Walka o zdrowe i piękne włosy :) - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-05, 12:25   #4441
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Można też rozpuszczać parą
Wlewasz do kubka wrzątek, na to kładziesz talerzyk z porcją oleju i sam się roztapia
No- czyli na łaźni wodnej- przy czym wygodniej chyba jednak na zasadzie: mniejsza miseczka w większą miseczkę.
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 12:28   #4442
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez koraa21 Pokaż wiadomość
Hej, jestem tu nowa ale mam nadzieje ze mnie przyjmiecie, tez chcem miec piekne , dlugie ,błyszczace włoski jak na razie mam zniszczone, farbowane i w ogóle do niczego sie nie nadają od kilku dni stosuje maseczke waxa, przed kazdym myciem nakładam olejek rycynowy i nafte kosmetyczna, no i zazywam skrzypowit, a jakie beda efekty to sie okaze za jakis czas
oczywiscie ze przyjmiemyz tego co piszesz to masz dobra kuracje mozesz ja wzmocnic olejkiem kokosowym o ktorym dziewczyny wyzej pisaly dla mnie jest lepszy niz rycynowy nawet
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 12:29   #4443
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez koraa21 Pokaż wiadomość
Hej, jestem tu nowa ale mam nadzieje ze mnie przyjmiecie, tez chcem miec piekne , dlugie ,błyszczace włoski jak na razie mam zniszczone, farbowane i w ogóle do niczego sie nie nadają od kilku dni stosuje maseczke waxa, przed kazdym myciem nakładam olejek rycynowy i nafte kosmetyczna, no i zazywam skrzypowit, a jakie beda efekty to sie okaze za jakis czas
Witaj Musisz być systematyczna w działaniach i obserwować jak Twoje włosy reagują na kurację i dobrać tą idealną dla siebie

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
No- czyli na łaźni wodnej- przy czym wygodniej chyba jednak na zasadzie: mniejsza miseczka w większą miseczkę.
Tez może być Tylko łaźnia, to już mi się kojarzyła jakoś tak górnolotnie Z wielkim pomieszczeniem itp.
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 12:36   #4444
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Tez może być Tylko łaźnia, to już mi się kojarzyła jakoś tak górnolotnie Z wielkim pomieszczeniem itp.
Wybacz. Zboczenie zawodowe A łażnia wodna to po prostu mniejsze naczynie wsadzone w większe, przy czym to większe jest wypełnione np. wodą bądź to ciepłą bądź zimną

Cytat:
Napisane przez kosmita77 Pokaż wiadomość
oczywiscie ze przyjmiemyz tego co piszesz to masz dobra kuracje mozesz ja wzmocnic olejkiem kokosowym o ktorym dziewczyny wyzej pisaly dla mnie jest lepszy niz rycynowy nawet
witaj. Zgadzam się z Kosmitą- plan dobry- tylko wymaga systematyczności i wytrwałości. Też dodałabym kokos.

Próbowałyście może dorzucić to kokosa i rycyny jeszcze olejek migdałowy (nie taki do ciast rzecz jasna)?
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 12:38   #4445
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
Wybacz. Zboczenie zawodowe A łażnia wodna to po prostu mniejsze naczynie wsadzone w większe, przy czym to większe jest wypełnione np. wodą bądź to ciepłą bądź zimną
No to teraz już będę znała drugie znaczenie łaźni Człowiek się całe życie uczy... A czemu zboczenie zawodowe ?
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 12:42   #4446
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
No to teraz już będę znała drugie znaczenie łaźni Człowiek się całe życie uczy... A czemu zboczenie zawodowe ?
Bo jestem omc mgr. inż chemii
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 12:43   #4447
koraa21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 52
GG do koraa21
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Jutro lece po olejek kokosowy wierze wam na słowo że działa zaraz poczytam jak wy go stosujecie po uzyciu zdam relacje
koraa21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-05, 12:46   #4448
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
Bo jestem omc mgr. inż chemii
I wszystko stało się jasne

Cytat:
Napisane przez koraa21 Pokaż wiadomość
Jutro lece po olejek kokosowy wierze wam na słowo że działa zaraz poczytam jak wy go stosujecie po uzyciu zdam relacje
Ok, miłego stosowania
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 12:52   #4449
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Ja też intensywnie bede poszukiwać olejku kokosowego... Nie powiem bo kusi mnie już sam zapach

Powiem Wam dziewczyny...że najgorsze dla mnie...jest zrezygnowanie z suszarki którą de facto tak zniszczyłam sobie włosy.... (z prostownica nie bedzie problemu bo prostuje rzadko i mam w miarę przyzwoitą - Ga.Mę....)

Jak pozostawiam włosy do wyschnięcia i nie używam suszarki to - owszem...są mniej suche ( i to widzę od razu)ale..wyglądam okropnie bo moje włosy lekko falują i efekt końcowy jest mało ciekawy...
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 13:01   #4450
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Ja też intensywnie bede poszukiwać olejku kokosowego... Nie powiem bo kusi mnie już sam zapach

Powiem Wam dziewczyny...że najgorsze dla mnie...jest zrezygnowanie z suszarki którą de facto tak zniszczyłam sobie włosy.... (z prostownica nie bedzie problemu bo prostuje rzadko i mam w miarę przyzwoitą - Ga.Mę....)

Jak pozostawiam włosy do wyschnięcia i nie używam suszarki to - owszem...są mniej suche ( i to widzę od razu)ale..wyglądam okropnie bo moje włosy lekko falują i efekt końcowy jest mało ciekawy...
Wydaje mi się, że jak dobrze odżywisz włosy (kokos, rycyna etc) to poprawisz skręt i wosy będą ładniej się układać. Powtarzam się, ale ja jestem z suszarką na nie odstaw- zdecydowanie.
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 13:21   #4451
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 670
GG do Olcik18
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

moje włosy ostatnio tez sie bardzo zbuntowaly...suche siano od polowy dlugosci, a mam dlugie ok 50 cm :/. NA pewien czas odlozylam profesjonalne kosmetyki i takie skutki.Stosowalam tylko odzywki w sprayu bez splukiwania dla zaoszczedzenia czasu.
Susze i prostuje codziennie bo nie wyobrazam sobie rano nie wysuszyc wlosow czy umycia wieczorem bo przetluszczaja mi sie...Suszarka az tak niszczy wlosy? w moim przypadku suszenie ulatwia prostowanie no i sa puszyste i uniesione u nasady, kiedy je zostawiam zeby same wyschly to oklaple sianko... zobaczymy czy stan wlosow sie poprawi po maskach i odzywkach bez odkladania suszarki.
__________________
>> jestem zagadką, której jeszcze nikt nie rozwiązał... <<

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 13:35   #4452
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Olcik18 Pokaż wiadomość
moje włosy ostatnio tez sie bardzo zbuntowaly...suche siano od polowy dlugosci, a mam dlugie ok 50 cm :/. NA pewien czas odlozylam profesjonalne kosmetyki i takie skutki.Stosowalam tylko odzywki w sprayu bez splukiwania dla zaoszczedzenia czasu.
Susze i prostuje codziennie bo nie wyobrazam sobie rano nie wysuszyc wlosow czy umycia wieczorem bo przetluszczaja mi sie...Suszarka az tak niszczy wlosy? w moim przypadku suszenie ulatwia prostowanie no i sa puszyste i uniesione u nasady, kiedy je zostawiam zeby same wyschly to oklaple sianko... zobaczymy czy stan wlosow sie poprawi po maskach i odzywkach bez odkladania suszarki.
suszarka i prostownica (z naciskiem na prostownice) to zabojstwo dla wlosow. nie da sie utrzymac wlosow we wzgledym stanie stosujac codziennie (!!) te urzadzenia.
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 14:03   #4453
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Tak- suszarka niszczy włosy
Tak- prostownica niszczy włosy
Stosowane razem- jak się nie trudno domyślić- bardzo niszczą włosy
Stosowane razem + stosowane codziennie+ przez dłuższy okres czasu = siano, spalone włosy i konieczność obcięcia włosów
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 14:11   #4454
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
Tak- suszarka niszczy włosy
Tak- prostownica niszczy włosy
Stosowane razem- jak się nie trudno domyślić- bardzo niszczą włosy
Stosowane razem + stosowane codziennie+ przez dłuższy okres czasu = siano, spalone włosy i konieczność obcięcia włosów
bardzo dobry logiczny wywód
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 14:39   #4455
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

a ja tez miałam kupić olejek kokosowy i biosilk, ale w sklepie zielarskim nie było olejku a byłam w dwóch kosmetycznych i jedwabie owszem były ale nie biosilk musze poszukać... ja nie susze włosów, a od niedawna prostuje tylko grzywke i zauważyłam poprawe moje włosy są falowane, takie delikatne loczki od połowy głowy, bo góre mam prostą czy powinnam stosowac kosmetyki do włosów kreconych? czy wtedy moje loczki będą bardziej wyrażne? bo marze zeby z moch delikatmych loczków zrobiły się śliczne spiralki
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 14:48   #4456
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
a ja tez miałam kupić olejek kokosowy i biosilk, ale w sklepie zielarskim nie było olejku a byłam w dwóch kosmetycznych i jedwabie owszem były ale nie biosilk musze poszukać... ja nie susze włosów, a od niedawna prostuje tylko grzywke i zauważyłam poprawe moje włosy są falowane, takie delikatne loczki od połowy głowy, bo góre mam prostą czy powinnam stosowac kosmetyki do włosów kreconych? czy wtedy moje loczki będą bardziej wyrażne? bo marze zeby z moch delikatmych loczków zrobiły się śliczne spiralki
ja nie miałam problemu z zakupem kokosa. Może zamów w mazidłach albo u thanatosa. Ja właśnie planuję niedługo większe zakupy. Możesz sobie do tego dorzucić jeszcze jakieś proteiny i mleczka np. proteiny jedwabiu- moze być zamiast biosilka. A co do kręconych włosów- sama mam proste- ale niektóre dziewczyny zauważyły, że prostując, susząc i farbując włosy zniszczyły sobie skręt. Może lepiej zamiast kosmetyków do włosów kręconych postaw na odżywianie i nawilżanie. Jeśli nie pomoże to na pewno nie zaszkodzi. Ale niech w tej kwestii się wypowiedzą właścicielki loków
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 15:11   #4457
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 670
GG do Olcik18
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
Tak- suszarka niszczy włosy
Tak- prostownica niszczy włosy
Stosowane razem- jak się nie trudno domyślić- bardzo niszczą włosy
Stosowane razem + stosowane codziennie+ przez dłuższy okres czasu = siano, spalone włosy i konieczność obcięcia włosów
Hmm bez przesady.. dlugie wlosy mam juz dobry rok jak nie wiecej i uzywam i suszarki i prostownicy.Tymbardziej zapuscilam wlosy od ramion po ta dlugosc nie odstawiajac ani suszarki ani prostownicy. Moje wlosy dobil rozjasniacz w sprayu joanny najbardziej, bo przed nim wlosy byly w lepszym stanie. Prostuje tylko wierzchnie pasma, bo z natury mam proste, zapobiegam ich wywijaniu sie.. Obciecie u mnie nie wchodzi w gre, tylko systematycznie koncowki + profesjonalne maski i odzywki. Naprawde myslicie, ze nie da sie ich uratowac?
Ja bede twardo regenerowac..jak nie pomoze to zetne troche wiecej niz 2 cm.

tak teraz wygladaja moje wlosy..po wyprostowaniu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010250 jpg.JPG (38,9 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dobre7.JPG (35,8 KB, 43 załadowań)
__________________
>> jestem zagadką, której jeszcze nikt nie rozwiązał... <<

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 15:26   #4458
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Olcik18 Pokaż wiadomość
Hmm bez przesady.. dlugie wlosy mam juz dobry rok jak nie wiecej i uzywam i suszarki i prostownicy.Tymbardziej zapuscilam wlosy od ramion po ta dlugosc nie odstawiajac ani suszarki ani prostownicy. Moje wlosy dobil rozjasniacz w sprayu joanny najbardziej, bo przed nim wlosy byly w lepszym stanie. Prostuje tylko wierzchnie pasma, bo z natury mam proste, zapobiegam ich wywijaniu sie.. Obciecie u mnie nie wchodzi w gre, tylko systematycznie koncowki + profesjonalne maski i odzywki. Naprawde myslicie, ze nie da sie ich uratowac?
Ja bede twardo regenerowac..jak nie pomoze to zetne troche wiecej niz 2 cm.
ja mysle ze rozjasniane wlosy + prostownica + suszarka... to gotowa kaplica. rozumiem ze bedziesz stosowac profesjonalne odzywki, ale to ewentualnie tylko utrzyma ich stan - zapobiegnie dalszemu sianku. powinnas bardziej nastawic sie na naturalne skladniki. sprobuj oleju kokosowego, rycynowego, na mazidlach mozna kupic odpowiednie skladniki do wlasnych odzywek. te sklepowe, zarowno profesjonalne jak i nie, sa jednak nafaszerowane silikonami, ktore predzej czy pozniej dadza o sobie znac. pozniej ciezko je wyplukac. ale najodpowiedniejszym sposobem bedzie rezygnacja z ktorejs z tyc morderczych praktyk dla wlosow.
wlosy na zdjeciach nie wyglada sianowacie. moze masz jakies bez prostowania, po umyciu? wtedy bardziej da sie realnie ocenic ich stan
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 15:29   #4459
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Olcik18 Pokaż wiadomość
Hmm bez przesady.. dlugie wlosy mam juz dobry rok jak nie wiecej i uzywam i suszarki i prostownicy.Tymbardziej zapuscilam wlosy od ramion po ta dlugosc nie odstawiajac ani suszarki ani prostownicy. Moje wlosy dobil rozjasniacz w sprayu joanny najbardziej, bo przed nim wlosy byly w lepszym stanie. Prostuje tylko wierzchnie pasma, bo z natury mam proste, zapobiegam ich wywijaniu sie.. Obciecie u mnie nie wchodzi w gre, tylko systematycznie koncowki + profesjonalne maski i odzywki. Naprawde myslicie, ze nie da sie ich uratowac?
Ja bede twardo regenerowac..jak nie pomoze to zetne troche wiecej niz 2 cm.
Mój wywód tyczył się głównie suszarek i prostownic. Nie mogę nic powiedzieć o Twoich włosach "na pewno" dopóki ich nie zobaczę. Jeśłi końce są bardzo zniszczone to nic z tym nie zrobisz i musisz podciąć. I postaw na regenerację- w tym wątku jest cała masa patentów (warto stosować domowe mazidła), które przywrócą im dobrą kondycję. A co do suszarek i prostownic- nie da się ukryć, że niszczą włosy i to bardzo. Jeśli będziesz miała możliwość i znich zrezygnować (przynajmniej na jakiś) czas to sama zbaczysz różnicę.

Edit: teraz zauważyłam, ze dodałaś fotki. Zgadzam się z Kosmitą- mało na nich widać, cieżko ocenić. Z pierwszą częścią wypowiedzi też się zgadzam- warto postawić na naturalne składniki.
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 16:48   #4460
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 670
GG do Olcik18
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

a jakby zastapic cieply nawiew suszarki zimnym? to chyba lagodniejsze do wlosow ??
moze zamowie Vatike olej kokosowy.. chociaz mam maske artego na bazie wlansie tego oleju i rewelacyjnie na mnie nie dziala, ale sprobuje samego oleju.
Moze nie powinnam w tym watku pytac, ale jak juz pisze posta . Czy przy takim "katowaniu" wlosow szampony ziolowe sa wskazane?? Czy one nie wysusza ich jeszcze bardziej? Mam doczynienia teraz z j&j rumiankowym bo swientie rozjasnia, ale nie dziala w ogole pielegnujaco. Drugi jego plus, ze wlosy mniej mi sie po nim przetluszczaja.
__________________
>> jestem zagadką, której jeszcze nikt nie rozwiązał... <<

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 17:09   #4461
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Ja też intensywnie bede poszukiwać olejku kokosowego... Nie powiem bo kusi mnie już sam zapach
Ja uwielbiam wszystko co kokosowe - świeczki zapachowe, perfumy, żelepod prysznic, słodycze itd Kiedy kupiłam sobie olej kokosowy mój chłopak cały czas się ze mnie smiał i mówił "Nie wierze, ze nawet raz nie spróbowałaś jak to smakuje" A nie spróbowałam - wystarcza mi sam zapach - cudowny jest
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 17:37   #4462
mrowka004
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 92
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
a ja tez miałam kupić olejek kokosowy i biosilk, ale w sklepie zielarskim nie było olejku a byłam w dwóch kosmetycznych i jedwabie owszem były ale nie biosilk musze poszukać... ja nie susze włosów, a od niedawna prostuje tylko grzywke i zauważyłam poprawe moje włosy są falowane, takie delikatne loczki od połowy głowy, bo góre mam prostą czy powinnam stosowac kosmetyki do włosów kreconych? czy wtedy moje loczki będą bardziej wyrażne? bo marze zeby z moch delikatmych loczków zrobiły się śliczne spiralki
Biosilk możesz kupić w sklepie z artykułami fryzjerskimi na osiedlu K (na ryneczku) buteleczka 10 zl
mrowka004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 18:04   #4463
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
ja nie miałam problemu z zakupem kokosa. Może zamów w mazidłach albo u thanatosa. Ja właśnie planuję niedługo większe zakupy. Możesz sobie do tego dorzucić jeszcze jakieś proteiny i mleczka np. proteiny jedwabiu- moze być zamiast biosilka. A co do kręconych włosów- sama mam proste- ale niektóre dziewczyny zauważyły, że prostując, susząc i farbując włosy zniszczyły sobie skręt. Może lepiej zamiast kosmetyków do włosów kręconych postaw na odżywianie i nawilżanie. Jeśli nie pomoże to na pewno nie zaszkodzi. Ale niech w tej kwestii się wypowiedzą właścicielki loków
ja nie potrzebuje niczego oprócz olejku i biosilka, a zamawiajac, wiecej wyniosą mnie koszty przesyłki nie chce zamawiac po 2 opakowania bo najpierw musze sprawdziuc czy kosmetyki będą mi pasować...a dzis odiwedziłam chyba z 5 drogerii i nie mają biosilka a w 3 sklepie zielarskim nie było oleju ani mleczka kokosowego dziewczyny jak to sie dzieje ze wy kupujecie bez problemu a ja nigdzie nie moge znalezc

EDIT: mroowka004 dzięki wybiore się tam, a mozesz dokładniej powiedziec gdzie to jest, bo nie bywam na K
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 18:17   #4464
mrowka004
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 92
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość

EDIT: mroowka004 dzięki wybiore się tam, a mozesz dokładniej powiedziec gdzie to jest, bo nie bywam na K
Jeżeli będziesz szła od strony przystanku autobusowego to musisz iść prosto aż do ryneczku i po prawej stronie zobaczysz poczte oraz ciąg sklepów(w tym własnie ten z artykułami fryzjerskimi)
Trochę zmartwiłaś mnie tym, że nigdzie nie możesz znajeźć olejku kokosowego, w tym tygodniu miałam zamiar go kupić. Jeżeli znajdę to napewno dam znać gdzie.
mrowka004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 18:28   #4465
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
ja nie potrzebuje niczego oprócz olejku i biosilka, a zamawiajac, wiecej wyniosą mnie koszty przesyłki nie chce zamawiac po 2 opakowania bo najpierw musze sprawdziuc czy kosmetyki będą mi pasować...a dzis odiwedziłam chyba z 5 drogerii i nie mają biosilka a w 3 sklepie zielarskim nie było oleju ani mleczka kokosowego dziewczyny jak to sie dzieje ze wy kupujecie bez problemu a ja nigdzie nie moge znalezc

EDIT: mroowka004 dzięki wybiore się tam, a mozesz dokładniej powiedziec gdzie to jest, bo nie bywam na K
Niby tak, ale koszt protein i mleczek jest naprawdę niewielki a można je używać wszędzie (szampon, odżywka, maska, serum) i taka inwestycja się moim zdaniem bardzo opłaca. Poza tym jakoś nie mam przekonania do biosilku. 10ml to koszt ok. 10 zł- 10ml protein jedwabiu to 6zł, a różnica taka, że buteleczka protein to buteleczka protein, a buteleczka biosilku to buteleczka silikonów. Dla mnie wybór oczywisty.
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 19:03   #4466
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
Niby tak, ale koszt protein i mleczek jest naprawdę niewielki a można je używać wszędzie (szampon, odżywka, maska, serum) i taka inwestycja się moim zdaniem bardzo opłaca. Poza tym jakoś nie mam przekonania do biosilku. 10ml to koszt ok. 10 zł- 10ml protein jedwabiu to 6zł, a różnica taka, że buteleczka protein to buteleczka protein, a buteleczka biosilku to buteleczka silikonów. Dla mnie wybór oczywisty.
ja tez nie lubie biosilka, a protein nigdy nie uzywalam, ale moze czas zaczac
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 19:08   #4467
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez kosmita77 Pokaż wiadomość
ja tez nie lubie biosilka, a protein nigdy nie uzywalam, ale moze czas zaczac
No właśnie mam taki plan. W tym tyg jeszcze złoże zamówienie i będę próbować i eksperymentować. A planuję dwa rodzaje protein i kilka mleczek. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Byle tylko nie przesadzić.
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 19:18   #4468
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
No właśnie mam taki plan. W tym tyg jeszcze złoże zamówienie i będę próbować i eksperymentować. A planuję dwa rodzaje protein i kilka mleczek. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Byle tylko nie przesadzić.
a moglabys napisac co zamierzasz kupic i jakie Twoim zdaniem produkty beda sie nadawaly do wlosow? wlasnie z mazidel? ja bym chciala sprobowac i przegladam oferte i w ogole nie wiem co powinna wziac... moglabys?
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 19:24   #4469
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

ojej to ja mam dylemat...
po pierwsze nie moge znalezc olejku kokosowego...
po drugie jak już wiem gdzie kupić biosilk to słysze ze lepien proteiny...
wiem ze głupie pytanie, ale co to te proteiny?
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 19:31   #4470
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
ojej to ja mam dylemat...
po pierwsze nie moge znalezc olejku kokosowego...
po drugie jak już wiem gdzie kupić biosilk to słysze ze lepien proteiny...
wiem ze głupie pytanie, ale co to te proteiny?
http://mazidla.com/index.php?page=sh...mart&Itemid=27
a reszte niech ktos madrzejszy dopowie
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:25.