Do filtromaniaczek:) - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-04-25, 07:09   #2791
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Chocuś, to muszę zaopatrzyć się w ten katalog

Ivvonka, witaj u nas Takim asortymentem od razu sie wkupiłaś
Kate,a propos OT: mnie szlag też trafiał, jak czytałam niektóre wypociny na tamtm wątku. Zeby to chociaż jakąś logikę czy zaplecze merytoryczne miało..., ale nie, po co, lepiej sie mądrzyć i być na "nie" dla zasady. I produkować jakieś nadmiary sarkazmu i zgorzkniałej ironii.
Ale co nas to. Najważniejsze, że mamy swój nowy domek

Czy ten opisywany przeze mnie krem jest nie jest łososiem.
Przypomniało mi się, że w styczniu, nie mogąc dostać emlusji ani mleczka spf 50, dostałam w aptece właśnie ten krem. I to była kolejna odmiana zwykłej 50. A swoją drogą, to przedziwny mam katalog: sprej 40 i 20 jest, a 50 niet. No i łososia nie ma
Hm. Kolejna afera Avenowska: rynek środkowoeuropejski zalewają lewe katalogi. I nie zapominajamy o tajemniczych sprejach z dziwnymi kuleczkami, co to raz są, a raz nie. Archwium A (jak Avene)
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 08:17   #2792
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Czekajcie. To w takim razie jest tak: są trzy kremy Avene łososiowe 50+:
- (1) krem z beżową kropką na opakowaniu z napisem 50+ - krem koloryzujący
- (2) krem z białą kropką z napisem 50+ - krem niebarwiący
- (3) krem z białą kropką z napisem 50+ - krem barwiący

(2) jest partią, która trafiła do Polski przypadkiem
(2) od (3) można odróżnić po składzie: (2) - niebarwiąca ma w składzie caprylic/capric trigliceryde, ale nie ma Iron Oxide, który to jest w (3) - barwiącej.

Czy dobrze to widzę?????????
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 08:22   #2793
cynada
Raczkowanie
 
Avatar cynada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 209
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Kochane może was to zainteresuje, toż to nasze ukochane Avenki?
Sprzedawcę polecam, bo kupowałam u niego- ma ponad 3 tys opinii pozytywnych
http://www.allegro.pl/item100494200_..._wrazliwa.html
http://www.allegro.pl/item100494499_avene_krem_ spf50_sk_sucha_wrazliwa_5 0ml_filtruj.html
http://www.allegro.pl/item100495378_avene_mlecz ko_spf50_sk_wrazliwa_100m l.html
cynada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 08:34   #2794
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez naila
Czekajcie. To w takim razie jest tak: są trzy kremy Avene łososiowe 50+:
- (1) krem z beżową kropką na opakowaniu z napisem 50+ - krem koloryzujący
- (2) krem z białą kropką z napisem 50+ - krem niebarwiący
- (3) krem z białą kropką z napisem 50+ - krem barwiący

(2) jest partią, która trafiła do Polski przypadkiem
(2) od (3) można odróżnić po składzie: (2) - niebarwiąca ma w składzie caprylic/capric trigliceryde, ale nie ma Iron Oxide, który to jest w (3) - barwiącej.

Czy dobrze to widzę?????????
Tak , własnie tak się narobiło .
Kochane filtromaniaczki nie było mnie troszeczkę a tu tyle się narobiło .
Oczywiście w sensie pozytywnym, Przeprowadzamy się .


Cynada, dziekujemy za linki
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 09:07   #2795
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Ivvonka
A to moj zestawik do filtrowania!

Wkupilam sie?
Niniejszym apeluję o nieumieszczanie takowych zdjeć na forum, bo moją skromną osobę zżera zazdorść.
Dziękuję
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 09:12   #2796
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez cynada
Kochane może was to zainteresuje, toż to nasze ukochane Avenki?
Sprzedawcę polecam, bo kupowałam u niego- ma ponad 3 tys opinii pozytywnych
http://www.allegro.pl/item100494200_..._wrazliwa.html
http://www.allegro.pl/item100494499_avene_krem_ spf50_sk_sucha_wrazliwa_5 0ml_filtruj.html
http://www.allegro.pl/item100495378_...iwa_100ml.html
Nie chcąc robić reklamy mogę jednak z czystym sumieniem polecić tego sprzedawcę - kupowałam 2 razy i za każdym było wsztstko w porządku.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 09:25   #2797
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Naila, dobrze podsumowałaś Avenkowe zamieszanie

Paula, dobrze, że już jesteś.
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-25, 09:31   #2798
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez naila
Czekajcie. To w takim razie jest tak: są trzy kremy Avene łososiowe 50+:
- (1) krem z beżową kropką na opakowaniu z napisem 50+ - krem koloryzujący
- (2) krem z białą kropką z napisem 50+ - krem niebarwiący
- (3) krem z białą kropką z napisem 50+ - krem barwiący

(2) jest partią, która trafiła do Polski przypadkiem
(2) od (3) można odróżnić po składzie: (2) - niebarwiąca ma w składzie caprylic/capric trigliceryde, ale nie ma Iron Oxide, który to jest w (3) - barwiącej.

Czy dobrze to widzę?????????
Jesteś wielka Naila, wszystko się zagadza. Zgłębiłaś arkana Avene.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 10:24   #2799
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Dziewczeta, lece w ten weekend do Polski, moze wam cos przywiezc z Francji..? Contax mnie juz prosila o Avenke w spray'u.
Ja dopiero poczatkujaca z filtrami, bo nie mialam czasu sie przekopac przez ten watek i artykuly, ale juz na dzien dobry powiedziano mi, ze probek do kremow ochronnych z wysokim filtrem nie ma :/
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 10:28   #2800
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez jowisia
Dziewczeta, lece w ten weekend do Polski, moze wam cos przywiezc z Francji..? Contax mnie juz prosila o Avenke w spray'u.
Ja dopiero poczatkujaca z filtrami, bo nie mialam czasu sie przekopac przez ten watek i artykuly, ale juz na dzien dobry powiedziano mi, ze probek do kremow ochronnych z wysokim filtrem nie ma :/
Mnie intersuje TYLKO cena jaka jest za ten spray we Francji.
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 10:28   #2801
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Avenko- obłęd jakiś

no i masz babo placek
i lepiej się o nic nie pytaj
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-25, 10:28   #2802
katiia
Raczkowanie
 
Avatar katiia
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 359
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Kate30
Podbijam pytanie Hexxany, czy twój krem był w białym pudełeczku czy w pomarańczowym?
Oglądałam wszystkie nowe zestawy w aptekach i naprawdę nie widziałam ani razu zestawu z kremem 50+ w pomarańczowym pudełku - z białym owszem (mineralnym).
Jeśli w pomarańczowym to bardzo zła wiadomość. Infolinia Avene znów zrobi się gorąca .
Ja również widziałam wczoraj w aptece taki zestaw: krem do cery suchej i wrażliwej w pomarańczowej tubce z białym kółeczkiem( potencjalny łososiowy łosoś)+woda termalna+ jakieś 2 próbki, nie przyjrzałam się jakie.
katiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 10:46   #2803
Rhiannon
Raczkowanie
 
Avatar Rhiannon
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 420
GG do Rhiannon
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Uff... Przeczytałam w końcu wszystkie posty, które narosły przez weekend . Również bardzo sie cieszę, że będzie nowe, bardzo pozytywne forum. I gratulacje dla dziewczyn trwardo broniących swojego stanowiska A co do zabierania karmy za odmienne poglądy, to tego się nie spodziewałam Sama zastanawiam się teraz nad sensem "karmowania"
A teraz wracając do tematu. Nie udało mi się zdobyć próbek Avene w Krakowie Nigdzie jeszcze nie było dostawy. Czemu ten Kraków taki zacofany perfumiarsko i filtrowo? Oliczko : w aptece na Gertrudy pani powiedziała, że bardzo rzadko dostają jakiekolwiek próbki . Chyba miałaś szczęście po prostu. Ale dziękuję za dobre chęci
Zdobyłam za to próbki Vichy dla dzieci 50+ i mleczka żelowego 30 do ciała, Antheliosa DP, SVR 50 i samoopalacza LRP.
Wczoraj wypróbowałam DP. Pieknie sie wchłania, prawie do matu, zostawia tylko taki delikatny, naturalny połysk. Skóra wygląda pieknie Tylko czemu tak podrażnia oczy Łzy ciekły mi strumieniami... A już sie cieszyłam, że znalazłam idealny filtr. Vichy dla dzieci próbowałam narazie jedynie do ciała, bo mam dość sporo próbek, a brakuje mi produktów z filtrami, bo nie mogę się zdecydować, co kupić . Ale Vichy ok. Troszkę się lepi, błyszczy odrobinkę na ciele, jak po lekko natłuszczającym balsamie. Takze efekt ładny. Reszty narazie nie próbowałam.
Mam pytanie jeszcze : czy istnieje filtr, który uzywając go NA CIAŁO nie będzie lepiący? Bo jak sobie wyobraziłam spaliny/ wiatr + piasek/ prace w ogródku po filtrowaniu ciała to trochę się zmartwiłam. Nikt nie chce przeciez chodzic brudny czy zakurzony . Wchłania się Wam jakieś mleczko bez lepienia? Czy może to nie jest możliwe przy filtrach? Zaznaczam, że chodzi mi o stosowania na ciało .
Rhiannon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 11:20   #2804
aanusza
Raczkowanie
 
Avatar aanusza
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 76
Dot.: Do filtromaniaczek:)

mam głupie pytanie, ale powiem szczerze, że juz kompletnie straciłam orientację co jest łososiowym łososiem a co nim nie jest...
czy to jest łososiowy łosoś???
http://www.allegro.pl/item100494499_...l_filtruj.html
aanusza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 11:23   #2805
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez aanusza
mam głupie pytanie, ale powiem szczerze, że juz kompletnie straciłam orientację co jest łososiowym łososiem a co nim nie jest...
czy to jest łososiowy łosoś???
http://www.allegro.pl/item100494499_...l_filtruj.html
AAnusza, teraz po pudełku już nie poznamy. Jesli masz ochotę kupić ten krmeik musisz wysłać sprzedawczyni maila z pytaniem o skład. I tak: jeśli w skłądzie będzie IRON OXIDE to znaczy że to "łososiowy łosoś", jeśli nie bezie iron oxide, a będzie za to CAPRIC/CAPRYLIC TRIGLICERYDE, to znaczy że to wersja biała.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 11:26   #2806
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Problem w tym Aanusza, że łososiowy łosoś i biały łosoś mają taką samą nazwę i takie samo opakowanie. Odróżnić ich można dzięki składowi i oczywiście kolorowi kremu.
Na polskim rynku powinien być tylko łososiowy łosoś. Na infolinii Avene wyjaśniono Kate, że próbki białego łososia są pomyłką na naszym rynku. Ale teraz okazuje się, że biały łosoś mógł pojawić się również w pełnowymiarowych opakowaniach.

chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 11:29   #2807
aanusza
Raczkowanie
 
Avatar aanusza
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 76
Dot.: Do filtromaniaczek:)

dzięki L_V masz oczywiście rację,
już wysłałam pytanie, zobaczymy czy będzie mu się chciałao napisać skład...
Chocolatka też dziękuję
aanusza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 11:31   #2808
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Kate30
Podbijam pytanie Hexxany, czy twój krem był w białym pudełeczku czy w pomarańczowym?
Oglądałam wszystkie nowe zestawy w aptekach i naprawdę nie widziałam ani razu zestawu z kremem 50+ w pomarańczowym pudełku - z białym owszem (mineralnym).
Jeśli w pomarańczowym to bardzo zła wiadomość. Infolinia Avene znów zrobi się gorąca .

W aptece Savima jest dostepny zestaw kremu 50+ w pomaranczowym opakowaniu,jednak czekam na info ze skladem-dam znac jak sie czegos dowiem
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 11:32   #2809
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez chocolatka
Problem w tym Aanusza, że łososiowy łosoś i biały łosoś mają taką samą nazwę i takie samo opakowanie. Odróżnić ich można dzięki składowi i oczywiście kolorowi kremu.
Na polskim rynku powinien być tylko łososiowy łosoś. Na infolinii Avene wyjaśniono Kate, że próbki białego łososia są pomyłką na naszym rynku. Ale teraz okazuje się, że biały łosoś mógł pojawić się również w pełnowymiarowych opakowaniach.

Choco, czytasz mi w myślach czy jak? Od pewnego czasu piszemy swoje odpowiedzi niemalże w tym samym momencie, hehe
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-25, 11:38   #2810
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez L_V
Choco, czytasz mi w myślach czy jak? Od pewnego czasu piszemy swoje odpowiedzi niemalże w tym samym momencie, hehe
Ta telepatia zaczyna mnie niepokoić... Czy to jest bezpieczne?

Dzisiaj znowu nałożyłam białego łososia (tego z próbki). I czuję się tak jakbym na twarzy miała tylko podkład. Mam po prostu wrażenie, że po umyciu buzi nie nałożyłam żadnego kremu, tylko od razu podkład Rozumiem, że ten krem się dobrze wchłania, ale żeby aż tak? (Oczywiście zaznaczam, że jestem w trakcie stosowania Diacnealu)
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 11:42   #2811
anggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 54
Dot.: Do filtromaniaczek:)

aanusza napisz jak tylko bedziesz wiedziała coś o tym skałdzie , bo tez mam na niego chetkę

Alchemiczko jak Twoj LPR AL ??? dobrze sie sprawuje nadal ?? czy jakies inne odczucia po kilku dnaich stosowania ??
anggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 11:45   #2812
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez chocolatka
Ta telepatia zaczyna mnie niepokoić... Czy to jest bezpieczne?

Dzisiaj znowu nałożyłam białego łososia (tego z próbki). I czuję się tak jakbym na twarzy miała tylko podkład. Mam po prostu wrażenie, że po umyciu buzi nie nałożyłam żadnego kremu, tylko od razu podkład Rozumiem, że ten krem się dobrze wchłania, ale żeby aż tak? (Oczywiście zaznaczam, że jestem w trakcie stosowania Diacnealu)
Hehe, moze sobie sprawie na urodziny gustowny kask chroniący przed wykradaniem myśli..

A co do wchłanialności kremu Avene. JA tez lecę na kwasach i wszystko się we mnie super wchłania, mimo że skóry nie mam przesuszonej - dbam o to by była nawilżona. Generalnie zauważyłą, że odkąd stosuje te kwasy to moja skóra lepiej przyjmuje kosmetyki.
Troche się jednak martwię, że jak zmniejszę częstotliowść BHA na lato [a AHA odstawie], to moja skóra nie będzie juz tak chłonęła...ale, co ja się martwię na zapas.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 11:48   #2813
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez geonia
Dziekuje Hexxano, dostalam dzis taka probeczkę, napisy się zgadzaja, pudełko też , tylko , ze to emulsja, a nie krem.
Rozumiem, ze lepszy jest krem zwany łososiem?
Przepraszam, ze zadaję być może głupie pytania, ale muszę znaleźć czas i jeszcze raz zagłebić się w lekturze.

Jak dla mnie wlasnie KREM jest rewelacyjny;jednak warto zwrocic uwage na sklad podczas zakupu aby mial w skladzie IRON OXIDES bo wtedy to bedzie wlasnie TEN lososiowy losos

Aanusza krem z aukcji to wlasnie ten poszukiwany losos;sprzedawca wg mnie sprawdzony -tez skusilam sie na ten krem bo cena jest atrakcyjna a pare dni temu u Paoli zlicytowalam Diroseal Avene na ktory mialam chrapke-bo okazal sie rewelacyjny dla mnie teraz pozostanie tylko poczekac na przesylke.Przy okazji zrobie sobie zapas owego kremu.

Zadzwonilam do babki od aukcji-ma sprawdzic sklad i jutro powinnysmy juz cos wiedziec-w kazdym razie powiedziala,ze te krem ma z nowej dostawy-tegorocznej.Miejmy nadzieje,ze nie bedzie to przekombinowany losos-okreslilam jasno co powinien zawierac w skladzie
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 12:02   #2814
aanusza
Raczkowanie
 
Avatar aanusza
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 76
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez anggie
aanusza napisz jak tylko bedziesz wiedziała coś o tym skałdzie , bo tez mam na niego chetkę
jasne! jak tylko dostanę odpowiedź to napiszę na forum
aanusza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 12:07   #2815
aanusza
Raczkowanie
 
Avatar aanusza
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 76
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Hexxana
Aanusza krem z aukcji to wlasnie ten poszukiwany losos;sprzedawca wg mnie sprawdzony -tez skusilam sie na ten krem bo cena jest atrakcyjna a pare dni temu u Paoli zlicytowalam Diroseal Avene na ktory mialam chrapke-bo okazal sie rewelacyjny dla mnie teraz pozostanie tylko poczekac na przesylke.Przy okazji zrobie sobie zapas owego kremu.

Zadzwonilam do babki od aukcji-ma sprawdzic sklad i jutro powinnysmy juz cos wiedziec-w kazdym razie powiedziala,ze te krem ma z nowej dostawy-tegorocznej.Miejmy nadzieje,ze nie bedzie to przekombinowany losos-okreslilam jasno co powinien zawierac w skladzie
w takim razie czekmy na wieści z niecierpliwością, a jesli się okaże, że to ten to kupie chyba w ilości hurtowej, bo lata z mleczkiem na paszczy to chyba nie wytrzymam, zwłaszca, że odstawię kwasy...
aanusza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 12:19   #2816
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Do filtromaniaczek:)

No i klapa moje panie!
Byłam dziś w aptece odebrać swojego łososia z nowej dostawy - bez pytania otworzyłam tubkę i niestety był BIAŁY!!!!!
Pani wcześniej zainteresowana przeze mnie białymi próbkami, nie zdziwiła się wcale - otóż wg niej - po rozmowie z dostawcą Avene łososiowej 50 można już powiedzieć goodbye! Została zastąpiona białą ze zmienionym składem, gdyż łososiowa była oskarżana o mazanie się.
Takie info i tyle.
Ostatecznie wzięłam tonującą zamiast białego łososia, ale do infolini nie dzwonię już bo szczerze powiem, że super wykwalifikowane panie przy telefonie mnie dobijają. Nie tylko twierdziły, że próbki są pomyłkowe, ale że rozmawiały o tym z samym product managerem z Francji!!!!
Ręce opadają. Zresztą gdy zgłosiłam im problem pierwszy raz zdawały się nie rozumieć co do nich mówię i kazały zadzwonićpopołudniu - to już świadczy o ich kwalifikacjach i szerokiej wiedzy.
Na maila w sprawie kuleczek w sprayu też czekam już dni kilka bez odzewu.
Także nie ma wyjścia - trzeba czytać składy, lub bezczelnie otwierać tuby, ale na łososiową 50+ z nowej dostawy już bym nie liczyła .
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 12:27   #2817
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Do filtromaniaczek:)

No to mnie załamałas Kate. Przecież nie zrobię sobie zapasów na 30 lat
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 12:30   #2818
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Kate30
No i klapa moje panie!
Byłam dziś w aptece odebrać swojego łososia z nowej dostawy - bez pytania otworzyłam tubkę i niestety był BIAŁY!!!!!
Pani wcześniej zainteresowana przeze mnie białymi próbkami, nie zdziwiła się wcale - otóż wg niej - po rozmowie z dostawcą Avene łososiowej 50 można już powiedzieć goodbye! Została zastąpiona białą ze zmienionym składem, gdyż łososiowa była oskarżana o mazanie się.
Takie info i tyle.
Czy te wspaniałę firmy kosmetyczne zawsze muszą coś ulepszać i w ostateczności coś chrzanią .
A tak przy okazji tego mazania się , o którym to ja pisałam. Ja nie dawałam żadnego cynku do Francji, że łososiowa się mażę, więc to nie ja.
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 12:39   #2819
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Paula07
Czy te wspaniałę firmy kosmetyczne zawsze muszą coś ulepszać i w ostateczności coś chrzanią
Paula07 dzisiaj wypróbowałam fluid Biodermy SPF 100, i dziwię się sobie że dopiero teraz to zrobiłam, jak już zmienili skład. Czeka mnie kursik po aptekach w poszukiwaniu starej wersji. .
Na twarzy wchłania się do matu. Jest po prostu fantastyczny.
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 12:57   #2820
Angie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 37
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez jowisia
Dziewczeta, lece w ten weekend do Polski, moze wam cos przywiezc z Francji..? Contax mnie juz prosila o Avenke w spray'u.
Ja dopiero poczatkujaca z filtrami, bo nie mialam czasu sie przekopac przez ten watek i artykuly, ale juz na dzien dobry powiedziano mi, ze probek do kremow ochronnych z wysokim filtrem nie ma :/
Jowisiu,

jak sa ceny filtrow we Francji (interesuja mnie Avena i Bioderma), bo lece pod koniec maja do Marsylii...

pozdrawiam
Angie
Angie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:36.