Śmieszny pomysł na noc poślubną dla nowożeńców - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-17, 14:11   #1
krystiannowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8

Śmieszny pomysł na noc poślubną dla nowożeńców


Hej dziewczyny. Mam prośbę. Czy macie może jakieś dobre pomysły na noc poślubną dla nowożeńców. Chodzi mi o to by przygotować im coś śmiesznego w ich pokoju na noc poślubną.
W zeszłym roku koleżance wysypaliśmy pod kołdrę groch, w pokoju porozwieszaliśmy prezerwatywy, zamknęliśmy ich pokój na klucz a na podłodze z płatków kwiatów utworzyliśmy strzałki do tego klucza.
W tym roku za mąż wychodzi jej siostra więc szukamy innego pomysłu. Podzielcie się swoimi doświadczeniami.

Moja druga prośba dotyczy prezentu na ślub. Dajemy kasę ale chcemy również coś śmiesznego dać w prezencie.

Dziękuję za wszelką pomoc
krystiannowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 14:37   #2
201605100
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 707
Dot.: Śmieszny pomysł na noc poślubną dla nowożeńców

sorry ale dla mnie to głupie z tą nocą poślubną... serio, wkurzyłabym się na takie "atrakcje"... po weselu każda PM jest na tyle zmęczona, że marzy o łóżku, a ja miałabym wytrzepywać groch albo szukać klucza to chyba udusiłabym. jak już chcecie coś wymyślać to coś mniej problemowego dla PM
201605100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 15:05   #3
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Śmieszny pomysł na noc poślubną dla nowożeńców

Boki zrywać

Popieram wymyślenie czegoś mniej problemowego.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 15:56   #4
anannke
Zakorzenienie
 
Avatar anannke
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsko-małopolskie:)
Wiadomości: 3 619
Dot.: Śmieszny pomysł na noc poślubną dla nowożeńców

Cytat:
Napisane przez krystiannowa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Mam prośbę. Czy macie może jakieś dobre pomysły na noc poślubną dla nowożeńców. Chodzi mi o to by przygotować im coś śmiesznego w ich pokoju na noc poślubną.
W zeszłym roku koleżance wysypaliśmy pod kołdrę groch, w pokoju porozwieszaliśmy prezerwatywy, zamknęliśmy ich pokój na klucz a na podłodze z płatków kwiatów utworzyliśmy strzałki do tego klucza.
W tym roku za mąż wychodzi jej siostra więc szukamy innego pomysłu. Podzielcie się swoimi doświadczeniami.

Moja druga prośba dotyczy prezentu na ślub. Dajemy kasę ale chcemy również coś śmiesznego dać w prezencie.

Dziękuję za wszelką pomoc
Podobało się to PM? też uważali że to rewelacyjna niespodzianka?

ja bym się wściekła że mi ktoś łaził i grzebał po wynajętym dla nas pokoju
__________________
always & forever

nie trzeba być IDEALNYM, żeby IDEALNIE do siebie pasować…
anannke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 16:07   #5
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Śmieszny pomysł na noc poślubną dla nowożeńców

Cytat:
Napisane przez anannke Pokaż wiadomość
Podobało się to PM? też uważali że to rewelacyjna niespodzianka?

ja bym się wściekła że mi ktoś łaził i grzebał po wynajętym dla nas pokoju
Jak byłam na ślubie kuzynki ex-a to jak Młodzi wybyli od siebie z mieszkania, gdzie myśmy też nocowali to im udekorowaliśmy pokój-róże, świece, zakryliśy pudła przeprowadzkowe prześcieradłami, usypaliśmy z płatków ścieżkę do pokoju i zawiesiliśmy na drzwiach do domu i ich sypiali tablice samochodowe ze śmiesznymi napisami.
Rano nam dziękowali i się śmiali, że tak ładnie było (przyszliśmy przed nimi do mieszkania i jak usłyszaliśmy, że idą po schodach to jeden szybki skoczył zapalać świece), że im się nawet na harce zebrało, chociaż padali na pyszczki. Także chyba jakoś szczególnie się nie wściekli, a przecież właziliśmy do ich pokoju w mieszkaniu, a nie w hotelu.

ALE nie było w tym nic chamskiego, żadnych niespodzianek pod kołdrą czy zamykanych drzwi.
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes

Edytowane przez Linaewen
Czas edycji: 2014-01-17 o 16:17 Powód: literówka
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 16:12   #6
anannke
Zakorzenienie
 
Avatar anannke
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsko-małopolskie:)
Wiadomości: 3 619
Dot.: Śmieszny pomysł na noc poślubną dla nowożeńców

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
ALE nie było w tym nic chamskiego, żadnych niespodzianek pod kołdrą czy zamykanych drzwi.
No właśnie miła niespodzianka to co innego niż wyobwieszanie pokoju gumkami z resztą inaczej jest jak nocowaliście w tym mieszkaniu też a co innego jak pokój jest w hotelu
__________________
always & forever

nie trzeba być IDEALNYM, żeby IDEALNIE do siebie pasować…
anannke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 16:13   #7
Krzaki_w_stodole
Zadomowienie
 
Avatar Krzaki_w_stodole
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 677
Dot.: Śmieszny pomysł na noc poślubną dla nowożeńców

Proponuje zrobić kupę do umywalki. Zmęczeni od razu położą się spać, a rano się pokłócą bo każde będzie twierdziło ze to to drugie to zrobiło <3
Krzaki_w_stodole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-17, 16:24   #8
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Śmieszny pomysł na noc poślubną dla nowożeńców

Cytat:
Napisane przez alucior Pokaż wiadomość
sorry ale dla mnie to głupie z tą nocą poślubną... serio, wkurzyłabym się na takie "atrakcje"... po weselu każda PM jest na tyle zmęczona, że marzy o łóżku, a ja miałabym wytrzepywać groch albo szukać klucza to chyba udusiłabym. jak już chcecie coś wymyślać to coś mniej problemowego dla PM
Zgadzam się, w ogóle pierwszy raz słyszę o takich akcjach....
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 16:29   #9
JegoKrolewna
Zadomowienie
 
Avatar JegoKrolewna
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 781
Dot.: Śmieszny pomysł na noc poślubną dla nowożeńców

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
Jak byłam na ślubie kuzynki ex-a to jak Młodzi wybyli od siebie z mieszkania, gdzie myśmy też nocowali to im udekorowaliśmy pokój-róże, świece, zakryliśy pudła przeprowadzkowe prześcieradłami, usypaliśmy z płatków ścieżkę do pokoju i zawiesiliśmy na drzwiach do domu i ich sypiali tablice samochodowe ze śmiesznymi napisami.
Rano nam dziękowali i się śmiali, że tak ładnie było (przyszliśmy przed nimi do mieszkania i jak usłyszaliśmy, że idą po schodach to jeden szybki skoczył zapalać świece), że im się nawet na harce zebrało, chociaż padali na pyszczki. Także chyba jakoś szczególnie się nie wściekli, a przecież właziliśmy do ich pokoju w mieszkaniu, a nie w hotelu.

ALE nie było w tym nic chamskiego, żadnych niespodzianek pod kołdrą czy zamykanych drzwi.
za taką niespodziankę byłabym wdzięczna, ale to co Autorka zrobiła to żenujące! i na miejscu PM byłabym mega wściekła!
__________________
SZUKAM -----> Michael Kors Selma messenger medium neon yellow
JegoKrolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 16:43   #10
Kojaniskatsi
Raczkowanie
 
Avatar Kojaniskatsi
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Centropoland :P
Wiadomości: 287
Dot.: Śmieszny pomysł na noc poślubną dla nowożeńców

Ja też nie widzę nic śmiesznego w takich niespodziankach i też pierwszy raz się z takim czymś spotkałam... Popieram pomysł z kupą w umywalce :
__________________
17-07-2012 Narzeczona
15-11-2014 Żona

"Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza"
Albert Einstein
Kojaniskatsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 16:54   #11
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Śmieszny pomysł na noc poślubną dla nowożeńców

No i może jeszcze wspomnę, że gdybym zobaczyła pokój obwieszony prezerwatywami to by mi sie chyba odechciało...
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-17, 17:04   #12
krystiannowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8
Dot.: Śmieszny pomysł na noc poślubną dla nowożeńców

Wybaczcie dziewczyny ale szukałam tu pomocy i pomysłu. Nie oczekiwałam natomiast chamstwa.
Na szczęście krąg naszych znajomych jest pod tym względem niesamowity. Nikogo z nas nie wściekają takie pomysły bo odbywają się w przyzwoity sposób (nawet na myśl by mi nie przyszła kupa w umywalce jak niektórym tu). Wiem że to się w naszym kręgu podoba dlatego też korzystamy z życia, jeżeli natomiast kogoś by to uraziło to nawet bym nie zaczynała z takimi pomysłami.
Naprawdę jeszcze raz proszę tylko te osoby, które mogą mi pomóc z pomysłami.
krystiannowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 17:16   #13
Krzaki_w_stodole
Zadomowienie
 
Avatar Krzaki_w_stodole
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 677
Dot.: Śmieszny pomysł na noc poślubną dla nowożeńców

Cytat:
Napisane przez krystiannowa Pokaż wiadomość
Wybaczcie dziewczyny ale szukałam tu pomocy i pomysłu. Nie oczekiwałam natomiast chamstwa.
Na szczęście krąg naszych znajomych jest pod tym względem niesamowity. Nikogo z nas nie wściekają takie pomysły bo odbywają się w przyzwoity sposób (nawet na myśl by mi nie przyszła kupa w umywalce jak niektórym tu). Wiem że to się w naszym kręgu podoba dlatego też korzystamy z życia, jeżeli natomiast kogoś by to uraziło to nawet bym nie zaczynała z takimi pomysłami.
Naprawdę jeszcze raz proszę tylko te osoby, które mogą mi pomóc z pomysłami.
skoro macie taaaaaaaaaaaki niesamowity kręg znajomych to po kiego szukasz pomysłów na forum?

Zresztą, na głupie pytanie tylko głupia odpowiedź.
Krzaki_w_stodole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 17:20   #14
Atomoowka
Wtajemniczenie
 
Avatar Atomoowka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 236
Dot.: Śmieszny pomysł na noc poślubną dla nowożeńców

Cytat:
Napisane przez Krzaki_w_stodole Pokaż wiadomość
Proponuje zrobić kupę do umywalki. Zmęczeni od razu położą się spać, a rano się pokłócą bo każde będzie twierdziło ze to to drugie to zrobiło <3
Wygrałaś !
__________________
Kochany synek Aleks 25.03.2012
Wymarzony Mati 12.06.2018

Ślubuję Ci 10.05.2014


11.01.2013 kierrrrowca
Atomoowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 17:22   #15
Krzaki_w_stodole
Zadomowienie
 
Avatar Krzaki_w_stodole
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 677
Dot.: Śmieszny pomysł na noc poślubną dla nowożeńców

Cytat:
Napisane przez Atomoowka Pokaż wiadomość
Wygrałaś !
<tutaj była ogromna radość>

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-01-18 o 13:21 Powód: złe słowo
Krzaki_w_stodole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 17:28   #16
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Śmieszny pomysł na noc poślubną dla nowożeńców

Takie pomysły są dla mnie: żenujące, bez polotu i zupełnie niesmaczne. Czemu ma to służyć? Ja bym chciała, żeby noc poślubna była wyjątkowa i romantyczna (pomysł ze świecami i płatkami róż super). A wiszące śmierdzące gumki? Chociaż mam duże poczucie humoru wkurzyłabym się, że ktoś psuje (tak, psuje!) klimat. Już ni mówiąc, że to wiąże się z uzyskaniem kluczy do prywatnego pokoju. Nie....
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 17:31   #17
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Śmieszny pomysł na noc poślubną dla nowożeńców

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
udekorowaliśmy pokój-róże, świece, zakryliśy pudła przeprowadzkowe prześcieradłami, usypaliśmy z płatków ścieżkę do pokoju i zawiesiliśmy na drzwiach do domu i ich sypiali tablice samochodowe ze śmiesznymi napisami.
To super pomysł, bardzo sympatyczny

A autorkę bym szczerze opieprzyła za te cuda Na prawdę, są tylko dwie opcje nastroju w takim momencie:
- piękna, wspaniała, romantyczna noc z mężem, ogólne rozanielenie, chęć i żar między nami, a tu najpierw latanie za kluczem, potem wchodzimy do pokoju obwieszonego prezerwatywami , ok można olać, ale atmosfera siada. Idziemy dalej, całujemy się rozbieramy, nasza pierwsza wspólna małżeńska noc, robi się gorąco i bach tyłkiem na groch... Jak można ludziom na siłę psuć taką chwilę?

- opcja dwa - jesteśmy zmęczeni i nie mamy chęci na amory tylko padamy na twarz - a tu zagadki, idiotyczne wiszące gumy i czyszczenie pościeli. Tragedia
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 17:32   #18
201605100
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 707
Dot.: Śmieszny pomysł na noc poślubną dla nowożeńców

Cytat:
Napisane przez krystiannowa Pokaż wiadomość
Wybaczcie dziewczyny ale szukałam tu pomocy i pomysłu. Nie oczekiwałam natomiast chamstwa.
Na szczęście krąg naszych znajomych jest pod tym względem niesamowity. Nikogo z nas nie wściekają takie pomysły bo odbywają się w przyzwoity sposób (nawet na myśl by mi nie przyszła kupa w umywalce jak niektórym tu). Wiem że to się w naszym kręgu podoba dlatego też korzystamy z życia, jeżeli natomiast kogoś by to uraziło to nawet bym nie zaczynała z takimi pomysłami.
Naprawdę jeszcze raz proszę tylko te osoby, które mogą mi pomóc z pomysłami.
Linaewen dała Ci fajny pomysł.
201605100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 17:38   #19
anannke
Zakorzenienie
 
Avatar anannke
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsko-małopolskie:)
Wiadomości: 3 619
Dot.: Śmieszny pomysł na noc poślubną dla nowożeńców

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
A autorkę bym szczerze opieprzyła za te cuda Na prawdę, są tylko dwie opcje nastroju w takim momencie:
- piękna, wspaniała, romantyczna noc z mężem, ogólne rozanielenie, chęć i żar między nami, a tu najpierw latanie za kluczem, potem wchodzimy do pokoju obwieszonego prezerwatywami , ok można olać, ale atmosfera siada. Idziemy dalej, całujemy się rozbieramy, nasza pierwsza wspólna małżeńska noc, robi się gorąco i bach tyłkiem na groch... Jak można ludziom na siłę psuć taką chwilę?

- opcja dwa - jesteśmy zmęczeni i nie mamy chęci na amory tylko padamy na twarz - a tu zagadki, idiotyczne wiszące gumy i czyszczenie pościeli. Tragedia
masakra jakaś - jak dobrze że moi znajomi nie mają tak "wspaniałych" pomysłów
__________________
always & forever

nie trzeba być IDEALNYM, żeby IDEALNIE do siebie pasować…
anannke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-17, 19:50   #20
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Śmieszny pomysł na noc poślubną dla nowożeńców

Cytat:
Napisane przez krystiannowa Pokaż wiadomość
Wybaczcie dziewczyny ale szukałam tu pomocy i pomysłu. Nie oczekiwałam natomiast chamstwa.
Na szczęście krąg naszych znajomych jest pod tym względem niesamowity. Nikogo z nas nie wściekają takie pomysły bo odbywają się w przyzwoity sposób (nawet na myśl by mi nie przyszła kupa w umywalce jak niektórym tu). Wiem że to się w naszym kręgu podoba dlatego też korzystamy z życia, jeżeli natomiast kogoś by to uraziło to nawet bym nie zaczynała z takimi pomysłami.
Naprawdę jeszcze raz proszę tylko te osoby, które mogą mi pomóc z pomysłami.
przecież chamstwem jest to, co wy chcecie zrobić.. przecież noc poślubną pamięta się do końca życia, to jest bardzo intymny i romantyczny moment.. gdybym jako panna młoda miała takich znajomych jak "wasza niesamowita paczka" to chyba strzegłabym dostępu do apartamentu nowożeńców i pod żadnym pozorem nie pozwoliła tam nikogo wpuścić.

ile wy w ogóle macie lat?
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 20:43   #21
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Śmieszny pomysł na noc poślubną dla nowożeńców

Nie wiem,czy PRZYZWOITYM można nazwać prezerwatywy porozwieszane w pokoju.

Sorry, dla mnie to obrzydliwe

A sam pomysł idiotyczny.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 20:48   #22
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Śmieszny pomysł na noc poślubną dla nowożeńców

Cytat:
Napisane przez krystiannowa Pokaż wiadomość
Wybaczcie dziewczyny ale szukałam tu pomocy i pomysłu. Nie oczekiwałam natomiast chamstwa.
Na szczęście krąg naszych znajomych jest pod tym względem niesamowity. Nikogo z nas nie wściekają takie pomysły bo odbywają się w przyzwoity sposób (nawet na myśl by mi nie przyszła kupa w umywalce jak niektórym tu). Wiem że to się w naszym kręgu podoba dlatego też korzystamy z życia, jeżeli natomiast kogoś by to uraziło to nawet bym nie zaczynała z takimi pomysłami.
Naprawdę jeszcze raz proszę tylko te osoby, które mogą mi pomóc z pomysłami.
A skąd wiesz że młodych to rozśmieszyło i czy byli zadowoleni? Nie każdy mówi wprost co myśli żeby nie zrobić komuś przykrości. W ogóle skąd te pomysły co te głupoty mają na celu??
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 21:48   #23
monikkad
Wtajemniczenie
 
Avatar monikkad
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 104
Dot.: Śmieszny pomysł na noc poślubną dla nowożeńców

Chyba bym zgładziła, jeśli ktoś by mi tak "upiększył" noc poślubną jak autorka. Co za wymysły, SZOK !!!
__________________
"Ludzie dbają o tych, którzy dbają o siebie!"
monikkad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 23:06   #24
lucynaczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 67
Dot.: Śmieszny pomysł na noc poślubną dla nowożeńców

Cytat:
Napisane przez Krzaki_w_stodole Pokaż wiadomość
Proponuje zrobić kupę do umywalki. Zmęczeni od razu położą się spać, a rano się pokłócą bo każde będzie twierdziło ze to to drugie to zrobiło <3
fajny pomysł,zrobię tak mojej córce w przyszłym roku
lucynaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 00:19   #25
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Śmieszny pomysł na noc poślubną dla nowożeńców

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
przecież chamstwem jest to, co wy chcecie zrobić.. przecież noc poślubną pamięta się do końca życia, to jest bardzo intymny i romantyczny moment.. gdybym jako panna młoda miała takich znajomych jak "wasza niesamowita paczka" to chyba strzegłabym dostępu do apartamentu nowożeńców i pod żadnym pozorem nie pozwoliła tam nikogo wpuścić.

ile wy w ogóle macie lat?
dokładnie

dobrze że do naszego pokoju będziemy mieli tylko my klucz, nie musze sie obawiac zadnych takich swietnych pomyslow
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________

Edytowane przez czekooczekolada
Czas edycji: 2014-01-18 o 00:21
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 06:12   #26
Kojaniskatsi
Raczkowanie
 
Avatar Kojaniskatsi
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Centropoland :P
Wiadomości: 287
Dot.: Śmieszny pomysł na noc poślubną dla nowożeńców

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
przecież chamstwem jest to, co wy chcecie zrobić.. przecież noc poślubną pamięta się do końca życia, to jest bardzo intymny i romantyczny moment.. gdybym jako panna młoda miała takich znajomych jak "wasza niesamowita paczka" to chyba strzegłabym dostępu do apartamentu nowożeńców i pod żadnym pozorem nie pozwoliła tam nikogo wpuścić.

ile wy w ogóle macie lat?
Też się nad tym zastanawiałam

Skoro wasi znajomi lubią takie dziwne jazdy, to przecież już masz świetny pomysł - schowaj klucz, kredą porysuj strzałki do miejsca, w którym będzie (coś a'la podchody), na trasie może pojawić się znienacka ktoś i porwać młodą, żeby młody szukał i klucza, i niej a gdy wszyscy się znajdą, wejdą do pokoju pełnego seks-zabawek, pejczyków, gorsecików, kajdaneczek gdzie na środku łóżka będzie stała domina, która oboje ich zbiczuje Proponuję zamiast grochu to w tym roku powkładać jajka jako symbol nowego, wspólnego życia.

F*ck yeaaaah, taka moja wizja!

A prezenty? Tak jak wyżej, seks-zabawki, jadalna bielizna, domina, może jakaś erotyczna gra typu kostki czy planszowa, książka do kamasutry ect...
__________________
17-07-2012 Narzeczona
15-11-2014 Żona

"Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza"
Albert Einstein

Edytowane przez Kojaniskatsi
Czas edycji: 2014-01-18 o 06:17
Kojaniskatsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 08:13   #27
fableux
Zadomowienie
 
Avatar fableux
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 591
Dot.: Śmieszny pomysł na noc poślubną dla nowożeńców

Wbrew różnym niesamowitym historiom odnośnie nocy poślubnej Para Młoda chce również (a może przede wszystkim) odpocząć. Na maksa bym się wkurzyła jakbym się dowiedziała, że ktoś coś w naszym pokoju robił żeby nam tę noc umilić. Ale to moje zdanie. Zresztą nie byłabym w stanie zasnąć z tymi gumkami na suficie, już sobie ten smród wyobrażam. A o 5 czy 6 rano kiedy się ledwo chodzi po przetańczonej nocy chyba nie miałabym siły tego sprzątać. Pewnie bym się rozpłakała z wściekłości :P
fableux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 11:39   #28
krystiannowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8
Dot.: Śmieszny pomysł na noc poślubną dla nowożeńców

No super. Szczerze dziękuję losowi że nie Wy jestescie moimi znajomymi. Nie lubicie takich zabaw to ok, rozumiem. W życiu bym Wam takiego czegoś nie zrobiła.
Nie rozumiem natomiast "jechania" po innych, którzy mają inne niż Wy podejście do życia. To, że akurat tak korzystamy z życia nie znaczy że jesteśmy od was gorsi, którzy tradycyjnie do niego podchodzą. Na forum szukałam tylko jakiś fajnych pomysłów, do których jeszcze nie dotarliśmy. Myślałam że forum po to jest ale sprawdza się polska mentalność - precz z innością, inność jest zła.
Ok. Wszystkim dziękuję. Pa
krystiannowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 12:16   #29
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Śmieszny pomysł na noc poślubną dla nowożeńców

Cytat:
Napisane przez krystiannowa Pokaż wiadomość
No super. Szczerze dziękuję losowi że nie Wy jestescie moimi znajomymi. Nie lubicie takich zabaw to ok, rozumiem. W życiu bym Wam takiego czegoś nie zrobiła.
Nie rozumiem natomiast "jechania" po innych, którzy mają inne niż Wy podejście do życia. To, że akurat tak korzystamy z życia nie znaczy że jesteśmy od was gorsi, którzy tradycyjnie do niego podchodzą. Na forum szukałam tylko jakiś fajnych pomysłów, do których jeszcze nie dotarliśmy. Myślałam że forum po to jest ale sprawdza się polska mentalność - precz z innością, inność jest zła.
Ok. Wszystkim dziękuję. Pa
Czyli mój post zignorowałaś, bo nie jest śmieszny i odnoszący się do seksu.
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 12:29   #30
krystiannowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8
Dot.: Śmieszny pomysł na noc poślubną dla nowożeńców

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
Czyli mój post zignorowałaś, bo nie jest śmieszny i odnoszący się do seksu.

Ależ skąd. Twój pomysł na razie zajmuje jedno z wyższych miejsc
Wybacz że od razu nie podziękowałam.
Bardzo dziękuje

PS. Nie szukałam pomysłu odnoszącego się do seksu. Ktoś w tym kierunku pisał i poooszło
krystiannowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-21 19:17:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:42.