amfetamina a zmiana nastroju - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-02, 11:43   #1
michalina121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 219

amfetamina a zmiana nastroju


Kochane - czy spotykałyście sie z chłopakiem, który brał amfetaminę - oczywiście nie przyznaje sie do tego - ale straszne zmiany nastroju - wręcz agresja -a potem ... nic nie pamięta - dziwne

Moja kolezanka nie chce o tym słyszeć, ze jej chłopak to bierze - ale jest wyczynowym sportowcem i myślę, ze dla wzmocnienia sie - coś takiego musi zazywać - - a ona - tylko ryczy mi - po kazdej takiej akcji co robić (( ??????
michalina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 11:48   #2
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: amfetamina a zmiana nastroju

Cytat:
Napisane przez michalina121 Pokaż wiadomość
Kochane - czy spotykałyście sie z chłopakiem, który brał amfetaminę - oczywiście nie przyznaje sie do tego - ale straszne zmiany nastroju - wręcz agresja -a potem ... nic nie pamięta - dziwne

Moja kolezanka nie chce o tym słyszeć, ze jej chłopak to bierze - ale jest wyczynowym sportowcem i myślę, ze dla wzmocnienia sie - coś takiego musi zazywać - - a ona - tylko ryczy mi - po kazdej takiej akcji co robić (( ??????
nie musi i nie może

poza tym amfetamina jest takim właśnie narkotykiem. Zmęczenie, brak jedzenia i snu, wysiłek fizyczny - agresja na "zejściu" to standardowy objaw. Poza tym - długotrwałe przyjmowanie takiego twardego narkotyku spowodować może zmiany w ośrodku nerwowym - paranoje, schizy i agresję. Poza tym amfetamina dla sportowca? sterydy mają podobne skutki jeśli chodzi o agresywne zachowanie.

Tak czy siak - serdecznie współczuję...
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 12:00   #3
michalina121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 219
Dot.: amfetamina a zmiana nastroju

Cytat:
Napisane przez Ptysio5 Pokaż wiadomość
nie musi i nie może

poza tym amfetamina jest takim właśnie narkotykiem. Zmęczenie, brak jedzenia i snu, wysiłek fizyczny - agresja na "zejściu" to standardowy objaw. Poza tym - długotrwałe przyjmowanie takiego twardego narkotyku spowodować może zmiany w ośrodku nerwowym - paranoje, schizy i agresję. Poza tym amfetamina dla sportowca? sterydy mają podobne skutki jeśli chodzi o agresywne zachowanie.

Tak czy siak - serdecznie współczuję...

---------------------------------------------------
a moze faktycznie to sterydy - paranoje - już coś takiego widziałam - kiedyś przyszli do mnie razem i on zaczął wypytywac mnie - co ja z psiapsiółą kombinuję przeciw niemu czy po sterydach też sie ma takie PRZEMYSLENIA???? tak normalnie - to jest świetny facet - ale jak coś wymyśli to tak od razu z grubego działa Problemy ze spaniem jak najbardziej, jeśc sie mu nie chce i .... nie bardzo z seksem - coraz gorzej - wymawia się przemęczeniem sportowym -
michalina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 12:08   #4
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: amfetamina a zmiana nastroju

http://www.u.waw.pl/sterydy.html
http://pl.wikipedia.org/wiki/Adderall
itp, itd...
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 12:38   #5
michalina121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 219
Dot.: amfetamina a zmiana nastroju

ale się naczytałam - kurcze - wszystko się zgadza!!!!!!!!!!!!!!!! tylko jak wyglada ten Adderall???
michalina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 13:48   #6
karta666
Zadomowienie
 
Avatar karta666
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk ;)
Wiadomości: 1 932
GG do karta666 Send a message via Skype™ to karta666
Dot.: amfetamina a zmiana nastroju

Tak, po amfetaminie jest się agresywnym lub nawet ma się myśli samobójcze.
Miałam styczność z chłopakiem który właśnie to brał, zresztą nie tylko..
__________________
"Najprzebieglejszy mężczyzna nie dorówna w fałszu najszczerszej kobiecie."
"Jeśli się chce, by mężczyzna czy chłopiec pożądał danej rzeczy, należy ją jedynie uczynić trudno osiągalną."— Mark Twain
________________

Jestem FIT !


karta666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 19:11   #7
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: amfetamina a zmiana nastroju

Cytat:
Napisane przez michalina121 Pokaż wiadomość
Kochane - czy spotykałyście sie z chłopakiem, który brał amfetaminę - oczywiście nie przyznaje sie do tego - ale straszne zmiany nastroju - wręcz agresja -a potem ... nic nie pamięta - dziwne

Moja kolezanka nie chce o tym słyszeć, ze jej chłopak to bierze - ale jest wyczynowym sportowcem i myślę, ze dla wzmocnienia sie - coś takiego musi zazywać - - a ona - tylko ryczy mi - po kazdej takiej akcji co robić (( ??????
Jeśli ten koleś jest wyczynowym sportowcem, to raczej obstawiałabym sterydy.. Też takie objawy mogą dawać.
__________________

Deede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-03, 13:21   #8
michalina121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 219
Dot.: amfetamina a zmiana nastroju

Faceci to jednak są durne stworzonka - nie ma co !!!!!!!!!!! sami się napedzaja na te swoje osiagnięcia - a ich kobiety u kolezanek wypłakują się w rękaw bo co ..... bo kochają tych cholernych dupków - !!!!!!!!!!!!!!!!
michalina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 13:46   #9
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: amfetamina a zmiana nastroju

obstawiam sterydy
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 17:52   #10
Helga20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 330
Dot.: amfetamina a zmiana nastroju

Podsunąć temu chłopakowi info na temat świadomego śnienia(Lucid Dream) po tym jest o wiele lepsza jazda niż po jakimkolwiek narkotyku a jest to całkowicie zdrowe
Helga20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 20:15   #11
michalina121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 219
Dot.: amfetamina a zmiana nastroju

możesz coś więcej napisac?
----
aaaa znalazłam coś takiego
http://zlotemysli.witryna.org/swiadomy_sen.pdf

Edytowane przez michalina121
Czas edycji: 2007-12-03 o 20:24 Powód: znalazłam stronkę
michalina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-07, 12:38   #12
leuwen
Zadomowienie
 
Avatar leuwen
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 464
Dot.: amfetamina a zmiana nastroju

małe sprostowanie, po zazyciu amfetaminy nie jest sie agresywnym stany agresji mogą pojawiać sie w momencie zejścia tzn jak konczy sie działanie amfetaminy, wtedy organizm jest wycienczony. Amfetaminę wynaleziono jako srodek pobudzajacy i antydepresyjny, był ogólnie dostepny w latach 50tych, zanim dokładnie zbana jego destrukcyjny wpływ na układ nerwowy. Ludzie po spozyciu sa bardzo gadatliwi wyraźnie euforyczni, jednak dla niewoprawnego oka stan w którym sie znajduja nie wzbudza żadnych podejrzeń.
leuwen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-07, 15:46   #13
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: amfetamina a zmiana nastroju

Cytat:
Napisane przez leuwen Pokaż wiadomość
małe sprostowanie, po zazyciu amfetaminy nie jest sie agresywnym stany agresji mogą pojawiać sie w momencie zejścia tzn jak konczy sie działanie amfetaminy, wtedy organizm jest wycienczony. Amfetaminę wynaleziono jako srodek pobudzajacy i antydepresyjny, był ogólnie dostepny w latach 50tych, zanim dokładnie zbana jego destrukcyjny wpływ na układ nerwowy. Ludzie po spozyciu sa bardzo gadatliwi wyraźnie euforyczni, jednak dla niewoprawnego oka stan w którym sie znajduja nie wzbudza żadnych podejrzeń.
tak owszem. i mało głodni i deczko podejrzliwi
a stosowano ją przy leczeniu nadwagi
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:56.