Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-28, 08:09   #3331
anya_krk
Zakorzenienie
 
Avatar anya_krk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 265
GG do anya_krk Wyślij wiadomość przez MSN do anya_krk
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow


Cytat:
Napisane przez gabriellao0 Pokaż wiadomość
koleżanka moja też wdzięczna położnej była
a rodziła właśnie u Was w szpitalu


brawo! brawo! brawo!


ból żeber to chyba już mały pikuś w porównaniu ze skurczami itd.itd.itd.


Moje dziecko wczoraj i dziś w nocy od 24.00 do 2.00 się wydzierało maaaaaaaaaammmmmmmmmmaaaa aaa
dlaczego? chyba coś jej się śni, bo tylko dwa razy "wstała" a tak to praktycznie przez sen wykrzykuje.
Nie wiem o co chodzi, ale kurna męczące to jest!



Mówicie że te nawilżacze dobra rzecz? Ja dałam na razie kaloryfer na 2-3 a nie na 5 i postawiłam miskę z wodą na szafie i dolewam tam czasem krople Olbas Oil albo krople Amolu.
Tyle, że Kaja cięgle ciągnie nochem, więc "suchość" na razie jej "nie grozi".
a to moje też krzyczy przez sen "mama" i musze wstać pogłaskać po plecach a wczoraj chyba jej zle pampka zalozylam bo o 1.30 się obudziła i się okazało, że cała zasikana przebierałam po ciemku, żeby jej nie wybudzić na amen.
__________________
Live long and prosper
anya_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 09:50   #3332
sweetylily
Rozeznanie
 
Avatar sweetylily
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 501
GG do sweetylily
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez mati393 Pokaż wiadomość
Na prawdę nie można wypychać?? Mikolaja mi wypchneli bo nie chciala glowka przejsc i co ja parlam to on za chwile sie cofal. Na brzuch salowa mi sie uwalila.

A dzisiaj poszlam do lekarza z Mlodym bo nadal ma katar i zostawilam w aptece 73 zl. Mam nadzieje, ze pomoze. A i powiedziala, ze ma uszy zapchane woskowina i kazala kupic vaxol. Ide do apteki a pani mi mowi ze nie ma ale moze zamowic bo jestem chyba 10 mama ktora chce to kupic. No i pani w aptece powiedziala "pewnie wczoraj byl przedstawiciel handlowy u pani doktor i teraz kaze kupowac" . A ten vaxol kosztuje 28 zł za 10 ml.
Moja mama pracuje w szpitalu (jako pielęgniarka) i też mówiła, że jak przyjdzie jakiś przedstawiciel to zaraz lekarz te leki wypisuje.
Ceny lekarstw są tragiczne po prostu, dobrze, że Kubek rzadko choruje. Właściwie tylko raz czy dwa było tak, że wielką liste leków do kupienia dostaliśmy i oczywiście kupa kasy w aptece.

Cytat:
Napisane przez gosiunia22 Pokaż wiadomość
Tunia, jakbym czytała o swoim mężu... Nina by powiedziała "tata gapa"

Dziewczyny, czy możecie polecić jakis dobry nawilżacz do powietrza do takiego ok. 12-metrowego pokoju? Nina ma rano nos suchy jak pieprz
zobaczcie, jaki ten słodki. Tylko drogi http://allegro.pl/nawilzacz-powietrz...274914242.html
Nawilżacz piękny ale drogi Ja niestety nic nie polecę bo nie posiadam.

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
a to tort który robiłam dla TŻta babci
o matko jaki piękny masz talent kobieto. Mam pytanie, ty się gdzieś tego uczyłaś czy tak sama z siebie? i ile kosztuje zrobienie u cebie takiego cuda?

Cytat:
Napisane przez jo@n@ Pokaż wiadomość
Rano jak wychodziłam na zakupy z Bartkiem we wózku działała. A jak z zakupami się dotachałam to już ruszyć nie chciała Łzy mi w oczach stanęły bo za Chiny Ludowe bym się na 6 nie dotachała. Ale była ze mną babka ,siostra sąsiadki z 9 i polazła ze mną do sąsiedniej klatki, wjechałyśmy na górę i przeszłyśmy do naszej. I zniosła mi Bartasa na moje piętro. Są jednak poczciwi ludzie na tym świecie

Zadzwoniłam do tej pożal się Boże firmy, podaję adres a miągwa taka jedna mówi, ze kolega już pojechał. No to powiedziałam, ze mam nadzieję ze naprawi tym razem bo to parodia i śmiech na sali. Że w domu uwięziona jestem z małym dzieckiem i z głodu padniemy. A jak z kolegi taki fachowiec co naprawić nie umie to niech mi pod drzwiami waruje i wózek na dół znosi.
Ale miałaś pecha. Ale dobrze, że babka pomocna się znalazła. A tą firmę to

Cytat:
Napisane przez anya_krk Pokaż wiadomość


a to moje też krzyczy przez sen "mama" i musze wstać pogłaskać po plecach a wczoraj chyba jej zle pampka zalozylam bo o 1.30 się obudziła i się okazało, że cała zasikana przebierałam po ciemku, żeby jej nie wybudzić na amen.
Kuba nie krzyczy mam przez sen :P Chyba, że się obudzi. Ale jak czasem kładziemy się razem żeby sobie pospać w dzień to jak ja pierwsza zacznę przysypiać to on wtedy się drze na mnie 'mamoooo' mnie szturcha Więc muszę czekać aż zaśnie pierwszy i wtedy idę spać.

Hej kobietki
Po 3 dniach przerwy znowu w pracy :P Ale sobie troszkę odpoczęłam przez ten czas. Dalej spałam u mamy bo babcia miała operację i mam sobie na ten czas dużo dyżurów wzięła musiałam z siostrą siedzieć. Ale dzisiaj już śpię u siebie bo nie byłam w mieszkaniu od niedzieli i wczoraj właściciel do mnie dzwonił czy nic się nie stało bo zasłony pozasłaniane okna pozamykane tyle czasu TŻ mu kazał mieć na nas oko czy nic się nie dzieje facet się wczuł troszkę
__________________
sweetylily jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 09:58   #3333
sweetylily
Rozeznanie
 
Avatar sweetylily
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 501
GG do sweetylily
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

A zapomniałam powedzieć że przyszły buciki które zamawiałam. Są świetne. Bardzo cieplutkie. Na żywo też takie napompowane jak na zdjęciu, ten ściągacz można dowolnie zaciągnąć więc będą dobre zarówno na szczupłą jak i grubiutką nogę. Dla dziec z wysokim podbciam też super nie małam żadnego problemu z założeniem ich na nogę Kubie. Jednak nieststy okazały się za małe, właściwie to są na styk ale jak mu ubiorę na grubsze rajstopki to może cisnąć. Ale napisałam do faceta @ i bez problemu wymieni. Mam tylko odesłać a on przyśle większe i nie muszę nic dopłacać itp.
__________________
sweetylily jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 10:45   #3334
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

sweet - nie nigdzie się nie uczyłam czysta "amatorszczyzna" a cena...zależy od tortu.Ten przypuszczam, że koło 70-80 zł by kosztował ale w sumie nie wiem bo był akurat dla babci
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 11:06   #3335
anya_krk
Zakorzenienie
 
Avatar anya_krk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 265
GG do anya_krk Wyślij wiadomość przez MSN do anya_krk
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
sweet - nie nigdzie się nie uczyłam czysta "amatorszczyzna" a cena...zależy od tortu.Ten przypuszczam, że koło 70-80 zł by kosztował ale w sumie nie wiem bo był akurat dla babci
chciałabym, żeby każdy był takim "amatorem"...
__________________
Live long and prosper
anya_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 11:54   #3336
pelnia1980
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk - Legnica
Wiadomości: 1 538
GG do pelnia1980
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

hej


BUZIACZKU juz rozumiem,... ale i tak mysle ze bedzie teraz lzej niz z D. choc podziwiam ze chcialas sn wiedzac co to znaczy...

fajnie ze butki wam dopasowaly sweety, ale jakos mnie odstraszaja tym napompowaniem hehe ciekawe jak dz. sie w nich czuje... probowaliscie??

torcik mniam mniam mniam zaluje ze blizej nie mieszkasz
pelnia1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 11:57   #3337
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Kiedys czytalam artykul gdzie wypowiadali sie przedstawiciele roznych firm farmaceutycznych, ze lekarze od firm za jak najwieksza sprzedaz ich lekow dostaja rozne wartosciowe nagrody, nawet wycieczki, rozne sprzety itp

Z nawilzaczami nie pomoge bo ja akurat mam odwrotny problem, musze kupowac pochlaniacze wilgoci na zime bo kazdej zimy mam za duza wilgoc w domu ktora odklada mi sie na sufitach i robi sie plesn/grzyb

Pelnia mnie w tej chwili jest juz wszystko jedno! mam juz tak psyche zjechana przez to wszystko, ze olalam juz wszystko! Nastawiam sie na obie mozliwosci i rozne terminy bo czytalam ze do konca 36 tyg dziecko moze sie jeszcze odwrocic co czesto robi, pozniej to juz cud jest jak sie odwroci wiec juz mi jest wszystko jedno w obecnej chwili

Edytowane przez buziaczekk
Czas edycji: 2010-10-28 o 12:01
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-28, 11:58   #3338
gosiunia22
Zadomowienie
 
Avatar gosiunia22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 697
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cześć i czołem!
Chyba na dobre pożegnaliśmy sie z zasypianiem Niny o 20.00 w dziesieć sekund Wczoraj brykała do 22.00 i nie było mowy o tym, żeby położyła się w łóżeczku. W nocy się przebudzała, o 6.30 już sie kręciła na mleko, zjadła butlę przez sen i... pospaliśmy do 8.40 !!! Mąż wyleciał z łoża jak Filip z konopii, spóźniony do pracy 2 godziny.

Alkamor, jakie piękne ciacha!!! Nie żartuj, nikt Cię tego nie uczył?? To podziwiam i gratuluję zdolności. Szkoda, że nie mieszkasz w Warszawie, bo już dziś zamówiłabym u Ciebie tort na 2 urodziny Ninki

Anya, a jak wypróbujesz nawilżacz, to daj znać jak się sprawuje

Buziaczku, jak Twoje uczulenie? Przechodzi?
__________________
"Piękno zaczyna się tam, gdzie kończy się banał, to jest - zaczyna się od deformacji"

Andre Lhote


Nina, Nina, Nina...
gosiunia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 11:59   #3339
pelnia1980
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk - Legnica
Wiadomości: 1 538
GG do pelnia1980
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

GABi nawilzacz superr rzecz nie tylko dobra naprawde polecam kazdemu,,, a jak jest jinizator to juz w ogole czasem puscic tak to super dziala...

ja nie dodaje olejkow do nawilzacza, u mojego powoduja skurcz oskrzeli

a wiem po sobie ze nawet JAK KTOS MA KATAR TO MOZE MIEC WYSUSZONA SLUZOWKE WLASNIE i do tego moga sie robic strupy w nosku :/
pelnia1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 12:05   #3340
mati393
Rozeznanie
 
Avatar mati393
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 684
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Kupilam wczoraj kombinezon na allegro. Moze nic specjalnego ale na drozszy nie bardzo mnie stac. Mam nadzieje tylko, ze dobry bedzie.

No i od dziś robie porzadki w moich ciuchach bo musze zrobic miejsce na ubranka coreczki a poza tym chce zmienic image po urodzeniu

buziak, gabi- jesteście już przygotowane na przyjscie maluszkow?? Ja to sie chyba spakuje bo mam wrazenie, ze szybciej urodze.
mati393 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 12:07   #3341
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez gosiunia22 Pokaż wiadomość
Buziaczku, jak Twoje uczulenie? Przechodzi?
Powoli przechodzi, masc wysusza wysypke ale za to bardzo wysusza skore, swedziec tez jeszcze momentami swedzi jak sie skora nagrzeje np od kaloryfera, grubych spodni, koldry, koca itp, moja skora i wogole cialo jest w takim stanie ze mi sie chce jak na siebie patrze
Wylazl mi tez nastepny hemoroid, nie mam czym leczyc bo nie wiem czym, czopki nie pomagaja jak widac

Mati ja mam wsumie wszystko przygotowane na polce, susze jeszcze szlafrok i koszule, dostalam od gina spis potrzebnych rzeczy, kupic musze jeszcze staniki, powyciagac ubrania dla dziecka i wrzuce to juz wszystko do torby, skierowanie do szpitala na natychmiastowe CC tez juz czeka w torebce w razie gdyby teraz do 2 tyg cos ruszylo samo...
wszystko inne jest przygotowane tzn wozek, fotelik itp czeka zapakowane na strychu ale to pilne nie jest, lozeczko, komoda, przewijak juz stoja i czekaja na ubranie poscieli ale kupic musze koldre i poduszke czyli wklad bo nie mam...

Ale za to nasze dziecko zostanie bezimienne bo malzonowi sie zadna moja opcja nie podoba a nie kwapi sie do tego zeby pomyslec nad swoimi opcjami wiec nie mamy nawet wybranych opcji a juz wogole konkretnego imienia ani pierwszego ani drugiego

Edytowane przez buziaczekk
Czas edycji: 2010-10-28 o 12:17
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-28, 12:25   #3342
gosiunia22
Zadomowienie
 
Avatar gosiunia22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 697
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Buziaczku, a jakie są Twoje propozycje imienia? Dobrze, że jest lepiej, tak trzymać! A co do cc to może i lepiej - gdyby Ci przyszło przeć z tymi hemoroidami, to dopiero mogło by być później niewesoło
__________________
"Piękno zaczyna się tam, gdzie kończy się banał, to jest - zaczyna się od deformacji"

Andre Lhote


Nina, Nina, Nina...
gosiunia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 12:40   #3343
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez gosiunia22 Pokaż wiadomość
Buziaczku, a jakie są Twoje propozycje imienia? Dobrze, że jest lepiej, tak trzymać! A co do cc to może i lepiej - gdyby Ci przyszło przeć z tymi hemoroidami, to dopiero mogło by być później niewesoło

Ja juz mam taki metlik imieniowy ze juz sama nie wiem bo co nie powiem to malzon nosem kreci i sama potem sie zastanawiam....tak samo znajomi jak pytaja to potem tez komentuja po swojemu dane imiona a ja potem siedze i mysle
Ja chcialam Nikole i tego sie trzymalam ale malzon nie chce, po wczorajszym artykule ktory wrzucila Tunia i po przeczytaniu ze na moje dziecko nauczyciele beda krzywo patrzec bo ma na imie Nikola albo ze mam byc postrzegana jako patologia (bo niby patologie takie imiona nadawaja) to juz przestaje mi sie podobac
Zastanawiam sie nad Ola, Oliwia, Dominika, Karolina czyli z tych normalnych a jak nie to zostanie Nikola (skoro tz nie potrafi podacc swoich opcji) bo juz za duzo zaczynamy kombinowac, gubic sie i klucic sie w tej sprawie a to chyba nie na tym polega

Julia, Wiktoria, Natalia tez mi sie podoba ale od tych imion to juz mdlo sie robi na ulicach

Mati a wy jakie imie macie ?

Edytowane przez buziaczekk
Czas edycji: 2010-10-28 o 12:43
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 12:50   #3344
Tun1a
Wtajemniczenie
 
Avatar Tun1a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pałuki / Poznań
Wiadomości: 2 949
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez sweetylily Pokaż wiadomość
Moja mama pracuje w szpitalu (jako pielęgniarka) i też mówiła, że jak przyjdzie jakiś przedstawiciel to zaraz lekarz te leki wypisuje.
Ceny lekarstw są tragiczne po prostu, dobrze, że Kubek rzadko choruje. Właściwie tylko raz czy dwa było tak, że wielką liste leków do kupienia dostaliśmy i oczywiście kupa kasy w aptece.



Nawilżacz piękny ale drogi Ja niestety nic nie polecę bo nie posiadam.



o matko jaki piękny masz talent kobieto. Mam pytanie, ty się gdzieś tego uczyłaś czy tak sama z siebie? i ile kosztuje zrobienie u cebie takiego cuda?



Ale miałaś pecha. Ale dobrze, że babka pomocna się znalazła. A tą firmę to



Kuba nie krzyczy mam przez sen :P Chyba, że się obudzi. Ale jak czasem kładziemy się razem żeby sobie pospać w dzień to jak ja pierwsza zacznę przysypiać to on wtedy się drze na mnie 'mamoooo' mnie szturcha Więc muszę czekać aż zaśnie pierwszy i wtedy idę spać.

Hej kobietki
Po 3 dniach przerwy znowu w pracy :P Ale sobie troszkę odpoczęłam przez ten czas. Dalej spałam u mamy bo babcia miała operację i mam sobie na ten czas dużo dyżurów wzięła musiałam z siostrą siedzieć. Ale dzisiaj już śpię u siebie bo nie byłam w mieszkaniu od niedzieli i wczoraj właściciel do mnie dzwonił czy nic się nie stało bo zasłony pozasłaniane okna pozamykane tyle czasu TŻ mu kazał mieć na nas oko czy nic się nie dzieje facet się wczuł troszkę
To bardzo dobrze! Mnie najbardziej przeraża wizja, że mi sie coś stanie jak będę z Olą sama w domu. Mam dosyć dużą anemię w tej chwili i troche kręci mi się w głowie. Ale już jest lepiej bo nie musze sie podpierać jak wstaję....
Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
sweet - nie nigdzie się nie uczyłam czysta "amatorszczyzna" a cena...zależy od tortu.Ten przypuszczam, że koło 70-80 zł by kosztował ale w sumie nie wiem bo był akurat dla babci
Ja też chce być taka kulinarną amatorką

Cytat:
Napisane przez buziaczekk Pokaż wiadomość
Kiedys czytalam artykul gdzie wypowiadali sie przedstawiciele roznych firm farmaceutycznych, ze lekarze od firm za jak najwieksza sprzedaz ich lekow dostaja rozne wartosciowe nagrody, nawet wycieczki, rozne sprzety itp

Z nawilzaczami nie pomoge bo ja akurat mam odwrotny problem, musze kupowac pochlaniacze wilgoci na zime bo kazdej zimy mam za duza wilgoc w domu ktora odklada mi sie na sufitach i robi sie plesn/grzyb

Pelnia mnie w tej chwili jest juz wszystko jedno! mam juz tak psyche zjechana przez to wszystko, ze olalam juz wszystko! Nastawiam sie na obie mozliwosci i rozne terminy bo czytalam ze do konca 36 tyg dziecko moze sie jeszcze odwrocic co czesto robi, pozniej to juz cud jest jak sie odwroci wiec juz mi jest wszystko jedno w obecnej chwili
No właśnie ja też mam straszna wilgoć w mieszkaniu. A w domu to juz nie wspomnę.... całe lato walczyliśmy z grzybem i na r5azie nie wychodzi
Cytat:
Napisane przez gosiunia22 Pokaż wiadomość
Cześć i czołem!
Chyba na dobre pożegnaliśmy sie z zasypianiem Niny o 20.00 w dziesieć sekund Wczoraj brykała do 22.00 i nie było mowy o tym, żeby położyła się w łóżeczku. W nocy się przebudzała, o 6.30 już sie kręciła na mleko, zjadła butlę przez sen i... pospaliśmy do 8.40 !!! Mąż wyleciał z łoża jak Filip z konopii, spóźniony do pracy 2 godziny.
Alkamor, jakie piękne ciacha!!! Nie żartuj, nikt Cię tego nie uczył?? To podziwiam i gratuluję zdolności. Szkoda, że nie mieszkasz w Warszawie, bo już dziś zamówiłabym u Ciebie tort na 2 urodziny Ninki

Anya, a jak wypróbujesz nawilżacz, to daj znać jak się sprawuje

Buziaczku, jak Twoje uczulenie? Przechodzi?
No to sobie pospaliście! gratulacje!
A Alkamor niedaleko Wawy mieszka. Może da rade z tym tortem
Cytat:
Napisane przez mati393 Pokaż wiadomość
Kupilam wczoraj kombinezon na allegro. Moze nic specjalnego ale na drozszy nie bardzo mnie stac. Mam nadzieje tylko, ze dobry bedzie.

No i od dziś robie porzadki w moich ciuchach bo musze zrobic miejsce na ubranka coreczki a poza tym chce zmienic image po urodzeniu

buziak, gabi- jesteście już przygotowane na przyjscie maluszkow?? Ja to sie chyba spakuje bo mam wrazenie, ze szybciej urodze.
Jaki kombinezon? Zdjęcie
Buziaczek a po co skierownie jest potrzebne?
__________________
Oleńka
Na dwa domy
Tun1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 12:52   #3345
sweetylily
Rozeznanie
 
Avatar sweetylily
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 501
GG do sweetylily
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
sweet - nie nigdzie się nie uczyłam czysta "amatorszczyzna" a cena...zależy od tortu.Ten przypuszczam, że koło 70-80 zł by kosztował ale w sumie nie wiem bo był akurat dla babci
podzwam twój talent

Cytat:
Napisane przez pelnia1980 Pokaż wiadomość
hej


BUZIACZKU juz rozumiem,... ale i tak mysle ze bedzie teraz lzej niz z D. choc podziwiam ze chcialas sn wiedzac co to znaczy...

fajnie ze butki wam dopasowaly sweety, ale jakos mnie odstraszaja tym napompowaniem hehe ciekawe jak dz. sie w nich czuje... probowaliscie??

torcik mniam mniam mniam zaluje ze blizej nie mieszkasz
Założyłam mu na chwilkę bo akurat odebraliśmy przesyłkę z poczty a młody wlazł wielką kupę i musiałam mu je założyć żeby wsadzić go do wózka Kuba strasznie się dziwił że ma nowe buty, podobału mu się i nie próbował ściągnąć więc podejżewam, że wygodnie. Na nodze nie są aż tak napompowane bo ściąga się tym sznureczkiem.

Cytat:
Napisane przez buziaczekk Pokaż wiadomość
Powoli przechodzi, masc wysusza wysypke ale za to bardzo wysusza skore, swedziec tez jeszcze momentami swedzi jak sie skora nagrzeje np od kaloryfera, grubych spodni, koldry, koca itp, moja skora i wogole cialo jest w takim stanie ze mi sie chce jak na siebie patrze
Wylazl mi tez nastepny hemoroid, nie mam czym leczyc bo nie wiem czym, czopki nie pomagaja jak widac

Mati ja mam wsumie wszystko przygotowane na polce, susze jeszcze szlafrok i koszule, dostalam od gina spis potrzebnych rzeczy, kupic musze jeszcze staniki, powyciagac ubrania dla dziecka i wrzuce to juz wszystko do torby, skierowanie do szpitala na natychmiastowe CC tez juz czeka w torebce w razie gdyby teraz do 2 tyg cos ruszylo samo...
wszystko inne jest przygotowane tzn wozek, fotelik itp czeka zapakowane na strychu ale to pilne nie jest, lozeczko, komoda, przewijak juz stoja i czekaja na ubranie poscieli ale kupic musze koldre i poduszke czyli wklad bo nie mam...

Ale za to nasze dziecko zostanie bezimienne bo malzonowi sie zadna moja opcja nie podoba a nie kwapi sie do tego zeby pomyslec nad swoimi opcjami wiec nie mamy nawet wybranych opcji a juz wogole konkretnego imienia ani pierwszego ani drugiego
Buziaczku, ja broń boże nie chce straszyć ale ci zarażeni w mojej rodzinie też mówią, że swędzi ich głównie wieczorem (jak są już w łóżkach) i w nocy bo nagrzewa się to i chęć drapania wtedy jest trudna do opanowania.

A jakie masz opcje imion?

EDIT: już doczytałąm mi sie Oliwia podoba
__________________

Edytowane przez sweetylily
Czas edycji: 2010-10-28 o 12:55
sweetylily jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 12:56   #3346
mati393
Rozeznanie
 
Avatar mati393
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 684
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez buziaczekk Pokaż wiadomość
Ja juz mam taki metlik imieniowy ze juz sama nie wiem bo co nie powiem to malzon nosem kreci i sama potem sie zastanawiam....tak samo znajomi jak pytaja to potem tez komentuja po swojemu dane imiona a ja potem siedze i mysle
Ja chcialam Nikole i tego sie trzymalam ale malzon nie chce, po wczorajszym artykule ktory wrzucila Tunia i po przeczytaniu ze na moje dziecko nauczyciele beda krzywo patrzec bo ma na imie Nikola albo ze mam byc postrzegana jako patologia (bo niby patologie takie imiona nadawaja) to juz przestaje mi sie podobac
Zastanawiam sie nad Ola, Oliwia, Dominika, Karolina czyli z tych normalnych a jak nie to zostanie Nikola (skoro tz nie potrafi podacc swoich opcji) bo juz za duzo zaczynamy kombinowac, gubic sie i klucic sie w tej sprawie a to chyba nie na tym polega

Julia, Wiktoria, Natalia tez mi sie podoba ale od tych imion to juz mdlo sie robi na ulicach

Mati a wy jakie imie macie ?
Mamy wybrane i bedzie Marianna. Nam bardzo sie podoba. Co do znajomych to jak mowily jak bedzie miala na imie to wszyscy: :jak?? widze po reakcji ludzi, ze im bardzo sie nie podoba ale ja mam to gdzies

Co do Nikoli to u nas w miescie co druga dziewczynka ma tak na imie nie wiem jak u Ciebie w miescie.

Zdjecie kombinezonu, kolor uniwersalny bedzie pozniej dla siostry.

Edytowane przez mati393
Czas edycji: 2010-10-28 o 12:57
mati393 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 12:56   #3347
Tun1a
Wtajemniczenie
 
Avatar Tun1a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pałuki / Poznań
Wiadomości: 2 949
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez buziaczekk Pokaż wiadomość
Ja juz mam taki metlik imieniowy ze juz sama nie wiem bo co nie powiem to malzon nosem kreci i sama potem sie zastanawiam....tak samo znajomi jak pytaja to potem tez komentuja po swojemu dane imiona a ja potem siedze i mysle
Ja chcialam Nikole i tego sie trzymalam ale malzon nie chce, po wczorajszym artykule ktory wrzucila Tunia i po przeczytaniu ze na moje dziecko nauczyciele beda krzywo patrzec bo ma na imie Nikola albo ze mam byc postrzegana jako patologia (bo niby patologie takie imiona nadawaja) to juz przestaje mi sie podobac
Zastanawiam sie nad Ola, Oliwia, Dominika, Karolina czyli z tych normalnych a jak nie to zostanie Nikola (skoro tz nie potrafi podacc swoich opcji) bo juz za duzo zaczynamy kombinowac, gubic sie i klucic sie w tej sprawie a to chyba nie na tym polega

Julia, Wiktoria, Natalia tez mi sie podoba ale od tych imion to juz mdlo sie robi na ulicach

Mati a wy jakie imie macie ?
Musze Ci powiedzieć, że rozmawiałam na temat tego artykuły z Cassie i doszłysmy do wniosku, że nauczyciele są taka klasą społeczną, która powinna być jakaś "lepsza" i ma aspiracje, natomiast mają gównianą pensję i nikt ich nie szanuje. Dlatego mają kompleksy, a dziecią z=się obrywa....
__________________
Oleńka
Na dwa domy
Tun1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 12:58   #3348
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Tunia no bo mala lezy miednicowo i skierowanie dostalam na natychmiastowe CC gdyby do 9 listopada (nastepnej wizyty u gina) cos samo ruszylo czyli odeszly wody, byly skurcze, plamienia itp a mala dalej sie nie odwrocila to natychmiast mam jechac do szpitala ze skierowaniem i oni wtedy beda wiedzieli co robic i od razu przygotowuja sie do ciecia bez np zatrzymywania porodu bo to chodzi o to ze ja Dawida urodzilam wczesniej wiec teraz tez mnie moze ruszyc w kazdej chwili i zeby oni nie zatrzymywali mi porodu jak z Dawidem tylko kladli na stol od razu po usg.....zreszta w tej klinice prywatnej gdzie bede rodzic lekarz wypisuje skierowanie do porodu wczesniej jesli juz jest koncowka ciazy,

Sweety tak wiem o tym wlasnie ale to przy kazdej wysypce podobno tak jest ze swedzi najmocniej jak sie skora nagrzeje, mi to znika wiec to nie swierzb, nie mam oznak swierzbu typu miedzy palcami u rak czy nog (bo niby to jest oznaka), na twarzy tez nie mam, zreszta od plecow w gore tez tego nie mam (pojedyncze kropki gdzie niegdzie) tylko od posladkow w dol do kostek, dermatolog powiedziala ze jesli do 2 tyg (jeszcze tydzien) nie zejdzie to mam przyjsc i wtedy bedzie sie zastanawiala nad swierzbem

Mati ja Nikoli nie znam, nie mam zadnej w otoczeniu ani sasiadow ani znajomych ani nie slychac takich imion po ulicach, wiem tylko o 2 Nikolach ale to sa corki znajomych znajomych.....ja ich nawet nie znam i sa z daleka wiem ze imie jest popularne ale u mnie raczej nie popularne w otoczeniu tak jak Julia, Natalia czy Wiktoria
Jeszcze jedna Nikole "znam" kolezanka z bylej pracy, mieszkajaca w Anglii 2 tyg temu urodzila Nikole

Edytowane przez buziaczekk
Czas edycji: 2010-10-28 o 13:12
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 13:02   #3349
Tun1a
Wtajemniczenie
 
Avatar Tun1a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pałuki / Poznań
Wiadomości: 2 949
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez mati393 Pokaż wiadomość
Mamy wybrane i bedzie Marianna. Nam bardzo sie podoba. Co do znajomych to jak mowily jak bedzie miala na imie to wszyscy: :jak?? widze po reakcji ludzi, ze im bardzo sie nie podoba ale ja mam to gdzies

Co do Nikoli to u nas w miescie co druga dziewczynka ma tak na imie nie wiem jak u Ciebie w miescie.

Zdjecie kombinezonu, kolor uniwersalny bedzie pozniej dla siostry.
Marianna: Maria Anna. Śliczne!

fajny kombinezon. Może czas juz żeby też kupić

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------

Cytat:
Napisane przez buziaczekk Pokaż wiadomość
Tunia no bo mala lezy miednicowo i skierowanie dostalam na natychmiastowe CC gdyby do 9 listopada (nastepnej wizyty u gina) cos samo ruszylo czyli odeszly wody, byly skurcze, plamienia itp a mala dalej sie nie odwrocila to natychmiast mam jechac do szpitala ze skierowaniem i oni wtedy beda wiedzieli co robic i od razu przygotowuja sie do ciecia bez np zatrzymywania porodu bo to chodzi o to ze ja Dawida urodzilam wczesniej wiec teraz tez mnie moze ruszyc w kazdej chwili i zeby oni nie zatrzymywali mi porodu jak z Dawidem tylko kladli na stol od razu po usg.....zreszta w tej klinice prywatnej gdzie bede rodzic lekarz wypisuje skierowanie do porodu wczesniej jesli juz jest koncowka ciazy,
Sie dziwię bo ja rodziłam bez skierowania. Po prostu ze skurczami pojechałam na porodowke i jak mnie przesłuchiwali to dowiedziałam, że położenie miednicowe i cc ma być. No to dla pewności jeszcze wzieli mnie na usg. Potem ktg (tam mi wody odeszły) i po 3 h mnie cieli. I już.
__________________
Oleńka
Na dwa domy
Tun1a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-28, 13:23   #3350
gosiunia22
Zadomowienie
 
Avatar gosiunia22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 697
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Serio Alkamor, mieszka niedaleko Warszawy?? To ju już uprzejmie proszę o piękny tort na 19 lutego I czekam w kolejce

Sweet, bardzo ładny kombinezon! Sama polowałam na czerwony, ale nie było rozmiaru

Buziaczku, to ja bronię Twojego męża i też jestem przeciwna Nikoli Nie obraź się, proszę, ale wszelkiego rodzaju Nikole, Dżesiki, Sandry itp. źle mi się kojarzą... a zwłaszcza fatalnie brzmią takie imiona w połączeniu z polskimi nazwiskami. No i fakt faktem, jak oglądam jakiś dokument w "Uwadze", to słyszę, że konkubent pobił małą Nikolę itp... Nie chcę oczywiscie nikogo urazić, tak tylko napisałam, jak mi się kojarzy.
Dominika i Natalia (choć popularne), to moje typy z wymienionych przez Ciebie
__________________
"Piękno zaczyna się tam, gdzie kończy się banał, to jest - zaczyna się od deformacji"

Andre Lhote


Nina, Nina, Nina...
gosiunia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 13:29   #3351
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Tunia wypisal to wypisal widocznie takie maja wymagania napisal na recepcie jakis wyraz i kod nieczytelny dla mnie a nizej "Prosze o przyjecie do C. ciecia, jakis tam kod wpisal i polozenie miednicowe i mam to im dac jakby co wiec wlozylam do karty ciazy i lezy

gosiunia a ja znam jedna Nine okropna laska, wulgarna, negatywnie nastawiona do calego swiata, wszystko na nie.....nie chce meza, nie chce dzieci, nie chce niczego, szwenda sie po knajpach, kluci sie z kazdym itd i to tylko ta jedna jedyna Nine znam i to imie z niami sie kojarzy zawsze i pochodzi laska z patologicznej rodziny, gdzie tata pije i sprowadza kochanki do domu a mama we Wloszech z kochankami siedzi ......no ale wiadomo kazdy ma swoje skojarzenia

Nikola, i te inne to rzeczywiscie czesto sie slyszy o patologiach w ktorych takie imiona sa wybierane, ja nie naleze to tej grypy ludzi, imie mi sie podoba od bardzo dawna bo juz ze 10 lat temu o nim uslyszalam i od tego czasu mi sie podoba.....z tych 3 Nikol od znajomych znajomych to jedna jest z patologi
ale biore to pod uwage ze takie imiona nadaje patologia


Czas na zejscie z kompa, ksieciunio sie obudzil i bedzie krzyczal ze glodny jest

Edytowane przez buziaczekk
Czas edycji: 2010-10-28 o 13:38
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 13:47   #3352
gosiunia22
Zadomowienie
 
Avatar gosiunia22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 697
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Buziaczku, oczywiście, że to nie jest regułą, że Nikola to patologia, nie o to mi chodziło! I nie uważam Cię za patologię, żeby nie było Mam tylko takie skojarzenia co do tego imienia - napisałam szczerze, co myślę, mam nadzieję, że nie masz mi tego za złe.
Co do Niny - znam jedną (oprócz mojej) - ma troje dzieci, jest baaardzo pogodna, ma fenomenalne poczucie humoru - mówiłam jej kiedyś, że powinna pracować w kabarecie Jest bardzo ciepła, pogodna. Ale i tak mój wybór nie miał nią związku - imię mi się podobało - i tyle.
Co do Niny, którą znasz, faktycznie antypatyczna postać, ale tego, że się szwęda po knajpach, nie poczytuję za wadę - sama się swego czasu szwędałam.. A mąż? Nie każda go chce - i to też trzeba uszanować.
Ty też wybierz takie imię, jakie Ci podpasuje, i może nie sugeruj się opiniami innych.
__________________
"Piękno zaczyna się tam, gdzie kończy się banał, to jest - zaczyna się od deformacji"

Andre Lhote


Nina, Nina, Nina...
gosiunia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 14:16   #3353
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Co do imienia to ja z powodu braku jakiegokolwiek pomysłu
zaczynam się skłaniać do... Filipa
Tak miała mieć na imię Kaja gdyby była facetem
choć "jakby była dziewczynką" miała być Oliwią...........

Mąż mysli między Emilem a Filipem.

Prawda jest taka, że pojęcia nie mamy i się na żadne skusić nie umiemy.

Mam ubranka wpakowane do komody, ale jest tego tyle (rozm. od 56 do 74), że ledwo się mieści. Muszę to wszystko rzecz jasna wyprac i wyprasować jeszcze.
Torby spakowanej nie mam ale myślę, że w połowie listopada już spakuję.

Wczoraj moja mama wróżka spojrzała na mój brzuch i mówi!
niiiiiiiiiiiie Ty do stycznia nie dotrzymasz!

od razu poszłam sobie od niej
bo co ona przepraszam jasnowidz????
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 14:18   #3354
joasia2512
Rozeznanie
 
Avatar joasia2512
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 538
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Dobry...
Mati Marianna uwielbiam to imię i odkąd pamiętam tak chciałam dać córce na imię. Moja prababcia miała tak na imię i nie jest ono takie "banalne" i pasuje do polskich nazwisk i małej dziewczynki oraz dorosłej kobiety.

U nas dziś cieplutko, pół dnia spędziliśmy na dworze przez co Filip zasnął przy obiedzie.

A tu mały reportaż ze spaceru.
__________________
Filip 10 kwiecień 2009r godz. 4:44

"Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie."

Paulo Coelho
joasia2512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 14:18   #3355
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

co do Nikoli, Sandr itd.
mnie się nie podobają
i tez nie zbyt fajnie mi się kojarzą

ale znam dziewczynkę która ma na imię Oktawia
imię jak dla mnie piękne!
tyle, że jak nic jak słyszę Oktawia od razu widzę Skodę

Kolega ma syna Enrico
polak z polką
mieszkają w polsce i się chłopak nazywa Enrico plus polskie nazwisko
brzmi jak kupa kupiasta!

ps. Marianna
mi sie koajrzy choć żadnej nie znam
z stonowaną,spokojną,miłą, dobrze wychowaną osóbką
taka panna na styl tych z czasów Ani z Zielonego Wzgórza


psII. byłam u koleżanki
jej brat ma pięciu synów i .........bratowa jest znowu w 4miesiącu ciąży!
i wcale na tym kończyć nie zamierzają!
ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhh
podziwiam!

Edytowane przez gabriellao0
Czas edycji: 2010-10-28 o 14:22
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 14:28   #3356
joasia2512
Rozeznanie
 
Avatar joasia2512
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 538
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Emil kojarzy mi się z łobuziakiem (Emil z Lenebergi czy jak to sie pisze)

A co do imion Sandra, Nikola itp podobają mi się ale nie dałabym tak dziecku na imię ale nie róbmy znowu Buziakowi mętliku w głowie to jej dziecko i jej wybór, jej ma się podobać.
__________________
Filip 10 kwiecień 2009r godz. 4:44

"Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie."

Paulo Coelho
joasia2512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 14:45   #3357
gosiunia22
Zadomowienie
 
Avatar gosiunia22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 697
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez joasia2512 Pokaż wiadomość
Dobry...
Mati Marianna uwielbiam to imię i odkąd pamiętam tak chciałam dać córce na imię. Moja prababcia miała tak na imię i nie jest ono takie "banalne" i pasuje do polskich nazwisk i małej dziewczynki oraz dorosłej kobiety.

U nas dziś cieplutko, pół dnia spędziliśmy na dworze przez co Filip zasnął przy obiedzie.

A tu mały reportaż ze spaceru.
Co za przystojny mężczyzna w dżinsach!
Marianna? Ładne, owszem

Cytat:
Napisane przez gabriellao0 Pokaż wiadomość
Co do imienia to ja z powodu braku jakiegokolwiek pomysłu
zaczynam się skłaniać do... Filipa
Jestem za

Cytat:
Napisane przez gabriellao0 Pokaż wiadomość
ale znam dziewczynkę która ma na imię Oktawia
imię jak dla mnie piękne!
tyle, że jak nic jak słyszę Oktawia od razu widzę Skodę

Kolega ma syna Enrico
polak z polką
mieszkają w polsce i się chłopak nazywa Enrico plus polskie nazwisko
brzmi jak kupa kupiasta!
Hahaha! Ze Skodą
Enrico - zabiło mnie... Taki Enriko Wypych - boskie połączenie

Cytat:
Napisane przez joasia2512 Pokaż wiadomość
Emil kojarzy mi się z łobuziakiem (Emil z Lenebergi czy jak to sie pisze)
Emiiil! Do drewutni!!!

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

Cytat:
Napisane przez gabriellao0 Pokaż wiadomość
psII. byłam u koleżanki
jej brat ma pięciu synów i .........bratowa jest znowu w 4miesiącu ciąży!
i wcale na tym kończyć nie zamierzają!
ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhh
podziwiam!
A ja... współczuję. Serio Ale co kto lubi....
__________________
"Piękno zaczyna się tam, gdzie kończy się banał, to jest - zaczyna się od deformacji"

Andre Lhote


Nina, Nina, Nina...
gosiunia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 14:49   #3358
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Po tym artykule od Tuni zaczynam sie zastanawiac powaznie nad Ola lub Oliwia, do nazwiska to bardziej ta Aleksandra bedzie pasowac niz Oliwia, ale znowu nie chcialam imienia ktore sie inaczej pisze i inaczej mowi ehhh

Gabi jak dla mnie to Filip, Emil mi sie kojarzy z lobuziakiem z drewutni a pozatym moj kot ma na imie Emil

Marianna powiedzmy ze troszke mi sie podoba ale kojarzy mi sie bardziej z dorosla kobieta, moze dlatego ze znam tylko jedna kobiete o tym imieniu ktora jest po 50-tce, a jakie jest zdrobnienie tego imienia? na ta babke mowia Marianka, a Marianka znowu mi sie kojarzy z Marianem (moj chrzestny tak ma na imie) podobne imie to podoba mi sie np Marcysia a to sie chyba pisze Marcjanna ?? czy jakos tak

Edytowane przez buziaczekk
Czas edycji: 2010-10-28 o 14:55
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 14:56   #3359
joasia2512
Rozeznanie
 
Avatar joasia2512
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 538
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Na Marianne można mówić Marianka (z kwiatkiem mi się kojarzy) a Marcysia to chyba od Marceliny tez śliczne.
__________________
Filip 10 kwiecień 2009r godz. 4:44

"Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie."

Paulo Coelho
joasia2512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 15:01   #3360
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez gabriellao0 Pokaż wiadomość
psII. byłam u koleżanki
jej brat ma pięciu synów i .........bratowa jest znowu w 4miesiącu ciąży!
i wcale na tym kończyć nie zamierzają!
ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhh
podziwiam!


co do imion to mnie się też za bardzo Nikole itd nie podobają...ale kązdy robi jak uważa. Tak na marginesie co do tych nauczycieli to uważam, że to żadne wytłumaczenie z tą pensją.Sami się zdecydowali na taki zawód.

gosiunia - ja jestem ze Skierniewic więc "powiedzmy", że to blisko
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:15.