nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-06, 12:41   #1951
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Pokaż wiadomość
no wkoncu wczoraj znalazlam 180 ,ale po dlugich poszukiwaniach .. Bo albo same wysokie,albo bez softflexu , albo odcienie dla murzynek Ciekawa jestem czy takich ciemnych ktos wogole w Polsce uzywa
heh tez jestem ciekawa ja ostatnio tak zjasnialam ze nawet 180 za ciemna
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 13:50   #1952
magdazp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 52
Thumbs up Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Ja też dołączam do fanek Revlon Colour Stay!Używam go od 7 lat!!!Oto moje opinie:
1.Nie ma już jak to piszecie zwykłego Colour Stay,jest tylko z Softlex,można na allegro kupić "zwykły" ,który jest tańszy i jeśli spełnia Nasze oczekiwania to trudno nawet niech się to nazywa podróbką
2.Jest bardzo trwałym podkładem ,troszkę delikatniejszym od starego
3.Dobrze kryje, choć troszkę mniej od starego(można go wklepać tam gdzie chcemy mocniej pokryć)
4.Wtapia się w skórę ,dlatego jeśli np. dotkniemy twarzy to on zostaje na miejscu
5.Nie "wchodzi" w zmarszczki czy załamania skóry
6.Co do koloru to moim skromnym zdaniem SAND BEIGE pasuje do większości skór,do jasnych BUFF a do bardzo jasnych IVORY
7.W Polsce nie można dostać GOLDEN BEIGE, który jest troszkę cieplejszy od SAND BEIGE i odrobinę ciemniejszy i właśnie ja go stosuję już na wiosnę i latem,a jeśli jestem już opalona to NATURAL TAN.Jak nie mam GOLDEN-a to wtedy kupuję BUFF + NATURAL TAN i robię własne mieszanki
8.Zapach nie należy do najprzyjemniejszych ale tylko w momencie nakładania no i nieciekawa jest ta wielka dziura...Mam na myśli otwór
9.Do suchej skóry bym go nie polecała,ale na stronie amerykańskiej jest do skóry suchej taki w pękatym opakowaniu i jest O.K
magdazp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 13:57   #1953
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

a dla mnie na szczescie odcien jest w porzadku
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 14:23   #1954
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Hej Zaczne od tego, ze przeczytalam kilka stron forum na raz (wszystkiego jednak nie dam rady) i sporo sie dowiedzialam

Od maja mam Natural Beige #220 do mieszanej/tlustej, mialam akurat dosc opalona buzie, co nie jest u mnie czestym zjawiskiem, wiec pani w sklepie przekonala mnie, ze to wlasciwy odcien. Efekt jest taki, ze chociaz podklad mi odpowiada (pierwszy taki, ktory mnie nie denerwuje, nie tworzy maski, a jednak chowa niedoskonalosci.. w jakims tam stopniu), to jednak kolor powstrzymuje mnie przed uzywaniem i nadal mam prawie pelna buteleczke.

Poniewaz na codzien nie uzywam tego typu smarowidel (nawet we wlasciwym kolorze) nie chce kupowac o ton jasniejszego liczac, ze trafie w dziesiatke a pozniej odlozyc na wieki do szuflady, bo rowniez bedzie nieodpowiedni. Juz kiedys wysmarowalam sie w barwy wojenne w jakims sklepie (ciapki i paski na kazdym policzku) i wyszlam na swiatlo dzienne, ale w lusterku nadal nie widzialam wlasciwego koloru. W dodatku mam:
  • nierownomierny koloryt cery (ale to okreslilam.. wiecie o co mi chodzi?)
  • tendencje do czerwienienia przy naglej zmianie temperatur (zmiana pomieszczenia) i wtedy to juz wogole - czerwonolica potwora wymazana na bez.
W jakis sposob w takim razie dobrac kolor?

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Pokaż wiadomość
no wkoncu wczoraj znalazlam 180 ,ale po dlugich poszukiwaniach .. Bo albo same wysokie,albo bez softflexu , albo odcienie dla murzynek Ciekawa jestem czy takich ciemnych ktos wogole w Polsce uzywa
Jak widzisz, niektorym panie w sklepach potrafia sprzedac 220
__________________
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 15:13   #1955
magdazp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 52
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Szperrr ,spróbuj SAND BEIGE I BUFF na szyi blisko żuchwy ciapnij i lekko rozetrzyj,później na zewnątrz z lusterkiem!
magdazp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 15:29   #1956
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez magdazp Pokaż wiadomość
Ja też dołączam do fanek Revlon Colour Stay!Używam go od 7 lat!!!Oto moje opinie:
1.Nie ma już jak to piszecie zwykłego Colour Stay,jest tylko z Softlex,można na allegro kupić "zwykły" ,który jest tańszy i jeśli spełnia Nasze oczekiwania to trudno nawet niech się to nazywa podróbką
2.Jest bardzo trwałym podkładem ,troszkę delikatniejszym od starego
3.Dobrze kryje, choć troszkę mniej od starego(można go wklepać tam gdzie chcemy mocniej pokryć)
4.Wtapia się w skórę ,dlatego jeśli np. dotkniemy twarzy to on zostaje na miejscu
5.Nie "wchodzi" w zmarszczki czy załamania skóry
6.Co do koloru to moim skromnym zdaniem SAND BEIGE pasuje do większości skór,do jasnych BUFF a do bardzo jasnych IVORY
7.W Polsce nie można dostać GOLDEN BEIGE, który jest troszkę cieplejszy od SAND BEIGE i odrobinę ciemniejszy i właśnie ja go stosuję już na wiosnę i latem,a jeśli jestem już opalona to NATURAL TAN.Jak nie mam GOLDEN-a to wtedy kupuję BUFF + NATURAL TAN i robię własne mieszanki
8.Zapach nie należy do najprzyjemniejszych ale tylko w momencie nakładania no i nieciekawa jest ta wielka dziura...Mam na myśli otwór
9.Do suchej skóry bym go nie polecała,ale na stronie amerykańskiej jest do skóry suchej taki w pękatym opakowaniu i jest O.K
ad 9 - masz jakies zle informacje, po pierwsze w kazdej drogerii prowadzacej revlona jest revlon do skory suchej/normalnej i drugi do tlustej i mieszanej
Do tego wersja s/n nie przesusza praktycznie skory.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 16:53   #1957
magdazp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 52
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Ty masz na myśli ten z pompką a ja o innym mówię (do suchej) ,jak znajdę linka to wkleję.
magdazp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-08, 08:21   #1958
PATIszonekwsxcderfv
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

kobietki mam pytanko - chciałabym zakupić podkład revlona kolorek GOLDEN BEIGE ale przeznaczony jest on dla cery tłustej, ja mam niestety suchą jaki kolor dla cery suchej będzie jego odpowiednikiem?? prosze o pomoc
PATIszonekwsxcderfv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 11:13   #1959
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez PATIszonekwsxcderfv Pokaż wiadomość
kobietki mam pytanko - chciałabym zakupić podkład revlona kolorek GOLDEN BEIGE ale przeznaczony jest on dla cery tłustej, ja mam niestety suchą jaki kolor dla cery suchej będzie jego odpowiednikiem?? prosze o pomoc
bedZie mu odpowiadal Golden Beige do cery suchej

dziewczyny nie ma az takiej przepasci miedzy odcieniami dla suchej i tlustej zeby odcienie zmieniac
wybierajac inny odcien zmieniacie go min o caly ton a w tym samym odcieniu miedzy podkladem do suchej a tlustej jest roznica moze o 25% moze ciut wieksza zalezy dla kogo ale na pewno nie wieksza niz miedzy innymi odcieniami
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 11:36   #1960
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

hm a ja mam pytanie - mowimy ciagle o tym ze buff jest zolty a ivory rozowy. ale jak bardzo rozowy jest ivory? nie jest mu blizej do neutralnego odcienia? ech tak mi sie spodobal ten podklad a buff jest za ciemny. moze jakbym wymieszala zolty z rozowym wyszedl by bardziej neutralny. w sumie buff jest jednak ciut za zolty.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 13:32   #1961
modliszka84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 629
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Kupiłam kolor 220 dla cery suchej. Wczoraj był test bo szłam na wieczór panieński, no i o dziwo podkład wytrzymał całą noc, nawet sie nie świeciłam. Ładnie się rozprowadza, właściwie to same plusy. Ale za nic go nie mogłam go zmyć potem Żel do mycia twarzy z Ziaji sobie nie poradził w ogóle, bo podkład miałam dalej w stanie nienaruszonym na twarzy. Dopiero po kilkakrotnym zmywaniu mleczkiem zszedł. Czym Wy zmywacie makijaż? Nigdy nie miałam, takich problemów z żadnym podkładem...

A wracając jeszcze do koloru, to na mojej skórze 180 był dużo ciemniejszy od 220 i taki pomarańczowy jakiś. Natomiast pomiędzy 150 a 220 była minimalna róznica....
__________________
"Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem" - M.Twain

http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=1675216
modliszka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-08, 13:47   #1962
OwocowaLandrynaax3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bialystok
Wiadomości: 158
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
hm a ja mam pytanie - mowimy ciagle o tym ze buff jest zolty a ivory rozowy. ale jak bardzo rozowy jest ivory? nie jest mu blizej do neutralnego odcienia? ech tak mi sie spodobal ten podklad a buff jest za ciemny. moze jakbym wymieszala zolty z rozowym wyszedl by bardziej neutralny. w sumie buff jest jednak ciut za zolty.
Od niedawna posiadam kolor Ivory, Buff jest dla mnie za ciemny, Ivory nie jest jakoś szczególnie różowy, bardziej neutralny, choć nieco wpada w taki brudny róż.[?] sama mam zaczerwienienia i lekko różową buźkę a on tego nie podkreśla, czyli jednak jest bardziej neutralny. no i oczywiście zawsze go można wymieszać z czymś bardziej żółtym To taka moja subiektywna opinia Pozdrawiam !
OwocowaLandrynaax3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 14:05   #1963
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

ja zmywam pianka lirene (jesli myje twarz, mam sucha wiec staram sie dosc rzadko myc zelami itp) a jak nie jest dzien zmywania zelem czy pianka, to mleczkiem garnier z woda rozana.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 14:26   #1964
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez modliszka84 Pokaż wiadomość
Kupiłam kolor 220 dla cery suchej. Wczoraj był test bo szłam na wieczór panieński, no i o dziwo podkład wytrzymał całą noc, nawet sie nie świeciłam. Ładnie się rozprowadza, właściwie to same plusy. Ale za nic go nie mogłam go zmyć potem Żel do mycia twarzy z Ziaji sobie nie poradził w ogóle, bo podkład miałam dalej w stanie nienaruszonym na twarzy. Dopiero po kilkakrotnym zmywaniu mleczkiem zszedł. Czym Wy zmywacie makijaż? Nigdy nie miałam, takich problemów z żadnym podkładem...

A wracając jeszcze do koloru, to na mojej skórze 180 był dużo ciemniejszy od 220 i taki pomarańczowy jakiś. Natomiast pomiędzy 150 a 220 była minimalna róznica....
180 to czysty bez bez domieszki rozu ani zolci, jezeli ktos ma skore w odcieniu rozu to wiadomo ze 180 bedzie gorzej wygladala bo sie tak nie w topi w skore i bedzie sie odznaczala a 150 i 110 to najjasniejsze odcienie revlona i ciezko mi uwierzyc ze jest mala roznica miedzy najjasniejszymi odcieniami a 220
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 15:11   #1965
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

a ja sobie kupiłam "przedstudniówkowo" Natural tan 330 i jest troche za ciemny... tzn na wieczor, w sztucznym świetle jest raczej ok ale w dziennym widac róznice... ;/ dobrze że ide na solarium jeszcze 2 razy przed studniówką to bedzie ok ;D
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 17:56   #1966
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez LifeIsSoSad Pokaż wiadomość
a ja sobie kupiłam "przedstudniówkowo" Natural tan 330 i jest troche za ciemny... tzn na wieczor, w sztucznym świetle jest raczej ok ale w dziennym widac róznice... ;/ dobrze że ide na solarium jeszcze 2 razy przed studniówką to bedzie ok ;D
no to oby
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 18:55   #1967
kasienka09040509
Przyczajenie
 
Avatar kasienka09040509
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 10
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cześć Wam. Ja właśnie zamówiłam na All odcień Ivory. Boję się, że będzie zbyt jasny, ale jest za 15 zł (22 z przesyłką), więc jak mnie nie będzie odpowiadał, to za dwie dyszki napewno jakaś znajoma odkupi.
http://www.allegro.pl/item545584711_...ory_od_ss.html
Tylko że w Walentynki mam wesele kuzynki i to właśnie na tę okoliczność go kupuję. Jak nie będzie odpowiedni, to pomaluję się starym, zasłużonym Liren matującym, odcień cappucino (naturalny jest dla mnie zbyt żółty). Wiecie może, czy ten Revlon o którym piszę jest dużo jaśniejszy od Liren? PS. Cappucino jest też dla mnie troszkę za ciemny, więc obsypuję delikatnie twarz jaśniutkim pudrem.
kasienka09040509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 18:57   #1968
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez kasienka09040509 Pokaż wiadomość
Cześć Wam. Ja właśnie zamówiłam na All odcień Ivory. Boję się, że będzie zbyt jasny, ale jest za 15 zł (22 z przesyłką), więc jak mnie nie będzie odpowiadał, to za dwie dyszki napewno jakaś znajoma odkupi.
http://www.allegro.pl/item545584711_...ory_od_ss.html
Tylko że w Walentynki mam wesele kuzynki i to właśnie na tę okoliczność go kupuję. Jak nie będzie odpowiedni, to pomaluję się starym, zasłużonym Liren matującym, odcień cappucino (naturalny jest dla mnie zbyt żółty). Wiecie może, czy ten Revlon o którym piszę jest dużo jaśniejszy od Liren? PS. Cappucino jest też dla mnie troszkę za ciemny, więc obsypuję delikatnie twarz jaśniutkim pudrem.
a wiesz ze ten colorstay z Twojego linka nie jest tym colorstayem ktoremu poswiecony jest ten watek?
w podkladasz Lirene sie nie orientuje ale wydaje mi sie ze revlon bedzie od niego jasniejszy i to pewnie o ton minimum, ale moge sie mylic
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 19:31   #1969
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

ivory jest baaaaaardzo jaśniuteńki taki troche trupi, ja mam bardzo jasną cere i mimo tego (zimą!) był dla mnie za jasny... ale może dla Ciebie bedzie ok
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-08, 20:45   #1970
OwocowaLandrynaax3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bialystok
Wiadomości: 158
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Tak dimiti ma rację to nie jest ten revlon, ten 'Twój' jest bez soft flexu ale kolor pozostaje taki sam, no i ma aplikator hehe Lirene Capuccino jest ton/2 ciemniejszy niż Ivory, kiedyś miała go moja mama z tego co pamiętam, Ivory jest naprawdę jak juz wspomniano wręcz 'trupi' :p
OwocowaLandrynaax3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 21:23   #1971
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez OwocowaLandrynaax3 Pokaż wiadomość
Tak dimiti ma rację to nie jest ten revlon, ten 'Twój' jest bez soft flexu ale kolor pozostaje taki sam, no i ma aplikator hehe Lirene Capuccino jest ton/2 ciemniejszy niż Ivory, kiedyś miała go moja mama z tego co pamiętam, Ivory jest naprawdę jak juz wspomniano wręcz 'trupi' :p
to jest revlona stay natural, nie ma tez podzialu na cere tlusta i sucha wiec automatycznie ma inne dzialanie no i nie ma za dobrych recenzji na KWC
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 09:03   #1972
gosia914
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 27
Revlon Colorstay, proszę o pomoc

Mam pytanie do kobietek które używają, albo znają fluidy Revlona Colorstay,

Bo są dwa rodzaje do Cery tłustej i mieszanej oraz do Normalnej i suchej.
Na Allegro są obydwa rodzaje i wszystkie kolory, ale mam pytanie czy w Drogeriach u nas w Polsce też są dostępne obydwa, Czy jest też do cery normalne i suchej (normal/dry skin)?
Orjętujecie się.
__________________
"Na najważniejszych skrzyżowaniach życiowych nie stoją żadne drogowskazy"
gosia914 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 09:14   #1973
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Revlon Colorstay, proszę o pomoc

Nie dubluj proszę wątków bo stwarza to bałagan na forum. Polecam wyszukiwarkę - jest już kilka wątków o tych podkładach i na nich najprędzej dowiesz się wszystkiego na ich temat - dziewczyny już wiele napisały - np. tu :Revlon Colorstay: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...vlon+colorstay albo ten z technologią softflex: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...vlon+colorstay zadaj tam swoje pytanie na pewno uzyskasz pomoc. pozdrawiam!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog

Edytowane przez kasiaj85
Czas edycji: 2009-02-12 o 09:20 Powód: dodany link
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 10:06   #1974
gosia914
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 27
Dot.: Revlon Colorstay, proszę o pomoc

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Nie dubluj proszę wątków bo stwarza to bałagan na forum. Polecam wyszukiwarkę - jest już kilka wątków o tych podkładach i na nich najprędzej dowiesz się wszystkiego na ich temat - dziewczyny już wiele napisały - np. tu :Revlon Colorstay: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...vlon+colorstay albo ten z technologią softflex: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...vlon+colorstay zadaj tam swoje pytanie na pewno uzyskasz pomoc. pozdrawiam!
niestety w tych wątkach nie ma odpowiedzi na moje pytanie niestety
__________________
"Na najważniejszych skrzyżowaniach życiowych nie stoją żadne drogowskazy"
gosia914 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 10:07   #1975
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Revlon Colorstay, proszę o pomoc

Cytat:
Napisane przez gosia914 Pokaż wiadomość
Mam pytanie do kobietek które używają, albo znają fluidy Revlona Colorstay,

Bo są dwa rodzaje do Cery tłustej i mieszanej oraz do Normalnej i suchej.
Na Allegro są obydwa rodzaje i wszystkie kolory, ale mam pytanie czy w Drogeriach u nas w Polsce też są dostępne obydwa, Czy jest też do cery normalne i suchej (normal/dry skin)?
Orjętujecie się.
a sprawdzalas juz w sklepach?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 10:41   #1976
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Revlon Colorstay, proszę o pomoc

Cytat:
Napisane przez gosia914 Pokaż wiadomość
niestety w tych wątkach nie ma odpowiedzi na moje pytanie niestety
Ale po to istnieją te wątki, żebyś tam zadała Twoje pytanie. Bo tez i tam najprędzej znajdziesz na nie odpowiedź. A przeczytałaś całe te wątki? Dołącz do dyskusji a na pewno któraś z dziewczyn Ci coś dobrego doradzi
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 10:51   #1977
gosia914
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 27
Dot.: Revlon Colorstay, proszę o pomoc

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Ale po to istnieją te wątki, żebyś tam zadała Twoje pytanie. Bo tez i tam najprędzej znajdziesz na nie odpowiedź. A przeczytałaś całe te wątki? Dołącz do dyskusji a na pewno któraś z dziewczyn Ci coś dobrego doradzi
Dzięki spróbuje tak.
__________________
"Na najważniejszych skrzyżowaniach życiowych nie stoją żadne drogowskazy"
gosia914 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 11:59   #1978
gosia914
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 27
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Mam pytanie o Revlon Colorstay
Bo są dwa rodzaje do Cery tłustej i mieszanej oraz do Normalnej i suchej.
Na Allegro są obydwa rodzaje i wszystkie kolory, ale mam pytanie czy w Drogeriach u nas w Polsce też są dostępne obydwa, Czy jest też do cery normalne i suchej (normal/dry skin)? Wiecie?
__________________
"Na najważniejszych skrzyżowaniach życiowych nie stoją żadne drogowskazy"
gosia914 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 12:01   #1979
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez gosia914 Pokaż wiadomość
Mam pytanie o Revlon Colorstay
Bo są dwa rodzaje do Cery tłustej i mieszanej oraz do Normalnej i suchej.
Na Allegro są obydwa rodzaje i wszystkie kolory, ale mam pytanie czy w Drogeriach u nas w Polsce też są dostępne obydwa, Czy jest też do cery normalne i suchej (normal/dry skin)? Wiecie?
a ja tez sie pytalam czy bylas moze w sklepie jakis i sama sprawdzalas ?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 12:14   #1980
gosia914
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 27
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
a ja tez sie pytalam czy bylas moze w sklepie jakis i sama sprawdzalas ?
Nie nie byłam, właśnie ty się pytam, Bo kupiłam na allegro ten z USA, do Normalnej/suchej. A chciałam kupić teraz u nas w drogerii i dlatego się pytam tu na Forum, a jeszcze w sklepie nie sprawdzałam.
__________________
"Na najważniejszych skrzyżowaniach życiowych nie stoją żadne drogowskazy"
gosia914 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-17 08:33:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:31.