Nielubiane tematy - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-02-06, 17:44   #61
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: Nielubiane tematy

Jestem ekstrawertykiem, lubię rozmawiać z ludźmi, w większości dziedzin znajdę chociaż wąski dział o którym mogę porozmawiać z przyjemnością. Ale oczywiście są tematy, których przeważnie nie znoszę:
1. Motoryzacja. Nie znam się, nie lubię, kupowanie auta to dla mnie katorga, znam tylko podstawy, nie interesują mnie szczegóły.
2. Sport. Oglądam tylko Euro i Mundial - piłkę nożną. Żadnych innych sportów nie, większość mnie irytuje.
3. Historia. Głównie z powodu braków w wiedzy. To chyba wina nauczycieli, nigdy nie potrafili mnie zainteresować tematem, a wymagania były idiotyczne (pamiętanie szczegółów, przy niezrozumieniu tematu). Byłam dobrą uczennicą, przykładałam się do nauki również tego przedmiotu, a braki mam spore.
4. Czyjaś praca, hobby którego nie rozumiem - nic mnie nie nudzi jak słuchanie rozmowy między dwoma osobami, które ze sobą pracują/są zajarani tym samym tematem. Zwykle nie mają wtedy chęci/czasu na tłumaczenie, więc nudzę się jak mops.
Nic więcej nie przychodzi mi na myśl, raczej łatwo jest mnie czymś zainteresować.
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 09:05   #62
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Nielubiane tematy

Fajny wątek!

1. Gotowanie. A już zwłaszcza gotowanie wyłącznie z bioskładników i jarmużu
2. Joga, techniki medytacji itp. klimaty.
3. Wernisaże fotograficzne i sztuka nowoczesna.
4. Kościół, z obu biegunów - czyli zarówno opowieści o wspólnej modlitwie, jak i księża pedofile.
5. Uchodźcy.
6. Aborcja na życzenie.
Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
O tak, small talk - szczególnie w pracy. W pracy regularnie współpracuję ze Stanami i Wielką Brytanią i szlag mnie trafia, kiedy w każdym mailu, rozmowie telefonicznej i na Skype pada to "how are you?". Wkurza mnie bo, uwielbiam konkrety, nie cierpię mówić czegoś, bo wypada, a to jest właśnie typ takiej rozmowy - przecież nie mogę powiedzieć, że źle, mam zwyczajowo odpowiedzieć, że wspaniale albo w ogóle pominąć odpowiedź i zadać od razu pytanie, a robienie tego kilkanaście razy dziennie mnie wkurza.
Przecież to nie jest "pytanie", w tym sensie, że absolutnie nic ich nie obchodzi how you are U nas mówi się "dzień dobry" i nikt nie zastanawia się, czy dzień nie jest akurat ch*wy, w Bawarii ateiści tak samo jak wszyscy inni mówią "Gruss Gott", a w USA jest "How are you", nawet jeżeli nic to nikogo nie obchodzi
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 09:46   #63
ThinkingAboutUs
Rozeznanie
 
Avatar ThinkingAboutUs
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 532
Dot.: Nielubiane tematy

Mam ogromne 'szczęście' żyć w otoczeniu zdominowanym przez mężczyzn pasjonatów motoryzacją. Nope. Wyłączam się jak tylko rozmowa schodzi na takie tematy.
Poza tym dzieci i sport.
ThinkingAboutUs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 09:52   #64
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Nielubiane tematy

Cytat:
Napisane przez cranberry juice Pokaż wiadomość
Przecież to nie jest "pytanie", w tym sensie, że absolutnie nic ich nie obchodzi how you are
U moich rozmówców nie jest to jako "dzień dobry", bo mówią "hello/good morning", a potem zadają do pytanie i na moje nieszczęście nie jest to ostatnie, o co pytają - potem są pytania o pogodę, o to, czy u mnie w biurze też wszyscy chorzy itp. itd. Średnio 2-3 minuty pitolenia o niczym, zanim przejdziemy do meritum sprawy.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 10:12   #65
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Nielubiane tematy

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Średnio 2-3 minuty pitolenia o niczym, zanim przejdziemy do meritum sprawy.
No dokładnie, pitolenia o niczym
Takie przedłużone "dzień dobry", rozmową na pewno bym tego nei nazwała, bo to tylko wymaian pustych fraz
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 10:15   #66
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Nielubiane tematy

Cytat:
Napisane przez cranberry juice Pokaż wiadomość
No dokładnie, pitolenia o niczym
Takie przedłużone "dzień dobry", rozmową na pewno bym tego nei nazwała, bo to tylko wymaian pustych fraz
No tak, faktycznie, rozmową za bardzo tego nie można nazwać i właśnie dlatego tego nie cierpię, bo ja lubię konkrety, a nie wymienianie pustych fraz przez kilka minut, bo wypada
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 10:21   #67
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: Nielubiane tematy

Tak na szybko przychodzą mi do głowy następujące tematy:

Sny - nie cierpię jak ktoś opowiada mi swój sen i to jeszcze z milionem szczegółów, jest to dla mnie tak nudne, że się we mnie gotuje.

Przepisy - np. jem coś u kogoś na jakiejś imprezie i zwyczajnie skomplementuję, że smaczne danie a osoba od razu mi przepis wykłada. A tu śmietanka taka, usmażyć na tamtym sramtym, zalać bulionem, do piekarnika, to zmiksować... A ja wiem, że nigdy w życiu tego nie ugotuję. Jakby mnie interesował przepis, to bym o niego zapytała przy okazji, a nie na imprezie.

Dzieci - moja Krysia już raczkuje, Tomuś wczoraj miał biegunkę, ciemiączko mu zanika, a wysyłanie mi filmików jak dziecko gaworzy albo robi pierwsze kroki to już w ogóle dramat. Nigdy nie wiem jak mam w ogóle taki filmik skomentować, a nadawca tego oczekuje.

Choroby - nie znoszę hipochondryków, gadania, że wirus taki, tabletki najlepsze takie, a może bańki postawić, tu mnie łamie, tu mnie boli, lekarz mi powiedział to i tamto, będę mieć zabieg taki a taki.

Obcy dla mnie ludzie - córka Grażynki z pracy bierze ślub, tyle i tyle za osobę, a jej mąż pracuje gdzieś tam. Nie interesują mnie osoby, których na oczy nigdy nie widziałam i nie mają ze mną nic wspólnego.

Nie znoszę jak ktoś się mnie pyta: CO TAM???? Nie wiem co mam powiedzieć, o pracy, o życiu, o tym co zjadłam, nie wiem. Naprawdę nie znoszę jak ktoś tak zaczyna ze mną rozmowę.

Edytowane przez zakalec
Czas edycji: 2017-02-07 o 10:23
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-07, 12:37   #68
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Nielubiane tematy

Cytat:
Napisane przez zakalec Pokaż wiadomość

Nie znoszę jak ktoś się mnie pyta: CO TAM???? Nie wiem co mam powiedzieć, o pracy, o życiu, o tym co zjadłam, nie wiem. Naprawdę nie znoszę jak ktoś tak zaczyna ze mną rozmowę.
Matko, mam to samo! Denerwuje mnie to bardzo pytanie strasznie. Mam ochotę czasem wymyślić na poczekaniu jakąś łzawą historię o zdradzającym mężu, chorym psie i grzybie ma ścianie, żeby pytający raz na zawsze przestał mnie zaczepiać w ten sposób
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 12:58   #69
Donatella_Rosa
Zadomowienie
 
Avatar Donatella_Rosa
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 531
Dot.: Nielubiane tematy

-Diety, jedzenie: lubię rozmawiać o przepisach, jakichś ciekawych produktach, ale chodzi mi o coś w stylu "nie jesz mięsa? to co ty jesz? samą trawę pewnie, na pewno masz NIEDOBORY, wegezje*y hehe", "ooo jesteś na diecie bezglutenowej hehehe, pewnie kolejny hipster".
Nie zaglądam nikomu do talerza i nienawidzę, jak ktoś zagląda mnie.

-Samochody : temat dla mnie w ogóle nieinteresujący, tak samo jak wszelkie zdarzenia na drogach, jak ktoś opowiada z przejęciem jak ktoś kogoś wyprzedzał na trzeciego, a inny ktoś stał w nieprawidłowym miejscu. W ogóle mnie nie interesuje to.


-Aborcja/antykoncepcja : zwłaszcza gdy wypowiadają się o tym osoby, które nie mają z tym nic wspólnego

-Pieniądze i ceny: Mam taką znajomą w pracy, która zawsze pyta ile coś kosztowało, teraz już się nauczyłam nie odpowiadać, ale na początku naszej znajomości to na porządku dziennym były dialogi w stylu
"-Co to za szminka?
-taka i taka
-A ile kosztowała?
-Tyle i tyle
-Ja to bym tyle nie dała, 5 szminek z wibo bym za to miała!!! nie szkoda Ci pieniędzy?"
Albo
"-Co jesz?
-Ser halloumi
-A ile to kosztuje?
-Tyle i tyle
-Cooooo? za 13 zł to ja bym miała obiad dla całej rodziny! dwudaniowy!!!!"
I tak było z każdą rzeczą.
__________________
Donatella_Rosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 13:29   #70
480d4edc1e815c56c16fabf08724cc948bdba6da
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 575
Dot.: Nielubiane tematy

Treść usunięta
480d4edc1e815c56c16fabf08724cc948bdba6da jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 13:50   #71
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Nielubiane tematy

Cytat:
Napisane przez Donatella_Rosa Pokaż wiadomość
"ooo jesteś na diecie bezglutenowej hehehe, pewnie kolejny hipster"
Ale w drugą stronę też. "Brak glutenu odmienił moje życie", "Zdrowy chlebek bez glutenu" i "Ojej ale jak to chcesz iść na pizzę / zjeść loda w wafelku / kupić chleb po drodze?! W tym jest gluten, od tego się umiera
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-08, 07:16   #72
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Nielubiane tematy

Oj, tak, wtrącanie się do mojego talerza powoduje u mnie wzrost ciśnienia. Największą traumę mam ze studiów.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-08, 10:48   #73
triss_k
Zadomowienie
 
Avatar triss_k
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: jih
Wiadomości: 1 300
Dot.: Nielubiane tematy

1. Sport - w ogóle mnie nie interesuje, że jakaś tam drużyna coś tam zrobiła, weszła, nie weszła, trafiła w bramkę albo w słupek i z tego powodu czyjś świat się zawalił.
2. Dzieci - "Moja córcia dziś zrobiła...", zawsze mam ochotę dopowiedzieć "...wielką kupę".
3. Czyjeś sny, opowiadane barwnie i ze szczegółami - mam jedną koleżankę, która w tym przoduje, mam ochotę wyskoczyć wtedy przez okno.
4. Super-duper smartrfony i w czym jest jeden lepszy od drugiego. Dla mnie smartfon ma działać szybko i długo trzymać baterię, reszta mi zwisa.
5. Życie gwiazd i innych znanych ludzi - znowu koleżanka od snów, ogląda każdy film biograficzny, czyta biografie i pasjonuje się życiem obcych ludzi. Potem na spotkaniu okołobiznesowym potrafi wyskoczyć z tekstem "Czy wie Pan, że królowa Sissi jadała budyń na śniadanie i była głęboko nieszczęśliwa w małżeństwie"?
triss_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-08, 11:09   #74
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Nielubiane tematy

Dzieci.
Celebryci wszelkiej maści.
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-08, 11:24   #75
201703060948
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 422
Dot.: Nielubiane tematy

Właściwie wszystko, o ile nie jest połączone z głębszą refleksją albo humorem.

Uwielbiam rozmawiać o polityce, filmach, podróżach, technologiach a nawet kuchni, o ile jest to rozmowa ciekawa - patrz na przykład poziom niektórych analiz politycznych w prasie zachodniej (polityka), świetne analizy filmowe na stronach Guardiana (nie wszystkie, ale niektóre - filmy), artykuł Swingers - The New Yorker (podróże, nauka), serial Black Mirror (technologie), serial The Trip (kuchnia).

Edytowane przez 201703060948
Czas edycji: 2017-02-08 o 11:32
201703060948 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-08, 15:56   #76
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 370
Dot.: Nielubiane tematy

Cytat:
Napisane przez Donatella_Rosa Pokaż wiadomość
-Diety, jedzenie: lubię rozmawiać o przepisach, jakichś ciekawych produktach, ale chodzi mi o coś w stylu "nie jesz mięsa? to co ty jesz? samą trawę pewnie, na pewno masz NIEDOBORY, wegezje*y hehe", "ooo jesteś na diecie bezglutenowej hehehe, pewnie kolejny hipster".
Nie zaglądam nikomu do talerza i nienawidzę, jak ktoś zagląda mnie.

-Samochody : temat dla mnie w ogóle nieinteresujący, tak samo jak wszelkie zdarzenia na drogach, jak ktoś opowiada z przejęciem jak ktoś kogoś wyprzedzał na trzeciego, a inny ktoś stał w nieprawidłowym miejscu. W ogóle mnie nie interesuje to.


-Aborcja/antykoncepcja : zwłaszcza gdy wypowiadają się o tym osoby, które nie mają z tym nic wspólnego

-Pieniądze i ceny: Mam taką znajomą w pracy, która zawsze pyta ile coś kosztowało, teraz już się nauczyłam nie odpowiadać, ale na początku naszej znajomości to na porządku dziennym były dialogi w stylu
"-Co to za szminka?
-taka i taka
-A ile kosztowała?
-Tyle i tyle
-Ja to bym tyle nie dała, 5 szminek z wibo bym za to miała!!! nie szkoda Ci pieniędzy?"
Albo
"-Co jesz?
-Ser halloumi
-A ile to kosztuje?
-Tyle i tyle
-Cooooo? za 13 zł to ja bym miała obiad dla całej rodziny! dwudaniowy!!!!"
I tak było z każdą rzeczą.
Pomijając fakt, że pytanie o cenę jest mega wkurzające to uważam niekulturalne i nikogo nie powinno obchodzić czy mam trampki za 50zl czy 500zl.
Też mam taką koleżankę, ale gdy kilka razy na jej wścibskie pytanie o cenę odpowiedziałam "nie pamiętam" to już zrezygnowała. Co innego jak gdzieś z przyjaciółką się rozmawia, ale generalnie unikam tematów cen i kosztów, bo ludzie są mega wscibscy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-09, 10:48   #77
Wieszczka
Zadomowienie
 
Avatar Wieszczka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Sroga północ
Wiadomości: 1 060
Dot.: Nielubiane tematy

Są tylko dwa tematy, których nie lubię:

1. Choroby & lekarze - kto był na co chory i kiedy leżał w szpitalu, co powiedział lekarz (no chyba, że dotyczy to nagłej choroby kogoś bliskiego)


2. Ciąża i dzieci - "to już 368 tydzień mojej ciąży, patrzcie dziewczyny!" "Chcecie dotknąć brzucha, dotnikcie! "Moja Amelka zrobiła żółtą kupkę, no ale to normalne, jak jej teraz ząbki idą to ślini wszystko, oj uważaj, ulało jej się ten wasz kocyk, co nam pożyczyliście" takie bla bla bla i na dodatek obrzydliwe.
Wieszczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-09, 12:55   #78
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Nielubiane tematy

1. Diety cud
2. Przebyte choroby ludzi których nie znam, dokładne opisy zabiegów
Może to nie jeden temat ale oglądanie cudzych zdjęć z wakacji lub ślubów doprowadza mnie do szału. Lubię fotografię, ładnie skomponowane zdjęcia, ale zwykle te 'szybkie oglądanie' to 500+ nudnych i pstrykanych żeby były zdjęć. Plus obraza majestatu gdy nie przejawia się galopującego entuzjazmu.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-09, 14:11   #79
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Nielubiane tematy

Cytat:
Napisane przez Wieszczka Pokaż wiadomość

2. Ciąża i dzieci - "to już 368 tydzień mojej ciąży, patrzcie dziewczyny!" "Chcecie dotknąć brzucha, dotnikcie! "Moja Amelka zrobiła żółtą kupkę, no ale to normalne, jak jej teraz ząbki idą to ślini wszystko, oj uważaj, ulało jej się ten wasz kocyk, co nam pożyczyliście" takie bla bla bla i na dodatek obrzydliwe.
Ale wiesz, że to działa w drugą stronę i jest równie wkurzające?
Poszłam to roboty zanieść zwolnienie a koleżanki: "Oooo ale super, pokaż brzuszek!" i dalej głaskać, macać. A bliższe koleżanki chcą mieć zdjęcie!!!! I wszyscy zdziwieni, że ja nie chce i żadnego zdjącia w ciąży nie mam ani mieć nie planuję. Ja raczej brzuch zakrywałam, dopóki mogłam, bo się wręcz bałam tych ochów i achów i miliona pytań na ten temat.
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-09, 15:11   #80
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nielubiane tematy

1. Technologie - jestem staroświecka, nie ogarniam nowych technologii i zupełnie mnie to nie interesuje

2. Owulacje, sracje, ciąże i porody, a potem lawina tematów o dziecku - rozmawiam tylko jak muszę i zawsze dogryzam

3. Polityka - nie wiem, co w trawie piszczy i nie interesuje mnie to

4. Moda, ciuchy, makijaż - nie interesuję się modą, od lat noszę to samo i dalej się nie maluję pomimo 27 lat na karku i nie, nie dam sobie wmówić, że zadbana kobieta to umalowana kobieta.

Ale w przeciwieństwie do większości z was kocham rozmawiać o sporcie, szeroko pojętym zdrowiu i chorobach. Chociaż to ostatnie to raczej masochizm.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-09, 16:07   #81
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Nielubiane tematy

nie cierpie jak ktos probuje mnie zagadac na temat pt:
- porody
- dzieci+ wychowanie
- szydelkowanie, szycie, robienie na drutach
- paznokcie hybrydowe
- a dlaczego nie chodzisz do kosciola?

nie cierpie

na szczscie zdarza sie to b. rzadko
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-09, 16:56   #82
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 827
Dot.: Nielubiane tematy

royal baby

Najpierw byla brytyjska para ksiazeca, teraz mamy LEWANDOWSKICH, wszedzie trabia tylko o tej ciazy, a mnie to po pierwsze nie interesuje, po drugie, najchetniej powiedzialabym tej ''superfitmamusce'', ktora trenuje jak szalona i pracuje jak szalona, zeby jak najbardziej sie na tej ciazy wzbogacic zamiast przezyc ja w spokoju bo przeciez ma do tego warunki, ze przesadza, niech usiadzie i odetchnie.
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-09, 17:58   #83
Wieszczka
Zadomowienie
 
Avatar Wieszczka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Sroga północ
Wiadomości: 1 060
Dot.: Nielubiane tematy

Cytat:
Napisane przez nebraska Pokaż wiadomość
Ale wiesz, że to działa w drugą stronę i jest równie wkurzające?
Poszłam to roboty zanieść zwolnienie a koleżanki: "Oooo ale super, pokaż brzuszek!" i dalej głaskać, macać. A bliższe koleżanki chcą mieć zdjęcie!!!! I wszyscy zdziwieni, że ja nie chce i żadnego zdjącia w ciąży nie mam ani mieć nie planuję. Ja raczej brzuch zakrywałam, dopóki mogłam, bo się wręcz bałam tych ochów i achów i miliona pytań na ten temat.
No dokładnie. To nawet nie tak, że ja nie planuję dzieci, bo planuję, ale nie będę dawać głaskac brzucha każdej napotkanej osobie. Brzuch to dla mnie strefa intymna i nie rozumiem dlaczego w ciąży miałoby się to zmienić.
Wieszczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-09, 18:07   #84
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9 219
Dot.: Nielubiane tematy

Dzieci spoko, bywa zabawnie, ale porody! O litości! DLACZEGO ludzie w ogóle chcą rozmawiać o rozwarciu, nacięciu krocza, zszywaniu... Whyyyy, just whyyyy!!!!
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-09, 18:31   #85
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Nielubiane tematy

Cytat:
Napisane przez Hiiro Pokaż wiadomość
royal baby

Najpierw byla brytyjska para ksiazeca, teraz mamy LEWANDOWSKICH, wszedzie trabia tylko o tej ciazy, a mnie to po pierwsze nie interesuje, po drugie, najchetniej powiedzialabym tej ''superfitmamusce'', ktora trenuje jak szalona i pracuje jak szalona, zeby jak najbardziej sie na tej ciazy wzbogacic zamiast przezyc ja w spokoju bo przeciez ma do tego warunki, ze przesadza, niech usiadzie i odetchnie.
Niby Cię nie obchodzi, ale dobrą radę masz.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-09, 19:21   #86
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 827
Dot.: Nielubiane tematy

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
Niby Cię nie obchodzi, ale dobrą radę masz.
Nie obchodzi w sensie nie czekam ze zniecierpliwieniem na informacje o tym czy bedzie to chlopiec, czy dziewczynka. Ale jak pojawiaja mi sie kolejne zdjecia z treningow Ani Lewandowskiej, informacje o kursach, ktorych caly czas udziela i o liczbie kampanii, w ktore sie zaangazowala w czasie ciazy, to naprawde zastanawiam sie, czy trzeba byc az tak aktywnym w trakcie ciazy.
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-09, 19:39   #87
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 827
Dot.: Nielubiane tematy

Cytat:
Treść usunięta, wypowiedzenie licencji przez użytkownika
Tak. Ale ja mam prawo to krytykowac, bo niestety jest to osoba publiczna i ktos moze wziac z niej przyklad. Juz coraz bardziej popularne robi sie np. ciezkie trenowanie na silowni w ciazy i ''fitmamuski'' robia sobie zdjecia chwalac sie tym.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2019-05-24 o 14:53
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-09, 19:43   #88
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Nielubiane tematy

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-09, 20:11   #89
rukolka
Zakorzenienie
 
Avatar rukolka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3 184
Dot.: Nielubiane tematy

Cytat:
Napisane przez Hiiro Pokaż wiadomość
Nie obchodzi w sensie nie czekam ze zniecierpliwieniem na informacje o tym czy bedzie to chlopiec, czy dziewczynka. Ale jak pojawiaja mi sie kolejne zdjecia z treningow Ani Lewandowskiej, informacje o kursach, ktorych caly czas udziela i o liczbie kampanii, w ktore sie zaangazowala w czasie ciazy, to naprawde zastanawiam sie, czy trzeba byc az tak aktywnym w trakcie ciazy.
Jak byś dostawała za to tyle pieniędzy co ona to wątpie, że byś zrezygnowała. Zresztą u niej to chyba początek ciąży, a ona ogólnie jest aktywną osobą, więc pewnie i tak by ćwiczyła, a później sobie odpuści. Ja bym tak zrobiła

Edytowane przez rukolka
Czas edycji: 2017-02-11 o 14:01
rukolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-10, 08:11   #90
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nielubiane tematy

Cytat:
Napisane przez Hiiro Pokaż wiadomość
Tak. Ale ja mam prawo to krytykowac, bo niestety jest to osoba publiczna i ktos moze wziac z niej przyklad. Juz coraz bardziej popularne robi sie np. ciezkie trenowanie na silowni w ciazy i ''fitmamuski'' robia sobie zdjecia chwalac sie tym.
Ale z drugiej strony czasami kobieta dopiero w 4-5 tygodniu ciąży dowiaduje się, że jest w ciąży i w okresie rzekomo najbardziej niebezpiecznym dalej np. pali, pije albo właśnie ciężko trenuje. Zresztą już udowodniono, że jeżeli ktoś trenował przed ciążą to nie ma powodów aby przerywał tylko trzeba to robić z głową i pod czyimś okiem. Ja z powodu ciąży na pewno bym nie zrezygnowała z ćwiczeń, po prostu zmieniłabym plan treningowy, to wszystko.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-17 10:04:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:08.