Plotkowy dla porzuconych - część III - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-10, 21:42   #4291
megi_t
Zadomowienie
 
Avatar megi_t
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 220
GG do megi_t
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część III

Jamaica powiedz jak spacer??
Shewa bardzo ładnie
__________________
Nasz ślub 02.06.2012r.

Nasze szczęście * Oliwierek 21.IV.2013r.
megi_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 21:50   #4292
sweetmelongirl
Raczkowanie
 
Avatar sweetmelongirl
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 347
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część III

Hej dziewczynki...
jak po swietach?
Jamaica juz kogos podrywa na spacerkach tlumaczyc sie :P

kurde, co nie wejde to nowosci!
----------------------------------------
Mnie sie dzis moj L. pytal czy wchodze na forum, mowie ze nie mam czasu - glownie przez neigo to sie tylko usmiechnal...

a pod wieczor...doszlismy do jakiegos wniosku po klotni ze zwiazek sie sypie wiec znow chyba przejde do punktu wyjscia... juz 5 miesiac idzie ... a tu ni stad ni z owad on wywija znow numery nie mam sily...
Na dyskoteki chodzi a ja jak bylam na urodzinach znajomej to sie musialam tlumaczyc czemu bylam do 22.30 a mialam byc do 22!!
tylko ze on ma wszystko w tyleczku ze tak powiem, smutno mi i nie wiem co mam robic dalej...

Siedze i pije moje ukochane piwko (reklama) Desperados'a takze...WASZE ZDROWKO i waszej kariery i zycia intymnego!
sweetmelongirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 21:53   #4293
_Jamaica
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 361
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część III

Cytat:
Napisane przez megi_t Pokaż wiadomość
Jamaica powiedz jak spacer??
Shewa bardzo ładnie
jak tak dalej pojdzie to bede musiala zerwać z nim chyba kontakt. Magda wie jak to jest jak druga osoba działa tak na człowieka że nie wie, co zrobić ze wzrokiem.
M. mnie pociąga, z drugiej strony onieśmiela. Nie potrafię pogadać z nim normalnie na luzie, jak z kolegą.
Staram się to wszystko ukrywac, tylko że siedzi to we mnie w środku. I po takim spotkaniu z nim przez kolejne dwie godziny nie myślę o niczym innym.
Wczoraj oboje byliśmy chorzy, a znajomi pojechali na impreze. od 21 do 24 rozmawialismy na gg.
I nie mam pojecia co on w sobie ma, ale jest fantastyczny.
_Jamaica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 21:57   #4294
WrozkaSliweczka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 15
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część III

I jak tu myslec, ze wszystko to tylko chemia i biologicznie uwarunkowane instynkty? Kiedy tkwisz w tym po uszy, nie ma czlowiek nawet sumienia sluchac tych wszytskich naukowcow. No ale potem znow ktos ci lamie serce i wracasz do startu. Obrazona na caly swiat...
Zapraszam na stronkę z serialem - www.waga.tivi.pl
WrozkaSliweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 21:59   #4295
_Jamaica
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 361
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część III

Cytat:
Napisane przez WrozkaSliweczka Pokaż wiadomość
I jak tu myslec, ze wszystko to tylko chemia i biologicznie uwarunkowane instynkty? Kiedy tkwisz w tym po uszy, nie ma czlowiek nawet sumienia sluchac tych wszytskich naukowcow. No ale potem znow ktos ci lamie serce i wracasz do startu. Obrazona na caly swiat...
Zapraszam na stronkę z serialem - www.waga.tivi.pl
o tak. a kiedy wszystko się zagoi, ty znowu chcesz zeby ci złamano serce, zupełnie jakbys nie znala tego bólu.
_Jamaica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 22:01   #4296
megi_t
Zadomowienie
 
Avatar megi_t
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 220
GG do megi_t
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część III

Trzymam kciuki Aby cos z tego wyszło
__________________
Nasz ślub 02.06.2012r.

Nasze szczęście * Oliwierek 21.IV.2013r.
megi_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 22:10   #4297
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część III

moj eks ma opis na gg " czas na zmiany..." .........
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-10, 22:11   #4298
_Jamaica
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 361
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część III

Cytat:
Napisane przez martinka_m Pokaż wiadomość
moj eks ma opis na gg " czas na zmiany..." .........
martinko macie kontak jeszcze?on jest w PL?
_Jamaica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 22:14   #4299
megi_t
Zadomowienie
 
Avatar megi_t
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 220
GG do megi_t
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część III

Oglądam jakis film japoński na polsacie ... boję sie
__________________
Nasz ślub 02.06.2012r.

Nasze szczęście * Oliwierek 21.IV.2013r.
megi_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 22:17   #4300
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część III

Ja mykam spać babochy.
Branoc
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 22:23   #4301
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część III

Cytat:
Napisane przez _Jamaica Pokaż wiadomość
martinko macie kontak jeszcze?on jest w PL?

tak mamy kontakt caly czas w zasadzie. jest w polsce, w swoim miescie i ma prace. od czasu kiedy (jakis 1 mc temu) zapytal sie mnie czemu tak dziwnie sie zachowuje jakbym chciala ograniczyc kontakt i go unikala, a ja mu powiedzialam ze jestem zajeta i nie bardzo mam czas, juz nie pisze codziennie, nie odzywa sie za kazdym razem pierwszy. a ostatnio to juz w ogole kontaktujemy sie co 2-3 dni, wiec jest dobrze, nie jest juz taki nachalny i upierdliwy. mi taka relacja odpowiada.
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-10, 23:41   #4302
Astra24.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: CENTRUM
Wiadomości: 863
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część III

o matko, muszę to napisać. Po dokładnie 7 miesiącach i 3 dniach powiedział mi, że mnie kocha już myślałam, że to nigdy nie nastąpi.
Zamówiłam sobie dzisiaj prostownicę na allegro. Na początku napaliłam się na szklaną, ale niby ceramiczne są lepsze, bo tak wyczytałam na forum. Nie znam się na tym całkowicie, bo miałam taką zwykłą jakiś czas temu, ale się zepsuła. Zobaczymy. To mój pierwszy zakup na allegro. Nie z mojego konta, no ale to się nie liczy.
jamaica, może tym razem się uda, trzymam kciuki.
shewa, mnie się średnio podoba. Gorset jakiś taki elegancki się wydaje i z tymi spodniami średnio mi się podoba. Poza tym nie lubię odsłoniętych brzuchów
Branoc. Jak dobrze, że jutro nie muszę wstawać.
__________________
"Zabawnie tak oddychać przez różową słomkę...cudownie tak rozmawiać bez niemiłych wspomnień..."
Astra24. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 23:58   #4303
Nina_84
Rozeznanie
 
Avatar Nina_84
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 707
GG do Nina_84
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część III

Cytat:
Napisane przez Astra24. Pokaż wiadomość
o matko, muszę to napisać. Po dokładnie 7 miesiącach i 3 dniach powiedział mi, że mnie kocha już myślałam, że to nigdy nie nastąpi.

Niby pokazywał swoim zachowaniem, ale nie ma to jak usłyszeć,co?

Cytat:
Napisane przez Astra24. Pokaż wiadomość
Zamówiłam sobie dzisiaj prostownicę na allegro. Na początku napaliłam się na szklaną, ale niby ceramiczne są lepsze, bo tak wyczytałam na forum. Nie znam się na tym całkowicie, bo miałam taką zwykłą jakiś czas temu, ale się zepsuła. Zobaczymy. To mój pierwszy zakup na allegro. Nie z mojego konta, no ale to się nie liczy.
A najbardziej liczy się firma (przynajmniej w przypadku prostownic tak jest - belissa <czy jakoś tak> lub jakaś inna fryzjerska)

Cytat:
Napisane przez Astra24. Pokaż wiadomość
shewa, mnie się średnio podoba. Gorset jakiś taki elegancki się wydaje i z tymi spodniami średnio mi się podoba. Poza tym nie lubię odsłoniętych brzuchów
Cóż Shewo, mam podobne zdanie na ten temat
Nina_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 00:00   #4304
megi_t
Zadomowienie
 
Avatar megi_t
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 220
GG do megi_t
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część III

Astra Gratulejszynwkońc u sie doczekałaś.
A mnie dziś TZ wkurzył swoimi słowami...
Dobranoc
Ja mam Remingtona na allegro tez są ceramiczna polecam.
A co do gorsteu... mi odsłoniety brzuch nie przeszkadza, bo sama w Shewy wieku tak biegałam
Chciałma chyba pokazac jaki mam łądny kolczyk w pępku: D a teraz sie go wstydze
__________________
Nasz ślub 02.06.2012r.

Nasze szczęście * Oliwierek 21.IV.2013r.
megi_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 00:04   #4305
Nina_84
Rozeznanie
 
Avatar Nina_84
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 707
GG do Nina_84
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część III

Cytat:
Napisane przez megi_t Pokaż wiadomość
Ja mam Remingtona na allegro tez są ceramiczna polecam.

Ja tyż mam Remingtona
Dostałam od Ł. na Gwiazdkę
I również polecam
Nina_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 00:07   #4306
megi_t
Zadomowienie
 
Avatar megi_t
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 220
GG do megi_t
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część III

O mam juz 1000 postów... kto to ze mna uczci... wszytkie spią
__________________
Nasz ślub 02.06.2012r.

Nasze szczęście * Oliwierek 21.IV.2013r.
megi_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 00:38   #4307
Nina_84
Rozeznanie
 
Avatar Nina_84
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 707
GG do Nina_84
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część III

MEgi

Tysięcznopostny toaścik i spać spadam
Nina_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 04:57   #4308
Rodolphe Lindt
Zadomowienie
 
Avatar Rodolphe Lindt
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraina Niedzwiedzi
Wiadomości: 1 415
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część III

Wpadam z predkoscia swiatla znad ksiazek

Camilla co to za sesja szczegoly prosze

Shewa tez mi sie srednio podoba, tzn gorset ladny, ale moglby byc dluzszy, jakby tak kawaleczek brzucha tylko bylo widac to jeszcze jeszcze

Astra super! A Ty kiedy mu wyznasz uczucia?

No i se popisalam za 4 min wizaz nie bedzie znowu dzialal
__________________
Haslo mojego matematyka
" Tylko kilkoro z was wykorzysta ten material w przyszlosci, ale ze nie mozemy uczyc kilku studentow to uczymy wszystkich"
Rodolphe Lindt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 07:51   #4309
_Jamaica
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 361
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część III

bry
Shewa mnie tak samo się srednio podoba. Nie mój styl kompletnie.

Martinko a co z tym jego wyznawaniem uczuc? Zdarza mu się jeszcze po pijaku?
Dobrze że wasz kontakt jest już troche ograniczony, mnie własciwie już nie ruszają rozmowy z t.


Aaa nie pisałam wam, wiecie jak to skończyło się z T i jego wielką miłością. Z dnia na dzień przestał się do niej odzywac, nic nie tłumacząc, po prostu spotykali się a poźniej NIC. Dziewczyna nie wie o co mu chodzi, ale wciąż jej się podoba.
Byli razem na imprezie ostatnio to on udawał że jej nie zna
Żal......ii żeby kiedyś go ktoś tez tak potraktował mu życze.

AstraSuper Lubie tego twojego M
_Jamaica jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-11, 08:18   #4310
Astra24.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: CENTRUM
Wiadomości: 863
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część III

Bry
Jamaica a skąd Ty wiesz, że ją tak potraktował? od kogo to usłyszałaś?
Wiecie co, tą prostownicę to zamówiłam firmy Euromax. Nie znam tej firmy ale większość prostownic jest właśnie tej firmy na allegro. Ma regulację temperatury więc może nie popalę sobie włosów dobra, nie stresujcie mnie, że lipna jakas, bo już zamówiona i nic nie zrobię.
A tak w ogóle to już chyba od jakiegoś tygodnia chciał mi powiedzieć, bo nieraz szliśmy sobie, on się przytulał i mówił "wiesz co...." po czym albo nie mówił nic albo mówił coś bez sensu, Wczoraj tak patrzy na mnie, patrzy i mówi " wiesz co Skarbie?" no to ja nic się nie odzywam. Minęła minuta a on lekko zirytowany "no i znów ci nie powiedziałem, bo nie ma warunków" hehe.
Ja się pytam czego mi nie powiedział a on tak z pół minuty się zbierał i w końcu powiedział. Normalnie myślałam, że nie wydusi już tych słów. Zresztą ja i tak wiedziałam po tym co dla mnie robił i jak sie zachowywał no ale usłyszeć miło tym bardziej, że nie było to wymuszone tylko wypłynęło od niego. Późno bo późno ale jest

Obudziło mnie wycie syren, nie wiem czy jakiś wypadek czy coś innego ale strasznie ich dużo. Nienawidzę tego dźwięku, od razu mam gęsią skórkę na rękach.
__________________
"Zabawnie tak oddychać przez różową słomkę...cudownie tak rozmawiać bez niemiłych wspomnień..."
Astra24. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 08:23   #4311
_Jamaica
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 361
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część III

Cytat:
Napisane przez Astra24. Pokaż wiadomość
Bry
Jamaica a skąd Ty wiesz, że ją tak potraktował? od kogo to usłyszałaś?
Wiecie co, tą prostownicę to zamówiłam firmy Euromax. Nie znam tej firmy ale większość prostownic jest właśnie tej firmy na allegro. Ma regulację temperatury więc może nie popalę sobie włosów dobra, nie stresujcie mnie, że lipna jakas, bo już zamówiona i nic nie zrobię.
A tak w ogóle to już chyba od jakiegoś tygodnia chciał mi powiedzieć, bo nieraz szliśmy sobie, on się przytulał i mówił "wiesz co...." po czym albo nie mówił nic albo mówił coś bez sensu, Wczoraj tak patrzy na mnie, patrzy i mówi " wiesz co Skarbie?" no to ja nic się nie odzywam. Minęła minuta a on lekko zirytowany "no i znów ci nie powiedziałem, bo nie ma warunków" hehe.
Ja się pytam czego mi nie powiedział a on tak z pół minuty się zbierał i w końcu powiedział. Normalnie myślałam, że nie wydusi już tych słów. Zresztą ja i tak wiedziałam po tym co dla mnie robił i jak sie zachowywał no ale usłyszeć miło tym bardziej, że nie było to wymuszone tylko wypłynęło od niego. Późno bo późno ale jest

Obudziło mnie wycie syren, nie wiem czy jakiś wypadek czy coś innego ale strasznie ich dużo. Nienawidzę tego dźwięku, od razu mam gęsią skórkę na rękach.
Moj najlepszy qmpel 100diuje z nimi. No i ostatnio spotkali się na imprezie z S(byłą od t), i ten qmpel z nią zaczął rozmawiać, po czym ona mowi zeby poszli się pobawić to może wzbudzi zazdrośc w T, no i pozniej on się juz jej wypytał co jak i dlaczego

Aaa Astra ale on chyba nieśmiały jest co?ale słodko mi sie przypomnialo jak bylismy ostatnio na imprezie, ba też z M. i on mówi do mnie ze chciałby mi cos powiedzieć, ale nie umiał tego z siebie wykrzstusić, staneło na tym że powie mi to kiedyś ale w innych okolicznościach.
_Jamaica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 08:58   #4312
Astra24.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: CENTRUM
Wiadomości: 863
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część III

Mam zamiar w następnym tygodniu podciąć włosy i zmienić kolor. Czy bajelaż jest jeszcze modny, bo ja zawsze robiłam blond i ciemny brąz, takie bardzo cienkie pasema, wiec nie było ich za bardzo widać. chciałabym zrobić jeden kolor, ale nigdy nie miałam i nie wiem jak bede wyglądać no i nie wiem jaki kolor powinnam wybrac. Macie jakąś koncepcję widząc moje zdjęcia na n-k?
__________________
"Zabawnie tak oddychać przez różową słomkę...cudownie tak rozmawiać bez niemiłych wspomnień..."
Astra24. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 09:03   #4313
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część III

Bry!
Ale paskudna pogada w Poznaniu, deszcz pada cały czas i jest zimno I gdzie ta poprawa pogody?

Astro gratuluje, nie ma to jak usłyszeć te magiczne słowa z ust ukochanego Nawet dobrze że troszke z tym zwlekał, w koncu nie powinno sie ich rzucać na wiatr, tylko być ich pewnym

Ja sie wczoraj rozmarzyłam po przeczytaniu romansu i sami przystojniacy mi się śnili Szkoda, że to nie była prawda

Jamaico T. zachował sie bardzo chamsko i prostacko, oby kiedyś trafił na laske, która tez go tak potraktuje

Rodo co do sesji, to robi ją mój kolega fotograf, ja bede pełnić role makijażystki/wizażystki No i sie ciesze, bo troche grosza wpadnie przy okazji
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 09:05   #4314
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część III

Cytat:
Napisane przez _Jamaica Pokaż wiadomość
Martinko a co z tym jego wyznawaniem uczuc? Zdarza mu się jeszcze po pijaku?
Dobrze że wasz kontakt jest już troche ograniczony, mnie własciwie już nie ruszają rozmowy z t.

hehe na szczescie juz mu sie nie zdarza chyba sie troche ogarnal, ze jednak nic tym nie zdziala
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 09:22   #4315
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część III

Cytat:
Napisane przez _Jamaica Pokaż wiadomość
Magda wie jak to jest jak druga osoba działa tak na człowieka że nie wie, co zrobić ze wzrokiem.
Niestety wiem,ale najgorsze to,ze nie da się potem takiego zapomnieć

Cytat:
Napisane przez Astra24. Pokaż wiadomość
o matko, muszę to napisać. Po dokładnie 7 miesiącach i 3 dniach powiedział mi, że mnie kocha już myślałam, że to nigdy nie nastąpi.
Cytat:
Napisane przez Astra24. Pokaż wiadomość
A tak w ogóle to już chyba od jakiegoś tygodnia chciał mi powiedzieć, bo nieraz szliśmy sobie, on się przytulał i mówił "wiesz co...." po czym albo nie mówił nic albo mówił coś bez sensu, Wczoraj tak patrzy na mnie, patrzy i mówi " wiesz co Skarbie?" no to ja nic się nie odzywam. Minęła minuta a on lekko zirytowany "no i znów ci nie powiedziałem, bo nie ma warunków" hehe.
Ja się pytam czego mi nie powiedział a on tak z pół minuty się zbierał i w końcu powiedział. Normalnie myślałam, że nie wydusi już tych słów. Zresztą ja i tak wiedziałam po tym co dla mnie robił i jak sie zachowywał no ale usłyszeć miło tym bardziej, że nie było to wymuszone tylko wypłynęło od niego. Późno bo późno ale jest
O rany,normalnie aż się ucieszyłam.Słodki ten Twój M.I jeszcze to "nie ma warunków",boskie. I wcale nie tak późno wg mnie,7 miesięcy to tak akurat
Rozmarzyć się można

Cytat:
Napisane przez Astra24. Pokaż wiadomość
Mam zamiar w następnym tygodniu podciąć włosy i zmienić kolor. Czy bajelaż jest jeszcze modny, bo ja zawsze robiłam blond i ciemny brąz, takie bardzo cienkie pasema, wiec nie było ich za bardzo widać. chciałabym zrobić jeden kolor, ale nigdy nie miałam i nie wiem jak bede wyglądać no i nie wiem jaki kolor powinnam wybrac. Macie jakąś koncepcję widząc moje zdjęcia na n-k?
Ja jestem i chyba będe forever za jednokolorowymi włosami.Jakoś nie lubie pasemek,balejażów:confuse d:
A kolor?Może brąz?
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 09:41   #4316
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część III

Bry

Astra gratuluję Fajnie, że chłopak wreszcie to wydusił. Każda z nas wiedziała co on czuje, a on tak zwlekał
Hmm, spróbuj kolor jednolity. Ale Ty masz jasną cerę, zielone oczy (o ile dobrze pamiętam - pomyłki wybacz ) i tak jakoś w ciemnym kolorze Cię nie widzę. Za to w jakimś eterycznym ciemnym blondzie to tak. Wstaw swoje fotki na Metamorfozach w wątku, gdzie dziewczyny photoshopem przerabiają i niech Ci porobią parę innych kolorów włosów. Zobaczymy w jakim najlepiej A jak nie chce twarzy publicznie pokazywać to wyślij jakiejś dziewczynie od przeróbek zdjęcia na PW, bo w ten sposób też czasem zgadzają się pomóc


U mnie też deszcz... Wrrr! Ale się świecę po nocce z Acne Derm.

Wczoraj to normalnie żałowałam, że zaczęłam to wybielanie zębów. Kurde jak mi ta wrażliwość zostanie do końca życia to ich do sądu pozwę. Aż musiałam sobie pastę do wrażliwych zębów kupić, bo nie mogłam wytrzymać. I tak trochę żałuje, bo ja chyba nie mam co tu za dużo wybielać...
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 09:47   #4317
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część III

Iza a skąd pomysł żeby kupić te paski w ogóle skoro nie masz dużo do wybielenia?
Ja na zdjęciu zobaczyłam swoje zęby i zapadła decyzja
Też mi ciężko wytrzymac z nimi.Dziąsła mam zmasakrowane.
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 10:01   #4318
Astra24.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: CENTRUM
Wiadomości: 863
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część III

Iza ja mam ten program do metamorfoz (Virtual look czy jakos tak), ale nie umiem się zdecydować, bo na zdjeciach wygląda,że w ciemnym jest mi dobrze a kiedyś miałam już ciemny i było okropnie. Chyba zrobię jakiś jasny brąz i blond. Będą trochę jaśniejsze niz są a nie będą jednolite bo wydaje mi się, że jednak w jednym kolorze nie byłoby mi dobrze. ehh
Ja od jakichś 3 tygodni stosuje pastę wybielającą zęby. Pierwsze 3-4 dni to dziąsła myślałam, że mi wyskoczą tak mnie bolało, ale chyba za mocno tarłam szczoteczką bo teraz już jest normalnie.
__________________
"Zabawnie tak oddychać przez różową słomkę...cudownie tak rozmawiać bez niemiłych wspomnień..."
Astra24. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 10:08   #4319
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część III



Kurs przysposobienia do życia w społeczeństwie dla mężczyzn - szkolenie
otwarte.
Tematy zajęć:
1.Jak pracować nad własnym ograniczeniem umysłowym
2.Dlaczego nie ma nic złego w dawaniu kwiatów
3.Ty też możesz siedzieć obok kierowcy (i to cichutko)
4.I ty możesz prasować
5.Zadbaj o piękno swoich stóp - jak obcinać sobie paznokcie
6.Jak się napełnia kostkarkę (lub woreczki) do lodu - z pokazem slajdów
7.Zalety oddawania zepsutych urządzeń elektrycznych do punktu napraw -
Ty a elektryczność
8.Nowocześni rodzice: zadanie, które nie kończy się na stosunku
9.Szkoła przetrwania I - smażenie jajka sadzonego
10.Szkoła przetrwania II - mycie podłogi w łazience
11.Przyznanie się do niewiedzy nie jest ostateczną klęską
12.Ty: słaba płeć
13.Powody dla których zakłada się nową rolkę papieru w toalecie gdy
poprzednia się skończyła (ze slajdami i przykładami)
14.Techniki walki ze snem po stosunku
15.Techniki relaksacyjne i sposoby zaśnięcia mimo że by się chciało...
16.Jak opuszczać deskę klozetową - krok po kroku
17.Pilot od telewizora - jak walczyć z uzależnieniem
18.Jak pozbyć się chęci wyglądania młodziej niż własny syn - triki i
propozycje
19.Cel możliwy do osiągnięcia - jak ograniczyć spożycie alkoholu
20.Dlaczego nie należy odkrywać kołdry po puszczeniu bąka
21.Prawdziwi mężczyźni też pytają przechodniów o drogę gdy się zgubią
22.Twoja odzież (I) - jak składać spodnie. Zastosowanie wieszaka
23.Twoja odzież (II) - do czego służy szafa
24.Twoja odzież (III) - użycie kosza na brudną bieliznę
25.Pralka. Wielka nieznajoma
26.Krzesło i jego nieprawidłowe wykorzystanie jako wieszaka na ubrania
27.Czy można trafiać do sedesu? Ćwiczenia w grupach
28.Ćwiczenia nadgarstków - opróżnianie popielniczki
29.Rozwój zdolności motorycznych - mycie wnętrza garnka zmywakiem i
płynem do naczyń
30.Wanna pełna włosów (czyli co należy zrobić po kąpieli)
31.Dolegliwości nocne i bezsenność, czyli dlaczego nie opłaca się jeść
herbatników w łóżku
32.Jak rozmawiać z partnerką bez podnoszenia głosu

Uwaga: Do jednej grupy przyjmowanych będzie maksymalnie 10 osób ze
względu na trudną tematykę i doświadczenie, że osobom chcącym zaliczyć
kurs prowadzący muszą udzielać korepetycji w celu przyswojenia materiału.


_Magda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 10:16   #4320
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część III

Magda za***iste
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:44.