Czym wyleczyć zaskórniki? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-17, 21:52   #121
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

qrcze ja nie mogę tego używać niestety Za każdym razem coraz mocniej podrażnia mi skóre i boję się, że niedługo mnie wypali czy coś A szkoda bo fajnie oczyszcza no i co wynika z postów tylu już pomógł Nie wiem może za jakiś czas spróbuję jeszcze raz,ale w innych proporcjach
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-17, 22:53   #122
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Wink Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS
qrcze ja nie mogę tego używać niestety Za każdym razem coraz mocniej podrażnia mi skóre i boję się, że niedługo mnie wypali czy coś A szkoda bo fajnie oczyszcza no i co wynika z postów tylu już pomógł Nie wiem może za jakiś czas spróbuję jeszcze raz,ale w innych proporcjach
A może żeby przyzwyczaić skórę do tego preparatu zaczni ją przemywać słabo stężonym roztworem, a później stopniowo stężenie zwiększaj Ale jeśli Cię coraz bardziej podrażnia, to masz rację, lepiej nie używaj i nie ryzykuj, bo możesz sobie bardziej zaszkodzić niż pomóc...
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-18, 10:26   #123
sabka
Przyczajenie
 
Avatar sabka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: chełm
Wiadomości: 28
GG do sabka
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Do daisydee : nie rozumiem twojego wielkiego oburzenia. Normalnie w swiecie wyrazilam swoje zaniepokojenie a ty robisz z tego wielkie halo. Nie kazdy wierzy w takie mieszanki Jak zreszta sama napisalas, na poczatku tez ci bylo trudno uwierzyc w jej wlasciwosci. Jezeli poczulas sie urazona to bardzo cie przepraszam.
sabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-18, 20:27   #124
Martynka21
Raczkowanie
 
Avatar Martynka21
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 363
GG do Martynka21
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

ja też widze u siebie poprawę po 4 dniach stosowania cera jest znacznie bardziej oczyszczona i gładka, świetlista. Daisydee jeśli tak dalej pójdzie... i nadal będę miała tak super efekty... to chyba wręczę Ci wielki bukiet kwiatów
__________________
KOSMETYKI: --> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=376631
Martynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-18, 20:40   #125
daisydee
Raczkowanie
 
Avatar daisydee
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 472
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Biedronko- Martynko- to ja się cieszę, że mogłam pomóc. Oby tak dalej Pozdrawiam Cię serdecznie
__________________
zaręczyny: 11.10.2008
ślub cywilny: 6.12.2008
ślub kościelny: 18.07.2009
daisydee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-18, 23:22   #126
Martynka21
Raczkowanie
 
Avatar Martynka21
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 363
GG do Martynka21
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Mam nadzieje, że wszystkie zainteresowane zauważa zdecydowana poprawę stanu cery
3mam kciuki za Nas
__________________
KOSMETYKI: --> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=376631
Martynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 08:37   #127
blue18
Raczkowanie
 
Avatar blue18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 160
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

a czy wasza cera nie jest nastepnego dnia po stosowaniu na zimnie zarozowiona ?tzn.. normalnie ma normalny odcien tylko na zimnie?? te miejsca bardziej wrazliwe??
blue18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-19, 14:02   #128
TeresaZ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 141
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Witam
Ja juz kończę drugą buteleczkę tej mieszanki i niestety efekty nie są jakieś rewelacyjne. Nie podrażnia ale też nie robi znacznej poprawy, dlatego zastanawiam się nad tym, czy zamiast olejku pichtowego użyć olejku z drzewa herbacianego. Co myślicie o tym? Ja na olejkach kompletnie się nie znam
TeresaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 11:34   #129
pyska69
Raczkowanie
 
Avatar pyska69
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 112
GG do pyska69
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Wszystkim pomaga to...moze i mi pomoze Jutro kupie potrzebne skladniki Moze pozbede sie tych wstretnych zaskornikow;(
pyska69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 16:39   #130
Anna__K
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 25
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Witam Dziewczęta.Właśnie zakupiłam petroleum i olejek. Mam zamiar wypróbować, mam pytanko - czy pomaga też na białe zaskórniki czy tylko na czarne (wągry)??Czarnych nie posiadam, natomiast tego białego podskórnego "dziadostwa" mam już dosć Pozdrowionka
Anna__K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 21:31   #131
blue18
Raczkowanie
 
Avatar blue18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 160
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

mysle, ze na te biale tez.. tzn.. przynajmniej je zmniejsza...
blue18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-21, 08:56   #132
daisydee
Raczkowanie
 
Avatar daisydee
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 472
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Anna k- ja pzred stosowaniem tego mialam cale czolo w tych bialych a teraz juz nie mam nic

Teresa z - super pomysl z tym olejkiem herbacianym bo z tego co pamietam to np avon i oriflame mialy na jego bazie cale serie do pielegnacji cery trądzikowej itp.
__________________
zaręczyny: 11.10.2008
ślub cywilny: 6.12.2008
ślub kościelny: 18.07.2009
daisydee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 09:02   #133
Anna__K
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 25
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Dzięki DZiewczęta :-D Zabieram sie za walkę z zaskórnikami. Oby skutecznie :-D Miłego dnia Wam życzę
Anna__K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 09:16   #134
Ewuńka
Rozeznanie
 
Avatar Ewuńka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 728
GG do Ewuńka
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

hej własnie przejrzałam wątek i wrecz wyrywam sie do tego by zrobic cudowna miksture akurat musze odebrac kremik z apteki wiec zrobie niezbedne zakupy i wypróbuje to cudenko
Ewuńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 10:53   #135
blue18
Raczkowanie
 
Avatar blue18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 160
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

a u mnie to moze i pomaga... ale za malo , nie tak jakbym oczekiwala... dlatego chyba musze sobie zrobic bardziej stezony ten roztwor... tylko zeby mi cery nie podraznil...
daisydee mam pytanie , bo ty pisalas, ze masz ta mieszanke z nafta i petroleum, a podobno nafta sama w sobie jest tlusta, wiec po tym nie bedzie mi sie bardziej przetluszczac cera?? bo narazie korzystam z samego petroleum i olejku.. no i moze po prostu to mi podraznia... a w ogole to skoro pisalas ,ze lacznie masz 40ml nafty i 10ml olejku to ile w tych 40ml jest nafty, a ile petroleum ???
blue18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 16:19   #136
pyska69
Raczkowanie
 
Avatar pyska69
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 112
GG do pyska69
Thumbs up Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Jestem po pierwszym uzyciu mikstury Powiem szczerze, ze nie spodziewalam sie tak szybkiego efektu... Zrobilam tzw "mega" tarcie. Tarlam ok 15 minut Wacik byl az ciemny od zanieczyszczen Od razu moje zmora czyli zaskorniki staly sie mniej wypukle a pondto cera jest gladziutka i świeża To dopiero 1 uzycie a juz czuje , ze mi pomaga Dziekuje Daisydee To dzieki Tobie
pyska69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 17:44   #137
MigdalEder
Raczkowanie
 
Avatar MigdalEder
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 143
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Mam nieco inną miksturę, ale na tej samej zasadzie (nafta, olejki). Stosuję od soboty, ale jeszcze efekty mnie nie powaliły. Nie robiłam sobie tego "megatarcia", bo bez tego przesuszyło mi buzię i podrażniło. Chciałam tylko rzec, że dobrze mi przy tej terapii zrobiła maseczka z siemienia lnianego i mycie płatkami owsianymi. Mycie płatkami także działa całkiem fajnie na zaskórniki, a maseczka z siemienia w sam raz dla zniszczonej i podrażnionej skóry
MigdalEder jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 18:13   #138
pyska69
Raczkowanie
 
Avatar pyska69
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 112
GG do pyska69
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

A jak sie robi ta maseczke z siemienia lnianego? I jak to myc buzię platkami..trzeba je jakos rozrobic?
pyska69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 19:27   #139
redia
Raczkowanie
 
Avatar redia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 101
GG do redia
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

ja bym polecila pochodne witaminy a jakies retinoidy demratolog ci przepisze ajaks masc z witamina i to powinno pomoc dodatkowo peeling dwa razy w tyg
redia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-21, 19:42   #140
MigdalEder
Raczkowanie
 
Avatar MigdalEder
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 143
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Mielone siemie lniane (w aptece do kupienia za 5-7 zł) jakieś 3 łyzeczki powinny wystarczyć, zalewa się ciepłą wodą lub mlekiem. Powstaje kleik, który nakładamy na buzię i trzymamy 30-60 minut. Potem ciężko to zmyć, ale skóra jest po tym "żywsza".
Płatki owsiane natomiast wystarczy zalać odrobiną wody (dobrze iepłej) odczekać ze 3 minuty i umyć nimi buźke.
MigdalEder jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 20:38   #141
Ewuńka
Rozeznanie
 
Avatar Ewuńka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 728
GG do Ewuńka
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

mam pytanko: czy na drugi dzien po uzyciu tej miksturki nie ma na buzce zadnych sladow??chcialabym ja jutro sprawdzic ale nie chce na drugi dzien miec buziaka czerwonego jak burak bo czeka mnie wazne spotkanie. Moze jednak wybrac jakis bezpieczniejszy termin??
Ewuńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 21:16   #142
daisydee
Raczkowanie
 
Avatar daisydee
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 472
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Ewuńko;
absolutnie nie ma zadnych sladow, normalnie tj po toniku

blue:
kurde tak dokladnie w mililitrach to Ci nie powiem jak mam, bo robie to zawsze calkowicie na oko, tj mowisz mam na petroleum i nafcie ( nafty dodalam zeby nie bylo ewentualnych podraznien), ogolnie mowiąc to po prostu dodalam doslownie może łyżkę do zupy tej nafty, zeby roztwor nie byl taki calkowicie wodnity, tylko troszkę tłuściejszy. Cerę mam przetłuszczającą się lecz obecnosc tych kilku kropelek nafty nie wyżądza mi żadnych szkód, co więcej zauważyłam, że jak przestalam uzywac tonikow itp na bazie alkoholu to przetłuszcza sie coraz mniej.

pyska 69:
baaaaardzo się cieszę

pozdrawiam Was serdecznie
__________________
zaręczyny: 11.10.2008
ślub cywilny: 6.12.2008
ślub kościelny: 18.07.2009
daisydee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 16:59   #143
pyska69
Raczkowanie
 
Avatar pyska69
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 112
GG do pyska69
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Dzisiaj drugi dzien od kiedy stosuję tę magiczną mieszaninke! Moze nie uwierzycie, ale moja cera jest bardziej aksamitna i zaskorniki powolutku zaczynaja ginąć a na nosku po wagrach zostaly tylko ppuste "otworki"
pyska69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 17:25   #144
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

No to super Masz bardzo stężony ten roztwór, czy przygotowałaś według standartowego przepisu?
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 17:31   #145
pyska69
Raczkowanie
 
Avatar pyska69
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 112
GG do pyska69
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Dałam ok 30 ml petroleum + 20 ml olejku Chyba jest dosc mocno stezony bo twarz po uzyciu jest hmm... taka swieza...i jak jej dotykam moje rece wydaja sie bardzo zimne. A Tobie Milka pomaga? Dodalas nafte do swojego roztworu, preawda?
pyska69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 20:43   #146
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Wink Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Ja zrobiłam z naftą zgodnie z przepisem i jak narazie nie widzę niestety żadnej różnicy Miałam zrobić bardziej stężyć roztwór, ale doszłam do wniosku, że nie będę ryzykować. Moja skóra jest ostatnio, w skutek stosowania różnych preparatów antytrądzkiowych, dosyc podrażniona, więc nie chce jej dodatkowo narażać.
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 21:03   #147
blue18
Raczkowanie
 
Avatar blue18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 160
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

no ja wlasnie wahalam sie podobnie jak milka... poniewaz tez jakos mialam podrazniona troszke cere.. bo po prostu ostatnio przesadzalam z maseczkami :P, ktore mi okropnie wysuszyly twarz.. a co za tym idzie podraznily... ale zrobilam wkoncu tak jak daisydee , czyli do takiego stezonego roztworu dodalam kilka kropel nafty kosmet. z wit A + E (bo wczesniej mialam na bazie samego petroleum) i musze powiedziec, ze jest ok ) tylko troche chyba za bardzo tarlam az bo na czole w jednym miejscu mialam chwilowo rozowe.. ale potem to minelo, wiec spoko narazie ta mieszanke 'bardziej stezona' stosowalam raz... dzisiaj bedzie 2 wiec zobaczymy.. ale mam nadzieje, ze tym razem bede bardziej zadowolona z efektow i wam tez tego zycze
blue18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 21:06   #148
pyska69
Raczkowanie
 
Avatar pyska69
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 112
GG do pyska69
Wink Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Hmm...mi sie wydaje, ze to nie podraznia skory... Przynajmniej u mnie. Mam tylko tluska w strefie T, a tarlam wacikiem z mikstura rowniez po policzkach. I tak kilka razy. I z moja buzka sie nic zlego na razie nie dzieje - wrecz przeciwnie A moze sprobuj milka z petroleum zamiast nafty? Ja sie nie znam, ale moze to inaczej zadziała Albo wyprobuj inny olejek - z drzewa herbacianego jak dziewczynki wyzej pisany, albo eukaliptusowy i szałwiowy jeszcze jest dobry podobno Ale najbardziej byla bym za tym z drzewa herbacianego. Tak jak Daisydee pisala , wiele kosmetykow przeciwtradzikowych jest produkowanych na bazie tego olejku Wydaje mi sie , ze powinnas sprobowac Moze stosuj miksturke troche rzadziej
pyska69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 21:08   #149
pyska69
Raczkowanie
 
Avatar pyska69
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 112
GG do pyska69
Red face Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Blue18 - Ja za kazdym razem po uzyciu mam zaczerwieniona buzie Ale po kilkunastu minutkach to mija To pewnie dlatego, ze sie mocno trze wacikiem
pyska69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 21:19   #150
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Wink Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

W sumie to niewiele mi tego toniku zostało, więc spokojnie do końca go zużyje. A później poeksperymentuje jeszcze z petroleum Boję się tego stężonego roztworu bo mam taką dziwną cerę. Raz jest dobrze i wydaj mi się, że nic nie jest jej w stanie zaszkodzić, a drugiego dnia jest podrazniona, a moje naczynka wręcz buraczkowe do tego czasem się łuszczy i wogóle szkoda na jej temat pisać... Ale cieszę się, że niektórym ta miksturka pomaga Dziękuje za rady pyska69
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-17 19:56:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:50.