważniejsze to decydować w zgodzie ze sobą nie oglądając się na innych, a na pewno nie podejmując decyzji pod ich wpływem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podpisuję się obiema rękami, od siebie dodam, że najlepiej się nie starać. Żeby to nie przesłoniło całego życia, żeby nie stało się jedynym celem. Ja miałam T w 19tc, miałam odczekać pół roku, w pierwszym cyklu się udało. Ale absolutnie nie staraliśmy się . Nie patrzalam kiedy owulacja, nie mierzyłam temp, nie sprawdzałam śluzu. Po 3 miesiącach od T, zaczęłam jedynie brać ovarin, Wit. D i cały czas euthyrox. Trzymam kciuki za wszystkie staraczki️ a dziewczynom, które czekają na prenatalne żeby wszystko było ok!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mala_iskierka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-22, 17:50   #4463
maxim7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 221
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Jasne, odpowiednie podejście to klucz do sukcesu. Chciałabym być znowu w ciąży, to fakt, gdzieś w głowie jest oczywiście strach, ale też nie mam w sobie żadnej presji ani nic w tym stylu. Postaram się podejść do wszystkiego na maksymalnym luzie 😉
maxim7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-22, 20:19   #4464
mala_iskierka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 567
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

U mnie teraz nadal jest strach, ale z drugiej strony, wiem, że tak naprawdę nie mamy na to zbyt wielkiego wpływu. Jeśli będzie się miała ciąża utrzymac to się utrzyma, jeśli nie, to nawet jak będziemy łykać 100 tabletek to się nie uda. Tak samo nie mialysny wpływu na to , że trafiła się nam trisomia. Wiadomo, nikt specjalnie nie ryzykuje, ale staram się podejść do tego na zasadzie co ma być to będzie, i nie martwić na zapas.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mala_iskierka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 21:31   #4465
iskierka95
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 672
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Dziewczyny, podczytywałam Was cały czas. Dwa miesiące temu spóźniał mi się okres, panikowałam, że mogę być w ciąży, a miałam pokomplikowanych jeszcze kilka spraw. W tym cyklu zaczęliśmy się starać, na jutro mam termin miesiączki, ale zrobiłam test już dziś, bo nie mogłam się powstrzymać. Od razu pojawiły się dwie grube kreski. To jeszcze nic pewnego, wiem. Jestem zapisana do ginekologa na piątek, chciałam zrobić cytologię. Jeśli to ciąża, wiem że jeszcze nie będzie nic widać. Ale ogarnął mnie strach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
iskierka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 22:33   #4466
straszniesieboje
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 123
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

iskierka piekne wiesci mega trzymam kciuki za spokojna i ZDROWA ciaze
straszniesieboje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 01:38   #4467
haniutka33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 180
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cześć dziewczyny... wczoraj troszkę wcześnie ale przyszła na świat Moja córeczka Amelka ️ jest zdrowa, waży 2580 i 53cm. Jestem przeszczesliwa i trzymam kciuki za wszystkie ciężarne jak i za starające się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
haniutka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 06:15   #4468
mala_iskierka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 567
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez haniutka33 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny... wczoraj troszkę wcześnie ale przyszła na świat Moja córeczka Amelka ️ jest zdrowa, waży 2580 i 53cm. Jestem przeszczesliwa i trzymam kciuki za wszystkie ciężarne jak i za starające się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cudowne wieści ! To teraz cieszcie się sobą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mala_iskierka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 09:56   #4469
Sosnanieradosna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 1 060
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez haniutka33 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny... wczoraj troszkę wcześnie ale przyszła na świat Moja córeczka Amelka ️ jest zdrowa, waży 2580 i 53cm. Jestem przeszczesliwa i trzymam kciuki za wszystkie ciężarne jak i za starające się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratuluje! Duzo zdrowka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sosnanieradosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 09:57   #4470
Sosnanieradosna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 1 060
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez iskierka95 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, podczytywałam Was cały czas. Dwa miesiące temu spóźniał mi się okres, panikowałam, że mogę być w ciąży, a miałam pokomplikowanych jeszcze kilka spraw. W tym cyklu zaczęliśmy się starać, na jutro mam termin miesiączki, ale zrobiłam test już dziś, bo nie mogłam się powstrzymać. Od razu pojawiły się dwie grube kreski. To jeszcze nic pewnego, wiem. Jestem zapisana do ginekologa na piątek, chciałam zrobić cytologię. Jeśli to ciąża, wiem że jeszcze nie będzie nic widać. Ale ogarnął mnie strach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, trzymam kciuki zeby wszystko wyszło dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sosnanieradosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-27 08:54:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:58.