Ponowne starania po t. Zaczynamy - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-06-04, 09:55   #4531
ona1107
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 170
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Tak to było badanie prenatalne.

Nie lekarz mi mówił że nie widzi potrzeby robienia czegoś więcej, nasze kariotrypy są prawidłowe. I. Mieliśmy w poprzedniej ciąży T18 więc to przypadek.
ona1107 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-04, 10:04   #4532
Sosnanieradosna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 1 060
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Ok to super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sosnanieradosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-04, 10:30   #4533
mala_iskierka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 567
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez ona1107 Pokaż wiadomość
Ja po badaniu, wszystko idealnie ️ na 90 % dziewczynka
Cudowne wieści! Pappa też miałaś robione?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mala_iskierka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-04, 11:12   #4534
nowa13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 47
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez ona1107 Pokaż wiadomość
Ja po badaniu, wszystko idealnie ️ na 90 % dziewczynka
Super! Weszłam tylko po to by sprawdzić czy są jakieś wieści od Ciebie. ️ Na kiedy termin? Zmienił się jakoś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nowa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-04, 11:46   #4535
maxim7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 221
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

ona1107 serdeczne gratulacje! Bardzo bardzo Ci zazdroszczę! Buziaki!
maxim7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-04, 13:30   #4536
ona1107
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 170
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Tak z 11 grudnia na 8 😁
ona1107 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-04, 16:45   #4537
ona1107
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 170
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

mała_iskierka

Tak miałam
ona1107 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-06-04, 20:11   #4538
nowa13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 47
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez ona1107 Pokaż wiadomość
Tak z 11 grudnia na 8
Hahaha, czyli nadal przede mną, chociaż już tylko dwa dni, bo my na 10 po badaniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nowa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-05, 08:38   #4539
ona1107
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 170
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

nowa13

Czyli zobaczyny, która pierwsza będzie na porodówce. U mnie prawdopodobnie będzie 2 cc.
ona1107 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-05, 10:19   #4540
nowa13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 47
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez ona1107 Pokaż wiadomość
nowa13

Czyli zobaczyny, która pierwsza będzie na porodówce. U mnie prawdopodobnie będzie 2 cc.
U mnie to będzie pierwszy poród, więc zobaczymy jak to wyjdzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nowa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-05, 16:48   #4541
ona1107
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 170
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Ale naprawdę strasznie się stresowałam na tych prenatalnyh i się popłakałam lekarzowi.
ona1107 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-07, 06:14   #4542
mala_iskierka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 567
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez ona1107 Pokaż wiadomość
Ale naprawdę strasznie się stresowałam na tych prenatalnyh i się popłakałam lekarzowi.
Bylas u tego samego lekarza ? Ja robiłam prenatalne u tej samej lekarki. Także już wiedziała co i jak, zetknęła tylko i powiedziała od razu, żeby mnie uspokoić, że na pierwszy rzut wygląda ok, a potem resztę dokładnie sprawdzała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mala_iskierka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-07, 07:03   #4543
ona1107
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 170
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

mała_iskierka ja też robiłam u tego samego lekarza ale się stresowałam zanim weszlam do gabinetu i jak mi powiedział że jest wszystko idealnie to się popłakałam.
ona1107 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-07, 22:25   #4544
nowa13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 47
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Mi też się łzy w oczach zakręciły zarówno najpierw jak przy początkowym sprawdzaniu powiedział że wszystko wygląda dobrze, jak i na końcu gdy powiedział że wszystko jest rewelacyjnie. 🥰 Także wydaje mi się że to nic dziwnego, kwestia tego że powoli wchodzi stres, ogromnej radości i hormonów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nowa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-08, 01:29   #4545
iskierka95
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 672
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

U mnie niby zaczął się 7 tydzień. Wczoraj śniło mi się, że poroniłam... Od razu po przebudzeniu poszłam do łazienki, i przy podcieraniu zauważyłam delikatne brązowe plamienie. Tylko rano, przez cały dzień się nie utrzymywało, teraz pojawiło się znowu. I jakoś straciłam znowu nadzieję czuję, że to początek końca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
iskierka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-08, 05:56   #4546
Zyta38
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 50
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez iskierka95 Pokaż wiadomość
U mnie niby zaczął się 7 tydzień. Wczoraj śniło mi się, że poroniłam... Od razu po przebudzeniu poszłam do łazienki, i przy podcieraniu zauważyłam delikatne brązowe plamienie. Tylko rano, przez cały dzień się nie utrzymywało, teraz pojawiło się znowu. I jakoś straciłam znowu nadzieję czuję, że to początek końca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Iskierka to nie musi oznaczać nic złego. Bądź dobrej myśli. Czy Ty czasem nie masz na dniach kolejnej wizyty? Podczytuje ten wątek i zapamiętałam że idziemy bardzo podobnie. Trzymam mocno kciuki
Zyta38 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-08, 11:12   #4547
iskierka95
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 672
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Wizytę mam w piątek, niby wiem, że to nie musi oznaczać najgorszego, ale czarne myśli już mną zawładnęły. Zastanawiałam się, czy nie szukać na dziś jakiegoś lekarza, ale muszę wytrzymać do wizyty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
iskierka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-08, 14:06   #4548
straszniesieboje
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 123
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

iskierka a masz jakas luteine czy duphaston ?

jak nie to mozesz isc do apteki wyprosisc i powiedziec ze po wizycie w piatek doniesiesz bo mysle ze gin ci recepte wypisze bez problemu


trzymam kciuki zeby to byly tylko strachy
straszniesieboje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-08, 15:19   #4549
iskierka95
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 672
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Mam luteinę w domu, tylko jeśli natura robi swoje a dziecko ma niezrównoważony kariotyp (ja mam nieprawidłowy) to nie wiem czy jest sens podtrzymywać. Ale teraz dopiero przyszło mi do głowy, że na ostatniej wizycie pani doktor stwierdziła, że mam torbiel na jajniku, bo skarżyłam się na kłucie, i podobno to przez burzliwą owulację, myślicie, że to może być powodem tych plamień? Jutro idę na badania, pewnie wyproszę wizytę, bo akurat jutro moja pani doktor przyjmuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
iskierka95 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-08, 15:25   #4550
nowa13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 47
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez iskierka95 Pokaż wiadomość
Mam luteinę w domu, tylko jeśli natura robi swoje a dziecko ma niezrównoważony kariotyp (ja mam nieprawidłowy) to nie wiem czy jest sens podtrzymywać. Ale teraz dopiero przyszło mi do głowy, że na ostatniej wizycie pani doktor stwierdziła, że mam torbiel na jajniku, bo skarżyłam się na kłucie, i podobno to przez burzliwą owulację, myślicie, że to może być powodem tych plamień? Jutro idę na badania, pewnie wyproszę wizytę, bo akurat jutro moja pani doktor przyjmuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też miałam na początku drobne plamienia w odstępie dwóch tygodni od siebie, trwały jeden-dwa dni, właśnie brązowe i wszystko było ok. Dopóki nie jest to świeża krew i nie są obfite to postaraj się nie martwić i jak najwięcej odpoczywać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nowa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-08, 20:23   #4551
BADfanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 57
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cześć dziewczyny,

Przepraszam, że piszę na tym forum, ale może był poruszany temat spowiedzi po t.? Nie mogę znaleźć info gdzie w Wwie spowiadają, a to dosyć pilne. Może któraś z Was coś wie nt temat?

Przez koszmar terminacji przechodziłam w 2017r. 18tc, ZD. W tamtym czasie wizażowe forum było dla mnie ogromnym wsparciem. Od roku szczęśliwa mama. Ciąża nie należała do łatwych, ale po t. każda chyba taka nie jest.

Za wszystkie starające się 3mam kciuki i życzę powodzenia. Tym, którym udało się już zajść w ciąże gratuluję i życzę dużo spokoju, a tym przed t. siły przede wszystkim...

Pozdrawiam.
BADfanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-08, 20:56   #4552
mala_iskierka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 567
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez BADfanka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,

Przepraszam, że piszę na tym forum, ale może był poruszany temat spowiedzi po t.? Nie mogę znaleźć info gdzie w Wwie spowiadają, a to dosyć pilne. Może któraś z Was coś wie nt temat?

Przez koszmar terminacji przechodziłam w 2017r. 18tc, ZD. W tamtym czasie wizażowe forum było dla mnie ogromnym wsparciem. Od roku szczęśliwa mama. Ciąża nie należała do łatwych, ale po t. każda chyba taka nie jest.

Za wszystkie starające się 3mam kciuki i życzę powodzenia. Tym, którym udało się już zajść w ciąże gratuluję i życzę dużo spokoju, a tym przed t. siły przede wszystkim...

Pozdrawiam.
Ja byłam, ale jestem ze Śląska. Bylamnun księdza, z którym rozmawiałam już na ten temat przed T. , Także właściwie, było mało rozmowy, a więcej płaczu, ale bardzo mi to pomogło. Dużo dziewczyn chwaliło spowiedź u Franciszkanów albo Dominikanów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mala_iskierka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-09, 05:45   #4553
koolcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 22
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Witam a ja mam pytanie do wszystkich . Jestem 3 mc po T. I chciałam się ponownie starać , zrobiłam badania i wyszła mi tarczyca sporo poniżej normy . Do tej pory miałam nieco podwyższona i biorę leki ale teraz to znowu jest za niska . Pojde do endo ale może szybciej od was sie dowiem czy z takim wynikiem to można się starać ? Wcześniej wszystkie badania były w normie. Ja mam 39 lat i strasznie się boje ryzyka ponownego niepowodzenia . Prosze o wsparcie jeśli ktoś miał podobne wyniki.
koolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-09, 17:37   #4554
gabi121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 441
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Hej dziewczyny,
Melduje sie po usg III trymestru. Maly ma sie dobrze, wazy 1,5kg i sie ulozyl glowkowo. Zaczelam 31 tydzien. Byle do konca...
Widze, ze pojawilo sie duuuzo nowych 'staraczek', trzymam za wszystkie kciuki bez wyjatku! Niestety nawet mimo prawidlowych badan, ciaza po terminacji jest trudna, dlatego zycze Wam sily i wytrwalosci![COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

Cytat:
Napisane przez BADfanka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,

Przepraszam, że piszę na tym forum, ale może był poruszany temat spowiedzi po t.? Nie mogę znaleźć info gdzie w Wwie spowiadają, a to dosyć pilne. Może któraś z Was coś wie nt temat?

Przez koszmar terminacji przechodziłam w 2017r. 18tc, ZD. W tamtym czasie wizażowe forum było dla mnie ogromnym wsparciem. Od roku szczęśliwa mama. Ciąża nie należała do łatwych, ale po t. każda chyba taka nie jest.

Za wszystkie starające się 3mam kciuki i życzę powodzenia. Tym, którym udało się już zajść w ciąże gratuluję i życzę dużo spokoju, a tym przed t. siły przede wszystkim...

Pozdrawiam.
Ja bylam - jak masz pytania, zapraszam na priv
gabi121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-09, 19:56   #4555
iskierka95
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 672
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Ja dziś zrobiłam betę i wynosi tylko 1000. Więc niestety znowu się nie udało. Czekam na poronienie, opóźniona owulacja nie wchodzi w grę. Mam nadzieję, że nie będzie konieczne łyżeczkowanie. Znowu skrzydełka mi opadły. Trzecia strata...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
iskierka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-09, 20:09   #4556
mala_iskierka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 567
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez iskierka95 Pokaż wiadomość
Ja dziś zrobiłam betę i wynosi tylko 1000. Więc niestety znowu się nie udało. Czekam na poronienie, opóźniona owulacja nie wchodzi w grę. Mam nadzieję, że nie będzie konieczne łyżeczkowanie. Znowu skrzydełka mi opadły. Trzecia strata...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A robiłaś betę pierwszy raz? Czy to już któryś ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mala_iskierka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-09, 20:15   #4557
iskierka95
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 672
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Pierwszy raz. W piątek niby mam zrobić drugi, ale to już raczej niczego nie zmieni. 1000 na 7 tydzień, to stanowczo za mało. A tak jak pisałam wyżej, przesunięta owulacja nie wchodzi w grę. Zwłaszcza, że dwa tygodnie temu na wizycie było widać już pęcherzyk.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
iskierka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-09, 20:29   #4558
nowa13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 47
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez mala_iskierka Pokaż wiadomość
Ja byłam, ale jestem ze Śląska. Bylamnun księdza, z którym rozmawiałam już na ten temat przed T. , Także właściwie, było mało rozmowy, a więcej płaczu, ale bardzo mi to pomogło. Dużo dziewczyn chwaliło spowiedź u Franciszkanów albo Dominikanów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też się nad tym zastanawiam. Jak wygląda kwestia "poczucia winy", które przecież jest jednym z warunków spowiedzi? Jeśli go nie czuję i drugi raz postąpiłabym tak samo, to jest w ogóle szansa uzyskać rozgrzeszenie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nowa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-09, 20:48   #4559
BADfanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 57
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez nowa13 Pokaż wiadomość
Też się nad tym zastanawiam. Jak wygląda kwestia "poczucia winy", które przecież jest jednym z warunków spowiedzi? Jeśli go nie czuję i drugi raz postąpiłabym tak samo, to jest w ogóle szansa uzyskać rozgrzeszenie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie tu też mam z tym problem.. Naczytałam się o wykluczeniu z kościoła za brak żalu za grzech jakim jest T i nie wiem jak podejść do tematu
BADfanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-09, 21:02   #4560
mala_iskierka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 567
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez BADfanka Pokaż wiadomość
No właśnie tu też mam z tym problem.. Naczytałam się o wykluczeniu z kościoła za brak żalu za grzech jakim jest T i nie wiem jak podejść do tematu
Jak ja rozmawiałam z księdzem jeszcze przed, to mówił, że z kościoła nikt mnie nie wyrzuci. Ja miałam T. W okresie Wielkiego postu, chodziłam że Starszą na drogę krzyżowa dla dzieci i to było naprawdę straszne. Później były rekolekcje i w trakcie rekolekcji poszłam właśnie do spowiedzi. Pamiętam, że padło pytanie, jak sobie z tym wszystkim radzę, i ksiądz sam odpowiedział, że widzi, że sobie nie radzę. Nawet nie dostałam pokuty, bo powiedział, że to zawsze już że mną będzie i jedynie zapytał czy chce żeby się ze mną pomodlił, żebym sama sobie odpuściła. Mnie to bardzo pomogło. Ja byłam normalnie u księdza, w parafii gdzie uczęszczamy na Mszę (nie jest to moja parafia), gdybym tam nie spotkała księdza, to pewnie bym uderzała do franciszkanów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mala_iskierka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-27 08:54:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:28.