Do filtromaniaczek:) - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-04-25, 17:19   #2851
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez anggie
oj kochane , czy to aby nie panika z tym brakiem "łososiwego łososia "

jak widać na Allero Pani ma , napisła jednej z was ze to z tegorocznej dostawy , wiec .... chyb ajednak jest

Zobacze na własnej buźce bo kupilam u niej .

A swoja droga to niezła rekalme ma na WIZAŻU

na hasło wizaz powinna dawac jeszcze znizke
Z tegorocznej może, ale z wiosennej raczej nie.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 17:21   #2852
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Kurczę, ja już nie wiem co myśleć Zaopatrzać sie na zapas, czy wyluzować A co jak nam łosoś zniknie?

Jeszcze jedna sprawa. Naprawdę nie rozumiem dlaczego te firmy kosmetyczne tak majstrują w składach, i to na niekorzyść


Dzisiaj nałożyłam na twarz mleczko Biodermy, a na to jak zwykle odrobinkę tonującej...
I oto jestem, aby Wam ogłosić, że w składzie tonującej Biodermy też majstrowali
Wcześniej używałam odlanej "starej wersji", dzisiaj pierwszy raz nałożyłam "nową wersję" (Erato )

- nowa ma takie śmieszne czarne kropeczki, jak w cynamonie, ale to tylko w opakowaniu, kropeczki znikają
- rzadsza konsystencja sprawiająca wrażenie "śmietankowatej"
- mniejsze nasycenie koloru, musiałam nałożyć jej trzy razy większą odrobinkę aby moja twarz przybrała po mleczku normalny, ludzki kolor
- mam wrażenie, że ma trochę inny kolor, bardziej ciepły, już nie aż tak indiański

Jak dotąd wszystko pięknie, ale ma też wadę Wcześniej na mleczko (które moja skóra chłonie w wielkich ilościach jak gąbka) nakładałam tonującą i byłam PRAWIE matowa, mogłam wyjść do ludzi, wyglądałam po prostu normalnie... Ta nowa się świeci, bardzo się świeci A myślałam, że się wycwaniłam i już nie muszę skrobiować. Oczywiście po naskrobiowaniu się wszystko jest w porządku.

Ot moja subiektywna, przydługa relacja
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 17:23   #2853
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Ivvonka
Na pewno opisze, ale raczej w osobnych watku, bo Green Peel bazuje wylacznie na ziolach Czekam z niecierpliwoscia na nowe forum
Jestem bardzo ciekawa Twoich wrażeń. Ja robiłam "szramkowy" peeling chyba ze trzy razy, ale to już było ładnych parę lat temu...

A tak w ogóle, Dziewczyny, już trzeba zacząć myśleć, jak podzielić robotę na nowe forum Macie jakieś pomysły na wątki, tematy? W sumie nawet fajnie, że będzie biochemiczne, a nie tylko filtrowe
Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 17:29   #2854
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez beoneself
Kurczę, ja już nie wiem co myśleć Zaopatrzać sie na zapas, czy wyluzować A co jak nam łosoś zniknie?

Jeszcze jedna sprawa. Naprawdę nie rozumiem dlaczego te firmy kosmetyczne tak majstrują w składach, i to na niekorzyść


Dzisiaj nałożyłam na twarz mleczko Biodermy, a na to jak zwykle odrobinkę tonującej...
I oto jestem, aby Wam ogłosić, że w składzie tonującej Biodermy też majstrowali
Wcześniej używałam odlanej "starej wersji", dzisiaj pierwszy raz nałożyłam "nową wersję" (Erato )

- nowa ma takie śmieszne czarne kropeczki, jak w cynamonie, ale to tylko w opakowaniu, kropeczki znikają
- rzadsza konsystencja sprawiająca wrażenie "śmietankowatej"
- mniejsze nasycenie koloru, musiałam nałożyć jej trzy razy większą odrobinkę aby moja twarz przybrała po mleczku normalny, ludzki kolor
- mam wrażenie, że ma trochę inny kolor, bardziej ciepły, już nie aż tak indiański

Jak dotąd wszystko pięknie, ale ma też wadę Wcześniej na mleczko (które moja skóra chłonie w wielkich ilościach jak gąbka) nakładałam tonującą i byłam PRAWIE matowa, mogłam wyjść do ludzi, wyglądałam po prostu normalnie... Ta nowa się świeci, bardzo się świeci A myślałam, że się wycwaniłam i już nie muszę skrobiować. Oczywiście po naskrobiowaniu się wszystko jest w porządku.

Ot moja subiektywna, przydługa relacja
A to ciekawe Wiesz, ja wcześniej nie używałam tonującej, tylko krem biały i fluid. Więc nie wiem, co się w tym składzie zmieniło W każdym razie sprawdzałam i ta "nowa" tonująca nie zawiera alkoholu. W przeciwieństwo do nowego "przekombinowanego" fluidu Którego jeszcze nie mam , zużywam stare zapasy
Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 17:31   #2855
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez charmider
Przepraszam czy ktoś zaspokoi moja ciekawośc i wytłumaczy co to za sprawa z innym podforum

i jeszcze chciałam zapytać jakimi miarakami odmierzacie te dwa mililitry bo ja narazie robie to na oko (wiem że ma być durzo i buzia ma mi się świecić
) wiem że już było o tych miarkach od syropu, i wogule ale jak poprosze to dadzą mi to w aptece?
Robię sobie miarkę ze strzykawki. Opisywałam już kiedyś mój patent w tym wątku: strona 29 post nr 855

Cytat:
Napisane przez Alchemiczka :D
Zrobię mały powrót do tematu, który już kiedyś był poruszany w tym watku, mianowicie odmierzanie odpowiedniej ilosci kremu z filtrem

Jak pamiętamy ok. 2,5 ml na twarz i szyję, zaś na samą twarz ok. 1,8 ml

Zmeczona odmierzaniem filtra za pomocą płaskiej łyzeczki od syropu o poj. 5 ml i kresce na środku 2,5 ml opatentowałam nowy sposób, oto on:
- kupiłam w aptece strzykawkę o poj. 10 ml,
- w domu obciełam ja nożem tak, że zrobiła się z niej miarka o poj. 2,5 ml,
- potem w celu łatwiejszego posługiwania się tą miarka ucięłam nozem jeszcze ten "dziubek", który każda strzykawka ma na dole.

Teraz odmierzam filtr błyskawicznie, następnie z "miarki" aplikuję na twarz i wmasowywuję, resztki, które zostają na "miarce" nabieram na palec i potem na buzię Nie "bawię się" już tyle z samym odmierzaniem, co gdy użwyałam łyżeczki od syropu
Pozdrawiam serdecznie
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 17:43   #2856
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Hehe, Alchemiczko bardzo fajny pomysł Mnie tez moja miarka od syropoów niesamowicie wkurza;/ zawsze jak juz próbuje odmierzyc to 2ml (nigdy nie widzę tej kreseczki) musze wstrząsnąc tą łyżeczką i ułamała mi si.ę przez ta ta rączka, a ostatnim razem całe 2 ml pociekło mi na moj spodnie ledwo się sprało
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 17:48   #2857
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Hexxana
Smutne jest to,ze zawsze znajdzie sie ktos,kto na przekor innym bedzie chcial udowodnic szczyt glupoty-ale tak to juz bywa....
Karma niczemu dobremu nie sluzy-jedynie ukazuje jaka potrafi byc przewrotna natura czlowieka-bo przeciez jezeli prowadzimy ze soba dialog to jest jasne,ze okazujemy sobie sympatie i wzajemny szacunek;jezeli nie mamy ochoty na wdawanie sie w dyskusje to ...omijamy to szerokim lukiem i tyle.

Cieszy mnie pozytywna decyzja wobec forum biochemicznego i gratuluje wszystkim,ktore braly udzial w dyskusji na ten temat oraz BIG CMOK dla Alchemiczki
Dziękuję za BIG CMOKA oraz przypominam, ze bez Waszej pomocy, bez Waszego wsparcia oraz beż Waszego uporu sama nic bym nie zrobiła. Dla Was również same BIG CMOKI

Jeśli chodzi o przeprowadzkę, to ja jestem już gotowa
Cytat:
Napisane przez Kate30
Dziewczyny świetnie - podforum nareszcie bez solarium!
Gratuluję nam wszystkim!
Ciekawe czy oponentkom przykro - mam nadzieję, że nie.
Kate ja również cieszę się, ze forum będzie bez solarium

Cytat:
Napisane przez Chocolatka
Nie ma szampana, ale jest winko Za Was, za biochemiczne i za Szefową!
Chocuś szczerze powiedziawszy to ja wolę winko od szampana

Cytat:
Napisane przez Chocolatka
Bardzo ładnie Ivvonko Ja ostatnio kupiłam sobie ten sam zestaw

Sandijka, ja mam taki katalog jak na zdjęciu Ivvonki
Hehe, ja też mam taką ulotkę jak Ivvonka i Chocolatka, dostąłam od Veny-Vity razem z zamówieniem
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-25, 17:52   #2858
Angie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 37
Dot.: Do filtromaniaczek:)

hej,

dzisiaj wklepalam na siebie nowy fluid biodermy i krem tonujacy.

fluid znalam z poprzedniej odslony i ta nowa wersja nie jest niestety krokiem we wlasciwym kierunku. Po pierwsze, to juz nie jest zaden fluid! Jakas smietanka, mus - to bylaby adekwatna nazwa. Po drugie - na buzi nie pozostaje glow ino b.mocny (po)blysk.

Wersji tonujacej nie znalam wczesniej, wiec nie moge porownywac, ale tez sie blyszczy. Nie jest zbyt intensywna.
Poskrobowialam sie potem i moja mama stwierdzila, ze mam dzisiaj ladna cere. Ale nie wiem, czy bede kazdego dnia tyle czasu, by zachowac te wszystkie odstepy pomiedzy nalozeniem kolejnej warstwy. Wiec nowa bioderma zostanie chyba na wolne dni...
A ja rusze na poszukiwanie starej biodermy we wroclawskich aptekach... Moze ktoras z Was wie, gdzie ja jeszcze znajde...

pozdrawiam
Angie
Angie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 18:01   #2859
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez anggie
aanusza napisz jak tylko bedziesz wiedziała coś o tym skałdzie , bo tez mam na niego chetkę

Alchemiczko jak Twoj LPR AL ??? dobrze sie sprawuje nadal ?? czy jakies inne odczucia po kilku dnaich stosowania ??
Wiesz co całkiem sympatyczny jest, tylko lepi się troszkę ... i zanim go nie przypudruję skrobią to włosy się do niego przyczepiają. Ale skrobia matowi go na cały dzień Generalnie jestem zadowolona tak samo jak z LRP DP. Moja skóra chyba po prostu lubi Antki tak jak skóra Kate30 lubi Avenki. Teraz jestem juz pewna na bank, że następny filtr jaki wypróbuję to będzie LRP Anthelios FE. z tego co czytałam to u niektórych świetnie się wchłania, zaś u innych nie chce się wchłaniać. Mam nadzieję, ze będzie się wchłania u mnie dobrze, skoro DP i AL pasują mi. Ale zakup FE szacuję tak na połowę czerwca, więc jeszcze sobie trochę poczekam, żeby się przekonać, czy faktycznie moja skóra tak lubi Antki.
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 18:04   #2860
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Kate30
Z tegorocznej może, ale z wiosennej raczej nie.
Mnie się wydaje, że dostawa tegoroczna jest dostawą wiosenną. Przecież nowe filry są dostępnie od jakiś dwóch tygodni. Wcześniej nic nowego w zkaresie filtrów nie było w całej Polsce.

Odnośnie avenki łososiowej to wysłali do nas w tej właśnie dostawie resztki jakie posiadali i resztę już tej nową wersji bezbarwnej. A zamieszanie w zestawach panuje dlatego, że kosmetyki są konfekcjonowane w nas na miejscu, tzn. kosmetyki, próbki i opadowania przychodzą odzielnie. I w trakcie pakowania zestawów powstał galimatias. I jeszcze do tego dochodzi brak rzetelnej wiedzy w serwisie konsumenckim, co niestety potęguje ogólny chaos, bo każda Pani improwizuje na bieżąco.
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 18:18   #2861
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Sandija
Jej, staje się jakąś nałogową allegrowiczką, jeśli chodzi o filtry - teraz zakupiłam łososia, a w domu mam dwa nieotwarte.
Robię zapasy jak na zimę
Sandija jeśli chodzi o filtry to wydaje mi się, ze lepiej mieć nadmiar niż niedomiar
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-25, 18:19   #2862
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Do filtromaniaczek:)

swięte słowa Dziewczyny, ja też powoli zamieniam się w chomika
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 18:29   #2863
_mina_
Raczkowanie
 
Avatar _mina_
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 169
Dot.: Do filtromaniaczek:)

heh tez kupilam juz na tej aukcji bo przeciez zaraz zniknie taki popyt
__________________
Im wyższy poziom rozwiju, tym rzadziej się śmiejemy, a częściej uśmiechamy.
"Trud istnienia" K.Dąbrowski


Kramik:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...31#post3489631
Torby:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=148476
_mina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 18:40   #2864
Equita
Rozeznanie
 
Avatar Equita
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 833
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Po tak dobrych opiniach ja tez kupie filtr Avenke. Chociaz musze wybrac sie po nia na koniec miasta. W mojej aptece sprzedawczyni wrecz nachalnie odradzala mi kupno kremu z wysokim filtrem zima. Do dzis omijam ta apteke z daleka. Dobrze zrozumialam, ze pasuje na nia kazdy fluid i puder? Mam cere mieszana.
__________________
9.09.2009- nasz slub koscielny!
8.07.2008- nasz slub cywilny!
http://suwaczki.maluchy.pl/sl-26127.png
http://suwaczki.maluchy.pl/sl-21469.png

http://bubbleplanet.blox.pl/html
Equita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 18:42   #2865
_mina_
Raczkowanie
 
Avatar _mina_
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 169
Dot.: Do filtromaniaczek:)

tak na Avene mozna wszystko klasc, ale tyko na nia
__________________
Im wyższy poziom rozwiju, tym rzadziej się śmiejemy, a częściej uśmiechamy.
"Trud istnienia" K.Dąbrowski


Kramik:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...31#post3489631
Torby:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=148476
_mina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 19:00   #2866
Debora86
Raczkowanie
 
Avatar Debora86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 65
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Musze sie przyznać ze polubiłam ostatnio ten błysk po nałozeniu filtra... Nawet moja mama powiedziała dzisiaj, ze mam śliczną cere jak sie filtrem nasmaruje Nie mam ochoty nawet pudru uzywać.Do wszystkiego mozna sie przyzwyczaić a nawet polubić...
Chciałam Wam wszystkim podziękować. Musze sie przyznać ze ucze sie w studium kosmetycznym i dzisiaj na kosmetologii były omawiane filtry, fotodermatozy- nawet nie wiecie jaka dumna siedziałam nasmarowana avenką Zadna z moich kolezanek nie używa na codzien filtra...I nie ma o nich zielonego pojęcia..Ale co sie dziwic skoro kosmetyczka z gabinetu gdzie mam praktyki tez nie ma....Jak zaczełam doradzać klientce filtry to takie oczy zrobiła A potem jej sie chyba głupio zrobiło i zaczeła sie tłumaczyc ze w filtrach to nie zabardzo sie orjentuje...A dodam ze ta klientka była w gabinecie na kwasach...I to ja powiedziałam jej ze musi skóre chronić...Wiec jeszcze raz dziekuje- od Was sie wiecej naucze niz w calej tez szkole
Debora86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 19:03   #2867
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez _mina_
heh tez kupilam juz na tej aukcji bo przeciez zaraz zniknie taki popyt
Obecnie już tylko jedna tubka z 15 sie zostala.
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 19:03   #2868
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Debora brawo!
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 19:06   #2869
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Do filtromaniaczek:)

no dziewczyny ja tez kupiłam na tej aukcji!hehe i już zakończonawszystko wyprzedane
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-25, 19:10   #2870
Debora86
Raczkowanie
 
Avatar Debora86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 65
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez chocolatka
Debora brawo!
Dziekuje ale za co te brawa To był obowiązek jesli o tym mowa
Debora86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 19:10   #2871
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Czyli Contax rozumiem, że przychylasz się do tezy że łosoś został zastąpiony bezbarwnym na stałe?
To by pasowało - łososiowa resztka a nowe białe.
Naskrobałam maila do serwisu Avene, może coś odpowiedzą.
Odebrałam dziś paczkę z AwS ze sprayem biodermy 40, jutro dam znać jak się sprawuje na ciele, bo na twarz nie ryzykuję. Jak zwykle w paczce masę próbek i gratisy - super jest nasza AwS - jeszcze raz należy podziękować Kaemce za podanie tego linka.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 19:23   #2872
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Do filtromaniaczek:)

to nie jest śmieszne! ja nie zdążyłam
Ale za to zamówiłam z tydzień temu w AwS fluid Biodermy... i przesłali mi starą setkę Szkoda tylko, że znów będę musiała szukać innego filtra jak ten się skończy... (pewnie kupię avene, tylko on jakiś drogi jest. Ale trudno, wezmę mleczko - mam nadzieję, że w nim nie zmienią składu )
kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 19:29   #2873
betty_b
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 528
Dot.: Do filtromaniaczek:)

chciałam tylko podziękować pauli, kate30 i choco za odpowiedź na temat wit. D i filtrów. Sorry, że tak późno, ale nie daję rady często zaglądać, a ten wątek baaardzo szybko się rozwija
A tak swoją drogą to jesteście dziewczęta lepiej zorientowane niż się spodziewałam
betty_b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 19:30   #2874
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Do filtromaniaczek:)

No i koniec aukcji allegro z łososiową, także się przyczyniłam do jej "zniknięcia"
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 19:30   #2875
Equita
Rozeznanie
 
Avatar Equita
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 833
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Czytalam wlasnie recenzje kosmetykow. Najlepsze oceny maja LRP, Avenki wedlug niektorych opinii bardzo tluszcza. Mam w domku LRP ale tak sie blyszcze, ze bez pudru sie nie obejdzie. Wiec musze przejsc na Avenki. Ale jakie?
__________________
9.09.2009- nasz slub koscielny!
8.07.2008- nasz slub cywilny!
http://suwaczki.maluchy.pl/sl-26127.png
http://suwaczki.maluchy.pl/sl-21469.png

http://bubbleplanet.blox.pl/html
Equita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 19:42   #2876
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Equita
Czytalam wlasnie recenzje kosmetykow. Najlepsze oceny maja LRP, Avenki wedlug niektorych opinii bardzo tluszcza. Mam w domku LRP ale tak sie blyszcze, ze bez pudru sie nie obejdzie. Wiec musze przejsc na Avenki. Ale jakie?
Ja się błyszcze po tym i po tym Aktualnie uzywam LRP Anthelios sPF 60+, bo mam jeszcze z lata. Nakładając 2 ml swięce się mocno, ale i tak wolę to niż mleczko Avene z dzieciaczkiem ta konsystencja kremu o wiele bardiej mi pasuje Trzeba by dodać jakąs recencje na KWC

Ps. no suuuuuper wykupiłuscie juz łososia, a ja się nad nim ewentualniem zastanwiałam, trudno
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 19:45   #2877
_mina_
Raczkowanie
 
Avatar _mina_
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 169
Dot.: Do filtromaniaczek:)

ja mam mleczko z dzieciaczkiem 40+ z avene i jest jak dla mnie mniej tluste niz bioderma max fluide choc lepiej sie nie wchlania. Obawiam ze tez ze to wlasnie dziciaczek jest winny istnieniu kilku pryszczy na moim czole:/
__________________
Im wyższy poziom rozwiju, tym rzadziej się śmiejemy, a częściej uśmiechamy.
"Trud istnienia" K.Dąbrowski


Kramik:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...31#post3489631
Torby:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=148476
_mina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 19:45   #2878
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Debora86
Dziekuje ale za co te brawa To był obowiązek jesli o tym mowa
Świetnie, ze tak do tego podchodzisz. Nie ma co robić klientkom wykłady, ponieważ przez to, ze wiele ludzi traktuje filtry jako zło konieczne, przez które nie można się opalić, to mogłyby niepotrzebnie zrazić się do Ciebie, a przeciez nie o to chodzi. najlepiej zaciekawić je jakoś, zachęcić. Można powiedzieć np. tak "skóra po kwasach i innych peelingach jest bardzo wrażliwa i podatna na podraznienia, poparzenia oraz nieestetyczne przebarwienia. Dlatego poza unikaniem słońca trzeba jeszcze stosować kremy z wysokimi i fotostabilnymi filtrami. Jest to ochrona przed rakiem skóry, przebarwieniami, a także przed zmarszczkami. Poza tym skóra jest dobrze naiwlżona i odżywiona. Najlepiej stosować filtry codziennie przez cały rok i nakładać je bardzo hojną ręką. Nie zaszkodzą one skórze, lecz pomogą."

Pozdrawiam
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 19:47   #2879
_mina_
Raczkowanie
 
Avatar _mina_
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 169
Dot.: Do filtromaniaczek:)

oj Alchemiczko powinnas im reklemy pisac
__________________
Im wyższy poziom rozwiju, tym rzadziej się śmiejemy, a częściej uśmiechamy.
"Trud istnienia" K.Dąbrowski


Kramik:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...31#post3489631
Torby:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=148476
_mina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 19:54   #2880
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Equita
Czytalam wlasnie recenzje kosmetykow. Najlepsze oceny maja LRP, Avenki wedlug niektorych opinii bardzo tluszcza. Mam w domku LRP ale tak sie blyszcze, ze bez pudru sie nie obejdzie. Wiec musze przejsc na Avenki. Ale jakie?
Ja mam mleczko Avenki 50+ i moim zdaniem nie jest może tłuste tylko się lepi ale na to nakładam skrobię i efekt jest super
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:18.