przedłużanie - wasze doświadczenia - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-04-21, 14:05   #2401
Ktosiaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 27
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Witam Was serdecznie....
Pisze w tym watku pierwszy raz....Tez dlugo myslalam o przedluzeniu wlosow..Sledzilam rozne metody i wypowiedzi o nich... Bardzo sie boje ,bo moje wloski sa bardzo cienkie jest ich malo ,a w dodatku teraz rozjasnione..No oczywiescie jeszcze po eksperymentalnej wizycie u nieznanego fryzjera strasznie pociachane...Bardzo chce zapuscic wlosy...Jak kiedys...
Choc sa cienkie i jest ich malo kreca sie wtedy wygladaja ladnie,ale teraz to pociachanie i rozjasnienie daly im niezle popalic...Wiec codziennie je prostuje azeby jakos wygladaly...
Dzis zamowilam wlosmi na tasmie z klipsami..Wiem, wiem mowią malo trwale,ale zobaczymy...Bede je sciagac codziennie wieczorem , to mam nadzieje nie zniszczy mi wlosow..Ponoc sa naturalne,ale wszystko okaze wie w "praniu". Jak tylko je dostane to zamieszcze fotki przed i po i same ocenicie...
Bede rowniez Was informowac jakie sa za i pzreciw takich wloskow...
Pozdrawiam goraco i mieje soboty zycze
Ktosiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-21, 14:43   #2402
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Ktosiaaa witamy, bardzo się ciesze że ktoś podzieli się z nami efektami tej metody. Jestem bardzo ciekawa jak one wyglądają bo na obrazku z reklamy wygląda to super ale wiadomo gdzie reklama a gdzie rzeczywistość. Jestem też ciekawa jak będzie ci się je nosić tzn czy będziesz się czuła komfortowo z tymi klipsami i czy nie będą ci sie zsuwać. Czytałam ze najpierw trzeba natapirować włosy od głowy ( tam gdzie ma być klips) i w te włosy wpiąć taśme ale coś mi sie wierzyć nie chce że można to nosić cały dzień bez poprawiania a tym bardziej bez obaw. A i jeszcze jedna rzecz jestem ciekawa jak ten klips wygląda bo na obrazku wygląda jak malutki grzebyk mam nadzieje ze nie jest to tylko taki mały grzebyk i ma coś tam do zaciskania. Pozdrawiam i z niecierpliwością czekam na efekty.


emila820 moje włosy się prawie wcale nie wyczesują to znaczy może 2 włosy dziennie wypasną a są o niewiadomo jakiej fakturze najprawdopodobniej indyjskie bo na aukcji na której je kupiłam napisano że za taką cene nie idzie dostać włosów słowiańskich czy europejskich ale są to ich idealne zamienniki. Co do ich jakości to ja nie jestem zadowolona ale jak widać inne dziewczyny mają z innego źródła włosy i też są niezadowolone z jakości więc albo wszystkie włosy są takie albo tylko na allegro. Co do twojego problemu jest on inny ponieważ nie skarżysz się na ich jakość tylko na to że wyczesują się czyli uwalniają się z końcówki kreatynowej. Moim zdaniem właśnie w tej końcówce tkwi problem bo to ona ma trzymać włosy w pasemku .Pewnie była źłe zrobiona w warunkach domowych lub przez firme albo tego allegrowicza. A napisz nam jak pamiętasz od kogo kupiłąś włosy ( ku przestrodze ).
__________________
URATUJ PSIAKA

http://www.morusek.pl/ogloszenia/pol...y-oddam-psa/0/ ,

http://www.morusek.pl/ogloszenie/357...ima-na-dworze/ ,

http://www.schronisko.net/


Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego psa!

milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-21, 18:56   #2403
__czarna__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 43
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Nie wiem jak wyglądają te spinki ja sie już kupuje taśmę, ale można je kupić osobno (sama już amówiłam) i doszyć do taśmy. Tylko ważne jest żeby były z taką gumą. To nie są tylko grzebyczki, mają takie zapinanie, no i podobno te z tą gumką jak się wepnie to się wogole nie zsuwają. No ale podtapirować troszkę trzeba. Tez wam napisze jak sie to nosi jak wyprobuje. Ale i tak to tylko tymczasowo, bo i tak przedłuze niedlugo "na stale"
__czarna__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-21, 19:07   #2404
__czarna__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 43
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

A co do jakosci wloskow to ja osobiscie mysle ze te wszystkie wloski w niskiej cenie to są chinskie. Nikt nie sprzedawalby prawdziwych słowianskich czy europejskich za 150 zł. I to dotyczy nie tylko allegro ale wielu sklepow internetowych. One maja tylko strukture europ. czy słow. No ale mimo tego wole kupic takie, bo narazie mi troche szkoda wydac 1000 zł na włosy
__czarna__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-21, 20:18   #2405
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

dziewczyny jakie macie sposoby zeby rano pozbyc sie tych odcisnietych gumek na wlosach po spaiu?? ja zawsze do spania zwiazuje 3-4 gumkami na calej dlugosci i potem sa fale, czasem sa fajne ale czasem chciala bym miec proste wlosy a codzienne prostowanie odpada-szkoda mi ich, macie jakis sposob??
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-21, 20:19   #2406
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

dziewczyny jakie macie sposoby zeby rano pozbyc sie tych odcisnietych gumek na wlosach po spaiu?? ja zawsze do spania zwiazuje 3-4 gumkami na calej dlugosci i potem sa fale, czasem sa fajne ale czasem chciala bym miec proste wlosy a codzienne prostowanie odpada-szkoda mi ich, macie jakis sposob??
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 07:04   #2407
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Monisia_666 ja też ostatnio mam proste włosy i ja robie tak, zaraz po umyciu susze je i trochę machne prostownicą ( po niej włosy przestają mi się plątać). No i następne kilka dni ich nie myja ani nie układam a na noc biore 2 gumi frotki dość grube i mięciutkie ( 2 cm szerokości) i wiąże je dość lekko ale żeby nie zjeżdżały z kitka, jedną 1 cm pod karkem a drugą ok 7 cm przed końcem kitka i co prawda są leciutko odgięte ale nie wygląda to jak od kitka tylko jakby się tak układały naprawde warto spróbować, mnie też strasznie denerwowały odgięcia od kitka. A co do tych frotek to najważniejsza jest ta wyżej żeby była gruba i w miare lekko zawiązana a ta na dole to może być jakaś cieńsza byle nie zwykła gumka.
__________________
URATUJ PSIAKA

http://www.morusek.pl/ogloszenia/pol...y-oddam-psa/0/ ,

http://www.morusek.pl/ogloszenie/357...ima-na-dworze/ ,

http://www.schronisko.net/


Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego psa!

milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-22, 07:41   #2408
Pauleena
Rozeznanie
 
Avatar Pauleena
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 847
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Hmm... ja też zastanawiam się nad przedłużeniem włosów, ale mam mały dylemat bo zapuszczam odrosty żeby mieć naturalne włoski. Farbowanie zniszczyło mi włosy do tego stopnia, że musiałam je ściąć i teraz noszę fryzurkę a la Victoria Beckham. Strasznie denerwuje mnie ta długość bo nawet włosów nie mogę związać... ale jeśli chciałabym przedłużyć włosy to musiałabym je z powrotem pofarbować, bo odrosty (ok. 3 cm) są koloru blond, a pozostałe ciemny brąz (wcześniej farbowałam sie na czarno)... i tak oto mam mały dylemat a Wy dziewczyny co radzicie?
Dodam, że nie chce mega długich włosów, wystarczyłyby mi lekko za ramiona albo do łapatek... może tak pofarbować szamponetką?
A tak na marginesie chciałabym wiedzieć ile Was wyniosło zakupienie wszystkich potrzebnych gadżetów do przedłużania... nie taniej oddać się w ręcę fryzjera?
Pauleena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 07:51   #2409
meyham
Raczkowanie
 
Avatar meyham
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 76
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

W ręcę fryzjera możesz się oddać za ok 1000 zł - a gadżety to koszt max 300 zł, jeśli jeszcze laska która sprzedaje Ci włosy zajmuje się tym to zapłacisz za wszystko ok 400 zł. Więc taka różnica w cenie.

Czarna - nie zawsze cena idzie w parze z jakością, ale czasami jest tak że osoba która sprzedaje daną rzecz, nie chce na niej zarobić, albo ma taką sprzedaż że daje minimalną marże
meyham jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 13:40   #2410
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

reni ja mam pytanie do ciebie.jak wiesz mam wlosy slowianskie robione racoonem.oczywiscie nie moglam ich zostawic w spokoju i poniewaz wczesniej mialam wlosy rozjasniane a przy przedluzaniu zafarbowane na braz z jasnymi paroma pasemkami-ten braz wyplukiwal sie przy kazdym myciu)postanowilam wiec przyciemnic cale wlosy i zrobilam na cala glowe farbe-szampon richesse.wyszedl braz ale kurde nie moge sie zniesc w tym kolorze bo ma taki rudy odcien i do tego glownie wkurza mnie to ze jest za ciemny:/.wszak wczesniej mialam jasniejsze pasemka nie wiele ale byly.dlatego stwierdzilam ze zrobie sobie pare pasemek.konkretnie zrobi mi je fryzjerka ale nie wiem jak to wyglada w przypadku wlosow robionych racoonem.czy rozjasniacz nie moze dotykac laczen?cos mi sie tak obilo o uszy ze nie mozna na laczenia klasc rozjasniacza i wole sie upewnic niz zrobic sobie krzywde.najwyzej zafarbuje te pare pasemek do miejsca laczenia.prosze odpowiedz mi.
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 14:01   #2411
emila820
Przyczajenie
 
Avatar emila820
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Cytat:
Napisane przez milcia23 Pokaż wiadomość
Ktosiaaa witamy, bardzo się ciesze że ktoś podzieli się z nami efektami tej metody. Jestem bardzo ciekawa jak one wyglądają bo na obrazku z reklamy wygląda to super ale wiadomo gdzie reklama a gdzie rzeczywistość. Jestem też ciekawa jak będzie ci się je nosić tzn czy będziesz się czuła komfortowo z tymi klipsami i czy nie będą ci sie zsuwać. Czytałam ze najpierw trzeba natapirować włosy od głowy ( tam gdzie ma być klips) i w te włosy wpiąć taśme ale coś mi sie wierzyć nie chce że można to nosić cały dzień bez poprawiania a tym bardziej bez obaw. A i jeszcze jedna rzecz jestem ciekawa jak ten klips wygląda bo na obrazku wygląda jak malutki grzebyk mam nadzieje ze nie jest to tylko taki mały grzebyk i ma coś tam do zaciskania. Pozdrawiam i z niecierpliwością czekam na efekty.


emila820 moje włosy się prawie wcale nie wyczesują to znaczy może 2 włosy dziennie wypasną a są o niewiadomo jakiej fakturze najprawdopodobniej indyjskie bo na aukcji na której je kupiłam napisano że za taką cene nie idzie dostać włosów słowiańskich czy europejskich ale są to ich idealne zamienniki. Co do ich jakości to ja nie jestem zadowolona ale jak widać inne dziewczyny mają z innego źródła włosy i też są niezadowolone z jakości więc albo wszystkie włosy są takie albo tylko na allegro. Co do twojego problemu jest on inny ponieważ nie skarżysz się na ich jakość tylko na to że wyczesują się czyli uwalniają się z końcówki kreatynowej. Moim zdaniem właśnie w tej końcówce tkwi problem bo to ona ma trzymać włosy w pasemku .Pewnie była źłe zrobiona w warunkach domowych lub przez firme albo tego allegrowicza. A napisz nam jak pamiętasz od kogo kupiłąś włosy ( ku przestrodze ).
Witaj!!!!!! zamawiałam od beta hair z allegro ona w meilu pisała że robi je własnoręcznie pod klijentów ale włosy tak jak pisałam na początku jak je zobaczyłam to świetnie się prezentowały ale potem masakra!!Chcę spróbować zamówić włosy od 4GreatHair bo od tej osoby zamawiałam szczypce i mikroringi no i ta osoba ma też włosy no niby przestrzega w soich opisach że trafiają sie tandetne włosy ale zresztą każdy pisze pozytytywnie na temat swoich produktów ale jak jest naprawde to trzeba się samemu przekonać.Może ktoś zamawiał już włosy od tej 4GreatHair i mógłby coś napisać na temat jej sprzedawanych włosów.Bo szkoda mi poraz kolejny wyżucać kasy w błoto.50cm Pasemka pod mikroringi REMY naturalne
emila820 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-22, 14:47   #2412
vanessacrazy
Raczkowanie
 
Avatar vanessacrazy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 130
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Monisia_666 Pokaż wiadomość
vanessa spokojnie tu nikt nie siedzi o 3 w nocy zeby ci odpisac chodzi ci o wlosy nathanek?? pisz do kogo masz pytanie bo tu duzo odob sie wypowiada . Jelsi chodzi o nathanek to wlosy robila jej renia http://www.renihair.pl/ tu sie wszytskiego dowiesz. wlosy krecone chyba tez enia doczepia, troche wiecej cierpliwosci

Dzieki,dzieki Teraz juz kumam jak ta stronka funkcjonuje

PYTANIE DO PANI RENI-Czy przedluza tez Pani wloskami kreconymi metoda na tasme z warkoczykiem? A czy do warkoczyka mozna pszyszyc nie tasme tylko np. pojedyncze pasemka?

Dziewczyny-jakie wloski mi radzicie jesli chce zrobic krecone?Naturalne czy syntetyki? Ja chce loczki i nie prostowalabym ich,wiec sie zastanawiam nad syntetycznymi...........a czy syntetyczne mozna rozprostowac ''metoda'' wyciagania na szczotce? I czy jesli wlosy doczepione sa krecone to po myciu sie nie rozprostuja? Dzieki za odp;
vanessacrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 16:13   #2413
ciekawa
Przyczajenie
 
Avatar ciekawa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 29
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

emila820 no ja właśnie też mam zamiar kupić od 4greathair, i mam nadzieję, że w końcu się uda i , że będą dobre, jak kupisz toi daj prosze znać jakie są
__________________
pozdrawiam serdecznie
ciekawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 16:47   #2414
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;4190671]reni ja mam pytanie do ciebie.jak wiesz mam wlosy slowianskie robione racoonem.oczywiscie nie moglam ich zostawic w spokoju i poniewaz wczesniej mialam wlosy rozjasniane a przy przedluzaniu zafarbowane na braz z jasnymi paroma pasemkami-ten braz wyplukiwal sie przy kazdym myciu)postanowilam wiec przyciemnic cale wlosy i zrobilam na cala glowe farbe-szampon richesse.wyszedl braz ale kurde nie moge sie zniesc w tym kolorze bo ma taki rudy odcien i do tego glownie wkurza mnie to ze jest za ciemny:/.wszak wczesniej mialam jasniejsze pasemka nie wiele ale byly.dlatego stwierdzilam ze zrobie sobie pare pasemek.konkretnie zrobi mi je fryzjerka ale nie wiem jak to wyglada w przypadku wlosow robionych racoonem.czy rozjasniacz nie moze dotykac laczen?cos mi sie tak obilo o uszy ze nie mozna na laczenia klasc rozjasniacza i wole sie upewnic niz zrobic sobie krzywde.najwyzej zafarbuje te pare pasemek do miejsca laczenia.prosze odpowiedz mi.[/quote]

hmmm..prawde mówiac...nie próbowałam. farbe i owszem..ale rozjaniacz ?niestety nie wiem a nie chce cie wprowadzic w bląd. moze spróbuj na 2-3 łązceniach zeby sprawdzic jaki bedzie efekt.niestety , przykro ze nie moge pomóc.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 16:51   #2415
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez vanessacrazy Pokaż wiadomość
Dzieki,dzieki Teraz juz kumam jak ta stronka funkcjonuje

PYTANIE DO PANI RENI-Czy przedluza tez Pani wloskami kreconymi metoda na tasme z warkoczykiem? A czy do warkoczyka mozna pszyszyc nie tasme tylko np. pojedyncze pasemka?

Dziewczyny-jakie wloski mi radzicie jesli chce zrobic krecone?Naturalne czy syntetyki? Ja chce loczki i nie prostowalabym ich,wiec sie zastanawiam nad syntetycznymi...........a czy syntetyczne mozna rozprostowac ''metoda'' wyciagania na szczotce? I czy jesli wlosy doczepione sa krecone to po myciu sie nie rozprostuja? Dzieki za odp;
tak przedłuzam również kręconymi.jasli nie masz zamiaru ich prostowac to polecam syntetyki, gdyz te cały czas maja jedną fakture. naturalne kręcone nietstey po myciu sie prostuja. wyciągnąć na szczotce sie da ale falowane. nie loki. te byloby trudno.pasemka tez sie da przyszyc. 1 cm jak jak najbardziej.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 18:00   #2416
Renia73
Raczkowanie
 
Avatar Renia73
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 119
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

NATHANEK

poszlam za twoja rada i zwijam je w slimak na noc nie dosc ze wygodniej sie spi to wlosy rano po zdjeciu gumki wygladaja jakby byly lekko podkrecone na szczotce.

A tak wygladaja wlosy po suszarko-lokowce.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg foto1.jpg (26,9 KB, 171 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg foto2.jpg (27,8 KB, 176 załadowań)
Renia73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 18:05   #2417
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

nie nie bede probowac niech mi zaklada ten rozjasniacz ponizej laczen a jak bede robic u ciebie to w tedy zalozymy jasne pasemka i ciemne a narazie bede zyc z tym co mam.podobno ten rozjasniacz moze sie dostac pod lacze i zniszczyc moje wlasne wlosy jesli nie zostanie dokladnie wyplukany a przeciez tak sie moze stac.dziekuje za odpowiedz.
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 18:28   #2418
Renia73
Raczkowanie
 
Avatar Renia73
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 119
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

witam

dolaczam sie do MILCIA co do jakosci wlosow. swoje przedluzalam 2 miesiace temu i sa takie same jak na poczatku farbowalam i krecilam na lokowke,nic sie z nimi nie stalo ale z tego co wiem nie ma takich u nas . moje przyjechaly z anglji firma "american dream hair"sa to remy, rewelacyjne i z czystym sumieniem moge polecic osobom ktore sie wachaja.
zaplacilam za nie 300 zl. za 140 cm.na tasmie.
niebawem bede przekladac te same wlosy metoda racoon gdyz jest lzejsza od tasm.
dolaczam zdjecia same ocencie .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg foto1.jpg (26,9 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg foto2.jpg (27,8 KB, 102 załadowań)
Renia73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 18:32   #2419
tually
Raczkowanie
 
Avatar tually
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 169
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

ja wlasnie zamowilam włoski od tego uzytkownika. Moja mama bedzie przedłuzac wiec jak sie sprawdza to napisze
tually jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-22, 18:34   #2420
maurita
Raczkowanie
 
Avatar maurita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 124
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

emila 820
ja na innym watku czytalam jak fryzjerka ktroa zajmuje sie przedluzaniem przestrzega przed sprzedawcami a konkretnie przed 4greathair. http://www.wizaz.pl/forum/showthread...114772&page=61
mowa jest o tym gdzies na ostatanich stronach, ale niestety nie mam teraz czasu zeby dokladnie wskazac wypowiedz. wiem tylko ze pisala to renihair.
ja mam wlsy od beautyshop7 i w miare jestem zadowolona, aczkolwiek troszku sie placza..... z dnia na dzien coraz bardziej :/
i wiecie co zauwazylam- NAJLEPSZE SA KIEDY ICH NIE SUSZE I NIE TRAKTUJE ZADNYM JEDWABIEM ANI ODZYWKAMI!!!!
ZOSTAWIAM JE W SPOKOJU PO MYCIU GLOWY I SA OK!!! PO CO JA TEN JEDWAB KUPILAM HEHE
maurita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 18:36   #2421
maurita
Raczkowanie
 
Avatar maurita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 124
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

RENIU 74
przypomnij prosze od kogo dokladnie kupilas wloski- bo sa super moze wkleisz jakis link od kogo kupilas? pozdrawiam
maurita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 18:47   #2422
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

maurita -nie gadaj nawet odrobiny odżywki??? musze spróbować

Renia73 włoski piękne super zcieniowane i cena przystępna , a z jakiej strony je kupiłąś?
http://www.ekmpowershop2.com/ekmps/s...AYCAT&catid=12
czy z tej
http://www.ad-hairsolutions.com/
i jak je zamówiłaś bo ja po angielsku nie bardzo pewnie trzeba sie zalogować itd
__________________
URATUJ PSIAKA

http://www.morusek.pl/ogloszenia/pol...y-oddam-psa/0/ ,

http://www.morusek.pl/ogloszenie/357...ima-na-dworze/ ,

http://www.schronisko.net/


Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego psa!

milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 18:52   #2423
maurita
Raczkowanie
 
Avatar maurita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 124
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

dziewczyby co Wy w ogole mowicie ze ringi przecinaja wlosy.... olaboga
z tym ze moga wyrwac to moze sie zgodze. jesli ktos za malo swoich wlozy do pasemka to moze i wyrywaja.... ale zeby poucinac
jak moga to zrobic skoro w srodku sa wykonczone silikonem? (no chyba ze te gwintowane) chociaz mam kilka takich nad glowa i jakos nic mi do tej pory nie odpadlo- a musze sie przyznac ze ostro z nimi szaleje. mam na glowie silikonowe rozm M i gwintowane rozmiar S. czesze jak swoje wlasne. na dodatek moje naturalne sa slabe, cienkie i na dodatek strasznie wypadaja(na wiosne) teraz tez sie nasililo "linienie" i troszku sie martwie co bedzie po zdjeciu wloskow bo na tych ktore nie sa w ringach (na tych z grzywki) widze ze strasznie wypadają!!!

pozdrawiam i mam nadzieje ze po zdjeciu nie bedzie tak kiepsko jak Wy mowicie
maurita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 18:55   #2424
maurita
Raczkowanie
 
Avatar maurita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 124
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

dziewczyny na innym wątku spotkalam sie z opiniami ze RINGI to w ogole to straszna tragednia a laski prawie lysieja po zdjeciu

oto co napisalam jako odpowiedz:
"dziewczyny co Wy w ogole mowicie ze ringi przecinaja wlosy.... olaboga
z tym ze moga wyrwac to moze sie zgodze. jesli ktos za malo swoich wlozy do pasemka to moze i wyrywaja.... ale zeby poucinac
jak moga to zrobic skoro w srodku sa wykonczone silikonem? (no chyba ze te gwintowane) chociaz mam kilka takich nad glowa i jakos nic mi do tej pory nie odpadlo- a musze sie przyznac ze ostro z nimi szaleje. mam na glowie silikonowe rozm M i gwintowane rozmiar S. czesze jak swoje wlasne. na dodatek moje naturalne sa slabe, cienkie i na dodatek strasznie wypadaja(na wiosne) teraz tez sie nasililo "linienie" i troszku sie martwie co bedzie po zdjeciu wloskow bo na tych ktore nie sa w ringach (na tych z grzywki) widze ze strasznie wypadają!!!

pozdrawiam i mam nadzieje ze po zdjeciu nie bedzie tak kiepsko jak Wy mowicie"
maurita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 19:01   #2425
Renia73
Raczkowanie
 
Avatar Renia73
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 119
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

sluchajcie wlosy przywiozla mi dziewczyna ktora mi je zakladala bo ja nic a nic nie znalam sie na wlosach i zdalam sie na nia .zostala mi tylko ulotke ze mnie nie nabiera od wlosow weszlam na strone wyszukujac w google nazwe AMERICAN DREAM HAIR z ciekawosci.

MILCIA to jest ta pierwsza strona ktora podalas.
Renia73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 19:02   #2426
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez maurita Pokaż wiadomość
dziewczyby co Wy w ogole mowicie ze ringi przecinaja wlosy.... olaboga
z tym ze moga wyrwac to moze sie zgodze. jesli ktos za malo swoich wlozy do pasemka to moze i wyrywaja.... ale zeby poucinac
jak moga to zrobic skoro w srodku sa wykonczone silikonem? (no chyba ze te gwintowane) chociaz mam kilka takich nad glowa i jakos nic mi do tej pory nie odpadlo- a musze sie przyznac ze ostro z nimi szaleje. mam na glowie silikonowe rozm M i gwintowane rozmiar S. czesze jak swoje wlasne. na dodatek moje naturalne sa slabe, cienkie i na dodatek strasznie wypadaja(na wiosne) teraz tez sie nasililo "linienie" i troszku sie martwie co bedzie po zdjeciu wloskow bo na tych ktore nie sa w ringach (na tych z grzywki) widze ze strasznie wypadają!!!

pozdrawiam i mam nadzieje ze po zdjeciu nie bedzie tak kiepsko jak Wy mowicie
będzie...
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 19:18   #2427
maurita
Raczkowanie
 
Avatar maurita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 124
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

renihair, ale dlaczego???
ja podciagalam kilka pasemek i z kazdego ringu wyszlo ok 8-10 wlosów, ale to po miesiacu noszenia, a to chyba malo skoro generalnie wlosy bardzo mocno w tym okresie noszenia mi wypadaja- widze po grzywce, ktora nie jest obciazona pasemkami

nic mi sie absolutnie nie ucielo jak do tej pory
odezwe sie po jakims czasie

a ja jestem dobrej mysli hehe
maurita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 19:38   #2428
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez maurita Pokaż wiadomość
renihair, ale dlaczego???
ja podciagalam kilka pasemek i z kazdego ringu wyszlo ok 8-10 wlosów, ale to po miesiacu noszenia, a to chyba malo skoro generalnie wlosy bardzo mocno w tym okresie noszenia mi wypadaja- widze po grzywce, ktora nie jest obciazona pasemkami

nic mi sie absolutnie nie ucielo jak do tej pory
odezwe sie po jakims czasie

a ja jestem dobrej mysli hehe
wiesz co..moze ringi ci nie przetna skoro sa z silikonem..lecz fakt ze wlosy wogóle ci wypadaja co zauważyłas na grzywce nie wróży dobrze. moze wspomóż sie jakimiś preparatami..w kazdym bądz razie trzymaj sie cieplutko
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 21:08   #2429
argissa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 174
GG do argissa
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

a ja mam ringi gwintowane i jakos nic mi sie nie 'ucina' a szarpie włosy , wycieram recznikiem itp
argissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 21:34   #2430
beauty_sleep
Raczkowanie
 
Avatar beauty_sleep
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 173
GG do beauty_sleep Send a message via Skype™ to beauty_sleep
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

reni - mam pytanie..... niestety bede musiala zrezygnowac z nowych wlosow, znowu nieprzewidziane wydatki :/ naszczescie udalo mi sie troche odratowac te ktore mam na glowie...... wiec tu moje pytanie - daloby rade zebys za jednym zamachem przerobila tasme na pasemka i przyczepila mi ja na tulejki? bardzo mi zalezy na tym.....
przewidujesz wizyte w wawie na poczatku maja?
milego wieczoru wszystkim
beauty_sleep jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:26.