Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-17, 08:46   #3391
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Hej

Ależ dziś od rana piękne słońce. Do tego nałożona na noc maseczka witalizująca Dolivy zdziałała niemalże cuda i mam teraz gładką, ujednoliconą, ładnie rozjaśnioną cerę.


Dziewczyny, polecacie dwufazawca do demakijażu Garniera? Zauważyłam że są w promocji w Rossmanie i nie wiem czy kupić razem z tonikiem dla wrażliwców
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 09:04   #3392
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Dziewczyny, polecacie dwufazawca do demakijażu Garniera? Zauważyłam że są w promocji w Rossmanie i nie wiem czy kupić razem z tonikiem dla wrażliwców
Ja polecam Fajny jest, dobrze zmywa, choć nie podoba mi się w nim tylko to, że zostawia taką tłustą powłoczkę. Ale ja i tak myję potem twarz żelem/pianką z wodą, więc aż tak mi to nie przeszkadza.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 09:40   #3393
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Cały czas się waham na tonikiem Clareny. Może któraś chętna do zamówienia ze mną, żeby mieć mniejsze wyrzuty ?
wiesz, że na mnie możesz liczyć

mnie wszystko przepotwornie kusi jestem uzależniona, mocno uzależniona.

Poza tym mam problem... maseczka i krem Clarinsa ciągle do mnie nie dotarły i okazało się że kobieta się pomyliła i wysłała na zły adres
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 10:00   #3394
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Olaola Pokaż wiadomość
A tak w ogóle Ice, to czy Ty przypadkiem nie przestajesz być NK? Najpierw pozbywasz się perfum, potem chyba cieni, teraz czas na róże - martwię się o Ciebie
No cóż - ja mam fazy. Z perfumami i kolorówką chwilowo przeszło, ale teraz mam zamówić filtr więc przy okazji kombinuję czego to ja bym nie chciała z apteki.

I lakiery do paznokci wciąż mnie kuszą, chociaż teraz przez długi czas ich raczej nie poużywam, przynajmniej do rąk, bo przytrzasnęłam sobie wczoraj kciuka drzwiami od samochodu i chyba pożegnam się z paznokciem.

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Miałam dziś pisać o tych minerałach Specjalnie żeby zdążyć przed sobotnimi zakupami Ice Naprawdę polecam. Po kilku użyciach mogę spokojnie powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona z zakupu. Puder jest lekki, delikatny, nie tworzy maski. Nie jest bardzo kryjący, ale ładnie ujednolica cerę. Ja nie mam problemów z twarzą, żadnych przebarwień, blizn, trądziku itp więc nie potrzebuję mocnego krycia. Według mnie jest stworzony na wiosnę w pełni i lato. Niestety trochę pyli ale łatwo go opanować Nie uległam namowom pani konsultantki twierdzącej że muszę dokupić specjalny pędzel Używam dużego pędzla do pudru TBS, który jest moim ulubionym do wszystkich rodzajów pudrów.
A, i jeszcze: efekt to nie jest płaski mat, na twarzy widać lekkie rozświetlenie, bardzo naturalne
To jest to, co chciałam przeczytać, dziękuję bardzo. Właśnie czegoś takiego szukam. Powiedz mi jeszcze 2 rzeczy: czy nakładałaś go na filtr? i czy nie wysusza? Ja pędzelek zamierzam kupić, bo nie mam odpowiedniego do minerałków.

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Doskonały
Też zaplanowałam sobie rolniczy wieczór.
Mój dzień rolnika został wczoraj brutalnie przerwany: napisałam tu posta, siadłam sobie w szlafroczku z mokrą głową i zaczęłam malować paznokcie u stóp i wtedy zadzwonił telefon "przyjadę po ciebie za 15 minut". Ale jestem z siebie dumna, bo w 20 minut byłam już gotowa i zniszczyłam lakier tylko na 1 paznokciu.

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Ależ dziś od rana piękne słońce. Do tego nałożona na noc maseczka witalizująca Dolivy zdziałała niemalże cuda i mam teraz gładką, ujednoliconą, ładnie rozjaśnioną cerę.
Ja też uwielbiam efekt rano po nocy z tą maseczką. Wracam właśnie do stosowania mojego maseczkowego grafiku i mam ją w planach na dzisiejszą noc.



Jestem załamana moją niezdarnością. Jak można przytrzasnąć sobie palec drzwiami od auta? Mam niebieski paznokieć, spuchnięty paluch i cierpię. I nie wiedziałam, ze nieużyteczny lewy kciuk tak utrudnia życie - przede mną dzisiaj wizyta u ginekologa i fitness i nie wiem, jak sobie z tym poradzę.

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

A, i jeszcze: Azyjko, wszystkiego najlepszego.
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 10:08   #3395
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

ice Współczuję bólu kciuka, ja kilka miesięcy temu też przez coś podobnego przechodziłam: wsiadałam do busa i za mną jakas baba z całej siły chciała zatrzasnąć drzwi a ja trzymałam się "sufitu" w busie(bo taki był ścisk) tuż obok drzwi i nagle poczułam tylko uderzenie w kciuk, potem ból i od razu pomyślałam, że chyba mi palca urwało Ale nie wiem jakim cudem stało się tak, że gdy drzwi się zamykały mój paznokieć zrobił taki opór, że drzwi się nie zamknęły tylko jakby odbiły się od niego jak od jakiejś sprężyny i odskoczyły a na paznokciu ani śladu nie było! Ani też na szczęście nie zaczął czernieć. Nastepnego dnia nie czułam w ogóle bólu.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 11:01   #3396
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Dobrze, że kupiłam ten tusz zanim to napisałaś! Bo ja też używam brązowych... Chyba następnym razem będzie HI, chyba że zapomnę
Polecam, polecam. Kolor jest naprawdę fajny, ciemny brąz, ale widoczny jako ciemny brąz. Co prawda czasem jak się umaluję b. mocno, to jest za jasny w stosunku do tła, ale na takie okazje zwykle mam i jakąś czerń w kosmetyczce. Także jak się nie malujesz mocno, starczy Ci jeden HI, a jak zdarza się mocniej, to lepiej mieć jeszcze jakiś czarny pod ręką. Ja na codzień używam HI, a czerni od wielkiego dzwonu.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
A jak piszesz o swojej Kocie, to tak jakbym czytała o swojej Moja co prawda chodzi tylko na balkon, ale tam też się boi Jej, jak ja ją uwielbiam
No to faktycznie podobne te nasze Koty Takie strachobóje

Cytat:
Napisane przez Azyjka17 Pokaż wiadomość
dobranocka... jutro będę o rok starsza
W takim razie wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń, pociechy z córki i zadowolenia z męża, no i oczywiście udanych prezentów i imprezki

Cytat:
Napisane przez Olaola Pokaż wiadomość
O Boże, ja mam manię robienia wszelakich list. Uwielbiam listy. Robię listy WSZYSTKIEGO. Więc skoro mogę zrobić listę kosmetyków, które zużywam przez cały rok, potem je pogrupować tematycznie (ile zużyłam toników, ile kremów do rąk etc.), a potem przez tydzień czy jakoś tak szukać cen w internecie i wreszcie to podliczyć, to... czemu nie?
Podziwiam

Cytat:
Napisane przez Olaola Pokaż wiadomość
A jaki kremik kupiłaś? Ja mam Dove pro-age ostatnio, strasznie go lubię. Pachnie intensywnie, ale podoba mi się ten zapach przyjaciółka się ze mnie śmiała, że kupuję krem do rąk dla starszych pań
Kupiłam z Venity z zieloną herbatą. Taniutki jest, ale mama ma inną wersję i po wypróbowaniu stwierdziłam, że całkiem niezły. A zależało mi na tym, żeby był i do paznokci, a z takich wybór marny.
A tym Dove i ja się muszę kiedyś zainteresować, bo też mi się strasznie podoba zapach tej serii

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Chciałam mu sprezentować, ale on się uparł że "se" sam kupi
Aaa, to takie buty Ja takiego poblemu nie miałam, bo byłam sama. Tak to by pewnie było "nie kupuj, masz długi, więc szkoda wydawać kasę". No ale przecież jakieś przyjemności z życia mieć trzeba i coś kupować tak czy siak zawsze muszę.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
MagJa: pytałam o zabezpieczenie do rowerka
Najbezpieczniejsze są ulocki, coś takiego http://www.allegro.pl/item610759321_..._zapiecie.html
http://www.ceneo.pl/1384298
Trudno je przepiłować, ale są ciezkie i dosyć nieporęczne, trudno je przypiąć do roweru żeby nie przeszkał w jeździe. Trzeba tu zwrócić uwagę na samo zapiecie - czy jest kłódka, czy zamek - lepsze są z zamkiem.
"Zwykłe" linki też są spisuja, bo bez specjalnych "nożyc" się ich nie przetnie, więc nikt przypadkowy nie będzie w stanie sobie z nim poradzić. I tak ode mnie: tu najwaznienjsze jest żeby dobrze przypiąć koło - nie za kierownice jak czasem widze () ani nie za koło
Dzięki Tak przeczuwałam, że te U-locki są lepsiejsze, ale fakt faktem, że toto za poręczne nie jest i za lekkie też. Także chyba pozostanę przy jakiejś porządniejszej lince. A jak ją zamotać wiem, nigdy nie miałam z tym problemów, z tym że teraz muszę kupić długą linkę, bo stojaki na rowery przed pracą są takie jak chyba wszędzie, na przednie koło. Kiedyś jak się nie mocowało do stojaka, bo takowych praktycznie nie było, to można było mieć i krótką linkę, bo do byle płotu łatwo było się przypiąć, a teraz chyba z 1,5-2m muszę kupić.

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Dziewczyny, polecacie dwufazawca do demakijażu Garniera? Zauważyłam że są w promocji w Rossmanie i nie wiem czy kupić razem z tonikiem dla wrażliwców
Polecamy, polecamy I mówi Ci to osoba, która nie lubi zbytnio dwufazowców ze względu na szybkie rozwarstwianie i tłustą powłoczkę. Tu ani jedno ani drugie mi nie przeszkadza, dwufaza jest delikatna, ale skuteczna, zużywam już drugą flaszkę.
A po ile ona teraz w Ross i po ile tonik?

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Jestem załamana moją niezdarnością. Jak można przytrzasnąć sobie palec drzwiami od auta? Mam niebieski paznokieć, spuchnięty paluch i cierpię. I nie wiedziałam, ze nieużyteczny lewy kciuk tak utrudnia życie - przede mną dzisiaj wizyta u ginekologa i fitness i nie wiem, jak sobie z tym poradzę.
Współczuję Ale dasz radę, tylko musisz uważać, żeby się znów nie urazić, szczególnie na ćwiczeniach.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 11:51   #3397
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

MagJa: za koło tez nie jest za bardzo bezpiecznie, bo koło można łatwo odkręcić. Też mam w planach jeździć do pracy na rowerze ale nie mam gdzie przypiąć, chyba, że gdzieś w środku znalazłoby się odpowiednie miejsce. Musze popytać.

Ice:
Tez ide dziś do gina Dzwoniłam wczoraj do niego i z moją cytologią na szczęście wszystko w porządku, wyniki dobre. Takim do końca "zdziercą" sie nie okazał, bo dzis mam przyjść po receptę na te ampułki i powiedział, żeby miedzy pacjentami weszła, bez rejestrowania się i płacenia. Zadzowniłam też do koleżanki z apteki i powiedziała ze bez problemu sprzedadzą mi jedną z opakowania (bo jedna będzie potrzebna, a w opakowaniu są 2 i nie wszedzie chętnie sprzedają 1)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2009-04-17 o 11:56
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-17, 12:02   #3398
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
MagJa: za koło tez nie jest za bardzo bezpiecznie, bo koło można łatwo odkręcić. Też mam w planach jeździć do pracy na rowerze ale nie mam gdzie przypiąć, chyba, że gdzieś w środku znalazłoby się odpowiednie miejsce. Musze popytać.
Wiem, że za koło bezpiecznie nie jest, dlatego chcę długą linkę, żeby starczyło jej do zapięcia i koła i ramy Za samo koło bym się bała, niby mój rower nie jest ani nowy ani super wypasiony ale szkoda by mi było, gdyby zostało z niego samo koło.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Tez ide dziś do gina Dzwoniłam wczoraj do niego i z moją cytologią na szczęście wszystko w porządku, wyniki dobre. Takim do końca "zdziercą" sie nie okazał, bo dzis mam przyjść po receptę na te ampułki i powiedział, żeby miedzy pacjentami weszła, bez rejestrowania się i płacenia. Zadzowniłam też do koleżanki z apteki i powiedziała ze bez problemu sprzedadzą mi jedną z opakowania (bo jedna będzie potrzebna, a w opakowaniu są 2 i nie wszedzie chętnie sprzedają 1)
No to chociaż tyle
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 12:24   #3399
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ja polecam Fajny jest, dobrze zmywa, choć nie podoba mi się w nim tylko to, że zostawia taką tłustą powłoczkę. Ale ja i tak myję potem twarz żelem/pianką z wodą, więc aż tak mi to nie przeszkadza.
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Polecamy, polecamy I mówi Ci to osoba, która nie lubi zbytnio dwufazowców ze względu na szybkie rozwarstwianie i tłustą powłoczkę. Tu ani jedno ani drugie mi nie przeszkadza, dwufaza jest delikatna, ale skuteczna, zużywam już drugą flaszkę.
A po ile ona teraz w Ross i po ile tonik?
Dzięki dziewczyny

Seria niebieska cała jest po 12,99 o ile dobrze pamiętam.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość


To jest to, co chciałam przeczytać, dziękuję bardzo. Właśnie czegoś takiego szukam. Powiedz mi jeszcze 2 rzeczy: czy nakładałaś go na filtr? i czy nie wysusza? Ja pędzelek zamierzam kupić, bo nie mam odpowiedniego do minerałków.
Nakładałam na fluid LRP. Efekt zadowalający Dobrze się trzymał, nie świecił. Ale ja ostatnio nie lubię sie z typowymi filtrami
Nie wysusza.
Właśnie spojrzałam w lusterko, malowałam się tym pudrem 4godz temu i wygląda idealnie Ale tu pewnie swój udział ma maska Dolivy
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 12:56   #3400
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Poza tym mam problem... maseczka i krem Clarinsa ciągle do mnie nie dotarły i okazało się że kobieta się pomyliła i wysłała na zły adres
Ale wyśle Ci drugie, czy odda tylko pieniądze?

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
I lakiery do paznokci wciąż mnie kuszą, chociaż teraz przez długi czas ich raczej nie poużywam, przynajmniej do rąk, bo przytrzasnęłam sobie wczoraj kciuka drzwiami od samochodu i chyba pożegnam się z paznokciem.
Takie przytrzaśnięcie właśnie drzwiami od samochodu jest jednym z moich największych strachów, aż mnie ciarki przeszły, jak przeczytałam co Ci się stało No ale nie martw się, paznokcie na szczęście dosyć szybko odrastają, sama to sprawdziłam

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Polecam, polecam. Kolor jest naprawdę fajny, ciemny brąz, ale widoczny jako ciemny brąz. Co prawda czasem jak się umaluję b. mocno, to jest za jasny w stosunku do tła, ale na takie okazje zwykle mam i jakąś czerń w kosmetyczce. Także jak się nie malujesz mocno, starczy Ci jeden HI, a jak zdarza się mocniej, to lepiej mieć jeszcze jakiś czarny pod ręką. Ja na codzień używam HI, a czerni od wielkiego dzwonu.


No to faktycznie podobne te nasze Koty Takie strachobóje
No własnie ja czarnego używam tuszu mamy, więc na wielki dzwon jestem przygotowana A brązu na co dzień, chociaż brąż MF trudno nazwać brązem Raz miałam ich amerykańską wersję nie black brown, tylko brown. I to był prawie czerwony, więc teraz już wiem, że ta firma nie jest dobra w kolory

A myślałam, że tylko ja mam w domu tchórza w skórze kota No jak kot może się bać myszy?!



A ja właśnie użyłam olejku monoi i przybiegłam się pochwalić... jaki to piękny zapach Użyłam trochę, tyle co jedwabiu, nie wiem, jak będą wyglądać włosy po wyschnięciu, ale za ten zapach już go uwielbiam Siedzę i wącham włosy zamiast odkurzać
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)


Edytowane przez kochanie
Czas edycji: 2009-04-17 o 12:57
kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 13:20   #3401
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Kupiłam se Active c. Wzięłam zestaw w takim małym kuferku z lusterkiem w środku i mini produktami 1zł droższy był od samego Active C
A Mamie kupiłam 2 kremy Dermedicu Pewnie ssika się ze szczęścia

Edit: a jak się nie zsika to jej zabiorę
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.

Edytowane przez bossy
Czas edycji: 2009-04-17 o 13:25
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-17, 13:33   #3402
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
I lakiery do paznokci wciąż mnie kuszą, chociaż teraz przez długi czas ich raczej nie poużywam, przynajmniej do rąk, bo przytrzasnęłam sobie wczoraj kciuka drzwiami od samochodu i chyba pożegnam się z paznokciem.
współczuję

ja tak miałam 2 lata temu, z tym że nie ja sobie przytrzasnęłam tylko mama mi.. i na dodatek wcisnęła ten prztyczek żeby drzwi się zamknęły.. zanim ojciec otworzył, to tak tkwiłam. Strasznie bolało, myślałam że złamałam palec, ale poszłam do chirurga, ściągnął tę ściemniałą krew i mniej bolało.. potem paznokieć schodził, ja go przez jakiś czas trzymałam pod plasterkiem, żeby przy każdej czynności nie odchodził (brrr), aż dało się go zerwać bezboleśnie i wyrósł nowy


Dziś wybieram się do fotografa, żeby sobie zrobić zdjęcie do świadectwa.. Mam nadzieję, że wyjdę dość przyzwoicie

---resztę postów nadrobię potem -----
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 13:47   #3403
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Nie powinnaś być księgową? Ja tylko lubię robić listy co zabrać na wyjazd - ale to po prostu przyspieszenie wyjazdowego myślenia... Listy kosmetyków boję się robić, chociaż jakbym się przestraszyła, to mooże przez jakiś czas bym nic nie kupiła...
O nie, mi tyko liczenie kosmetyków tak dobrze idzie cała reszta leży i kwiczy... gdyby ktoś mnie zatrudnił jako księgową, to szybko by zbankrutował

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Dziewczyny, polecacie dwufazawca do demakijażu Garniera? Zauważyłam że są w promocji w Rossmanie i nie wiem czy kupić razem z tonikiem dla wrażliwców
świetna jest ta dwufaza. Zmywa wszystko, co jest do zmycia, nie wysusza buzi, nie podrażnia (a mam BARDZO wrażliwe oczy alergika), na długo starcza... nic tylko kupować

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No cóż - ja mam fazy. Z perfumami i kolorówką chwilowo przeszło, ale teraz mam zamówić filtr więc przy okazji kombinuję czego to ja bym nie chciała z apteki.
Aaa, no tak! Zapomniałam, że Ty się realizujesz lakierowo w takim razie jesteś rozgrzeszona

Biedna jestes z tym kciukiem takie małe rzeczy najbardziej bolą i przeszkadzają

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Kupiłam z Venity z zieloną herbatą. Taniutki jest, ale mama ma inną wersję i po wypróbowaniu stwierdziłam, że całkiem niezły. A zależało mi na tym, żeby był i do paznokci, a z takich wybór marny.
A tym Dove i ja się muszę kiedyś zainteresować, bo też mi się strasznie podoba zapach tej serii
Krem poza tym, że dobrze pachnie, jest naprawdę fajny. Odpowiednio nawilża i nie maże się, jest dość lekki, zdecydowanie nie należy do gęstych. Fajnie odżywia dłonie i dobrze się wchłania - zdecydowanie polecam Moja tubka chyba za niedługo się skończy. Zrobię przerwę na coś innego, a potem chyba do niego wrócę, bardzo go polubiłam


Azyjko! Wszystkiego najlepszego!
__________________

My kind of love is an ugly love
But it's real, and it lasts a long, long time

Edytowane przez Olaola
Czas edycji: 2009-04-17 o 13:49
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 14:19   #3404
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Chyba muszę zrezygnować dziś z zakupów - złapał mnie straszny skurcz żołądka i boli mimo, że zażyłam No-spę Czuję się jakby mi ktoś ściskał wnętrzności Podejrzewam, że to od picia wody mineralnej. Mój żołądek zawsze źle tolerował picie czystej wody a teraz przy tym całym moim odchudzaniu wlewałam ją w siebie litrami(najgorsze, że piłam zimną) no i chyba przesadziłam
Chcę do domu, musze się położyć jak najszybciej
__________________
Trance is essential for my life

Edytowane przez isa666
Czas edycji: 2009-04-17 o 14:20
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 14:32   #3405
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Chyba muszę zrezygnować dziś z zakupów - złapał mnie straszny skurcz żołądka i boli mimo, że zażyłam No-spę Czuję się jakby mi ktoś ściskał wnętrzności Podejrzewam, że to od picia wody mineralnej. Mój żołądek zawsze źle tolerował picie czystej wody a teraz przy tym całym moim odchudzaniu wlewałam ją w siebie litrami(najgorsze, że piłam zimną) no i chyba przesadziłam
Chcę do domu, musze się położyć jak najszybciej
ojej a może to te tabletki dające uczucie sytości?
chociaż z tym żołądkiem to może kwestia rodzaju wody? za dużo jakichś pierwiastków czy coś? Moi rodzice mieli podobnie po wodzie oligoceńskiej, a gdy wrócili do kranówki wszystko się unormowało podobno to kwestia zawartych w niej elementów
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 14:42   #3406
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ojej a może to te tabletki dające uczucie sytości?
chociaż z tym żołądkiem to może kwestia rodzaju wody? za dużo jakichś pierwiastków czy coś? Moi rodzice mieli podobnie po wodzie oligoceńskiej, a gdy wrócili do kranówki wszystko się unormowało podobno to kwestia zawartych w niej elementów
Ja obwiniam raczej wodę, to nie pierwszy raz mi się tak dzieje Ale najgorsze, że w pracy mamy wodę w butlach z Jury Krakowsko-Częstochowskiej a ta woda wcale nie jest taka krystalicznie czysta Jak się z niej robi herbatę to straszny osad zostawia(w domu piję tą samą herbatę i nie ma żadnego osadu), a czajnik jest cały zarośnięty kamieniem przez nią. No a ja sobie tą wode tutaj piłam samą ze szklanki i może mi zaszkodziła
Tak czy siak wracam z pracy od razu do domu, bo inaczej się skończę. Tak mnie boli
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 15:02   #3407
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Przejeżdzałam obok ale sobie o Tobie pomyślałam
Mój głód kosmetyczny, hmmm.... zostanie zaspokojony z powodu braku środków na koncie Cały czas się waham na tonikiem Clareny. Może któraś chętna do zamówienia ze mną, żeby mieć mniejsze wyrzuty ?
A co do EDM to teraz skusze sie na pelnowymiarowy podklad na pewno, niesamowicie mi pasuje

Ja sobie na pewno zamówię ten tonik, ale za jakiś czas. Wezmę pewnie od razu wielką butlę

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Dziewczyny, polecacie dwufazawca do demakijażu Garniera? Zauważyłam że są w promocji w Rossmanie i nie wiem czy kupić razem z tonikiem dla wrażliwców
Ja też polecam tą dwufazę, u mnie co prawda zostawia lekko tłustą powłoczkę, ale potem i tak jeszcze myję czymś twarz, więc ta powłoczka się zmywa. Ale płyn poradzi sobie z każdym tuszem

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Poza tym mam problem... maseczka i krem Clarinsa ciągle do mnie nie dotarły i okazało się że kobieta się pomyliła i wysłała na zły adres
Współczuję mam nadzieję, że wyśle ci je jeszcze raz?


Azyjko, i ode mnie najlepsze życzenia urodzinowe samych udanych zakupów kosmetycznych, a na co dzień pociechy z córci i TŻ

A ja się przyznaję, że zgrzeszyłam dziś w Sephorze za słaby mam charakter, żeby przejść obojętnie obok promocji
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 15:16   #3408
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Isa, mam nadzieję, że Ci przejdzie szybko
Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Ja też polecam tą dwufazę, u mnie co prawda zostawia lekko tłustą powłoczkę, ale potem i tak jeszcze myję czymś twarz, więc ta powłoczka się zmywa. Ale płyn poradzi sobie z każdym tuszem
dla mnie też jest super porównywalna do Bi-Facilu a kilka razy tańsza
ta tłusta warstewka w ogóle mi nie przeszkadza mam wręcz wrażenie, że dobrze robi na delikatną skórę wokół oczu
Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
A ja się przyznaję, że zgrzeszyłam dziś w Sephorze za słaby mam charakter, żeby przejść obojętnie obok promocji
pochwal się


ja wróciłam z balsamem brązującym Daxa, był w Rossmannie w Cenie Na Dowidzenia za 5,29 akurat jak chciałam wypróbować to wycofują...
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 15:27   #3409
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
pochwal się
Wzięłam puder Givenchy Prismissime Maharani Pinks, świetny jako różo-bronzer, rewelacyjnie wygląda na policzkach, jaśniejszy od EL ale widoczny na mojej bladej cerze. I błyszczyk YSL z wiosennej kolekcji w kolorze 04, taka soczysta malinka
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-17, 15:38   #3410
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Wzięłam puder Givenchy Prismissime Maharani Pinks, świetny jako różo-bronzer, rewelacyjnie wygląda na policzkach, jaśniejszy od EL ale widoczny na mojej bladej cerze. I błyszczyk YSL z wiosennej kolekcji w kolorze 04, taka soczysta malinka
nie kuś ale szaleństwo w pełni usprawiedliwione

w R. zainteresowało mnie to chyba mu się przyjrzę, fajnie by było mieć opaleniznę od razu po nałożeniu
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2009-04-17 o 15:39
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 16:07   #3411
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
nie kuś ale szaleństwo w pełni usprawiedliwione

w R. zainteresowało mnie to chyba mu się przyjrzę, fajnie by było mieć opaleniznę od razu po nałożeniu
Cieszę się, że ktoś mnie usprawiedliwia
Trochę miałam wyrzuty sumienia, że znowu coś kupiłam ale zakupu nie żałuję, z obu rzeczy jestem niesamowicie zadowolona

Ciekawe z jakimi łupami wróci zizou, też miała dziś w planach napad na Sephorę
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 16:37   #3412
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Ja też chcę na zakupy Cały tydzień planowałam, że dziś po pracy pójdę no i oczywiście musiał mnie brzuch zacząć boleć Ale dobrze, że wróciłam od razu do domu, bo ból nie ustaje. Przejdzie mi jak się położę.
A na zakupy mogłabym jechać np. jutro, ale już zaplanowałam sobie, że jutro siadam nad pisaniem planu mojej pracy licencjackiej i miałabym wielkie wyrzuty sumienia gdybym znów rzuciła to w kąt
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 16:59   #3413
xxxDAGMARAxxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 595
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
. Kupiłam dziś ten gruszkowy peeling Joanny (ktoś tu kusił i powinien za to beknąć )
To chyba ja o nim wam tu pisałam

Ice i Isa biedactwa

Azyjko najlepszego wszystkiego, spełnienia marzeń i góryy kosmetyków
xxxDAGMARAxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 17:13   #3414
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

czesc

wyciagnelam dzis TZa do ogrodu botanicznego, alez tam pieknie czulam sie jak mala dziewczynka w tajemniczym ogrodzie zaluje, ze nie wzielam aparatu no ale wymusilam kolejny taki sapcer w niedlugim czasie wiec nadrobie

poza tym, to nie bylabym soba gdybym nie wykrzystala smsa od S. bardzo zgrzeszylam, bardzo

aha, kulka Garneir spisuje sie bardzo dobrze dzisiaj bylo parno, duszno, goraco a pod pachami mialam suchutko. Antidralu ostatnio nie uzywalam wiec to na pewno nie jego zalsuga
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P4170390.jpg (43,4 KB, 53 załadowań)
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei

Edytowane przez zizou
Czas edycji: 2009-04-17 o 17:23
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 17:23   #3415
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
poza tym, to nie bylabym soba gdybym nie wykrzystala smsa od S. bardzo zgrzeszylam, bardzo
No dawaj Ziz, dawaj, nie trzymaj nas w niepewności!!
__________________

My kind of love is an ugly love
But it's real, and it lasts a long, long time
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 17:26   #3416
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
czesc

wyciagnelam dzis TZa do ogrodu botanicznego, alez tam pieknie czulam sie jak mala dziewczynka w tajemniczym ogrodzie zaluje, ze nie wzielam aparatu no ale wymusilam kolejny taki sapcer w niedlugim czasie wiec nadrobie

poza tym, to nie bylabym soba gdybym nie wykrzystala smsa od S. bardzo zgrzeszylam, bardzo

aha, kulka Garneir spisuje sie bardzo dobrze dzisiaj bylo parno, duszno, goraco a pod pachami mialam suchutko. Antidralu ostatnio nie uzywalam wiec to na pewno nie jego zalsuga
Widzę, że zakupy równie udane Napisz jak już przetestujesz, jak sprawuje się thrrob, ciekawa jestem, jaki daje efekt na policzkach.
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 17:29   #3417
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

ziz jakie piękności! Ten pierwszy ma cudny odcień
A ja tak dawno róży policzków nie używałam...chyba się z nimi przeproszę
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 17:31   #3418
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Wzięłam puder Givenchy Prismissime Maharani Pinks, świetny jako różo-bronzer, rewelacyjnie wygląda na policzkach, jaśniejszy od EL ale widoczny na mojej bladej cerze. I błyszczyk YSL z wiosennej kolekcji w kolorze 04, taka soczysta malinka
Uuu fajne zakupy.
A co ja mam kupić?
Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
poza tym, to nie bylabym soba gdybym nie wykrzystala smsa od S. bardzo zgrzeszylam, bardzo
Czyli jednak Coralista piękny jest
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 17:34   #3419
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Olaola Pokaż wiadomość
No dawaj Ziz, dawaj, nie trzymaj nas w niepewności!!
wieczorem albo jutro zeobi Ci porownanie Dandeliona z Exotic Roses
Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Widzę, że zakupy równie udane Napisz jak już przetestujesz, jak sprawuje się thrrob, ciekawa jestem, jaki daje efekt na policzkach.
napisze po pierwszych testach Thrrrob to taki upiekszacz, nie daje wyraznego koloru ale ozywia twarz
jestem strasznie ciekawa Twojego Maharani tez prosze o relacje
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
ziz jakie piękności! Ten pierwszy ma cudny odcień
A ja tak dawno róży policzków nie używałam...chyba się z nimi przeproszę

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Czyli jednak Coralista piękny jest
Coralista jest cudowny z pudeleczka totalnie nie moj kolor ale na skorze, ach
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei

Edytowane przez zizou
Czas edycji: 2009-04-17 o 17:39
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 17:35   #3420
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
poza tym, to nie bylabym soba gdybym nie wykrzystala smsa od S. bardzo zgrzeszylam, bardzo

aha, kulka Garneir spisuje sie bardzo dobrze dzisiaj bylo parno, duszno, goraco a pod pachami mialam suchutko. Antidralu ostatnio nie uzywalam wiec to na pewno nie jego zalsuga
cudeńka zwłaszcza pierwszy w jakiej one są cenie?

u mnie tak się Garnier spisuje jak siedzę i tylko siedzę trochę aktywności i już przestaje działać...
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:43.