Majowe Panny Młode - cz. VI - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-04, 14:53   #3631
blackberry555
Raczkowanie
 
Avatar blackberry555
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 142
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VI

Anulka a jakich butów szukasz ? Może będę umiałą pomóc .
__________________




blackberry555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 13:51   #3632
wiosnaachtoty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 255
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VI

Cytat:
Napisane przez AnULka248 Pokaż wiadomość
No bo przecież "te pierdoły" są nieważne faceci...

Boże, nie ma żadnych ciekawych butów. A jak już są to 13cm obcas i stanowczo odrzuciłam białe, bo te, które oglądałam to... 300zł, a wyglądają jakby były stare, pożółkłe...
Dziewczyny tez musze kupić buty - problem w tym, że mam suknię śmietankową biel i nie wiem czy bez niej uda mi się dobrze dopasowac buty no i też ceny mnie powalają - dla mnie ślubne buty są wieśniackie a kolorowych nie chcę. La Boda ma fajne buty, ale ok 300zł trzeba dać
__________________
Są ludzie, z którymi czas nie istnieje...
I tacy, dla których szkoda jest go tracić.


1 randka : 17.06.2010
zaręczyny: 08.09.2013
ślub: 24.05.2014
wiosnaachtoty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 14:44   #3633
AnULka248
Zakorzenienie
 
Avatar AnULka248
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 598
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VI

Cytat:
Napisane przez blackberry555 Pokaż wiadomość
Anulka a jakich butów szukasz ? Może będę umiałą pomóc .
Szczerze już sama nie wiem jakich
Byłam nastawiona na białe. No ale zrezygnowałam po wczorajszym. Widziałam ładne brokatowe srebrne, takie delikatne jasne - suknię mam śnieżnobiałą, u góry trochę cyrkonii, więc chyba by pasowały? A reszta dodatków to zieleń + biel + srebro.

Coś w tym rodzaju: http://allegro.pl/impreza-slub-cyrko...813348339.html ale całe brokatowe, bez żadnych cyrkonii itd. i obcas trochę lżejszy.

Bo nie wiem, jaki kolor do takich dodatku, mam mętlik w głowie już... Na dodatek boję się, że na obcasie 10cm się zabiję chociaż na imprezy chodzę tyko w takich i daję radę bez problemu, ale nie wiem, jak przy długiej sukni.
AnULka248 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 15:57   #3634
blackberry555
Raczkowanie
 
Avatar blackberry555
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 142
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VI

Cytat:
Napisane przez wiosnaachtoty Pokaż wiadomość
Dziewczyny tez musze kupić buty - problem w tym, że mam suknię śmietankową biel i nie wiem czy bez niej uda mi się dobrze dopasowac buty no i też ceny mnie powalają - dla mnie ślubne buty są wieśniackie a kolorowych nie chcę. La Boda ma fajne buty, ale ok 300zł trzeba dać
czółenka firmy SALA wygoogluj sobie, mają wiele fajnych modeli, obuwie skórzane


Cytat:
Napisane przez AnULka248 Pokaż wiadomość
Szczerze już sama nie wiem jakich
Byłam nastawiona na białe. No ale zrezygnowałam po wczorajszym. Widziałam ładne brokatowe srebrne, takie delikatne jasne - suknię mam śnieżnobiałą, u góry trochę cyrkonii, więc chyba by pasowały? A reszta dodatków to zieleń + biel + srebro.

Coś w tym rodzaju: http://allegro.pl/impreza-slub-cyrko...813348339.html ale całe brokatowe, bez żadnych cyrkonii itd. i obcas trochę lżejszy.

Bo nie wiem, jaki kolor do takich dodatku, mam mętlik w głowie już... Na dodatek boję się, że na obcasie 10cm się zabiję chociaż na imprezy chodzę tyko w takich i daję radę bez problemu, ale nie wiem, jak przy długiej sukni.
Pokaż jaka suknia i bukiet , łatwiej będzie doradzić mnie sie te brokatowe w ogóle nie podobają
__________________




blackberry555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 21:45   #3635
Aphrodisyack
Zadomowienie
 
Avatar Aphrodisyack
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Lub.
Wiadomości: 1 144
Smile Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VI

Cytat:
Napisane przez wiosnaachtoty Pokaż wiadomość
Dziewczyny tez musze kupić buty - problem w tym, że mam suknię śmietankową biel i nie wiem czy bez niej uda mi się dobrze dopasowac buty no i też ceny mnie powalają - dla mnie ślubne buty są wieśniackie a kolorowych nie chcę. La Boda ma fajne buty, ale ok 300zł trzeba dać

Też mam śmietankową sukienkę!
i właśnie chciałam kolorowe buty,ale z racji tego,ze teraz to się zrobiło takie oklepane, że co druga Panna Młoda ma kolorowe buciki, to ja postanowiłam jednak sie w te strone nie wybijać....
ostatecznie zdecydowałam się na takie:

co sądzicie?
myslę że do śmietankowych sukienek ładne pasują też takie klasyczne buciki.... coś w stylu butów do tańca... zależy w jakim miesiącu ślub
__________________
Homo sum, nihil humani a me alienum esse puto.


Aphrodisyack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 22:59   #3636
blackberry555
Raczkowanie
 
Avatar blackberry555
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 142
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Aphrodisyack Pokaż wiadomość
Też mam śmietankową sukienkę!
i właśnie chciałam kolorowe buty,ale z racji tego,ze teraz to się zrobiło takie oklepane, że co druga Panna Młoda ma kolorowe buciki, to ja postanowiłam jednak sie w te strone nie wybijać....
ostatecznie zdecydowałam się na takie:

co sądzicie?
myslę że do śmietankowych sukienek ładne pasują też takie klasyczne buciki.... coś w stylu butów do tańca... zależy w jakim miesiącu ślub
Mi się podobają choć sama bym takich nie założyła, zabiłabym się w nich to raz , dwa - bałabym się że od tych kolców suknia mi się porwie trzy- ta przezroczysta część jest jakby gumowa, tak jak w meliskach a to odparza stopę mocno, jak założysz na gołe to ci odparzy a jak założysz do pończoch to może Ci się stopa ślizgać i wyglądać komicznie choć buty piękne i takie nieoklepane jak reszta
__________________




blackberry555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 09:08   #3637
Zuleyka_z_Talgaru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 48
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VI

Ja kupiłam zwykłe takie u Ryłki , tylko w kolorze ecru- http://www.rylko.com/pl/produkt/Y9KK9_F28,53023,23.html

Cena też w miarę przystępna - 250zł - mieści się w moich standardach za skórzane buty. Wynoszę je potem do jasnych kiecek
Zuleyka_z_Talgaru jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-06, 09:10   #3638
Aphrodisyack
Zadomowienie
 
Avatar Aphrodisyack
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Lub.
Wiadomości: 1 144
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VI

Na pewno nie założę ich na gołą stopę bo na bank obtarłabym sobie nogi
najwyżej będę się ślizgać - no trudno
ale zakochałam się w tych butach i już nie ma odwrotu hihihi
Obcas ma 10 cm, a mój przyszły małżonek jest ode mnie 20 cm wyższy, więc muszę mieć szpile, żeby nie wyglądać jak krasnal

..a! a co do podarcia sukienki ćwiekami - też mam takie obawy... ale mam nadzieję, ze jednak te kolce nie będą aż tak ostre...
__________________
Homo sum, nihil humani a me alienum esse puto.



Edytowane przez Aphrodisyack
Czas edycji: 2014-01-06 o 09:13
Aphrodisyack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 09:58   #3639
Liana
Zadomowienie
 
Avatar Liana
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 321
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Aphrodisyack Pokaż wiadomość
Też mam śmietankową sukienkę!
i właśnie chciałam kolorowe buty,ale z racji tego,ze teraz to się zrobiło takie oklepane, że co druga Panna Młoda ma kolorowe buciki, to ja postanowiłam jednak sie w te strone nie wybijać....
ostatecznie zdecydowałam się na takie:

co sądzicie?
myslę że do śmietankowych sukienek ładne pasują też takie klasyczne buciki.... coś w stylu butów do tańca... zależy w jakim miesiącu ślub
Mi się buty bardzo podobają sama mam BARDZO skromną sukienkę w kolorze ivory i zakładam srebrne szpilki, rzeczywiście mi też troszeczkę opatrzyły się kolorowe buty i dlatego tym razem stawiam na srebro
Liana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 10:13   #3640
Aphrodisyack
Zadomowienie
 
Avatar Aphrodisyack
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Lub.
Wiadomości: 1 144
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VI

No właśnie! Bo te kolorowe buty zrobiły się takie oklepane... białe są jak dla mnie niepraktyczne, bo nigdy więcej raczej już się ich nie zakłada.... za to takie biżuteryjne spokojnie można nosić później latem do pracy, do jakichś pastelowych rurek np...
czy też do sukienek
ahh... ten maj się zbliża wielkimi krokami.... !
__________________
Homo sum, nihil humani a me alienum esse puto.


Aphrodisyack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 10:54   #3641
enzunio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 067
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VI

Ten plastik na tych butach jest troszkę tandetny...

Kupiłam wina musujące i wybrałam wina, jutro jadę do Carrefoura kupić
enzunio jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-06, 14:06   #3642
AnULka248
Zakorzenienie
 
Avatar AnULka248
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 598
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VI

Pokażcie mi swoje srebrne szpile


blackberry te w sklepie były ładniejsze
bukiet taki jak w załączniku, tylko co do uchwytu (rączki czy co to jest) wolałabym biel, albo srebro. Wydaje mi się, że tutaj też zdjęcie jest zretuszowane.
A sukienka http://images.weddingdaymedia.com/p/...ebadd53caa.jpg tylko śnieżnobiała, nie ma katalogowej takiej...

Edytowane przez AnULka248
Czas edycji: 2014-02-22 o 13:57
AnULka248 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 17:02   #3643
blackberry555
Raczkowanie
 
Avatar blackberry555
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 142
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VI

Tylko że ta suknia ma elementy złotawe a nie srebrne więc jak juz iść w stronę tych brokatowych butów to bardziej w odcieniach złota
__________________




blackberry555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 17:27   #3644
Aphrodisyack
Zadomowienie
 
Avatar Aphrodisyack
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Lub.
Wiadomości: 1 144
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VI

Cytat:
Napisane przez enzunio Pokaż wiadomość
Ten plastik na tych butach jest troszkę tandetny...

Kupiłam wina musujące i wybrałam wina, jutro jadę do Carrefoura kupić
dla jednych tandetny, innym się podoba wszystko jest kwestią gustu

najważniejsze, zeby kazda Panna Młoda miała takie buty,w jakich będzie czuła się najpiękniej ona sama

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------

Cytat:
Napisane przez AnULka248 Pokaż wiadomość
Pokażcie mi swoje srebrne szpile


blackberry te w sklepie były ładniejsze
bukiet taki jak w załączniku, tylko co do uchwytu (rączki czy co to jest) wolałabym biel, albo srebro. Wydaje mi się, że tutaj też zdjęcie jest zretuszowane.
A sukienka http://images.weddingdaymedia.com/p/...ebadd53caa.jpg tylko śnieżnobiała, nie ma katalogowej takiej...
zgadzam się z blackberry
złotawe buciki będą jak znalazł
__________________
Homo sum, nihil humani a me alienum esse puto.


Aphrodisyack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 19:40   #3645
Liana
Zadomowienie
 
Avatar Liana
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 321
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VI

Ja kupiłam sobie "na zmianę" srebrne (wysadzane drobnymi srebrnymi dżecikami) buty w Zarze. Niestety nie ma już ich na stronie, ale są asymetryczne w szpic na obcasie ok 6 - 7 cm. (jestem fanką asymetrycznych szpilek w szpic z Zary )
Długo nad nimi myślałam, ale koleżanka przekonała mnie, że za 149 zł będę miała najwzyżej na inne wesele albo imprezę

Edytowane przez Liana
Czas edycji: 2014-01-06 o 19:42
Liana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 08:57   #3646
AnULka248
Zakorzenienie
 
Avatar AnULka248
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 598
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VI

Cytat:
Napisane przez blackberry555 Pokaż wiadomość
Tylko że ta suknia ma elementy złotawe a nie srebrne więc jak juz iść w stronę tych brokatowych butów to bardziej w odcieniach złota
Zapomniałam napisać, że w białej te elementy są srebrne, po prostu cyrkonie (albo kryształki swarovskiego, tak przynajmniej pisało)
AnULka248 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 09:01   #3647
blackberry555
Raczkowanie
 
Avatar blackberry555
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 142
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VI

Cytat:
Napisane przez AnULka248 Pokaż wiadomość
Zapomniałam napisać, że w białej te elementy są srebrne, po prostu cyrkonie (albo kryształki swarovskiego, tak przynajmniej pisało)

a no to srebrne jak najbardziej
__________________




blackberry555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 11:27   #3648
Godzia_13
Raczkowanie
 
Avatar Godzia_13
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 156
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VI

Dzień doberek

I ja jestem Majóweczką

Ślubujemy 31.05.2014
Godzia_13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 12:13   #3649
positive rebel
Rozeznanie
 
Avatar positive rebel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Over the rainbow :)
Wiadomości: 581
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Liana Pokaż wiadomość
Ja kupiłam sobie "na zmianę" srebrne (wysadzane drobnymi srebrnymi dżecikami) buty w Zarze. Niestety nie ma już ich na stronie, ale są asymetryczne w szpic na obcasie ok 6 - 7 cm. (jestem fanką asymetrycznych szpilek w szpic z Zary )
Długo nad nimi myślałam, ale koleżanka przekonała mnie, że za 149 zł będę miała najwzyżej na inne wesele albo imprezę
A możesz pokazać zdjęcie? Ja poluje na
srebrne i niskie ale do Zary mam daleko




Cytat:
Napisane przez Godzia_13 Pokaż wiadomość
Dzień doberek

I ja jestem Majóweczką

Ślubujemy 31.05.2014
Witamy Jesteśmy z tej samej daty! Napisz coś o sobie, chętnie cię poznamy

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
__________________
positive rebel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-07, 13:03   #3650
Godzia_13
Raczkowanie
 
Avatar Godzia_13
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 156
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VI

Dziękuję za miłe przyjęcie

Tak się jakoś złożyło, że wszystkie ważne dla nas chwile miały miejsce w maju decyzje o byciu razem podjeliśmy po wspólnej majówce, oświadczył mi się również w maju, tak więc naturalną koleją rzeczy i ślub mamy w maju

Mamy już zarezerwowaną salę, fotografa, kamerzystę, zaproszenia zrobiłam sama (część już rozdaliśmy), obecnie przygotowuję ozdoby na salę i czekam na przesyłkę z moimi bucikami z bialebuty.com.pl (w kolorze zielonego jabłuszka )
Godzia_13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 13:29   #3651
AnULka248
Zakorzenienie
 
Avatar AnULka248
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 598
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Godzia_13 Pokaż wiadomość
Dziękuję za miłe przyjęcie

Tak się jakoś złożyło, że wszystkie ważne dla nas chwile miały miejsce w maju decyzje o byciu razem podjeliśmy po wspólnej majówce, oświadczył mi się również w maju, tak więc naturalną koleją rzeczy i ślub mamy w maju

Mamy już zarezerwowaną salę, fotografa, kamerzystę, zaproszenia zrobiłam sama (część już rozdaliśmy), obecnie przygotowuję ozdoby na salę i czekam na przesyłkę z moimi bucikami z bialebuty.com.pl (w kolorze zielonego jabłuszka )
Też na początku myślałam o zielonych z ich strony, ale brakło mi odwagi raz - ze względu na kolor, dwa - ze względu na to, że bałam się, że źle rozmiar wymierzę
AnULka248 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 13:46   #3652
Godzia_13
Raczkowanie
 
Avatar Godzia_13
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 156
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VI

Cytat:
Napisane przez AnULka248 Pokaż wiadomość
Też na początku myślałam o zielonych z ich strony, ale brakło mi odwagi raz - ze względu na kolor, dwa - ze względu na to, że bałam się, że źle rozmiar wymierzę
Ja się chyba dobrze pomierzyłam mam nadzieję, że będą idealne. Co do koloru na początku chciałam wziąść buty w kolorze średniozielonym, ale mój Tż przekonał mnie, że chyba lepiej będą wyglądać buty w mniej krzykliwym kolorze
__________________
żoneczka mężusia 31.05.2014
Godzia_13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 13:58   #3653
enzunio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 067
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Godzia_13 Pokaż wiadomość
Ja się chyba dobrze pomierzyłam mam nadzieję, że będą idealne. Co do koloru na początku chciałam wziąść buty w kolorze średniozielonym, ale mój Tż przekonał mnie, że chyba lepiej będą wyglądać buty w mniej krzykliwym kolorze
Witaj, tu na wizażu ktoś miał buciki w tym kolorze

Wysłane z telefonu
enzunio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 14:15   #3654
AnULka248
Zakorzenienie
 
Avatar AnULka248
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 598
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Godzia_13 Pokaż wiadomość
Ja się chyba dobrze pomierzyłam mam nadzieję, że będą idealne. Co do koloru na początku chciałam wziąść buty w kolorze średniozielonym, ale mój Tż przekonał mnie, że chyba lepiej będą wyglądać buty w mniej krzykliwym kolorze
Ja mam dwie lewe ręce, jeśli chodzi o takie pomiary, więc to dlatego jak przyjdą to pochwal się koniecznie masz wszystkie zielone dodatki?
AnULka248 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 15:57   #3655
Godzia_13
Raczkowanie
 
Avatar Godzia_13
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 156
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VI

jak maj to i zieleń, kolor przewodni na naszym ślubie to właśnie "zielone jabłuszko" i biel

poszukuję biżuterii w podobnym kolorku no i krawat dla Tż, ale ten wybierać będziemy jak przyjda moje buty, żeby jak najbliżej wpasować się w odcień
__________________
żoneczka mężusia 31.05.2014
Godzia_13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 19:13   #3656
positive rebel
Rozeznanie
 
Avatar positive rebel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Over the rainbow :)
Wiadomości: 581
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Godzia_13 Pokaż wiadomość
Dziękuję za miłe przyjęcie

Tak się jakoś złożyło, że wszystkie ważne dla nas chwile miały miejsce w maju decyzje o byciu razem podjeliśmy po wspólnej majówce, oświadczył mi się również w maju, tak więc naturalną koleją rzeczy i ślub mamy w maju

Mamy już zarezerwowaną salę, fotografa, kamerzystę, zaproszenia zrobiłam sama (część już rozdaliśmy), obecnie przygotowuję ozdoby na salę i czekam na przesyłkę z moimi bucikami z bialebuty.com.pl (w kolorze zielonego jabłuszka )
Zielone jabłuszko Fajnie. Kurcze wy na serio zaproszenia na 5 mcy do przodu rozdajecie? U nas większość rodziny została poinformowana ustnie ale zapro planuje rozdawać dopiero od lutego... To trzy miesiące przed....

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
__________________
positive rebel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 20:31   #3657
Godzia_13
Raczkowanie
 
Avatar Godzia_13
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 156
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VI

Korzystając ze świąt Bożego Narodzenia i faktu że przy wigilijnym stole gromadzi się część rodzinki rozdaliśmy zaproszenia osobom, które w późniejszym czasie trudno byłoby odwiedzić (z racji tego, że mieszkają na drugim końcu Polski), resztę planujemy powysyłać w lutym
__________________
żoneczka mężusia 31.05.2014
Godzia_13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 20:38   #3658
Aphrodisyack
Zadomowienie
 
Avatar Aphrodisyack
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Lub.
Wiadomości: 1 144
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Godzia_13 Pokaż wiadomość
Korzystając ze świąt Bożego Narodzenia i faktu że przy wigilijnym stole gromadzi się część rodzinki rozdaliśmy zaproszenia osobom, które w późniejszym czasie trudno byłoby odwiedzić (z racji tego, że mieszkają na drugim końcu Polski), resztę planujemy powysyłać w lutym
my jeszcze nie zamówiliśmy zaproszeń! Ale planujemy to zrobić w tym tygodniu i zacząć oficjalnie zapraszać od lutego
__________________
Homo sum, nihil humani a me alienum esse puto.


Aphrodisyack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 21:00   #3659
Zuleyka_z_Talgaru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 48
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VI

My też mamy taki plan. W sumie to dziś mieliśmy dokonać zamówienia, ale narzeczony ostatecznie zaklepał nam apartament we Florencji (podróż poślubna) więc tak się tym faktem zaaferowałam, że zaproszenia zamówimy w inny dzień.

Wszyscy wiedzą kiedy jest ślub/wesele, a zapraszać oficjalnie chcemy od połowy lutego. Czy rozdanie zaproszeń rodzinie, która akurat będzie na imieninach mojej mamy (15 luty) będzie ok? Czy raczej niestosowne? Nie musiałabym jeździć do każdego z osobna, a z drugiej strony - może tak wypada?
Zuleyka_z_Talgaru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 21:12   #3660
AnULka248
Zakorzenienie
 
Avatar AnULka248
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 598
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VI

Cytat:
Napisane przez positive rebel Pokaż wiadomość
Zielone jabłuszko Fajnie. Kurcze wy na serio zaproszenia na 5 mcy do przodu rozdajecie? U nas większość rodziny została poinformowana ustnie ale zapro planuje rozdawać dopiero od lutego... To trzy miesiące przed....

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
Ja się zabieram od grudnia za zrobienie zaproszeń... rozdawać mamy w lutym, więc to pewnie też się opóźni ale wszyscy już o ślubie wiedzą od bardzo dawna.
AnULka248 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-07 11:14:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:19.