Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część VIII - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-17, 20:14   #4261
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

o matko to ta sprawa jest nierozwiązana nadal???? a taka dobra dzielnica, same domki jednorodzinne lub szeregowce nowo wybudowane...
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 20:33   #4262
BlueRoses
Rozeznanie
 
Avatar BlueRoses
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Różany ogród
Wiadomości: 978
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Kontatto Estremo Pokaż wiadomość
http://nasygnale.pl/kat,1025343,titl...wiadomosc.html Koleś podobny do tego co szedł z ręcznikiem za Iwoną i też z Trójmiasta.
faktycznie podobny jest
__________________
"Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie.
Popełniam błędy, tracę kontrolę i jestem czasami ciężka do zniesienia.
Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne,
ze nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepsza. ”
- Marilyn Monroe 
BlueRoses jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 00:00   #4263
kejtigda
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtigda
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Faktycznie, mi też się tak kojarzy

Swoją drogą prześliczna dziewczynka
__________________
485 i 545 mentorki made by dr Skwiercz 2009
kejtigda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 17:48   #4264
isabelka00
Wtajemniczenie
 
Avatar isabelka00
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 037
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez BlueRoses Pokaż wiadomość
faktycznie podobny jest
tak jest bardzo podobny,,,, czy policja wzięła pod uwagę fakt, że to może być facet z ręcznikiem?
__________________
Życie jest łatwiejsze niż się Nam się wydaję. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.
isabelka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 20:57   #4265
Mother Hedgehog
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 892
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Kontatto Estremo Pokaż wiadomość
http://nasygnale.pl/kat,1025343,titl...wiadomosc.html Koleś podobny do tego co szedł z ręcznikiem za Iwoną i też z Trójmiasta.
To się wydarzyło w miejscu gdzie ja często chodziłam z psem na spacer..sama. Teraz póki go nie schwytają to mnie tam nie zobaczycie, w ogóle teraz niechętnie wchodzę do tutejszych lasów i lasków.
I tak samo, jak zobaczyłam ten rysopis w gazecie skojarzyłam go z ręcznikiem. Kurde, dwie takie zbrodnie w miejscach w których kiedyś często bywałam... jak zabiją kogoś na mojej klatce to już z domu nie wyjdę
Mother Hedgehog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 22:42   #4266
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Faktycznie jest podobny, ale kiedyś jakiś internauta zrobił zdjęcie facetowi, który łudząco przypominał pana ręcznika: http://lublin.com.pl/artykuly/pokaz/...o,pan,recznik/
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 22:46   #4267
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

no ciekawe czy się tym zainteresowali bo to pamiętam
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-23, 11:36   #4268
spaghettii
Wtajemniczenie
 
Avatar spaghettii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oslo/Sopot
Wiadomości: 2 986
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Mother Hedgehog Pokaż wiadomość
To się wydarzyło w miejscu gdzie ja często chodziłam z psem na spacer..sama. Teraz póki go nie schwytają to mnie tam nie zobaczycie, w ogóle teraz niechętnie wchodzę do tutejszych lasów i lasków.
I tak samo, jak zobaczyłam ten rysopis w gazecie skojarzyłam go z ręcznikiem. Kurde, dwie takie zbrodnie w miejscach w których kiedyś często bywałam... jak zabiją kogoś na mojej klatce to już z domu nie wyjdę
Ja tez zawsze jak ide alejkami w strone Gdanska, szczegolnie wieczorem to mam takie niemile uczucie..
__________________





Moj blog
_________________________ ___

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
lotion seboradin-25.08.2012
drozdze w tabletkach-28.08.2012
Cel I - do ramion



cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 07:56   #4269
isabelka00
Wtajemniczenie
 
Avatar isabelka00
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 037
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Minął miesiąc od ostatniego posta na tym wątku.. żadnych nowych informacji nie ma?
__________________
Życie jest łatwiejsze niż się Nam się wydaję. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.
isabelka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 23:06   #4270
Janusz_G
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 360
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Niestety , czekamy z niecierpliwością na jakąkolwiek informację od policji .
Mama Iwony jest cały czas z nimi w kontakcie , każą czekać , więc czekamy .
Janusz_G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 10:30   #4271
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Janusz_G Pokaż wiadomość
Niestety , czekamy z niecierpliwością na jakąkolwiek informację od policji .
Mama Iwony jest cały czas z nimi w kontakcie , każą czekać , więc czekamy .
czyli sprawa jest juz bliska rozwiazania?
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-30, 16:01   #4272
Janusz_G
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 360
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Mamy taką nadzieję , policja działa więc efekty powinny w końcu być .
Wedłuch nich sprawca jest znany , pewnie zbierają materiał dowodowy .
Janusz_G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 18:18   #4273
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

to niech sobie zbierają materiał dowodowy najlepiej z 10 lat jeszcze, sprawca zrobi co ma zrobić a oni wystawią tylko list gończy i premia gotowa za ich ciężką pracę...
ja tam nie wierzę że policja cokolwiek wie, pewnie nic nie mają i tylko udają że coś robią tak aby żaden TVN czy Fakt się do nich nie przyczepił że nic w tej sprawie nie robią.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 22:42   #4274
papryczandes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

no nie wiem na chłopski rozum, sprawcę wskazuje zebrany materiał dowodowy, dlaczego w tej sprawie miałoby by inaczej, zgadzam się policja zupełnie się w tym pogubił - w tym wypadku chciec coś zrobi to za mało
papryczandes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 06:43   #4275
karo3006
Raczkowanie
 
Avatar karo3006
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 485
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez papryczandes Pokaż wiadomość
no nie wiem na chłopski rozum, sprawcę wskazuje zebrany materiał dowodowy, dlaczego w tej sprawie miałoby by inaczej, zgadzam się policja zupełnie się w tym pogubił - w tym wypadku chciec coś zrobi to za mało
No nie do końca, bywa też tak,że sprawca jest znany a dowodów brak....
__________________
Jest jeszcze kąt dla mnie na ziemi, kąt jak Twe ramiona rozwarty i zawsze można biec do Ciebie, przeczekać burze, ostre wiatry....
karo3006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 07:43   #4276
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez karo3006 Pokaż wiadomość
No nie do końca, bywa też tak,że sprawca jest znany a dowodów brak....
Skąd wiadomo na 100%, skoro dowodów brak?
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 08:30   #4277
Corrina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 206
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Poszlaki, zeznania, motyw. To nie dowody, ale mogą jasno wskazywać na sprawcę.
Corrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 08:35   #4278
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Corrina Pokaż wiadomość
Poszlaki, zeznania, motyw. To nie dowody, ale mogą jasno wskazywać na sprawcę.
I w tej sprawie tak właśnie jest? Niemoc jest straszna.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 18:54   #4279
Janusz_G
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 360
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Niemoc - dobre określenie , ale czy mamy być ubezwłasnowolnieni ? bez mozliwości reakcji , bez mozliwości działania ?

Witam drogie Panie . Wiem ze nie cieszę się tutaj sympatią , ale nie o sympatię dla mojej osoby mi chodzi . W tym czasie jest przygotowywane zapytanie do wszystkich którzy mogą coś w tej sprawie zadziałać - w sprawie Iwony Wieczorek , tj do rządu , prezydenta , lokalnych notabli jak i instytucji pozarządowych oraz Vipów .

Motywem przewodnim pisma będzie informacja przekazana mamie Iwonki ( koniec czerwca ) przez policję że sprawca jest znany , tylko że na tym się skończyło , dalej nic nie wiadomo kto zrobił krzywde Iwonce . Matka od 3 mc czeka z przerażeniem na jakakolwiek informację i zawsze słyszy proszę czekać . Pytam się na co ? czy to jest ludzkie ? przecież to nie chodzi o ukradziony samochód czy o aferę korupcyjną .
O co tu chodzi? dlaczego po takich rewelacjach nadal nic nie jest wiadome . Zasłanianie się dobrem sledztwa jest zrozumiałe ale na Boga, Matka jest istotą z krwi i kości , ile możemy pozwolic jej na cierpienie ?

Mam nadzieję żenasza akcja , będzie również drogowskazem dla innych jak postępowac w takich wypadkach i mam nadzieje że powyższa akcja odniesie pożądany skutek czyli jakiekolwiek info co się dzieje z Iwonką a nie proszę czekać .......

Pozdrawiam

ps - temat jest opracowywany na forum GP24

---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------

Milczenie Pań rozumiem jako brak akceptacji , tak ?

Edytowane przez Janusz_G
Czas edycji: 2012-10-06 o 18:18
Janusz_G jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-06, 19:03   #4280
Mother Hedgehog
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 892
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Janusz_G Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------

Milczenie Pań rozumiem jako brak akceptacji , tak ?
Może panie są zajęte, co? Nie każdy tu wchodzi co minutę na dany wątek.
Poza tym co tu pisać ? - a róbcie jak chcecie byleby w końcu ta sprawa się skończyła.
Mother Hedgehog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 21:09   #4281
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Janusz_G Pokaż wiadomość
Niemoc - dobre określenie , ale czy mamy być ubezwłasnowolnieni ? bez mozliwości reakcji , bez mozliwości działania ?

Witam drogie Panie . Wiem ze nie cieszę się tutaj sympatią , ale nie o sympatię dla mojej osoby mi chodzi . W tym czasie jest przygotowywane zapytanie do wszystkich którzy mogą coś w tej sprawie zadziałać - w sprawie Iwony Wieczorek , tj do rządu , prezydenta , lokalnych notabli jak i instytucji pozarządowych oraz Vipów .

Motywem przewodnim pisma będzie informacja przekazana mamie Iwonki ( koniec czerwca ) przez policję że sprawca jest znany , tylko że na tym się skończyło , dalej nic nie wiadomo kto zrobił krzywde Iwonce . Matka od 3 mc czeka z przerażeniem na jakakolwiek informację i zawsze słyszy proszę czekać . Pytam się na co ? czy to jest ludzkie ? przecież to nie chodzi o ukradziony samochód czy o aferę korupcyjną .
O co tu chodzi? dlaczego po takich rewelacjach nadal nic nie jest wiadome . Zasłanianie się dobrem sledztwa jest zrozumiałe ale na Boga, Matka jest istotą z krwi i kości , ile możemy pozwolic jej na cierpienie ?

Mam nadzieję żenasza akcja , będzie również drogowskazem dla innych jak postępowac w takich wypadkach i mam nadzieje że powyższa akcja odniesie pożądany skutek czyli jakiekolwiek info co się dzieje z Iwonką a nie proszę czekać .......

Pozdrawiam

ps - temat jest opracowywany na forum GP24

---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------

Milczenie Pań rozumiem jako brak akceptacji , tak ?
to w końcu sprawca jest znany czy nie jest?
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 23:37   #4282
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
to w końcu sprawca jest znany czy nie jest?
Z tego, co napisał wynika, że Policja wie, ale nie chce powiedzieć. Generalnie nie podano do ofc. wiadomości, kto zrobił.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 18:02   #4283
Janusz_G
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 360
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Tak , to są słowa policji , która powiedziała mamie Iwony że sprawca zaginięcia Iwony jest jej znany .
Janusz_G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 18:54   #4284
iza73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 863
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Janusz_G Pokaż wiadomość
Tak , to są słowa policji , która powiedziała mamie Iwony że sprawca zaginięcia Iwony jest jej znany .

Policja składała obietnice, ale mamie Iwony - nie nam. Nie internautom, nie zwykłym ludziom interesującym się sprawą. Pani Iwona co prawda nagłośniła tę sprawę w mediach gdzie mogliśmy się o tym fakcie dowiedzieć, ale to do niczego według mnie policji wobec nas nie zobowiązuje.
iza73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 20:54   #4285
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez iza73 Pokaż wiadomość
Policja składała obietnice, ale mamie Iwony - nie nam. Nie internautom, nie zwykłym ludziom interesującym się sprawą. Pani Iwona co prawda nagłośniła tę sprawę w mediach gdzie mogliśmy się o tym fakcie dowiedzieć, ale to do niczego według mnie policji wobec nas nie zobowiązuje.
tym bardziej ze policjanci przyszli do mamy iwony nieoficjalnie
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 19:18   #4286
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Z tego, co napisał wynika, że Policja wie, ale nie chce powiedzieć. Generalnie nie podano do ofc. wiadomości, kto zrobił.
gdyby to nie było Trójmiasto to uważałbym że to przypadek że policja wie ale nie powie i to przez tyle czasu, ale nad tamtejszymi urzędami jak wiemy z mediów nie od dziś czuć wielki smród więc nie zdziwiłby mnie fakt jakby znowu ktoś był kryty przez organy odpowiedzialne za nasze bezpieczeństwo. pewnie czekają aż ludzie zapomną i zamkną sprawę z powodu nie wykrycia sprawców.
od czasu aż naszli jej matkę minęło sporo czasu więc jeśli faktycznie mieli kogoś zatrzymać to by to zrobili już dawno...
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 19:22   #4287
Janusz_G
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 360
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Zgodnie z zapowiedzią udostępniam treści listu otwartego skierowanego do mediów

Gdańsk, 2012.10.10

Szanowna/y Pani/e,

List otwarty : Apel .. „Gdzie jest Iwona”

Użytkownicy :
forum ,,Gp24.pl.” biorący od sierpnia 2010 roku udział w dyskusji na wątku pt. ,, Kto widział Iwonę Wieczorek?” ,

http://forum.gp24.pl/kto-widzial-iwo...czorek-t47160/

oraz portalu

http://www.facebook....44212765701397/

zwracają się z apelem o ponowne podjęcie tematu, dotyczącego informacji jakie obiegły media w czerwcu i lipcu 2012 roku, a które dotyczyły rzekomego przełomu w sprawie zaginionej w Gdańsku w dniu 17 lipca 2010 roku Iwony Wieczorek.
Solidaryzując się z matką zaginionej Iwony Wieczorek, społeczność internetowa nie poprzestawała tylko na dyskusji.
Wiele z osób biorących w niej udział ,czynnie uczestniczyło w szeroko zakrojonej akcji poszukiwawczej.
To właśnie na portalach internetowych zrodził się pomysł wystosowania Petycji w sprawie zmian w przepisach prawa dotyczącego osób zaginionych.
W dużej mierze dzięki użytkownikom forów internetowych sprawa Iwony Wieczorek została rozpropagowana w Polsce jak i zagranicą.
Braliśmy udział w plakatowaniu, tworzeniu filmików, zamieszczaniu ogłoszeń, itd. Wysyłaliśmy pisma do polityków z prośbą, o zainteresowanie się sprawą Iwony Wieczorek, której los stał się dla nas inspiracją, do zainteresowania się problemem osób zaginionych.
W naszej ocenie nadszedł już czas, żeby opinia publiczna dowiedziała się, na jakim etapie znajduje się obecnie, postępowanie dochodzeniowe w tej sprawie.
Uważamy, że przekazane w prasie i TV informacje w czerwcu i w lipcu 2012 roku, upoważniają nas do wystosowania powyższego apelu.

Media bowiem w tym czasie donosiły, iż:
- w dniu 19 czerwca 2012 roku matkę zaginionej Iwony Wieczorek, Panią Iwonę Kinda-Wieczorek odwiedzili funkcjonariusze policji. Z rozmowy tej miało wynikać, że sprawca zaginięcia jej córki jest znany policji, że są blisko wyjaśnienia sprawy. Padła także sugestia, ze strony śledczych, żeby Pani Iwona Kinda- Wieczorek nie organizowała żadnych akcji w 2-gą rocznicę zaginięcia córki, gdyż do tego czasu tj., do dnia 17 lipca 2012 roku sprawa powinna się wyjaśnić. Proszono także matkę, żeby nie wyjeżdżała z Gdańska, co także sugerowało, iż sprawa jest bliska rozwiązania,
- w dniu 18 lipca 2012 roku Komendant Wojewódzki Policji Pan Wojciech Sobczak w trakcie wypowiedzi dla Radia Gdańsk potwierdził, iż na terenie sopockich działek, przeprowadzone były badania przy użyciu georadaru. Stwierdził także, iż w związku z upływem czasu. zanotowano postępy w sprawie. Pewne rzeczy zaczynają się konkretyzować. W trakcie wywiadu padła zapowiedź, iż może za miesiąc, może za dwa, sprawa powinna powrócić do formy procesowej.
Od czasu rozmowy policjantów z matką zaginionej, do dnia dzisiejszego, minęło już ponad trzy miesiące. Kolejne 112 długich dni, oczekiwania, rozbudzonych nadziei matki, na zakończenie koszmaru, który trwa nie przerwanie od dnia 17 lipca 2010 roku.
Pomimo zapowiedzi, że przed 2-gą rocznicą zaginięcia Iwony, która miała miejsce w dniu 17 lipca 2012 roku, sprawa się wyjaśni, nic do chwili obecnej się nie wydarzyło. Od matki zaginionej uzyskaliśmy informacje, iż do chwili obecnej nic nie wie o losach swojej córki. Każdorazowo, kiedy kontaktuje się z prowadzącymi sprawę, słyszy słowa ,,proszę czekać”.
W świetle powyższego rodzi się wiele pytań na które trudno znaleźć sensowną odpowiedź.
Jaki był cel wizyty funkcjonariuszy policji w salonie Pani Iwony Kinda-Wieczorek w dniu 19 czerwca 2012 roku.?
Dlaczego do dnia dzisiejszego sprawa nie została wyjaśniona?
Dlaczego zasugerowano matce zaginionej, żeby nie organizowała żadnych akcji w 2-gą rocznicę zaginięcia jej córki?
Dlaczego proszono, żeby Pani Iwona Kinda- Wieczorek nie wyjeżdżała w dalszą podróż?
Dlaczego sprawca zaginięcia Iwony nie został do chwili obecnej zatrzymany. skoro jest znany policji?
W jakim celu rozpowszechniono informacje, o badaniu próbek ziemi, na działkach w Sopocie przy użyciu georadaru, oraz o tym, że być może za miesiąc, może dwa sprawa powróci ponownie do prokuratury ?
Czy matka zaginionej została użyta do jakieś gry policyjnej, a teraz jest zbywana zdawkowymi słowami ,, proszę czekać”?

Pytań zapewne można zadawać więcej, ale najważniejsze z nich brzmi „Gdzie jest Iwona”?
Apelujemy więc, o ponowne podjęcie tematu.
Uważamy bowiem, iż nadszedł czas rozliczeń stróżów prawa, ze składanych pomiędzy 19 czerwca 2012 roku, a 18 lipca 2012 obietnic.
Naszym zdaniem tylko poprzez dziennikarską dociekliwość, istnieje jeszcze jakaś szansa, żeby sprawa ta nie poszła w zapomnienie, a los zaginionej Iwony Wieczorek nie podzielił losów innych osób zaginionych w naszym kraju.

Jednocześnie pragniemy poinformować, iż :
-powyższy apel kierujemy także do innych mediów,
-w najbliższych dniach planujemy wysłać list otwarty do urzędów państwowych oraz organizacji pozarządowych, Treść tego dokumentu zostanie przesłana do Pani/a wiadomości niezwłocznie po wysyłce do adresatów.

W imieniu społeczności forum internetowego oraz matki zaginionej Pani Iwony Kinda- Wieczorek,
Serce Czytelnik- użytkownik Forum Gp24.pl

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

w najbliższych dniach planujemy wysłać list otwarty do urzędów państwowych oraz organizacji pozarządowych. I tu widzę dalszą role społeczności Internetowej której los Iwony nie jest obojętny . Bardzo prosimy o wsparcie .
Podamy adresy gdzie będzie mozna wysyłać zapytanie/prośbę indywidualnie Taka mniejsza akcja jak Stop ACTA[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------
Janusz_G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 19:41   #4288
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Można zobaczyć te filmiki stworzone przez użytkowników forum gp?
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 20:03   #4289
Janusz_G
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 360
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

W dużej mierze dzięki użytkownikom forów internetowych sprawa Iwony Wieczorek została rozpropagowana w Polsce jak i zagranicą.
Braliśmy udział w plakatowaniu, tworzeniu filmików, zamieszczaniu ogłoszeń, itd.

Chyba wyraźnie jest napisane liczba mnoga , oj oj

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Można zobaczyć te filmiki stworzone przez użytkowników forum gp?
Chociażby ten http://youtu.be/Sw115KZDhm4

Nie rozumiem Ciebie , to napisz że jest to nieprawdą, że tylko ty pomagałaś .

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------

Kilka dni temu informowałem o akcji i o tworzeniu apelu , trzeba było wtedy zareagować , dołączyć się , pomóc .
Janusz_G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 20:24   #4290
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Janusz_G Pokaż wiadomość
W dużej mierze dzięki użytkownikom forów internetowych sprawa Iwony Wieczorek została rozpropagowana w Polsce jak i zagranicą.
Braliśmy udział w plakatowaniu, tworzeniu filmików, zamieszczaniu ogłoszeń, itd.

Chyba wyraźnie jest napisane liczba mnoga , oj oj

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------



Chociażby ten http://youtu.be/Sw115KZDhm4

Nie rozumiem Ciebie , to napisz że jest to nieprawdą, że tylko ty pomagałaś .

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------

Kilka dni temu informowałem o akcji i o tworzeniu apelu , trzeba było wtedy zareagować , dołączyć się , pomóc .
To już nawet pytania nie można zadać? Zapytałam normalnie, bo nie kojarzyłam żadnego filmiku stworzonego przez gp (a kojarzyłam np. te zrobione przez szukamy was) i tego akurat właśnie nie widziałam, stąd chciałam je zobaczyć z czystej ciekawości, ale zostałam "zjechana" jak zawsze. Bez komentarza i bez odbioru.

Edytowane przez Melissa86
Czas edycji: 2012-10-10 o 20:26
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:25.