..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::.. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-06, 16:24   #31
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

i ja się przyłączam do kolejnej części

ja też jestem za orchideą
__________________


Edytowane przez dygotka8
Czas edycji: 2009-07-06 o 16:32
dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 17:01   #32
Inesis
Rozeznanie
 
Avatar Inesis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: gdzies po drugiej stronie nieba
Wiadomości: 613
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez effa79 Pokaż wiadomość
No to moj czwarty watek i dziewiaty miesiac z SB zaczelam tym samym

INESIS bardzo bardzo dziekuje. Galaretki doszly, zastanawialam sie, co to u diabla jest, ale nim rozpakowalam to mnie olsnilo Glupio mi strasznie, nie wiem,jak sie odwdziecze. Jeszcze raz wielkie dzieki

Rosalyn a pomyslec, ze tez mialam byc na Openerze... Co do opalenizny ja nie zazdroszcze, bom tez juz brazowa

Jesc mi sie nie chce... a piec chleba juz wogole, jak pomysle o goracu z piekarnika. Stad dzis kupilam chleb Kolodziej. Na weekend bede musiala jednak zrobic, bo znwou goscie...
Choc sobote zakladalam grzeszna, to okazalo sie, ze wcale taka nie byla (lodow juz nie licze na III fazie). Ladnie Sbowo przezylam dzien na wyjezdzie.
Drozdzowki pomrozilam.
Za to dzis dostalam jakies 5 kg swiezych jagod, wiec wieczorem beda sie robic jagodzianki (Na Kwestii jest jakis nowy przepis), piec muffinki z jagodami dla mnie, pewnie na sniadanie nalesniki z jagodami i twarogiem

Do spowiedzi weglowych: dzis dwie kromki Kolodzieja, dwie drozdzowki, obiad bezweglowy, pozniej pewnie jakas mieszanka studencka na plazy, moze ciut loda po chlopakach...
No ale jest lepiej, choc ciezka jestem po weglach I dzis juz wstalam pobiegac, choc o 6.00 rano juz goraco...
Przez plazowanie w domu mam tylko czas pranie robic... Musze posprzatac, moze dzis, jak Tz bedzie w pracy, to ogarne sie jakos...

Milego dnia.
ciesze się że doszły
Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
ja z totalnym OT: dziewczyny, pomóżcie - dla Oli Księżniczka czy Orchidea
ja też za Orchidea zdecydowanie, a może z okazji spania samej Olcia dostanie np. posciel w ksieżniczki? , albo podusie
Cytat:
Napisane przez WendyiStella Pokaż wiadomość
No prosze Nie było mnie dwa dni i nowy wątek już. Jak widac w moim podpisie poszukiwania złotego środka ciąg dalszy Ubiegły tydzień był wybitnie nieudany - dwa napady obżarstwa. Muszę znlaleźć sposób na wprowadzenie węgli, bez napadu po 3-4 dniach. Liczę na małą pomoc pana Motnignaca w tym względzie Oto moje miksowe menu:
śn: jajecznica z 3 jajek na łyżeczce oliwy z cukinią i cebulą, 2 ogórki małosolne, pomidor, troche białej kapusty, 20 g sera żółtego
IIśn: jabłko
ob: 300 g brokuła, 100 g makaronu durum z jogurtem (grzeszkowo jogobella light wiśniowa wpadła, miał być naturalny )
kolacja: sałatka (50 g ciecierzycy, 130 g tuńczyka, pomidor, ogórek małosolny, pietruszka, jogurt zott 1%)

pozdrawiam
no i oto w tym wszytskim chodzi mamy wytyczne w sb , wskazówki ale tak naprawde kazdy sam musi sie nauczyc co dla jego organizmu jest najlepsze, po czym czujemy sie głodne a co nas syci na długo.
po jakie pordukty lepiej wogóle nie siegac bo powodują napady, co lepiej dla nas jeść rano a co wieczorem. jenyną droga jest analizowanie zachowan swojego organizmu.,nikt nie zna nas lepiej niż my same wiec to od nas wszystko zalezy.
oczywiście niezbedne w tym szukaniu sa wskazówki doktora, pomoc doświadczonych dziewczyn i wsparcie jakże niezbedne i nieocenione, kazde słowo innej osoby <czy dobre czy złe > nam w jakiś sposób pomaga w tej drodze jestem na 100% pewna że gdby nie to forum to juz dawno przerwałabym sb albo co gorsza szukała innych "rozwiązań" niekoniecznie słusznych <głodówki itp.>
Telik 8 czesc?
__________________
"żyj tak jakby ten dzień byl ostatnim. Jutro nie pewne, wczoraj nie do Ciebie nalezy, dziś tylko jest twoim" św M Kolbe
Inesis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 19:52   #33
goosia207
Zakorzenienie
 
Avatar goosia207
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5 526
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
ja z totalnym OT: dziewczyny, pomóżcie - dla Oli Księżniczka czy Orchidea
Orchidea piękna

Cytat:
Napisane przez Origa Pokaż wiadomość
W ogóle od jutra rzucam palenie (zaopatrzyłam się w Tabex więc myślę, że w tydzień się skończy bezsensowne wydawanie kasy), wracam też na aerobik po rehabilitacji. Może nawet dziś skoczę, choć przez ten upał wybitnie mi się nie chce...ja chcę na urlop
Gratuluję podjęcia poważnej decyzji

Dziewczyny zrobiłam pyszne leczo z cukini
W ogóle byłam miło zaskoczona w Raelu przy kasie, bo kupiłam 3 pomidory, 2 cukinie, ogórka, paprykę, 3 jabłka, 2 serki wiejskie, koncentrat, troszkę chudej wędliny i zapłaciłam ok.12zł warzywka teraz są bardzo tanie

Edytowane przez goosia207
Czas edycji: 2009-07-06 o 20:06
goosia207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 20:21   #34
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

witam sie i ja , to juz moj 2 watek

a Nulak inteligent zastanawial sie czemu nic nie piszecie - a tu przeprowadzka byla

u mnie dzisiaj ladny dzionek SB, jestem z siebie dumna bo pierwszy raz w zyciu zrobilam golabki i calkiem dobre wyszly!!

Cytat:
Napisane przez Rosalyn Pokaż wiadomość
Ja też poszukuję innej drogi. A widzę, że na prawdę wiele z nas ma problemy z węglami, albo ich za mało - strach, albo jak już zaczniemy z węglami to... ciągi. Nie wiem co jest nie tak?
ja jakos ostatnie dni w ogole nie mam ochoty na warzywa, musze ciagle sobie o nich przypominac zeby dolozyc jakos lepiej kanapeczka, muffinek, makaron... nie ma tak zebym za duzo tego jadla, ale jakos nie ciagnie mnie do warzywek tak jak na I fazie

Cytat:
Napisane przez Inesis Pokaż wiadomość

no i oto w tym wszytskim chodzi mamy wytyczne w sb , wskazówki ale tak naprawde kazdy sam musi sie nauczyc co dla jego organizmu jest najlepsze, po czym czujemy sie głodne a co nas syci na długo.
po jakie pordukty lepiej wogóle nie siegac bo powodują napady, co lepiej dla nas jeść rano a co wieczorem. jenyną droga jest analizowanie zachowan swojego organizmu.,nikt nie zna nas lepiej niż my same wiec to od nas wszystko zalezy.
oczywiście niezbedne w tym szukaniu sa wskazówki doktora, pomoc doświadczonych dziewczyn i wsparcie jakże niezbedne i nieocenione, kazde słowo innej osoby <czy dobre czy złe > nam w jakiś sposób pomaga w tej drodze jestem na 100% pewna że gdby nie to forum to juz dawno przerwałabym sb albo co gorsza szukała innych "rozwiązań" niekoniecznie słusznych <głodówki itp.>
tak, nasz watek bardzo pomaga ja tez bym pewnie juz zrezygnowala, bo u mnie waga stoi i stoi i malo mnie to motywuje dzisiaj weszlam i spadlo przez kolejny tydzien tylko 0,3kg nadal nie zeszlam ponizej magicznej 60 ale jutro wielkie mierzenie!



Cytat:
Napisane przez goosia207 Pokaż wiadomość
W ogóle byłam miło zaskoczona w Raelu przy kasie, bo kupiłam 3 pomidory, 2 cukinie, ogórka, paprykę, 3 jabłka, 2 serki wiejskie, koncentrat, troszkę chudej wędliny i zapłaciłam ok.12zł warzywka teraz są bardzo tanie
taak warzywka teraz taniocha, ale tez megaszybko sie psuja nie ma jak tygodniowych zapasow zrobic, bo 2 dni i wszystko sie psuc zaczyna...


obiecane muffinki Ramseya troche sie rozpadly ale juz wiem czemu: za duzo jagod i za duzo ciacha wlalam do foremek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1060192.jpg (48,8 KB, 44 załadowań)
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 20:37   #35
goosia207
Zakorzenienie
 
Avatar goosia207
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5 526
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
taak warzywka teraz taniocha, ale tez megaszybko sie psuja nie ma jak tygodniowych zapasow zrobic, bo 2 dni i wszystko sie psuc zaczyna...
Z warzywek niestety nie da się zrobić zapasów , ale cukinie, papryka i pomidorki poleciały do lecza reszta na jutro

muffinki wyglądają bardzo smacznie
goosia207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 20:40   #36
DJ Guciek
Zadomowienie
 
Avatar DJ Guciek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 380
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Za mną pierwszy dzień - malutko, ale jestem z siebie dumna, że nawet mnie nie ciągnie do niczego zakazanego Z braku pieczarek w sklepie, obiad mi się przeciągnął do powrotu z vacu, ale warto było poczekać hihi, wyszedł mi pyyyyszny - co cieszy podwójnie, bo jestem beztalenciem kuchennym i po porannym przygotowywaniu sałatki utwierdziłam się w tym przekonaniu jeszcze głębiej
__________________
Baba za kierownicą - 09.11.2009 zdałam prawko za 1 razem!
kat. B - 09.11.2009
kat. C - 08.10.2011
kat. C+E - 19.01.2012

DJ Guciek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 20:56   #37
kakafoniaa
Rozeznanie
 
Avatar kakafoniaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 599
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez Origa Pokaż wiadomość
Witam również w nowym wątku. To mój teoretycznie trzeci, choć pierwszy trwał tylko ok. dwóch tyg.

Jestem za orchideą zdecydowanie

W ogóle od jutra rzucam palenie (zaopatrzyłam się w Tabex więc myślę, że w tydzień się skończy bezsensowne wydawanie kasy), wracam też na aerobik po rehabilitacji. Może nawet dziś skoczę, choć przez ten upał wybitnie mi się nie chce...ja chcę na urlop
wczoraj kupiłam to 9 zł paczka. ale ja na całe szczęście nie wpadłam nigdy w nałóg.

Ilona orchidea zdecydowanie. Ile bym dała za takie mebelki
__________________
SB (było i nie ma)
28.02'09
Dukan (jest)
7.04'10

- 13 kg
kakafoniaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-06, 23:17   #38
effa79
Zadomowienie
 
Avatar effa79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 109
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Tak jak obiecalam domownikom, tak pachnie teraz jagodziankami w domu - te akurat nie SB i muffinkami Gordona.
Jutro mam dzien pelen wahan - czy owsianke z jagodami, czy salatke z jagodami i awokado, czy nalesniki z twarogiem i jagodami???
Eh rano cos postanowie

Spokojnej nocki.


ps. Ilona czyli jest szansa, ze my tez odzyskamy sypialnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg muffinki jagodowe.jpg (62,8 KB, 34 załadowań)
__________________


Czasami trzeba pogodzic sie z tym, ze wiecej schudnac sie nie da
...i wtedy zaczyna sie chudnac... ot cala tajemnica
effa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 23:40   #39
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Hej

Ja zeby zachecic do flasha postanowilam zamiescic swoj choc nie prezentuje sie najcudowniej.

1. Buleczka jogurtowa wlasnego wypieku z flora, espresso z mlekiem skondensowanym 4%
2. Jaja faszerowane pieczarkami i ogorek malosolny
3. Kilka nektarynek
4. Zupa z kluskami lanymi, dwie kromki chleba pszenno-zytniego wlasnego wypieku
5. Kurczak z woka z warzywami
6. Brzoskwinia

Dzis zakupilam pedometer w Lidlu i jutro zmierze sobie ilosc krokow podczas Nordica. Bede miec przerwe w marszach z kijami az do 20 lipca Chyba zaczne intensywniej na rowerze jezdzic w tym czasie.
Milego poranka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00243.jpg (128,8 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00245.jpg (130,2 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00240.jpg (129,0 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00251.jpg (127,8 KB, 27 załadowań)
paprak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 06:53   #40
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez goosia207 Pokaż wiadomość
Dziewczyny zrobiłam pyszne leczo z cukini
W ogóle byłam miło zaskoczona w Raelu przy kasie, bo kupiłam 3 pomidory, 2 cukinie, ogórka, paprykę, 3 jabłka, 2 serki wiejskie, koncentrat, troszkę chudej wędliny i zapłaciłam ok.12zł warzywka teraz są bardzo tanie
no i dlatego staram sie ich jeść ile wlezie
Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
spadlo przez kolejny tydzien tylko 0,3kg nadal nie zeszlam ponizej magicznej 60 ale jutro wielkie mierzenie!
nie marudź tylko się ciesz, że spada

Mama przywiozła mi z domu rzodkiewki z ogródka Pyszne, ale piekące jak diabli.
Dziś na śniadanie miałam eksperymentalną sałatkę z kuskus pp, flażoletki, tuńczyka, papryki, zalane sosem jogurtowo-musztardowym. Wzięłam do pracy porcję na 2 dni ale tak mi zasmakowało, że musiałam się powstrzymywać, żeby nie zjeść całego zapasu za jednym posiedzeniem

Miłego dnia Plażowiczki
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 08:16   #41
goosia207
Zakorzenienie
 
Avatar goosia207
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5 526
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Dziewczyny szalejecie z muffinkami

No i są fleshe ja zgubiłam kabel do aparatu , ale jestem zła
goosia207 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-07, 08:18   #42
telik
Wtajemniczenie
 
Avatar telik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: oleśnica
Wiadomości: 2 882
GG do telik
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez paprak Pokaż wiadomość
Hej

Ja zeby zachecic do flasha postanowilam zamiescic swoj choc nie prezentuje sie najcudowniej.


Dzis zakupilam pedometer intrygująco brzmi w Lidlu i jutro zmierze sobie ilosc krokow podczas Nordica. Bede miec przerwe w marszach z kijami az do 20 lipca Chyba zaczne intensywniej na rowerze jezdzic w tym czasie.
Milego poranka
u mnie fotki dzis tez robione
Cytat:
Napisane przez ninaad Pokaż wiadomość
Dziś na śniadanie miałam eksperymentalną sałatkę z kuskus pp, flażoletki a co to ??????????, tuńczyka, papryki, zalane sosem jogurtowo-musztardowym. Wzięłam do pracy porcję na 2 dni ale tak mi zasmakowało, że musiałam się powstrzymywać, żeby nie zjeść całego zapasu za jednym posiedzeniem

Miłego dnia Plażowiczki
witajcie Kochane
wczoraj jakis dziwny dzien był
z takich ciekawszych szczegółów to przerysowałam taty auto i zjadłam kilka pierników (przyjaciel prosto z Torunia przywiózł)
a z bardziej pozytywnych to zaczełam dzis dzien od biegu na bieżni (od tesciów jako wiano TZ dostał lekko wiekową machinę) no i o 21 mamy lekcje tanca wiec jesli nie "spapram" (Papraczku) jakims piernikiem tego dnia to bedzie wzorowo

Miłego dzionka

P.S. Ilonko i jak mebelki na żywo wyglądają
__________________
telik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 08:32   #43
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez effa79 Pokaż wiadomość
Tak jak obiecalam domownikom, tak pachnie teraz jagodziankami w domu - te akurat nie SB i muffinkami Gordona.
Jutro mam dzien pelen wahan - czy owsianke z jagodami, czy salatke z jagodami i awokado, czy nalesniki z twarogiem i jagodami???
Eh rano cos postanowie

Spokojnej nocki.


ps. Ilona czyli jest szansa, ze my tez odzyskamy sypialnie
kochana, raz się udało to czemu i drugi raz się ma nie udać
choć z Oli jakoś ciężej
a tak naprawdę to Oli odzyskała swój pokój, bo miała rezydenta do tej pory - mnie

piękne bułeczki, mniam
Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
u mnie fotki dzis tez robione


witajcie Kochane
wczoraj jakis dziwny dzien był
z takich ciekawszych szczegółów to przerysowałam taty auto i zjadłam kilka pierników (przyjaciel prosto z Torunia przywiózł)
a z bardziej pozytywnych to zaczełam dzis dzien od biegu na bieżni (od tesciów jako wiano TZ dostał lekko wiekową machinę) no i o 21 mamy lekcje tanca wiec jesli nie "spapram" (Papraczku) jakims piernikiem tego dnia to bedzie wzorowo

Miłego dzionka

P.S. Ilonko i jak mebelki na żywo wyglądają
obłędnie i cena też raczej z obłędnych juz sama nie wiem co mam zrobić...

swoją drogą, ależ jednomyślność u nas panuje

flażoletka to odmiana fasolki i zielonych podłużnych fasolkach
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 08:37   #44
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Ilona jesli to meble drewniane to warto wziac nawet jak drogie - takie meble sa jak wino, im starsze tym lepsze

Dzien dobry wszystkim

teliku jak teraz sie zastanowilam to rzeczywiscie pedometer to dosyc kontrowersyjna nazwa

Edytowane przez paprak
Czas edycji: 2009-07-07 o 08:38
paprak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 08:39   #45
Inesis
Rozeznanie
 
Avatar Inesis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: gdzies po drugiej stronie nieba
Wiadomości: 613
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
witam sie i ja , to juz moj 2 watek

a Nulak inteligent zastanawial sie czemu nic nie piszecie - a tu przeprowadzka byla

u mnie dzisiaj ladny dzionek SB, jestem z siebie dumna bo pierwszy raz w zyciu zrobilam golabki i calkiem dobre wyszly!!



ja jakos ostatnie dni w ogole nie mam ochoty na warzywa, musze ciagle sobie o nich przypominac zeby dolozyc jakos lepiej kanapeczka, muffinek, makaron... nie ma tak zebym za duzo tego jadla, ale jakos nie ciagnie mnie do warzywek tak jak na I fazie



tak, nasz watek bardzo pomaga ja tez bym pewnie juz zrezygnowala, bo u mnie waga stoi i stoi i malo mnie to motywuje dzisiaj weszlam i spadlo przez kolejny tydzien tylko 0,3kg nadal nie zeszlam ponizej magicznej 60 ale jutro wielkie mierzenie!





taak warzywka teraz taniocha, ale tez megaszybko sie psuja nie ma jak tygodniowych zapasow zrobic, bo 2 dni i wszystko sie psuc zaczyna...


obiecane muffinki Ramseya troche sie rozpadly ale juz wiem czemu: za duzo jagod i za duzo ciacha wlalam do foremek
dziewczyny sliczne muffinki i napewno pyszne a co do wagi to najwazniejsze ze spada pomalutku ale spada i koniecznie sie zmierz . ja sie zważylam wczoraj <nie wiem po co> i kg na plusie ale sie tez zmierzylam i w obowach jak bylo tak jest a nawet w taki i lydce po -1 cm <hyba że źle coś zmierzyłam> chocią raz moge sobie chociaz pomyśleć ze to miesnie
Cytat:
Napisane przez paprak Pokaż wiadomość
Hej

Ja zeby zachecic do flasha postanowilam zamiescic swoj choc nie prezentuje sie najcudowniej.

1. Buleczka jogurtowa wlasnego wypieku z flora, espresso z mlekiem skondensowanym 4%
2. Jaja faszerowane pieczarkami i ogorek malosolny
3. Kilka nektarynek
4. Zupa z kluskami lanymi, dwie kromki chleba pszenno-zytniego wlasnego wypieku
5. Kurczak z woka z warzywami
6. Brzoskwinia

Dzis zakupilam pedometer w Lidlu i jutro zmierze sobie ilosc krokow podczas Nordica. Bede miec przerwe w marszach z kijami az do 20 lipca Chyba zaczne intensywniej na rowerze jezdzic w tym czasie.
Milego poranka
a mi sie flash podoba i kusza te bułeczki

u mnie dzis jedzonko ok wiec 2 dzień jem ładnie dzis i jutro wolne wiec mysle ze i z dietka bedzie ok a może też wiecj poćwicze - zobaczymy cały czas trzymam sie II fazy z czego sie bardzo ciesze
po ostatnim napadzie próbowałam przeanalizować co jest źle.. i doszłam do 1 wniosku - jestem na sb i ucze sie ładnie jeść
nie chce sie oszukiwac że zjedzenie tabliczki czekolady jest w porzadku bo później najwyżej wskocze na I faze - nie nie jest w porzadku !! i jedynie samozaparciem coś można zdziałać.

na poranne ciagoty na słodycze znalazlam narazie taki sposób w drodze do domu wsówam orzechy po przyjsciu robie tż jedzenie i sobie cos szybkiego i dobrego a jesli po zjedzeniu dalej mnie ciagnie to wtedy pije wode narazie 2 dni taki system w sumie troche kiepsko ze akurat orzechy bo tak na "noc" ale suma sumarum jak dla mnie i tak super.
__________________
"żyj tak jakby ten dzień byl ostatnim. Jutro nie pewne, wczoraj nie do Ciebie nalezy, dziś tylko jest twoim" św M Kolbe
Inesis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 08:52   #46
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez paprak Pokaż wiadomość
Ilona jesli to meble drewniane to warto wziac nawet jak drogie - takie meble sa jak wino, im starsze tym lepsze
meble dziecięce chyba niekoniecznie- bo to i kredki/flamastry, i nalepki i takie tam różne
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 09:06   #47
ergona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 33
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

jesli sie nie obrazicie, to chetnie sie do was przylacze bo i tak mam zamiar podgladac wasze jadlospisy:P jestem na 1 fazie i moja waga poczatkowa to niestety 82kg
ergona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 09:22   #48
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez ergona Pokaż wiadomość
jesli sie nie obrazicie, to chetnie sie do was przylacze bo i tak mam zamiar podgladac wasze jadlospisy:P jestem na 1 fazie i moja waga poczatkowa to niestety 82kg
a czemu miałybyśmy się obrazić
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 09:27   #49
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez ninaad Pokaż wiadomość
meble dziecięce chyba niekoniecznie- bo to i kredki/flamastry, i nalepki i takie tam różne
No tak, znak czasu. Kiedys tych wszystkich mazakow nie bylo. Jak sie czasem widzi dawne zachowane biale, poscierane kolyski czy jakies komodki to cudnie to wyglada. Zniszczenia dodaja tylko smaczku.
paprak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-07, 09:50   #50
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Dziendoberek

ja jestem po jajecznicy z boczniakami i cukinia, kawce z mlekiem i soczku warzywnym pyszne sniadanko

Cytat:
Napisane przez goosia207 Pokaż wiadomość
Z warzywek niestety nie da się zrobić zapasów , ale cukinie, papryka i pomidorki poleciały do lecza reszta na jutro

muffinki wyglądają bardzo smacznie
dziekuje

noo strasznie szybko sie psuja, dlatego juz nie kupuje wiekszych ilosci tylko co 2 dzien swiezutkie

Cytat:
Napisane przez effa79 Pokaż wiadomość
Tak jak obiecalam domownikom, tak pachnie teraz jagodziankami w domu - te akurat nie SB i muffinkami Gordona.
Jutro mam dzien pelen wahan - czy owsianke z jagodami, czy salatke z jagodami i awokado, czy nalesniki z twarogiem i jagodami???
Eh rano cos postanowie
mmm jagodowo, pysznie Twoje muffiny jakies bardziej foremne od moich, wygladaja super!!

Cytat:
Napisane przez ninaad Pokaż wiadomość

nie marudź tylko się ciesz, że spada

Mama przywiozła mi z domu rzodkiewki z ogródka Pyszne, ale piekące jak diabli.
Dziś na śniadanie miałam eksperymentalną sałatkę z kuskus pp, flażoletki, tuńczyka, papryki, zalane sosem jogurtowo-musztardowym. Wzięłam do pracy porcję na 2 dni ale tak mi zasmakowało, że musiałam się powstrzymywać, żeby nie zjeść całego zapasu za jednym posiedzeniem
ciesze sie, ale spada bardzo powolutku juz 3 tydz waga prawie ze stoi w miejscu, cos jest nie tak

super brzmi ta salatka, musze wyprobowac ta fasolke

Cytat:
Napisane przez Inesis Pokaż wiadomość
dziewczyny sliczne muffinki i napewno pyszne a co do wagi to najwazniejsze ze spada pomalutku ale spada i koniecznie sie zmierz . ja sie zważylam wczoraj <nie wiem po co> i kg na plusie ale sie tez zmierzylam i w obowach jak bylo tak jest a nawet w taki i lydce po -1 cm <hyba że źle coś zmierzyłam> chocią raz moge sobie chociaz pomyśleć ze to miesnie

u mnie dzis jedzonko ok wiec 2 dzień jem ładnie dzis i jutro wolne wiec mysle ze i z dietka bedzie ok a może też wiecj poćwicze - zobaczymy cały czas trzymam sie II fazy z czego sie bardzo ciesze
po ostatnim napadzie próbowałam przeanalizować co jest źle.. i doszłam do 1 wniosku - jestem na sb i ucze sie ładnie jeść
nie chce sie oszukiwac że zjedzenie tabliczki czekolady jest w porzadku bo później najwyżej wskocze na I faze - nie nie jest w porzadku !! i jedynie samozaparciem coś można zdziałać.

na poranne ciagoty na słodycze znalazlam narazie taki sposób w drodze do domu wsówam orzechy po przyjsciu robie tż jedzenie i sobie cos szybkiego i dobrego a jesli po zjedzeniu dalej mnie ciagnie to wtedy pije wode narazie 2 dni taki system w sumie troche kiepsko ze akurat orzechy bo tak na "noc" ale suma sumarum jak dla mnie i tak super.
mnie coraz bardziej doluje to, ze ta waga sie nie rusza zwlaszcza ze grzecznie dietuje...
dzis sie zmierze tylko jak brzuszek opadnie bo po sniadanku napecznial

widze ze doszlas do bardzo dobrych wnioskow, najwazniejsze ze wiesz co chcesz zmienic w swoim jedzonku i masz pomysly jak to zrobic!!

Cytat:
Napisane przez ergona Pokaż wiadomość
jesli sie nie obrazicie, to chetnie sie do was przylacze bo i tak mam zamiar podgladac wasze jadlospisy:P jestem na 1 fazie i moja waga poczatkowa to niestety 82kg
zapraszamy!!
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 09:55   #51
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
ciesze sie, ale spada bardzo powolutku juz 3 tydz waga prawie ze stoi w miejscu, cos jest nie tak
u mnie waga stoi jeszcze od dłuższego czasu. Możesz pokombinować z posiłkami- trochę inne przyrządzać np- bo w sumie każdemu służy co innego. Ćwiczysz? Nie pamiętam czy podawałaś swoją wagę i wzrost- bo z reguły im mniej do zrzucenia tym trudniej idzie, dlatego trzeba czasem trochę podkręcić metabolizm
super brzmi ta salatka, musze wyprobowac ta fasolke
polecam A fasolka bardzo smaczna, taka lżejsza od "normalnej" białej czy czerwonej fasoli

mnie coraz bardziej doluje to, ze ta waga sie nie rusza zwlaszcza ze grzecznie dietuje...
dzis sie zmierze tylko jak brzuszek opadnie bo po sniadanku napecznial

widze ze doszlas do bardzo dobrych wnioskow, najwazniejsze ze wiesz co chcesz zmienic w swoim jedzonku i masz pomysly jak to zrobic!!



zapraszamy!!
..
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 10:00   #52
Rosalyn
Zakorzenienie
 
Avatar Rosalyn
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 3 524
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
ciesze sie, ale spada bardzo powolutku juz 3 tydz waga prawie ze stoi w miejscu, cos jest nie tak

mnie coraz bardziej doluje to, ze ta waga sie nie rusza zwlaszcza ze grzecznie dietuje...
dzis sie zmierze tylko jak brzuszek opadnie bo po sniadanku napecznial
Te zastoje są normalne. Ale strasznie demotywujące, prawda?
__________________
... I can't feed on the powerless, when my cups are already overfilled....

Rosalyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 10:04   #53
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez Rosalyn Pokaż wiadomość
Te zastoje są normalne. Ale strasznie demotywujące, prawda?
dla mnie baardzo demotywujace ja rozumiem jak waga stoi tydzien, dwa, ale u mnie to juz 3 tydzien i


Nina, moj wzrost to 166cm, waga obecnie 60kg.
Cwicze 3 razy w tyg chodze na fitness + 2 razy w tyg lapki w domu cwicze + do pracy na piechotke chodze i nadal nic
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 10:21   #54
effa79
Zadomowienie
 
Avatar effa79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 109
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

A wiec na sniadanie zjadlam placuszki orkiszowe z jagodami (chlopaki sobie zazyczyli)+ twarog z jagodami i muffinke jagodowa Czemu nikt nie powiedzial, ze one tak oblednie smakuja!!!! Dobrze, ze wczoraj wieczorem tego nie wiedzialam

Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
u mnie fotki dzis tez robione
ja mialam zamiar zrobic foty i nie mam kiedy, bo zyje w przyspieszonym tempie...

witajcie Kochane
wczoraj jakis dziwny dzien był
z takich ciekawszych szczegółów to przerysowałam taty auto i zjadłam kilka pierników (przyjaciel prosto z Torunia przywiózł) u mnie jeszcze stoja przywiezione z Torunia, ale sie objadlam w samym toruniu - uwielbiam piernikowa nute w glazurze
a z bardziej pozytywnych to zaczełam dzis dzien od biegu na bieżni (od tesciów jako wiano TZ dostał lekko wiekową machinę) no i o 21 mamy lekcje tanca wiec jesli nie "spapram" (Papraczku) jakims piernikiem tego dnia to bedzie wzorowo

Miłego dzionka

P.S. Ilonko i jak mebelki na żywo wyglądają
Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
kochana, raz się udało to czemu i drugi raz się ma nie udać
choć z Oli jakoś ciężej - najlepsze jest to, ze mlodszy spi osobno, Borys caly czas do nas w nocy przychodzi...
a tak naprawdę to Oli odzyskała swój pokój, bo miała rezydenta do tej pory - mnie

piękne bułeczki, mniam dzieki
Cytat:
Napisane przez ergona Pokaż wiadomość
jesli sie nie obrazicie, to chetnie sie do was przylacze bo i tak mam zamiar podgladac wasze jadlospisy:P jestem na 1 fazie i moja waga poczatkowa to niestety 82kg
Zapraszamy I powodzenia.

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
Dziendoberek

ja jestem po jajecznicy z boczniakami i cukinia, kawce z mlekiem i soczku warzywnym pyszne sniadanko



dziekuje

mmm jagodowo, pysznie Twoje muffiny jakies bardziej foremne od moich, wygladaja super!!
ale pewnie tak samo pysznie smakuja

ciesze sie, ale spada bardzo powolutku juz 3 tydz waga prawie ze stoi w miejscu, cos jest nie tak

no niestety przestoje kazdemu sie zdarzaja - cierpliwosci pozostaje mi zyczyc, a na pewno drgnie.

U mnie na obiad znowu grillowany cycek, ale na te upaly jest to rzecz, ktora z warzywkami najlepiej mi wchodzi...
Jak pomysle o makaronie z jakims sosem, to az mnie odrzuca, a cukinie musialabym zuzyc, zeby kupic swieza...
Musze poszukac czegos interesujacego z cukini...
__________________


Czasami trzeba pogodzic sie z tym, ze wiecej schudnac sie nie da
...i wtedy zaczyna sie chudnac... ot cala tajemnica
effa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 10:23   #55
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
dla mnie baardzo demotywujace ja rozumiem jak waga stoi tydzien, dwa, ale u mnie to juz 3 tydzien i


Nina, moj wzrost to 166cm, waga obecnie 60kg.
Cwicze 3 razy w tyg chodze na fitness + 2 razy w tyg lapki w domu cwicze + do pracy na piechotke chodze i nadal nic
Waga stoi tylko pozornie zapewne. Na pewno gubisz tluszczyk od diety i cwiczen a dodatkowo cwiczysz wiec w tym czasie wyrabiasz miesnie, ktore waza wiecej niz tluszcz. Ja odkad wzielam sie za sporty to waga idzie w gore ale cialo wyglada zupelnie inaczej - uksztaltowane a nie ulane. I o to chyba chodzi by ladnie wygladac a nie o to, zeby waga pokazywala to co chcemy
No ale zycze ci aby drgnela ta niesforna waga

effa mam nadzieje, ze wybralas nalesniki z twarogiem i jagodami edit: spoznialm sie z wpisem
Do kurczaka fajnie pasuje cukinia smazona z czosnkiem na oliwie
edit: wrzuc na przepisowy watek na te muffiny, moze by je zrobic?

Edytowane przez paprak
Czas edycji: 2009-07-07 o 10:26
paprak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 10:51   #56
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
dla mnie baardzo demotywujace ja rozumiem jak waga stoi tydzien, dwa, ale u mnie to juz 3 tydzien i


Nina, moj wzrost to 166cm, waga obecnie 60kg.
Cwicze 3 razy w tyg chodze na fitness + 2 razy w tyg lapki w domu cwicze + do pracy na piechotke chodze i nadal nic
No i może właśnie dla tego waga wolno spada- bo Twoja waga jest prawidłowa. Gdybyś np ważyła 10kg więcej, pewnie spadałaby szybciej A tak to niestety trzeba kombinować- z posiłkami, ćwiczeniami i być cierpliwym
Ja przy 170cm mam 64 kg i jakoś od dłuższego czasu nie chce być nic mniej. Ale staram się ładnie dietkować (choć to różnie wychodzi), regularnie ćwiczyć i widzę, że chociaż waga stoi w miejscu to cm spadają i wogóle ciałko jakoś tak ładniej wygląda
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 11:41   #57
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Witam, od jutro zaczyna walkę z kg Właśnie czytam o SB i chyba jestem już przekonana do tej diety Tylko jak ja wytrzymam bez chlebka i ziemniaków moge jeść je nawet bez wędlin, no ale niestety do zrzucenia około 15kg :/
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 11:45   #58
diovana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1
GG do diovana
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Witam, przyłączam się do wątku i wspólnych dążeń do zgubienia kilogramów. To moje drugie podejście do tej diety. Muszę sobie przypomnieć dokładnie zasady i produkty.
Pierwszy raz 3 lata temu - SUKCES 10kg mniej. Niestety ostatnie 8 miesięcy - bunt organizmu - zmiana żywienia i ponownie jestem w punkcie wyjścia.
Zaczynam od dzisiaj - to znaczy zaczęłam.
Śniadanie omlet z pieczarkami i cukinią + szklanka soku pomidorowego
przekąska przedpołudniowa - surówka z białej kapusty (bez cukru - tylko z olejem octem sola i pieprzem) z czerwoną papryką i dwa plasterki szynki z kurcząt. Papryka czerwona - niekoniecznie wskazana.
Obiad będzie gołąbek i ta sama surówka.
Najważniejsze to dobrze zaplanować zakupy i posiłki!
diovana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 11:55   #59
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez cherrry2009 Pokaż wiadomość
Witam, od jutro zaczyna walkę z kg Właśnie czytam o SB i chyba jestem już przekonana do tej diety Tylko jak ja wytrzymam bez chlebka i ziemniaków moge jeść je nawet bez wędlin, no ale niestety do zrzucenia około 15kg :/
Wytrzymasz dokladnie tak samo jak kazda z nas To tylko dwa tygodnie wiec nie ma co marudzic. Od drugiej fazy juz mozna chlebek a od trzeciej i ziemniaczki od czasu do czasu

Cytat:
Napisane przez diovana Pokaż wiadomość
Witam, przyłączam się do wątku i wspólnych dążeń do zgubienia kilogramów. To moje drugie podejście do tej diety. Muszę sobie przypomnieć dokładnie zasady i produkty.
Pierwszy raz 3 lata temu - SUKCES 10kg mniej. Niestety ostatnie 8 miesięcy - bunt organizmu - zmiana żywienia i ponownie jestem w punkcie wyjścia.
Zaczynam od dzisiaj - to znaczy zaczęłam.
Śniadanie omlet z pieczarkami i cukinią + szklanka soku pomidorowego
przekąska przedpołudniowa - surówka z białej kapusty (bez cukru - tylko z olejem octem sola i pieprzem) z czerwoną papryką i dwa plasterki szynki z kurcząt. Papryka czerwona - niekoniecznie wskazana.
Obiad będzie gołąbek i ta sama surówka.
Najważniejsze to dobrze zaplanować zakupy i posiłki!
Papryka czerwona nie jest zla Uwazac trzeba raczej na marchew, bob, kukurydze, buraki cwiklowe, itp. A te golabki to rozumiem, ze bez ryzu. No, chyba, ze od dwojeczki startujesz bo nie masz ciagot do slodkosci.

Powodzenia dziewczyny

Edytowane przez paprak
Czas edycji: 2009-07-07 o 12:04 Powód: lit.
paprak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 12:18   #60
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

A co możecie polecić szybkiego na rano do zjedzenia i coś takie co można szybko zrobić i zabrać do pracy, szkoły (I faza)?

Czy można przedłużać albo powtarzać co jakiś czas pierwszą fazę? Ile mniej więcej chudnie się w drugiej fazie?
__________________
RAZEM

Edytowane przez cherrry2009
Czas edycji: 2009-07-07 o 12:19
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:50.