Ujędrnianie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-04, 16:50   #1
potrishka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 31

Ujędrnianie


Witam. Jesli podobny wątek juz był to przepraszam- ale naprawde szukałam i nie mogłam znalesc konkretnej odpowiedzi. Mam 17 lat i badzo zaniedbane ciało. Wiem, sama jestem sobie winna. Przez ostatni rok wogole nie cwiczylam( miałam depresje, byłam praktycznie odizolowana od "normalnego" życia. Efetk jest taki ze znacznie przytylam( 10kg). Ale nie to jest moim największym problemem( lekarz zaplanowal mi juz odpowiednią diete i wierze w to ze wytrwam). Chodzi o to ze moja skóra jest w fatalnym stanie( rozstępy, cellulit..). Zapisałam sie juz na siłownie i mam do Was pytanie. Czy naprawde mozliwe jest to abym miała jędrne ciało? W tej chwili jest ono obwisłe, wszystko mi sie rusza, przelewa. Trudno mi sie z tym pogodzic szczegolnie ze przez całe zycie intensywnie uprawiałam sport, szczegolnie koszykowke. Prosze o szczere odpowiedzi.

Edytowane przez potrishka
Czas edycji: 2007-01-23 o 11:12
potrishka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 17:32   #2
volunteer
Rozeznanie
 
Avatar volunteer
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 968
GG do volunteer
Dot.: Ujędrnianie

prosisz o szczere odpowiedzi, wiec powiem co wiem - wydaje mi sie, ze jezeli nie przytylas jakos znaczaco (10kg nadwagi to nie jest jakis duzy problem) - to skora powinna wrocic do normy dzieki sportowi, diecie i roznym kremom nawilzajacym i ujedrniajacym, basen jest tez dobry. sa przypadki gdzie skora jest tak naciagnieta ze trzeba ja usunac operacyjnie po prostu - ale to dzieje sei w sytuacjach gdy ktos zgubil naprawde spora ilosc kg. nie masz co panikowac, zwlaszcza ze masz cialo przyzwyczajone do sportu - gdzies tam w nim tkwi to, ze bylo wysporotwane kiedys - moje zdanie jest takie ze nie masz co panikowac, tylko spokojnie cwiczyc i starac sie maksymalnie dbac o skore - powinno byc coraz lepiej
__________________

bedzie dobrze, albo niedobrze.
volunteer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 17:59   #3
paula2096
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20
Dot.: Ujędrnianie

Nie martw sie. Ja kiedyś schudłam 18 kg. Moja skóra jest jędrna i naprawde można tego dokonać. Wystarczy dieta, ruch, jakies tabletki odchudzające ( ja uzywam Clarinol bo terz po zimie musze troche poprawic swoj wyglad) i odpowiedni krem wyszczuplająco-ujędrniający np. Vichy, Eveline. Sa bardzo dobre. Dasz rade. 10kg. to nie dużo. jeszcze możesz wyglądac jak modelka
paula2096 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 18:04   #4
potrishka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 31
Dot.: Ujędrnianie

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi . naprawde pomogłyscie mi bardzo bo przestawałam w to wierzyc... Szczególnie jak widze kolezanke która schudła 15 kg. intensywnie przy tym cwicząc. Jeszcze raz dziękuję.
potrishka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 18:22   #5
Astra
Rozeznanie
 
Avatar Astra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 692
Dot.: Ujędrnianie

Ja schudlam 10kg i tez musze ujedrnic cialko takze nie jestes sama Kupilam sobie oliwke Ziaji antycellulitowa 400ml 12zl,masazyk i cwiczenia i mam nadzieje ze bedzie ok
Astra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 19:16   #6
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Ujędrnianie

oczywiście, że możliwe - tylko, tak jak napisały dziewczyny - SPORT przede wszystkim! Inaczej zostaną Ci faldy obwisłej skóry, a tak to będzie super
Powodzenia!
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 22:03   #7
myszeczka00
Wtajemniczenie
 
Avatar myszeczka00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: szczyt góry
Wiadomości: 2 523
Dot.: Ujędrnianie

Vadi, twoje avatarki sa boskie
__________________
Ain't No Mountain High Enough

myszeczka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-05, 05:35   #8
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Ujędrnianie

Cytat:
Napisane przez myszeczka00
Vadi, twoje avatarki sa boskie
dziękuję ;D nie mogłam się rozstać z małym głodem
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 07:07   #9
_Gosiaczek_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Dot.: Ujędrnianie

Witam
Ja jak zwykle zaproponuje peeling kawowy, szybko tanio i pewnie
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...peeling+kawowy
Do tego masowanie ciała naprzemiennie strumieniami wody. Zaczynamy od ciepłego, kończymy na zimnym. Potem krem nawilżający i po pierwszym zabiegu widać efekty.
pozdrawiam
_Gosiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 07:27   #10
dori7
Zadomowienie
 
Avatar dori7
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 505
Dot.: Ujędrnianie

Cytat:
Napisane przez _Gosiaczek_
Witam
Ja jak zwykle zaproponuje peeling kawowy, szybko tanio i pewnie
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...peeling+kawowy
Do tego masowanie ciała naprzemiennie strumieniami wody. Zaczynamy od ciepłego, kończymy na zimnym. Potem krem nawilżający i po pierwszym zabiegu widać efekty.
pozdrawiam

Tylko zamienilabym krem nawilzajacy na ujedrniajacy, a nawilzajacy np. wieczorem. I witaminki, moze jakis skrzyp z drozdzami, zeby pomoc skorze. Potrishko - w wieku lat 20 skora regeneruje sie naprawde szybko, troche staran, sportu i bedzie dobrze
dori7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 07:35   #11
Astra
Rozeznanie
 
Avatar Astra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 692
Dot.: Ujędrnianie

Ja biore tabletki drozdzowe LEWITAN (na tradzik )8zl,polecam ladnie mi wzmocnil paznokcie(to tak przy okazji )Wczoraj pocwiczylam,wymasowalam sie a dzis ledwo chodze ale przyznam sie ze to lubie Vadi,avatar naprawde extra taki oryginalny
Astra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-05, 12:04   #12
potrishka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 31
Dot.: Ujędrnianie

Dziewczyny dziękuje bardzo za odpowiedzi . tez biore Lewitan ale dopiero od kilku dni wiec efektów narazie nie widze ( kupiłam go ze względu na trądzik). Dzis jestem juz po siłowni, wczoraj zrobiłam peeling kawowy i masaz szorstką rękawicą i odrazu lepiej sie czuję. jeszcze raz dziękuje za odpowiedzi .
potrishka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 13:30   #13
tisane
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 169
GG do tisane
Dot.: Ujędrnianie

Cytat:
Napisane przez Astra
Ja biore tabletki drozdzowe LEWITAN (na tradzik )8zl,polecam ladnie mi wzmocnil paznokcie(to tak przy okazji )Wczoraj pocwiczylam,wymasowalam sie a dzis ledwo chodze ale przyznam sie ze to lubie Vadi,avatar naprawde extra taki oryginalny
Czy te tabletki drozdzowe , to sa glownie na tradzik , czy tez ogolnie poprawiaja jakosc skory calego ciala?
__________________

1.71cm
73
-
72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59
tisane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 14:17   #14
Astra
Rozeznanie
 
Avatar Astra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 692
Dot.: Ujędrnianie

Pierwsze opakowanie tych tabletek kupilam w styczniu,ale po wybraniu ich zamiast kupic nastepne i trzymac ciaglosc to ja sobie odpuscilam teraz skonczylam drugie opakowanie i widze ze paznokcie mam mocniejsze,co do skory to narazie nie zauwazylam jakis znaczacych zmian Ale tak jak mowie trzeba zachowac ciaglosc zeby widziec wieksze efekty(o tym wie chyba kazdy )
Astra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:09.