Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-10, 11:30   #4891
nicka01
Wtajemniczenie
 
Avatar nicka01
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z nienacka
Wiadomości: 2 233
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

Dla trójki najważniejsze są jej osiągnięcia i to w jaki sposób ją postrzegają inni. Trójka może być ufna, spełniona, szczęśliwa ze swojego wizerunku i szczera lub też może być ciągle rywalizująca z innymi, fałszywa, obłudna i zdradziecka. Dla trójek od uczuć międzyludzkich ważniejsze są sukcesy i produktywność. Trójki z reguły oczekują, że będą kochane za to co uczyniły i to jak się prezentują innym, a nie za to kim są naprawdę. Odrzucają swoją niedoskonałość i prezentują światu wizerunek, który świat przyjmie z aplauzem. To czego trójka się obawiają najbardziej to bycie niedocenioną za jakiekolwiek osiągnięcie i bycie w cieniu innych.

Zdrowe trójki są często spełnione i żyją pełnią życia wierząc w doskonałość i profesjonalizm. Są silne w ustalaniu i spełnianiu celów i zazwyczaj posiadają wiele życiowych umiejętności. Trójki szybko się uczą, są dobrymi przywódcami. Większość jest dobrze zorganizowana, elastyczna i pracowita. Gdy są zdrowe są wzorem do naśladowania i są zdolnymi nauczycielami w umiejętnościach, które najlepiej rozwinęły. Trójki często się pokazują z dobrej strony wykonując pracę efektywnie i rzetelnie. Są szczególnie dobre w robieniu kilku rzeczy na raz. Zdrowe trójki tryskają energią i są pogodne, mając pozytywne spojrzenie na przyszłość. Są pewne siebie i spokojnie podchodzą do wyzwań im stawianych. Ich działanie często się kieruje poczuciem honoru i wartościami rodzinnymi i przyjaźni.

Gdy trójki są mniej zdrowe ich strategia bycia popularnym i dobrze ustawionym, prowadzi do koniecznej potrzeby bycia takim i zaczynają naginać reguły i aby móc utrzymać swój pozytywny wizerunek. Trójki mogą zacząć zachowywać się jak kameleony, przybierając postawę jaka w danej chwili im odpowiada. Zaczynają odrzucać swoje osobiste uczucia przywdziewając maskę. Większość trójek posiada piętę Achillesową, poczucie bycia nieadekwatnym, które równoważą z osiąganiem celów i grą. Osobiste relacje trójek mogą cierpieć gdy przekierują swoje uczucia na wizerunek, które chciały by posiadać. Mogą się objawiać innym jako osoba odpowiednia do przyjaźni czy miłości, chowając głęboko wszelkie swoje ułomności i oferując zamiast tego swoją wyidealizowaną maskę. Praktyczność i skuteczność staje się bardziej istotna i mniej zdrowe trójki mogą zacząć cieszyć się uczuciem braku uczuć. Mogą o sobie myśleć jako wysoko-wydajne maszyny, których zadaniem jest ścigać się od zadania do zadania, zabezpieczając tyły zanim dotrą do mety. W dość powszechnym zwyczaju trójek jest używanie sportowych metafor i określeń, gdyż wierzą, że życie to tylko gra w której trzeba wygrać. Aby wygrywać, ciągle naciskają na siebie, wprowadzając się w stan wysokiej aktywności używając również swoich związków z innymi głównie jako sprężyny do uzyskania zadowalających wyników. Ich zdrowa elastyczność zostaje zdegradowana do aroganckich i chłodnych kalkulacji i niemoralnego, pozbawionego emocji, planowania. Trójki swobodnie się czują w zawodach wymagających pokazania się i perswazji, w zawodach takich jak public relations, sprzedawca, marketing.
Dla bardzo niezdrowych trójek, wygrywanie staje się wszystkim i maska trójek może całkowicie zasłonić ich duszę. Mogą być otwarcie niemoralni, bezduszni, przebiegli. Zaczynają wierzyć we własne kłamstwa i sterować ludźmi bez żadnego sumienia. Ich celem jest utrzymanie iluzji bycia najlepszym, który się bierze z pamiętliwego poczucia triumfu. Ktokolwiek był złośliwie i z premedytacją oszukany i wykorzystany, zna doskonale ten rodzaj postawy.
__________________



nie masz żadnej szansy ale ją wykorzystaj


nicka01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 15:03   #4892
lanvin
Raczkowanie
 
Avatar lanvin
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 345
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

hej dziewczyny, jak tam u was?
ja dzisiaj byłam u nowej pani doktor. mam ostatnią szansę. jeżeli za 2 tyg waga nie wzrośnie o conajmniej 1kg to idę do szpitała...
trochę przeraża mnie ułożony przez nią jadłospis mający ponad 3000kcal, no ale muszę się jakoś do niego przełamać.
nie jest łatwo, ale chcę wreszcie wygrać z tą chorobą.
lanvin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 15:08   #4893
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

Cytat:
Napisane przez lanvin Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, jak tam u was?
ja dzisiaj byłam u nowej pani doktor. mam ostatnią szansę. jeżeli za 2 tyg waga nie wzrośnie o conajmniej 1kg to idę do szpitała...
trochę przeraża mnie ułożony przez nią jadłospis mający ponad 3000kcal, no ale muszę się jakoś do niego przełamać.
nie jest łatwo, ale chcę wreszcie wygrać z tą chorobą.
Dasz radę Kochana
Ja dzisiaj już np jestem po 2 sniadaniach , kawałku pizzy, polowie paczki ciastek, truflach, galaretach w czekoladzie i gorzkiej czekoladzie i poki co NIC mnie nie boli
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 16:24   #4894
201703061224
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 783
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

hej dziewczyny. czuje ze zdrowieje, ale by byc mixem starej mnie i nowej-lepszej potrzebuje jeszcze troche czasu. przelamuje sie w stprawach jedzenia, w sprawach kontaktu z rodzina i znajomymi, jendak sa aspekty ktore trzymaja mnie na wodzy i nie pozwalaja przec do przodu, ale jeszcze troszke i wsyztko sie ulozy

rozwiazalam rowniez test- 8i9, po przeczytaniu opisu praktycznie wszystko sie zgadza, tylko o co chodzi z np ,,chorą 8", jezeli ktos poprostu choruje, nie jest zdrowy czy what?
201703061224 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 15:52   #4895
ZaniZanka
Przyczajenie
 
Avatar ZaniZanka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

Witam! To mój pierwszy post na tym forum. Wczoraj miałam kryzur i dzisiaj postanowiłam z tym skończyć ,bo już dłużej nie wytrzymam. Pierwszy raz przyznałam się ,że jestem chora i mam nadzieję ,że to przejdę. Początki były niewinne ,aż w końcu doszło do tego ,że zerwałam wszystkie kontakty ,zawaliłam szkołę i przestałam wychodzić z domu od jakiś 2 lat ;/ Nie wiem czy dam radę żyć normalnie. Chcę wiedzieć czy ktoś jeszcze tak jak ja całkowicie odizolował się od otoczenia i czy daje sobie z tym radę.
ZaniZanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 19:10   #4896
jagoda1616
Raczkowanie
 
Avatar jagoda1616
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Zimna Woda
Wiadomości: 134
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

hej ja też jestem tu nowa xd zmagam się z anoreksją ale nie mam z kim pogadać bo nikt nie rozumie jak to jest;// bardzo chciałabym z tego wyjść ale nie mam pojęcia jak... jem bo muszę już nie umiem myśleć o niczym innym...
jagoda1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 14:48   #4897
LadyElfiee
Raczkowanie
 
Avatar LadyElfiee
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 313
Send a message via Skype™ to LadyElfiee
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

Cytat:
Napisane przez effulla Pokaż wiadomość
Dasz radę Kochana
Ja dzisiaj już np jestem po 2 sniadaniach , kawałku pizzy, polowie paczki ciastek, truflach, galaretach w czekoladzie i gorzkiej czekoladzie i poki co NIC mnie nie boli
Ale mi narobiłaś ochoty na czekoladę!
ja 2 kanapki, BATONIK ( sukces!) , trochę herbatników.
jest lepiej!!!
__________________
K.
21 X




https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=769664
szybka wymiana podkładowa
LadyElfiee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-12, 15:59   #4898
jagoda1616
Raczkowanie
 
Avatar jagoda1616
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Zimna Woda
Wiadomości: 134
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

ja dziś dużo więcej... staram się nie myśleć o tym;/ od jutra pasek czekolady;/
jagoda1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 16:03   #4899
ktmk
Raczkowanie
 
Avatar ktmk
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 338
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

zaczyna się wymienianie jedzeniowych "sukcesów"
__________________
We can be Heroes
Just for one day

ktmk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 16:07   #4900
jagoda1616
Raczkowanie
 
Avatar jagoda1616
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Zimna Woda
Wiadomości: 134
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

mam pytanie czy szybko sie tyje?? ja dopiero zaczęłam jeść i nie wiem ile tak mogę?? czy waga nie pójdzie za szybko w górę??
jagoda1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 16:17   #4901
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

nie wyzdrowiejecie pisząc i myśląc o jedzeniu
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-12, 16:22   #4902
jagoda1616
Raczkowanie
 
Avatar jagoda1616
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Zimna Woda
Wiadomości: 134
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

wiem ale nie umiem o nim nie myśleć...
jagoda1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 16:28   #4903
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

umiesz, ale nie chcesz, bo tak jest łatwiej
zajmij się czymś, chociażby posiedź na forum plotkowym na wizażu jezeli juz musisz tu siedzieć, albo wyjdź na spacer, pobaw się z psem/kotem itd, porozmawiaj z rodzina, koleżanką, idź do kawiarni z przyjaciólką, układaj puzzle, śpiewaj, rysuj, maluj, odrabiaj lekcje, ucz się, czytaj książkę, obejrzyj serial/film.
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 16:32   #4904
jagoda1616
Raczkowanie
 
Avatar jagoda1616
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Zimna Woda
Wiadomości: 134
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

nie mam kota ale inne rzeczy robić mogę
jagoda1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 20:34   #4905
mpati86
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 174
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

co tam u Was laseczki?

hmmm, powieje lekkim dobrym humorem.

tak więc- uwielbiam ostatnio mojego tżta- dobrze zaczęło się układać, coraz większe kroki w związku ze ślubem i weselem; chodzę sobie do pracy; od października zaczynam kolejne studia- hihi wieczny student, bo mgr już jedno mam jest mi wporzo i odkrywam to co lubię, odkrywam siebie, uczę się spokoju, opanowania i tak naprawdę siebie. wyłączam potwora i włączam martuchę
__________________
Świat nie jest taki zły
Turcja Alanya- 2007
Tunezja Sousse- 2008
Egipt Hurghada- 2009
Turcja Marmaris- 2010
Grecja Rodos
Egipt Sharm el sheikh- 2011
Izrael Jerozolima i Betlejem
Wyspy Kanaryjskie Fuerteventura- 2012
Grecja Kreta
2013- ?





mpati86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 21:26   #4906
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

Dziewczyny , tak z ciekawości ... jakie czekolady lubicie ? (troche 'dziwne' jak na kz )

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

Cytat:
Napisane przez mpati86 Pokaż wiadomość
co tam u Was laseczki?

hmmm, powieje lekkim dobrym humorem.

tak więc- uwielbiam ostatnio mojego tżta- dobrze zaczęło się układać, coraz większe kroki w związku ze ślubem i weselem; chodzę sobie do pracy; od października zaczynam kolejne studia- hihi wieczny student, bo mgr już jedno mam jest mi wporzo i odkrywam to co lubię, odkrywam siebie, uczę się spokoju, opanowania i tak naprawdę siebie. wyłączam potwora i włączam martuchę

Gratuluję zazdroszczę ślubu i wesela ....a hhhhh : roza:
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 21:31   #4907
TrueLook
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 370
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

Cytat:
Dziewczyny , tak z ciekawości ... jakie czekolady lubicie ? (troche 'dziwne' jak na kz )
Mi ostatnio posmakowała milka z toffi i orzechami laskowymi. Pychota
TrueLook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 21:37   #4908
Ainnel
Zadomowienie
 
Avatar Ainnel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 631
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

Cytat:
Napisane przez mpati86 Pokaż wiadomość
co tam u Was laseczki?

hmmm, powieje lekkim dobrym humorem.

tak więc- uwielbiam ostatnio mojego tżta- dobrze zaczęło się układać, coraz większe kroki w związku ze ślubem i weselem; chodzę sobie do pracy; od października zaczynam kolejne studia- hihi wieczny student, bo mgr już jedno mam jest mi wporzo i odkrywam to co lubię, odkrywam siebie, uczę się spokoju, opanowania i tak naprawdę siebie. wyłączam potwora i włączam martuchę
a jakie studia?
u mnie w jest całkiem genialnie, pomijając fakt że nie dosypiam i ten tydzień strasznie mi się z tego względu dłuży.
Cytat:
Napisane przez effulla Pokaż wiadomość
Dziewczyny , tak z ciekawości ... jakie czekolady lubicie ? (troche 'dziwne' jak na kz )
gorzkie. lubię 70% ze skórką pomarańczową i moja ostatnia miłość to 90% kakao, ale nie mogę, odstawiam słodycze.
__________________
some days I'm still fighting to walk towards the light



Ainnel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 22:28   #4909
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

Cytat:
Napisane przez Ainnel Pokaż wiadomość
gorzkie. lubię 70% ze skórką pomarańczową i moja ostatnia miłość to 90% kakao, ale nie mogę, odstawiam słodycze.
Strzał w 10 !! Moje dwie ulubione. Tzn ta ze skórką szczególnie.
Kupiłam gorzką z Wedla i jest ... obrzydliwa. Nie smakuje mi. Zastanawiam się żeby sobie zamówić Porcelanę Amedei
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-13, 07:38   #4910
mpati86
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 174
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

studia zaoczne co prawda licencjat z fizjoterapii, a potem magisterska. a teraz mam skończone już też licencjackie i magisterskie, dlatego śmieję się, że będę wieczny student
__________________
Świat nie jest taki zły
Turcja Alanya- 2007
Tunezja Sousse- 2008
Egipt Hurghada- 2009
Turcja Marmaris- 2010
Grecja Rodos
Egipt Sharm el sheikh- 2011
Izrael Jerozolima i Betlejem
Wyspy Kanaryjskie Fuerteventura- 2012
Grecja Kreta
2013- ?





mpati86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 17:10   #4911
beateczka1220
Raczkowanie
 
Avatar beateczka1220
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 39
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

Cytat:
Napisane przez effulla Pokaż wiadomość
Dziewczyny , tak z ciekawości ... jakie czekolady lubicie ? (troche 'dziwne' jak na kz )
glopany mleczna
to żeś mi ochoty narobiła! chyba jutro aż kupie i całą zjem, O! z nikim się nie podziele
beateczka1220 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 17:16   #4912
BlackCat1990
Rozeznanie
 
Avatar BlackCat1990
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 981
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

tarzańska pełnomleczna Wedla
__________________
.
BlackCat1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 19:03   #4913
tatiana22
Raczkowanie
 
Avatar tatiana22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 390
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

Alpinella kokosowa (uwielbiam kokosowe łakocie) albo czerwona Lindt zamiennie z pralinkami też czerwonymi.
tatiana22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 20:19   #4914
lanvin
Raczkowanie
 
Avatar lanvin
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 345
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

a ja lubię Milke jogurtową albo tą z karmelem i orzechami laskowymi. i Ritter Sport pralinową i karmelową. i Lindt białą. i z pistacjami.
lanvin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 21:55   #4915
Phynn
Zakorzenienie
 
Avatar Phynn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 440
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

shogetten gorzka z nadzieniem tiramisu.
__________________
feed me love


Rozsunąć suwak, by
Zdjąć skafander ciała
Zapomnieć
Wejść w nowe życie
W zwiewnej sukience


Phynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 00:03   #4916
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

Cytat:
Napisane przez Phynn Pokaż wiadomość
shogetten gorzka z nadzieniem tiramisu.
Wiecie jak to miło czytać na TAKIM wątku ^^ aż widać , że dajemy radę Ja dzisiaj jadłam jakąś z nadzieniem toffi, a teraz sobie chyba wezmę kostkę gorzkiej
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 06:56   #4917
garden_d
Zakorzenienie
 
Avatar garden_d
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: parę chwil wcześniej.
Wiadomości: 6 532
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

Ja kiedyś, jak jeszcze jadałam słodycze to uwielbiałam zwykłą Milkę i taką, z hm...takie malutkie chrupki zbożowe były (już wiem, Crispy Cereals). Generalnie Milka była zawsze przepyszna. Poza tym to zapadła mi w pamięci też mleczna schogetten.
garden_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 10:57   #4918
nicka01
Wtajemniczenie
 
Avatar nicka01
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z nienacka
Wiadomości: 2 233
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

byle nie marcepan i z miętą
__________________



nie masz żadnej szansy ale ją wykorzystaj


nicka01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 11:03   #4919
lanvin
Raczkowanie
 
Avatar lanvin
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 345
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

Cytat:
Napisane przez nicka01 Pokaż wiadomość
byle nie marcepan i z miętą
zgadzam się chociaż marcepan jeszcze ujdzie. za to czekolada z miętą to jak dla mnie fatalne połączenie. o smaku mięty lubię tylko gumę do żucia
lanvin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 11:58   #4920
Delli
Zakorzenienie
 
Avatar Delli
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 4 401
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

Cytat:
Napisane przez lanvin Pokaż wiadomość
zgadzam się chociaż marcepan jeszcze ujdzie. za to czekolada z miętą to jak dla mnie fatalne połączenie. o smaku mięty lubię tylko gumę do żucia
Identycznie
Nie cierpie czekolady z mięta i tych wszystkich after eight'ów.

Za to uwielbiam mleczną wedla.
Milke mleczną, łaciatą i z orzechami
Jogurtowa też smaczna ale jakoś ogólnie nie przepadam za nadziewanymi czekoladami.
__________________
"Gdy sensu już nie ma, to sens się zaczyna"
Delli jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:10.