Czym wyleczyć zaskórniki? - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-05, 15:17   #751
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

ten tonik miał byc z petroleum i olejku a nie z nafty i olejku.. olejku mialo byc ewentualnie kilka kropel jak komus soe cera przesusza.. przecież sama nafta to samobójstwo dla twarzy.. nie dziwie sie że buzia reaguje na to wysypem... ja nie wiem skąd ci do głowy przyszło smarowac buzię prawie samą naftą;/
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 18:09   #752
roses0077
Raczkowanie
 
Avatar roses0077
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 95
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

tancerka212 ja teżnie wiem czemu sie nabrałam na to bo jak mi pisano to własnie była porcja 1:5 jasna ciasna powećcie mi w końcu ile czego dokładnie anie tAK OGóLNIKOOW BO JNIE KESTEM KOSMETYCZKą I zmowu się zapcham plis was..........
roses0077 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 18:30   #753
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

hmmm osobiście to bym w ogóle nie bawiła sie w taki tonik, bo sama go używałam i nic nie dał... polecam kosmetyki apteczne do tłustej cery i krem humektan, można też acne dermem się zabawić. to moja cala recepta na piękną cere, dzięki wizazowi mam skompletowane zupelnie nowe kosmetyki, bo to one byly powodem moich problemow, a teraz jestem taka zadowolona z mojej buzi
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 18:25   #754
roses0077
Raczkowanie
 
Avatar roses0077
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 95
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

niechce wydawać po nic kasy na nie widamomo co spóbuje oszukac tego humektan
acne dermem niewiem czy on przecierz dodatkowo nie wysusza skóry może mój problem lezy tez wkosmetykach hm? a czego xle używałas znaczy jakich skłądników czy firm nalezy unikać?????????
roses0077 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 10:36   #755
roses0077
Raczkowanie
 
Avatar roses0077
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 95
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
hmmm osobiście to bym w ogóle nie bawiła sie w taki tonik, bo sama go używałam i nic nie dał... polecam kosmetyki apteczne do tłustej cery i krem humektan, można też acne dermem się zabawić. to moja cala recepta na piękną cere, dzięki wizażowi mam skompletowane zupelnie nowe kosmetyki, bo to one byly powodem moich problemów, a teraz jestem taka zadowolona z mojej buzi
pewnie masz racje co do kosmetykw aptecznych to nie wiem o nich z duzo wkażdym razie z tego co mi intuicja podpowiadato nieiwem czy nie moja cera nie jest jescze za mlóda na takie rzeczy nieiem bo sie nie znam wiesz teraz sama się zastanawiam nad tym acne dermem bo chyba maseczka i pilling na te moje wągry i zaskórniki to mi nie pomoże trzeba działać tylko do acne derm jakiś krem nawilżający to mus a nim rusz beż tego bo w końcu będę się łuszczyc jaki wióra tylko jaki mi radzisz hmm????
roses0077 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 11:27   #756
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Cytat:
Napisane przez roses0077 Pokaż wiadomość
pewnie masz racje co do kosmetykw aptecznych to nie wiem o nich z duzo wkażdym razie z tego co mi intuicja podpowiadato nieiwem czy nie moja cera nie jest jescze za mlóda na takie rzeczy nieiem bo sie nie znam wiesz teraz sama się zastanawiam nad tym acne dermem bo chyba maseczka i pilling na te moje wągry i zaskórniki to mi nie pomoże trzeba działać tylko do acne derm jakiś krem nawilżający to mus a nim rusz beż tego bo w końcu będę się łuszczyc jaki wióra tylko jaki mi radzisz hmm????

Prosiłabym, żebyś używała interpunkcji bo nie można Cię czasem zrozumieć...
Krem nawilżający już poleciła - Humektan.
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 11:41   #757
roses0077
Raczkowanie
 
Avatar roses0077
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 95
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

wiem sorcia ale szybko pisze za szybko i duzo gubi e ale obiecuje poprawę
roses0077 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-09, 21:56   #758
alka1989
Raczkowanie
 
Avatar alka1989
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 186
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Cytat:
Napisane przez roxydaisy Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny
Poczytalam sobie troche i stwierdzilam, ze napisze i popytam.
Mam zamiar zaczac domowa kuracje i oto co zaplanowalam:
Kupic: Zel do twarzy Iwostin i maseczke Lirene, Isc do kosmetyczki na mikrodermabrazje
Teraz nie wiem jaki krem do tego (mam cere wrazliwa, ciagle jakies skorki, wiec sucha ale sklonna do swiecenia sie)
Prosze wiec o rady czy to sie trzyma kupy, jaki krem tez najlepszy na zaskorniki, pory, pryszcze i wagry.
Dzieki

kochana na zaskorniki i pory najlepszy jest brevoxyl..troche wysusza dlatego go laczylam z kremem antybakteryjnym Perfecta z firmy dax cosmetix( na zaskorniki i blizny)- to polaczenie naparwde dziala cuda...tylko trzeba troche czasu i cierpliwosci...no a wtedy najlepiej na jakies oczyszczanie do kosmetyczki...
ja teraz tez sie jeszcze umowilam na maseczke z alg podobno jest super na buzke.( ma tam jakies wlasciwosci itd )
Ach i jest taka fajna maseczna ( bardzo wydajna, robkasz tez tylko raz w tygodniu, do cery tlustej, mieszanej, wrazliwej itd z firmy herbapol maseczka z kwiatu bzu...nie droga bo okolo 9 zl( ja akurar tyle placilam)
alka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 16:01   #759
Sz.
Rozeznanie
 
Avatar Sz.
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Milanówek/Warszawa
Wiadomości: 731
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Kupiłam Peroleum D5. Ono ma alkohol! Czy to możliwe?
Sz. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 16:37   #760
alka1989
Raczkowanie
 
Avatar alka1989
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 186
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Cytat:
Napisane przez Sz. Pokaż wiadomość
Kupiłam Peroleum D5. Ono ma alkohol! Czy to możliwe?

wiesz jak ja uzywalam tego petroleum d-5 zmieszanego z olejkiem pichotowych , za przeproszeniem GOWNO mi dal!
nawet jesli troche ma alkoholu to to nie wplywa negatywnie, tego mozesz byc pewnaale zaskornikow np na polikach, czole, brodzie (jesli masz)ci nie zlikwiduje( na to trzeba innej rady) niestety cudow niema :/

ale bardzo polecam maseczke z kwiatu bzu z firmy herbapol( robi sie ja raz na tydzien ) najlepiej najpierw buzke oczyscic u kosmtyczki( maseczka ta jest przeznaczona dla osob o cerze tlustej , mieszanej itd
alka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 13:47   #761
oczko
Raczkowanie
 
Avatar oczko
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: woj śląskie
Wiadomości: 88
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

up..up...
oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-15, 13:51   #762
Sz.
Rozeznanie
 
Avatar Sz.
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Milanówek/Warszawa
Wiadomości: 731
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Ja nadal myślę o tym alkoholu w petroleum. To chyba nie jest dobre ; /
Sz. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 20:53   #763
AryaxD
Wtajemniczenie
 
Avatar AryaxD
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków, ale myślami z Meksyku ;)
Wiadomości: 2 400
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Zastanawiam sie co będzie lepsze na zaskórniki, wągry - Brevoxyl czy Benzacne 5 % ( 10 % obawiam sie, że za bardzo mnie podrażni. ) ? Benzacne niby tańsze, co się sprzyja ku temu, gdyż czytam o tcyh dwóch specyfikach podobne opinie, ale sama nie wiem.JakBrevoxyl ma być lepszy to wolę dodać te 10 zł i jego kupić...
__________________
"Zanim umrę, chcę walczyć o życie. Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę. " - Paulo Coelho.
Mów mi Arya
AryaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 05:51   #764
oczko
Raczkowanie
 
Avatar oczko
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: woj śląskie
Wiadomości: 88
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Po Benzacne zawsze mi skora albo się łuszczyla, albo byla tak niefajnie zaschnięta na buźce. Jak dla mnie to za mocny specyfik
oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 12:32   #765
balitagscarlet
Raczkowanie
 
Avatar balitagscarlet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 445
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Roses mieszanka z naftą nie jest dla cery przetłuszczającej. Jeśli ktoś ma taką to używa petroleum i może ewentualnie do tego dodać trochę nafty. Nie dziwiesię, że masz po tym tłustą cerę i włosy bo ja bym napewno miała tak samo.
Co do skuteczności toniku to jak widać na każdego działa inaczej. Na mnie akurat zadziałał super,dużo lepiej niż Brevoxyl i inne chemiczne świństwa, ale to wszytsko zależy od skóry, ilości zaskórników itp. Nie ma jednego uniwersalnego środka dobrego dla wszytskich.
balitagscarlet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 19:53   #766
NomadSoul
Rozeznanie
 
Avatar NomadSoul
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 783
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Dzis w sklepie kupiłam sobie garniera czysta skora 3 w 1 glebokie oczyszczenie... Mam nadzieje ze mi chodz troche pomoze na zaskorniki i moje niedoskonalosci cery... Dziewczyny stosowałyście moze juz tego garniera? Jak tak to z jakimi skutkami?

__________________
NomadSoul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 16:38   #767
hustlerka00
Przyczajenie
 
Avatar hustlerka00
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 18
GG do hustlerka00
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

czeeesc długo sie tu nie udzielałam ;>
zatem po terapi tymi dwoma kremikami, stan mojej skóry się polepszy, nie łuszczyła się etc
teraz dostałam Diferin..strasznie mnie łuszczy to się ratuje humektanem i 2 razy w tygodniu maseczkami nawilzajacymi, pije ziołowe herbatki etc ale skóra schodzi czasem i nie moge się przypudrować -.-
dermatolog powiedziała, że jak mnie mocno podrażni to mam do niej przyjść bez kolejki nawet xD Narazie chyba nie ma takiej potrzeby ;]
A co do działąnia differinu żelu..yy.no nie mam nowych wyprysków a stare chrostki powoli znikają, za to mi zaczęły pory szaleć to chyba zakupie to co mi Tancereczka poleciłą ; )
odezwe sie jeszcze byee
__________________
życie tak szybko płynie
a ja nie chciałabym tak poprostu poprostu przeminąć !
jeżeli nadzieja jest matką głupich, to ja nie chce zmądrzeć
i walcze o to ! grunt to się nie poddawać ! ; )
hustlerka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 18:08   #768
alka1989
Raczkowanie
 
Avatar alka1989
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 186
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Cytat:
Napisane przez NomadSoul Pokaż wiadomość
Dzis w sklepie kupiłam sobie garniera czysta skora 3 w 1 glebokie oczyszczenie... Mam nadzieje ze mi chodz troche pomoze na zaskorniki i moje niedoskonalosci cery... Dziewczyny stosowałyście moze juz tego garniera? Jak tak to z jakimi skutkami?

co do garniera ja bylam zadowolona...ale niestety mi wysuszal twarz:/ to byl jeden z wielu minusow, o ktorych sie przekonalam...jako peeleng wcale nie usuwa zaskornikow( chociaz stosowalam regularnie przez pare miesiecy) jako maseczka dziala krotkotrwale..takze jesli masz mieszana cere, badz jeszcze gorzej-tlosta...poszukaj czegos wiecej
jako zel do mycia- moze byc, w koncu ma oczyscic i chyba spelnia swoje zadanie, ale jak krostki maja wyskoczuc to i tak wyskocza:/

ale napewno jest lepszy w uzyciu od innych chemicznych badziewi..ten ma glinke i to jest na plusiak...
bo teraz zastoisowalam jakies inne i pryszcze wyskakuja mi jak grzyby po deszczu...takze przeciwdziala pryszczom. nie krostkom i zaskornikom:/ niestety
alka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 18:12   #769
alka1989
Raczkowanie
 
Avatar alka1989
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 186
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Cytat:
Napisane przez AryaxD Pokaż wiadomość
Zastanawiam sie co będzie lepsze na zaskórniki, wągry - Brevoxyl czy Benzacne 5 % ( 10 % obawiam sie, że za bardzo mnie podrażni. ) ? Benzacne niby tańsze, co się sprzyja ku temu, gdyż czytam o tcyh dwóch specyfikach podobne opinie, ale sama nie wiem.JakBrevoxyl ma być lepszy to wolę dodać te 10 zł i jego kupić...

brevoxyl stosujesz przede wszystkim w malych ilosciach...potem mozesz tylko na wyznaczone partie..
na pewno mnie pomogl i to bez dwoch zdan...nie jestem pewna tylko czy ten specyfik mozna stosowac w okresie letnim...ale jest na pewno lepszy niz benzacne i tak jak napisala Oczko, ze ja wysuszal...tak na mnie benzacne wogole nie dzialal..a ma cere mieszana i wydawac by sie moglo , ze lek przepisany przez dermatolog pomoze...
nie patrz na cene , bo mozesz wiecej stracic niz to warte...na moje sprobuj brevoxylu...nie podrazni ci az tak mocno, nie patrz z tak bardzo na procenty, bo ten preparat zawiera jakis specyfik , ktory powoduje, ze jest lagodniejszy dla skory niz benzacne
alka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-17, 18:17   #770
alka1989
Raczkowanie
 
Avatar alka1989
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 186
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Cytat:
Napisane przez Sz. Pokaż wiadomość
Ja nadal myślę o tym alkoholu w petroleum. To chyba nie jest dobre ; /

to nie kupuj i dalej sie mecz z zaskornikami czy co ty tam masz....
przeciez glowy ci nie urwie jak sprobujesz?
twarz ci tez nie odpadnie....
wrzuc na luz...
kazda z nas kupujac jakies nieznany badziew chemiczny liczy sie z tym, ze moze to jej nie pomoc ale pomimo wszystko i tak probuje.

znajdz sobie w necie o wlasciwosciach petroleum d-5...wcale nie szkodzi..wrecz przeciwnie dziala na plus na cere....to jest dobre!!!
jezeli moje slowa ci nie starcza to przeczytaj od poczatku wszystkie posty...dziewczyny wielokrotnie pisaly o super wlasciowosciach tej mieszanki...
robi sie w proporcjach 10mlolejku pichotwego i 40 petroleum d-5....ja sama to stosowalam, wogole nie czuc tego alkoholu...jest go tam tyle co kot naplakal ale nie wplywa zle !
alka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 09:15   #771
NomadSoul
Rozeznanie
 
Avatar NomadSoul
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 783
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Cytat:
Napisane przez alka1989 Pokaż wiadomość
co do garniera ja bylam zadowolona...ale niestety mi wysuszal twarz:/ to byl jeden z wielu minusow, o ktorych sie przekonalam...jako peeleng wcale nie usuwa zaskornikow( chociaz stosowalam regularnie przez pare miesiecy) jako maseczka dziala krotkotrwale..takze jesli masz mieszana cere, badz jeszcze gorzej-tlosta...poszukaj czegos wiecej
jako zel do mycia- moze byc, w koncu ma oczyscic i chyba spelnia swoje zadanie, ale jak krostki maja wyskoczuc to i tak wyskocza:/

ale napewno jest lepszy w uzyciu od innych chemicznych badziewi..ten ma glinke i to jest na plusiak...
bo teraz zastoisowalam jakies inne i pryszcze wyskakuja mi jak grzyby po deszczu...takze przeciwdziala pryszczom. nie krostkom i zaskornikom:/ niestety
Hmmm... no zobaczymy jak moja skóra na to zareaguje jak narazie jestem zadowolona. buzia mi sie wygładziła [no ale ja stosuje jeszcze dodatkowo piling 2-3 razy w tygodniu] nawilzam ja. Narazie 0 nowych syfków xD
__________________
NomadSoul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 12:33   #772
Julkaaa777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 135
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

witam przejrzałam wątek i już nie mam pojęcia co robić

u mnie nie ma problemu z pryszczami (już, na szczęście) ale mam wągry na samym nosie i te krostki na czole, które nie znikają, są małe, widać je najlepiej pod światło.

myślę, że wiecie o co mi chodzi, możecie polecić jakiś skuteczny kosmetyk?
__________________

szczęście wchłaniam z powietrzem


Julkaaa777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 19:03   #773
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

z tego co ci mogę powiedzieć to kup sobie apteczne kosmetyki do cery tłustej... jak się ma porównanie (tak jak ja) między aptecznymi a tymi z drogerii to zapewniam cię że już się nigdy nie wróci do tych drogeryjnych sama czytałam 3 miesiące wizaz zanim znalazłam całą gamę kosmetyków dla siebie ale warto bylo bo po pół roku istnienia na wizazu mam nową buzię i jestem dzięki temu szczęśliwa
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 19:40   #774
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
z tego co ci mogę powiedzieć to kup sobie apteczne kosmetyki do cery tłustej... jak się ma porównanie (tak jak ja) między aptecznymi a tymi z drogerii to zapewniam cię że już się nigdy nie wróci do tych drogeryjnych sama czytałam 3 miesiące wizaz zanim znalazłam całą gamę kosmetyków dla siebie ale warto bylo bo po pół roku istnienia na wizazu mam nową buzię i jestem dzięki temu szczęśliwa
A możesz spisać wszystko czego używałaś?
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 20:11   #775
aluchelek
Raczkowanie
 
Avatar aluchelek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 496
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

ufff zrobiłam mieszaninę olejku pichtowego i nafty. Wypaliło mi skórę na brodzie i tyle. Na mnie podziałało źle: miałam przez dobre dwa tygodnie niegojącą się ranę szkoda
__________________
PM 2011

aluchelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 20:15   #776
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

krem nawilżający humektan ok 10zł za 30ml lub ok 20zł za 100ml w aptece
żel do twarzy polecam La roche posay Effaclar ok 40zł w aptece
peeling morelowy St.Ives do cery tłustej ok 15zł drogeria
krem złuszczający i usuwający przebarwienia Acne Derm ok 19zł w aptece
tonik bezalkoholowy Pharmaceris T ok 18zł w aptece
maseczka wygładzająca i zwężająca pory Lirene 15zł za 75ml w drogerii
różne maseczki nawilżające i oczyszczające w saszetkach z drogerii ok 2-3zł

jak mialam krostki to zasuszałam je płynem Afronis ok 5zł a aptece
jak miałam strupki to je leczyłam maścią Alantan ok 5zł w aptece
a na pojawiające się krostki Pasta cynkowa ok 2zł w aptece

to wszystko stosowane cierpliwie i regularnie doprowadziło mi twarz do ładu
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 20:24   #777
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
krem nawilżający humektan ok 10zł za 30ml lub ok 20zł za 100ml w aptece
żel do twarzy polecam La roche posay Effaclar ok 40zł w aptece
peeling morelowy St.Ives do cery tłustej ok 15zł drogeria
krem złuszczający i usuwający przebarwienia Acne Derm ok 19zł w aptece
tonik bezalkoholowy Pharmaceris T ok 18zł w aptece
maseczka wygładzająca i zwężająca pory Lirene 15zł za 75ml w drogerii
różne maseczki nawilżające i oczyszczające w saszetkach z drogerii ok 2-3zł

jak mialam krostki to zasuszałam je płynem Afronis ok 5zł a aptece
jak miałam strupki to je leczyłam maścią Alantan ok 5zł w aptece
a na pojawiające się krostki Pasta cynkowa ok 2zł w aptece

to wszystko stosowane cierpliwie i regularnie doprowadziło mi twarz do ładu
Ehh... Mam i Humektan, i żel LRP, i peeling St.Ives, i Alantan, i pastę cynkową... Acne derm mnie nęci od dawna ale jakoś boję się go użyć, po ciężkich przeżyciach z kwasami Clareny ;/
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 20:30   #778
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

no i dodam ze pół roku sie leczylam u dermatologa a potem u kosmetyczki złuszczanie oxybrazją. w takim razie musisz dalej czytać wizaż i szukać nowych inspiracji.. mi to pomogło i to bardzo a szczególnie acne derm.. potem juz poszło gładko powodzenia
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 20:38   #779
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Ja chyba zacznę mikrodermabrazję u kosmetyczki bo już nie mam sił do tego mojego lica. Czasem jest pięknie, a później ni stąd ni zowąd mnie wysypie i wstydzę się pokazać nawet sama sobie w lustrze.
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 20:43   #780
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

mikrodermabrazja to świetny pomysł ALE!!! żadna porządna i znająca się na rzeczy kosmetyczka nie zrobi ci go teraz w lato.. po prostu zabieg ten to nie jednorazowa zabawa ale trzeba zrobić całą serię żeby zobaczyć cudowny efekt, a w trakcie zabiegu są ścierane warstwy naskórka a skóra delikatna wyłania się spod spodu i jest ona niesamowicie narażona na dzialanie promieni słonecznych i na jeszcze wieksze przebarwienia... dlatego takie zabiegi robi sie szczególnie jesienią i zimą.. jak ja poszłam na początku marca to mi kosmetyczka powiedziala ze to juz ostatni dzwonek na takie typu zabiegi i później by mi juz go nie zrobiła aż do jesieni.. bardzo chwalę sobie moją kosmetyczkę bo naprawdę doprowadziła mi buzię tym złuszczaniem do niesamowitego stanu! a jeśli nawet ci kosmetyczka zrobi teraz taki zabieg to polecam kremy z filtrem 50spf i to fotostabilne te z apteki bo mozesz sobie zaszkodzic w ostre słonce w wakacje..
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-17 19:56:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:50.