Zapomniałam, zwymiotowałam, pomyliłam kolejność, tabletki a biegunka - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-20, 15:41   #811
encore11
Raczkowanie
 
Avatar encore11
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 77
Dot.: Zapomniałam Tabletki - zbiorczy

Obyś miała rację, no cóż pozostaje mi się modlić do wszystkich świętych i odtańczyć błagalny taniec
Pozdrowionka
encore11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-23, 15:07   #812
coco899
Raczkowanie
 
Avatar coco899
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 41
Pominięta tabletka


Edytowane przez coco899
Czas edycji: 2008-07-24 o 14:17
coco899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-24, 09:09   #813
meszsares
Zadomowienie
 
Avatar meszsares
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 235
Dot.: Pominięta tabletka

zrob sobie ta przerwe
meszsares jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-24, 18:23   #814
asilka115
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2
Unhappy Dot.: Zapomniałam Tabletki - zbiorczy

Ja zapomniałam wziąc pierwszej tabletki z 2. opakowania Yasminelle i kochałam się tego samego dnia. Ginekolog kazał mi wziąć następnego dnia dwie tabletki naraz i być spokojnym, bo nic nie powinno się stać. Mimo wszystko spanikowałam i wziełam tabletke "po" (escapelle). Dziś kończę blister i boje sie, że nie dostane okresu. Myślicie czy w ogóle jest jakies prawdopodobieństwo, że zaszłam w ciąże? Z góry dzięki.
asilka115 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-26, 19:37   #815
Elliser
Przyczajenie
 
Avatar Elliser
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 15
zapomniana tab. w 3 tyg i brak przerwy

Witam,

biorę Yasminelle i zapomniałam wziąć szóstej od końca tabletki. Na ulotce jest napisane, że należy wziąc kolejne opakowanie bez robienia 7 dniowej przerwy. Mam zamiar tak zrobić, jednak z czystej ciekawości zastanawiam się dlaczego tak jest. Czy gdybym zrobiła przerwę, to byłoby ryzyko ciąży po stosunku w tygodniu, w którym zapomniałam tabletkę, czy może chodzi o to, że w czasie 7 dniowej przerwy nie byłoby skutecznej ochrony anty? Bo po 7 dniowej przerwie i podczas nowego opakowanie, skuteczność byłałby już chyba taka jak zwykle? Nie wiem czy dobrze się wyraziłam, ale chodzi mi o to, że nie wspołżyłam w tygodniu, w którym zapomniałam tabletkę i zastanawiam się czy brak tej przerwy jest konieczny

Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam
Elliser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-26, 22:42   #816
Elliser
Przyczajenie
 
Avatar Elliser
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 15
problem z okresem- pilne!

Witam,

przed chwilą napisałam wątek, który został przeniesiony- przepraszam ze napisałam w złym miejscu.

W między czasie pojawił sie problem- dostałam właśnie okres- dzień po zakończeniu opakowania. Zapomniałam 6 od końca tabletki, wzięłam następnego dnia 2 jednocześnie, wiec chciałam dziś o 23. wziąć kolejne opakowanie, nie robiąc przerwy, ale mam okres i nie wiem co teraz.

Prosze pomożcie!!

Przepraszam, jeśli znow w złym miejscu napisałam, ze jestem zdenerwowana i zalezy mi na czasie, bo tabetki powinnam przyjac o 23, ale nie wiem czy powinnam skoro okres już jest...
Elliser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-26, 22:49   #817
asilka115
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2
Dot.: zapomniana tab. w 3 tyg i brak przerwy

Mi się wydaje, że zapomnienie tabletki, czyli niedostarczenie hormonów może spowodować wydzielanie hormonów naturalnych i np doprowadzić do jajeczkowania. A wiadomo, że jak dojdzie do jajeczkowania to występuje ryzyko ciąży, zapewne niewielkie. Tylko jedno mnie zastanawia: czy możliwe jest jajeczkowanie w ciagu 24 godzin skoro w naturalnym cyklu potrzeba na to 14 dni? Jeżeli zapomnienie jednej tabletki stwarza ryzyko to wygląda na to, że tak.
asilka115 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-27, 09:39   #818
meszsares
Zadomowienie
 
Avatar meszsares
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 235
Dot.: problem z okresem- pilne!

ja bym na twoim miejscu rozpoczela dzisiaj to nowe opakowanie i brala je do konca 21 dni.
w miedzyczasie: 1. stosowalabym dodatkowe zabezpieczenie = prezerwatywa lub inne
2. dla pewnosci wybralabym sie do gina po porade i upewnienie sie, ze po tym opakowaniu moge sie juz na 100% czuc zabezpieczona, przy okazji wyjasniajac skad ten okres skoro zapomnialas tylko jednej pigulki.
meszsares jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 12:22   #819
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: problem z okresem- pilne!

Lacze!

Nastpnym razem prosze o przeczytanie tytulow watkow, ktore znajduja sie na pierwszej stronie.
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 16:45   #820
Elliser
Przyczajenie
 
Avatar Elliser
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 15
Dot.: problem z okresem- pilne!

Kurcze, nie wziełam wczoraj tej tabletki Balam sie wziać, żeby czegoś nie rozregulować. O ciążę się raczej nie boję, bo nie współżyłam w tym miesiącu, natomiast martwi mnie ten szybki okres. No i martwię się, czy jeśli wezmę po przerwie nowe opakowanie to czy będzie ochrona zachowana
Dziekuję za pomoc
Elliser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 23:41   #821
misia_25_26
Wtajemniczenie
 
Avatar misia_25_26
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 150
Dot.: Zapomniałam Tabletki - zbiorczy

Mam pytanie otoz zapomnialam wziasc tabletki w piewrszym tygodniu brania i wiem ze istnieje mozliwosc zajscia w ciaze.
Mianowicie chodzi mi o to ze jak zastosuje tabletke po dla 100%pewnosci czy nadal moge przyjmowac tabletki antykoncepcyjne czy musze zrobic przerwe?
misia_25_26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-27, 23:47   #822
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12 984
24 h godziny przerwy!!

Zapewne, takie pytanie nie raz pojawiało sie na tym forum, ale szczerze przyznam, że sprawa ciut mnie nagli i nie mam czasu szukać odpowiedzi w tym ogromnym stosie naszych dyskusji o pigułkach (i nie tylko)

Sprawa prosta.
Zapomniałam wziąć jednej pigułki. Z tym, że załuważyłam to dopiero dzisiaj przy przyjmowaniu dzisiejszej - zwyczajnie nie zgadzał mi się dzień na listku z tabletkami.
Wiem, że zapomniałam wczoraj. Nota bene, nie wiem jak mogłam być tak roztrzepana - przecież telefon dzwoni mi z przypomnieniem codziennie.
Ale do rzeczy. Wiem, że gdy zauważy sie 'zapomnięcie' pigułki trzeba ją wziąć jak najszybciej, a później kontynuować branie o stałej porze.
A gdy ja zauważyłam po 24h?? Mam wziąć dwie?? Wydaje mi sie to dziwne, ale mam wątpliwości.
Wzięłam kolejną i przez 7 dni będe sie dodatkowo zabezpieczać, ale czy napewno dobrze robię. Nie powinnam wziąć dwóch w krótkich odstępach czasu??

Będę wdzięczna za wszelkie porady.
__________________

...i przyrzekam Ci, uśmiech każdego dnia, kawę o poranku i rowerowe wycieczki!
ijaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 09:10   #823
meszsares
Zadomowienie
 
Avatar meszsares
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 235
Dot.: 24 h godziny przerwy!!

najpierw przeczytaj ulotke, tam o tym pisza
moja rada - wez jedna i sie do nastepnego opakowania zabezpieczaj dodatkowo.
po co brac dwie pigulki, zeby "podwojnie zadzialaly"? nie ma sensu.
meszsares jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 19:45   #824
pestka35
Raczkowanie
 
Avatar pestka35
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 38
Dot.: 24 h godziny przerwy!!

tu się zgodz ez przedmówcą, po co dodatkowo faszerować się hormonem, lepiej poprzestac na jednej i dodatkowej ochronie
pestka35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 19:54   #825
4832b41e8290910197f9e2708b6071e8198c523e_655bf3bc8fce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 845
Dot.: 24 h godziny przerwy!!

Treść usunięta

Edytowane przez 4832b41e8290910197f9e2708b6071e8198c523e_655bf3bc8fce4
Czas edycji: 2007-09-28 o 22:26
4832b41e8290910197f9e2708b6071e8198c523e_655bf3bc8fce4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 19:56   #826
anita321
Raczkowanie
 
Avatar anita321
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 74
Dot.: 24 h godziny przerwy!!

ale dziewczyny to chyba pytają po co, skoro i tak bedzie się zapominalska zabezpieczała, a nie, ze wyrośnie trzecia noga na plecach
__________________
he
anita321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 20:24   #827
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: 24 h godziny przerwy!!

Cytat:
Napisane przez ijaa Pokaż wiadomość
Zapewne, takie pytanie nie raz pojawiało sie na tym forum, ale szczerze przyznam, że sprawa ciut mnie nagli i nie mam czasu szukać odpowiedzi w tym ogromnym stosie naszych dyskusji o pigułkach (i nie tylko)

Sprawa prosta.
Zapomniałam wziąć jednej pigułki. Z tym, że załuważyłam to dopiero dzisiaj przy przyjmowaniu dzisiejszej - zwyczajnie nie zgadzał mi się dzień na listku z tabletkami.
Wiem, że zapomniałam wczoraj. Nota bene, nie wiem jak mogłam być tak roztrzepana - przecież telefon dzwoni mi z przypomnieniem codziennie.
Ale do rzeczy. Wiem, że gdy zauważy sie 'zapomnięcie' pigułki trzeba ją wziąć jak najszybciej, a później kontynuować branie o stałej porze.
A gdy ja zauważyłam po 24h?? Mam wziąć dwie?? Wydaje mi sie to dziwne, ale mam wątpliwości.
Wzięłam kolejną i przez 7 dni będe sie dodatkowo zabezpieczać, ale czy napewno dobrze robię. Nie powinnam wziąć dwóch w krótkich odstępach czasu??

Będę wdzięczna za wszelkie porady.
a ja nastepnym razem prosze, nawet jesli nagli, poszukac watku zbiorczego i tam zadawac pytania.

Lacze!
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 21:12   #828
korin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 1 318
Dot.: 24 h godziny przerwy!!

Cytat:
Napisane przez meszsares Pokaż wiadomość
najpierw przeczytaj ulotke, tam o tym pisza
moja rada - wez jedna i sie do nastepnego opakowania zabezpieczaj dodatkowo.
po co brac dwie pigulki, zeby "podwojnie zadzialaly"? nie ma sensu.
w ulotce właśnie pisze aby przyjąć zapomnianą tabletke jak najszybciej, do tego często towarzyszy temu stwierdzeniu dopisek: nawet jeżeli oznacza to przyjęcie dwuch tabletek jednocześnie
korin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 21:23   #829
Katka_krk
Rozeznanie
 
Avatar Katka_krk
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 550
Dot.: Zapomniałam Tabletki - zbiorczy

no i powinno sie wziac własnie dwie.
Ja raz zapomniałam jednej tabletki w 3 tygodniu i przypomniałam sobie juz po 12 godzinach. wiec gdy skonczyłam opakowanie to według ulotki nie robiłam 7 dniowej przerwy tylko od nowa 21 tabletek.
__________________

Katka_krk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-29, 12:06   #830
sheep19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1
Dot.: Wymioty a tabletki antykoncepcyjne - wątek zbiorczy.

Mam problem ktory dreczy mnie od pewnego czasu. Mam nadzieje ze bedziecie mogli mi pomoc . Ostatnio zwymiotowalalm 18 tabletke z opakowania cilest. Nastepna przyjelam o noralniej porze nastepnego dnia. Po skonczeniu opakowania zrobilam 7 dniowa przerwe, a kolejne opakowanie zaczelam tak jak zwykle. Mam pytani czy jestem bezpieczna? czy tabletki nadal dziala normalnie?
sheep19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-29, 15:30   #831
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Wymioty a tabletki antykoncepcyjne - wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez sheep19 Pokaż wiadomość
Mam problem ktory dreczy mnie od pewnego czasu. Mam nadzieje ze bedziecie mogli mi pomoc . Ostatnio zwymiotowalalm 18 tabletke z opakowania cilest. Nastepna przyjelam o noralniej porze nastepnego dnia. Po skonczeniu opakowania zrobilam 7 dniowa przerwe, a kolejne opakowanie zaczelam tak jak zwykle. Mam pytani czy jestem bezpieczna? czy tabletki nadal dziala normalnie?
jakoze juz zalozylas dwa watki z identycznym pytaniem jak w tym poscie, wiec tamte dwa watki usuwam! Nie zasmiecaj forum zakladaniem identycznych watkow i powielaniem pytan!

Przeczytak ten watek a znajdziesz odpowiedz na swoje pytanie.
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 18:12   #832
LeLOu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 125
Dot.: Zapomniałam Tabletki - zbiorczy

...

Edytowane przez LeLOu
Czas edycji: 2008-01-24 o 15:03
LeLOu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-03, 07:33   #833
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 770
Dot.: Zapomniałam Tabletki - zbiorczy

hmm jezeli tak pisze w ulotce to pewnie tak przy moich do 12 h moge wziać bez niczego i nie musze brać drugiej ...


a ja mam pytanie ... brałam tabletki , z jednego opakowania zapomniałam 2 wziac :/ oczywiście potem sie już nie kochałam z TZ bo sie bałam ... ostatnia którą zapomniałam nie była jedną z ostatniego tygodnia więc normalnie zrobiłam przerwe... teraz zaczęłam drugie opakowanie i wystąpiło plamienie :| nawet przy pierwszym opakowaniu tab nie miałam nic takiego i teraz nie wiem czy wszystko ok czy powinnam iść do lekarza :/ troche mnie to martwi
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-03, 11:50   #834
nie-bo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 12
Dot.: Zapomniałam Tabletki - zbiorczy

jeśli coś Cię niepokoi lepiej zawsze udac sie do lekarza, albo uważnie przewertować ulotkę
nie-bo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-07, 18:27   #835
nie-bo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 12
Dot.: Zapomniałam Tabletki - zbiorczy

i jak, wystarczyła ulotka?
nie-bo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-07, 18:40   #836
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 770
Dot.: Zapomniałam Tabletki - zbiorczy

znaczy ulotke czytałam juz naście razy generalnie zrobiłam wszystko niby tak jak powinno... przynajmniej tak mi sie wydaje krwawienie było tylko w jeden dzień a potem wszystko ok wiec nawet nie szłam do ginekologa , chyba wszystko ok jest
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-09, 13:11   #837
dureksis
Zadomowienie
 
Avatar dureksis
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z pracy ;)
Wiadomości: 1 366
Exclamation Zapis na ulotce tabl.anty- pierwszy raz słyszę, a Wy?

No właśnie pewnie bym do tego większej wagi nie przywiązała gdyby mnie to nie spotkało
I proszę nie przenosić na plotkowe ani nie łączyć bo to dość istotna kwestia interpretacyjna

Otóż po kolei:
Biorę Yasmin, w pierwszym opakowaniu, przypuśćmy w środę- zgubiłam tabletkę- tj. wypadła mi z ręki, nie mogłam jej znaleźć ale że jestem sprytna wzięłam zamiast środowej ostatnia tabletkę z danego opakowania.
A jako ostatnią (czyli pełniącą rolę zastępującej) wzięłam ostatnią z nowego opakowania i przerwa. Czyli mój cykl wygląda jak powinien- 21 tabl 7 dni przerwy.

Trochę to jednak uciążliwe. Bo musze wykupować opakowanie już przed przerwą.

W ulotce yasmin wyczytałam :

Cytat:
W przypadku zgubienia tabletki, należy przyjąć ostatnią tabletkę z aktualnego opakowania, w miejsce zagubionej. Pozostałe tabletki przyjmuje się o zwykłej porze. Cykl będzie o 1 dzień krótszy niż zazwyczaj, ale nie wpłynie to na działanie antykoncepcyjne preparatu. Po 7-dniowej przerwie (bez przyjmowania preparatu), następne opakowanie należy rozpocząć 1 dzień wcześniej niż zazwyczaj.
I jestem w kropce, bo przyznam, że pierwszy raz o tym słyszę?

Z kolei zapis :
Cytat:
W przypadku zgubienia tabletek w połowie rozpoczętego opakowania, należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.
też jest dla mnie nie zrozumiały- przeciez to tabl. jednofazowe i każda ma ten sam skład więc co za różnica czy będzie w połowie czy na początku opakowania?

Co Wy na to??
Z chęcią bym tak zrobiła no ale nie kosztem ew. ciąży
__________________
Empty skies but a butterflies wings
beat silent like air...
dureksis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-09, 16:50   #838
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Zapis na ulotce tabl.anty- pierwszy raz słyszę, a Wy?

Cytat:
Napisane przez dureksis Pokaż wiadomość
No właśnie pewnie bym do tego większej wagi nie przywiązała gdyby mnie to nie spotkało
I proszę nie przenosić na plotkowe ani nie łączyć bo to dość istotna kwestia interpretacyjna

Otóż po kolei:
Biorę Yasmin, w pierwszym opakowaniu, przypuśćmy w środę- zgubiłam tabletkę- tj. wypadła mi z ręki, nie mogłam jej znaleźć ale że jestem sprytna wzięłam zamiast środowej ostatnia tabletkę z danego opakowania.
A jako ostatnią (czyli pełniącą rolę zastępującej) wzięłam ostatnią z nowego opakowania i przerwa. Czyli mój cykl wygląda jak powinien- 21 tabl 7 dni przerwy.

Trochę to jednak uciążliwe. Bo musze wykupować opakowanie już przed przerwą.

W ulotce yasmin wyczytałam :



I jestem w kropce, bo przyznam, że pierwszy raz o tym słyszę?

Z kolei zapis :

też jest dla mnie nie zrozumiały- przeciez to tabl. jednofazowe i każda ma ten sam skład więc co za różnica czy będzie w połowie czy na początku opakowania?

Co Wy na to??
Z chęcią bym tak zrobiła no ale nie kosztem ew. ciąży
a coz to za problem? W srodku cyklu bierzesz ostatnia tabletke z opakowania. Zaczynasz nastepny cykl dzien wczesniej. A przeciez wiadomo, ze kazde nowe opakowanie to nowe zabezpieczenie, wiec czym sie tu przejmowac? A pisac musza, ze masz sie skontaktowac z lekarzem, bo nie hca placic ew. kar jesli bedzie cos nie tak. Zawsze moga sie wymigac, ze w ulotce napisane bylo by skontaktowac sie z lekarze.

Lacze!
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-09, 18:52   #839
dureksis
Zadomowienie
 
Avatar dureksis
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z pracy ;)
Wiadomości: 1 366
Dot.: Zapis na ulotce tabl.anty- pierwszy raz słyszę, a Wy?

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
a coz to za problem? W srodku cyklu bierzesz ostatnia tabletke z opakowania. Zaczynasz nastepny cykl dzien wczesniej. A przeciez wiadomo, ze kazde nowe opakowanie to nowe zabezpieczenie, wiec czym sie tu przejmowac? A pisac musza, ze masz sie skontaktowac z lekarzem, bo nie hca placic ew. kar jesli bedzie cos nie tak. Zawsze moga sie wymigac, ze w ulotce napisane bylo by skontaktowac sie z lekarze.

Lacze!
no dla mnie to jest problem bo nigdy sie z takim zapisem nie spotkałam.
dzięki za wyjasnienie.
__________________
Empty skies but a butterflies wings
beat silent like air...
dureksis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-13, 21:52   #840
Blondyneczka17
Raczkowanie
 
Avatar Blondyneczka17
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 158
Dot.: Zapis na ulotce tabl.anty- pierwszy raz słyszę, a Wy?

dziewczyny potrzebuje pomocy!
w zeszly piątek zaczelam nowe opakowanie Harmonetu. Glowe bym dala, ze sumiennie bralam codziennie. Dziś {sobota} patrze a tu trzeba wziac piątkową tabletkę! Przyjelam piątkową i zaraz po niej sobotnią. Nie mam pojęcia kiedy to się moglo stać. Czy mogę być w ciąży? Dodam, że to moje w sumie 5 opakowanie. Prosze o szybką odpowiedź
Blondyneczka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:46.