Codzienne wizyty chłopaka. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-27, 21:58   #1
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256

Codzienne wizyty chłopaka.


Mam problem z moim chłopakiem. Jesteśmy razem prawie 1,5 roku. Dawniej jeździliśmy do siebie na zmianę - tzn. raz ja do niego, potem on do mnie. Od dwóch miesięcy sprawa diametralnie się zmieniła i to on przebywa u mnie. W dodatku codziennie (chyba, że coś ważnego wypadnie mi lub jemu). Po prostu oznajmia mi: Idę na autobus. I sam przyjeżdża. Uwielbiam z nim spędzać czas i go bardzo kocham, ale na litość Boską, on siedzi u mnie od 16 do 22. Z nikim innym się nie spotykam, nie wychodzę z domu w ogóle. Nieraz śmieję się z tej sytuacji i mówię rodzicom, że znalazł sobie pensjonat z darmowym wyżywieniem. Dodam, że mam niecałe 18 lat, a co się z tym wiąże, chodzę do szkoły i nawet w roku szkolnym widzieliśmy się codziennie.. Uratowało mnie to, że jestem dość zdolna i nie potrzebuję wiele czasu na naukę, w dni gdy się nie spotykaliśmy, nadrabiałam kilka przedmiotów i jakoś sobie radziłam. Nie wiem, czy rozmowa da jakieś efekty? Czasem sugeruję mu, że jestem zmęczona, chcę pofarbować sobie włosy etc, ale to jak walka z wiatrakami. Nic do niego nie dociera. Zresztą nawet nie wiem, co miałabym mu powiedzieć, bo byłoby mi głupio podczas tej rozmowy... Ech, co za sytuacja...
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 22:09   #2
OneLoveOneHeart
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 147
Dot.: Codzienne wizyty chłopaka.

Tylko szczera rozmowa pomoże ...
Powiedz,że potrzebujesz więcej czasu dla siebie .
OneLoveOneHeart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 22:13   #3
WriteYourName
Raczkowanie
 
Avatar WriteYourName
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 63
Dot.: Codzienne wizyty chłopaka.

może poprostu zaproponuj mu, żeby umowił sie z kumplami sugerując, że ich zaniedbuje, a i Ty dawno nie spędziłaś czasu z kumpelami na plotkach czy zakupach
__________________
'There is a pleasure in the pathless woods,
There is a rapture on the lonely shore,
There is society, where none intrudes,
By the deep sea, and music in its roar:
I love not man the less, but Nature more'
~ Lord Byron
WriteYourName jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 22:24   #4
TomMck
Raczkowanie
 
Avatar TomMck
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wro
Wiadomości: 51
Dot.: Codzienne wizyty chłopaka.

Cytat:
Napisane przez WriteYourName Pokaż wiadomość
może poprostu zaproponuj mu, żeby umowił sie z kumplami sugerując, że ich zaniedbuje, a i Ty dawno nie spędziłaś czasu z kumpelami na plotkach czy zakupach
Nie ma co sugerować, większość mężczyzn nie rozumie aluzji (chyba nie strzeliłem sobie gola? ) Tak, jak pisze OneLoveOneHeart, porozmawiaj z nim. Powiedz, że potrzebujesz czasu tylko i wyłącznie dla siebie, że nie możesz zaniedbywać nauki, potrzebujesz spotkań z koleżankami itd.

Może się obrazić, może się poczuć niepotrzebny - na to też się musisz przygotować (tak, rozmowy prawie nigdy nie są łatwe, ale najskuteczniejsze). Niemniej cel uświęca środki, a Twoim celem jest wypoziomowanie czasu, jaki poświęcacie sobie nawzajem, a jaki wykorzystujecie prywatnie, na swoje własne potrzeby. Bez tego ciężko wyobrazić sobie przyszłość związku...
TomMck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 22:26   #5
infante
Zadomowienie
 
Avatar infante
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 659
Dot.: Codzienne wizyty chłopaka.

Hmmm szkoda, że dopiero teraz zaczynasz reagować bo chłopak sie przyzwyczaił i każdą nawet najdelikatniejszą uwagę na ten temat może zrozumieć na opak.

Ciężko będzie powiedzieć wprost wiec jedyne co mi wpada do głowy to np. powiedzieć gdy jutro do Ciebie przyjdzie , ze na pn umówiłaś się z M.(wstaw dowolne imię kolezanki) a nastepnego dnia jedziesz z rodzicami na zakupy wiec spotkacie sie dopiero w srode dodaj ze bedziesz tesknic.
Jeśli powiesz wprost ze za czesto sie widujecie i potrzebujesz wiecej przestrzeni tylko dla siebie nie zabrzmi to najlepiej.
__________________
  • zrzucić oponkę
  • troska o włosy
  • rozwój intelektualny
  • mniej narzekania
infante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 22:32   #6
TomMck
Raczkowanie
 
Avatar TomMck
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wro
Wiadomości: 51
Dot.: Codzienne wizyty chłopaka.

Cytat:
Napisane przez infante Pokaż wiadomość
Ciężko będzie powiedzieć wprost wiec jedyne co mi wpada do głowy to np. powiedzieć gdy jutro do Ciebie przyjdzie , ze na pn umówiłaś się z M.(wstaw dowolne imię kolezanki) a nastepnego dnia jedziesz z rodzicami na zakupy wiec spotkacie sie dopiero w srode dodaj ze bedziesz tesknic.
Po co kręcić? Co prawda szczerość do bólu jest - nomen omen - bolesna, ale na dłuższą metę daje najlepsze rezultaty, jeśli ktoś potrafi ją docenić.

Z autopsji mogę Ci powiedzieć, że kłamstwo ma krótkie nogi - primo, poza tym łatwo się do niego przyzwyczaić - secondo, i łatwo zagmatwać, kiedy trzeba obracać się w wielu drobnych kłamstewkach - terzo. Trudniej, ale i lepiej postawić na szczerość w związku. Boli, ale nie rani tak mocno, jak kłamstwa.
TomMck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 22:41   #7
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: Codzienne wizyty chłopaka.

Z koleżankami to będzie problem, bo on ich nie lubi, jest o nie zazdrosny i różne takie. Jedyne, na co się zgadza to wizyty u rodziny. Twierdzi, że koleżanek mieć nie muszę. O kolegach nie wspominam.
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.

Edytowane przez oh Mandy
Czas edycji: 2009-06-27 o 22:42
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-27, 22:42   #8
free..
Zadomowienie
 
Avatar free..
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 032
Dot.: Codzienne wizyty chłopaka.

Jeśli oboje się kochacie i spokojnie mu wytłumaczysz, że męczy Cię takie codzienne, wielogodzinne widywanie się, że masz też swoje obowiązki i ważne sprawy to myślę, że zrozumie. Przynajmniej powinien, bo takie siedzenie całymi dniami u kogoś to jednak przesada. A wychodzicie gdzieś może razem? Kino, spacer, imprezy czy ciągle tylko u ciebie przesiadujecie?
free.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 22:46   #9
Tetrix
Rozeznanie
 
Avatar Tetrix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 935
Dot.: Codzienne wizyty chłopaka.

Cytat:
Napisane przez oh Mandy Pokaż wiadomość
Z koleżankami to będzie problem, bo on ich nie lubi, jest o nie zazdrosny i różne takie. Jedyne, na co się zgadza to wizyty u rodziny. Twierdzi, że koleżanek mieć nie muszę. O kolegach nie wspominam.
oj ciężki przypadek, ciężki. I tak się temu poddajesz? Tej zaborczości? Zawsze tak było? Nie dusisz się?
__________________

Tetrix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 22:47   #10
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Codzienne wizyty chłopaka.

Cytat:
Napisane przez oh Mandy Pokaż wiadomość
Z koleżankami to będzie problem, bo on ich nie lubi, jest o nie zazdrosny i różne takie. Jedyne, na co się zgadza to wizyty u rodziny. Twierdzi, że koleżanek mieć nie muszę. O kolegach nie wspominam.
Chyba żartujesz.

Jak to on ich nie lubi i to będzie problem? Chyba Ci nie zabrania? On nie musi ich lubic.

Aha... zgadza się tylko na spotnia z rodziną? Wybacz ale chyba nie dasz z siebie zrobic niewolnicy.

Edytowane przez _Emi_
Czas edycji: 2009-06-27 o 22:50
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 22:48   #11
free..
Zadomowienie
 
Avatar free..
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 032
Dot.: Codzienne wizyty chłopaka.

Cytat:
Napisane przez oh Mandy Pokaż wiadomość
Z koleżankami to będzie problem, bo on ich nie lubi, jest o nie zazdrosny i różne takie. Jedyne, na co się zgadza to wizyty u rodziny. Twierdzi, że koleżanek mieć nie muszę. O kolegach nie wspominam.
I ty mu na to pozwalasz? Dziewczyno, nie daj się! Czy ty jesteś jakąś jego własnością? Przecież masz prawo do własnego życia, znajomych, imprez i innych przyjemności. On nie jest twoim panem i władcą, żeby decydował z kim się spotykasz, a z kim nie.
free.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-27, 22:50   #12
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: Codzienne wizyty chłopaka.

Cytat:
Napisane przez Tetrix Pokaż wiadomość
oj ciężki przypadek, ciężki. I tak się temu poddajesz? Tej zaborczości? Zawsze tak było? Nie dusisz się?
Cholernie zazdroszczę kolezankom, które wychodzą na imprezy, spotykają się, czy chodzą razem na zakupy. Jasne, że nieraz, gdy się nie spotkamy, to się gdzieś wyrwę lub do południa wyjdę na solarium czy coś w tym stylub, bo nie jestem domatorką, ale z 2 strony nie popieram też kłamstw w związku, a tutaj niestety kłamac muszę w błahych sprawach, bo inaczej byłyby awantury.

Przez pierwsze 3 miesiące związku taki nie był , robiłam , co tylko chciałam, spotykałam się z kim chciałam, ale oczywiście pamietając o tym, że mam faceta. Teraz mi to wypomina.
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.

Edytowane przez oh Mandy
Czas edycji: 2009-06-27 o 22:51
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 22:51   #13
TomMck
Raczkowanie
 
Avatar TomMck
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wro
Wiadomości: 51
Dot.: Codzienne wizyty chłopaka.

Cytat:
Napisane przez oh Mandy Pokaż wiadomość
Twierdzi, że koleżanek mieć nie muszę. O kolegach nie wspominam.
Hello Mały despota?? Jak sobie wyobrażasz przyszłość Waszego związku??

Popracuj nad nim. Solidnie.
TomMck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 22:52   #14
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Codzienne wizyty chłopaka.

Cytat:
Napisane przez oh Mandy Pokaż wiadomość
Cholernie zazdroszczę kolezankom, które wychodzą na imprezy, spotykają się, czy chodzą razem na zakupy. Jasne, że nieraz, gdy się nie spotkamy, to się gdzieś wyrwę lub do południa wyjdę na solarium czy coś w tym stylub, bo nie jestem domatorką, ale z 2 strony nie popieram też kłamstw w związku, a tutaj niestety kłamac muszę w błahych sprawach, bo inaczej byłyby awantury.

Przez pierwsze 3 miesiące związku taki nie był , robiłam , co tylko chciałam, spotykałam się z kim chciałam, ale oczywiście pamietając o tym, że mam faceta. Teraz mi to wypomina.
Nie możesz tego robic?! Nie no brak słow... Okłamujesz go zeby wyjsc gdzies z kolezanką? Nie wierze w to co czytam...

A czy on ma swoje życie czy w ogole się nie spotyka ze znajomymi?
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 22:56   #15
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: Codzienne wizyty chłopaka.

Cytat:
Napisane przez _Emi_ Pokaż wiadomość
Nie możesz tego robic?! Nie no brak słow... Okłamujesz go zeby wyjsc gdzies z kolezanką? Nie wierze w to co czytam...

A czy on ma swoje życie czy w ogole się nie spotyka ze znajomymi?
Nie spotyka się z nikim.
Nie mogę, bo on jest zazdrosny o koleżanki. Pisałam o tym, dlaczego nie mogę się spotykać z innymi.
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 22:58   #16
free..
Zadomowienie
 
Avatar free..
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 032
Dot.: Codzienne wizyty chłopaka.

Cytat:
Napisane przez oh Mandy Pokaż wiadomość
Nie spotyka się z nikim.
Nie mogę, bo on jest zazdrosny o koleżanki. Pisałam o tym, dlaczego nie mogę się spotykać z innymi.
Super, i ty to akceptujesz? Odpowiada Ci bycie z kimś kto stawia Ci takie warunki i ograniczenia? Nie widzisz, że on ci życie marnuje? Niedługo to może awantury będzie robił, bo spojrzałaś na ulicy na mijanego faceta, albo uśmiechnęłaś się do sprzedawcy w sklepie? Przecież to jakiś terror!
free.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 23:00   #17
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: Codzienne wizyty chłopaka.

Cytat:
Napisane przez free.. Pokaż wiadomość
Super, i ty to akceptujesz? Odpowiada Ci bycie z kimś kto stawia Ci takie warunki i ograniczenia? Nie widzisz, że on ci życie marnuje? Niedługo to może awantury będzie robił, bo spojrzałaś na ulicy na mijanego faceta, albo uśmiechnęłaś się do sprzedawcy w sklepie? Przecież to jakiś terror!
A wiesz,że już tak robi? Może nie, że ja się spojrzałam, bo się nie rozglądam, ale gdy jakiś facet za mną się obejrzy lub na mnie spojrzy, to robi mi awanturę. Ale tu wchodzi w grę wątek, że jest zaborczy i o tym mogłabym książkę pisać.
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 23:01   #18
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Codzienne wizyty chłopaka.

Cytat:
Napisane przez oh Mandy Pokaż wiadomość
Nie spotyka się z nikim.
Nie mogę, bo on jest zazdrosny o koleżanki. Pisałam o tym, dlaczego nie mogę się spotykać z innymi.
Wybacz ale nie mieści mi się to w głowie. To,że jest zazdrosny to jego problem,może Ci nie ufa. Ale szkoda, ze tak późno zaczeło Ci to przeszkadzac bo nie wiem czy da się coś jeszcze zrobic.

---------- Dopisano o 00:01 ---------- Poprzedni post napisano o 00:00 ----------

Cytat:
Napisane przez oh Mandy Pokaż wiadomość
A wiesz,że już tak robi? Może nie, że ja się spojrzałam, bo się nie rozglądam, ale gdy jakiś facet za mną się obejrzy lub na mnie spojrzy, to robi mi awanturę.
On ma chyba coś nie tak pod kopułą i radziłabym zwijac żagle.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 23:04   #19
OneLoveOneHeart
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 147
Dot.: Codzienne wizyty chłopaka.

Znam podobny przypadek. Dziewczyna nie może nigdzie wychodzić, nie może spotykać się z koleżankami, a o kolegach już nie wspomnę .
Jak nie odbierze dłużej telefonu, to koleś uważa,że ona go zdradza. Nie daj Boże jak w ogóle nie odbierze . Albo jak się spóźni ;|

TO JEST CHORE ! Skoro teraz tak Cię traktuje, to pomyśl jak to będzie później. Przecież on Tobą rządzi !
OneLoveOneHeart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-27, 23:04   #20
free..
Zadomowienie
 
Avatar free..
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 032
Dot.: Codzienne wizyty chłopaka.

Cytat:
Napisane przez oh Mandy Pokaż wiadomość
A wiesz,że już tak robi? Może nie, że ja się spojrzałam, bo się nie rozglądam, ale gdy jakiś facet za mną się obejrzy lub na mnie spojrzy, to robi mi awanturę. Ale tu wchodzi w grę wątek, że jest zaborczy i o tym mogłabym książkę pisać.
To na co Ty jeszcze czekasz?
Postaw sprawę jasno: albo on się zmienia, albo koniec.
Chyba, że chcesz się męczyć i dalej być nieszczęśliwa..
free.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 23:07   #21
Behemoth666
Rozeznanie
 
Avatar Behemoth666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 703
Dot.: Codzienne wizyty chłopaka.

Zazdrosny o koleżanki? A co, one Cie podrywają? No wybacz, ale jak dla mnie to jest niedopuszczalne. Nie można mieć nikogo tylko na swoją wyłączność. Będzie zazdroscił, że gadasz z koleżankami a nie z nim? W ten sposób niszczy Twoje życie towarzyskie i pewnie przyjaźń z niektórymi osobami.
Porozmawiać z nim musisz i to stanowczo. To co opwiadasz brzmi jakbyć była żona araba w chustce na twarzy. Każdy ma prawo do kontaków z kim kolwiek chce. Wyobrażasz sobie jakby wyglądało wasze przyszłe, wspólne życie? W domu i tylko i wyłącznie w jego towarzystwie? W końcu nie będziesz mogła go znieść...
Behemoth666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 23:27   #22
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Codzienne wizyty chłopaka.

Cytat:
Napisane przez oh Mandy Pokaż wiadomość
Mam problem z moim chłopakiem. Jesteśmy razem prawie 1,5 roku. Dawniej jeździliśmy do siebie na zmianę - tzn. raz ja do niego, potem on do mnie. Od dwóch miesięcy sprawa diametralnie się zmieniła i to on przebywa u mnie. W dodatku codziennie (chyba, że coś ważnego wypadnie mi lub jemu). Po prostu oznajmia mi: Idę na autobus. I sam przyjeżdża. Uwielbiam z nim spędzać czas i go bardzo kocham, ale na litość Boską, on siedzi u mnie od 16 do 22. Z nikim innym się nie spotykam, nie wychodzę z domu w ogóle. Nieraz śmieję się z tej sytuacji i mówię rodzicom, że znalazł sobie pensjonat z darmowym wyżywieniem. Dodam, że mam niecałe 18 lat, a co się z tym wiąże, chodzę do szkoły i nawet w roku szkolnym widzieliśmy się codziennie.. Uratowało mnie to, że jestem dość zdolna i nie potrzebuję wiele czasu na naukę, w dni gdy się nie spotykaliśmy, nadrabiałam kilka przedmiotów i jakoś sobie radziłam. Nie wiem, czy rozmowa da jakieś efekty? Czasem sugeruję mu, że jestem zmęczona, chcę pofarbować sobie włosy etc, ale to jak walka z wiatrakami. Nic do niego nie dociera. Zresztą nawet nie wiem, co miałabym mu powiedzieć, bo byłoby mi głupio podczas tej rozmowy... Ech, co za sytuacja...
Jesli mu nie zasygnalizowalas swoich potrzeb, to ciezko zeby o nich wiedzial. Musisz mu powiedziec wprost, ze potrzebujesz czasu dla siebie.

Z kolezankami, to sie nie przejmuj tym co mowi i sie z nimi spotykaj, on wcale ich lubic nie musi

Cytat:
Napisane przez TomMck Pokaż wiadomość
Nie ma co sugerować, większość mężczyzn nie rozumie aluzji (chyba nie strzeliłem sobie gola? )
No wiekszosc mezczyzn nie rozumie aluzji, tak samo jak wiekszosc kobiet
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 01:08   #23
slacha
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: hollylodz
Wiadomości: 1 429
GG do slacha Send a message via Skype™ to slacha
Dot.: Codzienne wizyty chłopaka.

niech dokladnie ci wytlumaczy co w kolezankach jest takiego o co moze byc zazdrosny.
pokaz mu ze zamiast awanturowac sie na ulicy o spojrzenie innego powinien byc dumny ze tamten moze TYLKO popatrzec.
powiedz ze przez to ze cie ogranicza czasem wolisz spotkac sie z kolezanka lub wolisz siedziec z rodziną niz z nim.
bycie z toba ma byc dla niego powodem do dumy a nie posiadaniem trofeum ktorego ludzie nie moga nawet ogladac!
__________________
szafa
slacha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 01:35   #24
whoaboa
Zadomowienie
 
Avatar whoaboa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 486
Dot.: Codzienne wizyty chłopaka.

Cytat:
Napisane przez oh Mandy Pokaż wiadomość
Twierdzi, że koleżanek mieć nie muszę. O kolegach nie wspominam.
to brzmi jak jakiś żart..

ani ten związek nie jest normalny, ani zdrowy, raczej toksyczny - suma sumarum z czasem będzie jeszcze gorzej, dlatego radziłabym Ci się poważnie zastanowić. Plus nie chcę brzmieć jak czarnowidz - ale mam wrażenie, że to dość ciężki przypadek i rozmowami nic nie zdziałasz. No ale próbuj. Twoje życie.

Edytowane przez whoaboa
Czas edycji: 2009-06-28 o 01:39
whoaboa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 08:47   #25
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Codzienne wizyty chłopaka.

Cytat:
Napisane przez oh Mandy Pokaż wiadomość
Z koleżankami to będzie problem, bo on ich nie lubi, jest o nie zazdrosny i różne takie. Jedyne, na co się zgadza to wizyty u rodziny. Twierdzi, że koleżanek mieć nie muszę. O kolegach nie wspominam.
No to super,masz 18 lat,a już siedzisz w związku z toksycznym facetem.
Dziewczyno w głowę się puknij i się otrząśnij, masz 18 lat, powinnam cieszyć się z życia i z niego korzystać,a tymczasem co robisz? Gnijesz obok jakiegoś zakompleksionego palanta,który trzyma Cię w klatce i łaskawie pozwala na wizyty u rodziny ...
Litości!


Wiecie co,przeraza mnie to Coraz więcej widzę takich związków,a praktycznie na wizażu na intymnym to norma że założycielka wątku siedzi w klatce u swojego misiaczka.
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 09:28   #26
LadyMakbet18
Rozeznanie
 
Avatar LadyMakbet18
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: piekło, na kolanach Lucyfera
Wiadomości: 696
Dot.: Codzienne wizyty chłopaka.

Cytat:
Napisane przez oh Mandy Pokaż wiadomość
Z koleżankami to będzie problem, bo on ich nie lubi, jest o nie zazdrosny i różne takie. Jedyne, na co się zgadza to wizyty u rodziny. Twierdzi, że koleżanek mieć nie muszę. O kolegach nie wspominam.

A ty mu na to pozwalasz?
__________________
Od paździora, studentka AGH, kierunek: automatyka i robotyka


Je t'adore mon cheri



Czy tkwisz w toksycznym związku?!

https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=3295
LadyMakbet18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 09:28   #27
forumkowiczka
Zadomowienie
 
Avatar forumkowiczka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 059
Dot.: Codzienne wizyty chłopaka.

To Twoje życie, Twój wybór. Ja ogólnie bardzo cieszyłabym się, jakby mój facet miał tak dużo czasu dla mnie, bo uwielbiam spędzać z nim całe dnie! Także z tego raczej byłabym zadowolona...

Ale pozostaje jeszcze sprawa niemożliwych spotkań z koleżankami. Każdy potrzebuje kogoś, z kim będzie mógł poplotkować, wyjść na spacer. Może nie codziennie, ale od czasu do czasu. Nie możesz dać sobą manipulować (chociaż już to zrobiłaś)
Owszem, rozumiem, kochasz go i nie chcesz awantur, ale co jest złego w tym, że czasami spotkasz się z koleżankami?Pójdziecie do galerii wydać pieniądze?Przecież to normalne, naturalne.Z nim też możesz wyjść na sklepy, na spacer, na rower, porobić zdjęcia. Jest wiele opcji spędzania razem wolnego czasu. Przecież możesz zaprosić koleżanki do siebie na plotki.
Nie daj się zniwelować przez faceta. Owsze, on z nikim się nie spotyka, ale gdyby zadzwonił d niegi kolega z propozycją wyjścia na piwo to co by zrobił? Jesteś pewna, że zrezygnowałby z tego i nie poszedł...?
forumkowiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 09:40   #28
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Codzienne wizyty chłopaka.

najpierw pomyśłałam, że może koleś ma problemy w domu ? Może stąd się zrobił nerwowy, nie chcę żebyś gdzieś wychodziła ( może coś między jego rodzicami ?!) bo aż nie wierzę, że wszyskto było ok i naglę nie możesz iść do niego.


Ja bym na Twoim miejsc po prostu wyjechała do niego zanim on wyjedzie do ciebei tą samą metodą : idę na autobus. Sprawdż co się dzieje naprawdę.


A inna sprawa - załtw ta kwestie zazdrości bo jak tego nie zatrzymaszteraz to sie uusisz.
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 09:40   #29
LadyMakbet18
Rozeznanie
 
Avatar LadyMakbet18
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: piekło, na kolanach Lucyfera
Wiadomości: 696
Dot.: Codzienne wizyty chłopaka.

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
No to super,masz 18 lat,a już siedzisz w związku z toksycznym facetem.
Dziewczyno w głowę się puknij i się otrząśnij, masz 18 lat, powinnam cieszyć się z życia i z niego korzystać,a tymczasem co robisz? Gnijesz obok jakiegoś zakompleksionego palanta,który trzyma Cię w klatce i łaskawie pozwala na wizyty u rodziny ...
Litości!


Wiecie co,przeraza mnie to Coraz więcej widzę takich związków,a praktycznie na wizażu na intymnym to norma że założycielka wątku siedzi w klatce u swojego misiaczka.

Dokładnie, mnoży sie to a najagorszy jest fakt, że chocby nie wiem co one od tych misiaczków nie odejdą dopóki misiaczki nie pokażą piąsteczek albo nie znajdą nowych dziewczyn.
__________________
Od paździora, studentka AGH, kierunek: automatyka i robotyka


Je t'adore mon cheri



Czy tkwisz w toksycznym związku?!

https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=3295
LadyMakbet18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 10:26   #30
Niezmienna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niezmienna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 648
Dot.: Codzienne wizyty chłopaka.

Cytat:
Napisane przez oh Mandy Pokaż wiadomość
Nie spotyka się z nikim.
Nie mogę, bo on jest zazdrosny o koleżanki. Pisałam o tym, dlaczego nie mogę się spotykać z innymi.

Wybacz ,ale Twoj tz jest chyba lekko odchylony od normy.
Bo to w jaki sposob sie zachowuje nie ma nic wspolnego z normalnym zachowaniem.
Mi pozostaje podziwiać Cie tylko za to ,że pozwalasz na takie traktowanie.Bo ja nie dałabym sie tak traktować.Czekam na to,aż napiszesz tutaj,że zamknął Cię w klatce.
Niezmienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:23.