Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :) - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-01-10, 12:15   #151
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez misia_bella Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja zauważyłam, że każda z was ma jakies zapasy kosmetyczne.
Czy wiecie o cos o czym ja nie wiem? Jakies Tsunami na Bałtyku czy cos w tym stylu?
ja nie mam zbędnych zbiorów zdublowane zmywacze kupione 2 w cenie 1, a uzywam ich na co dzień, mazideł do twarzy używam wszystkich, zależnie od stanu gęby
a, dobra, filtry - ale avene zima nie widać
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-10, 12:19   #152
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Rzyrafko - niezłe zapasiki
Ja obecnie w zapasie mam tylko irysowy zestaw nawilżający i jedno mleczko z dzieciaczkiem Avene.

Aneta - piękna kolekcja, apteka, selektywne i krajowe - fajnie się ogląda
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-10, 12:37   #153
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
MagJa, czytalam KWC i Ty mialas ten wybielajacy specyfik z Scholl'a. Po jakim czasie Ci wyszedl? Ale takiego regularnego uzywanie, bez zamiennikow z innymi kosmetykami. Ja jestem uzalezniona od talkow, zadne dezodoranty i kremy anty do stop tylko wlasnie talk. Lubilam tego Scholl'a ale ekonomiczny to on jest po fescie, niech go drzwi trzasna.
No proszę, faktycznie A czytają Twoje pytanie w ogóle nie skojarzyłam O ile mnie pamięć nie myli to to ustrojstwo szybko się kończy, a przynajmniej pamiętam, że długo się z nim nie męczyłam, a nawet codziennie nie używałam. Ale też specjalnie mnie nie bolało to, że szybko dobiłam dna, wręcz przeciwnie, bo mnie to bielenie talku wkurzało

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
No cóż chciałam być delikatna
Twój też niczego sobie


Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
W porównaniu z kolorówką to jest to stan prawie-że-idealny
W porównaniu może i tak, ale i tak zapasów narobiłaś sporo
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-10, 12:59   #154
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Rzyrafka - kolekcjonerka mydelek Masz kilka moich ex-kosmetykow.
Niom z tymi mydełkami a na dodatek są masakrycznie wydajne (zwykłe mydła idą szybko a z Ori to nieraz 3-4 miesiące )
Cytat:
Napisane przez vril
Wlasnie robilam porzadek w probkach. Ile ja tego mam! Cala plaska kosmetyczka saszetek i druga pekata z mini produktami. Staram sie zuzywac na biezaco zeby sie nie przeterminowaly ale, co i rusz dochodza nowe. Najbardziej mnie draznia probki Normaderm, wszedzie jakby sie wsciekli i wciskaja mi ich po kilka, a ja go nie trawie. Rozdaje go na prawo i lewo i ciagle nowy zapas przybywa.
Ja też nie dawno "posprzątałam" sobie pudełeczko próbkowe i oddałam mamie ze 20 przeciwzmarszczkowych, kilkanaście przeznaczyłam jako gratisiki do wymianek, wyrzuciłam przeterminowane tylko 2, i pokompletowałam apteczne- jak dozbieram jeszcze kilka to zacznę testy
Cytat:
Napisane przez misia_bella Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja zauważyłam, że każda z was ma jakies zapasy kosmetyczne.
Czy wiecie o cos o czym ja nie wiem? Jakies Tsunami na Bałtyku czy cos w tym stylu?
No coś Ty, jeszcze nie słyszałaś, że nadciaga trzęsienie ziemi ukierunkowane na pochłanianie wszystkich drogerii?!
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Rzyrafko co to tam jest z serii Ogród Spa Kolastyny(tonik?)?
Fajne toto?
Fajne i bez alkoholu, ładnie oczyszcza, ale zaczyna mnie drażnić zapach skórki cytrynowej, który to kojarzy mi się raczej ze środkami czystości niż rytuałami pielegnacyjnymi
Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Rzyrafko - niezłe zapasiki
Ja obecnie w zapasie mam tylko irysowy zestaw nawilżający i jedno mleczko z dzieciaczkiem Avene.
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
W porównaniu może i tak, ale i tak zapasów narobiłaś sporo
Już się gdzieś tłuamczyłam, że dopływ pieniędzy mam nieregularny (akurat się skończył ) i muszę planowac zakupy przyszłościowo (tak, żeby choć jedną sztukę mieć na zapas)
Ale chyba nie przesadziłam jeszcze?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-10, 13:04   #155
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Rzyrafko, daj spokój, nie tłumacz się
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-10, 13:15   #156
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
A z trueheart żeśmy sobie rzeczywiście pogadały
Kate, ale otrzymałam od ciebie najważniejszą informację, że dobre to , odszukałam w necie gdzie można takie kremiki nabyć i zaraz kupię, bo mój hauschkowy krem różany zbliża się do kresu żywota
Cytat:
Napisane przez ancia19 Pokaż wiadomość
i ostatnie - nie bijcie naprawdę, chociaż wiem, że należy mi się lanie
Nikt cię bić nie zamierza, bo wszyscy lubią oglądać takie zdjęcia z hurtowni Bardzo mi się spodobała twoja nazwa "niezbędnik przyłóżowy", też taki mam
Może dzisiaj uda mi się wyskrobać chwilkę wieczorem na fotki moich kosmetyków
Generalnie podobaja mi się wszystkie wasze zbiory, chociaż widać, że każda z nas ma innego bzika - a to mydełka, a to kremy do twarzy, a to balsamy...i dlatego tak ciekawie się je ogląda!
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-10, 13:25   #157
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Kate, ale otrzymałam od ciebie najważniejszą informację, że dobre to , odszukałam w necie gdzie można takie kremiki nabyć i zaraz kupię, bo mój hauschkowy krem różany zbliża się do kresu żywota
to pewnie zainteresuje Cię też weledowy z dzikiej róży ale w sieci widzialam tylko w jednym miejscu
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-10, 13:47   #158
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Niom z tymi mydełkami a na dodatek są masakrycznie wydajne (zwykłe mydła idą szybko a z Ori to nieraz 3-4 miesiące )
Zartujesz! To ja biegne kogos z Ori szukac. Znam z tej firmy jedna rzecz tylko, plyn do higieny intymnej (od razu mowie, ze ten dawniejszy w przezroczystej butelce o cala kategorie lepszy). Oblookam te mydelka i moze mojego Kajtka zdradze

Aneta, bardzo ladny zestaw. Napisz prosze, co to za mazidlo z La Prairie na pierwszej fotce i jakie wrazenia z Voglii? Rzeczywiscie apetycznie pachnie, czy sztucznie i na wyrost?

Agnieska, uzywanie wprowadza w obled ale za to te efekty Az mi sie przypomnialo jak kiedys zgadalam sie z kumpela o goleniu i nagle ona podnosi reke (to bylo lato i mialysmy koszulki na ramiaczkach) i mowi "dwa dni"... Ja patrze, podnosze swoja i mowie "dwa tygodnie" Slowo daje, nie bylo roznicy. Smiejemy sie do tej pory z tego. Pamietam, ze kilka dni pozniej pobiegla do sklepu i wysuplala ostatnie pieniadze na de"b"ilatora (nawet ten sam wziela, co ja) i mowi, ze inne zycie teraz poznala.

MagJa dzieki

Co do niezbednikow to ja mam "biurkowy" - krem do rak i balsam do ust, nalogowo ich uzywam.

Jezeli jest promocja na "moje" kosmetyki to robie zapasy, czemu nie. Mam juz ustawione swoje mazidla, wiec wiem, ze i tak je zuzyje. Obecnie w zapasie mam 3 Biodermy Sensibio H2O i 3 Oeparole (2 balsamy i dodatkowy krem) - kupuje je w internetowym sklepie firmowym i oplaca sie kupowac wiecej.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-10, 13:50   #159
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

chyba bym z bólu umarła
kiedyś kupila siostrze Voglię truskawkową cy cuś - strasznie intensywny, strasznie słodki i strasznie trwały zapach
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-10, 13:51   #160
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
to pewnie zainteresuje Cię też weledowy z dzikiej róży ale w sieci widzialam tylko w jednym miejscu
No właśnie ten z dzikiej róży ma alkohol w składzie...a niby jest dla wrażliwców poczytałam też KWC i chyba jednak ten irysowy do mnie lepiej przemawia. Znazłam je na www.bionica.pl
A dzięki Twoim zdjęciom buszuje teraz na www.ecospa.pl
Edit:aaa, poprawka, teraz zajrzałam na tę stronę jeszcze raz i chciałam napisać, że ten z olejkiem migdałowym ma alkohol, a takiego z dziką róża to nie widzę... W takim razie, tak interesuje mnie, napisz czy to dobre? ;>
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-10, 13:53   #161
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

alkohol jest w wielu kosmetykach naturalnych - taki konserwant - nie drażni
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-10, 13:57   #162
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
alkohol jest w wielu kosmetykach naturalnych - taki konserwant - nie drażni
Zgadza się, w irysowych też jest - i nie drażni (zużywam już trzecią tubkę).

Weledę możesz też kupić tutaj:

http://www.aquavitae.com.pl/catalog/...sort=2a&page=2

Ekspresowa wysyłka
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-10, 14:00   #163
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

rzyrafka, którą z mgiełek Avonu najbardziej lubisz? co o nich sądzisz? mogłabyś je jakoś porównać? nadają się jako lżejsze zapachy na lato?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-10, 14:01   #164
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
alkohol jest w wielu kosmetykach naturalnych - taki konserwant - nie drażni

ja mam naczynkową i wrazliwą cerę, a po różanym Weledy i innych kosmetykach naturalnych wszystko jest OK
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-10, 14:01   #165
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Edit:aaa, poprawka, teraz zajrzałam na tę stronę jeszcze raz i chciałam napisać, że ten z olejkiem migdałowym ma alkohol, a takiego z dziką róża to nie widzę... W takim razie, tak interesuje mnie, napisz czy to dobre? ;>
jest w KWC, ja jeszcze nie miałam, ale jest pierwszy na liście a tu mozna kupić:
http://apmp.natura.xip.pl/index.php/...sort/3a/page/2
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-10, 14:03   #166
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Rzyrafko - niezłe zapasiki
Ja obecnie w zapasie mam tylko irysowy zestaw nawilżający i jedno mleczko z dzieciaczkiem Avene.

Aneta - piękna kolekcja, apteka, selektywne i krajowe - fajnie się ogląda
Dziękuję ,ale od jakiegoś już czasu przechodzę z selektywnej pielęgnacji na apteczną i inną,wolę inwestować w kolorówkę .Bo nie uważam,by selektywna była lepsza .



[quote=vril;3425979]Aneta, bardzo ladny zestaw. Napisz prosze, co to za mazidlo z La Prairie na pierwszej fotce i jakie wrazenia z Voglii? Rzeczywiscie apetycznie pachnie, czy sztucznie i na wyrost?



La Prairie to peeling do twarzy .Voglia Di jest ananasowo- pomarańczowa,bardzo apetyczna,słodka,długo pachnie intensywnie ,uwielbiam ją ,jednak krem się odrobinę klei po aplikacji przez jakiś czas,wolę mleczko,które mi się już niestety skończyło (było również ananasowo-pomarańczowe ) .
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-10, 14:03   #167
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Agnieska, po kilku sekundach to juz mi wszystko jedno, tak jestem znieczulona Zreszta akurat w tym miejscu to te pare sekund wystarczy i gotowe. Ale racja, do nog sprobowalam raz i sie przezegnalam, zmienilam koncowke i operuje golarka, bo masochistycznych ciagot to jednak nie mam.

Aneta dzieki. Czyli jak wybierac to mleczko. Zastanowie sie nad gruszka z kolada.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-10, 14:07   #168
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Agnieska, po kilku sekundach to juz mi wszystko jedno, tak jestem znieczulona Zreszta akurat w tym miejscu to te pare sekund wystarczy i gotowe. Ale racja, do nog sprobowalam raz i sie przezegnalam, zmienilam koncowke i operuje golarka, bo masochistycznych ciagot to jednak nie mam.

Aneta dzieki. Czyli jak wybierac to mleczko. Zastanowie sie nad gruszka z kolada.

Ja nie mam suchej skóry i mnie mleczko wystarczy ,jest lżejsze i szybciej się wchłania,no i ma chyba 200 czy 250 ml,a krem tylko 100 ml .
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-10, 14:15   #169
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
rzyrafka, którą z mgiełek Avonu najbardziej lubisz? co o nich sądzisz? mogłabyś je jakoś porównać? nadają się jako lżejsze zapachy na lato?
Najlepsza jest brzoskwiniowa TŻ uwielbia najdłużej się trzyma zapach-czasami nawet cały dzień
Papajowa () mi się bardziej podoba jesli chodzi o zapach, no ale na skórze siedzi pół godziny tylko (przynajmniej na mojej)
Limonkowa utrzymuje się tak 3-4 godziny z tym, że podrażniła mi skórę na dekolcie
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-10, 14:22   #170
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
alkohol jest w wielu kosmetykach naturalnych - taki konserwant - nie drażni
Dziękuję za info, w takim razie mnie uspokoiłaś, bo gdzies mi się po głowie kołatało, że to źle z tym alko w składzie, ale w takim razie nie będę się nim przejmować
Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Zgadza się, w irysowych też jest - i nie drażni (zużywam już trzecią tubkę).

Weledę możesz też kupić tutaj:

http://www.aquavitae.com.pl/catalog/...sort=2a&page=2

Ekspresowa wysyłka
Dziękuję, widzę, że tu taniej niż na tej stronie, którą ja znalazłam. No i sprawdzona AquaVitae więc trochę pewniejsza
Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość

ja mam naczynkową i wrazliwą cerę, a po różanym Weledy i innych kosmetykach naturalnych wszystko jest OK
Ja mam dokładnie taka samą...kusicielki, hehe
Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
jest w KWC, ja jeszcze nie miałam, ale jest pierwszy na liście a tu mozna kupić:
http://apmp.natura.xip.pl/index.php/...sort/3a/page/2
Oo, a takiego sklepu internetowago to jam nie zna kupowałaś tam już coś. Dziękuję jeszcze raz
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-10, 14:40   #171
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Witam Was gorąco.
Ponieważ coraz częsciej czuję się jak przebrzydły podglądacz-podpatrywacz, buszujący po Waszych wspaniałych zbiorach wklejam swoją menażerię w ramach rewanżu.
Nawet nie wiecie jak wielkiej przyjemności dostarcza mi buszowanie po wszelakich wątkach z Waszymi zbiorami. Dziękuję.
Szczególnie bliskie są mi wszelkie wątki zdjęciowo - kolorówkowe (ze szczególnym uwzględnieniem pryzmowego), pudrowe, perfumowe, pielęgnacyjne...

Dążę do minimalizmu, z wieloma produktami czeka mnie rychłe rozstanie bez żalu, kilka sztuk przygarnę wkrótce. Paru uciekinierów odnalazło się dopiero po zrobieniu zdjęć, ich strata
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mycie.jpg (39,0 KB, 694 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg twarz.jpg (35,6 KB, 694 załadowań)

Edytowane przez majade
Czas edycji: 2007-03-11 o 21:15
majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-10, 14:50   #172
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Witam Was gorąco.
Ponieważ coraz częsciej czuję się jak przebrzydły podglądacz-podpatrywacz, buszujący po Waszych wspaniałych zbiorach wklejam swoją menażerię w ramach rewanżu.
Nawet nie wiecie jak wielkiej przyjemności dostarcza mi buszowanie po wszelakich wątkach z Waszymi zbiorami. Dziękuję.
Szczególnie bliskie są mi wszelkie wątki zdjęciowo - kolorówkowe (ze szczególnym uwzględnieniem pryzmowego), pudrowe, perfumowe, pielęgnacyjne...

Dążę do minimalizmu, z wieloma produktami czeka mnie rychłe rozstanie bez żalu, kilka sztuk przygarnę wkrótce. Paru uciekinierów odnalazło się dopiero po zrobieniu zdjęć, ich strata
Bardzo fajne zbiory

Witaj u nas i oprócz podglądania pisz też .
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-10, 14:51   #173
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Majade widzę, że wnikliwie czytasz Wizaż
Mamy podobne upoodbania kosmetyczne - Hipp, Weleda, kosemtyki z Rossmanna, dr Hauschka
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-10, 15:12   #174
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Majade witaj Zbior masz bardzo "wizazowy" - dzieciaczki na aptece
Pisz koniecznie, a pryzmowy watek, to tez jeden z moich ulubiencow
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-10, 15:48   #175
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
To teraz ja pozwolę sobie wkleić moje zbiory
Na swoje wytłumaczenie mam to, że sporo rzeczy pochodzi albo z ostatnich wymian, albo z przedśiatecznych zapasów (nie mogłam oprzeć się promocjom )
Miłego oglądania
Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
fajne macie zbiory, szczególnie podoba mi się zbiór Kate i Madziarry - bo są mi najbliższe
a tu moje - zgubiłam gdzieś dwa produkty do włosów, prócz tego muszę kupić jakąś maskę i odżywkę, ale narazie nie mogę się zdecydować
jadymy
Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
A to moje ,w końcu nabrałam ochoty,by się za to zabrać .
Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Witam Was gorąco.
Ponieważ coraz częsciej czuję się jak przebrzydły podglądacz-podpatrywacz, buszujący po Waszych wspaniałych zbiorach wklejam swoją menażerię w ramach rewanżu.
Nawet nie wiecie jak wielkiej przyjemności dostarcza mi buszowanie po wszelakich wątkach z Waszymi zbiorami. Dziękuję.
Szczególnie bliskie są mi wszelkie wątki zdjęciowo - kolorówkowe (ze szczególnym uwzględnieniem pryzmowego), pudrowe, perfumowe, pielęgnacyjne...

Dążę do minimalizmu, z wieloma produktami czeka mnie rychłe rozstanie bez żalu, kilka sztuk przygarnę wkrótce. Paru uciekinierów odnalazło się dopiero po zrobieniu zdjęć, ich strata
madziarra, agnieska, Aneta???, majade - super zbiory dziewczyny .
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-10, 16:11   #176
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Drogie Panie dziękuję za przemiłe przyjęcie!
Wizaż (w zasadzie biochemia) i KWC były dla mnie sporą inspiracją jeśli chodzi o mój obecny stan posiadania, chwała Wam za to. Jedynie filtry i dzieckie kosmetyki towarzyszą mi od zawsze. Lata temu stwierdziłam, że nie wyjaławiają skóry i służą mi najlepiej.


Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Pisz koniecznie, a pryzmowy watek, to tez jeden z moich ulubiencow
Pryzmowy jest cudowny; boję się tylko ruiny finansowej. Ale od czego silna wola
majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-10, 18:06   #177
Elwinga
Rozeznanie
 
Avatar Elwinga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 688
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez ancia19 Pokaż wiadomość
aaa sorki, rzeczywiście.
Serum bardzo lubię, ładnie napina i wygładza skórę, nie lepi się Tylko nieco niewydajne niestety (bo go malutko jest).
Dzięki
Elwinga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-10, 18:20   #178
ancia19
Zadomowienie
 
Avatar ancia19
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 885
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Witam Was gorąco.
Ponieważ coraz częsciej czuję się jak przebrzydły podglądacz-podpatrywacz, buszujący po Waszych wspaniałych zbiorach wklejam swoją menażerię w ramach rewanżu.
Nawet nie wiecie jak wielkiej przyjemności dostarcza mi buszowanie po wszelakich wątkach z Waszymi zbiorami. Dziękuję.
Szczególnie bliskie są mi wszelkie wątki zdjęciowo - kolorówkowe (ze szczególnym uwzględnieniem pryzmowego), pudrowe, perfumowe, pielęgnacyjne...

Dążę do minimalizmu, z wieloma produktami czeka mnie rychłe rozstanie bez żalu, kilka sztuk przygarnę wkrótce. Paru uciekinierów odnalazło się dopiero po zrobieniu zdjęć, ich strata
fajne zbiory
A co to to takie malutkie Vichy Myokine???
ancia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-10, 18:32   #179
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

A tu co się dzieje, hę ???!!!!! Już pudernice zmiatać mi na ten stary wątek !!! Pytanie tam wczoraj zadałam takiej oto treści:
"Hej dziewczyny, mam pytanie odnośnie zakupów na bezcłówce na lotnisku. Wstyd się przyznać ale ja, jako że panicznie boję się latać, nigdy nie byłam na lotnisku. Bo i po co Ale w przyszłym tygodniu mój TŻ leci do Zurichu i nie wiem czy mogę mu wręczyć listę kosmetycznych życzeń W sensie nie wiem co tam można kupić w takich lotniskowych drogeriach Czy są tam dostępne wszystkie nowości czy tylko "starości" czy jak... A może w Szwajcarii w ogóle nie ma bezcłówek...to dziwny kraj jakby nie było Czy któraś z was wie coś może na ten temat ?"
I co ? Nico Nie miał mi kto odpowiedzieć jak wy wszystkie tu się przeniosłyście
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-10, 18:40   #180
ancia19
Zadomowienie
 
Avatar ancia19
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 885
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
A tu co się dzieje, hę ???!!!!! Już pudernice zmiatać mi na ten stary wątek !!! Pytanie tam wczoraj zadałam takiej oto treści:
"Hej dziewczyny, mam pytanie odnośnie zakupów na bezcłówce na lotnisku. Wstyd się przyznać ale ja, jako że panicznie boję się latać, nigdy nie byłam na lotnisku. Bo i po co Ale w przyszłym tygodniu mój TŻ leci do Zurichu i nie wiem czy mogę mu wręczyć listę kosmetycznych życzeń W sensie nie wiem co tam można kupić w takich lotniskowych drogeriach Czy są tam dostępne wszystkie nowości czy tylko "starości" czy jak... A może w Szwajcarii w ogóle nie ma bezcłówek...to dziwny kraj jakby nie było Czy któraś z was wie coś może na ten temat ?"
I co ? Nico Nie miał mi kto odpowiedzieć jak wy wszystkie tu się przeniosłyście
są niektóre nowości, są standardowe produkty, ale też jest sporo rzeczy dostępnych tylko tam np. fajne paletki i zestawy
ancia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (1 użytkowników i 1 gości)

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:04.