Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-12-26, 11:54   #3121
kasiateacher
Raczkowanie
 
Avatar kasiateacher
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 391
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cześć Dziewczyny, wesołych Świąt. Testujecie coś nowego?
Ja zaczęłam pić kolagen, ale to dopiero 2 tyg. Wizyta u dr R. w styczniu. Cudem się wcisnęłam, bo jest kolejka łysiejących) Tak, trzeba się śmiać z tego, choć czasem chce się płakać. Nadal biorę spiro pół tabletki i minoksil w tabletach. Staram się częściej szczotkować włosy i tyle. Może jakieś osoczę zrobię, ale tak jak piszecie, to taka metoda dla ducha, celem robienia czegoś...ale efekty są dyskusyjne.
Ogólnie jestem zadowolona, włosy mają się dobrze. Po covidzie wypadały, ale po kilku miesiacach , sytuacja się uspokoiła. Buziak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasiateacher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-12, 11:07   #3122
kasiateacher
Raczkowanie
 
Avatar kasiateacher
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 391
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Właśnie wracam od dr Rak. W skali 1 do 10. Poprawa na 4. Leki zwiększone...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasiateacher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-12, 18:07   #3123
kasiateacher
Raczkowanie
 
Avatar kasiateacher
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 391
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Chyba grupa wymarła albo wszyscy stali się kudlaci))

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasiateacher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-14, 22:08   #3124
Plastikowy_Dinozaur
Raczkowanie
 
Avatar Plastikowy_Dinozaur
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 48
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Ja niestety nadal nie jestem kudłata Nie udzielam się na forum już za bardzo, bo w sumie trochę straciłam nadzieję na poprawę. W zeszłym roku odstawiłam minoksidil, wypadały mi włosy jak po chemii. Wróciłam do minoxa, biorę finasteryd i spironol, raz w tygodniu clobex. W sumie nie widzę poprawy żadnej od roku. Minimalnie się pogarsza z czasem i tyle. Nie za bardzo wierzę, że coś mi pomoże, już się pogodziłam chyba z rzeczywistością.
Plastikowy_Dinozaur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-14, 22:20   #3125
kasiateacher
Raczkowanie
 
Avatar kasiateacher
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 391
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez Plastikowy_Dinozaur Pokaż wiadomość
Ja niestety nadal nie jestem kudłata Nie udzielam się na forum już za bardzo, bo w sumie trochę straciłam nadzieję na poprawę. W zeszłym roku odstawiłam minoksidil, wypadały mi włosy jak po chemii. Wróciłam do minoxa, biorę finasteryd i spironol, raz w tygodniu clobex. W sumie nie widzę poprawy żadnej od roku. Minimalnie się pogarsza z czasem i tyle. Nie za bardzo wierzę, że coś mi pomoże, już się pogodziłam chyba z rzeczywistością.
Hej, ściskam mocno. Ja biorę spiro i minoksidil doustny. Pani dr zwiększyla mi dawki leków, ale to nie wypali... Wczoraj wzięłam podwójny min i cała tabletkę spiro, a dziś ledwo wstałam z łóżka... Mam niskie ciśnienie...
Tak więc , oby zostało to co jest na lepetynie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasiateacher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-16, 18:47   #3126
alutkamm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 90
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Co myślicie o mikropigmentacji w celu poprawy samopoczucia? Pomimo leków i wcierek oraz innych cudów szału nie ma.
alutkamm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-16, 20:05   #3127
kasiateacher
Raczkowanie
 
Avatar kasiateacher
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 391
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez alutkamm Pokaż wiadomość
Co myślicie o mikropigmentacji w celu poprawy samopoczucia? Pomimo leków i wcierek oraz innych cudów szału nie ma.
Póki co hennuję włosy. Myślałam kiedyś o tym, ale nie wiem ,jakie będą efekty teraz, a jakie później, gdy wlosow będzie mniej...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasiateacher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-01-16, 20:44   #3128
alutkamm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 90
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Trwałość mikropigmentacji to od roku do 3 lat, pigment stopniowo zanika. Ja chyba się skuszę, to nie wyklucza też innych sposobów walki z łysieniem typu minoksidil czy leki. Ja biorę nadal dutasteryd, wczoraj byłam u dermatologa i jakies nowe włosy są, ale bez szału. Mój derma mówił że ma już pacjentke po mikropigmentacji i dość ładnie wyszło. Trochę się boję, Alle chyba spróbuję.
alutkamm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-17, 22:42   #3129
kasiateacher
Raczkowanie
 
Avatar kasiateacher
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 391
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez alutkamm Pokaż wiadomość
Trwałość mikropigmentacji to od roku do 3 lat, pigment stopniowo zanika. Ja chyba się skuszę, to nie wyklucza też innych sposobów walki z łysieniem typu minoksidil czy leki. Ja biorę nadal dutasteryd, wczoraj byłam u dermatologa i jakies nowe włosy są, ale bez szału. Mój derma mówił że ma już pacjentke po mikropigmentacji i dość ładnie wyszło. Trochę się boję, Alle chyba spróbuję.
Czekamy na foty, jak wyszło powodzenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasiateacher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-24, 10:01   #3130
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez kasiateacher Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, wesołych Świąt. Testujecie coś nowego?
Ja zaczęłam pić kolagen, ale to dopiero 2 tyg. Wizyta u dr R. w styczniu. Cudem się wcisnęłam, bo jest kolejka łysiejących) Tak, trzeba się śmiać z tego, choć czasem chce się płakać. Nadal biorę spiro pół tabletki i minoksil w tabletach. Staram się częściej szczotkować włosy i tyle. Może jakieś osoczę zrobię, ale tak jak piszecie, to taka metoda dla ducha, celem robienia czegoś...ale efekty są dyskusyjne.
Ogólnie jestem zadowolona, włosy mają się dobrze. Po covidzie wypadały, ale po kilku miesiacach , sytuacja się uspokoiła. Buziak
Cześć, u mnie ok są now3e włosy ale wiadomo nie ma szału Ja biorę apo finę, a minoksidil na skórę głowy, może tabletki lepsze Zapytam lekarza.
Zbieram się w sobie na osocze ale wg rozpiski mam robić 4x w miesiącu, jeszcze nie sprawdzałam jaki to koszt

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiateacher Pokaż wiadomość
Chyba grupa wymarła albo wszyscy stali się kudlaci))
Raczej sporo osób oczekuje, że wejdzie na forum i dostanie przepis na włosy a la Violetta Vilas
a tu cierpliwości trzeba i systematyczności

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------

Cytat:
Napisane przez alutkamm Pokaż wiadomość
Co myślicie o mikropigmentacji w celu poprawy samopoczucia? Pomimo leków i wcierek oraz innych cudów szału nie ma.
Robię brwi i kreski na powiekach od lat, każda z Pań u których wykonywałam zabiegi (a chodzę do ogólnopolskich "sław") zaprzeczyła mojej teorii / obserwacjach zwłaszcza na brwiach - włoski się przerzedziły i to znacznie. Zwłaszcza końcówki brwi i początek u nasady nosa. Na prawdę od tego nakłuwania (kiedyś jeszcze był microblading czyli nacinanie) mam dużo mniej włosków na brwiach.
Każda z Pań lingerystek zaprzecza, mówią że to niemożliwe, że mi się wydaje.
Obecnie nie mam już wyjścia jak co 1,5 roku powtarzać zabieg na brwi bo obecnie mam niewiele włosków.
Bałabym się wykonywac microbladingu na głowie, mam podejrzenia ze może to osłabić cebulki.
Ale to tylko moja opinia i wieloletnie spostrzeżenia.
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-26, 11:41   #3131
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 506
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Dziewczyny, byłam wczoraj u trychologa. Przyznam, ze jestem bardzo zawiedziona, bo trycholog ograniczył się jedynie do polecania zabiegów w swojej klinice i kosmetyków, które można tam zakupić. Nie wspomniał o badaniach, które można wykonać aby znaleźć przyczynę mojej dolegliwości (możliwe, że mam problemy hormonalne) ani stosowaniu leków zakupionych a aptece.
Zrobił mi badanie skóry głowy i okazało się że mam duży łojotok, przez co cebulki włosów są niedotlenione i to w konsekwencji powoduje, ze włosy są coraz słabsze i coraz krótsze. Dodatkowo mam początki łysienia androgenowego- mam miniaturyzację mam miniaturyzację mieszka włosowego.
Chciałabym pójść do dermatologa, aby rozpocząć leczenie. Ale czy tam zbadają mi skórę głowy? Skąd dermatolog będzie wiedział, że mam łojotok skóry?
Trycholog kazała mi używać szamponu przeciwłupieżowego, ale w moim przypadku lepszy będzie nizoral (lek) czy vichy (w składzie ma kwas alicylowy o działaniu złuszczającym). Biorąc pod uwagę, ze nie mam łupieży, możliwe, że chodzi o złuszczanie/ lepsze domywanie skóry głowy.
__________________
Always Fighter
britnay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-01-26, 12:01   #3132
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Britnay, skąd jesteś? Ja szukałam na grupie walka z łysieniem na Facebooku, dużo osób poleca tam dr Rakowska z Warszawy, ale też dr z innych miast. Wchodziłam może na tą grupę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-26, 13:49   #3133
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 506
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Jestem ze śląska.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Always Fighter
britnay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-26, 13:56   #3134
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez britnay Pokaż wiadomość
Jestem ze śląska.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Grupa nazywa się Wypadanie włosów -pytania, porady, wsparcie - łysienie androgenowe.... Długa nazwa, nie wiem czy dokładnie tak. Ktoś polecał dr Olgę Gorbacz z Katowic. Tak na szybko. Ale nie wiem czy jest aż tak dobra jak Rakowska.
Na grupie trycholodzy są raczej odradzani.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-26, 15:30   #3135
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 506
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Grupa nazywa się Wypadanie włosów -pytania, porady, wsparcie - łysienie androgenowe.... Długa nazwa, nie wiem czy dokładnie tak. Ktoś polecał dr Olgę Gorbacz z Katowic. Tak na szybko. Ale nie wiem czy jest aż tak dobra jak Rakowska.
Na grupie trycholodzy są raczej odradzani.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
byłam u trychologa i się nie dziwię, że są odradzani. Zwykłe naciągactwo. Wysłałam już proźbę, aby przyjęto mnie do grupy.
__________________
Always Fighter

Edytowane przez britnay
Czas edycji: 2022-01-26 o 15:31
britnay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-26, 19:38   #3136
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Ja również nie polecam trychologów... Skorzystałam z konsultacji online ponoć bardzo dobrej kliniki trychologicznej.(oczywiśc ie płatnie). Owszem, poza polecanymi produktami dostałam listę badań, które powinnam wykonać, ale kiedy odesłałam wyniki, które były w porządku, to pani rzuciła że powinnam poprawić ferrytynę i poziom wit. D (które wcale nie były takie złe), a potem przestała się w ogóle odzywać. Nie odpowiedziała już na moje pytanie co mogłabym jeszcze ewentualnie zbadać.

Wysłane z mojego RMX3085 przy użyciu Tapatalka
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-26, 19:41   #3137
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 506
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

czy leczysz się teraz u dermatologa?
__________________
Always Fighter
britnay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-27, 08:24   #3138
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 506
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

dziewczyny, czy używałyście mydła cedrowego? Czy skutecznie usuwa sebum ze skóry głowy?
__________________
Always Fighter
britnay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-27, 09:38   #3139
alutkamm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 90
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Jestem po pierwszym zabiegu mikropigmentacji, delikatnie bardzo jest, tył już bardziej zagęszczony , przód delikatnie, drugi zabieg za miesiąc , mam nadzieje na dobry efekt, Co do brwi , to nie wiem , nigdy nie robiłam, swoją drogą, brwi mam gęste i włoski rosną tam jak szlone, ciągle muszę wyrywać aby madać kształt.
Myślałam jeszcze nad grzebieniem laserowym, ktoś używał?
Poruszę jeszcze wątek dr. Rakowskiej z Warszawy, mnie nie pomogła, zapisała spironol, pół roku brania i nic, nie miała pomysłu na mnie, jechałam 300 km na 15 minut wizyty. Obecnie leczę się w Poznaniu , biorę dutasteryd, średnio jest ale mój dr widzi poprawę na kamerce.
Mam jeszcze pytanie czy ktoś brał doustnie minoksydyl?
alutkamm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-01-27, 16:48   #3140
kasiateacher
Raczkowanie
 
Avatar kasiateacher
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 391
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Ja biorę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasiateacher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-27, 17:51   #3141
alutkamm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 90
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Czy lepiej działa twoim zdaniem? Jakieś skutki uboczne, szczególnie jeżeli chodzi o żołądek?
alutkamm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-27, 19:11   #3142
kasiateacher
Raczkowanie
 
Avatar kasiateacher
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 391
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez alutkamm Pokaż wiadomość
Czy lepiej działa twoim zdaniem? Jakieś skutki uboczne, szczególnie jeżeli chodzi o żołądek?
Hmm podobnie, albo tak samo. Tolerancja ok. Jestem ospala, to chyba jedyny minus spiro I minoksidilu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

Cytat:
Napisane przez alutkamm Pokaż wiadomość
Jestem po pierwszym zabiegu mikropigmentacji, delikatnie bardzo jest, tył już bardziej zagęszczony , przód delikatnie, drugi zabieg za miesiąc , mam nadzieje na dobry efekt, Co do brwi , to nie wiem , nigdy nie robiłam, swoją drogą, brwi mam gęste i włoski rosną tam jak szlone, ciągle muszę wyrywać aby madać kształt.
Myślałam jeszcze nad grzebieniem laserowym, ktoś używał?
Poruszę jeszcze wątek dr. Rakowskiej z Warszawy, mnie nie pomogła, zapisała spironol, pół roku brania i nic, nie miała pomysłu na mnie, jechałam 300 km na 15 minut wizyty. Obecnie leczę się w Poznaniu , biorę dutasteryd, średnio jest ale mój dr widzi poprawę na kamerce.
Mam jeszcze pytanie czy ktoś brał doustnie minoksydyl?
Mogę zobaczyć zdjęcia? Mogą być na priv

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasiateacher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-01, 21:24   #3143
pana_cea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 1
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez kasiateacher Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, wesołych Świąt. Testujecie coś nowego?
Ja zaczęłam pić kolagen, ale to dopiero 2 tyg. Wizyta u dr R. w styczniu. Cudem się wcisnęłam, bo jest kolejka łysiejących) Tak, trzeba się śmiać z tego, choć czasem chce się płakać. Nadal biorę spiro pół tabletki i minoksil w tabletach. Staram się częściej szczotkować włosy i tyle. Może jakieś osoczę zrobię, ale tak jak piszecie, to taka metoda dla ducha, celem robienia czegoś...ale efekty są dyskusyjne.
Ogólnie jestem zadowolona, włosy mają się dobrze. Po covidzie wypadały, ale po kilku miesiacach , sytuacja się uspokoiła. Buziak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czy mogłabyś mi napisać jak długo trwało u Ciebie wypadanie włosów po covidzie? U mnie zaczęło się na 2 miesiące po przebyciu choroby (przed świętami Bożego Narodzenia) i trwa cały czas... Każdego dnia gubię 400-500 włosów, a też mam androgenowe łysienie. Nie mam już do tego siły.

I drugie pytanie do każdej z Was, czy któraś robiła może zakupy w sklepie Hairlux? Z tego co widzę prowadzą intensywną kampanię marketingową na facebooku i peruki wyglądają wizualnie dobrze, przynajmniej na zdjęciach, ale ceny naturalnych są porażające Rozważam zatem zakup syntetycznej, leczenie dotychczas stosowane nie daje zupełnie nic, teraz przez to covidowe wypadanie jestem prawie łysa, a mam niespełna 26 lat..
pana_cea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-02, 11:49   #3144
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez pana_cea Pokaż wiadomość
Czy mogłabyś mi napisać jak długo trwało u Ciebie wypadanie włosów po covidzie? U mnie zaczęło się na 2 miesiące po przebyciu choroby (przed świętami Bożego Narodzenia) i trwa cały czas... Każdego dnia gubię 400-500 włosów, a też mam androgenowe łysienie. Nie mam już do tego siły.

..
W zeszlym Roku Moja kolezanka przechorowala na covid,nikt nie umial jej pomoc a wlosy lecialy ze miala lyse placki.
Strasznie schudla zamknela sie w sobie.
W Warszawie znalazla osobe ktora zajmuje sie wypadaniem wlosow,lysieniem .
Wyleczyla jä z tego, dzis cieszy sie z 5 miesiecznym jak to mowi dzikami .
Jak chcesz to moge sie spytac o namiary,mozliwe ze Tobie tez pomoze jak jej pomoglo.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-03, 09:53   #3145
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
W zeszlym Roku Moja kolezanka przechorowala na covid,nikt nie umial jej pomoc a wlosy lecialy ze miala lyse placki.
Strasznie schudla zamknela sie w sobie.
W Warszawie znalazla osobe ktora zajmuje sie wypadaniem wlosow,lysieniem .
Wyleczyla jä z tego, dzis cieszy sie z 5 miesiecznym jak to mowi dzikami .
Jak chcesz to moge sie spytac o namiary,mozliwe ze Tobie tez pomoze jak jej pomoglo.
Zapytaj dla nas wszystkich - co jej pomogło
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-03, 12:39   #3146
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Nazywa sie Joanna Skrzypczak kosmetolog-trycholog .
W Google znajdzecie o niej info ma strone i swoj profil na Instagramie .
Jedyny minus ciezko sie do niej dostac teraz zapisy sä podobno od sierpnia tego roku.
Kolezanka miala dobranä suplementacje z wynikow jej badan miala niedobory witamin.
Kosmetyki przepisane do jej stanow wlosow to co ona uzywa wcierke i szampony 2 rozne z firmy simone Trichology .

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Cytat:
Napisane przez britnay Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy używałyście mydła cedrowego? Czy skutecznie usuwa sebum ze skóry głowy?
Poczytaj o peelingach do wlosow najbardziej polecane sä Radical i szampon vichy dercos oczyszczajäcy.
Niepolecane sä peelingi groboziarniste poniewaz uszkadzaja meszek wlosow scierajäc je.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-03, 13:33   #3147
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 506
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Czy u fryzjera można zrobić jakiś zabieg oczyszczający skórę głowy?
__________________
Always Fighter
britnay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-05, 09:10   #3148
kasiateacher
Raczkowanie
 
Avatar kasiateacher
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 391
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez pana_cea Pokaż wiadomość
Czy mogłabyś mi napisać jak długo trwało u Ciebie wypadanie włosów po covidzie? U mnie zaczęło się na 2 miesiące po przebyciu choroby (przed świętami Bożego Narodzenia) i trwa cały czas... Każdego dnia gubię 400-500 włosów, a też mam androgenowe łysienie. Nie mam już do tego siły.

I drugie pytanie do każdej z Was, czy któraś robiła może zakupy w sklepie Hairlux? Z tego co widzę prowadzą intensywną kampanię marketingową na facebooku i peruki wyglądają wizualnie dobrze, przynajmniej na zdjęciach, ale ceny naturalnych są porażające Rozważam zatem zakup syntetycznej, leczenie dotychczas stosowane nie daje zupełnie nic, teraz przez to covidowe wypadanie jestem prawie łysa, a mam niespełna 26 lat..
Kilka tygodni. Brałam wit. D, żelazo
I się nie przejmowalam
Przywyklam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

Cytat:
Napisane przez britnay Pokaż wiadomość
Czy u fryzjera można zrobić jakiś zabieg oczyszczający skórę głowy?
Tak, ale czy ma to sens? Sama zrobisz to samo, kupując kosmetyki do peelingu skóry głowy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasiateacher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-05, 13:47   #3149
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 506
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez kasiateacher Pokaż wiadomość
Kilka tygodni. Brałam wit. D, żelazo
I się nie przejmowalam
Przywyklam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

Tak, ale czy ma to sens? Sama zrobisz to samo, kupując kosmetyki do peelingu skóry głowy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myślisz, że zabieg u frezjera będzie taki sam jak przy pomocy peelingu za 13 zł? W domu też można się obciąć i zafarbować, ale jednak profesjonalna usługa przy pomocy profesjonalnych kosmetyków, to zupełnie inna bajka.
__________________
Always Fighter
britnay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-06, 22:30   #3150
kasiateacher
Raczkowanie
 
Avatar kasiateacher
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 391
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Profesjonalne kosmetyki są już dostępne nie tylko dla fryzjerów...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasiateacher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-29 15:26:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:25.