Do filtromaniaczek:) - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-04-25, 19:59   #2881
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez _mina_
oj Alchemiczko powinnas im reklemy pisac
Tak, w dodatku nie dopatrzyłam się, zeby na jakimś opakowaniu filtra było napisane, że trzeba je stosować przy kuracji kwasami, a Alchemiczka to tak ładnie opisała
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 20:00   #2882
Debora86
Raczkowanie
 
Avatar Debora86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 65
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Alchemiczka :D
Świetnie, ze tak do tego podchodzisz. Nie ma co robić klientkom wykłady, ponieważ przez to, ze wiele ludzi traktuje filtry jako zło konieczne, przez które nie można się opalić, to mogłyby niepotrzebnie zrazić się do Ciebie, a przeciez nie o to chodzi. najlepiej zaciekawić je jakoś, zachęcić. Można powiedzieć np. tak "skóra po kwasach i innych peelingach jest bardzo wrażliwa i podatna na podraznienia, poparzenia oraz nieestetyczne przebarwienia. Dlatego poza unikaniem słońca trzeba jeszcze stosować kremy z wysokimi i fotostabilnymi filtrami. Jest to ochrona przed rakiem skóry, przebarwieniami, a także przed zmarszczkami. Poza tym skóra jest dobrze naiwlżona i odżywiona. Najlepiej stosować filtry codziennie przez cały rok i nakładać je bardzo hojną ręką. Nie zaszkodzą one skórze, lecz pomogą."

Pozdrawiam
Własnie tak mniej wiecej powiedziałam ale klientka poprosiła o konkretne nazwy kremów z filtrami dla jej cery. A nazwy to akurat dobrze pamietam
Debora86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 20:48   #2883
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Debora86
Własnie tak mniej wiecej powiedziałam ale klientka poprosiła o konkretne nazwy kremów z filtrami dla jej cery. A nazwy to akurat dobrze pamietam
To świetnie Wydaje mi się, że z czasem będzie nam przybywało Filtromaniaczek. Wiadomo, ze nagle cała Polska nie zacznie się filtrować, ale te pojedyncze osoby to i tak dużo. Wszak każda z nich będzie miała lepszą (bo mniej zmęczoną słońcem) cerę

PS. Chciałam zauważyć,. że wielkimi krokami zbliza się nam ... JUBILEUSZ Już niedługo nasz wątek będzie miał 100 stron
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 20:56   #2884
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Do filtromaniaczek:)

w Toruniu w końcu pojawił się przedstawiciel Avene i dowiózł filtry, ale niestety bez próbek i bez lososiowej (tylko z kaprylami, czyli biała i mnie zapychajaca ) ((
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 20:59   #2885
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Dziewczyny, AgaZ pyta o nazwę dla nowego forum. Wejdzcie, proszę, na wątek o forum
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 21:07   #2886
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Już mamy swój domek
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 21:20   #2887
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez chocolatka
Już mamy swój domek
jupi
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-25, 21:28   #2888
Abisal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4
Exclamation Dot.: Do filtromaniaczek:)

Witam bardzo serdecznie! Bardzo cieszę się, ze istnieje to forum i jestem pod ogromnym wrazeniem wiedzy wizażanek. Do tej pory byłam tylko obserwatorem,ale pod wplywem wczorajszego, dość przykrego zdarzenia dot. wlaśnie filtrów, postanowilam zwrócić się do was o pomoc. Otóż będąc wczoraj u koleżanki i przeglądając marcowy numer Elle natknęłam się na artykuł pt."Dzień skóry" Czytałyście go może?
Są tam treści, opisywane jako fakty związane z rytmem dobowym skóry, które stawiają pod wielkim znakiem zapytania sens stosowania filltrów w określonych godzinach.
Otóż jest tam napisane,że jedynie w godzinach od 8 do 10 rano i od 17 do 20 wieczorem, jest sens nakladanie na twarz kremów(np. z filtrami), gdyż w pozostale godziny kremy, maseczki po prostu się nie wchloną i nie zadziałają.
Nauka ta nosi nazwę chronobiologii i opisuje co się dzięje ze skórą w poszczególnych porach dnia ( m.in jakpracują gruczoły i jak skóra reaguje na kosmetyki)
Co o tym sądzicie? Ja jestem trochę podłamana, gdyż moją Avenkę nakładam zawsze o 7 rano, a wg. autorki tego artykułu jest to strata czasu
Abisal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 21:31   #2889
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Ooooo tak Bardzo fajnie!!! Dla wszystkich Dziewczyn
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 21:34   #2890
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Abisal
Witam bardzo serdecznie! Bardzo cieszę się, ze istnieje to forum i jestem pod ogromnym wrazeniem wiedzy wizażanek. Do tej pory byłam tylko obserwatorem,ale pod wplywem wczorajszego, dość przykrego zdarzenia dot. wlaśnie filtrów, postanowilam zwrócić się do was o pomoc. Otóż będąc wczoraj u koleżanki i przeglądając marcowy numer Elle natknęłam się na artykuł pt."Dzień skóry" Czytałyście go może?
Są tam treści, opisywane jako fakty związane z rytmem dobowym skóry, które stawiają pod wielkim znakiem zapytania sens stosowania filltrów w określonych godzinach.
Otóż jest tam napisane,że jedynie w godzinach od 8 do 10 rano i od 17 do 20 wieczorem, jest sens nakladanie na twarz kremów(np. z filtrami), gdyż w pozostale godziny kremy, maseczki po prostu się nie wchloną i nie zadziałają.
Nauka ta nosi nazwę chronobiologii i opisuje co się dzięje ze skórą w poszczególnych porach dnia ( m.in jakpracują gruczoły i jak skóra reaguje na kosmetyki)
Co o tym sądzicie? Ja jestem trochę podłamana, gdyż moją Avenkę nakładam zawsze o 7 rano, a wg. autorki tego artykułu jest to strata czasu
Czytałam coś bardzo podobnego w Wysokich Obcasach. Mo zliwe, ze wtedy nie wchłaniaja się składniki, ale słoneczko nei ma przerwy, a ta powłoczka filtrowa zawsze nas ochroni. Zresztą nie mogłabym nakładac filtrów w tych godzinach.
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 21:36   #2891
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Abisal, byc może coś w tym jest, jeżeli chodzi o kremy pielęgnacyjne. Natomiast filtry mają przede wszystkim chronić przed czynnikiem zewnętrznym, jakim jest promieniowanie. A ono raczej nie zwraca uwagi na to, czy jest 7, czy 13 Filtr ma być nałożony na skórę i zostać tam co najmniej parę godzin, dobry filtr jest fotostabilny i zapewnia przez te kilka godzin ochronę. Być może, jeżeli dostosuje się nakładanie kremu do dobowego rytmu "działania" skóry, to np. lepiej przyswoi ona składniki odżywcze zawarte w kremach z filtrem, np. wit. e.
Erato jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-25, 21:43   #2892
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Do filtromaniaczek:)

To my mamy forum Ja myślałam, że to będzie pod-forum do kosmetyczki Ale super Normalnie, aż mnie zatkało
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 21:48   #2893
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Abisal, w przypadku zwyklych kremow brzmi to calkiem sensownie, ale jesli chodzi o filtry to troche mnie to nie przekonuje. Filtr, jak wskazuje nazwa, to przede wszystkim zewnetrza powloka, ktora ma odbijac promienie. Nie ma zadania penetrowania skory, a zatrzymania sie wlasnie i chronienia przed zewnetrznymi czynnikami. Taki "plaszcz" ochronny.
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 21:54   #2894
Abisal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4
Smile Dot.: Do filtromaniaczek:)

Dzięki dziewczyny, trochę mnie pocieszyłyście. Zwlaszcza,że od miesiaca stosuję Zorac, strasznie się łuszczę i bardzo mi na tej ochronie zależy.Mam nadzieję, że filtry rzeczywiście działają ,niezależnie od tego kiedy sie nimi posmarujemy(mimo że w tym artykule sugerują coś innego )
Jeszcze raz thanx!
Abisal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 22:01   #2895
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Abisal
Dzięki dziewczyny, trochę mnie pocieszyłyście. Zwlaszcza,że od miesiaca stosuję Zorac, strasznie się łuszczę i bardzo mi na tej ochronie zależy.Mam nadzieję, że filtry rzeczywiście działają ,niezależnie od tego kiedy sie nimi posmarujemy(mimo że w tym artykule sugerują coś innego )
Jeszcze raz thanx!
Jesli stosujesz Zorac, to filtry sa wrecz koniecznoscia! Ja dzis mialam zabieg zluszczania naskorka, za pare dni zrzuce stara skore i nie wyobrazam sobie, zebym mogla wyjsc na (i tak juz silne) slonce ze swieza, delikatna skorka! Musze przeczytac ten artykul, zaintrygowal mnie.
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 22:02   #2896
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Kate30
Z tegorocznej może, ale z wiosennej raczej nie.

Jestem totalnie zdezorientowana rozmawialam z ta kobieta od aukcji Avenki lososiowej i Ona twierdzi,ze to wlasnie dostawa wiosenna.

Od Savimy dostalam takiego maila kiedy napisalam probe o podanie skladu

"Witamy!
Kremy z ochroną przeciwsłoneczną Avene nie mają zmienionego składu chemicznego. Modyfikacja dotyczny technologii produkcji, dzięki czemu krem jest lepiej tolerowany przez skórę i lepiej wykorzystane są właściwości filtrów w nich zastosowanych. Niestety dokładne dane na ten temat są chronione patentem i nie mamy o nich bliższych informacji.
Pozdrowienia
zespół "savimy""

W aptekach stacjonarnych guzik wiedza i plota bzdury a ja wychodze na namolna babe,ktora oczekuje niewiadomo czego

Jezeli faktycznie lososiowa Avenka znika i zostaje zastapiona wersja bezbarwna to chyba sie zaplacze fundusze mi nawet nie pozwola na wiekszy zapas
Ranyyyy tyle,co sie zakochalam w tym kremie a juz przyjdzie szukac czegos innego.....
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 22:05   #2897
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Sandija
Jej, staje się jakąś nałogową allegrowiczką, jeśli chodzi o filtry - teraz zakupiłam łososia, a w domu mam dwa nieotwarte.
Robię zapasy jak na zimę
Ja też mam tę przypadłość. Wchodzę do apteki, widze jakis promocyjny zestawik...i kupuje. tym sposobem mam Antka fluide extreme - nie podoba mi się, Bioderme fluid - zapach nie odpowiada, Avene - emulsje i avene - łososia
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 22:10   #2898
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Do filtromaniaczek:)

L_V Ty pazerniaku
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 22:13   #2899
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Sandija
L_V Ty pazerniaku
E tam, pazerniaku od razu, ciekawa jestem nowości i tyle I jak to się kończy? Dwa pudła filtrowe a w portfelu lżej Co ja teraz będę pięty tą Biodermą smarować? Ten zapach mnie wykończy. Przeszkadza mi nawet na rękach. Antka zuzyje na dekold i ramiona, z nim nie ma tragedii.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-25, 22:22   #2900
tusia25
Raczkowanie
 
Avatar tusia25
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Nida
Wiadomości: 90
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez L_V
E tam, pazerniaku od razu, ciekawa jestem nowości i tyle I jak to się kończy? Dwa pudła filtrowe a w portfelu lżej Co ja teraz będę pięty tą Biodermą smarować? Ten zapach mnie wykończy. Przeszkadza mi nawet na rękach.
Wymień się ze mną na Avene "dzieciaczka". Kocham Biodermę.
tusia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 22:23   #2901
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Abisal
Witam bardzo serdecznie! Bardzo cieszę się, ze istnieje to forum i jestem pod ogromnym wrazeniem wiedzy wizażanek. Do tej pory byłam tylko obserwatorem,ale pod wplywem wczorajszego, dość przykrego zdarzenia dot. wlaśnie filtrów, postanowilam zwrócić się do was o pomoc. Otóż będąc wczoraj u koleżanki i przeglądając marcowy numer Elle natknęłam się na artykuł pt."Dzień skóry" Czytałyście go może?
Są tam treści, opisywane jako fakty związane z rytmem dobowym skóry, które stawiają pod wielkim znakiem zapytania sens stosowania filltrów w określonych godzinach.
Otóż jest tam napisane,że jedynie w godzinach od 8 do 10 rano i od 17 do 20 wieczorem, jest sens nakladanie na twarz kremów(np. z filtrami), gdyż w pozostale godziny kremy, maseczki po prostu się nie wchloną i nie zadziałają.
Nauka ta nosi nazwę chronobiologii i opisuje co się dzięje ze skórą w poszczególnych porach dnia ( m.in jakpracują gruczoły i jak skóra reaguje na kosmetyki)
Co o tym sądzicie? Ja jestem trochę podłamana, gdyż moją Avenkę nakładam zawsze o 7 rano, a wg. autorki tego artykułu jest to strata czasu
Ja czytałam ten artykuł i rozbawił mnie.
Najbardziej mi się podobało właśnie a propos braku sensu w nakładniu kremu przed godziną ósmą: otóż, przemądra autorka zasugerowała od razu rozwiązanie - ljeśli do tej pory nakładałyśmy krem ok. 7:30, to lepiej wstać pół godziny później> tam było parę takich "mądrości ludowych"
Abisal nie przejmuj się tym: to może i by miało jakieś znaczenie, gdybyś nakładała retidnoidy, ale te, jak wiemy, pakujemy na noc.
A w przypadku filtrów jest inna sprawa: mają one spełnić swoje zadanie, czyli chronić przed UV. A to gwarantują im filtry chemiczne czy mineralne, a one nie są uzaleznione od godziny czy widzimisię autorki
Także filtrujmy się spokojnie i o 5 rano


Jej, ile rzeczy się dzieje na Wizażu. Dziewczynki, tak się cieszę, ze mamy swój domek - przeprowadzajmy się żywo, a Wy kochane podrzucajcie linki
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-26, 03:36   #2902
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Hexxana
Jestem totalnie zdezorientowana rozmawialam z ta kobieta od aukcji Avenki lososiowej i Ona twierdzi,ze to wlasnie dostawa wiosenna.

Od Savimy dostalam takiego maila kiedy napisalam probe o podanie skladu

"Witamy!
Kremy z ochroną przeciwsłoneczną Avene nie mają zmienionego składu chemicznego. Modyfikacja dotyczny technologii produkcji, dzięki czemu krem jest lepiej tolerowany przez skórę i lepiej wykorzystane są właściwości filtrów w nich zastosowanych. Niestety dokładne dane na ten temat są chronione patentem i nie mamy o nich bliższych informacji.
Pozdrowienia
zespół "savimy""

W aptekach stacjonarnych guzik wiedza i plota bzdury a ja wychodze na namolna babe,ktora oczekuje niewiadomo czego

Jezeli faktycznie lososiowa Avenka znika i zostaje zastapiona wersja bezbarwna to chyba sie zaplacze fundusze mi nawet nie pozwola na wiekszy zapas
Ranyyyy tyle,co sie zakochalam w tym kremie a juz przyjdzie szukac czegos innego.....
Mail z savimy niewiele rozjaśnia, wkurza mnie to że nie wiemy o co chodzi, postaram się rzecz wyjaśnić - choć z pracownikami Avene idzie jak po grudzie.

Co do chomikowania moje panie, to mój TŻ o mojej półce kosmetycznej mawia - pomarańczowa , nie zajrzał na szczęście do kuferka z pudrami bo by go wbiło w ziemię. Ale i tak jest bardzo cierpliwy .
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-26, 07:00   #2903
cynada
Raczkowanie
 
Avatar cynada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 209
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Witam fanki Avenki. uprzątnęłyście wczoraj aukcje allegro z Avenki łososiowej, a pani z tego szczescia aż podniosła cenę na ponad 43 PLN .Nie bede podawać linka bo nie bedę reklamować pazernośći. W tej sytuacji to już lepiej kupic w aptece w sieci 48,08 PLN, ale w zestawie z wodą i próbkami. No i tak dla zasady
cynada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-26, 08:13   #2904
AdaD
Raczkowanie
 
Avatar AdaD
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 190
GG do AdaD
Dot.: Do filtromaniaczek:)

no to witam w nowym domku
chyba wreszcie będę sie udzielać na wątku, a nie tylko przyglądać,
Poza tym , pewnie nie jestem jedyna - założe się że całe rzesze filtromaniaczek tylko czytają, a nie piszą, może przeprowadzka je zmobilizuje ?
w każdym razie super że się udało, wielkie hurra dla szefostwa
AdaD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-26, 08:16   #2905
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Kate30
Mail z savimy niewiele rozjaśnia, wkurza mnie to że nie wiemy o co chodzi, postaram się rzecz wyjaśnić - choć z pracownikami Avene idzie jak po grudzie.

.
Kate, jesteś niczym Detektyw Rutkowski

Ponieważ wg niektórych mamy tu mafię, to ja występuję z wnioskiem formalnym o ustanowienie Kate szefową komórki śledczej
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-26, 08:17   #2906
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez AdaD
no to witam w nowym domku
chyba wreszcie będę sie udzielać na wątku, a nie tylko przyglądać,
Poza tym , pewnie nie jestem jedyna - założe się że całe rzesze filtromaniaczek tylko czytają, a nie piszą, może przeprowadzka je zmobilizuje ?
w każdym razie super że się udało, wielkie hurra dla szefostwa
Witaj AdaD, pisz i pytaj śmiało
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-26, 08:19   #2907
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Witaj AdaD
Bardzo się cieszę, że coś napisałaś
Mam nadzieję, że nasz nowy domek zachęci Dziewczyny, które dotychczas jedynie czytały do aktywnego uczestnictwa
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-26, 08:19   #2908
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez cynada
Witam fanki Avenki. uprzątnęłyście wczoraj aukcje allegro z Avenki łososiowej, a pani z tego szczescia aż podniosła cenę na ponad 43 PLN .Nie bede podawać linka bo nie bedę reklamować pazernośći. W tej sytuacji to już lepiej kupic w aptece w sieci 48,08 PLN, ale w zestawie z wodą i próbkami. No i tak dla zasady
Też to zauważyłam Cynada, dziś rano, bo subskrybuję aukcje tej PAni. W istocie, ja za swój zestaw w aptece płąciłam 53zł, więc jak do 48 na allegro doliczę koszty przesyłki to wyjdzie mi drożej niż w aptece...
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-26, 08:39   #2909
Astra
Rozeznanie
 
Avatar Astra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 692
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Aaa tu jestescieszukalam i wreszcie znalazlam Dzien Dobry wszystkim Dopiero zaczynam przygode z filtrami,dlatego bardzo was prosze jezeli zadam jakies pytanie ktore przede mna zadalo juz 139 osob to nie zloscie sie ok?? Wczoraj pierszy raz uzylam nowego filtra Iwostin,jedynie co moge narazie powiedziec o nim to to ze jest tlusciutki i na mojej buzce jakos do konca nie chce sie wchlonac ale jakos nie przeszkadza mi to Pozdrawiam!!! Zycze milego dnia!!!!
Astra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-26, 08:44   #2910
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Astra
Aaa tu jestescieszukalam i wreszcie znalazlam Dzien Dobry wszystkim Dopiero zaczynam przygode z filtrami,dlatego bardzo was prosze jezeli zadam jakies pytanie ktore przede mna zadalo juz 139 osob to nie zloscie sie ok?? Wczoraj pierszy raz uzylam nowego filtra Iwostin,jedynie co moge narazie powiedziec o nim to to ze jest tlusciutki i na mojej buzce jakos do konca nie chce sie wchlonac ale jakos nie przeszkadza mi to Pozdrawiam!!! Zycze milego dnia!!!!
Astro! Miło Cię tu widzieć

A który dokładnie filtr z Iwostinu masz? Napisz jaki ma faktor, pojemność, ile zapłaciłaś, jak się rozsmarowuje, wchłania, czy się świeci, czy łatwo go zmatowić...czym matowisz itp itd co Ci przyjdzie na myśl... Możesz przypomnieć skład, a w końcu, jak go trochę poużywasz nie zapomnij dodać recenzji na KWC!

A..i czy ma tendencje do zapychania??
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:18.