Zapuszczanie włosów - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-14, 20:44   #2011
301185
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 509
Dot.: Zapuszczanie włosów

Dla moich baaardzo zle skończył się taki występek. Mnie po nałożeniu rozjaśniacza na hennę wyszedł taki kolor, jak na 1 zdjęciu. Nadal walczę z rudym, dążę do blondu. Obecnie mam krótką fryzurę (zdj. 2), musiałam ściąć włosy, ponieważ po tym samodzielnym rozjaśnianiu strasznie się łamały. Chciałabym do Was dołączyć, chcę zapuścić włosy i potrzebuje wsparcia w chwilach słabości, w których myślę skróceniu włosów. Do trzydziestki chciałabym mieć włosy do pasa.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pomarańcz.jpg (37,0 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 14.06.2011b.jpg (10,6 KB, 52 załadowań)

Edytowane przez 301185
Czas edycji: 2011-06-14 o 20:47
301185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 21:13   #2012
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Zapuszczanie włosów

jaK masz lat 15 to masz spore szanse


ja mialam do czynienia z henna dwa razy i to jescze w czasach licealnych a wiec w czasach starozytnych - produkt kompletnie nie dla mnie i po dzis dzien nie rozumiem ani jego dzialania ani zachwytu nad nim.
ale wiadomo - "co kto lubi i rozumi"
dla mnei jedyna opcja jest byc w kolorze w jakim sie bylam urodzilam - po latach testow na zywym organizmie rozumiem to doskonale - co nie uchornilo mnie pzred probami powrotow do - chocby - naturalnej barwy - tej jaka mam obcenie. a wiec mysi popielaty blond
w tym roku w marcu- po scieciu wiekszej czesci wlosow w kolorze blond - i wyhodowaniu 5 cm odrostu - zrozumialam ze uczynilam wieeelki blad, machnelam sie z powortem na jansy blond i zaczelam zapuszczac na nowo
ot , taki manewr dla zabicia czasu - i zajecia sie czyms
__________________


Edytowane przez laudik
Czas edycji: 2011-06-14 o 21:14
laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 22:08   #2013
301185
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 509
Dot.: Zapuszczanie włosów

W maju 2010r miałam obcięte włosy (zdj. 1) a w maju tego roku była taka długość (zdj. 2). Czy Waszym zdaniem są szanse na realizację celu?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 39tc2.jpg (17,2 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wł kw.jpg (18,8 KB, 37 załadowań)
301185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 22:28   #2014
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 7 537
Dot.: Zapuszczanie włosów

laudik rozwalasz mnie swoimi tekstami

u mnie z rozjasniaczem nigdy nie bylo zle, stosowalam w calym moim zyciu z 5 razy i zawsze bylo ok, to znaczy w sensie przekolorowywania sie, w styczniu 2010 sciagalam brazowy (w sensie czarny co wyszedl) dekoloryzatorem i tez zaraz tego samego dnia kladalam kolor, dzisiaj jednak dekoloryzator by nie pomogl, henna wgryzla sie mocno

na razie jest tak:

- maz wszedl jak suszylam laciata marchewke, przewrocil oczami, zapewnilam ze nie bede narzekac ale machnal reka ze i tak bedei poszedl zrobic nam kawe, przyniosl do lazienki i jak ja nakladalam farbe opowiadal mi o nowym lowisku i metodach na jakie lowil, no i przez to zapomnialam obfotografowac ta laciata marchewke

- nalozylam 2 kolory, mniej razacy na marchewke, bardziej razacy na reszte

- trzymalam 30 min, splukalam, umylam kremem myjacym dla afro (widzisz laudik, cos w tym jest, zanim zaczelam z henna swietnie sprawdzaly sie u mnie kosmetyki Miss Jessie's dla afroamerykanek)

- potem dalam odzywke z tej samej serii zeby je rozczesac i nastepnie maske tez z tej firmy, no i siedze sobie teraz i zastanawiam sie jak bedzie jak juz wysusze wlosy

- problem na przyszlosc - jak utrzymac kolor na tych wlosach, potem zamierzam robic tylko odrosty i calosc co 6 miesiecy ale teraz bedzie to wyzwanie utrzymac kolor na tej rozjasnianej dlugosci jak najdluzej, no i chyba bede co jakis czas podcinac zeby sie tego pozbyc, kurde, a ja tu chce zapuszczac, ale na razie to przyszlosc, jak mi wyszlo fajnie czerwono to bedzie wygladac super do sukienki jaka sobie na slub kupilam - bialo-czarna, zamierzam kupic jeszcze czerwone buty i torebke

no to sie rozpisalam, ide sie splukac
__________________
Fotograf wizerunkowy/biznesowy, portretowy i ślubny
Miłośniczka psiaków, kawy i naleśników
Moja praca i pasja
Blog fotografa
Poza pracą fotografa
Rybiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 23:23   #2015
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Dziewczyny, możecie rzucić okiem i napisać mi czy powinny moje włosy dostać trochę chociaż kopa? bo stosuję 2 tygodnie i nic nie ruszyło.. jakby stoją w miejscu włosy. A widziałam że u niektórych z Was w ciągu tygodnia rosły 1 cm. A u mnie urosły jakieś 3 mm - czyli bez zmian (widzę po odroście)

Zewnętrznie:
1. przed umyciem nakładam na włosy oliwę z oliwek [extra virgin] na 30 - 45 minut
2. mycie:
  • szampon ENERGY SHAMPOO SUBRINA
    - wyciąg z chmielu zmniejsza wypadanie włosów, jednocześnie stymuluje ukrwienie głowy, przyspiesza wzrost włosów i pozostawia je zdrowie i piękne
    - prowitamina B5 - zamyka łuski włosowe i tym samym utrudnia szkodliwym substancjom dostęp do wnętrza włosów. Poprawia strukturę włosów oraz przywraca im wilgotność, elastyczność i połysk. Włosy stają się gładkie i wypielęgnowane oraz mają zdrowy wygląd.
  • ENERGY TONIC SUBRINA
    - tonik przeciwko wypadaniu włosów z wyciągiem z chmielu i prowitaminą B5 zmniejsza wypadanie włosów i jednocześnie przyspiesza ich wzrost
  • REPAIR MASK SUBRINA
    - maska do zniszczonych włosów przznaczona do intensywnej pielęgnacji włosów zniszczonych oraz ich końcówek. Odżywia je i chroni przed wysuszeniem.
3. na noc wcierka: Lotion Seboradin(czarna rzodkiew) + olejek eteryczny rozmarynowy + olejek eteryczny lawendowy
4. rano wcierka z JANTARa
5. Na całą noc 3 razy w tygodniu zostawiam olej na włosach (Vatika kokosowav lub olej kokosowy nierafinowany)


Wewnętrznie:
1. BIOTYNA 1 kapsułka - 5000 mcg (Puritan's Pride)
2. HUMAVIT Z - skrzyp i pokrzywa (2 x dziennie po 3 tabletki)
dziewczyny, a może być tak - bo czytałam w poście z grudnia 2010 - że przy stosowaniu tego wszystkiego włosy bardzo wolno rosną a wystarczy że odstawię coś i będą szybciej rosły? albo coś wymienię?
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 23:54   #2016
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 7 537
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
dziewczyny, a może być tak - bo czytałam w poście z grudnia 2010 - że przy stosowaniu tego wszystkiego włosy bardzo wolno rosną a wystarczy że odstawię coś i będą szybciej rosły? albo coś wymienię?

moze cos w tym byc niestety nie pomoge co wyrzucic bo sama zawsze albo stosuje full albo nic

daje fotki po zakonczeniu eksperymentu, niestety jest za pozno na takie sesje zdjeciowe, musialam wsadzic glowe pod lampe zeby wyszedl kolor, wylaczylam flesza w komorce bo wychodzilo gorzej jak sie swiatlo odbijalo od niego

nie patrzcie na fryz bo tylko wysuszylam suszarka, zadnej stylizacji, nie nie nakladalam zelu ani kremu

fotka pierwsza - to jeszcze z henna 2 tygodnie temu (ful wypas stylizacja - czyli zelek nakaldany na mokre i potem dyfuzor)
fotka druga - po eksperymencie, leb pod zyrandolem, zero stylizacji
fotka trzecia - po eksperymencie, fotka z pozycji ziemi wiec juz ciemniej ale i tak widac chyba ze mam czerwony, zero stylizacji, suszenie suszarka i roztrzepywanie palcami

z koloru jestem zadowolona, dziwne ale z reszty tez, wloski sa troche proste ale nie szkodzi, zmiana mi sie przyda

no to teraz dbam o wloski, skalpik i zapuszczam, oficjalnie

(przy myciu nie wypadl ani jeden wlos, na razie skalp tez ok, troche sie obawialam bo mi rozjasniacz kapnal na skalp w kilku miejscach i troche to czulam po zmyciu jak siedzialam z maska, ale potem po zmyciu farby i ponownym nalozeniu maski wszystko wrocilo do normy)


edit wtorek: fotka 4 - z przed paru minut w swietle dziennym, robione przy szklanych drzwiach na taras, bez lampy (przetrwaly noc prawie idealnie pomimo braku stylizatora)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg przed.jpg (86,5 KB, 99 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg czerwony.jpg (113,6 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg czerwony 1.jpg (106,5 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg czerwony 2.jpg (80,5 KB, 102 załadowań)
__________________
Fotograf wizerunkowy/biznesowy, portretowy i ślubny
Miłośniczka psiaków, kawy i naleśników
Moja praca i pasja
Blog fotografa
Poza pracą fotografa

Edytowane przez Rybiorek
Czas edycji: 2011-06-15 o 06:30
Rybiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 07:40   #2017
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cześć Rybiorku, kojarzę Cię z forum zakręconego
Gdzie się już nie udzielam bo nie mam czasu na dbanie o włosy

Cytat:
Napisane przez 301185 Pokaż wiadomość
Do trzydziestki chciałabym mieć włosy do pasa.
Cytat:
Napisane przez laudik Pokaż wiadomość
jaK masz lat 15 to masz spore szanse

A ile masz lat?
Pocieszę Cię, moje tkwiły w podobnej długości przez całe studia i dodatkowe 4 czy 5 lat (bo rozjaśniałam, suszyłam, męczyłam) a śmignęły dopiero od września 2010 Więc na trzydziestkę będę mieć jakieś 65 cm tralala

Motywująca fota w zał. Znowu mnie TŻ potraktował obiektywem od gory i wyglądam jakbym miała fryz po pas.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1060907.jpg (101,5 KB, 105 załadowań)
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-15, 07:41   #2018
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez Rybiorek Pokaż wiadomość
daje fotki po zakonczeniu eksperymentu
Super masz te kręciołki, dłuższe będą robić jeszcze większe wrażenie
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 08:09   #2019
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez Rybiorek Pokaż wiadomość
laudik rozwalasz mnie swoimi tekstami

u mnie z rozjasniaczem nigdy nie bylo zle, stosowalam w calym moim zyciu z 5 razy i zawsze bylo ok, to znaczy w sensie przekolorowywania sie, w styczniu 2010 sciagalam brazowy (w sensie czarny co wyszedl) dekoloryzatorem i tez zaraz tego samego dnia kladalam kolor, dzisiaj jednak dekoloryzator by nie pomogl, henna wgryzla sie mocno

na razie jest tak:

- maz wszedl jak suszylam laciata marchewke, przewrocil oczami, zapewnilam ze nie bede narzekac ale machnal reka ze i tak bedei poszedl zrobic nam kawe, przyniosl do lazienki i jak ja nakladalam farbe opowiadal mi o nowym lowisku i metodach na jakie lowil, no i przez to zapomnialam obfotografowac ta laciata marchewke

- nalozylam 2 kolory, mniej razacy na marchewke, bardziej razacy na reszte

- trzymalam 30 min, splukalam, umylam kremem myjacym dla afro (widzisz laudik, cos w tym jest, zanim zaczelam z henna swietnie sprawdzaly sie u mnie kosmetyki Miss Jessie's dla afroamerykanek)

- potem dalam odzywke z tej samej serii zeby je rozczesac i nastepnie maske tez z tej firmy, no i siedze sobie teraz i zastanawiam sie jak bedzie jak juz wysusze wlosy

- problem na przyszlosc - jak utrzymac kolor na tych wlosach, potem zamierzam robic tylko odrosty i calosc co 6 miesiecy ale teraz bedzie to wyzwanie utrzymac kolor na tej rozjasnianej dlugosci jak najdluzej, no i chyba bede co jakis czas podcinac zeby sie tego pozbyc, kurde, a ja tu chce zapuszczac, ale na razie to przyszlosc, jak mi wyszlo fajnie czerwono to bedzie wygladac super do sukienki jaka sobie na slub kupilam - bialo-czarna, zamierzam kupic jeszcze czerwone buty i torebke

no to sie rozpisalam, ide sie splukac
do utrzymania koloru na rozjasnianych polecma ci to:
http://www.ukhairdressers.com/store/...utricolorcreme

widzialam nie raz i nie dwa efekty dzialania tego specyfiku i wiem ze to jest taki maly skarb.
to odzywka, ktora naklada sie na 3-10 minut - w zaleznosci od tego czego nam trzeba - na wlsoach czerownych z rozjasniaczem w podkladzie sprawdzi sie znakomicie zeby utrzymac jednolita barwe.

---------- Dopisano o 08:09 ---------- Poprzedni post napisano o 08:04 ----------

po dokladnym obejrzeniu twoich zdjec potwierdzam - nutri color w kolorze red to cos wlasnie dla ciebie.
jak pisalam - to jest odzywka ze splukiwaniem - ale kolor nabudowuje sie lekko wraz z uzywaniem.
przy okazji - ja sama uzywam platinium white platinium nr 1002 - w celu utrzymania ladnego odcienia blond
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 08:18   #2020
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 7 537
Dot.: Zapuszczanie włosów

Redhaired Witch ja Cie kojarze z hennowego kreciolkow to chwilowo nie ma, w sensie po nocy zrobily sie na prawej stronie (fotografowane), lewa prosta. Jednak kolor nadrabia wszystko

laudik
jestes moim natchnieniem kosmetykowym , jeszcze dzisiaj polece do fryzjerskiego sklepu, wiem ze maja te odzywki, a powiedz mi wiesz jak czesto ja nakladac? Myje roznie, ale z reguly co drugi dzien,teraz sprobuje co trzeci. Nakladac tego revlona co ktore mycie? (nie bij ale nigdy nie dbalam o utrzymanie koloru,stosowalam byle co,teraz chce to zmienic)
__________________
Fotograf wizerunkowy/biznesowy, portretowy i ślubny
Miłośniczka psiaków, kawy i naleśników
Moja praca i pasja
Blog fotografa
Poza pracą fotografa

Edytowane przez Rybiorek
Czas edycji: 2011-06-15 o 10:15
Rybiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 09:56   #2021
whiskey
Zadomowienie
 
Avatar whiskey
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 700
Dot.: Zapuszczanie włosów

hej
ja jutro jadę na farbowanie do fryzjera bo już mam mega odrost a przy blondzie wygląda to okropnie
zastanawiałam się czy po wakacjach może nie farbnać się na rudy... no zobaczymy
skoro jutro ffryzjer to pewnie wrócę z krótszymi włosami no ale mam nadzieję, ze tylko trochę krótsze będą.
__________________

odkąd cię poznałam, noszę w kieszeni szminkę.

blog.
whiskey jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-15, 11:25   #2022
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez Rybiorek Pokaż wiadomość
Redhaired Witch ja Cie kojarze z hennowego kreciolkow to chwilowo nie ma, w sensie po nocy zrobily sie na prawej stronie (fotografowane), lewa prosta. Jednak kolor nadrabia wszystko

laudik
jestes moim natchnieniem kosmetykowym , jeszcze dzisiaj polece do fryzjerskiego sklepu, wiem ze maja te odzywki, a powiedz mi wiesz jak czesto ja nakladac? Myje roznie, ale z reguly co drugi dzien,teraz sprobuje co trzeci. Nakladac tego revlona co ktore mycie? (nie bij ale nigdy nie dbalam o utrzymanie koloru,stosowalam byle co,teraz chce to zmienic)
mysle ze wedle uznania.
znam kogos kto dla tego czerwonego efektu stosuje co mycie.
ja swoja stosuje co ktorys raz bo gdybym robila co mycie - mialabym dosc popielaty blond (odzywka moja ma kolor fioletowy).
wiem ze jesli polozysz co drugie mycie to utrzymasz bardzo ladnie czerwony kolor.
z restza - w miare uzywania sama rozpracujesz co jest dla ciebie najlepsze.
jak pisalam to jest odzywka - wiec nie ma w niej nic niszczacego wlosy - wrecz przweciwnie, wlosy po niej sa naprawde fajne.
i co ciekawe nie jest wcale napakowana silikonami - oto sklad (tu akurat brazowej):

aqua, propylene glicol, cetyl alkohol, dicetyldimonium chloride, dimeticone, steramidopropyl dimetylamine, behentrimonium chloride, cetearyl alcohol, cetrimonium chloride, hydroxyethylcellulose, polyquaterium-10, dimeticonol, basic brown 16, basic blue 99, benzyl alcohol, parfum, linalool, hexyl cinnamal, citric acid, lactic acid, methylparaben, propylparaben, methylchloroisothiazoline , metylksothiazoline
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 11:40   #2023
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 7 537
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez laudik Pokaż wiadomość
mysle ze wedle uznania.
znam kogos kto dla tego czerwonego efektu stosuje co mycie.
ja swoja stosuje co ktorys raz bo gdybym robila co mycie - mialabym dosc popielaty blond (odzywka moja ma kolor fioletowy).
wiem ze jesli polozysz co drugie mycie to utrzymasz bardzo ladnie czerwony kolor.
z restza - w miare uzywania sama rozpracujesz co jest dla ciebie najlepsze.
jak pisalam to jest odzywka - wiec nie ma w niej nic niszczacego wlosy - wrecz przweciwnie, wlosy po niej sa naprawde fajne.
i co ciekawe nie jest wcale napakowana silikonami - oto sklad (tu akurat brazowej):

aqua, propylene glicol, cetyl alkohol, dicetyldimonium chloride, dimeticone, steramidopropyl dimetylamine, behentrimonium chloride, cetearyl alcohol, cetrimonium chloride, hydroxyethylcellulose, polyquaterium-10, dimeticonol, basic brown 16, basic blue 99, benzyl alcohol, parfum, linalool, hexyl cinnamal, citric acid, lactic acid, methylparaben, propylparaben, methylchloroisothiazoline , metylksothiazoline
laudik przez Ciebie siedze w pracy jak na szpilkach i czekam az bedzie przerwa na lunch, mam sklep fryzjerski po drugiej stronie ulicy

ale naprawde wielkie dzieki za rady, dumalam co ja teraz zrobie, bo najlepiej farbowac tylko odrost a calosc co jakis czas ale znow wiadomo ze mi sie sporo wyplucze z tych rozjasnionych, naprawde wielkie

wiedzialam ze musze Cie gdzies dopasc na ktoryms watku, podczytywalam watek zapalkowy i smialam sie do lez czasami po Twoich postach (widac przewidzialam ze mozesz mi pomoc)

wyglada na to ze jednak bede zapuszczac z tej dlugosci co mam, wloskom nic nie jest, w dotyku mile, nawet koncowki niezle

no to wielkie zapuszczanie, laudik a gdzie jest ta fotka na ktorej masz takie wloski jak teraz, zobacze jak to u Ciebie i bede sie Toba motywowac, tylko nie mysl o nozyczkach
__________________
Fotograf wizerunkowy/biznesowy, portretowy i ślubny
Miłośniczka psiaków, kawy i naleśników
Moja praca i pasja
Blog fotografa
Poza pracą fotografa
Rybiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 13:37   #2024
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez Rybiorek Pokaż wiadomość
daje fotki po zakonczeniu eksperymentu, niestety jest za pozno na takie sesje zdjeciowe, musialam wsadzic glowe pod lampe zeby wyszedl kolor, wylaczylam flesza w komorce bo wychodzilo gorzej jak sie swiatlo odbijalo od niego

edit wtorek: fotka 4 - z przed paru minut w swietle dziennym, robione przy szklanych drzwiach na taras, bez lampy (przetrwaly noc prawie idealnie pomimo braku stylizatora)
jednak kobieta zmienną jest pokaż się na zakręconym
Dołączam do zapuszczających...widzę znajome twarze, które kojarzą zapewne moją historię włosową wrzucam zdjęcia: styczeń i czerwiec, w maju były podcinane. Tak patrzę i chyba nie jest najgorzej, nie rosną jakoś strasznie wolno
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg styczen.jpg (144,6 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg czerwiec.jpg (155,6 KB, 50 załadowań)
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 13:39   #2025
aknishia
Raczkowanie
 
Avatar aknishia
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: przytulne lokum
Wiadomości: 230
GG do aknishia
Dot.: Zapuszczanie włosów

o ja! wiecie co po prostu je myć i nie obcinać, czesać. jaki problem ludzie
aknishia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 14:05   #2026
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 7 537
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
jednak kobieta zmienną jest pokaż się na zakręconym
ani mi sie sni porzucilam wszystko dla koloru, teraz bede o niego dbac i pal szesc czy w kosmetyku bedzie silikonik, oczywiscie bomba silikonowa odpada ale 1 cz 2 dam rade

glupio teraz sie udzielac na zdrowym watku

Cytat:
Dołączam do zapuszczających...widzę znajome twarze, które kojarzą zapewne moją historię włosową wrzucam zdjęcia: styczeń i czerwiec, w maju były podcinane. Tak patrzę i chyba nie jest najgorzej, nie rosną jakoś strasznie wolno
po podcieciu i tak sa dluzsze (o wiele dluzsze)

no to zapuszczamy razem

Cytat:
Napisane przez aknishia Pokaż wiadomość
o ja! wiecie co po prostu je myć i nie obcinać, czesać. jaki problem ludzie
dziekujemy za rade, czesciowo wykorzystamy
__________________
Fotograf wizerunkowy/biznesowy, portretowy i ślubny
Miłośniczka psiaków, kawy i naleśników
Moja praca i pasja
Blog fotografa
Poza pracą fotografa

Edytowane przez Rybiorek
Czas edycji: 2011-06-15 o 14:16
Rybiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 16:13   #2027
TakaJednaDziwnaOsoba
Wtajemniczenie
 
Avatar TakaJednaDziwnaOsoba
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 655
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez aknishia Pokaż wiadomość
o ja! wiecie co po prostu je myć i nie obcinać, czesać. jaki problem ludzie
no co Ty? Nigdy bym na to nie wpadla;]
To az takie proste?!

Jak tak patrze na Wasze zdjecia:
a) zazdroszcze dlugosci
b) kreciolków-sa przepiekne

Zawsze podobaly mi sie krecone wlosy i co z tego, ze sa lokówki jak po zakreceniu efekt u mnie utrzymuje sie hmm .. max 3h..
__________________
zapuszczam włosy
1.08.2011-12cm
1.09.2011-13cm
Cel: 50 cm
odchudzam się!

suwaczek
TakaJednaDziwnaOsoba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 16:17   #2028
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 7 537
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez TakaJednaDziwnaOsoba Pokaż wiadomość
no co Ty? Nigdy bym na to nie wpadla;]
To az takie proste?!
musialysmy napisac 2 tysiace postow zeby nas ktos oswiecil
__________________
Fotograf wizerunkowy/biznesowy, portretowy i ślubny
Miłośniczka psiaków, kawy i naleśników
Moja praca i pasja
Blog fotografa
Poza pracą fotografa
Rybiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 17:11   #2029
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez aknishia Pokaż wiadomość
o ja! wiecie co po prostu je myć i nie obcinać, czesać. jaki problem ludzie

to porada cos jak z woda toaletowa :
czym tak pachniesz?
- a to woda toaletowa
- cos ty - patrz mam caly zbiornik w domu - nawet nie wiedzialam,
ze mozna sie nia spryskac

---------- Dopisano o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

rybiorek, to ja dla ciebie specjalnie wklejam sklady - bo wiem, ze ty jestes ortodoks a ty mi tu teraz schodzisz na zla droge?
silikonami sie bedziesz okladac ?
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-15, 17:14   #2030
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 7 537
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez laudik Pokaż wiadomość
to porada cos jak z woda toaletowa :
czym tak pachniesz?
- a to woda toaletowa
- cos ty - patrz mam caly zbiornik w domu - nawet nie wiedzialam,
ze mozna sie nia spryskac
kurka wodna, a ja mam dwa zborniki, ale bym pachniala jakbym oba na siebie wylala

laudik
, cos ta piecsetka popularna, byly wszystkie kolorki tylko nie purple red, ale babki powiedzialy ze zamowia wiecej bo zauwazyly ze to popularny kolor i bedzie w przyszlym tygodniu

a w ogole to zachwycily sie moimi wlosami (odwiedzam sklepik regularnie odkad tu pracuje czyli prawie 5 lat wiec widzialy wszystko co mialam do tej pory na glowie)

Cytat:
Napisane przez laudik Pokaż wiadomość

rybiorek, to ja dla ciebie specjalnie wklejam sklady - bo wiem, ze ty jestes ortodoks a ty mi tu teraz schodzisz na zla droge?
silikonami sie bedziesz okladac ?
nie, no wolalabym nie, ale chce cieszyc sie moim kolorkiem, ta odzyweczka co podalas wyglada bardzo fajnie i sie ciesze z tego faktu bo choc tak napisalam to mam jakas wewnetrzna schize i awersje do kosmetykow przeladowanych silikonami (taki jakis odchyl psychiczny), ale jeden czy dwa w skladzie przezyje
__________________
Fotograf wizerunkowy/biznesowy, portretowy i ślubny
Miłośniczka psiaków, kawy i naleśników
Moja praca i pasja
Blog fotografa
Poza pracą fotografa

Edytowane przez Rybiorek
Czas edycji: 2011-06-15 o 17:15
Rybiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 17:24   #2031
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Zapuszczanie włosów

A TAk moja droga - to ty nie wiesz o tym, ze red w tym sezonie to nowy blond ?

co do kupowania - moze powinnas posmigac po stronach - moze sprobuj salon direct - z tego co widze jest:
http://www.salonsdirect.com/product/hair/care-colour-style/hair-colour/nutri-color-creme-500-purple-red-250ml-nc500.
nie wiem ile jedynie pzresylka do irlandii - ale jakbys miala klopot to zawsze moge ci zamowic i puscic .
cena wychodzi jakos 15 funtow po doliczeniu vatu i pzresylki na terenie uk.
ciekawa jestem ile euro krzycza w irlandii?

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------

ja tez nie zazywam silikonow - a to z prostej pzryczyny - czochram sie po nich straszliwe.
i wlosy mam bardziej krecone bez - bo silikony mi strasznie prostuja.
wiec sprwdzam sklady tak z pzryzwyczajenia. bo wole jednak produkty "bez".
a ta odzywka - naprawde naprawde ma doskonaly wplyw na wlosy, nie powoduje u mnei czochrania sie, natomiast kolor buduje przepiekny - i faktycznie czerwony jest ostatnio bardzo popularny.

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

http://www.salonsdirect.com/product/...ed-250ml-nc600

tu jeszcze inny odcien - fire red - brzmi ciekawei
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 17:27   #2032
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 7 537
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez laudik Pokaż wiadomość
A TAk moja droga - to ty nie wiesz o tym, ze red w tym sezonie to nowy blond ?
tu na wizazu to na czerwonym watku wszystkie chca byc jak Rihana ale w Dublinie nie zauwazylam tendencji wzrostowej na czerwien

Cytat:
co do kupowania - moze powinnas posmigac po stronach - moze sprobuj salon direct - z tego co widze jest:
http://www.salonsdirect.com/product/hair/care-colour-style/hair-colour/nutri-color-creme-500-purple-red-250ml-nc500.
nie wiem ile jedynie pzresylka do irlandii - ale jakbys miala klopot to zawsze moge ci zamowic i puscic .
cena wychodzi jakos 15 funtow po doliczeniu vatu i pzresylki na terenie uk.
ciekawa jestem ile euro krzycza w irlandii?


no popatrz nie zerknelam na ceny, patrzylam czy jest 500, takze dzisiaj nie powiem ale moze jutro, tak mnie nakrecilas na ta odzywke ze zaraz jak koncze prace lece na busa zeby byc w centrum przez 18, tam jest drugi fryzjerski i tez widzialam te buteleczki...

dziekuje za oferte (jakby co to skorzystam zebys pamietala)
Cytat:


ja tez nie zazywam silikonow - a to z prostej pzryczyny - czochram sie po nich straszliwe.
i wlosy mam bardziej krecone bez - bo silikony mi strasznie prostuja.
wiec sprwdzam sklady tak z pzryzwyczajenia. bo wole jednak produkty "bez".
a ta odzywka - naprawde naprawde ma doskonaly wplyw na wlosy, nie powoduje u mnei czochrania sie, natomiast kolor buduje przepiekny - i faktycznie czerwony jest ostatnio bardzo popularny.
reklamuj dalej jak jej dzisiaj nie kupie to bede miec w nocy koszmary
__________________
Fotograf wizerunkowy/biznesowy, portretowy i ślubny
Miłośniczka psiaków, kawy i naleśników
Moja praca i pasja
Blog fotografa
Poza pracą fotografa
Rybiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 17:31   #2033
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez Rybiorek Pokaż wiadomość
tu na wizazu to na czerwonym watku wszystkie chca byc jak Rihana ale w Dublinie nie zauwazylam tendencji wzrostowej na czerwien



no popatrz nie zerknelam na ceny, patrzylam czy jest 500, takze dzisiaj nie powiem ale moze jutro, tak mnie nakrecilas na ta odzywke ze zaraz jak koncze prace lece na busa zeby byc w centrum przez 18, tam jest drugi fryzjerski i tez widzialam te buteleczki...

dziekuje za oferte (jakby co to skorzystam zebys pamietala)
reklamuj dalej jak jej dzisiaj nie kupie to bede miec w nocy koszmary
ojoj!
tfu co ja gadam, co ja gadam jaki red ?
chyba mnie posralo, co ja wygaduje
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 17:40   #2034
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 7 537
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez laudik Pokaż wiadomość
ojoj!
tfu co ja gadam, co ja gadam jaki red ?
chyba mnie posralo, co ja wygaduje
juz za pozno,wpadlam w sidla, siedze w busie i przeklinam korki
__________________
Fotograf wizerunkowy/biznesowy, portretowy i ślubny
Miłośniczka psiaków, kawy i naleśników
Moja praca i pasja
Blog fotografa
Poza pracą fotografa
Rybiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 21:36   #2035
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 7 537
Dot.: Zapuszczanie włosów

MAM! niestety ale w centrum jest zawsze drozej ale nie szkodzi, jak baba cos chce to jak to nie kosztuje domu to zaplaci(dalam 18e)

no i mysle czy jutro uzyc w domu otworzylam i obwachalam laudik ale sa skutki uboczne wizyty w tym sklepie, kupilam jeszcze maske, schwarzkop professional do lokow i fal (bez silikonow), sklad fajny z keratyna. zastanawialam sie tez nad taka reperujaca (tez bez silikonow) ale dzielnie odstawilam na polke zdziwilam sie ze schwarzkop ma w ogole takie cos, kiedys dawno uzywalam ich kosmetykow sklepowych ale to bylo daaaawno i nie wiem czy te sprzedawane w marketach tez sa bezsilikonowe. przy nastepnej wizycie obejrze szampon i odzywke ds z tej serii do lokow (bialo niebieskie opakowania)

no to jestem przygotowana do zapuszczania
__________________
Fotograf wizerunkowy/biznesowy, portretowy i ślubny
Miłośniczka psiaków, kawy i naleśników
Moja praca i pasja
Blog fotografa
Poza pracą fotografa
Rybiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 21:42   #2036
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Zapuszczanie włosów

a. i zapomnialam ci powiedziec, ze ta odzywka - a moze raczej kolor ktory sie dzieki niej osiaga - strasznie uzaleznia
i mowie o tym czerwonym, rzecz jasna.

mam tu w okolicy kilka uzaleznionych - jedna kulke koncza - zaczynaja druga.
na szczescie jest i jasna strona mocy - wydluzysz dizeki niej okresy pomiedzy farba i farba
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 08:17   #2037
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 7 537
Dot.: Zapuszczanie włosów

no fajnie, czyli to co malym druczkiem mowisz mi na koncu

niezla z Ciebie saleswoman

a powaznie byloby fajnie farbowac rzadziej a cieszyc sie kolorem, maz tylko westchnal 'koleny spek'
__________________
Fotograf wizerunkowy/biznesowy, portretowy i ślubny
Miłośniczka psiaków, kawy i naleśników
Moja praca i pasja
Blog fotografa
Poza pracą fotografa
Rybiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 19:10   #2038
Amillka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 253
Dot.: Zapuszczanie włosów

Hej dziewczyny Jeszcze niedawno pisząc tutaj miałam fryzurkę 60cm - to był mój pierwszy cel. Pytałam się Was czy ściąć włosy i wiecie, miałam tak jak mi radziłyście ściąć tylko kilka cm, ale u fryzjera zmieniłam zdanie...Podpytałam się dokładnie i rzeczywiście od farbowania bardzo je zniszczyłam. Więc ciachnęłam tak porządnie, bo z 60 na około 35 cm....i teraz są tak troszkę za ramiona. Ale układają się znacznie lepiej i w ogóle...Więc może zacznę zapuszczanie od nowa Tylko tym razem zapuszczanie zdrowych włosów
Wtedy rosły mi różnym tempem, od 1 do nawet ponad 3 cm na miesiąc ;D Zobaczę jak będzie teraz - niczym pogromcy mitów ;D Czy ten o podcinaniu końcówek i szybszym poroście włosów jest prawdziwy

Później dokładnie zrobię zdjęcie żeby to wszystko uwiecznić i móc porównać przed i po ścięciu więc pewnie też je dokładnie zmierzę
__________________
Miłość i nienawiść są dwoma obliczami tego samego.
Witold Gombrowicz
Amillka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 08:29   #2039
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Zapuszczanie włosów

Amillka, jestes bardzo dzielna! Dla mnie zjescie z ok 40cm do 25/26, to było jednak bolesne doswiadczenie (choc poczatkowo sie cieszyłam) ale Twoje 35cm.. Nie ma to jednak jak ponowne zapuszczanie
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 09:36   #2040
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 7 537
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Amillka, jestes bardzo dzielna! Dla mnie zjescie z ok 40cm do 25/26, to było jednak bolesne doswiadczenie (choc poczatkowo sie cieszyłam) ale Twoje 35cm.. Nie ma to jednak jak ponowne zapuszczanie
ja bym wolala nie scinac generalnie, i nie podoba mi sie ponowne zapuszczanie czuje sie glupio w krotkich wlosach, no ale teraz mam nadzieje ze cos ruszy, zaopatrzylam sie kosmetyki na porost tak ze maly magazynek wrecz sie zrobil

a jak u Ciebie? na jakims watku zoczylam ze sie ciachnelas znow
__________________
Fotograf wizerunkowy/biznesowy, portretowy i ślubny
Miłośniczka psiaków, kawy i naleśników
Moja praca i pasja
Blog fotografa
Poza pracą fotografa
Rybiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:55.