turbo slim 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-21, 14:51   #1
seszen5
Raczkowanie
 
Avatar seszen5
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Ipsos ;)
Wiadomości: 174
Smile

turbo slim 24


No i pojawia się pytanie czy ktoś stosował ten preparat?? Słyszałam tylko troszkę opinii i to bardzo różnych i jestem ciekawa ja sytuacja wygląda.

zamieszczam link do apteki gdzie jest informacja o tym produkcie bo widziałam wiele jego odmian:
http://www.fabrykazdrowia.pl/go/_info/?id=11747
__________________
SOUTH BEACH
Faza I - dzień 10 / 17
71 kg70->69->68->67->66->65->64->63kg

Edytowane przez seszen5
Czas edycji: 2008-04-21 o 16:39
seszen5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 13:21   #2
seszen5
Raczkowanie
 
Avatar seszen5
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Ipsos ;)
Wiadomości: 174
Dot.: turbo slim 24

Czy maprawdę nikt nie stodował tego specyfiku ... bardzo przydały by się jakieś informacje czy wpływa na somopoczucie, czy są jakieś skutki uboczne i jak wygląda sytuacja po łyknięciu odpowiedniej ilości ...
__________________
SOUTH BEACH
Faza I - dzień 10 / 17
71 kg70->69->68->67->66->65->64->63kg

Edytowane przez seszen5
Czas edycji: 2008-05-05 o 19:46
seszen5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 09:51   #3
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: turbo slim 24

preparat jest nowy i dość drogi w porównaniu z innymi (55 zł za 14 dni kuracji) więc może rzeczywiście nikt go jeszcze nie stosował. ja w każdym bądź razie dziś idę go kupić. może akurat ten pozwoli mi troszkę schudnąć.
zdam relację za miesiąc bo wtedy powinny być pierwsze efekty
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 12:46   #4
simonee
Zakorzenienie
 
Avatar simonee
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 399
Dot.: turbo slim 24

Czesc dziewczyny, nie ma zbyt duzo opini na ten temat, zastanawiam sie czy to kupic... Narazie pije "inneov" niby on jest na celulit, ale widze niewielki spadek wagi, ta kuracja na miesiac kosztuje mnie ok 150zl, wiec tabletki turbo slim 24 moga byc dla mnie dodatkowym "wspomagaczem" w zredukowaniu wagi
Ciekawostka moze tez byc "Specyfic slim płaski brzuch"(kapsulki)
simonee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 16:12   #5
seszen5
Raczkowanie
 
Avatar seszen5
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Ipsos ;)
Wiadomości: 174
Dot.: turbo slim 24

Cytat:
Napisane przez goha80 Pokaż wiadomość
preparat jest nowy i dość drogi w porównaniu z innymi (55 zł za 14 dni kuracji) więc może rzeczywiście nikt go jeszcze nie stosował. ja w każdym bądź razie dziś idę go kupić. może akurat ten pozwoli mi troszkę schudnąć.
zdam relację za miesiąc bo wtedy powinny być pierwsze efekty

No to będe czekać na informacje no i powodzenia w stosowaniu !!
__________________
SOUTH BEACH
Faza I - dzień 10 / 17
71 kg70->69->68->67->66->65->64->63kg
seszen5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 22:59   #6
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: turbo slim 24

Teraz ja palnuje sobie sprawić te kapsułki... czy któraś z Was może coś o nich napisać?
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 15:56   #7
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: turbo slim 24

Up
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-16, 16:43   #8
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: turbo slim 24

Biorę już trzecie opakowanie. powiem tak...żadnej rewelacji co z tego że po miesiącu schudłam 4 kg skoro w pierwszym tyg. brania przytyłam 7! i jakoś te tabletki temu nie zapobiegły (wina nowych pigułek anty) więc i nie za ich sprawą zrzuciłam 4 z tych 7... po miesiącu miał być znaczny ubytek ok 6 kg i duuzo mniej centymetrów ale nie jest... biorę tylko dlatego że jak sie kupi 5 opakowan to 6 ma sie za darmo. jak wywalilam juz tyle kasy to chociaz niech mi sie odrobina zwroci.... napisze jeszcze potem ile faktycznie ubylo mi po miesiącu
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 23:16   #9
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: turbo slim 24

okok.. bede czekac na wyniki.. ale chyba skusze sie na jedno opakowanie. Gdzie kupujesz TS w aptece?
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 13:28   #10
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: turbo slim 24

Kupuję w aptece "Dbam o Zdrowie" kosztuje tam 59,99 . dostałam tam właśnie książeczkę tej firmy która produkuje te tabletki Forte Pharma i zbiera się w niej pieczątki i paragony. po zakupie 5 szt produktów (niekoniecznie turbo slim 24) masz jeden produkt za darmo : albo turbo slim drink albo to samo tylko dla mężczyzn, calorlight, albo jakiś specyfik na płaski brzuch...
w sumie to liczyłam na jakieś większe i szybsze efekty, jak juz zgarne ten darmowy produkt to się przerzucę na coś tańszego. może clarinol cla ? (obiecują podobne efekty no i jest polowe tanszy)
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 19:46   #11
chan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2
Dot.: turbo slim 24

Używam Turbo Slim od tygodnia. Do tej pory nie zauważyłam żadnego spadku wagi.. :/ Jedynie szybciej się nasycam i nie ciągnie mnie tak do jedzenia.. Hmmm.. Ale nie wiem, czy to z powodu tabletek, czy wysokiej temperatury na dworze.. Ogólnie mam zamiar zużyć 2 opakowania. Jeśli chodzi o mój ruch fizyczny to ogranicza się on do półgodzinnego codziennego rozciągania, długich spacerów i od czasu do czasu pływanie w jeziorku i wypady na rower... Jak zauważę jakieś efekty (choć w to wątpię) dam znać. Aha.. Ja Turbo Slim kupiłam niestety za 75 zł :/
chan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-22, 21:56   #12
Aazjaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 24
Dot.: turbo slim 24

ja kupilam turbo slim do picia. ciekawe to. i dla facetow. mam 18 lat i frmaceutka powiedziala mi, ze w mlodym wieku dziewczyny spokojnie moga to pic bo efekty lepsze ) 56 zl za 500 ml, rozpuszcza sie 40 ml w 1.5 litrze wody i sie pije caly dzien. wiec na 12 dni starczy. po 12 dniach zdam raport)
Aazjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 10:14   #13
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: turbo slim 24

Zjadłam 4 opakowania. efektów żadnych po zakończeniu 3 stanęłam na wagę i te 4 kg które straciłam wróciły...gdyby nie to że już miałam wykupione 4 opakowanie to bym nie brała dalej. drogi bubel. przerzuciłam się na clarinol CLA i błonnik i już widzę po 2 tyg że skóra się zrobiła luźniejsza na brzuchu i udach.
ale i tak kolejne nowości nie dają mi spokoju teraz wyczytałam o jakimś formoline który m.in. ogranicza wchłanianie tłuszczy i zmniejsza kaloryczność posiłków i daje szybkie efekty i pewnie mimo ze kosztuje 79 zł w mojej aptece to sie skuszę. czego się nie robi żeby stracić kilka kg
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-27, 19:18   #14
Aazjaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 24
Dot.: turbo slim 24

ja tam jestem w sumie zadowolona z tego do picia minal tydzien, a ja pijac go codziennie, bedac na diecie i ruszajac sie sporo, nadal mam sile a waga wskazuje 3 kg mniej )
Aazjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 20:26   #15
madien
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1
Angry Dot.: turbo slim 24

u mnie w aptece kosztuje to 80 zł kupiłam.. bez rewelacji wręcz przeciwnie przytyłam...
madien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 15:46   #16
alanta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3
Dot.: turbo slim 24

Cytat:
Napisane przez seszen5 Pokaż wiadomość
Czy maprawdę nikt nie stodował tego specyfiku ... bardzo przydały by się jakieś informacje czy wpływa na somopoczucie, czy są jakieś skutki uboczne i jak wygląda sytuacja po łyknięciu odpowiedniej ilości ...
hej, ja nie stosowałam, zaczynam dop od dziś ale za namową koleżanki która schudła po m - cu 6kg widziałam ją przed i po, rewelacja ! co prawda nie obżerała się, starała się jeść w miarę zdrowe rzeczy , ale nie chciało jej się jeść i czuła się dobrze, mam nadzieję że na mnie także zadziałają, jak zob rezultaty to napiszę, polecam bez obaw, powodzenia
alanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 19:58   #17
modoc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3
Dot.: turbo slim 24

He He, jako męska część powiem że da się po tym schudnąć. Tylko nie można liczyć na magiczne działanie samych tabletek. To jest "suplement diety" a nie tabletki plus tłuste żarcie. Ja stosując się do dawkowania odłożyłem kebaby i pizze. Wrzuciłem trochę więcej pomidorów i ogórków i z 119 kilo przy 187 cm. Zszedłem w ciągu 1.5 miesiąca na 107 kilo. Żadnego kebaba ani pizzy niestety nie tknąłem. Rewelacji żołądkowych żadnych nie miałem. Zmian nastroju poza ślinotokiem gdy poczułem zapach kebaba lub pizzy nie zauważyłem. Mogę polecić ale też trzeba się wyrzec paru rzeczy to nie są magiczne tabletki na schudnięcie. Trzeba chcieć i też im trochę pomóc.
modoc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 21:38   #18
kasiaitomek85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1
Dot.: turbo slim 24

hej ja stosuje turboslim24 dopiero od tygodnia i ubyło mi już 4 kg. Jem normalnie i moge powiedzieć że nie ma po tych tabletkach żadnych skutków ubocznych... Tabletki wypełniają troche żołądek poniewaz nie zabardzo chce się jesc w ciagu dnia.. Więc moge polecić są dobre..

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

hej moge Ci powiedziec ze te tabletki sa bardzo dobre ja biore je od tygodnia i stracilam juz 4 kilogramy 73kg 7dni i 69kg. Mozesz je brac bez obaw nie ma zadnych skutkow ubocznych. Ja moge powiedziec ze po tych tabletkach jem mniej i bardzo duzo pije wody mineralnej to zapelnia moj zoladek..Polecam Turbo slim24 warto, choc nie wiem jak bedzie dalej ale narazie jest super waga caly czas spada w dol... Pozdrawiam
kasiaitomek85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 08:55   #19
mousedream
Zadomowienie
 
Avatar mousedream
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Jarocin
Wiadomości: 1 371
Dot.: turbo slim 24

Ja musze powiedzieć że waże 73kg przy wzroście 177... niby gruba nie jestem, ale sama widzę że przytyłam chociaż by po tym że nie wycisne się w spodenki z tamtego roku Wiem że nie dla mnie bieganie (biegałam tydzień i koniec) bo noga boli (mam z nią problemy) zaczynam jeżdzić rowerem ale wiecie jak to jest to powinno być systematyczne a nie zawsze mogę... chciała bym schudnąć a widze że róźne preparaty stosujecie, może mi coś polecicie (dodam że mam 18lat:P)
__________________
Moje wypociny :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=398283

[FONT=Arial Black]Moje preferencje:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=222
mousedream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-23, 12:07   #20
maximaa
Zadomowienie
 
Avatar maximaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 318
Dot.: turbo slim 24

ja biore te tabletki juz kilka dni i chyba działaja, ale na to ze mam wiecej energii moze i nie odczuwam głodu tak bardzo.. ale na wagę w moim przypadku raczej nie działają, ale poczekam jeszcze kilka dni i zobaczymy
maximaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:02.