Jestem nastolatką, jestem w ciąży, a on mnie zostawił... - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-28, 14:13   #121
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Jestem nastolatką, jestem w ciąży, a on mnie zostawił...

Idź do ginekologa bo testy nie są w 100% wiarygodne!
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 14:37   #122
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Jestem nastolatką, jestem w ciąży, a on mnie zostawił...

Cytat:
Napisane przez Asienka187 Pokaż wiadomość
Jak juz szpiegujecie róbcie to dokładniej. Autorka pisała, że została zgwałcona, a po roku poznała obecnego chłopaka.
nie wiem może jesteś łatwowierna w moich oczach autorka straciła wiarygodność i tyle.
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 16:02   #123
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Jestem nastolatką, jestem w ciąży, a on mnie zostawił...

Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
nie wiem może jesteś łatwowierna w moich oczach autorka straciła wiarygodność i tyle.
To wynieś się z tą swoją wiarygodnością gdzie indziej. Bo wygląda na to, że dziewczyna naprawdę ma problem i Twoje szpiegowsko-czepialskie komentarze są tu zbędne. Poza tym szpiegowanie jest karalne na tym forum (wiem z doświadczenia) więc zgłaszam post. Najpierw grzecznie prosiłam, żebyś się od autorki oddaliła pośpiesznie w miejsce bliżej nieokreślone nie pomogło więc zgłaszam.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 16:17   #124
SzKlAnEczKaaaa1212
Rozeznanie
 
Avatar SzKlAnEczKaaaa1212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 649
Dot.: Jestem nastolatką, jestem w ciąży, a on mnie zostawił...

Bardzo ci współczuje. Mogłabym powiedzieć że testy nie są w 100% skutteczne ale jak nie masz okresu przez 2 miesiące to chyba wszystko jasne... Moim zdaniem powinnać zaliczyć wszystkie przedmioty i dopiero potem zająć sie załatwianiem, mówieniem o tym rodzicom i wogóle... wkońcu kiedy oni sie dowiedzą wątpie czy będziesz miała głowę cie uczyć.
Dobrze że kończysz gimnazjum... możesz zrobić sobie rok przerwy w nauce na wychowanie. O ile tak zdecydujesz.
I uwierz mi kiedys to dziecko może być największym skarbem bez którego nie wyobrażasz sobie życia. Mam nadzieje że jesteś na tyle dojrzała(wnioskuje bo twoich wypowiedziach) żeby podjąć słuszną decyzje. Pozdrawiam Cie
SzKlAnEczKaaaa1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 16:27   #125
irie18*
Wtajemniczenie
 
Avatar irie18*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 036
Dot.: Jestem nastolatką, jestem w ciąży, a on mnie zostawił...

no rzeczywiscie jesli nie masz okresu przez 2 miesiace( jakos tego nie przeczytałam) to sprawa jest jasna. Zwłaszcza ze testy raczej myla sie w druga strone. Ale daj znac jak cos bedzie wiadomo. Mysle ze wiekszosc dziewczyn tu trzyma za ciebie kciuki Tak naprawde nie jestes ani pierwsza ani ostatnia nastoletnia matka, a patrzac po tym co piszesz sprawiasz wrazenie odpowiedzialnej oosby. Dasz rade
__________________
Postanowienie na 2015: nauczę się grac na gitarze
i nie będę już farbować włosów
irie18* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 16:29   #126
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Jestem nastolatką, jestem w ciąży, a on mnie zostawił...

Wiesz co Coś Ci opisze. Jak byliśmy w liceum to koleżanka z klasy w 1 liceum urodziła dzidziusia. W wakacje co prawda, więc miała czas na dojście do siebie. 2 lata miała indywidualne nauczanie. Zdała mature. Dzidziuś ma już 3 lata, on chodzi do przedszkola ona do pracy i studiuje. Wiec naprawdę dziecko tak wcześnie to nie przekreślenie wszystkiego. Dziś ta dziewczyna jest prze szczęśliwą mamą, kobietą sukcesu można rzec, i to, że chłopak po roku poszedł dojrzewać i się wybawiać (miał 22 lata jak ona zaszła w ciąże wiec nie był dzieciakiem.. zewnetrznie przynajmniej bo wewnętrznie jak widać), w każdym bądź razie jej to nie przeszkadzało być szczęśliwą. Koleś musi płacić alimenty, ona od roku spotyka się z porządnym fajnym gościem. Naprawdę wszystko da się zrobić. Powodzenia życzę I nie martw się wszystko jakoś się ułoży.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 19:09   #127
Behemoth666
Rozeznanie
 
Avatar Behemoth666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 703
Dot.: Jestem nastolatką, jestem w ciąży, a on mnie zostawił...

Nie wiem jak Cię pocieszyć ale zdaję sobie sprawę jaka to musi być dla ciebie trudna sytuacja. Ciąże u nastolatek zdarzają się i to nie rzadko, ale co się stało to już się nie odstanie. Podziwiam, że zdecydowałaś się na urodzenie dziecka i wychowanie go, napweno z pomoca rodziców sobie poradzisz Trochę wiary w siebie i wsparcia rodziny i wszystko będzie dobrze. Kończysz gimanzjum, szkołę średnią możesz robić wieczorowo a nawet jak ją już skończysz to dziecko będzie mogło iść do przedszkola a Ty spokojnie studiami/ pracą będziesz mogła się zająć. Wiec głowa do góry, teraz masz tyle możliwosci . Wychowywanie dziecka na własną rękę będzie trudne, ale mam nadzieję , że to wszystko przebrniesz.
Behemoth666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-28, 21:18   #128
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Jestem nastolatką, jestem w ciąży, a on mnie zostawił...

Cytat:
Napisane przez irie18* Pokaż wiadomość
no rzeczywiscie jesli nie masz okresu przez 2 miesiace( jakos tego nie przeczytałam) to sprawa jest jasna.
to że okres się spóznia jeszcze nic nie znaczy..

ja np.czasami nie mam okresu po 2 miesiące i nie jestem w ciąży poprostu mam nieregularne cykle i już
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 21:46   #129
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Jestem nastolatką, jestem w ciąży, a on mnie zostawił...

Cytat:
Poza tym szpiegowanie jest karalne na tym forum
masz manie prześladowczą?

a co do tematu: wyżej zostało powiedziane że
Cytat:
to że okres się spóznia jeszcze nic nie znaczy..
to prawda, ja nie miałam dwa - poszłam do lekarza okazało się że coś nie pracuje. nie zawsze brak okresu oznacza ciąże.
no chyba że jest to jasne; seks bez zabezpieczeń w dni płodne to nie ma co wymyślać.
najprościej jest zrobić test krwi.
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 22:06   #130
irie18*
Wtajemniczenie
 
Avatar irie18*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 036
Dot.: Jestem nastolatką, jestem w ciąży, a on mnie zostawił...

Cytat:
Napisane przez JOANNA16 Pokaż wiadomość
to że okres się spóznia jeszcze nic nie znaczy..

ja np.czasami nie mam okresu po 2 miesiące i nie jestem w ciąży poprostu mam nieregularne cykle i już
no tak ale ona robiła test. A jakby nie patrze, skutecznosc tych testow mzoe nie jest 100% ale zdaje sie ok 99%. Oczywiscie ze nic nie jest pewne, moze jednak autorka nie jest w ciazy ale nalezy byc przygotowanym na taka ewentualnosc. A ginekolog i test krwi oczywiscie konieczny.

Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość

a co do tematu: wyżej zostało powiedziane że

to prawda, ja nie miałam dwa - poszłam do lekarza okazało się że coś nie pracuje. nie zawsze brak okresu oznacza ciąże.
no chyba że jest to jasne; seks bez zabezpieczeń w dni płodne to nie ma co wymyślać.
najprościej jest zrobić test krwi.
zdaje sie ona pisala ze uzyli prezerwatywy
__________________
Postanowienie na 2015: nauczę się grac na gitarze
i nie będę już farbować włosów
irie18* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 22:19   #131
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Jestem nastolatką, jestem w ciąży, a on mnie zostawił...

nie doczytałam najwidoczniej wybacz :p, ale to tym bardziej stoi za tym że przyczyną spóźniania się jest ciąża

co do testów z moczu - nie są dla mnie tak wiarygodne jak wizyta u ginekologa która rozwiewa wszelkie wątpliwości

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

tu ładnie opisane: https://mamotoja.pl/rodzice_mama_tez...ykul,4626.html
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-28, 22:20   #132
lady karen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 610
Dot.: Jestem nastolatką, jestem w ciąży, a on mnie zostawił...

Przecież napisała, że idzie do lekarza w przyszłym tygodniu, więc przestańcie jej to radzić wreszcie, bo ogarnęła :P
A co do testu: jak go zrobiła po 2 miesiącach bez okresu, to szansa że wynik był fałszywy jest bardzo nikła. No i w przyszłym tygodniu będzie wiadomo na pewno.

Autorko, pamiętaj, że szkoła ma obowiązek zapewnić Ci indywidualny tryb nauczania, jeśli będziesz tego potrzebować.
lady karen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 23:21   #133
mesarka
MUSEarka
 
Avatar mesarka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Rivia
Wiadomości: 10 557
Dot.: Jestem nastolatką, jestem w ciąży, a on mnie zostawił...

Po tym co piszesz, radziłabym Ci już niestety - stety wcinać kwas foliowy.



pees: wybaczcie, że się czepiam - ale avatar jednak dużo mówi o użytkowniczkach 16letnia dziewczynka z takim obrazkiem przy nicku? Śmieszne..
__________________
Muse
21.08.2010 Kraków CLMF
28.08.2011 Reading Festival
23.11.2012 Łódź
14.07.2013 Berlin
14.06.2015 Warszawa OWF

21.08.2016 Kraków LMF
22.06.2019 Kraków
mesarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 00:09   #134
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Jestem nastolatką, jestem w ciąży, a on mnie zostawił...

Skoro okresu nie masz od dwóch miesięcy i wynik testu wyszedł pozytywny to najprawdopodobniej jesteś w ciąży, ale, żeby zacząć działać musisz wiedzieć to na 100%! No... Ale o tym to Ci wiele Wizażanek powiedziało .

Z chłopakiem porozmawiać musisz. A jeśli naprawdę Ci się to nie uda to zadzwoń do jego rodziców, przedstaw się i powiedz, że chciałabyś z nimi porozmawiać o czymś naprawdę ważnym, czymś, co dotyczy ich syna. Nie mów im od razu o co chodzi tylko zapytaj się czy mogłabyś przyjść i kiedy, dodaj również, że zależy Ci na czasie. Dobrze by było, gdybyś poszła tam nawet ze swoimi rodzicami (albo jednym z nich), oczywiście powiadamiając ich o ciąży.

A jeszcze co do samego chłopaka... Zastanawiam się czy komuś nie przyszło do głowy, że chłopak po prostu się wystraszył, przeżył szok i musi sobie to wszystko przemyśleć... W końcu on ma dopiero 18 lat, na głowie matura, plany na przyszłość a tu bum... Dziecko. Może gdy emocje już opadną normalnie się dogadacie?
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 06:42   #135
LadyMakbet18
Rozeznanie
 
Avatar LadyMakbet18
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: piekło, na kolanach Lucyfera
Wiadomości: 696
Dot.: Jestem nastolatką, jestem w ciąży, a on mnie zostawił...

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
To wynieś się z tą swoją wiarygodnością gdzie indziej. Bo wygląda na to, że dziewczyna naprawdę ma problem i Twoje szpiegowsko-czepialskie komentarze są tu zbędne. Poza tym szpiegowanie jest karalne na tym forum (wiem z doświadczenia) więc zgłaszam post. Najpierw grzecznie prosiłam, żebyś się od autorki oddaliła pośpiesznie w miejsce bliżej nieokreślone nie pomogło więc zgłaszam.

Komentarze w stylu a'la mod, czy Sylwester Stallone możesz sobie darowac, bo nie masz tu zadnej władzy, a zachowujesz sie jakbys była w posiadaniu conajmiej połowy Wizażu
Dziewczyny maja prawo wątpić, bo rzeczywiscie to wyglada dosc naciaganie, ale nie neguje, że mogło sie tak przeciez zdarzyc.


PS. ty nie poprosilas tylko wyjezdzasz na innych bo maja inne zdanie, a to juz wybitne pajacowanie i wydurnianie się, bo kompromitujesz sie i to na całym froncie pani moderator.
__________________
Od paździora, studentka AGH, kierunek: automatyka i robotyka


Je t'adore mon cheri



Czy tkwisz w toksycznym związku?!

https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=3295
LadyMakbet18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 09:54   #136
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Jestem nastolatką, jestem w ciąży, a on mnie zostawił...

Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
autorka wcześniaj pisala jakieś posty że ją zgwałcili później jakieś inne bzdurki i teraz nagle się okazuje że jednak przez cały ten czas miała jednego chłopaka długo i te sprawy. po prostu wiarygodność zostala zachwiana
Sorry, ale Ty chyba na głowę upadłaś! Jak możesz wypisywać coć takiego? To, że nie masz własnego życia to nie znaczy, że masz szpiegować kogoś na forum i oceniać, czy to co pisze jest prawdą czy-cytuję-"bzdurkami". Jeśli gwałt jest dla Ciebie bzdurką- to współczuję. Jak napisała autorka wątku-widać, że jeszcze dużo o życiu nie wiesz. Myślałaś może, że takie rzeczy zdarzają się tylko na filmach ? To Cię rozczaruję- otóż w życiu też mogą się przytrafić gwałty i nastoletnie ciąże. Nie ma tak łatwo. Daruj sobie to szpiegowanie albo idz się zatrudnij w agencji detektywistycznej- może bardziej tam się przydasz niż na tym forum...
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 10:34   #137
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Jestem nastolatką, jestem w ciąży, a on mnie zostawił...

Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
masz manie prześladowczą?

a co do tematu: wyżej zostało powiedziane że

to prawda, ja nie miałam dwa - poszłam do lekarza okazało się że coś nie pracuje. nie zawsze brak okresu oznacza ciąże.
no chyba że jest to jasne; seks bez zabezpieczeń w dni płodne to nie ma co wymyślać.
najprościej jest zrobić test krwi.
Nie mam mani. Po prostu widać było, że dziewczynie takie komentarze sprawiają przykrość, a akurat sytuacja taka, że lepiej oszczędzić jej dodatkowych przytyków.

Co do okresu się zgadzam może się spóźniać i to sporo, jednak jeśli test wychodzi pozytywny... Cóż pójdzie do lekarza i dowie się na 100%.

Cytat:
Napisane przez LadyMakbet18 Pokaż wiadomość
Komentarze w stylu a'la mod, czy Sylwester Stallone możesz sobie darowac, bo nie masz tu zadnej władzy, a zachowujesz sie jakbys była w posiadaniu conajmiej połowy Wizażu
Dziewczyny maja prawo wątpić, bo rzeczywiscie to wyglada dosc naciaganie, ale nie neguje, że mogło sie tak przeciez zdarzyc.


PS. ty nie poprosilas tylko wyjezdzasz na innych bo maja inne zdanie, a to juz wybitne pajacowanie i wydurnianie się, bo kompromitujesz sie i to na całym froncie pani moderator.
Nie czuję się żadnym moderatorem. I szybciej faktycznie zwróciłam uwagę, że sama dostałam za coś takiego ostrzeżenie. A zgłosiłam post tylko dlatego, że dziewczyna ma wystarczająco ciężko sytuacje, nie musi wyczytywać, że jest niewiarygodna a to, że ją zgwałcili jest bzdurką. Jak ktoś tak myśli to niech naprawdę odpuści sobie ten wątek. Bo jeśli historia jest prawdą to takie teksty dziewczynie nie pomagają. Widocznie niektórzy jednak nie potrafią się czasami powstrzymać od napisania niepotrzebnego de facto komentarza. I od tego do cholery chyba jest ta opcja zgłoś post jak coś nam nie pasuje, bo raczej moderator nie czyta od deski do deski każdego wątku.

P.s i z mojej strony koniec off topa.

P.s a komentarz, który Cię tak rozbawił, ja bardzo ale to bardzo sporadycznie zgłaszam posty. Zwykle stwierdzam, że w sumie jesteśmy ludźmi i każdemu się czasem zdarzy jakaś wpadka w tą czy inną stronę. W tym wypadku taki odzew bo sytuacja dziewczyny nie jest mi obce (moja przyjaciółka przechodziła przez coś takiego a ja razem z nią) i takie komentarze naprawdę mnie wnerwiają.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...

Edytowane przez zagubiona89r
Czas edycji: 2009-05-29 o 10:39
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 10:35   #138
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Jestem nastolatką, jestem w ciąży, a on mnie zostawił...

Cytat:
Napisane przez magica Pokaż wiadomość
Sorry, ale Ty chyba na głowę upadłaś! Jak możesz wypisywać coć takiego? To, że nie masz własnego życia to nie znaczy, że masz szpiegować kogoś na forum i oceniać, czy to co pisze jest prawdą czy-cytuję-"bzdurkami". Jeśli gwałt jest dla Ciebie bzdurką- to współczuję. Jak napisała autorka wątku-widać, że jeszcze dużo o życiu nie wiesz. Myślałaś może, że takie rzeczy zdarzają się tylko na filmach ? To Cię rozczaruję- otóż w życiu też mogą się przytrafić gwałty i nastoletnie ciąże. Nie ma tak łatwo. Daruj sobie to szpiegowanie albo idz się zatrudnij w agencji detektywistycznej- może bardziej tam się przydasz niż na tym forum...
Skad wiesz,że rapifen nie ma własnego życia? Tylko dlatego,ze zobaczyła o czym autorka jeszcze pisała?Bez przesady...
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 12:43   #139
nemusia
Raczkowanie
 
Avatar nemusia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 86
Dot.: Jestem nastolatką, jestem w ciąży, a on mnie zostawił...

Zawsze sie zastanawiam nad takimi panami, którym marzy sie dziewica, która mu się odda dopiero po ślubie. Kompleks małego penisa? impotencja?przedwczesny wytrysk?[/quote]


przepraszam że odbiegam od tematu, ale to jest dobre!!! uśmiałam się
__________________
"Bo tylko wielka miłość tak magiczną siłę ma"


"...miłość - kiedy jedno spada w dół,
drugie ciągnie je ku górze."
nemusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-29, 14:03   #140
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Jestem nastolatką, jestem w ciąży, a on mnie zostawił...

Cytat:
Napisane przez Asienka187 Pokaż wiadomość
Nie mow zebys nigdy nie oddała dziecka pod opieke rodzicom bo nie wiesz jakby sie sytuacja potoczyła.
ja wiem co bym zrobiła. dla mnie to mogłyby gromy z nieba spadać a własnego dziecka bym nie oddała.
chociaż nie każdy myśli tak jak ja i ma do tego prawo.
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 14:54   #141
Martusia156
Raczkowanie
 
Avatar Martusia156
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 160
Dot.: Jestem nastolatką, jestem w ciąży, a on mnie zostawił...

Cytat:
Napisane przez Pycia0308 Pokaż wiadomość
Chyba tak zrobię, nie mam wyjścia.... dziękuję




Taaaak? a dlaczego?
napisałam wygląda a nie jest.po prostu tak poczułam.mam prawo wyrazic swoje zdanie prawda?
__________________

Talia-65...-62-61-60
Pępuś-82...-68-67-66-65
Boczki-82...-79-78-77-76-75
53kg...jest 48!
Martusia156 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 15:01   #142
Behemoth666
Rozeznanie
 
Avatar Behemoth666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 703
Dot.: Jestem nastolatką, jestem w ciąży, a on mnie zostawił...

Dobrze jej radzicie radząc ponownie wykonać badania. Czasem jak wmówimy sobie, że jesteśmy w ciąży to okres serio potrafi się mocno spóźnic a i mozemy odczuwać symptomy typowe dla ciąży chociaż w niej nie jesteśmy. Ja tak mialam raz i okrez o 3 miesiące mi się spóźniał. Pare koleżanek miało podobnie tylko nie aż tyrzy miechy.
Behemoth666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 15:49   #143
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Jestem nastolatką, jestem w ciąży, a on mnie zostawił...

Cytat:
Napisane przez Behemoth666 Pokaż wiadomość
Dobrze jej radzicie radząc ponownie wykonać badania. Czasem jak wmówimy sobie, że jesteśmy w ciąży to okres serio potrafi się mocno spóźnic a i mozemy odczuwać symptomy typowe dla ciąży chociaż w niej nie jesteśmy. Ja tak mialam raz i okrez o 3 miesiące mi się spóźniał. Pare koleżanek miało podobnie tylko nie aż tyrzy miechy.
ja tez tak mam. jak kiedyś panikowałam że nie mam okresu i pewnie jestem w ciązy to okresu nie miałam 2 miesiące z tych nerwów....

a teraz to już niech się dzieje co chce Jestem na wszystko gotowa
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 15:57   #144
irie18*
Wtajemniczenie
 
Avatar irie18*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 036
Dot.: Jestem nastolatką, jestem w ciąży, a on mnie zostawił...

Cytat:
Napisane przez Behemoth666 Pokaż wiadomość
Dobrze jej radzicie radząc ponownie wykonać badania. Czasem jak wmówimy sobie, że jesteśmy w ciąży to okres serio potrafi się mocno spóźnic a i mozemy odczuwać symptomy typowe dla ciąży chociaż w niej nie jesteśmy. Ja tak mialam raz i okrez o 3 miesiące mi się spóźniał. Pare koleżanek miało podobnie tylko nie aż tyrzy miechy.
okres, okresem ale ona robiła test. Zreszta nie ma co gdybac, przeciez pisała ze jest zapisana do lekarza.
__________________
Postanowienie na 2015: nauczę się grac na gitarze
i nie będę już farbować włosów
irie18* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 16:23   #145
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Jestem nastolatką, jestem w ciąży, a on mnie zostawił...

Pozostaje trzymać kciuki I czekać jak się sytuacja rozwinęła w taką czy inną stronę.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 13:19   #146
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Jestem nastolatką, jestem w ciąży, a on mnie zostawił...

I jak tam wizyta u lekarza?
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 20:58   #147
betika
Rozeznanie
 
Avatar betika
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 752
Dot.: Jestem nastolatką, jestem w ciąży, a on mnie zostawił...

po wątkach, które przeczytałam o autorce stwierdzam, że to prowokacja, aż niesamowite jest, że dziewczyna zgwałcona tak szybko odzyskała wiarę w siebie i w innych...a trochę się na tym znam...
betika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 05:57   #148
SzKlAnEczKaaaa1212
Rozeznanie
 
Avatar SzKlAnEczKaaaa1212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 649
Dot.: Jestem nastolatką, jestem w ciąży, a on mnie zostawił...

Autorka sama napisałaże była bardzo pijana i on to wykorzystał a to troszke co innego niż brutalny gwałt... wiem cos o tym...
I co tak za każdym wątkiem bądą wywlekane stare sprawy i wmawiane że to NAPEWNO prowokacja? Nie każdym dziewczynąsie na tylenudziżeby wmawiać jakieś bzdury na forum.
SzKlAnEczKaaaa1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 06:20   #149
Dosiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 543
Dot.: Jestem nastolatką, jestem w ciąży, a on mnie zostawił...

Przeczytałam cały wątek. Nie uważam żeby to była prowokacja, bo takie historię się zdarzają. To, że autorka kiedyś została zgwałcona, a teraz jest w ciąży nie świadczy o tym, że kłamie. Niektórym ludziom życie się przedziwnie układa i chyba tak jest w tym przypadku.

Do autorki: Rozmawiałaś z chłopakiem? Ustaliliście coś?
Dosiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 15:35   #150
sylweczenka
Wtajemniczenie
 
Avatar sylweczenka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z Leniuchowa :)
Wiadomości: 2 688
Dot.: Jestem nastolatką, jestem w ciąży, a on mnie zostawił...

i jak sie sprawy maja,? pewnie juz jestem tuz przed rozwiazaniem?
sylweczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:55.