Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-07, 20:51   #61
bratek 06
Rozeznanie
 
Avatar bratek 06
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 543
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Oj kochany ten Twój Mateuszek!

Kasiu_L ja też zawsze 10 myślę o Jagódce

A ja siedzę sama w domku. To znaczy Kuba śpi a mama czeka na tatę aż przyjdzie z pracy.

Spokojnej nocy dziewczyny
__________________
10 lutego 2009 zostałam mamą Kubusia
bratek 06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 21:31   #62
lucyAS
Zadomowienie
 
Avatar lucyAS
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 124
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Cytat:
Napisane przez Glizda87 Pokaż wiadomość
Melduje sie zebyście o mnie nie zapomniały i znikam na ostatnie zakupy przedślubne... Normalnie szał mnie ogranął!!! To już w sobote... Nie wierze, że tak szybko zleciało
glizdunia wszystkiego NAJ ! na nowej drodze zycia



Cytat:
Napisane przez jukol Pokaż wiadomość
Mamy 2 zabek

tesciowa mnie wkurzyla.Probuje troszke zdysyplinowac syna wiec podniesionym glosem mowie do niego "nie wolno"on zaczal ryczec,nie dosc ze spiacy to jeszcze mama mu nie pozwala isc do win, wpadla tesciowa i "moj bidulek niedobra mama na niego krzyczy,taki ladny dzidzius a mama krzyczy"zaczela go przytulac i poszla z nim a mnie szlak trafi,uspokoil sie.Ma 8 m-cy a juz pewne rzeczy wykorzystuje jak widzi tesciowa ... boje sie co bedzie pozniej-jedno wielkie rozpieszczanie.
No wygadalam sie i ide cos zjesc i sprzatnac
jukol teściowa musisz utemperowac ja najszybciej, nie mozna wychowywac dziecka w ten sposób, pozniej odbije sie to na tobie, ona bedzie cacy a ty bedziesz be ... wszyscy musza utrzymywac jeden kierunek w wychowywaniu dziecka, zwłaszcza jesli mieszka sie z dziadkami, trzeba im przetłumaczyc co i jak chcecie dla swojego dziecka - wiem co mówię bo mieszkjamy z moimi rodzicami


AMI - super wyszło ci załozenie watku i tytuł swietny

a wiecie ze juz niedługo bedzie zmiana czasu na zimowy wtedy mój mały smok bedzie zasypiał o 19 i wstawał o 4 rano za***iaszczo

bezsennosc - gratulki dla cierpliwosci mateuszka moj to jua po 10 min w spozywczym zaczyna sie niecierpliwic
__________________
GABRYŚ - nasz mały skarb
29. 01. 2009


start - 94 17.12.2011
cel 1 - 90 - osiągnięty
cel 2 - 85 - osiągnięty 24.03.2012
cel 3 - 80 - ........
cel 4 - 75 - .........
cel 5 - 70 - ........
lucyAS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 05:53   #63
Renatacr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kostaryka
Wiadomości: 153
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Czesc Mamuski,
sto lat sie nie odzywalam, ale jestem jako tako na bierzaco, bo co jakis czas do Was zagladalam.

Ami - wprowadzenie do watku super! Tez sie wzruszylam. Czas tak szybko leci, a nasze maluszki tak szybko rosna. Nawet sie nie obejrzymy, a bedziemy zakladac watek o byciu tesiowymi hehehe

Roxi -nie moge uwierzyc, jakie ten Twoj Norbercik, blizniak mojego Bruna zrobil postepy! Graniem w pilke mnie rozwalilas, my nawet jeszcze porzadnie sie nie czolgamy.

Glizda - trzymam kciuki za slub i wszystkiego naj, naj, naj!

Napisze wkrotce co tam nowego u nas, ale teraz musze leciec, bo mi Bruno cos zapiszczal przez elektroniczna nianie. Sciskam Was mocno, buziaki.
__________________
Moje szczescie
B R U N O - 10 stycznia 2009 !

Renatacr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 08:09   #64
krolowaa
Zadomowienie
 
Avatar krolowaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: rumia
Wiadomości: 1 838
GG do krolowaa
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

dziewczyny mozecie mi polecic jakis środek na katar?
kurcze od tego porannego zaprowadzania córy do szkoły w deszczu ,razem z małym Adas dostał pierwszy w życiu katarek i jest marudny ,chyba mu to przeszkadza.
ale sie rozpisałyscie

---------- Dopisano o 09:09 ---------- Poprzedni post napisano o 08:38 ----------

Bezsennośc jak ogladam zdjęcia na nk to naprawde jestem pełna podziwu ,swietne pomysły co za zdjecia !
ostatnio wzięło mnie cos na tworzenie róznych rzeczy ,szkoda ,ze czasu tak mało ,własciwie to tylko wieczory mam wolne a wtedy to juz niewiele mi sie chce .
zaczełam od szycia róznych pierdół na maszynie ,nakupowałam akcesoriów do techniki decoupage a teraz chetnie zaczełabym haftowac tylko nie bardzo wiem co i jak,musze jakas lekture kupic.aaa i fotografia tez mnie pociaga .
__________________
15.01.2009 - Adaś


http://otworz-oczy.org/?page=1
krolowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 08:36   #65
lucyAS
Zadomowienie
 
Avatar lucyAS
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 124
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Witam z rana
dzis miałąm pobudke o 4 i czuje sie tak -
poradzcie jak przedłuzyc spanie małemu skowronkowi? ja jestem z natury sowa i chetnie pospałą bym dłuzej a wieczorem lubie siedziec do pozna...



Cytat:
Napisane przez krolowaa Pokaż wiadomość
dziewczyny mozecie mi polecic jakis środek na katar?
kurcze od tego porannego zaprowadzania córy do szkoły w deszczu ,razem z małym Adas dostał pierwszy w życiu katarek i jest marudny ,chyba mu to przeszkadza.
ale sie rozpisałyscie

---------- Dopisano o 09:09 ---------- Poprzedni post napisano o 08:38 ----------

Bezsennośc jak ogladam zdjęcia na nk to naprawde jestem pełna podziwu ,swietne pomysły co za zdjecia !
ostatnio wzięło mnie cos na tworzenie róznych rzeczy ,szkoda ,ze czasu tak mało ,własciwie to tylko wieczory mam wolne a wtedy to juz niewiele mi sie chce .
zaczełam od szycia róznych pierdół na maszynie ,nakupowałam akcesoriów do techniki decoupage a teraz chetnie zaczełabym haftowac tylko nie bardzo wiem co i jak,musze jakas lekture kupic.aaa i fotografia tez mnie pociaga .

ja na katar dawałam kropelki nasivin

krolowa - podziwiam cie! przy dwojce dzieci i sama w domu i jeszcze masz czas i siłe i checi zeby cos tworzyc! ja nie mam siły nawet posprzatac czasem albo ze mnie jakis nieudacznik albo nie wiem co...
__________________
GABRYŚ - nasz mały skarb
29. 01. 2009


start - 94 17.12.2011
cel 1 - 90 - osiągnięty
cel 2 - 85 - osiągnięty 24.03.2012
cel 3 - 80 - ........
cel 4 - 75 - .........
cel 5 - 70 - ........
lucyAS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 09:15   #66
aaneczka1984
Zadomowienie
 
Avatar aaneczka1984
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 624
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

witam z rana

krolowaa u nas tez przezywamy pierwszy katarek, no is tosujemy masc majerankową (smaruje pod noskiem) tak mi prztynajmniej doradzono, poza tym krople nasivin, no i wsio. tak czy siak katar leczony trwa tydzien a nieleczony 7 dni

zmykam na dwór bo szkoda siedziec w domciu, mamy rewelacyjną pogode i grzech jej nie wykorzystac na spacery
aaneczka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 09:40   #67
AMILAMIJA
Zadomowienie
 
Avatar AMILAMIJA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 156
GG do AMILAMIJA Send a message via Skype™ to AMILAMIJA
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Mój pediatra za kazym razem powtarza, żeby jak najmniej inwazyjnie w nosek malucha igerować. Jest bardzo delikatny i można pouszkadzać (skutki na cale zycie). Plukanie wodą morską, odciąganie nadmiaru Fridą, nawilżanie powietrza w pokoju (z umiarem). Krople to naprawdę ostateczność i to na max 3 dni. Niestety, katarek u maluchow trwa od 10 do 14 dni...Powodzenia, my walczymy 2 tydzien, ale nam doszedl jeszcze kaszelek.
Bezzsenność, chyba nie dodałaś mnie do znajomych, bo nie mam wglądu w twoją galerię A zdjęcia uwielbiam. TZ kupił dobry aparat i przeważnie ja się bawie, choć zupelnie amatorsko i nie ma co porównywac...
Jak ktoraś pamięta, na ktorej stronie poprzedniego waku jest lista danych na NK (imię i nazwisko oraz nik z Wizazu), to proszę przypomnieć, wkleję na pierwszą stronę jako ściągawkę
Ale sobie dzis pospalamMała zasnęła ok 21.30, jadła ok 19.30 i bylam nastawiona psychicznie na pobudke ok 4 rano a tu niespodzianka. Wstalismy o 8.15 z usmiechem na buzi. Częściej tak!
CHcialam wam polecić super zabawkę. Zasada stara jak swiat, ale udoskonalona - śliczna, fajne melodyjki. Matylda ją bardzo lubi
http://allegro.pl/item759868850_fish...piramidka.html
__________________
MATYLDA 03.02.2009
MATYLDOWE ZĄBKI
AMILAMIJA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-08, 10:58   #68
krolowaa
Zadomowienie
 
Avatar krolowaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: rumia
Wiadomości: 1 838
GG do krolowaa
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

znalazłam w mojej apteczce krople homoepatyczne ''euphorbium'' na ulotce jest napisane ,ze mozna podawac niemowlętom .
pogoda u nas fatalna lało cała noc i dalej nic sie nie zmieniło.
córy do szkoły nie zaprowadziłam ze względu na chorego Adasia,z tymi choróbskami róznie bywa ,zaczyna sie od kataru ...takze lepiej dmuchac na zimne.
__________________
15.01.2009 - Adaś


http://otworz-oczy.org/?page=1
krolowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 11:11   #69
Nenah
Rozeznanie
 
Avatar Nenah
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 947
GG do Nenah
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Witam

u nas po ciężkim wczorajszym dniu, noc wyjątkowo spokojna Kubuś zasnął koło 22:30 i spał do 7:30 Też bym chciała tak częściej A nocka spokojna bo w końcu wczoraj wyrznął się 3 ZĄB i dziś to już inne dziecko, mam nadzieję jeszcze, że apetyt mu wróci.

U nas na szczęście katarek przechodzi, już nie ma co odciągać, a Kubuś już częściej odkaszluje wydzielinę, ale typowego kaszlu nie ma...uffffff...
Także Krolowa, Aaneczka - trzymam kciuki za zdrowie maluszków

Ami - my mamy tą piramidkę Jest super, choć na razie mały ogranicza się do stukania i walenia w nią rękami i nogami oraz przewracania, ale jak się zaświeci i gra to patrzy jak zaczarowany
__________________
Pomóż Martynce - przekaż 1 % podatku dochodowego w zeznaniu PIT wpisując: Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Słoneczko" KRS 0000186434 z dopiskiem:
Martyna Biecka nr 117/B,

Kubusiu Skarbie w końcu jesteś z nami - 17.02.2009 g. 18:35









Nenah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 11:55   #70
krolowaa
Zadomowienie
 
Avatar krolowaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: rumia
Wiadomości: 1 838
GG do krolowaa
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

mój mały zainteresował sie moja kosmetyczka ,spodobało mu sie grzebanie w babskich niezbędnikach
i po co ładowac pieniadze w drogie zabawki? zazwyczaj dzieci wolą bawic sie przedmiotami domowego uzytku
__________________
15.01.2009 - Adaś


http://otworz-oczy.org/?page=1
krolowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 12:02   #71
AMILAMIJA
Zadomowienie
 
Avatar AMILAMIJA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 156
GG do AMILAMIJA Send a message via Skype™ to AMILAMIJA
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

To fakt...najlepsza zabawka to garnek i łyżka drewniana
Mama chciała motywowoać corcię i kupiła jej kilka edukacyjnych zabawek interaktywnych, ale używanych. Sa w bardzo dobrym stanie i spelniaja wszystkie swoje funkcje, a koszt o niebo mniejszy.
__________________
MATYLDA 03.02.2009
MATYLDOWE ZĄBKI
AMILAMIJA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-08, 12:44   #72
krolowaa
Zadomowienie
 
Avatar krolowaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: rumia
Wiadomości: 1 838
GG do krolowaa
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Cytat:
Napisane przez AMILAMIJA Pokaż wiadomość
To fakt...najlepsza zabawka to garnek i łyżka drewniana
Mama chciała motywowoać corcię i kupiła jej kilka edukacyjnych zabawek interaktywnych, ale używanych. Sa w bardzo dobrym stanie i spelniaja wszystkie swoje funkcje, a koszt o niebo mniejszy.
za naszych czasów nie było takich extra zabawek ,tak mi sie wydaje ,ze producenci troche nacjągają ,zabawki sa drogie a te tansze to albo buble albo kawałek plastiku z jedna melodyjka ,która szybko dziecku sie znudzi.
rozwój dziecka mozna stymulowac na inne sposoby .
u mnie jedynym trafnym i zakupem okazała sie karuzelka tiny love ,ostatnio ja sprzedałam poniewaz Adas wstaje w łózeczku i odczepiał ta karuzelke i zwalał na siebie !
no i chodzik to tez dobry zakup mam chicco ma duzo róznych funkcji a mały w nim jest tak szczesliwy ,ze moze chodzic a raczej jezdzic za mama
jak wjezdza do kuchni to wyciaga mi łyzki z szuflady a cieszy sie przy tym jakby Ameryke odkrył
__________________
15.01.2009 - Adaś


http://otworz-oczy.org/?page=1
krolowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 13:31   #73
bratek 06
Rozeznanie
 
Avatar bratek 06
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 543
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009



Ami- trochę poszperałam i znalazłam listę na nk: strona 130 napisane przez Jukol

Glizduniu- wszystkiego naj Kochana!!!!!!!!!!

A u nas pogoda masakra. Leje i czarno jak w..........
Dobrze, że zaliczyliśmy krótki godzinny spacerek przed południem. Teraz moje dziecię śpi, a ja jak zwykle gotuję obiad i jednocześnie siedzę na wizażu To się nazywa uzależnienie

Buziaczki
__________________
10 lutego 2009 zostałam mamą Kubusia
bratek 06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 13:35   #74
aaneczka1984
Zadomowienie
 
Avatar aaneczka1984
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 624
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Cytat:
Napisane przez krolowaa Pokaż wiadomość
mój mały zainteresował sie moja kosmetyczka ,spodobało mu sie grzebanie w babskich niezbędnikach
i po co ładowac pieniadze w drogie zabawki? zazwyczaj dzieci wolą bawic sie przedmiotami domowego uzytku
Cytat:
Napisane przez AMILAMIJA Pokaż wiadomość
To fakt...najlepsza zabawka to garnek i łyżka drewniana
Mama chciała motywowoać corcię i kupiła jej kilka edukacyjnych zabawek interaktywnych, ale używanych. Sa w bardzo dobrym stanie i spelniaja wszystkie swoje funkcje, a koszt o niebo mniejszy.

Dominis tez woli bawic sie wszystkim procz zabawek dla dzidziusiow.
Ale z niego to typowy chłop i tylko wszelkiego rodzaju samuchudziki, rowery i motory go interesują. Poza tym uwielbia grzebac w szafach, niestety najbardziej w tych w ktorych są talezei garnki
a i jeszce nasz sprzet rtv czego mąz nie moze znieść bo to jego "dziecko"

bratek z ktorej czesci Polski jesteś?? bo ja z okolic rzeszowa i u nas słoneczko i z 25 stopni ciepła, tak ze mozna w spodenkach chodzic...ale pewnie i do nas ten deszcz dojdzie!

Edytowane przez aaneczka1984
Czas edycji: 2009-10-08 o 13:45
aaneczka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 13:44   #75
mumi24
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 060
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Hej
jak będę miała więcej czasu doczytam wasze posty, narazie przepraszam ze pisze tylko o nas...

Byliśmy dzisiaj na kontroli Borys zdrowy waży 10,200 kg mieży 77 cm
Ok 4 m-ca zaobserwowałam u niego taką malutką dziurkę nad odbytem ale nic się z niej nie sączyło taki mały zrostek, najpierw pediatra kazała obserwować a dzisiaj dała skierowanie do chirurga, na szczęście załatwiliśmy go od ręki.
po obejrzeniu okazało się ze trzeba zrobić badanie, musimy się położyć na jeden dzień do szpitala (nienawidzę szpitali) oby był to 1 dzień i oby wszystko było ok, tzn żeby w środku to było zrośnięte i nie było żadnego ujścia dla kału.....
beda wypełaniać mu pupkę jakimś płynem, żeby tylko go nie bolało
na szczęście dziecko nie będzie znieczulane, bo tego też bardzo sie bałam
idziemy do szpitala 16 listopada badanie będzie 17
popłakałam sie dzisiaj oczywiscie bo bardzo boję się żeby mała rzecz nie urosła do dużego problemu.
Postaram się nie martwić na zapas
__________________
Mój największy skarb Borysek 09.01.2009

http://s2.pierwszezabki.pl/026/0261949b0.png?3414
mumi24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 14:23   #76
bratek 06
Rozeznanie
 
Avatar bratek 06
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 543
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Aaneczka- jestem z Poznania u nas o 9 rano było 20 stopni a teraz jest 13!!!

Kuba też nie potrzebuje typowych zabawek. Podoba mu się wszystko , co mu w ręce wpadnie. Ostatnio wszystko drapie paluszkami i słucha jaki to ma odgłos . Najbardziej lubi butelkę od wody żywiec hihi.

Mumi- trzymam kciuki za Boryska
__________________
10 lutego 2009 zostałam mamą Kubusia

Edytowane przez bratek 06
Czas edycji: 2009-10-08 o 14:24
bratek 06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 14:48   #77
jukol
Zakorzenienie
 
Avatar jukol
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Koniec świata ...
Wiadomości: 3 403
GG do jukol Send a message via Skype™ to jukol
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Hej kochane Wasz kciuki niestety nie pomogly moglam sie tego spodziewac pecha jakiegos mam i tyle
Jestem wykonczona psychicznie i fizycznie ... echh szkoda gadac
__________________
JAKO MĄŻ I ŻONA


Olinek

Paulinka
jukol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 16:01   #78
bezsenność
Zadomowienie
 
Avatar bezsenność
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 470
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

hejka!

Krolowa- tez mam strasznie pociagi do handmade, ale czas u mnie się topi szybciej niz lód w piekarniku.
Ami - hmmm - dodawałam wszytkie zaprosznia, jak masz czas, to znajdziesz mnie w znajomych naszych forumek - barbara K i 3 osoby na czarno-białym foto

U nas zabawką the best- są nakretki po obiadkach i nocnik

Ja dzis sie pozarłam z meżem- już go do teściowej chcałam odesłać. szkoda gadać.
__________________
20.01.09 Matuszek 28.05.2011 Tutu
Będę znów żoną
bezsenność jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 16:06   #79
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Post Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Jeśli o zabawkach mowa, to u nas furorę robi od kilku dni piłka. Najfajniej jest jak upuszczam ją z wysokości i ta piłka skacze. Młoda rechocze niesamowicie, aż się dusi malutka .
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-08, 19:12   #80
kami1227
Rozeznanie
 
Avatar kami1227
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 533
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Hej hej.
Dzisiaj dopiero teraz się doczekałam chwilki luzu Mój tż wyjechany na kilka dni, więc zamiast sobie posiedzieć to wymyśliłam malowanie w pokoju synka (lat 7) Tośka nawet znosi to grzecznie, bawi się sama, a trochę babcia przyszła i zagadała. Może jakoś do poniedziałku wyjdziemy z tego bajzelu
Ami, Nenah Zazdroszczę nieziemsko śpiących dzieciaczków. Tośka niezależnie od tego co zje, pobudka o 23:30, potem jeszcze koło 4 i wstaje przed 7. Mam czasem tak dość, że udaję, że jej niesłyszę
Mumi - mam nadzieję, że to nic wielkiego. Masz eację, nie martw się na zapas. Trzymam kciuki.
Co do zabawek teraz najlepsze są takie skarpetki z grzechotką z rossmana zamiast na nogi - to do buzi. Piłka też jest świetna! taka dmuchana plażówka.
Muszę już lecieć. Do jutra mamunie.
__________________
Mam kompletną rodzinkę od 26.02.2009r.
Od urodzenia Tosi
kami1227 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 19:57   #81
roxi1980
Zakorzenienie
 
Avatar roxi1980
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 832
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Hej,
ja tak na szybko...
My jutro z samego rana do pediatry - Norbert od wczoraj ma temp., myślałam, że może zęby, ale dostał jakichś zmian na polikach i czole - normalnie wygląda to jak mini opryszczki... boję się, że wirusa nie wygoniliśmy, bo miesiąc temu miał opryszczkowe zapalenie gardła... i teraz podobnie jest - niepokój, kiepski sen, brak apetytu, wymioty bezpośrednio po jedzeniu (po mleku nie) i temp. do 39 st... No nie ma cholera spokoju...
Odezwę się jutro
__________________

roxi1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 20:07   #82
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Smile Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Też zazdroszczę przesypiających noce i śpiących dużo w dzień dzieciaczków... No cóż, okazuje się, że mój egzemplarz do takowych nie należy, ale jak by nie patrzeć ma wiele innych zalet .

Po wieczornym przeglądzie stomatologicznym stwierdzam, iż Jagoda ma 4 zęba. Słodko wygląda z kompletem jedynek górnych i dolnych . Pierwszy ząb wyrżnął się 26 września, a dziś tj. 8 października są już 4 .
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 21:45   #83
Seviljanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 417
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Ami, proszę o dodanie do listy nk - Iwona B-Ł (B) (jestem m.in. już u Roxi )

Nimfetka - ależ wysoka ta Twoja dziewczynka i szczupła

Mumi, Roxi - trzymam kciuki za Wasze dzieciaczki

Siobhan - miło Cię widzieć Zazdroszczę powrotu do kraju....

Jukolku


U nas dalszy ciąg akcji "operacion bikini" I "przespanych nocek"
__________________
Mateuszek 16.02.2009
Seviljanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-09, 06:41   #84
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Dziewczyny, melduje się z domku. Później napiszę więcej, bo teraz musze odgruzować dom!
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-09, 07:18   #85
kami1227
Rozeznanie
 
Avatar kami1227
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 533
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009


Wow! Tośka spała od 21:30 do 5:30 Za to ja niewiele, bo co pół godziny zaglądałam czy oddycha, bo zdziwienie że nie budzi się było OGROMNE! I trochę już od 4 panikowałam. Jestem po prostu beznadziejna
Roxi tak jak mówisz! Nie ma spokoju - nawet jak jest chwilowy spokój Buziaczki dla choruska.
Passion nie zazdroszczę. Chociaż u siebie na "nowym" to nawet sprzątanie miłe: rolleyes: U mnie malowania ciąg dalszy, więc uciekam już do wałka. Nawymyślałam pasków, odcieni i takich tam i teraz mi to tyle czasu na klejenie pochłania, że nie do wiary
__________________
Mam kompletną rodzinkę od 26.02.2009r.
Od urodzenia Tosi
kami1227 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-09, 09:11   #86
AMILAMIJA
Zadomowienie
 
Avatar AMILAMIJA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 156
GG do AMILAMIJA Send a message via Skype™ to AMILAMIJA
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Meldujemy sie, mała gada bawi sie pilotem od TV. Znowu sobie pospałyśmy. Od 21 do 8
Kami, może zacznij sie powolutku przyzwyczjać do prezespanych nocy Jak będziesz spacerowac nocami to małą obudzisz

Kasia, pisz jak tam Norbercik bidulek.
__________________
MATYLDA 03.02.2009
MATYLDOWE ZĄBKI
AMILAMIJA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-09, 10:18   #87
bratek 06
Rozeznanie
 
Avatar bratek 06
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 543
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Witajcie mamusie
Passion- witaj! Brakowało tu Ciebie!

Kasiu_L- Jagódka nieźle się rozpędziła z tymi ząbkami! My mamy od kilku dni dopiero pierwszego. Ciekawe, kiedy będą następne?

Kami- niezła malarka z Ciebie

A ja mam dzisiaj dzień wolny. Jak to dobrze, że w piątki nie pracuję
Za godzinkę wybieramy się na jesienno-zimowe zakupy dla Kuby Może i dla mamusi się coś znajdzie

Buziaczki dla wszystkich
__________________
10 lutego 2009 zostałam mamą Kubusia
bratek 06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-09, 10:24   #88
skoja
Rozeznanie
 
Avatar skoja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 587
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

A my jesteśmy chore . Już myślałam, że nas to ominie :-(
Ja już trzeci dzień, kicham, smarkam i zatoki i ból głowy-tragedia i tylko bym spała. Myślałam, ze z racji karmienia piersią Wiktorkę to ominie, ale niestety nie. Wczoraj ją wzięło. A dziś jest taka biedna i odpłynęła dużo wcześniej niż zwykle. Ciekawe ile pośpi. Biedna! Mam nadzieję, ze jej szybko minie. To jej pierwsze przeziębienie więc mam trochę stresa i co chwilę sprawdzam jej oddech. Każdy kontakt z termometrem i fridą równa się z mega płaczem i wybudzeniem, ech...
Czy dziecko może się udusić przez katar?
Roxi-trzymam kciuki za Norbercika-i daj znać jak tam!
Passion-witamy w polskim ukropie
skoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-09, 10:35   #89
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Ok, mam chwilkę to pisze co u nas. Wakacje super! Upały około 0 stopni, ale kilka basenów i morze do dyspozycji to nie było to męczące. Jasio zachowywał się super. Lot w jedną stronę przespał, a w drugą bawił się zabawkami. W Tunezji zrobił furrorę - wszyscy go zaczepiali, całowali, brali na ręce, a on do wszystkich się usmiechał. Pierwszego i drugiego dnia przeszliśmy trzydniówkę - najpierw temperatura (jeszcze w dniu wylotu), a potem wysypka. A tak poza tym to okaz zdrowia.
Tunezja przepiękna, ale wiele osób narzekało. Nam się podobało, wynajęlismy samochód i jezdźliśmy zwiedzac na własną rękę.
Z postępów Jasia to zaczyna stawać sam, choć raczkowac nie chce! Zębów brak. Zrobił się bardzo sprawny manualnie - łapie rzeczy w 2 paluszki (wskazujący i kciuk) i bada szczególy.
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-09, 11:15   #90
aaneczka1984
Zadomowienie
 
Avatar aaneczka1984
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 624
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

witam mamusie

U nas nadal katarek i z tej racji nocka nieprzespana. Eczoraj małemu było cieżko usnąć (usnoł po 21 a zazwyczaj koło 20 śpi) no i mąz stwierdził ze Dominik zrobił sie upierdliwy, no w koncu musiał sie z nim bawic dłuzej niz 20minut, bo tyle z nim spedza czasu w ciągu doby!!!!
Normalnie myslałam ze skopie mu dupsko
No to je mu powiedziałam, ze taki Dominis jest cały dzien taki marudny i niech se nie myśli ze sie tylko opier...m siedząc w domu. Opieka nad dzieckiem to cieżka praca!!
Nic nie odpowiedział tylko obrazony odwrocił sie plecami i poszedł spac.
Nie wiem czy to jakies przesilenie jesienne czy co ale tak mnie wnerwie moj tż ze szok. Ciągle sie kłócimy, o każdą pierdołke.
Dziwne, znam go 8 lat, a od dnia ślubu to tak jakbym poznawała Go na nowo....jest całkiem innym człowiekiem(niestety negatywnie). Nie wiem, moze obrączki sprawiają ze człowiekowi juz sie nie chce pielęgnować związku?? Juz sie czuje tę pewnosc ze sie jest "przywiązanym" do drogiej osoby>

passion witam po wakacjach

skoja zdrowka życze!!

Edytowane przez aaneczka1984
Czas edycji: 2009-10-09 o 11:30
aaneczka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:27.