Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Pielêgnacja w³osów

Notka

Pielêgnacja w³osów W tym miejscu rozmawiamy o pielêgnacji w³osów. Je¶li twoje w³osy s± suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawê sytuacji. Do³±cz do nas.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2009-08-28, 10:30   #3871
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomo¶ci: 797
GG do Apsik
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Anariel Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mam obydwie I obydwie sa swietne
Dziêki za pomoc i wyja¶nienie. A jak czêsto nak³dasz j± na w³oski i skórê g³owy? I czy naprawdê wystarczy jedynie 10-15 minut aby zadzia³a³a? Przyzwyczajona do kilkugodzinnego trzymania henny, godzinnych masek "domowej roboty", ca³onocnych olejowañ, przyznam, ¿e patrzê na ten czas... podejrzliwie.
Apsik jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-28, 10:35   #3872
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomo¶ci: 2 470
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Spokojnie wystarczy Ale ja np robie tak,ze nakladam Henne Wax na skalp na reszte Vatike (bez porostu).
__________________
-Od grudnia 2008 zapuszczam w³osy
-D³udo¶æ z dnia 01.09 - 40cm
-Cel:50cm
-Od Lipca 2009 dbam o paznokcie


Anariel jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-28, 10:35   #3873
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolny¶l±sk
Wiadomo¶ci: 2 309
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

podzielam wasze zdanie legallybrunette i dodeczki84-mnie max podobaja sie takie do zapiecia stanika,za lopatki. przymierzalam sobie wlosy do pasa(sztuczne pasma0 i wyglada³am brzydko
__________________
Uzale¿niona od Wiza¿u
Staram siê spe³niæ marzenia...za d³ugo odk³adane
guniaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-28, 10:42   #3874
madzienka79
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomo¶ci: 1 229
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez legallybrunette Poka¿ wiadomo¶æ
http://allegro.pl/item725527726_dabu..._wliczona.html hmmm a ta vaika? bo tu jest ze przeciw wypadaniu wlosow.. to mi wloski by przestaly leciec.. a czy przyspiesza??? jak myslicie??
Legally osobiscie ci pisalam o Vatice Hot Oil Treatment o jednej i drugiej odzywce. Dziewczyny jezeli pytacie to czytajcie odpowiedzi uwazniej.
Tak odzywka moze przyspieszyc porost wlosow i spowodowac odrost nowych.

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Apsik Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki za pomoc i wyja¶nienie. A jak czêsto nak³dasz j± na w³oski i skórê g³owy? I czy naprawdê wystarczy jedynie 10-15 minut aby zadzia³a³a? Przyzwyczajona do kilkugodzinnego trzymania henny, godzinnych masek "domowej roboty", ca³onocnych olejowañ, przyznam, ¿e patrzê na ten czas... podejrzliwie.
Zamiast podejrzen zastosuj metode o jakiej pisze producent, owin wlosy bardzo cieplym recznikiem albo zawin folia i podgrzewaj suszarka. Waxa trzymasz na wlosach tez od 15-30 minut. Odzywke Vatike mozesz rowniez pozostawic na 20 minut, nic ci sie nie stanie.

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

Cytat:
Napisane przez guniaaa Poka¿ wiadomo¶æ
podzielam wasze zdanie legallybrunette i dodeczki84-mnie max podobaja sie takie do zapiecia stanika,za lopatki. przymierzalam sobie wlosy do pasa(sztuczne pasma0 i wyglada³am brzydko
guniaaa dlugosci pogratulowac ale ja mam jakies dziwne odczucia kiedy ogladam kobiety z taka dlugoscia wlosow, zeby nie powiedziec, ze sie ich boje, a tak w ogole guniaaa to .
madzienka79 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-28, 10:42   #3875
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 6 831
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez guniaaa Poka¿ wiadomo¶æ
podzielam wasze zdanie legallybrunette i dodeczki84-mnie max podobaja sie takie do zapiecia stanika,za lopatki. przymierzalam sobie wlosy do pasa(sztuczne pasma0 i wyglada³am brzydko
Wiesz, bo to chyba zale¿y od kszta³tu g³owy. Ja najlepiej wygl±da³am we w³osach do pasa, choæ s± cienkie, ale na szczê¶cie gêste. Natomiast w³osy za ³opatki u mnie wygl±daj± jak u innych dziewczyn do ramion, tzn chodzi mi o to ¿e niektóre dziewczyny z w³osami do ramion wygl±daj± jakby by³y d³ugie, a inne jakby mia³y krótkie w³osy. U mnie to s± krótkie. Kurde zamota³am strasznie..
lalaith jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-28, 10:50   #3876
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomo¶ci: 797
GG do Apsik
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez lalaith Poka¿ wiadomo¶æ
Wiesz, bo to chyba zale¿y od kszta³tu g³owy. Ja najlepiej wygl±da³am we w³osach do pasa, choæ s± cienkie, ale na szczê¶cie gêste. Natomiast w³osy za ³opatki u mnie wygl±daj± jak u innych dziewczyn do ramion, tzn chodzi mi o to ¿e niektóre dziewczyny z w³osami do ramion wygl±daj± jakby by³y d³ugie, a inne jakby mia³y krótkie w³osy. U mnie to s± krótkie. Kurde zamota³am strasznie..
Mam tak samo, w³osy ju¿ za ramiona ale u mnie to wygl±da jak d³ugo¶æ przej¶ciowa. Musz± byæ d³u¿sze, ¿eby kwalifikowa³y siê do kategorii "d³ugie", w sensie, ¿ebym ja wygl±da³a tak, jak siê w d³ugich wygl±da.

madzienka79 Wiem to wszystko, po prostu muszê usystematyzowaæ swoj± pielêgnacjê, chyba.. zaczynam przeginac a co za du¿o to wiadomo. Po dawce tych wszystkich wiadomo¶ci po prostu zach³ysnê³am siê tym, ¿e mogê zmieniæ swoj± pielêgnacjê na du¿± korzy¶æ a do tego wiêkszo¶æ tych wychwalanych specyfików mam w pobliskim sklepie, czyli pod rêk±. Oszala³am, przyznajê. Pora siê opanowaæ i wszystkiego u¿ywaæ z umiarem.
Apsik jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-28, 11:09   #3877
madzienka79
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomo¶ci: 1 229
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Apsik Poka¿ wiadomo¶æ
Mam tak samo, w³osy ju¿ za ramiona ale u mnie to wygl±da jak d³ugo¶æ przej¶ciowa. Musz± byæ d³u¿sze, ¿eby kwalifikowa³y siê do kategorii "d³ugie", w sensie, ¿ebym ja wygl±da³a tak, jak siê w d³ugich wygl±da.

madzienka79 Wiem to wszystko, po prostu muszê usystematyzowaæ swoj± pielêgnacjê, chyba.. zaczynam przeginac a co za du¿o to wiadomo. Po dawce tych wszystkich wiadomo¶ci po prostu zach³ysnê³am siê tym, ¿e mogê zmieniæ swoj± pielêgnacjê na du¿± korzy¶æ a do tego wiêkszo¶æ tych wychwalanych specyfików mam w pobliskim sklepie, czyli pod rêk±. Oszala³am, przyznajê. Pora siê opanowaæ i wszystkiego u¿ywaæ z umiarem.
Powiem ci, ze ja nie uzywam wielu specyfikow naraz a wlosy urosly mi w przeciagu miesiaca 4cm (normalnie rosna 1-1.5cm na miesiac) bez uzywania drogich srodkow, stosowalam jedynie Waxa, olej czosnkowy i w polowie kuracji wprowadzilam Vatike odstawiajac olej i wlosy ruszyly z kopyta. W ciagu trzech dni uroslo mi 5mm pisalam juz o tym, to bylo zaraz po tygodniu od momentu uzycia Vatiki. Gdyby niektorym dziewczynom chcialo sie czytac dokladniej posty to nie byloby pozniej poraz setny pytan czy aby ta Vatika przyspiesza porost czy aby tylko wlosy odrastaja. To o czym napisalam powyzej to jest moj program przyspieszajacy porost wlosow, robie sobie oczywiscie przerwe i wprowadzam wtedy rozne mieszanki , ktore maja za zadanie sprawic to samo.
madzienka79 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-08-28, 11:23   #3878
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomo¶ci: 797
GG do Apsik
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez madzienka79 Poka¿ wiadomo¶æ
Powiem ci, ze ja nie uzywam wielu specyfikow naraz a wlosy urosly mi w przeciagu miesiaca 4cm (normalnie rosna 1-1.5cm na miesiac) bez uzywania drogich srodkow, stosowalam jedynie Waxa, olej czosnkowy i w polowie kuracji wprowadzilam Vatike odstawiajac olej i wlosy ruszyly z kopyta. W ciagu trzech dni uroslo mi 5mm pisalam juz o tym, to bylo zaraz po tygodniu od momentu uzycia Vatiki. Gdyby niektorym dziewczynom chcialo sie czytac dokladniej posty to nie byloby pozniej poraz setny pytan czy aby ta Vatika przyspiesza porost czy aby tylko wlosy odrastaja. To o czym napisalam powyzej to jest moj program przyspieszajacy porost wlosow, robie sobie oczywiscie przerwe i wprowadzam wtedy rozne mieszanki , ktore maja za zadanie sprawic to samo.
Tak, czyta³am o tym, rekordowy porost
Ale wiesz jak to jest, ka¿dy sam sobie dobiera tê najlepsz± kuracjê. A ¿aby wybraæ najlepiej trzeba trochê siê obeznaæ w tym, co mamy dostêpne. Ja na razie nie mierzy³am w³osków, pierwszy pomiar by³ 2 tyg temu, czekam a¿ up³ynie miesi±c, ¿eby zobaczyæ rezultaty. Nie spodziewam siê spektakularnych, bo dopiero zaczynam. Ale np po tych wszystkich próbach odkry³am, ¿e stosuj±c szampon z kofein±, a zaraz po nim k³ad±c Wax na skórê g³owy czujê fizycznie takie jakby mrowienie. Mam nadziejê, ¿e ten komplet pobudzi cebulki, co odwdziêczy siê szybszym przyrostem. Olejki i maski na d³ugo¶æ po to, ¿eby by³y mocniejsze, grubsze i zdrowsze. Tam te¿ znalaz³am swoje ulubione. Brakuje mi jeszcze tylko jakiej¶ fajnej od¿ywki po umyciu, bo w³osy mi siê strasznie pl±cz±, a tez chcia³abym je zamieniæ na co¶ bardziej naturalnego. Póki co stosujê drogeryjne.
Apsik jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-28, 11:35   #3879
madzienka79
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomo¶ci: 1 229
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Apsik Poka¿ wiadomo¶æ
Tak, czyta³am o tym, rekordowy porost
Ale wiesz jak to jest, ka¿dy sam sobie dobiera tê najlepsz± kuracjê. A ¿aby wybraæ najlepiej trzeba trochê siê obeznaæ w tym, co mamy dostêpne. Ja na razie nie mierzy³am w³osków, pierwszy pomiar by³ 2 tyg temu, czekam a¿ up³ynie miesi±c, ¿eby zobaczyæ rezultaty. Nie spodziewam siê spektakularnych, bo dopiero zaczynam. Ale np po tych wszystkich próbach odkry³am, ¿e stosuj±c szampon z kofein±, a zaraz po nim k³ad±c Wax na skórê g³owy czujê fizycznie takie jakby mrowienie. Mam nadziejê, ¿e ten komplet pobudzi cebulki, co odwdziêczy siê szybszym przyrostem. Olejki i maski na d³ugo¶æ po to, ¿eby by³y mocniejsze, grubsze i zdrowsze. Tam te¿ znalaz³am swoje ulubione. Brakuje mi jeszcze tylko jakiej¶ fajnej od¿ywki po umyciu, bo w³osy mi siê strasznie pl±cz±, a tez chcia³abym je zamieniæ na co¶ bardziej naturalnego. Póki co stosujê drogeryjne.
Moja rada, zeby wloski sie nie plataly to podciac konce widzialas ile ja ciachnelam. Do polowy mam juz wlosy zdrowe to co sie placze to jeszcze pozostalosci zle pielegnowanych wlosow i przesuszonych koncow. Vatika tak jak pisala Anariel ma wszystko dwa w jednym, regeneracje i nawilzenie. Po scieciu wlosow odnosze wrazenie, ze jeszcze w lepszy sposob moje wlosy przyjmuja te odzywki, wiadomo wlosy zdrowsze rosna w sile. Nie musisz radykalnie scinac wlosow.
madzienka79 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-28, 12:23   #3880
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolny¶l±sk
Wiadomo¶ci: 2 309
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Ehh...trzeba bêdzie zaiwestowac kasê w waxika i vaticzke...
Madzienka79
__________________
Uzale¿niona od Wiza¿u
Staram siê spe³niæ marzenia...za d³ugo odk³adane
guniaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-28, 12:30   #3881
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomo¶ci: 797
GG do Apsik
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez madzienka79 Poka¿ wiadomo¶æ
Moja rada, zeby wloski sie nie plataly to podciac konce widzialas ile ja ciachnelam. Do polowy mam juz wlosy zdrowe to co sie placze to jeszcze pozostalosci zle pielegnowanych wlosow i przesuszonych koncow. Vatika tak jak pisala Anariel ma wszystko dwa w jednym, regeneracje i nawilzenie. Po scieciu wlosow odnosze wrazenie, ze jeszcze w lepszy sposob moje wlosy przyjmuja te odzywki, wiadomo wlosy zdrowsze rosna w sile. Nie musisz radykalnie scinac wlosow.
Ale ja w³a¶nie podciê³am... A jak pisa³am wcze¶niej mam taki w³os, ¿e musi byæ ta minimalna d³ugo¶æ, aby jako¶ siê prezentowaæ. Obciê³am i tak ju¿ 20cm (nale¿a³o siê po rozja¶nianiu).
To znaczy, ¿e po umyciu g³owy szamponem ju¿ nic nie nak³adasz? Ja mam Wax i maski "domowe" na skalp, a na d³ugo¶æ tylko olejki. Jak myjê w³oski to obowi±zkowo muszê co¶ zaaplikowaæ, ¿eby pó¼niej nie wyrwaæ sobie mnóstwa w³osów.
Apsik jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-28, 13:08   #3882
madzienka79
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomo¶ci: 1 229
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Apsik Poka¿ wiadomo¶æ
Ale ja w³a¶nie podciê³am... A jak pisa³am wcze¶niej mam taki w³os, ¿e musi byæ ta minimalna d³ugo¶æ, aby jako¶ siê prezentowaæ. Obciê³am i tak ju¿ 20cm (nale¿a³o siê po rozja¶nianiu).
To znaczy, ¿e po umyciu g³owy szamponem ju¿ nic nie nak³adasz? Ja mam Wax i maski "domowe" na skalp, a na d³ugo¶æ tylko olejki. Jak myjê w³oski to obowi±zkowo muszê co¶ zaaplikowaæ, ¿eby pó¼niej nie wyrwaæ sobie mnóstwa w³osów.
Jak to nie nakladam? Oczywiscie, ze tak, VATIKE
madzienka79 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-28, 13:20   #3883
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomo¶ci: 797
GG do Apsik
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

To ja siê pogubi³am. Z Vatkiki znalaz³am tylko szampony, maski albo olejki. Nie widzia³am takich od¿ywek po ka¿dym myciu...
Apsik jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-28, 13:24   #3884
madzienka79
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomo¶ci: 1 229
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Apsik Poka¿ wiadomo¶æ
To ja siê pogubi³am. Z Vatkiki znalaz³am tylko szampony, maski albo olejki. Nie widzia³am takich od¿ywek po ka¿dym myciu...
Vatika Hot Oil Treatment, Vatika Naturals w kremie, tych odzywek uzywam po kazdym myciu.
madzienka79 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-28, 13:37   #3885
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomo¶ci: 797
GG do Apsik
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Dziêki, teraz ju¿ wszystko wiem
No mo¿e nie wszystko ale na pewno trochê mi siê rozja¶ni³o.
Apsik jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-28, 14:06   #3886
madzienka79
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomo¶ci: 1 229
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Apsik Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki, teraz ju¿ wszystko wiem
No mo¿e nie wszystko ale na pewno trochê mi siê rozja¶ni³o.
Apsik nie ma za co i wybacz prosze mi moj ton w dzisiejszych wypowiedziach.
madzienka79 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-28, 14:07   #3887
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolny¶l±sk
Wiadomo¶ci: 2 309
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Uuuu...to duzo tego-i wax i vatika i hot oil...
__________________
Uzale¿niona od Wiza¿u
Staram siê spe³niæ marzenia...za d³ugo odk³adane
guniaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-28, 18:04   #3888
dodeczka84
Zakorzenienie
 
Avatar dodeczka84
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przytulny domek
Wiadomo¶ci: 3 300
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez legallybrunette Poka¿ wiadomo¶æ
dodeczka84 jakbym mogla Ciê prosic zebys zrobila kilka zdjec swojej fryzurki - z boku, z tylu itd Bo chcê tak± sobie strzelic tylko musz± mi jeszcze troszke odrosn±æ

Nie bêdê ju¿ biæ
Proszê bardzo.. gdyby trzeba co¶ jeszcze jestem do us³ug ;-)
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (71,5 KB, 42 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (91,0 KB, 34 za³adowañ)
dodeczka84 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-28, 18:11   #3889
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolny¶l±sk
Wiadomo¶ci: 2 309
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

UUU....fiu,fiu,fiu...¶lic zna fryzurka-ale juz nie zetnê na pewno,pomimo ¿e ¶licznaLegallybrune tte,juz lada moment bedziesz miec takie,bo wszak sie nisimujesz

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------

A i mialam pytaæ,czy ktoras z Was tu obecnych na porost stosowa³a naftê?
__________________
Uzale¿niona od Wiza¿u
Staram siê spe³niæ marzenia...za d³ugo odk³adane
guniaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-28, 18:29   #3890
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 8 977
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez guniaaa Poka¿ wiadomo¶æ
UUU....fiu,fiu,fiu...¶lic zna fryzurka-ale juz nie zetnê na pewno,pomimo ¿e ¶licznaLegallybrune tte,juz lada moment bedziesz miec takie,bo wszak sie nisimujesz

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------

A i mialam pytaæ,czy ktoras z Was tu obecnych na porost stosowa³a naftê?
Ja u¿ywa³am (na skalp na 15 min.przed myciem), ale u mnie efektu brak, z tym ¿e na mnie jeszcze nic nie zadzia³a³o....
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-28, 18:55   #3891
dodeczka84
Zakorzenienie
 
Avatar dodeczka84
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przytulny domek
Wiadomo¶ci: 3 300
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Wklejê Wam kochane jeszcze jedn± propozycjê fryzury.. zdjêcie pochodzi podaj¿e z maja druga strona jest obciêta na ch³opaka, z widocznym uchem.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg cz.jpg (50,7 KB, 27 za³adowañ)
dodeczka84 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-28, 19:33   #3892
marmotta
Zadomowienie
 
Avatar marmotta
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: home
Wiadomo¶ci: 1 311
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

dodeczka84, super fryzura.

dziewczyny mam pytanie-czy która¶ z tu obecnych stosowa³a/stosuje placentê na porost w³osów? takie szklane fiolki po 10 ml, które stosuje siê na skalp po umyciu?ja dzi¶ zakupi³am to "co¶" no i mam nadziejê,¿e w³osy rusz± jeszcze bardziej,(te moje zawieraj± te¿ pokrzywê, wrzuci³am sk³ad na w±tku o placencie.
dziewczyny tam s± zachwycone tymi fiolkami...
marmotta jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-28, 19:46   #3893
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolny¶l±sk
Wiadomo¶ci: 2 309
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

no duzo dobrego o tym mowily,wiec na pewno dobre sa,ale glownie na porost,a nie na przyspieszenie zapewne
__________________
Uzale¿niona od Wiza¿u
Staram siê spe³niæ marzenia...za d³ugo odk³adane
guniaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-28, 19:49   #3894
marmotta
Zadomowienie
 
Avatar marmotta
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: home
Wiadomo¶ci: 1 311
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez guniaaa Poka¿ wiadomo¶æ
no duzo dobrego o tym mowily,wiec na pewno dobre sa,ale glownie na porost,a nie na przyspieszenie zapewne
nie, no w³a¶nie przeczyta³am ca³y w±tek i wiele dziewczyn pisa³o,¿e przyspiesza...

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

o tutaj dla zainteresowanych:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=243971
marmotta jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-28, 22:13   #3895
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomo¶ci: 2 470
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Placenta podobno przyspiesza, ale mowie podobno bo ja osobiscie nie stosowalam
__________________
-Od grudnia 2008 zapuszczam w³osy
-D³udo¶æ z dnia 01.09 - 40cm
-Cel:50cm
-Od Lipca 2009 dbam o paznokcie


Anariel jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-29, 02:41   #3896
madzienka79
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomo¶ci: 1 229
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez guniaaa Poka¿ wiadomo¶æ
Uuuu...to duzo tego-i wax i vatika i hot oil...
guniaaa Wax i Vatika to swietne polaczenie zestwau na porost wlosow.

---------- Dopisano o 02:41 ---------- Poprzedni post napisano o 02:32 ----------

Cytat:
Napisane przez guniaaa Poka¿ wiadomo¶æ
no duzo dobrego o tym mowily,wiec na pewno dobre sa,ale glownie na porost,a nie na przyspieszenie zapewne
Dokladnie, placenta jest przeznaczona glownie dla osob majacych problem z lysieniem. Nie jest srodkiem glownie przyspieszajacym porost tylko odrost nowych wlosow.
Pisalam do wizazanki, ktora zakladala watek o placencie grubo ponad miesiac temu w sprawie tej placenty bo mialam kilka pytan ale odpowiedzi do dzis sie nie doczekalam, szkoda bo interesuje mnie czy efekt jest dlugotrwaly czy aby nie trzeba conajmniej dwa razy do roku powtarzac kuracje
madzienka79 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-29, 07:22   #3897
aven
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 227
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

a która vatika jest najlepsza na wypadaj±ce w³osy i odrost w³osów? herbal czy hot oil?
aven jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-29, 08:49   #3898
ELOJA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Czesc,Jestem chlopakiem Chce miec wlosy takie troche dluzsze.
http://weblogs.amny.com/entertainmen.../zac_efron.jpg
Cos takiego Sa jakies szanse szybszego wzrostu mam teraz o wile krotsze wlosy? Jak znacie jakies szampony odzywki czy cos na porost wlosow to podajcie mi bylbym bardzo wdzieczny. Dzieki z góry
ELOJA jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-29, 08:52   #3899
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomo¶ci: 2 470
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

A po co jest caly watek? W nim znajdziesz wszystko... jak sama nazwa mowi :P
__________________
-Od grudnia 2008 zapuszczam w³osy
-D³udo¶æ z dnia 01.09 - 40cm
-Cel:50cm
-Od Lipca 2009 dbam o paznokcie


Anariel jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-29, 10:19   #3900
neheszta
Zakorzenienie
 
Avatar neheszta
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 5 633
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez ELOJA Poka¿ wiadomo¶æ
Czesc,Jestem chlopakiem Chce miec wlosy takie troche dluzsze.
http://weblogs.amny.com/entertainmen.../zac_efron.jpg
Cos takiego Sa jakies szanse szybszego wzrostu mam teraz o wile krotsze wlosy? Jak znacie jakies szampony odzywki czy cos na porost wlosow to podajcie mi bylbym bardzo wdzieczny. Dzieki z góry
Na samym pocz±tku w±tku 1 post masz tam wszystko!
neheszta jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:43.