Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-22, 16:25   #4111
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
em nie wiem te byly wystawione, ja bralam bez mierzenia bo mi sie troche spieszylo i nie pytalam o inne rozmairy sa na pewno jeszcze 38, 39 no i kajakowe 42
Ja mam 37. Jutro się tam przejdę, byłoby super gdyby jednak coś się uchowało.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 16:37   #4112
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Pisze troche nielegalnie, bo z pracy Więc ciiiii... Nie wydajcie mnie ...

Przeżyłam dzisiaj szok, na szczęście pozytywny
Rano chciałam umalować rzesy DiorShowem Unlimited (boski cudny idealny), ale dostrzegłam kluchę na szczoteczce, a że nie miałam czasu myc jej to odpakowałam "nieudany" prezent, SuperFulla Avonu. Kurka ale on fajny 1 warstwa - naturalnie rozdzielone rzęsy, nieco pogrubione. 2 - fajnie wymodelowane, mocno pogrubione i lekko wygięte! I trzyma sie do chwili obecnej w niezmienionym kształcie. Fajna rzecz za nieduże pieniadze, tylko mógby bardziej czarny być...

Spóźnione naj dla Agnieszek

Nienawidzę sesji....... Nie mam czasu nawet na Wizaż
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 16:40   #4113
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Pisze troche nielegalnie, bo z pracy Więc ciiiii... Nie wydajcie mnie ...

Przeżyłam dzisiaj szok, na szczęście pozytywny
Rano chciałam umalować rzesy DiorShowem Unlimited (boski cudny idealny), ale dostrzegłam kluchę na szczoteczce, a że nie miałam czasu myc jej to odpakowałam "nieudany" prezent, SuperFulla Avonu. Kurka ale on fajny 1 warstwa - naturalnie rozdzielone rzęsy, nieco pogrubione. 2 - fajnie wymodelowane, mocno pogrubione i lekko wygięte! I trzyma sie do chwili obecnej w niezmienionym kształcie. Fajna rzecz za nieduże pieniadze, tylko mógby bardziej czarny być...

Spóźnione naj dla Agnieszek

Nienawidzę sesji....... Nie mam czasu nawet na Wizaż
Nie wydamy
o, ja się zawiodłam kiedyś na jakimś tuszu Avonu i do tej pory nie tknęłam żadnego.. Pamiętam, że tamten bardzo szybko się rozmazywał i efekt był paskudny.... Ten się nie rozmazuje?
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 16:48   #4114
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Chyba sie muszę przeprowadzić do Krk
Zapraszamy

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Pisze troche nielegalnie, bo z pracy Więc ciiiii... Nie wydajcie mnie ...

Przeżyłam dzisiaj szok, na szczęście pozytywny
Rano chciałam umalować rzesy DiorShowem Unlimited (boski cudny idealny), ale dostrzegłam kluchę na szczoteczce, a że nie miałam czasu myc jej to odpakowałam "nieudany" prezent, SuperFulla Avonu. Kurka ale on fajny 1 warstwa - naturalnie rozdzielone rzęsy, nieco pogrubione. 2 - fajnie wymodelowane, mocno pogrubione i lekko wygięte! I trzyma sie do chwili obecnej w niezmienionym kształcie. Fajna rzecz za nieduże pieniadze, tylko mógby bardziej czarny być...
A ja się przeprosiłam z musowatym Rimmelem, po tym, jak 2000 calorie zaliczył kosz i obraziłam się za perfidne podszczypywanie na Burżuja Clinique jeszcze w drodze (choć już gdzieś w PL, z tego, co mi piszą na Truskawie ), a czymś tuszować się trzeba. No i Rimmel już chyba trochę podsechł, bo już da się nim malować, o dziwo, nawet fajnie podkreśla rzęsy Może nie pogrubia zbytnio, ale dodaje im objętości i ładnie modeluje. Szkoda tylko, że dalej zdarza mi sie nim ciapnąć powiekę Ale ja już tak mam, niestety. Tylko wygięte szczoteczki mi krzywdy nie czynią, te proste, zawsze mnie ciapią
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 16:50   #4115
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Aha.. zapomniałam.. kupiłam sobie paletkę z 5 cieniami. Jakbym ich miała za mało.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 16:51   #4116
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Podobają się wam emu??
Mi nie

W tamtym roku mi staz nie wypalił, a w tym prosze - dziś dzwonili z UM (tam złożyłam podanie o staż) że mnie chcą Trzeba podumać i wypytac o szczegóły


MagJa - masz jakieś umiejętności przewidywania przyszłości Rzeczywiście brak zakupów do końca lutego nie wypalił Kupiłam dziś biolipidową Calmę (to będzie drugie pudełeczko ), mleczko Calma i 3 maseczki w saszetkach. Aaa i róż Miss Sporty In Bloom - chodził za mną od dawno róż beżowo-jasno brązowy

EDYCJA: miało być nie LUTEGO tylko STYCZNIA
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2008-01-22 o 18:18
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 16:52   #4117
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Superfull jest fajny Zużyłam 1 i byłam zadowolona, może się skuszę jeszcze kiedyś na niego.
Tylko wg. mnie mógłby te gumowe ząbki mieć dłuższe i lepiej pogrubiać(dlatego "zdradziłam" go z Telescopic L`Oreala ).
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-22, 17:00   #4118
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Aha.. zapomniałam.. kupiłam sobie paletkę z 5 cieniami. Jakbym ich miała za mało.
Szalejesz, em, szalejesz Strach pomyśleć ile będziesz tego miała w moim wieku

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Podobają się wam emu??
Mi nie
Mi też nie
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
W tamtym roku mi staz nie wypalił, a w tym prosze - dziś dzwonili z UM (tam złożyłam podanie o staż) że mnie chcą Trzeba podumać i wypytac o szczegóły
No proszę, rozchwytywana jesteś. UM, US Gratulejszyn
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
MagJa - masz jakieś umiejętności przewidywania przyszłości Rzeczywiście brak zakupów do końca lutego nie wypalił Kupiłam dziś biolipidową Calmę (to będzie drugie pudełeczko ), mleczko Calma i 3 maseczki w saszetkach. Aaa i róż Miss Sporty In Bloom - chodził za mną od dawno róż beżowo-jasno brązowy
Wiesz, znając Ciebie, to nie trzeba być wróżką, żeby wiedzieć, że nic Ci z nie-kupowania nie wyjdzie Chyba jeśli chodzi o ilość, to kupujesz najwięcej z nasz Przebijasz nawet zizou

A ja się dobrze trzymam, nic mnie nie kusi. W katalogi się nie wczuwam, po sklepach nie chodzę, na Truskawę kasy nie mam. I jest dobrze Jeszcze przed chwilą złożyłam zamówienie w sklepie zoologicznym na żarcie, drapak i różne pierdoły dla kota. Wyszło ponad stówkę, więc tym bardziej nie powinnam nic wydawać na zbędne zachcianki, bo z torbami pójdę, jak przyjdzie spłacać kartę
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 17:04   #4119
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Podobają się wam emu??
Mi nie
bo uroda one nie powalaja ale sa mega cieple, teraz juz wiem jak duzo zalezy od butow - nie zdarzylo mi sie w nich zmarznac, nie przemokly. sa swietne



co do tuszy... moj LD niedzielne popoludnie spedzil otwarty w lazience i jest zdatny do uzywania wespol w zespol z wirtuozem pierwsza warstwa to LD druga to wirtuoz i mam rzesy jak marzenie
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 17:36   #4120
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość

Wiesz, znając Ciebie, to nie trzeba być wróżką, żeby wiedzieć, że nic Ci z nie-kupowania nie wyjdzie Chyba jeśli chodzi o ilość, to kupujesz najwięcej z nasz Przebijasz nawet zizou
Obawiam się, że w tym miesiącu to ja zakupiłam z was najwięcej, ale samobiczowanie dopiero przy zdjęciach pielęgnacji z mieszkania studenckiego (wstydzę się już kolorówkę pstrykać z powodu tej ilości )
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 17:39   #4121
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Nie wydamy
o, ja się zawiodłam kiedyś na jakimś tuszu Avonu i do tej pory nie tknęłam żadnego.. Pamiętam, że tamten bardzo szybko się rozmazywał i efekt był paskudny.... Ten się nie rozmazuje?
Ja też miałam kiedyś jakiś tusz z Avonu, czy nawet dwa i delikatnie mówiąc były do bani. Nigdy już nie kupię.

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
A ja się przeprosiłam z musowatym Rimmelem, po tym, jak 2000 calorie zaliczył kosz i obraziłam się za perfidne podszczypywanie na Burżuja Clinique jeszcze w drodze (choć już gdzieś w PL, z tego, co mi piszą na Truskawie ), a czymś tuszować się trzeba. No i Rimmel już chyba trochę podsechł, bo już da się nim malować, o dziwo, nawet fajnie podkreśla rzęsy Może nie pogrubia zbytnio, ale dodaje im objętości i ładnie modeluje. Szkoda tylko, że dalej zdarza mi sie nim ciapnąć powiekę Ale ja już tak mam, niestety. Tylko wygięte szczoteczki mi krzywdy nie czynią, te proste, zawsze mnie ciapią
Mnie Clinique nieco denerwuje (chociaż uwielbiam go dalej mimo wszystko), to jest strasznie skomplikowany tusz do moich cienkich + gęstych rzęs. Co chwilę wychodzi mi inny efekt.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Podobają się wam emu??
Mi nie
Nie.
Ale nie powiem, przymierzyłam kiedyś i całkiem tam ciepło i miękko w środku, mogłabym ew. mieć takie buty "po nartach".

---

Ja też nic dzisiaj nie kupiłam. I znowu nie dotarłam do apteki na Studencką, bo jak wyszłam z egzaminu to marzyłam tylko o tym, żeby jechać do domu.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-22, 17:40   #4122
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Wiesz, znając Ciebie, to nie trzeba być wróżką, żeby wiedzieć, że nic Ci z nie-kupowania nie wyjdzie Chyba jeśli chodzi o ilość, to kupujesz najwięcej z nasz Przebijasz nawet zizou
ja ostatnio prawie nic nie kupuje [z czysto kosmetycznych rzeczy ]
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 17:43   #4123
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Obawiam się, że w tym miesiącu to ja zakupiłam z was najwięcej, ale samobiczowanie dopiero przy zdjęciach pielęgnacji z mieszkania studenckiego (wstydzę się już kolorówkę pstrykać z powodu tej ilości )
Jak się nic nie chwalisz, to skąd mamy wiedzieć, że Tobie się palma pierwszeństwa należy

A fotki kolorówki też cykaj, bez gadania Ja cały czas czekam na tą "skórę anioła"

Sama też się muszę w końcu zebrać, ale nie wiem czy jeszcze w styczniu mi się uda. Mam teraz kupę roboty, w sobotę przylatuje siostra, w niedzielę jedziemy na jakieś 3 dni na narty (o ile będzie śnieg to na narty, jak nie to, ot tak), potem na chwilę wracamy do Krakowa, potem z rodzicami do domu na jakieś kolejne 2 dni. Ogólnie szalony tydzień mi się szykuje

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja też miałam kiedyś jakiś tusz z Avonu, czy nawet dwa i delikatnie mówiąc były do bani. Nigdy już nie kupię.
Ja wieki temu miałam jakiś wydłużający, po którym strasznie łzawiły mi oczy, a jak wprowadzili SuperFull to próbowałam go od rzyrafki () i byłam mile zaskoczona. Nawet się przymierzałam do kupna, ale jakoś nie wyszło

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mnie Clinique nieco denerwuje (chociaż uwielbiam go dalej mimo wszystko), to jest strasznie skomplikowany tusz do moich cienkich + gęstych rzęs. Co chwilę wychodzi mi inny efekt.
Nie strasz. Moje rzęsy też są i cienkie i gęste i też różnie to z tuszami bywa. Raz ładnie rozczeszą, raz potargają, prawie zawsze pociapią mi powiekę

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
ja ostatnio prawie nic nie kupuje [z czysto kosmetycznych rzeczy ]
Rozumiem, że w takim razie perfumy zaliczasz do chemii Do tej samej kategorii co odświeżacze powietrza

Edytowane przez MagJa
Czas edycji: 2008-01-22 o 17:47 Powód: dopisek
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 17:45   #4124
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
takie ma kolorki (zdjęcie) z tym, że tych ciemnych na pewno nie będzie u nas
Ja kcem Light 1- śliczny żółcioszek

z żeli pod prysznic mam ochotę na Happyful Palmolive i Fruttini imbir i granat- Isa przejdź się do GC i powąchaj bo on pachnie tak słodziutko i egzotycznie własnie I jeszcze bardzo polecam z egzotycznych limitowanki wakacyjne Balea- może jeszcze mają na allegro- AFRIKA i KARIBIK- sama mam oba w kolejce do zużycia i dzielnie powstrzymuję się przed kupnem palmolive i Fruttini, bo dodatkowo na półce stoi arktyczny Oriflame a teraz uzywam kawowej Joanny- tak więc same widzicie, że moja żelomania chyba jest uleczalna i nawet nie kupiłam zimowych limitowanek Balei
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 17:48   #4125
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Jak się nic nie chwalisz, to skąd mamy wiedzieć, że Tobie się palma pierwszeństwa należy

A fotki kolorówki też cykaj, bez gadania Ja cały czas czekam na tą "skórę anioła"

Sama też się muszę w końcu zebrać, ale nie wiem czy jeszcze w styczniu mi się uda. Mam teraz kupę roboty, w sobotę przylatuje siostra, w niedzielę jedziemy na jakieś 3 dni na narty (o ile będzie śnieg to na narty, jak nie to, ot tak), potem na chwilę wracamy do Krakowa, potem z rodzicami do domu na jakieś kolejne 2 dni. Ogólnie szalony tydzień mi się szykuje
Bo nie potrafię prowadzić regularnej spowiedzi ale teraz już stop, bo zdecydowanie przesadziłam, jestem przerażona choć kusi mnie np. mozaika Avonu (Hosenko ), ale tłumaczę sobie że ledwo szachownicę Clinique'a zamówiłam, zaczekam na więcej recenzji
Narty Ci raczej nie wypalą, przynajmniej u nas na zachodzie (i w Czechach) wszystko płynie i mocno pada

Skóra anioła jeszcze nie testowana, na razie zużywałam "ślubny" EL, ale potestuję jutro


Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja kcem Light 1- śliczny żółcioszek

z żeli pod prysznic mam ochotę na Happyful Palmolive i Fruttini imbir i granat- Isa przejdź się do GC i powąchaj bo on pachnie tak słodziutko i egzotycznie własnie I jeszcze bardzo polecam z egzotycznych limitowanki wakacyjne Balea- może jeszcze mają na allegro- AFRIKA i KARIBIK- sama mam oba w kolejce do zużycia i dzielnie powstrzymuję się przed kupnem palmolive i Fruttini, bo dodatkowo na półce stoi arktyczny Oriflame a teraz uzywam kawowej Joanny- tak więc same widzicie, że moja żelomania chyba jest uleczalna i nawet nie kupiłam zimowych limitowanek Balei
Mi żele schodzą w ciągu 2-3tygodni, ale używam samych łagodnych, słabo pieniących, więc szansy na duże zapasy u mnie nie ma a przy każdych mocno perfumowanych i pieniących muszę używać balsamów
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 17:49   #4126
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

z zeli pod prysznic to ja mam jedna sztuke nawet na zapas nie kupuje, bo po co wcale mnie to nie rusza
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 17:56   #4127
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Happyful pachnie grapefruitem, cudnie

Co to jest skóra anioła?
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 18:00   #4128
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Co to jest skóra anioła?
Określenie z którego się nabijam - zostało użyte w opisie pudru rozświetlającego Pure http://www.beautyfly.pl/product_info...cturers_id=251
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 18:24   #4129
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Wiesz, znając Ciebie, to nie trzeba być wróżką, żeby wiedzieć, że nic Ci z nie-kupowania nie wyjdzie Chyba jeśli chodzi o ilość, to kupujesz najwięcej z nasz Przebijasz nawet zizou
Tam miało być że do końca stycznia a nie lutego (nie przesadzajmy znowu do końca lutego mial być zakaz kupna błyszczyków - i mi to wychodzi - póki co )


Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
bo uroda one nie powalaja ale sa mega cieple, teraz juz wiem jak duzo zalezy od butow - nie zdarzylo mi sie w nich zmarznac, nie przemokly. sa swietne

Hmm no mrozów szczegolnych nie ma Ja chodzę w butach w których śmigam w lecie (eee nie klapki, czy sandały ale wiązane pół buty sportowe)


Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Bo nie potrafię prowadzić regularnej spowiedzi ale teraz już stop, bo zdecydowanie przesadziłam, jestem przerażona choć kusi mnie np. mozaika Avonu (Hosenko ), ale tłumaczę sobie że ledwo szachownicę Clinique'a zamówiłam, zaczekam na więcej recenzji
A jeszcze kuszac wkleje zaraz aktualizację styczniową


Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Mi żele schodzą w ciągu 2-3tygodni, ale używam samych łagodnych, słabo pieniących, więc szansy na duże zapasy u mnie nie ma a przy każdych mocno perfumowanych i pieniących muszę używać balsamów

Mi żel starcza na miesiąc/1,5 miesiąca.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-22, 18:29   #4130
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Hmm no mrozów szczegolnych nie ma Ja chodzę w butach w których śmigam w lecie (eee nie klapki, czy sandały ale wiązane pół buty sportowe)
ja mam zawsze zimne stopy czy wiosna, czy lato - stopy jak lod. przy emu ten problem nie istnieje

docieniam je nie przez walory estetytczne - sa po prostu megacieple i megawygodne. kiedy woda mi w kozakach chlupta w emusiach mam suchutko
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 18:29   #4131
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Ja też nie mam szału na żele pod prysznic. Ostatnio lubię mieć dwa naraz, ale to od czasu kiedy dopadła mnie nadwrażliwość zapachowa. Teraz kupiłam sobie St.Ives z lawendą i rumiankiem i chyba jednak muszę kupić jeszcze coś, co pachnie nieco subtelniej.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 18:31   #4132
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

ja mam aktualnie na stanie nivee z lotosem i plyn do kapieli dzonsona, bo ja jednak wole sie kapac niz prysznicowac
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 18:52   #4133
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
ja mam aktualnie na stanie nivee z lotosem i plyn do kapieli dzonsona, bo ja jednak wole sie kapac niz prysznicowac
ja też wolę wannę
ostatnio pokochałam żel Palmolive Tahiti pięknie pachnie morelą (czy tam brzoskwinią..) jest równocześnie peelingiem, ale nie posiada zwykłych drobinek tylko takie malusieńkie brązowe kuleczki wyglądające na pestki z moreli (są naprawdę miniaturowe - nie podrażniają skóry) i nie rozpuszczają się, więc pewnie moje przypuszczenia są słuszne ;D chociaż nie wiem bo napis jest po francusku, a ja nie znam tego języka.
znalazłam jeszcze inne z tej serii, strasznie mnie zachęcają wanilia, kokos.. mandarynka. tylko gdzie ja je kupię....

http://www.colgate.fr/products/perso...e/tahiti.shtml#
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img_news_23_tahiti_peeling.jpg (9,8 KB, 11 załadowań)
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 18:56   #4134
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Polecam żel Nivea HapyTime,pięknie pachnie i jest taki kremowogęsty
Bardzo mi przypadł go gustu. No i pachnie pomarańczami

Dziewczyny, możecie mi coś powiedzieć na temat Virtuose?
Bo chyba bym go chciała
Mam teraz takie biedne rzęsy, szok, wyłysiaałe.
Więc liczę na ten tusz....
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 18:56   #4135
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ja też wolę wannę
ostatnio pokochałam żel Palmolive Tahiti pięknie pachnie morelą (czy tam brzoskwinią..) jest równocześnie peelingiem, ale nie posiada zwykłych drobinek tylko takie malusieńkie brązowe kuleczki wyglądające na pestki z moreli (są naprawdę miniaturowe - nie podrażniają skóry) i nie rozpuszczają się, więc pewnie moje przypuszczenia są słuszne ;D chociaż nie wiem bo napis jest po francusku, a ja nie znam tego języka.
znalazłam jeszcze inne z tej serii, strasznie mnie zachęcają wanilia, kokos.. mandarynka. tylko gdzie ja je kupię....

http://www.colgate.fr/products/perso...e/tahiti.shtml#
W Pl ni mo takich ...
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 19:12   #4136
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
W Pl ni mo takich ...
no właśnie.. a są genialne (przynajmniej ten co ja mam...) mój tata dostał od kogoś i mi podarował może dorwę je w wakacje jak będę we Włoszech (o ile coś wyjdzie z moich planów ) tam powinny być
Edit: przypomniałam sobie o cenie była na nim naklejka 2 euro..
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 20:11   #4137
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Dziewczyny, możecie mi coś powiedzieć na temat Virtuose?
Bo chyba bym go chciała
Mam teraz takie biedne rzęsy, szok, wyłysiaałe.
Więc liczę na ten tusz....
wirtuoz jest cudowny to zdecydowanie moj najlepszy tusz. a przetestowalam juz wiele. niby jest podkrecajacy ale moje rzesy delikatnie pogrubia, wydluza, podkreca - pieknie otwiera oko. szczotka jest genialna - nie za gesta, nie za rzadka. konsystencja tuszu sucha - ale ja takie lubie



wiecie co zauwazylam? ze calkowicie nie kreca mnie juz zwykle drogerie sephory i apteki to jest to
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 20:16   #4138
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
wiecie co zauwazylam? ze calkowicie nie kreca mnie juz zwykle drogerie sephory i apteki to jest to
u mnie jeszcze Inermis z którego zamawiam trudno dostępne zachwalane polskie kosmetyki
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 20:23   #4139
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
u mnie jeszcze Inermis z którego zamawiam trudno dostępne zachwalane polskie kosmetyki
inermis i esentia [cociaz na e. drogawo, ale ceny niektorych trudnodostepnych kosmetykow sa do przezycia ]
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 20:47   #4140
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

No to narazie super opinia dla virtuose, pytanie tylko, jak długo.
Bo już nie raz się przekonałam że coś jest suuuper, a po miesiącu do bani, najczęściej z tuszami.
Zasychają bardzo szybko, ciekawe jak Lancome
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:17.