Nowy katalog KWC - uwagi, sugestie, oceny, pytania - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne dla katalogu kosmetyków

Notka

Techniczne dla katalogu kosmetyków Forum techniczne - obszar katalog kosmetyków. Tutaj zajmujemy się obsługą techniczną katalogu kosmetyków: "Kosmetyk Wszech Czasów".

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-09, 12:03   #1
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Exclamation

Nowy katalog KWC - uwagi, sugestie, oceny, pytania


Kochani,
jesteśmy w trakcie prac nad nowym Katalogiem Kosmetyk Wszech Czasów KWC
Mam tu ogromną prośbę o wypisywanie wszelkich uwag, błędów, zgłoszeń, pytań i sugestii dotyczących Katalogu - generalnie wszystkiego, co tylko Wam przyjdzie do głowy. Wszelkie zalety i wady
Będzie to dla nas niezwykła pomoc nad pracami, aby KWC było jeszcze lepsze i jeszcze bardziej przydatne

Dziękujemy
__________________


Edytowane przez Mirianka
Czas edycji: 2015-06-09 o 12:05
Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 15:14   #2
marianna144
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 270
Dot.: Wszystko o Katalogu KWC - uwagi, sugestie, oceny, pytania

mnie tylko przeszkadza ze nie wolno tam dodawac opinii na temat kosmetyków powszechnie spotykanych w sieciówkach pod własnymi markami.
marianna144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 17:05   #3
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Wszystko o Katalogu KWC - uwagi, sugestie, oceny, pytania

Mnie "w oczy kłują" nierzetelne recenzje i zle dobrane kosmetyki do skory. Fajna opcja wedlug mnie bylaby mozliwosc skomentowania recenzji. Jak czytam ze uwaga "podklad matujacy wyszuszyl mi jeszcze bardziej moja sucha twarz" to az prosi sie napisac pod recenzja, bo matujacy jest dla tlustej.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 19:57   #4
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Wszystko o Katalogu KWC - uwagi, sugestie, oceny, pytania

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Mnie "w oczy kłują" nierzetelne recenzje i zle dobrane kosmetyki do skory. Fajna opcja wedlug mnie bylaby mozliwosc skomentowania recenzji. Jak czytam ze uwaga "podklad matujacy wyszuszyl mi jeszcze bardziej moja sucha twarz" to az prosi sie napisac pod recenzja, bo matujacy jest dla tlustej.
Dokładnie mam takie samo zdanie.
Komentarze mogłyby być takie zwiń- rozwiń, żeby nie było chaosu.
A często też w profilu nie ma nic na temat rodzaju skóry czy włosów, a przecież pod tym kątem szukamy recenzji.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 21:02   #5
Agnieszka Gie
Rozeznanie
 
Avatar Agnieszka Gie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 929
Dot.: Wszystko o Katalogu KWC - uwagi, sugestie, oceny, pytania

Obowiązek wpisywania składów pod opisem kosmetyku byłby dużym udogodnieniem dla przeglądających. Czasem nawet na stronie producenta nie można się ich doszukać, np ostatnio na stronie Ziai nie znalazłam. Fajnie byłoby znaleźć je w jednym miejscu i nie skakać po stronach producentów.
Agnieszka Gie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 22:27   #6
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Wszystko o Katalogu KWC - uwagi, sugestie, oceny, pytania

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Dokładnie mam takie samo zdanie.
Komentarze mogłyby być takie zwiń- rozwiń, żeby nie było chaosu.
A często też w profilu nie ma nic na temat rodzaju skóry czy włosów, a przecież pod tym kątem szukamy recenzji.

To bylaby super opcja. Poza tym zawsze mozna byloby sie spytac Autorke recenzji o cos wiecej.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 23:51   #7
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Wszystko o Katalogu KWC - uwagi, sugestie, oceny, pytania

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Mnie "w oczy kłują" nierzetelne recenzje i zle dobrane kosmetyki do skory. Fajna opcja wedlug mnie bylaby mozliwosc skomentowania recenzji. Jak czytam ze uwaga "podklad matujacy wyszuszyl mi jeszcze bardziej moja sucha twarz" to az prosi sie napisac pod recenzja, bo matujacy jest dla tlustej.
Ale takie recenzje możesz zgłosić w do usunięcia, jest odrębny wątek do tego.


------------------------------------

Ja (i podejrzewam że nie tylko ja) mam zastrzeżenia co do wizażowych testów. Pojawia się nowy produkt i w ciągu kilku dni przybywają lawinowo recenzje wystawione nawet po 1 użyciu, oczywiście wszystkie pochlebne, i których oczywiście nie można usunąć. KWC bardzo traci dzięki temu na wiarygodności. Ciężko przekopać się przez ten spam kilkudziesięciu recenzji żeby znaleźć chociaż jedną wiarygodną.
__________________

2015: 70
2016: 67

kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-10, 02:37   #8
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Wszystko o Katalogu KWC - uwagi, sugestie, oceny, pytania

Osobiście uważam za niepotrzebną kategorię Zapomniane kosmetyki. Przeszkadza mi, gdy szukam recenzji konkretnej firmy, a wyskakuje mi mnóstwo nieaktualnych pozycji

No i sprawa nagminna, czyli recenzje kosmetyków dla dojrzałej skóry wystawiane przez studentki albo nastolatki. Całkiem niemiarodajne.

---------- Dopisano o 03:37 ---------- Poprzedni post napisano o 03:34 ----------

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość

To bylaby super opcja. Poza tym zawsze mozna byloby sie spytac Autorke recenzji o cos wiecej.
Zawsze można zapytać na priv. Choć pomysł nie jest zły

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2015-06-10 o 02:36
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 09:08   #9
afrodyta77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Tatry są piękne
Wiadomości: 340
Dot.: Wszystko o Katalogu KWC - uwagi, sugestie, oceny, pytania

A ja bym chciała powrotu poprzedniej wyszukiwarki kosmetyków. Obecnie jest beznadziejnie, nic nie można znaleźć. Niby nic, ale dla mnie bardzo dużo. Być może to nie tylko moja sugestia.
Poza tym kosmetyki z wizażowych testów - przy recenzji obowiązkowy wpis powinien się znaleźć , iż jest to taki kosmetyk. Przecież te recenzje są niemiarodajne, same ochy i achy, KWC traci na wiarygodności.
__________________
Nasz dzień - 18,09,2010






afrodyta77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 12:04   #10
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Wszystko o Katalogu KWC - uwagi, sugestie, oceny, pytania

Ja od dawna boleję nad tym, że w KWC nie można wyszukiwać kosmetyków po cenach. Według mnie dobrym pomysłem byłoby wprowadzenie obowiązku jej podawania i opcja umożliwiająca sortowanie kosmetyków do określonej ceny i od najniższej do najwyższej
Jestem również za obowiązkiem podawania (poprawnego) składu dodawanego produktu, bo niestety często zdarzają się błędy, a i same składy są niekiedy trudne do odnalezienia w sieci, nie mówiąc już o stronach producentów
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 07:56   #11
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 724
Dot.: Wszystko o Katalogu KWC - uwagi, sugestie, oceny, pytania

Również proszę o poprzednią wyszukiwarkę! Obecna wyszukuje wszystko oprócz tego co się chce. Do tego wizażowe testy - jestem na tak, ale dajcie testerkom więcej czasu na sprawdzenie kosmetyku bo po tygodniu ocena jest bardzo mało wiarygodna!
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-11, 23:50   #12
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Wszystko o Katalogu KWC - uwagi, sugestie, oceny, pytania

Cytat:
Napisane przez Mirianka Pokaż wiadomość
Kochani,
jesteśmy w trakcie prac nad nowym Katalogiem Kosmetyk Wszech Czasów KWC
Mam tu ogromną prośbę o wypisywanie wszelkich uwag, błędów, zgłoszeń, pytań i sugestii dotyczących Katalogu - generalnie wszystkiego, co tylko Wam przyjdzie do głowy. Wszelkie zalety i wady
Będzie to dla nas niezwykła pomoc nad pracami, aby KWC było jeszcze lepsze i jeszcze bardziej przydatne

Dziękujemy
Droga Mirianko, na początek może przestać je psuć - pararecenzjami z szemranych testów. Pieniędzmi od reklamodawców renomy i zaufania do KWC nie odkupicie

PS. Wątek Ci się zdublował
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 19:05   #13
cytadela
Raczkowanie
 
Avatar cytadela
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 108
Nowa kategoria KWC-recenzje testów

Proponuję dodać nową kategorię do KWC -recenzje testowanych kosmetyków.
Kiedy Wizażantki otrzymują kosmetyk do przetestowania pojawia się zbyt dużo opinii na temat jednego produktu,jest to oczywiście promocja,ale według mnie bardzo uciążliwa.
W zalewie ocen jednego kremu umykają inne opinie,a szkoda.
cytadela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-13, 20:46   #14
cytadela
Raczkowanie
 
Avatar cytadela
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 108
Dot.: Wszystko o Katalogu KWC - uwagi, sugestie, oceny, pytania

Proponuję nową kategorię -recenzje testów i ulepszenie wyszukiwarki.

Edytowane przez cytadela
Czas edycji: 2015-06-13 o 20:48
cytadela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-20, 11:21   #15
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nowa kategoria KWC-recenzje testów

Cytat:
Napisane przez cytadela Pokaż wiadomość
Proponuję dodać nową kategorię do KWC -recenzje testowanych kosmetyków.
Kiedy Wizażantki otrzymują kosmetyk do przetestowania pojawia się zbyt dużo opinii na temat jednego produktu,jest to oczywiście promocja,ale według mnie bardzo uciążliwa.
W zalewie ocen jednego kremu umykają inne opinie,a szkoda.
Przyłączam się do tej propozycji, KWC nie da się normalnie przeglądać w tym zalewie spamu i taśmowo produkowanych recenzji jednego produktu.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-30, 18:47   #16
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Nowa kategoria KWC-recenzje testów

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Przyłączam się do tej propozycji, KWC nie da się normalnie przeglądać w tym zalewie spamu i taśmowo produkowanych recenzji jednego produktu.
Miało to dziś ciekawy skutek - szukałam żelu pod prysznic i nawet łapę wyciągnęłam po pewne mleczko pod prysznic i nagle ... przypomniałam sobie rzekome testy i zalew pseudorecek na KWC, a łapa sama odskoczyła.
Z pewnoscią tego nie kupię, a producentowi i autorom pomysłu na reklamę na wizażu serdecznie gratuluję
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-05, 08:40   #17
cherry-lady
Wtajemniczenie
 
Avatar cherry-lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 523
Dot.: Wszystko o Katalogu KWC - uwagi, sugestie, oceny, pytania

Cześć,
Przeglądając dzisiaj KWC i szukając odpowiednich kosmetyków dla siebie wpadłam na pomysł.
Chciałabym mieć możliwość oznaczania kosmetyków jako "do przetestowania" kiedy idę do sklepu i nie wiem co wybrać. Nie chcę wtedy odpalać znowu katalogu i wyszukiwać ich ponownie. Myślę, że taka opcja byłaby pomocna dla wielu użytkowniczek
cherry-lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 13:37   #18
cytadela
Raczkowanie
 
Avatar cytadela
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 108
Dot.: Wszystko o Katalogu KWC - uwagi, sugestie, oceny, pytania

Myślę ,że niezłym pomysłem jest korektor błędów ortograficznych,przy niektórych recenzjach aż pękają oczy.
cytadela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 17:03   #19
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Wszystko o Katalogu KWC - uwagi, sugestie, oceny, pytania

Cytat:
Napisane przez cherry-lady Pokaż wiadomość
Cześć,
Przeglądając dzisiaj KWC i szukając odpowiednich kosmetyków dla siebie wpadłam na pomysł.
Chciałabym mieć możliwość oznaczania kosmetyków jako "do przetestowania" kiedy idę do sklepu i nie wiem co wybrać. Nie chcę wtedy odpalać znowu katalogu i wyszukiwać ich ponownie. Myślę, że taka opcja byłaby pomocna dla wielu użytkowniczek

Po to zdaje się jest Torebka niedawno nazwana bodajże Ulubione, przynajmniej ja ją tak traktuję.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-07, 10:43   #20
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Wszystko o Katalogu KWC - uwagi, sugestie, oceny, pytania

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Oczywiście, że się da. Wystarczy wejść w Moje KWC i zjechać poniżej listy recenzji.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 12:20   #21
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Wszystko o Katalogu KWC - uwagi, sugestie, oceny, pytania

Cytat:
Napisane przez cherry-lady Pokaż wiadomość
Cześć,
Przeglądając dzisiaj KWC i szukając odpowiednich kosmetyków dla siebie wpadłam na pomysł.
Chciałabym mieć możliwość oznaczania kosmetyków jako "do przetestowania" kiedy idę do sklepu i nie wiem co wybrać. Nie chcę wtedy odpalać znowu katalogu i wyszukiwać ich ponownie. Myślę, że taka opcja byłaby pomocna dla wielu użytkowniczek
Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Po to zdaje się jest Torebka niedawno nazwana bodajże Ulubione, przynajmniej ja ją tak traktuję.
Właśnie tak
W dodatku w torebce można sobie tam porobić katalogi i zrobić oddzielne przegródki dla różnych kosmetyków. Ja mam właśnie "do kupienia" i "aktualnie w użyciu".
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-13, 18:24   #22
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Nowa kategoria KWC-recenzje testów

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
Miało to dziś ciekawy skutek - szukałam żelu pod prysznic i nawet łapę wyciągnęłam po pewne mleczko pod prysznic i nagle ... przypomniałam sobie rzekome testy i zalew pseudorecek na KWC, a łapa sama odskoczyła.
Z pewnoscią tego nie kupię, a producentowi i autorom pomysłu na reklamę na wizażu serdecznie gratuluję
Ja też jak widzę produkt z wieloma recenzjami wystawionymi jednego dnia lub na przestrzeni paru dni, to tracę nim zainteresowanie. Nie miałabym nic przeciwko recenzowaniu produktów wygranych w konkursie gdyby to były rzetelne recenzje. Nie rozumiem jak można zachwalać najgorsze g*wno tylko dlatego, bo dostało się je za darmo lub z obawy, że po nieprzychylnej recenzji już nigdy niczego się nie wygra.
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-17, 07:56   #23
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Wszystko o Katalogu KWC - uwagi, sugestie, oceny, pytania

Cytat:
Napisane przez mylengrave Pokaż wiadomość
Czemu po kliknięciu w niektórych producentów nie wyświetla się lista ich produktów? Np. L'occitane https://wizaz.pl/kosmetyki/producent.php?prodid=691
A pamiętasz przy którym produkcie kliknęłaś?
Wygląda to na jakiś błąd w linku bo gdy się wytnie ten fragment

https://wizaz.pl/kosmetyki/producent.php?prodid=691

to wtedy jest:

https://wizaz.pl/kosmetyki/producent.php?prod=691
i wszystko jest w porządku.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 10:29   #24
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Wszystko o Katalogu KWC - uwagi, sugestie, oceny, pytania

Cytat:
Napisane przez mylengrave Pokaż wiadomość
W niektórych po usunięciu 'id' nawet nie działa:
https://wizaz.pl/kosmetyki/producent.php?prod=1670
U mnie działa, ja widzę produkty

Ale wyświetla Ci się, że nic tam nie ma, żadnego opisu marki czy tylko nie ma produktów?

Jeśli to drugie to: pewnie przeglądałaś KWC (albo recenzje albo kosmetyki) i skończyłaś powiedzmy na 3-ciej stronie. Potem przeszłaś np do strony tego producenta ale on ma tylko 1 stronę produktów i się pokazuje, że nic nie ma. KWC "pamięta" na której stronie skończyłaś coś przeglądać i automatycznie przenosi na tą n-tą stronę a jeśli jej nie ma (bo stron jest mniej) to wychodzi, że nic tam nie ma. Wejdź gdieś na KWC, obojętnie gdzie, kliknij na 1-szą stronę i wszystko powinno wrócić do normy.

A jeśli to pierwsze to nie wiem, zgłoś to w wątku technicznym.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 16:13   #25
czerwonapoziomka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 365
Dot.: Wszystko o Katalogu KWC - uwagi, sugestie, oceny, pytania

Proponowałabym jeszcze wprowadzić kategorię kremy na dzień 40+ i analogiczną na noc- bo takich produktów jest coraz więcej- a jak dotąd są one przemieszane w kat 35+ lub 45+.
Wkurzające sa tez testy kosmetyków, bo zwykle są niezgodne z regulaminem ( np za krótki czas testowania i nikt tego nie usuwa), a poza tym oceny testowanych produktów są zupelnie niewiarygodne.
czerwonapoziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 18:15   #26
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Wszystko o Katalogu KWC - uwagi, sugestie, oceny, pytania

Ja proponuję dołączenie na stałe do "Najnowszych" oraz "Ostatnich opinii" kategorii "Akcesoria", które do tej pory są wyświetlane tylko w bocznym pasku 4 ostatnich recenzji i 4 ostatnich nowych produktów. Co to za dyskryminacja?
Zresztą już dawno temu było to obiecywane, że będzie, a ciągle nie ma.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-26, 17:57   #27
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Recenzje do usunięcia

Cytat:
Napisane przez czternastka Pokaż wiadomość
Może w takim razie w opisie kosmetyku, który jest w fazie "testów", powinno być wyraźnie zaznaczone, że użytkownicy forum nie powinni zgłaszać do usunięcia nieregulaminowych recenzji, bo to nic nie da?
Wszystkim byłoby łatwiej.

Też uważam, że powinna być jakaś osobna kategoria albo chociaż oznaczenie dla takich recenzji. To jest zielone światło dla podwójnych standardów. Jak ktoś w normalnej recenzji wpisze 3 tygodnie, to recka leci, a tu dostanie jedna z drugą żel za parę zeta i po jednym-dwóch użyciach produkują radośnie ten potok spamu.

Ja już nie zamierzam zgłaszać żadnych recenzji do usunięcia poza tymi wulgarnymi. Nie widzę w tym zwyczajnie sensu. A jeśli poziom Wizażu będzie tak dalej pikował w dół to przestanę też widzieć sens w pisaniu własnych. Robi się z tego druga kafeteria.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-26, 17:57   #28
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Recenzje do usunięcia

Cytat:
Napisane przez czternastka Pokaż wiadomość
Może w takim razie w opisie kosmetyku, który jest w fazie "testów", powinno być wyraźnie zaznaczone, że użytkownicy forum nie powinni zgłaszać do usunięcia nieregulaminowych recenzji, bo to nic nie da?
Wszystkim byłoby łatwiej.

Też uważam, że powinna być jakaś osobna kategoria albo chociaż oznaczenie dla takich recenzji. To jest zielone światło dla podwójnych standardów. Jak ktoś w normalnej recenzji wpisze 3 tygodnie, to recka leci, a tu dostanie jedna z drugą żel za parę zeta i po jednym-dwóch użyciach produkują radośnie ten potok spamu.

Ja już nie zamierzam zgłaszać żadnych recenzji do usunięcia poza tymi wulgarnymi. Nie widzę w tym zwyczajnie sensu. A jeśli poziom Wizażu będzie tak dalej pikował w dół to przestanę też widzieć sens w pisaniu własnych. Robi się z tego druga kafeteria.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-26, 17:57   #29
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Recenzje do usunięcia

Cytat:
Napisane przez czternastka Pokaż wiadomość
Może w takim razie w opisie kosmetyku, który jest w fazie "testów", powinno być wyraźnie zaznaczone, że użytkownicy forum nie powinni zgłaszać do usunięcia nieregulaminowych recenzji, bo to nic nie da?
Wszystkim byłoby łatwiej.

Też uważam, że powinna być jakaś osobna kategoria albo chociaż oznaczenie dla takich recenzji. To jest zielone światło dla podwójnych standardów. Jak ktoś w normalnej recenzji wpisze 3 tygodnie, to recka leci, a tu dostanie jedna z drugą żel za parę zeta i po jednym-dwóch użyciach produkują radośnie ten potok spamu.

Ja już nie zamierzam zgłaszać żadnych recenzji do usunięcia poza tymi wulgarnymi. Nie widzę w tym zwyczajnie sensu. A jeśli poziom Wizażu będzie tak dalej pikował w dół to przestanę też widzieć sens w pisaniu własnych. Robi się z tego druga kafeteria.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-26, 18:35   #30
czternastka
Rozeznanie
 
Avatar czternastka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 945
Dot.: Recenzje do usunięcia

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
A jeśli poziom Wizażu będzie tak dalej pikował w dół to przestanę też widzieć sens w pisaniu własnych. Robi się z tego druga kafeteria.
Denerwują mnie też "samowłączające" się filmy reklamowe na stronach z recenzowanymi kosmetykami.
Korzystam z sieci komórkowej, więc każde niepotrzebnie zużyte dane mają dla mnie znaczenie, poza tym nie lubię być zmuszana do oglądania czegoś, czego sama nie wybiorę i nie włączę.

Ot, ponarzekałam. Ktoś jeszcze ma ochotę?

Edytowane przez Noor
Czas edycji: 2015-07-27 o 13:35
czternastka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Techniczne dla katalogu kosmetyków


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-16 07:38:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:03.