Czym wyleczyć zaskórniki? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-06, 21:20   #61
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Przepis znajdziesz na tej stronce http://luskiewnik.strefa.pl/acne/pichta.htm
Ja się tak zastanawiam, że może za bardzo ten olejek naftą rozcieńczyłam... bo u mnie żadnych efektów nie widać
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 23:19   #62
daisydee
Raczkowanie
 
Avatar daisydee
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 472
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Eava
Bardzo się cieszę, że jesteś zadowolona
Jeśli pytasz na poważnie jak przytrzymać chłopaka, to daj znać, bo jednak coś o tym też wiem - ponad 3 latka jestem z jednym i tak już chyba zostanie do końca, choć bywało róznie.

Przepis znalazłam dośc dawno temu całkowicie przypadkowo w internecie, początkowo nie wierzyłąm w to, ale w akcie desperacji spróbowałam, no i jak wiesz szczerze polecam
pozdrawiam serdecznie
__________________
zaręczyny: 11.10.2008
ślub cywilny: 6.12.2008
ślub kościelny: 18.07.2009
daisydee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 10:31   #63
daisydee
Raczkowanie
 
Avatar daisydee
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 472
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Choc, to nie zupełnie adekwatne do tego tematu, to jednak napiszę. Kiedys do mycia twarzy stosowałam że tak powiem wszystkiego co najlepsze, gdy np pojawila sie seri loreala pure zone, to na drugi dzien miałam cała serie i męczyłam nią buzię. Kupowałam wszystkie nowości, wydawałam na to kupę kasy, a teraz od pól roku jestem wierna jednej rzecz, za jedyne 2,30, i ani mi się śni kupowanie drogich specyfików do mycia twarzy, bo efekty początkowo są, ale po tygodniu stosowania skóra sie przyzwyczaja i klops- ładna cera znika. No ale teraz juz nie mam tego problemu, tym cudeńkiem za 2 złote jest mydło siarkowe, takie w kartonowym pudełeczku. Kupiłam je kiedys ze względu na to ze ja nie moge psikac sie perfumami po dekoldzie bo mam od razu wysypkę i pomyslałam z eto mydło troszkę pomoże. No i pomogło, a co najważniejsze stosowane do mycia twarzy działą cuda tj mieszanka z olejku. Buzia już nie jest wiecznie świecąca, stałą sie gładsza itp. No same plusy.
dodam,ze zauwazyłam iz wpływa tez na zmniejszenie potliwości np pod pachami.Spróbujcie więc drogie wizaażanki, może i Wam pomoże.
__________________
zaręczyny: 11.10.2008
ślub cywilny: 6.12.2008
ślub kościelny: 18.07.2009
daisydee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 10:58   #64
ptysiek
Raczkowanie
 
Avatar ptysiek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 55
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

przeczytalam caly watek, ubieram sie i ide do apteki po petroleum i olejek Moze pomoze a na pewno nie zaszkodzi
ptysiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 11:06   #65
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Wink Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Też kiedyś kupiłam to małe "cudeńko" (mydło siarkowe) Obecnie mam drugą kostkę, ale używam do mycia pleców i dekoldu. W sumie obecnie to bardzo rzadko (raz na pare tygodni) bo już nie muszę
Ale do twarzy, ja osobiście nie polecam. Bardzo wysłusza. Na początku tak bardzo tego nie odczuwałam, ale poźniej moja skóra była bardzo ściągnięta i przesłuszona... Inne wizażanki pisały kiedyś, że stosują raz na kilka dni. I to może być dobrym rozwiązaniem, ale codziennie ja bym go nie stosowała.

Powodzenia Ptysiek
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 11:57   #66
daisydee
Raczkowanie
 
Avatar daisydee
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 472
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

masz rację milko wysusza, ale dla mnie to akurat supreowo bo mam straaasznie tłustą cerę, no i w moim przypadku pomogło a jak jest za sucho to krem garnier ultraświeżość pomoaga.
Przykro mi Milko ze ci mieszanka nie pomaga, no al epoużywaj jeszcze trochę to może będą jakieś efekty
pozdrawiam
__________________
zaręczyny: 11.10.2008
ślub cywilny: 6.12.2008
ślub kościelny: 18.07.2009
daisydee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 15:01   #67
tilia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 13
GG do tilia
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

super działa maść benzacne 5% lub10 % (w aptece, ceny nie pamietam, ale bardzo przystępna). ma silne własciwosci utleniające i powoduje, ze czarne punkciki po prostu znikaja. trzeba ją stosować przez jakiś czas, np codziennie na noc, zasycha ładnie i nie brudzi pościeli.niestety, ale szybko powoduje podrażnienie.na ulotce napisali, ze mimo to nie trzeba przerywać stosowania, sprawdziłam to prawda - skóra musi sie po prostu przyzwyczaic.
tilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-07, 18:56   #68
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

co do sławnego benzacne, to ja nie polecam. odradzała mi to nawet pani farmaceutka w aptece- że działa tylko doraźnie, na powierzchni skóry, nie leczy i potem występuje nowy wysyp zaskórników; moja mama (chemik z wykształcenie), jak zobaczyła, co kupiłam do twarzy (bo w końcu nie posłuchałam pani aptekarki), po przeczytaniu składu stwierdziła, że to zawiera substancje żrące i nie mogła się nadziwić, że ja naprawdę chcę tym smarować buzię. jej też nie posłuchałam. z efektów byłam bardzo zadowolona, bo mimo iż zeszła mi cała skóra (tak sobie teraz myślę, że te suche, odstające skórki wyglądały gorzej, niż wągry i zaskórniki, a na pewno zwracały większą uwagę- wszyscy pytali, czy sie poparzyłam na solarium), to po wszelkich zanieczyszczeniach nie było ani śladu. do czasu, i do następnego benzacne i jaszcze następnego, a w międzyczasie intensywne nawilżanie podrażnionej skóry. błędne koło. teraz już tego nie używam, stawiam na delikatniejsze środki i przede wszystkim czytam etykiety kremów, wybieram te niekomodogenne i samo to już dużo daje. ale oczywiście benzacne wiele osób sobie chwali, ponoć lepszy jest tonik od maści, ale nie miałam okazji wypróbować.
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-09, 16:59   #69
paola_ola_la
Raczkowanie
 
Avatar paola_ola_la
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 267
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

czy przygotowany tonik nalezy trzymac w lodowce czy wystarczy na polce np w lazience?
paola_ola_la jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-09, 18:05   #70
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Wink Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Ja trzymam go na półce w pokoju z dala od światła
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-10, 12:08   #71
Duduś
Raczkowanie
 
Avatar Duduś
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 167
GG do Duduś
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

To znowu ja...chyba mi nie pomaga ... i podejrzewam, ze tak jak Milka chyba dałam za duzo nafty. zresztą nie wiem sama, oczywiściwe bede stosować dalej, bo minał dopiero tydzień. Powodzenia
__________________
Pozdrawiam i jestem z wami!!!! " I jeśli piękno żyje w Nas, to dajmy mu siłę i pozwólmy mu trwać"
Duduś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-10, 12:18   #72
daisydee
Raczkowanie
 
Avatar daisydee
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 472
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Oj kurde duduś, tak myslałam, że jak nic nie piszesz to chyba Ci nie pomogło,moze rzeczywiscie dalas za duzo nafty. Mnie tj pisalam pomoglo juz po 1 uzyciu bo moj roztwor byl baaardzo stężony- po prostu dalam duzo olejku, i bardzo malo nafty. No ale probuj dalej, moze cos podziala...
__________________
zaręczyny: 11.10.2008
ślub cywilny: 6.12.2008
ślub kościelny: 18.07.2009
daisydee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-10, 17:38   #73
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Wink Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Daisydee jak bardzo jest Twój roztwór stężony? Może sobie dokupie tego olejku i go doleje do mojego Ja zrobiłam zgodnie z przepisem, przynajmniej tak mi się wydaje. Ale może na rezultaty trzeba będzie dużej poczekać, co nie oznacza, że ten tonik nie działa. Może działa, ale powoli i dzięki temu, że jest mniej stężony nie podrażnia skóry...
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-10, 19:59   #74
daisydee
Raczkowanie
 
Avatar daisydee
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 472
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Milko, powiem tak: prawidłowy powinien być w proporcjach 50 ml nafty i 10 olejku, a moj obecny jest taki ze : 10 ml olejku i góra 23 ml petroleum z kilkoma kropelkami nafty. No i kurde na prawdę działa u mnie działa, głupio mi ze napisalam tu ten przepis, kupilyscie skladniki i nie bardzo pomaga. Sama już nie wiem Może rzeczywiście dokup olejku, bo on sie nie zmarnuje- dziala miedzy innymi przeciwzapalnie, wiec ja uzywam mieszanki także do przecierania nog czy okolic bikini po depilacji i szczegolnie w okolicach bikini nie robią mi się takie czerwone "podepilacjowe" krostki. Pokombinuj Milko, moze się uda i w koncu zacznie dzialać

P.S Dziewczyny piszcie jak sprawuje się u Was mieszanka
__________________
zaręczyny: 11.10.2008
ślub cywilny: 6.12.2008
ślub kościelny: 18.07.2009
daisydee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-10, 20:40   #75
blue18
Raczkowanie
 
Avatar blue18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 160
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

No ja tez postanowilam wyprobowac ta mieszanke i jak narazie zauwazylam, ze bardzo cere wygladza a poza tym.. obok nosa wystapilo mi niewielkie zaczerwienienie i nie wiem czy to oznacza, ze mam w tym miejscu bardzo wrazliwa skore i nie powinnam w tym miejscu trzec, czy z jakiegos innego powodu. No a wiecej narazie nic nie napisze, bo nie chce zapeszac... ) Tylko qrcze nie wiem co mam zrobic z tym zaczerwienieniem - podkresle od razu ,ze moja mieszanka to petroleum d5 (tylko)+ olejek picht. Nawet linomag na noc stosowalam i zaczerwienienie nadal jest
A takie kremy jak nivea soft np. zatykaja podobno pory, wiec nie wiem juz co mam robic.
blue18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-10, 21:29   #76
daisydee
Raczkowanie
 
Avatar daisydee
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 472
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Blue!

Może rzeczywiści niepotrzebnie tarłaś tym bardziej,że wiedziałaś że masz to miejsce wrazliwe. Ja z takich bezpiecznych, delikatnych i na prawde dobrych nawilżaczy polecam ci krem garnier ultra świeżość, ja mam wersje do cery mieszanej i tłustej, czy cos takiego i jestem bardzo zadowolona. Stosuje go praktycznie zawsze po zastosowaniu mieszanki, no i raczej podraznien żadnych nie mam, no chyba ze trę jak szalona, no ale to tylko od święta.
Wracając do Twojego zaczerwienienia to mozesz leciutko rozcienczyc mieszankę naftą kosmetyczną, lub stosować np tylko co drugi dzień.
pozdrawiam Cię serdecznie i cieszę się że choć trochę Ci pomogło
__________________
zaręczyny: 11.10.2008
ślub cywilny: 6.12.2008
ślub kościelny: 18.07.2009
daisydee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-11, 09:23   #77
prettyangel
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 32
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

witamDaisydee ja mam dwa pytania do ciebie czy ten tonik skoro on oczyszcza nei rozjasnia on cery? :P bo akurat sie tak ladnie opalilam:P i drugie pytanie jak mam pryszcze i ropniaki czy ten tonik tez na nie dziala? z gory dziekuje i pa
prettyangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-11, 16:08   #78
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Wink Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Cytat:
Napisane przez daisydee
No i kurde na prawdę działa u mnie działa, głupio mi ze napisalam tu ten przepis, kupilyscie skladniki i nie bardzo pomaga. Sama już nie wiem
No co Ty Nie powinno Ci być głupio To ja jestem wdzięczna, że się z nami tym przepisem podzieliłaś Każda cera jest inna i może w inny sposób reaguje na różne preparaty. To, że u innych działa, nie znaczy, że u mnie będzie podobny efekt. Może poprostu stosuje jeszcze za krótko. Kupie sobie jeszcze trochę olejku i zrobię ten tonik mocniejszy
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-11, 16:14   #79
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Wink Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Cytat:
Napisane przez prettyangel
witam Daisydee ja mam dwa pytania do ciebie czy ten tonik skoro on oczyszcza nei rozjasnia on cery? :P bo akurat sie tak ladnie opalilam:P i drugie pytanie jak mam pryszcze i ropniaki czy ten tonik tez na nie dziala? z gory dziekuje i pa
Ja nie Daisydee, ale może cosik pomogą Ci moje odpowiedzi

Po pierwsze nie zauważyłam, żeby mieszanka ta rozjaśniała skórę. Wątpię żeby takie właściwości miała. Choć jedną z jej włąściwości jest to, że usuwa przebarwienia... Ja niestety opalona nie jestem.

A jako odpowiedź na drugie pytanie, pozwole sobie zacytować właściwości nafty pichtowej ze stronki H. Rozanskiego
" Nafta pichtowa usuwa zaskórniki, roztocze ze skóry (np. nużeniec, dermatophagoides), oczyszcza dokładnie pory, rozmiękcza naskórek, usuwa łój, hamuje wydzielanie gruczołów łojowych. Zapobiega powstawaniu ropni i cyst ropnych, usuwa pryszcze, leczy zapalenie mieszków włosowych i gruczołów apokrynowych. Stosowana przez dłuższy czas usuwa przebarwienia i uelastycznia skórę. Znakomita do leczenia łuszczycy i trądzików oraz do dokładnego demakijażu. Wcierana we włosy zapobiega ich wypadaniu, leczy łuszczycę skóry owłosionej i łupież. Zapobiega łamliwości i rozdwajaniu włosów, przywraca naturalny połysk i puszystość włosów."
Brzmi obiecująco
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-11, 16:34   #80
Duduś
Raczkowanie
 
Avatar Duduś
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 167
GG do Duduś
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

hej, ja też myśle, że pomaga, w końcu jak wiekszość dziewczyn tak pisze, poprostu mam mało steżony albo inna cere. myśle , ze też dokupie olejku, co mi szkodzi, albo zużyje ten tonik a nastepnym razem zrobie inne proporcje. tylko wiesz Daisydee, mówiłaś, tak jak było w przepisie, że 50ml nafty i 10ml olejku, mogłaś powiedzieć, ze dajesz dużo mniejsze ilosci. Bo ja sie własnie obawiałm, zeby mi nic na skórze nie wyskoczyło, np , że pryszcze mi sie rozsieją choc mam ich mało, nie wspomonając juz o wągrach. Wielkie dzieki, bo ja wieże w tą mieszanke... mam tylko pytanie, bo moja koleżanka pokazała mi petroleum, ale w postaci kremu, wiec pytam czy jest też w płynie i ile kosztuje, jakiej firmy i dokładnie coś o tym. Dzieki
__________________
Pozdrawiam i jestem z wami!!!! " I jeśli piękno żyje w Nas, to dajmy mu siłę i pozwólmy mu trwać"
Duduś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-11, 20:36   #81
prettyangel
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 32
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Milka19 dziekuje bardzo za pomoc thx thx thx thx bye
prettyangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 15:45   #82
jinxi
Raczkowanie
 
Avatar jinxi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 98
Thumbs up Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Ja właśnie zrobiłam sobie mega tarcie Ryjek mnie na początku bardzo piekł i był lekko zaczerwieniony ale posmarowałam się lekkim kremikiem i już mi przeszło (uff) Zrobiłam mieszanke z 10ml olejku pichtowego i 20 ml nafty i to rzeczywiście działa Wacik może nie był czarny jak u niektórych dziewczyn ale płykie zaskórniki już się wyczyściły a to dopiero pierwszy raz! Dziękuje za ten przpisik BARDZO Daisydee! Kwiatuszek dla Ciebie
jinxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 19:04   #83
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Wink Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Ojej a u mnie nic Idę jutro po ten olejek
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 20:14   #84
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Ja też sobie zrobiłam ta mieszankę i mega tarcie... uhhhhhhhh skóra na poczatku była bardzo czerwona i sie przestrasyłam , ale rano było okAle ten zapach I teraz jakoś troche się bojhę, że mi to skórę podrżni, ale oczyścił spoko
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 20:22   #85
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Talking Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Zapach to jest to, co mi się w tym olejku najbardziej podoba
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 21:13   #86
OLA-27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: TORUŃ
Wiadomości: 47
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Jutro lece do apteki i robie tonik!!! juz sie ciesze i mam nadzieje ze mi pomoze
OLA-27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 21:59   #87
daisydee
Raczkowanie
 
Avatar daisydee
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 472
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Duduś:
ja od samego poczatku pisalam ze mam mocno stężoną mieszankę, Dudusiu poczytaj od 1 stronki to zobaczysz

Milko:
dziękuję Ci, ze mnie wyręczasz w odpisywaniu na pytania, bo ostatnio mam coraz mniej czasu i nawet jak zaglądam to czasami nie mam czasu zeby odpisac
__________________
zaręczyny: 11.10.2008
ślub cywilny: 6.12.2008
ślub kościelny: 18.07.2009
daisydee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 22:03   #88
daisydee
Raczkowanie
 
Avatar daisydee
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 472
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

jinxi:
Cieszę się bardzo, że Ci pomaga. Dziękuje za kwiatuszek

In the shadows:
w razie podrażnień zastosuj delikatny kremik, zaraz po uzyciu toniku

Olu:
Napisz jutro czy pomogło, mam nadzieję że tak
__________________
zaręczyny: 11.10.2008
ślub cywilny: 6.12.2008
ślub kościelny: 18.07.2009
daisydee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 22:06   #89
daisydee
Raczkowanie
 
Avatar daisydee
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 472
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

kurde, nie wiecie czemu ja mam ciągle 94 posty i wcale mi sie ta liczba nie powiększa mimo ze piszę i piszę
__________________
zaręczyny: 11.10.2008
ślub cywilny: 6.12.2008
ślub kościelny: 18.07.2009
daisydee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 07:11   #90
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Talking Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Cytat:
Napisane przez daisydee
kurde, nie wiecie czemu ja mam ciągle 94 posty i wcale mi sie ta liczba nie powiększa mimo ze piszę i piszę
Dziwne, bo ja widzę, że masz już 96
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-17 19:56:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:35.