Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:) - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-09, 20:35   #331
lena_25 10 14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 15
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Mnie również podobają się perły Niby przynoszą pecha w małżeństwie, ale ja tam przesądna nie jestem.
lena_25 10 14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 09:51   #332
Lady Million
Raczkowanie
 
Avatar Lady Million
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 259
GG do Lady Million
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Dziękuje za podesłane strony będę szukać wolnego terminu teraz.
__________________
Szczęśliwa Żona
01.03.14r.
Szczęśliwa Mama
01.11.16r.

Lady Million jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 10:31   #333
anannke
Zakorzenienie
 
Avatar anannke
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsko-małopolskie:)
Wiadomości: 3 619
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Cytat:
Napisane przez jennyah Pokaż wiadomość
Od tego są własnie makijaże próbne, żeby sprawdzić makijażystkę
Wymieniłam z nią kilka maili i wydaje się ok, makijaże mi się podobają, pracuje na dobrych kosmetykach. Widać, że zna się na rzeczy, maluje dziewczyny do sesji, na ślub itd.
Ale to tylko przypuszczenia, jak będzie to się okaże

Cenowo to chyba w standardzie, 100 zł makijaż właściwy (w cenie są kępki rzęs i utrwalenie na całą noc) i 80 zł próbny.
nie no jasne tylko chodzenie na próbne po to by sprawdzić czy wizażystka jest dobra może być "trochę" kosztowne - dla mnie głównym celem makijażu próbnego jest dobranie makijażu dla mnie wypracowanie takiego efektu abym była zadowolona. Tak więc wolałabym uniknąć makijaży pomyłek bo po prostu mnie na to nie stać
__________________
always & forever

nie trzeba być IDEALNYM, żeby IDEALNIE do siebie pasować…
anannke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 13:10   #334
Lady Million
Raczkowanie
 
Avatar Lady Million
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 259
GG do Lady Million
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Cytat:
Napisane przez anannke Pokaż wiadomość
nie no jasne tylko chodzenie na próbne po to by sprawdzić czy wizażystka jest dobra może być "trochę" kosztowne - dla mnie głównym celem makijażu próbnego jest dobranie makijażu dla mnie wypracowanie takiego efektu abym była zadowolona. Tak więc wolałabym uniknąć makijaży pomyłek bo po prostu mnie na to nie stać

Całkowicie się z Tobą zgadzam anannke
__________________
Szczęśliwa Żona
01.03.14r.
Szczęśliwa Mama
01.11.16r.

Lady Million jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 17:42   #335
Aphrodisyack
Zadomowienie
 
Avatar Aphrodisyack
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Lub.
Wiadomości: 1 144
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Cytat:
Napisane przez lena_25 10 14 Pokaż wiadomość
Mnie również podobają się perły Niby przynoszą pecha w małżeństwie, ale ja tam przesądna nie jestem.
a ja tam znam młode panny, które brały slub z perłami na szyi i są niesamowicie szczęśliwymi żonami

niech żyje przekora!

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Lady Million Pokaż wiadomość
Dziękuje za podesłane strony będę szukać wolnego terminu teraz.
CO JA WIDZĘ!

ślub godzina 14!!! to tak jak u mnie


na którą godzinę umawiasz kosmetyczkę i fryzjera żeby zdążyć ze wszystkim? Ja się boję, że to jakoś masakrycznie wcześnie trzeba będzie wstać!
__________________
Homo sum, nihil humani a me alienum esse puto.


Aphrodisyack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 10:37   #336
TysiaBB1989
Rozeznanie
 
Avatar TysiaBB1989
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 787
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

wiem, że całkowicie poza tematem ale wybieracie się może ?

http://odchudzanie-bielsko.pl/

bo sama się zastanawiam, ale nie wiem czy to nie jakieś naciąganie .....
__________________
Razem
Weselicho 2014-10-25
TysiaBB1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 12:03   #337
asia27100
Zakorzenienie
 
Avatar asia27100
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 771
Dot.: Panny młode z Bielska i okolic są tutaj?

Ktos pytal o dja. U mnie gral dj greg z bielska. Spisal sie swietnie.

A cieszyniankom polecam fryzjera na ul srebrnej.

Fryxury probne robilam sobie np przy okazji wesela kuzyna, dwa miesiace przed moim

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________



asia27100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-12, 09:57   #338
jennyah
Raczkowanie
 
Avatar jennyah
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 64
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

anannke Oczywiście, nikt nie chce wydawać za dużo Ja również, dlatego przemyślałam sobie jaki makijaż chciałabym w tym dniu mieć na sobie, później porównałam go z pracami kilku makijażystek i tym sposobem dokonałam wyboru

Aphrodisyack także mam ślub o 14! To chyba popularna godzina Również zastanawiam się jak umówić się z fryzjerem i makijażystką, bo z mojego domu mam ok 30 km do kościoła, więc jeszcze mniej więcej godzina ucieknie mi na dojazd.
Szczerze powiedziawszy to nie mam pojęcia ile trwa czesanie na ślub, bo zawsze czeszę się sama. Na makijaż potrzeba ok 1-1,5 godz, dodatkowo czas dla fotografa, kamerzysty, ubranie się, błogosławieństwo itd...
Chyba skończy się tak, że o 7 będę już siedziała u fryzjera haha
__________________
-Nasz Dzień-
25.10.2014
jennyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 10:03   #339
anannke
Zakorzenienie
 
Avatar anannke
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsko-małopolskie:)
Wiadomości: 3 619
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Cytat:
Napisane przez jennyah Pokaż wiadomość
anannke Oczywiście, nikt nie chce wydawać za dużo Ja również, dlatego przemyślałam sobie jaki makijaż chciałabym w tym dniu mieć na sobie, później porównałam go z pracami kilku makijażystek i tym sposobem dokonałam wyboru

Aphrodisyack także mam ślub o 14! To chyba popularna godzina Również zastanawiam się jak umówić się z fryzjerem i makijażystką, bo z mojego domu mam ok 30 km do kościoła, więc jeszcze mniej więcej godzina ucieknie mi na dojazd.
Szczerze powiedziawszy to nie mam pojęcia ile trwa czesanie na ślub, bo zawsze czeszę się sama. Na makijaż potrzeba ok 1-1,5 godz, dodatkowo czas dla fotografa, kamerzysty, ubranie się, błogosławieństwo itd...
Chyba skończy się tak, że o 7 będę już siedziała u fryzjera haha
na fryzjera też bym liczyła 1.5h - zapytaj jak będziesz się zapisywać ale wygląda na to że o 13 musisz wyjechać więc jakby o 13.30 był u ciebie tż to ok 13 musisz być gotowa. Nie wiem ile ubieranie ci zajmie czasu ale jakbyś o 12.30 zaczęła się ubierać to chyba zdążysz? musisz też policzyć czy czeszesz i malujesz się w jednym miejscu czy się przemieszczasz, czy dojadą do ciebie do domu panie czy będziesz jeździć do nich?

a ty zdecydowałaś się na tą dressed-in-mint ostatecznie?
__________________
always & forever

nie trzeba być IDEALNYM, żeby IDEALNIE do siebie pasować…
anannke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 17:41   #340
jennyah
Raczkowanie
 
Avatar jennyah
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 64
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Tak, wstępnie już sobie zarezerwowałam termin
A Tobie jak idzie wybór makijażystki? Jeszcze podczas moich poszukiwań trafiłam na dirtymakeup.pl, BWeber, Nowacka, kilka wizażystek możesz też znaleźć na maxmodels.
__________________
-Nasz Dzień-
25.10.2014
jennyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 18:39   #341
anannke
Zakorzenienie
 
Avatar anannke
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsko-małopolskie:)
Wiadomości: 3 619
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Cytat:
Napisane przez jennyah Pokaż wiadomość
Tak, wstępnie już sobie zarezerwowałam termin
A Tobie jak idzie wybór makijażystki? Jeszcze podczas moich poszukiwań trafiłam na dirtymakeup.pl, BWeber, Nowacka, kilka wizażystek możesz też znaleźć na maxmodels.
dirtymakeup to moja znajoma i bardzo chętnie bym się u niej malowała jeśli tylko byłaby na miejscu jednak ostatnio trochę kursuje po świecie i nie może mi obiecać że wtedy będzie w Pl.. i dlatego poszukuje właśnie makijażystki innej podoba mi się ta dressed in mint - jakoś tak czuje że byłaby dobrym wyborem
__________________
always & forever

nie trzeba być IDEALNYM, żeby IDEALNIE do siebie pasować…
anannke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-12, 21:43   #342
asia27100
Zakorzenienie
 
Avatar asia27100
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 771
Dot.: Panny młode z Bielska i okolic są tutaj?

Mnie malowala dirtymakeup.
Bylam zadowolona. Rzesy do nieba i makijaz wytrzymalby pewnie ze dwa dni


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________



asia27100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 08:50   #343
jennyah
Raczkowanie
 
Avatar jennyah
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 64
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Z początku też obstawiałam dirtymakeup, jednak po obejrzeniu filmików na youtube z makijażami jej autorstwa, stwierdziłam, że to nie jest to czego szukam. Ale wiedzy o makijażu nie można jej odmówić.

anannke masz już jakaś wizję swojego makijażu?
__________________
-Nasz Dzień-
25.10.2014
jennyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 10:53   #344
anannke
Zakorzenienie
 
Avatar anannke
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsko-małopolskie:)
Wiadomości: 3 619
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Cytat:
Napisane przez jennyah Pokaż wiadomość
Z początku też obstawiałam dirtymakeup, jednak po obejrzeniu filmików na youtube z makijażami jej autorstwa, stwierdziłam, że to nie jest to czego szukam. Ale wiedzy o makijażu nie można jej odmówić.

anannke masz już jakaś wizję swojego makijażu?
wiesz ja się nie znam aż tak na makijażu i mało się maluję na co dzień więc liczę że makijażystka będzie na tyle kreatywna że mi pomoże dobrać coś odpowiedniego co wyeksponuje moje zalety na pewno stawiam na podkreślone oczy bo tak lubię najbardziej
wklejam które mi się spodobały wyjątkowo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _82_1.jpg (63,6 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img_0124_.jpg (72,6 KB, 25 załadowań)
__________________
always & forever

nie trzeba być IDEALNYM, żeby IDEALNIE do siebie pasować…
anannke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 21:02   #345
Lady Million
Raczkowanie
 
Avatar Lady Million
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 259
GG do Lady Million
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Cytat:
Napisane przez Aphrodisyack Pokaż wiadomość
CO JA WIDZĘ!



ślub godzina 14!!! to tak jak u mnie





na którą godzinę umawiasz kosmetyczkę i fryzjera żeby zdążyć ze wszystkim? Ja się boję, że to jakoś masakrycznie wcześnie trzeba będzie wstać!

Ja mam policzone ze każda zajmie około godziny gdyż mam bardzo prosta fryzurę oraz nie chce jakiego bardzo mocnego makijażu.

Z tym ze fryzurę robi mi staroscina od strony TZ a makijaż znajoma która ma bardzo blisko do mnie do domu rodzinnego gdzie będzie sie odbywać wszystko.


01.03.14 r.
__________________
Szczęśliwa Żona
01.03.14r.
Szczęśliwa Mama
01.11.16r.

Lady Million jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 21:10   #346
jennyah
Raczkowanie
 
Avatar jennyah
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 64
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Cytat:
Napisane przez anannke Pokaż wiadomość
wiesz ja się nie znam aż tak na makijażu i mało się maluję na co dzień więc liczę że makijażystka będzie na tyle kreatywna że mi pomoże dobrać coś odpowiedniego co wyeksponuje moje zalety na pewno stawiam na podkreślone oczy bo tak lubię najbardziej
wklejam które mi się spodobały wyjątkowo
Piękne te makijaże! Nie za mocne, ale oko jest podkreślone. Na pewno będą ładnie wyglądać
__________________
-Nasz Dzień-
25.10.2014
jennyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 17:59   #347
Aphrodisyack
Zadomowienie
 
Avatar Aphrodisyack
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Lub.
Wiadomości: 1 144
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Cytat:
Napisane przez jennyah Pokaż wiadomość
anannke Oczywiście, nikt nie chce wydawać za dużo Ja również, dlatego przemyślałam sobie jaki makijaż chciałabym w tym dniu mieć na sobie, później porównałam go z pracami kilku makijażystek i tym sposobem dokonałam wyboru

Aphrodisyack także mam ślub o 14! To chyba popularna godzina Również zastanawiam się jak umówić się z fryzjerem i makijażystką, bo z mojego domu mam ok 30 km do kościoła, więc jeszcze mniej więcej godzina ucieknie mi na dojazd.
Szczerze powiedziawszy to nie mam pojęcia ile trwa czesanie na ślub, bo zawsze czeszę się sama. Na makijaż potrzeba ok 1-1,5 godz, dodatkowo czas dla fotografa, kamerzysty, ubranie się, błogosławieństwo itd...
Chyba skończy się tak, że o 7 będę już siedziała u fryzjera haha
Ja mam bardzo podobną sytuację, bo również mieszkam 30 km od kościoła! Znając moją fryzjerkę to będzie mnie czesać z 2 godziny heheh...ona tak ma
__________________
Homo sum, nihil humani a me alienum esse puto.


Aphrodisyack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 08:07   #348
jennyah
Raczkowanie
 
Avatar jennyah
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 64
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Cytat:
Napisane przez Aphrodisyack Pokaż wiadomość
Ja mam bardzo podobną sytuację, bo również mieszkam 30 km od kościoła! Znając moją fryzjerkę to będzie mnie czesać z 2 godziny heheh...ona tak ma
Masz już wybraną fryzurę? Może wkleicie jakieś swoje inspiracje?
Planujecie welon? Bo ja cały czas się nad nim zastanawiam, jakoś nie mogę się przekonać. Może kiedy jakiś zobaczę w połączeniu z sukienką to zmienię zdanie

I wklejam moją fryzurę
__________________
-Nasz Dzień-
25.10.2014
jennyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 23:05   #349
sitriel
Przyczajenie
 
Avatar sitriel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 27
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Piękna fryzura ;-)
Co do welonu, to na wątku DIY dziewczyny udostępniały "przepisy" jak stworzyć samodzielnie piękne welony - może akurat coś Ci się spodoba ;-)
__________________
<ciach_reklama>
sitriel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-17, 05:09   #350
TysiaBB1989
Rozeznanie
 
Avatar TysiaBB1989
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 787
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Szukam i szukam. Ma może któraś namiary na dobrą cukiernie która robi babeczki zamiast tortu i nie skasowałaby mnie jak za zborze?

idziecie może na targi ślubne ?? za miesiąc ?
__________________
Razem
Weselicho 2014-10-25
TysiaBB1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 07:10   #351
jennyah
Raczkowanie
 
Avatar jennyah
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 64
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Cytat:
Napisane przez TysiaBB1989 Pokaż wiadomość
Szukam i szukam. Ma może któraś namiary na dobrą cukiernie która robi babeczki zamiast tortu i nie skasowałaby mnie jak za zborze?

idziecie może na targi ślubne ?? za miesiąc ?
Może tutaj? https://www.facebook.com/thebakerybielsko

https://www.facebook.com/pages/Bleko...83520728366857
__________________
-Nasz Dzień-
25.10.2014
jennyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 21:22   #352
hariett
Zadomowienie
 
Avatar hariett
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 654
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Hej Dziewczyny!

Ja ślub biorę 28 lipca tego roku i przyznam szczerze, że jestem trochę w rozsypce
Jedyne, co na razie mam załatwione, to miejsce na kościelny i mini przyjęcie (restauracja Lawenda). Nawet mam już prawie zatwierdzone menu!
USC wybrałam w swojej rodzinnej miejscowości. No ale termin rezerwować można dopiero trzy miesiąc przed... Oby nikt go nam nie zajął
No, i mam pomysł na winietki i mam model zaproszeń. No i listę gości do zaproszenia... No i gotowe, zarezerwowane hotele na podróż poślubną ;D
Głowimy się tylko nad fotografem, nie chcemy z TŻ wydawać zbyt dużo kasy, a jednak ładne zdjęcia to coś, co mnie zdecydowanie pociąga. Myślimy nad Afekt Studio lub panią z Białego Studia - nie wiecie może, jakie mają ceny?
Co do makijażystki i fryzjera... Ja mam włosy proste, gładkie, miękkie i do końca łopatek. Myślałam iść w rozpuszczonych, ewentualnie z kosmykami przednimi spiętymi w tyle, bo w sumie u mnie fryzjer albo zrobi coś mega prostego, albo nawali mi pełno włosotrzymacza - inaczej się kudełki rozejdą na wszystkie strony....
Makijaż chcę leciutki, głównie żeby zamaskować blizny potrądzikowe - możecie polecić kogoś, kto mnie nie obłupi z resztek pieniędzy?
No i sukienka... Nie chcę żadnej typowo ślubnej sukni, podobają mi się jakieś długie, wieczorowe (ale białe, ew. kremowe czy ecru), z zasłoniętymi plecami i jakimiś choć symbolicznymi rękawkami...
Macie coś godnego polecenia? Tu znów nie chcę wydawać kroci.

Boję się troszeczkę, szczególnie że zbyt wielkim majątkiem nie dysponujemy, a moi rodzice co chwile wymyślają nowe płatne atrakcje (tj. jakieś rozsyłanie placków przedweselnych, więcej gości - ale za nich zadeklarowali się zapłacić ), w dodatku moja mama pa coraz lepsze pomysły, i o wszystko musimy się kłócić... Razem z tym, że "jak to nie będzie rosołu na weselu?! Lato, a my będziemy gdzieś pod ziemią siedzieć? A czemu nie zaprosić x y z ź ż?".
Totalnie stresujące
__________________

hariett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 21:34   #353
anannke
Zakorzenienie
 
Avatar anannke
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsko-małopolskie:)
Wiadomości: 3 619
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Cytat:
Napisane przez hariett Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!

Ja ślub biorę 28 lipca tego roku i przyznam szczerze, że jestem trochę w rozsypce
Jedyne, co na razie mam załatwione, to miejsce na kościelny i mini przyjęcie (restauracja Lawenda). Nawet mam już prawie zatwierdzone menu!
USC wybrałam w swojej rodzinnej miejscowości. No ale termin rezerwować można dopiero trzy miesiąc przed... Oby nikt go nam nie zajął
No, i mam pomysł na winietki i mam model zaproszeń. No i listę gości do zaproszenia... No i gotowe, zarezerwowane hotele na podróż poślubną ;D
Głowimy się tylko nad fotografem, nie chcemy z TŻ wydawać zbyt dużo kasy, a jednak ładne zdjęcia to coś, co mnie zdecydowanie pociąga. Myślimy nad Afekt Studio lub panią z Białego Studia - nie wiecie może, jakie mają ceny?
Co do makijażystki i fryzjera... Ja mam włosy proste, gładkie, miękkie i do końca łopatek. Myślałam iść w rozpuszczonych, ewentualnie z kosmykami przednimi spiętymi w tyle, bo w sumie u mnie fryzjer albo zrobi coś mega prostego, albo nawali mi pełno włosotrzymacza - inaczej się kudełki rozejdą na wszystkie strony....
Makijaż chcę leciutki, głównie żeby zamaskować blizny potrądzikowe - możecie polecić kogoś, kto mnie nie obłupi z resztek pieniędzy?
No i sukienka... Nie chcę żadnej typowo ślubnej sukni, podobają mi się jakieś długie, wieczorowe (ale białe, ew. kremowe czy ecru), z zasłoniętymi plecami i jakimiś choć symbolicznymi rękawkami...
Macie coś godnego polecenia? Tu znów nie chcę wydawać kroci.
ceny w afekt studio nie są wygórowane ale nie są też najniższe. Dobrze widzę że ślub w poniedziałek? bo my pytaliśmy 1.5 roku wcześniej i niestety mieli już termin zajęty na sobotę:/ bardzo żałuję bo cenowo są fajni - można dowolnie kształtować pakiet, zdjęcia na prawdę mi się podobają. Jeśli macie ślub w pon jest szansa że uda się wam ich zamówić. Jeśli chciałabyś ich na sobotę to raczej nikła szansa żeby mieli rolny termin w tym roku w sezonie.
Co do białej pracowni (chyba to miałaś na myśli) nie wiem bo pani nie była pewna swojego miejsca pobytu w tym roku i nie przyjmowała zapisów do siebie. Może już się coś wyjaśniło.
__________________
always & forever

nie trzeba być IDEALNYM, żeby IDEALNIE do siebie pasować…
anannke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 12:01   #354
Aphrodisyack
Zadomowienie
 
Avatar Aphrodisyack
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Lub.
Wiadomości: 1 144
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Cytat:
Napisane przez jennyah Pokaż wiadomość
Masz już wybraną fryzurę? Może wkleicie jakieś swoje inspiracje?
Planujecie welon? Bo ja cały czas się nad nim zastanawiam, jakoś nie mogę się przekonać. Może kiedy jakiś zobaczę w połączeniu z sukienką to zmienię zdanie

I wklejam moją fryzurę
śliczna fryzura - musisz mieć piękne włosy skoro taką propozycję wybierasz

ja nie mam jeszcze pomysłu... ale nie bede mieć welonu tylko taką woalkę...
nie wiem... może coś w ten deseń:

__________________
Homo sum, nihil humani a me alienum esse puto.


Aphrodisyack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 14:14   #355
jennyah
Raczkowanie
 
Avatar jennyah
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 64
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Aphrodisyack Dziękuję Teraz takie woalki/toczki są bardzo w modzie, zwłaszcza w retro stylizacji. Fajnie to wygląda, nie jest to standardowy welon, ale ciekawa alternatywa

hariett Witaj w gronie Afekt studio ma piękne zdjęcia, tez mieliśmy z niej skorzystać, ale ostatecznie wybraliśmy fothouse Afekt cenowo mieści się pośrodku, wszystko zależy jaką opcję się wybierze. Najlepiej napisać maila, bez problemu udzielają informacji i wysyłają cennik.

Co do sukienki to może warto zajrzeć do Modemy obok Sfery, właściwie przy parkingu Sfery I. Nie raz mają tam piękne, długie sukienki na wystawie. Z tego co wiem mają spory wybór.
Ewentualnie można zamówić coś przez internet, jest pełno takich stron z ładnymi sukienkami

Dziewczyny byłam w sobotę na pierwszych poszukiwaniach sukni ślubnych. Jako pierwszy salon odwiedziłam White Roses i... zawiodłam się ogromnie, nic, zupełnie nic mi się nie podobało. Sukienki mięli dość kiepskiej jakości, dla mnie wyglądały tandetnie, a cenowo też szału nie było. Za byle jaką sukienkę z wyprzedaży chcieli 2600 (!) szok! Z daleka wyglądają ładnie, ale przy przyjrzeniu się z bliska niestety tracą urok

Później byłam w Classie i tam już było lepiej - większy wybór, lepsza jakoś tkanin i wykończenia. Miła obsługa, panie pomocne i faktycznie starały się dobrze doradzić. Cenowo podobne jak w WR. Jedna sukienka była ok, ale to takie 7/10. Jeszcze tej jedynej nie znalazłam

Jedno co mnie zadziwia... W większości te sukienki są bardzo podobne, wszystko na jedno kopyto. Głównie bez ramiączek, na gorsetach w literę A, albo syrenka. Oczywiście są to piękne sukienki, ale nie każdy wygląda i nie czuje się w nich dobrze. Podczas przeglądania rożnych stron z sukienkami ślubnymi widziałam wiele fasonów, a salony dysponują jakimś marnym procentem tego co mogliby mieć w swojej ofercie. Tez miałyście podobne wrażenie? Może w innych salonach jest większy wybór?
__________________
-Nasz Dzień-
25.10.2014
jennyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 17:30   #356
Aphrodisyack
Zadomowienie
 
Avatar Aphrodisyack
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Lub.
Wiadomości: 1 144
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Cytat:
Napisane przez jennyah Pokaż wiadomość
Aphrodisyack Dziękuję Teraz takie woalki/toczki są bardzo w modzie, zwłaszcza w retro stylizacji. Fajnie to wygląda, nie jest to standardowy welon, ale ciekawa alternatywa

hariett Witaj w gronie Afekt studio ma piękne zdjęcia, tez mieliśmy z niej skorzystać, ale ostatecznie wybraliśmy fothouse Afekt cenowo mieści się pośrodku, wszystko zależy jaką opcję się wybierze. Najlepiej napisać maila, bez problemu udzielają informacji i wysyłają cennik.

Co do sukienki to może warto zajrzeć do Modemy obok Sfery, właściwie przy parkingu Sfery I. Nie raz mają tam piękne, długie sukienki na wystawie. Z tego co wiem mają spory wybór.
Ewentualnie można zamówić coś przez internet, jest pełno takich stron z ładnymi sukienkami

Dziewczyny byłam w sobotę na pierwszych poszukiwaniach sukni ślubnych. Jako pierwszy salon odwiedziłam White Roses i... zawiodłam się ogromnie, nic, zupełnie nic mi się nie podobało. Sukienki mięli dość kiepskiej jakości, dla mnie wyglądały tandetnie, a cenowo też szału nie było. Za byle jaką sukienkę z wyprzedaży chcieli 2600 (!) szok! Z daleka wyglądają ładnie, ale przy przyjrzeniu się z bliska niestety tracą urok

Później byłam w Classie i tam już było lepiej - większy wybór, lepsza jakoś tkanin i wykończenia. Miła obsługa, panie pomocne i faktycznie starały się dobrze doradzić. Cenowo podobne jak w WR. Jedna sukienka była ok, ale to takie 7/10. Jeszcze tej jedynej nie znalazłam

Jedno co mnie zadziwia... W większości te sukienki są bardzo podobne, wszystko na jedno kopyto. Głównie bez ramiączek, na gorsetach w literę A, albo syrenka. Oczywiście są to piękne sukienki, ale nie każdy wygląda i nie czuje się w nich dobrze. Podczas przeglądania rożnych stron z sukienkami ślubnymi widziałam wiele fasonów, a salony dysponują jakimś marnym procentem tego co mogliby mieć w swojej ofercie. Tez miałyście podobne wrażenie? Może w innych salonach jest większy wybór?
dużo moich koleżanek kupiło sukienki w Agnes na 1-go maja. Salon jest duży i wybór mają też niczego sobie.
Ja akurat kupiłam w WR, więc jak widać - na każdą z nas gdzieś ta nasza sukienka czeka
__________________
Homo sum, nihil humani a me alienum esse puto.


Aphrodisyack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 17:32   #357
anannke
Zakorzenienie
 
Avatar anannke
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsko-małopolskie:)
Wiadomości: 3 619
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Cytat:
Napisane przez jennyah Pokaż wiadomość
Aphrodisyack Dziękuję Teraz takie woalki/toczki są bardzo w modzie, zwłaszcza w retro stylizacji. Fajnie to wygląda, nie jest to standardowy welon, ale ciekawa alternatywa

hariett Witaj w gronie Afekt studio ma piękne zdjęcia, tez mieliśmy z niej skorzystać, ale ostatecznie wybraliśmy fothouse Afekt cenowo mieści się pośrodku, wszystko zależy jaką opcję się wybierze. Najlepiej napisać maila, bez problemu udzielają informacji i wysyłają cennik.

Co do sukienki to może warto zajrzeć do Modemy obok Sfery, właściwie przy parkingu Sfery I. Nie raz mają tam piękne, długie sukienki na wystawie. Z tego co wiem mają spory wybór.
Ewentualnie można zamówić coś przez internet, jest pełno takich stron z ładnymi sukienkami

Dziewczyny byłam w sobotę na pierwszych poszukiwaniach sukni ślubnych. Jako pierwszy salon odwiedziłam White Roses i... zawiodłam się ogromnie, nic, zupełnie nic mi się nie podobało. Sukienki mięli dość kiepskiej jakości, dla mnie wyglądały tandetnie, a cenowo też szału nie było. Za byle jaką sukienkę z wyprzedaży chcieli 2600 (!) szok! Z daleka wyglądają ładnie, ale przy przyjrzeniu się z bliska niestety tracą urok

Później byłam w Classie i tam już było lepiej - większy wybór, lepsza jakoś tkanin i wykończenia. Miła obsługa, panie pomocne i faktycznie starały się dobrze doradzić. Cenowo podobne jak w WR. Jedna sukienka była ok, ale to takie 7/10. Jeszcze tej jedynej nie znalazłam

Jedno co mnie zadziwia... W większości te sukienki są bardzo podobne, wszystko na jedno kopyto. Głównie bez ramiączek, na gorsetach w literę A, albo syrenka. Oczywiście są to piękne sukienki, ale nie każdy wygląda i nie czuje się w nich dobrze. Podczas przeglądania rożnych stron z sukienkami ślubnymi widziałam wiele fasonów, a salony dysponują jakimś marnym procentem tego co mogliby mieć w swojej ofercie. Tez miałyście podobne wrażenie? Może w innych salonach jest większy wybór?
masz ogólnie rację no ale też jedne firmy podobne do drugich są tak na prawdę... co jakiś czas wszystko się będzie powtarzać... dużo sukni jest w Agnes i warto tam zajrzeć a tak to zostaje chyba wycieczka do Krk lub Katowic
__________________
always & forever

nie trzeba być IDEALNYM, żeby IDEALNIE do siebie pasować…
anannke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 20:01   #358
nefretari87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 14
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Cześć dziewczyny! Z chęcią dopiszę się do Waszego wątku, bo tak jak Wy jestem ze śląska ( dokładnie to z Cieszyna) i powoli zaczynam stresować się tymi wszystkimi przedślubnymi przygotowaniami. Termin mamy ustalony na 20 września 2014, wybraliśmy też salę, suknia się szyje. Aktualnie jestem na etapie poszukiwana dj-a. Czy może któraś z Was mogłaby się podzielić opiniami na temat dj Kristoofa ze Skoczowa?? Będę wdzięczna Nie wiem czy Wam też, ale mi już powoli zaczyna się udzielać ta przedślubna gorączka Pozdrawiam Was serdecznie
nefretari87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 20:31   #359
jennyah
Raczkowanie
 
Avatar jennyah
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 64
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Cytat:
Napisane przez Aphrodisyack Pokaż wiadomość
dużo moich koleżanek kupiło sukienki w Agnes na 1-go maja. Salon jest duży i wybór mają też niczego sobie.
Ja akurat kupiłam w WR, więc jak widać - na każdą z nas gdzieś ta nasza sukienka czeka
O no proszę, a możesz się pochwalić jaką sobie wybrałaś? Mam nadzieję, że moja wypowiedź Cię nie uraziła Wiesz, zawsze jak przejeżdżałam obok ich salonu, myślałam, że własnie tam trafię na sukienkę, bo wydawały mi się piękne, a tu niestety, nic mi nie przypadło do gustu Ale tak jak napisałaś, na każdego gdzieś czeka ta wymarzona suknia. A każdy ma inny gust

Do Agnes własnie planuję się też wybrać, nie sądziłam nawet, że maja taki duży salon! Zobaczymy jak tam pójdą łowy
__________________
-Nasz Dzień-
25.10.2014
jennyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 20:45   #360
Aphrodisyack
Zadomowienie
 
Avatar Aphrodisyack
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Lub.
Wiadomości: 1 144
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Cytat:
Napisane przez jennyah Pokaż wiadomość
O no proszę, a możesz się pochwalić jaką sobie wybrałaś? Mam nadzieję, że moja wypowiedź Cię nie uraziła Wiesz, zawsze jak przejeżdżałam obok ich salonu, myślałam, że własnie tam trafię na sukienkę, bo wydawały mi się piękne, a tu niestety, nic mi nie przypadło do gustu Ale tak jak napisałaś, na każdego gdzieś czeka ta wymarzona suknia. A każdy ma inny gust

Do Agnes własnie planuję się też wybrać, nie sądziłam nawet, że maja taki duży salon! Zobaczymy jak tam pójdą łowy
No co Ty, oczywiście, że się nie czuję urażona
Jak weszłam tam na umówioną wizytę to też nie sądziłam, że coś znajdę, a jednak

oczywiście już się chwalę:



voila!

ja z kolei nie byłam zadowolona po wizycie w Classie... Pani wydawała mi się jakaś nie do końca miła.
Natomiast jak byłam w Modemie to tam była super Sprzedawczyni - więc polecam bardzo

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Cytat:
Napisane przez nefretari87 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Z chęcią dopiszę się do Waszego wątku, bo tak jak Wy jestem ze śląska ( dokładnie to z Cieszyna) i powoli zaczynam stresować się tymi wszystkimi przedślubnymi przygotowaniami. Termin mamy ustalony na 20 września 2014, wybraliśmy też salę, suknia się szyje. Aktualnie jestem na etapie poszukiwana dj-a. Czy może któraś z Was mogłaby się podzielić opiniami na temat dj Kristoofa ze Skoczowa?? Będę wdzięczna Nie wiem czy Wam też, ale mi już powoli zaczyna się udzielać ta przedślubna gorączka Pozdrawiam Was serdecznie
witamy

ja niestety nie znam dj Kristoofa, więc w tym temacie nie pomogę
__________________
Homo sum, nihil humani a me alienum esse puto.


Aphrodisyack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-04 07:49:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:41.