Proszę bardzo o pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-26, 10:51   #1
KrEdKaA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 95

Proszę bardzo o pomoc


Błagam Was dziewczyny o pomoc, dla Was to minutka a dla mnie godziny w podjęciu, pewnie nietrafnej decyzji. Szukam odpowiedniego dla mnie treningu przed wiosną. Przebrnęłam już przez większość wątków, ale dalej nie mogę się zdecydować. Mam 23 lata, średnio zaawansowany cellulit (tabletki), dobrą dietę i w miarę dobrą kondycję (chodziłam na fitness kilka razy w tym roku, turach po 1 miesiąc, gdy miałam akurat na to pieniążki oprocz tego rower, dużo wędrowania. Szukam INTENSYWNEGO, SKUTECZNEGO treningu przede wszystkim na UDA, PUPĘ, BOCZKI + ćwiczenia na BIUST. Zależy mi na schudnięciu z tych partii ok.3-4 kg + rzeźbienie. Wiem, że na pewno pasuje tu trening Brazill Butt, ale co do tego?? Stoję przed wyborem między Zuzką Light, Turbo Fire i Jillian Michels. Podobno Chodakowska nie jest aż tak wymagająca? Wiem, że nie można się przetrenowywać, ale wiem też, że nie lubię nudy Czy można łączyć te 3 treningi i np każdy z nich robić co 3 dzień? Co mi doradzacie???? Naprawdę bardzo proszę o pomoc.
KrEdKaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 12:41   #2
Honey7
Zakorzenienie
 
Avatar Honey7
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 4 441
Dot.: Proszę bardzo o pomoc

z fotoreliacji to najlepsze efekty daje Chodakowska, dziewczyny na prawdę chudną, ale wiadomo trzeba się przykładać do treningów, Ewa akurat ma już 4 płyty więc masz w czym wybierać
__________________
BLOGUJĘ
Honey7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 12:58   #3
durian12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2
Dot.: Proszę bardzo o pomoc

Byłas u trenerów na siłowni? Fitness sam raczej nie wystarczy. A może warto było spróbować A6W?
__________________
Serdecznie zapraszam: http://tukuponyrabatowe.pl/ - kody i kupony rabatowe.
durian12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 13:03   #4
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Proszę bardzo o pomoc

Cytat:
Napisane przez durian12 Pokaż wiadomość
Byłas u trenerów na siłowni? Fitness sam raczej nie wystarczy. A może warto było spróbować A6W?
Nie warto niszczyć sobie kręgosłupa

Możesz sobie wybrać np. Zuzkę, Jillian i BBL i robić w różne dni
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 13:32   #5
KrEdKaA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 95
Dot.: Proszę bardzo o pomoc

Szukałm inf, ale nie jestem pewna - czy treningi Zuzy wykonuje się po kolei? ZWOW1, ZWOW2 itp ... ? Codziennie? Teraz już nie wiem? w pierwszej kolejności najbardziej zależy mi na zruceniu tych zbędnych kilku kg z dolnej partii więc Chodakowska czy Zuza? czy może Turbo ??
KrEdKaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 13:44   #6
Ayati
Rozeznanie
 
Avatar Ayati
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 584
Dot.: Proszę bardzo o pomoc

Jeśli masz na myśli intensywny trening, to Chodakowska odpada. Zanudzisz się na śmierć.
Polecam Insanity z Shaunem T, a do tego 10 minut z Mel B według upodobań na różne partie ciała
Ayati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 14:04   #7
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Proszę bardzo o pomoc

Cytat:
Napisane przez KrEdKaA Pokaż wiadomość
Szukałm inf, ale nie jestem pewna - czy treningi Zuzy wykonuje się po kolei? ZWOW1, ZWOW2 itp ... ? Codziennie? Teraz już nie wiem? w pierwszej kolejności najbardziej zależy mi na zruceniu tych zbędnych kilku kg z dolnej partii więc Chodakowska czy Zuza? czy może Turbo ??
Chodakowska przy Zuzce to spacer emerytów

ZWOWy wybierasz sobie jakie chcesz i ćwiczysz kiedy chcesz. Możesz np. co drugi dzień a co drugi coś innego. Jeden dzień w tygodniu zrób sobie wolny
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-26, 14:09   #8
KrEdKaA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 95
Dot.: Proszę bardzo o pomoc

a czy uważacie, że np. Zuzka będzie lepsza na osiągnięcie moich celów (pupa, uda, biust) niż Turbo czy Insanity? Teraz czytam o Mel Bi jeśli dam radę to chciałabym ją połaczyć z wybranym zestawem ćwiczeń. Najbardziej się chyba skłaniam ku Zuzce, ale nie wiem? Czy nie coś innego? Kurczę, mam wrażenie, że jak wybiorę coś lżejszego, to, że ten czas pójdzie na marne ... stąd moje pytania. Czy wsyztskie filmy Zuzy możn znależć na yt? Czy jest do tego jakaś rozgrzewka? Rozciąganie po? przepraszam za taką ilość wątpliwości
Co do A6W też słyszałam, że nie do końca zdrowy ...
KrEdKaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 13:05   #9
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Proszę bardzo o pomoc

Polecam Chodakowską ,ćwiczę już od ponad miesiąca na zmianę wszystkie 4 treningi i np. killer czy turbo tez daje w kość no i plusem jest to że nie trzeba żadnych przyrządów , ćwiczyłam też trochę Zuzkę ale coś mi nie podeszła.
Teraz jestem w drugim tygodniu insanity i tez mogę polecić bo treningi są świetne a wcześniejsze z Ewą znakomicie mnie do tego przygotowały.
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 15:31   #10
malvinus
Raczkowanie
 
Avatar malvinus
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 450
Dot.: Proszę bardzo o pomoc

jak chcesz widzeic efekty to po pierwsze musisz byc cierpliwa (mi tego bardzo brakuje )
moim zdaniem bierz Zuzke 4xtydz i 1-2x cos innego wedlug upodoban, mozesz co tydz zmieniac. przy Zuzce nie bedziesz sie ani nudzic ani tracic zbyt duzo czasu (moim zdaniem jej intensywne treningi w zupelnosci zastepuja godzinne turbo fire).

wejdz na watek zuzkowy i poczytaj o naszych zmaganiach. jagienka powinna Cie zmotywowac do wybrania Zuzki
__________________
"Nie trwoń czasu, to z niego składa się życie."
malvinus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:05.