..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::.. - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-08, 16:45   #121
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez cherrry2009 Pokaż wiadomość
Kolejne pytanie Czy można pić herbatę zieloną przy I fazie?
Zanim zaczniesz dietę, zapoznaj się z teorią, inaczej to nie ma najmniejszego sensu.
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 16:51   #122
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez Serendipity Pokaż wiadomość
Zanim zaczniesz dietę, zapoznaj się z teorią, inaczej to nie ma najmniejszego sensu.
Czytałam że nie można pić herbaty, ale nie widziałam nic o zielonej herbacie a wydaje mi się że to coś innego niż zwykła. Przepraszam że pytam...
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 17:33   #123
Inesis
Rozeznanie
 
Avatar Inesis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: gdzies po drugiej stronie nieba
Wiadomości: 613
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość


oj ja nie moge sie doczekac odstawienia tabsów...
bo non stop od roku plamie choc gin mi zmieniał 4 razy tabletki
ale po ślubie yuuupi
jazda bez trzymanki

a mnie zatakował jeden piernik a potem pralinka
no to widze ż plany sa lubie twoje posty sa takie hmm jakby to nazawć ... takie ciepłe i człowiek sie przy nich uśmiecha .. rzecz jasna pozytywnie
Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
dziekuje!! czyli jest dla mnie jeszcze szansa!

ja nawet nie chce wiedziec o innych dietach, na tej mi tak dobrze!!
pieknie, wiec jednak sie udaje!!

ja tez sie uzalezniam od tego watku, dodaje mi duzo motywacji i daje pomysly - super!!
pewnie że jest nadzieja i ja mocno wierze że nam wszystkim sie uda a u mnie rzeczywiście sie udaje


Cytat:
Napisane przez Serendipity Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
Przyłączam się do Was z wielką chęcią.
Na razie tylko teoretycznie, ponieważ czekam na wysyłkę książki South beach i chę dokładnie poznać teorię i zrobić listę obiadów na fazę I, bo niestety mama gotuje w domu.

Ale chętnie poczytam o Waszych zmaganiach, nim sama zacznę
witaj tak jeszcze nie oficjalnie, dobre podejscie jak na poczatek ja sie duzo naczytalam przed i pozwolilo to sporo błedów uniknąć

w ramach wykorzytywania mojej nowej energi i mobilizacji jak i wolnego z pracy byłam dzis na zakupach w sklepie ze zdrową żywnoscia i kupilam are rzeczy na wyjazd na przekaski
i tu pytanie czy możemy jesc chipsy z jablek jest napisane że maja mniej niż 99% tłuszczu , w składzie nie ma cukru, smakuja jak suszone jabłka w paczce mało kalori jakies 77 ale nie wiem na co powinnam patrzeć
dobre cukierki bez cukru, ciastka bez cukru , wafle podobno pełnoziarniste w ciemnej czekoladzie bez cukru
kupiłam tez sobie pizamke i bielizne a dla moich ukochanych dzieci <mojej siostry i brata> pare ciuszków

po drodze zawiało mnie na basen intesywnie pływałam a teraz jestem w moim ulubionym stanie takiego przyjemnego zmeczenia <nie wiem jak to nazwać > ,ale kazdy zapewne po wysiłku fizycznym takie cos odczuwa... a i choćby nie wiem co jak odpoczne po obiedzie bedzie spotkanie z callan

i jadłospis dawno nie wstawiałam
śn omlet z pieczrkami z plastrem sera żółtego i odrobina kechupu , dogryzłam sporym ogorkiem świerzym
p. latte i mix orzechów
p2 - przeliczyłam sie z miastem i musiałam coś zjeśc wiec była paczka tych chipsów z jabek-mam nadzieje ze je mozna + kilka cukierków bez cukru
obiad oj jaki był pyszny <na kurczaka ochoty nie miałam> 3 spore naleśniki gryczane z przepisowego w środku truskawki polane serkiem białym zmieszanym z odrobina jogurtu i dżemu truskawkowego słodzonego fruktozą
bedzie na kolacje sałatka z 2 jajek, pekińskiej , ogórka polane sosem z jog nat i musztardy

prosze o uwagi
__________________
"żyj tak jakby ten dzień byl ostatnim. Jutro nie pewne, wczoraj nie do Ciebie nalezy, dziś tylko jest twoim" św M Kolbe
Inesis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 18:31   #124
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez cherrry2009 Pokaż wiadomość
Czytałam że nie można pić herbaty, ale nie widziałam nic o zielonej herbacie a wydaje mi się że to coś innego niż zwykła. Przepraszam że pytam...
chodzi pewnie o czarną, bo nie można kofeiny, a czarna ma jej pochodną - teinę
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 19:45   #125
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez Origa Pokaż wiadomość
Kurcze, ja ciągle do śniadania zapominałam zabierać chleb więc od dziś będę sobie codziennie rano kupować bułkę z dynią-jak dziś ją zjadłam do wieśniaka z warzywami, to byłam tak pełna, że aż przerażona
ja nie mam chleba, bo nie chce mi się ostatnio piec. Ale w pracy mam w pojemniczku mix platkow, wiec robię rano owsiank e
Cytat:
Napisane przez cherrry2009 Pokaż wiadomość
Czytałam że nie można pić herbaty, ale nie widziałam nic o zielonej herbacie a wydaje mi się że to coś innego niż zwykła. Przepraszam że pytam...
nie wiem gdzie to czytałaś. Wg nowej książki można i herbatę (byle nie owocową na I fazie), i kawę.
Cytat:
Napisane przez Inesis Pokaż wiadomość
czy możemy jesc chipsy z jablek jest napisane że maja mniej niż 99% tłuszczu , w składzie nie ma cukru,
??? no ciężko, żeby miały więcej niż 99% tłuszczu
a co jest w składzie? jabłka+kwasek cytrynowy? jeśli tak to można
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 20:14   #126
Inesis
Rozeznanie
 
Avatar Inesis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: gdzies po drugiej stronie nieba
Wiadomości: 613
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

ninnad miało byc że w 99% fat free w sumie to jak sie przyjrzalam lepiej to w skladzie sa tylko jablka glupolek ze mnie poprostu wysuszone pokrojone w plasterki jablka a chipsami nazwane zapewne ze wzgledu na ksztalt i opakowanie a co z jadlospisem moze być?
__________________
"żyj tak jakby ten dzień byl ostatnim. Jutro nie pewne, wczoraj nie do Ciebie nalezy, dziś tylko jest twoim" św M Kolbe
Inesis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 20:33   #127
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez Inesis Pokaż wiadomość

i jadłospis dawno nie wstawiałam
śn omlet z pieczrkami z plastrem sera żółtego i odrobina kechupu , dogryzłam sporym ogorkiem świerzym
p. latte i mix orzechów
p2 - przeliczyłam sie z miastem i musiałam coś zjeśc wiec była paczka tych chipsów z jabek-mam nadzieje ze je mozna + kilka cukierków bez cukru - sama wiesz
obiad oj jaki był pyszny <na kurczaka ochoty nie miałam> 3 spore naleśniki gryczane z przepisowego w środku truskawki polane serkiem białym zmieszanym z odrobina jogurtu i dżemu truskawkowego słodzonego fruktozą skoro truskawki to odpuściłabym już dżem, dała za to więcej białka (np twarożek)- bo tego serka do polania pewnie było mało a węgli sporo. Proponuję np naleśniki z twarożkiem polane musem/sosem truskawkowym
bedzie na kolacje sałatka z 2 jajek, pekińskiej , ogórka polane sosem z jog nat i musztardy

prosze o uwagi
mało warzyw. Obiad był na słodko, więc nie będę się czepiać (nie każdy lubi do słodkiego dodawać warzywka),ale w takim razie tym bardziej powinnaś zwiększyć porcje warzyw w pozostałych posiłkach- a u Ciebie w ciągu całego dnia tylko ogórek i pekińska. Warzyw jest teraz mnóstwo, kosztują znośnie- trzeba korzystać z tego
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-08, 21:10   #128
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Chyba się pochlastam, nie zamówiłam książki south beach tylko tę :

http://czytelnia.onet.pl/0,19488,0,1,nowosci.html

Czy tu są same tabele, bez teorii ?
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 22:09   #129
Inesis
Rozeznanie
 
Avatar Inesis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: gdzies po drugiej stronie nieba
Wiadomości: 613
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez ninaad Pokaż wiadomość
mało warzyw. Obiad był na słodko, więc nie będę się czepiać (nie każdy lubi do słodkiego dodawać warzywka),ale w takim razie tym bardziej powinnaś zwiększyć porcje warzyw w pozostałych posiłkach- a u Ciebie w ciągu całego dnia tylko ogórek i pekińska. Warzyw jest teraz mnóstwo, kosztują znośnie- trzeba korzystać z tego
i pieczarki to sa warzywa które mi sie nie nudza naszczescie. ale bede , bede korzystac. a za rady dziękuje nie wiem czemu nie moge tu znaleśc fasolki szparagowej tej żóltej i od jakiegos czasu nie ma cukini
hm.. to może jutro bigos na chudym miesku lub kurczak w pomidorach z biala kapustką na pt spagheti z tunczyka .. tak sobie tylko glosno pisze
no i zaliczylam spotkanie z callan ( i tak cichutko nie zapeszjac prawie dotykam głowa kolan na stojąco i siedzaco a tydzien temu nie mogłam dojść nawet do połowy tej odległości )
kolorowych snów plażowiczki ja jeszcze troszke posiedze ...
__________________
"żyj tak jakby ten dzień byl ostatnim. Jutro nie pewne, wczoraj nie do Ciebie nalezy, dziś tylko jest twoim" św M Kolbe
Inesis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 05:12   #130
Sigfa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 348
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Witajcie w nowej części
Nie było mnie tu kilka dni, a tyle nadrabiania . U mnie dietka mniej-więcej w porządku. Coś tam nawet schudłam (widzę po ciele), ale nie przesadnie. Kupiłam sobie hula hop, dziś zaczynam kręcić, tylko nie wiem czy nie wsypać sobie ryżu do środka, bo takim lekkim strasznie ciężko się kręci (w sensie trudno jest je utrzymać w obrotach).
Mój jadłospis:
IŚ: Jajecznica z cebulą, pomidorem i imbirem (dużo pomidora i cebuli, 2 jajka, kilka plastrów imbiru)
IIŚ: Jogurt naturalny z pestkami/orzechami
O: Kotlety sojowe + brokuł gotowany
P: Wieśniak light z warzywami
K: Zapiekanka warzywna (brokuł, pieczarki, pomidor, cebula + rozbełtane jajka)

Wiem, że powinno być coś z nabiału do kolacji jeszcze, mogę wrzucić trochę sera białego do zapiekanki.
Nie mam pomysłu co mogę dziś zjeść w pracy na przekąski zamiast jogurtu i wieśniaka, bo mam lodówkę opustoszałą i dopiero po pracy mogę zakupy zrobić.
Wogóle ostatnio jedną noc budzę się o 2 w nocy i spać nie mogę, drugą noc śpię normalnie, potem znowu budzę się o 2 w nocy i tak na przemian. Ech Dziwne to wszystko...
__________________
SB od 30.06.09
Było : 57 kg
Jest: 51 kg (a było 47kg )
Będzie: 47 kg
(mam 158 cm wzrostu)
Sigfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 06:35   #131
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez Inesis Pokaż wiadomość
i pieczarki to sa warzywa które mi sie nie nudza naszczescie.
pieczarki to grzyby a nie warzywa. I jak to grzyby- mają niewiele wartości odżywczych.
Cytat:
Napisane przez Sigfa Pokaż wiadomość
Witajcie w nowej części
Nie było mnie tu kilka dni, a tyle nadrabiania . U mnie dietka mniej-więcej w porządku. Coś tam nawet schudłam (widzę po ciele), ale nie przesadnie. Kupiłam sobie hula hop, dziś zaczynam kręcić, tylko nie wiem czy nie wsypać sobie ryżu do środka, bo takim lekkim strasznie ciężko się kręci (w sensie trudno jest je utrzymać w obrotach).
ja nie umiem kręcić ani pustym, ani pełnym (wsypywałam sól), więc nie pomogę
Mój jadłospis:
IŚ: Jajecznica z cebulą, pomidorem i imbirem (dużo pomidora i cebuli, 2 jajka, kilka plastrów imbiru)
IIŚ: Jogurt naturalny z pestkami/orzechami
O: Kotlety sojowe + brokuł gotowany dodałabym jeszcze jakieś warzywko, bo tak trochę nudno/smutno będzie na talerzu
P: Wieśniak light z warzywami
K: Zapiekanka warzywna (brokuł, pieczarki, pomidor, cebula + rozbełtane jajka)

Wiem, że powinno być coś z nabiału do kolacji jeszcze, mogę wrzucić trochę sera białego do zapiekanki.
jajka to też przecież dobre źródło białka (tylko nie wiem ile jajek dodasz do zapiekanki i ile z tego zamierzasz zjeść). Mnie do takich warzyw pasowałaby jakaś rybka
Nie mam pomysłu co mogę dziś zjeść w pracy na przekąski zamiast jogurtu i wieśniaka, bo mam lodówkę opustoszałą i dopiero po pracy mogę zakupy zrobić.
Wogóle ostatnio jedną noc budzę się o 2 w nocy i spać nie mogę, drugą noc śpię normalnie, potem znowu budzę się o 2 w nocy i tak na przemian. Ech Dziwne to wszystko...
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-09, 07:30   #132
Origa
Rozeznanie
 
Avatar Origa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 703
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

No i się znowu cieplutko zrobiło, tylko wieje masakrycznie, ale może to i lepiej, przynajmniej nie ma takiej duchoty jak ostatnio.

Cytat:
Napisane przez ninaad Pokaż wiadomość
ja nie mam chleba, bo nie chce mi się ostatnio piec. Ale w pracy mam w pojemniczku mix platkow, wiec robię rano owsiank e
A ja kurcze z mocnym postanowieniem zakupu bułki z rana, obojętnie przeszłam koło jedynej po drodze piekarni, zajęta omawianiem telefonicznym jadłospisu na dziś z moja mamą I znowu bezwęglowe śniadanie

Cytat:
Napisane przez Inesis Pokaż wiadomość
ninnad miało byc że w 99% fat free w sumie to jak sie przyjrzalam lepiej to w skladzie sa tylko jablka glupolek ze mnie poprostu wysuszone pokrojone w plasterki jablka a chipsami nazwane zapewne ze wzgledu na ksztalt i opakowanie
K toś tu kiedyś pisał, że czytanie etykiet to podstawa



Cytat:
Napisane przez Sigfa Pokaż wiadomość
Witajcie w nowej części
Nie było mnie tu kilka dni, a tyle nadrabiania . U mnie dietka mniej-więcej w porządku. Coś tam nawet schudłam (widzę po ciele), ale nie przesadnie. Kupiłam sobie hula hop, dziś zaczynam kręcić, tylko nie wiem czy nie wsypać sobie ryżu do środka, bo takim lekkim strasznie ciężko się kręci (w sensie trudno jest je utrzymać w obrotach).
Mój jadłospis:
IŚ: Jajecznica z cebulą, pomidorem i imbirem (dużo pomidora i cebuli, 2 jajka, kilka plastrów imbiru) W życiu nie jadłam jajecznicy z imbirem To nie jest wtedy takie jakieś słodkawe?? i czy można w proszku ten imbir??
IIŚ: Jogurt naturalny z pestkami/orzechami
O: Kotlety sojowe + brokuł gotowany o ile tego brokuła duuuużo to może być, ale lepiej dodać jeszcze jakieś warzywko
P: Wieśniak light z warzywami
K: Zapiekanka warzywna (brokuł, pieczarki, pomidor, cebula + rozbełtane jajka)

Wiem, że powinno być coś z nabiału do kolacji jeszcze, mogę wrzucić trochę sera białego do zapiekanki. Jajka to bardzo dobre źródło białka
Nie mam pomysłu co mogę dziś zjeść w pracy na przekąski zamiast jogurtu i wieśniaka, bo mam lodówkę opustoszałą i dopiero po pracy mogę zakupy zrobić.
Wogóle ostatnio jedną noc budzę się o 2 w nocy i spać nie mogę, drugą noc śpię normalnie, potem znowu budzę się o 2 w nocy i tak na przemian. Ech Dziwne to wszystko...
A ja po wczorajszym aerobiku nawet o dziwo zakwasy mam niewielkie...właściwie jakby ich nie było, a ćwiczyłam intensywnie.
I weszłam dziś rano na luzie w swoje spodnie M z tamtych wakacji A już się z nimi "pożegnałam" i wcisnęłam na sam spód szafy.
Otworzyłam wczoraj niechcący kolejną puszkę białej fasoli i teraz w lodówce mam półtorej puszki do szybkiego zagospodarowania-jakieś pomysły
Origa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 07:49   #133
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez Origa Pokaż wiadomość
A ja po wczorajszym aerobiku nawet o dziwo zakwasy mam niewielkie...właściwie jakby ich nie było, a ćwiczyłam intensywnie.
pewnie kondycję masz lepszą i tyle
I weszłam dziś rano na luzie w swoje spodnie M z tamtych wakacji A już się z nimi "pożegnałam" i wcisnęłam na sam spód szafy.
ja wolałabym, żeby moje ciuchy z zeszłego roku (bo ważyłam wtedy ładych parę kg więcej).
W zasadzie nie mam żadnych starych ciuchów, które kiedyś były za małe a teraz mogłyby pasować. A to dlatego, że ja sporo przytyłam w wieku -nastu lat (w czasie liceum 57->68kg) i od tego czasu (czyli jakieś 10 lat- a myślałam , że matura jakoś tak niedawno była), nigdy nie ważyłam mniej, a często więcej. Tak sobie myślę- może też dlatego tak ciężko mi zrzucić te kg?- bo przytyłam nie ostatnio, tylko daaawno temu

Otworzyłam wczoraj niechcący kolejną puszkę białej fasoli i teraz w lodówce mam półtorej puszki do szybkiego zagospodarowania-jakieś pomysły
może klops/pieczeń z fasolą? Przepis jest w nowej książce. B. smaczne, ale jak dałam przyprawy wg przepisu to wyszło diabelnie ostre
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 08:28   #134
telik
Wtajemniczenie
 
Avatar telik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: oleśnica
Wiadomości: 2 882
GG do telik
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Witajcie plazowiczki moje ukochane
przybiegam na sekund kilka z flashem

*2-3 łyzki owsianki na kostkach twarogu(160-200gr) z musem truskawkowym i płatki migdałów
*hummus z warzywkami vol 2
*miska makaronu(tak z 2-2,5 porcji) z pomidorami oliwkami, oliwą i parmezanem
*jajo z pastą z tunczyka
*omlet z 1 jaja z szynka i 1 plastem fita i fasolką szparagowa+troche rukoli z pomidorkiem i tymiankiem

w trakcie roboczodnia 3 pierniki +1 pralinka(juz nie ma pierników na szczescie)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (70,8 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (67,8 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (96,4 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (61,1 KB, 29 załadowań)
__________________
telik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 08:55   #135
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

cześć
Cytat:
Napisane przez Serendipity Pokaż wiadomość
Chyba się pochlastam, nie zamówiłam książki south beach tylko tę :

http://czytelnia.onet.pl/0,19488,0,1,nowosci.html

Czy tu są same tabele, bez teorii ?
jest garść teorii ale najlepsza jest zdecydowanie książka "Turbo"
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 09:05   #136
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Dzień dobry

O herbacie przeczytałam na tej stronie:
http://southbeach.c10.pl/southbeach-1faza.php
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 09:15   #137
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
cześć

jest garść teorii ale najlepsza jest zdecydowanie książka "Turbo"
napisałam do faceta i wyśle mi zwykłą south beach
Może potem zainwestuje w turbo.
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 09:15   #138
foczildka
Raczkowanie
 
Avatar foczildka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: torun
Wiadomości: 64
GG do foczildka
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Witam Was dziwczyny po kilkudniowej przerwie. Muszę przyznać że sporo piszecie i jak zaniedbam czytanie przez kilka dni to potem ciezko nadrobić. Ja nadal wytrwale jestem na I fazie, dzisiaj 10 dzień.Oczywiście kilka grzeszków mi się zdarzylo ale nienajgorszych. Wdrugim tygodniu wyrażnie zauwazyłam że wogóle nie mam ciągot do słodyczy, c więcej nie mam ciągot do jedzenia jakiegokolwiek.Jem bardziej z rozsądku i dlatego że w brzuchu zaczyna burczeć.

moim hitem obecnie jest avocado: albo kroje w kstke do sałatki, a najlepiej robię pastę czyli rozgniatam avocado i mieszam z solą żeby smak miało..taką pastą smaruję jajka na twardo albo zawijaski...pychotaaa... a avocado teraz tanie - 99 groszy w biedronce

drugim hitem są krewetki wczoraj się koledzy w pracy śmiali, że dobrze mi się powodzi, tu avocado, tam krewetki, a przecież oszczędzam kasę i mam ograniczone wydatki...
ale te krewetki kosztują jedyne 14.99 za pół kilo w MAKRO, mrożone...wysypuję kilka do kubka, zalewam wrzątkiem i są od razu gotowe do jedzenia, i znowu wrzucam je do zawijasków, do soczewicy na cielo, i obkładam nimi jakja na twardo...pychotka

mam pytanie: czy jedzienie codziennie 2 jajek to nie przegięcie, bo codziennie jem albo jajecznice, albo na twardo albo jako dodatek... hmmm może lepiej ograniczyc? z drugiej strony bardzo mi smakuję, wszelkie inne zeczy też jem: twarogi, wieśniaki itp... jak u Was było/jest zjajkami, szczególnie na I fazie?

inne pytanie dotyczy Waszych jadłospisów... ktoś m radził żebym poczytała jadłospisy beoneself bo podobno te I fazowe były super...tylko ich znależć nie mogę, kiedy to było? może ktoś pomoże?

muszę się jeszcze zabrać za ćwiczenia, ale ostatnio przez pogodę chyba, strasznego mam lenia a do tego jakieś mega doły

cóż, trzeba się wziaść w garść!! i rzestać narzekać

pozdrawiam
foczildka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 09:17   #139
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

a czym się różni zwykła od turbo ?
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-09, 09:19   #140
foczildka
Raczkowanie
 
Avatar foczildka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: torun
Wiadomości: 64
GG do foczildka
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
Witajcie plazowiczki moje ukochane
przybiegam na sekund kilka z flashem

*2-3 łyzki owsianki na kostkach twarogu(160-200gr) z musem truskawkowym i płatki migdałów
*hummus z warzywkami vol 2
*miska makaronu(tak z 2-2,5 porcji) z pomidorami oliwkami, oliwą i parmezanem
*jajo z pastą z tunczyka
*omlet z 1 jaja z szynka i 1 plastem fita i fasolką szparagowa+troche rukoli z pomidorkiem i tymiankiem

w trakcie roboczodnia 3 pierniki +1 pralinka(juz nie ma pierników na szczescie)
teliku, błagam powiedz skąd bierzesz hummus? kupujesz go gdzieś w Polsce? czy robisz sama?
uwielbiam hummus i zajadałam go jak mieszkałam w UK. ale w Polsce nigdy ale to nigdy nie znalazlam...
jeśli robisz sama błagam oprzepis... mam nadzieje że nadaje sie na 1 faze... z ego co kojarzeto jest chyba z cieciorki,oliwy, cytryny...czy tak?
foczildka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 09:23   #141
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
plasterek rzodkiewki???
oj nie Kochana my tu tak nie sie bawimy
po pierwsze jemy chude biakło-pierś z kuraka bez skóry, wszelkie ryby skorupiaki, rosliny straczkowe, chudy twarów, jaja, chuda wedlina
potem dodajemy warzywa, w duuużych ilościach i rozmaite ponadto zdrowe tłuszcze(oliwa, orzechy, ryby, pestki, oliwki itd)

i nie robimy takich akcji typu ze nic nie zjem albo zjem sobie plasterek ogórka
to nie to forum
proszę dobrze zapoznac sie z zasadami diety, bo to co stosujesz nie jest Dietą Plaż Południowych. My tu jemy duzo i zdrowo no i przy okazji chudniemy....


oj ja nie moge sie doczekac odstawienia tabsów...
bo non stop od roku plamie choc gin mi zmieniał 4 razy tabletki
ale po ślubie yuuupi
jazda bez trzymanki

i o to chodzi
pomalutku az do skutku
moge przyjechac na trampolinke??

Effa OMG szuplaku jeden, własnie widziałam foty z plazy...
cuuuudnie wygladasz

a mnie zatakował jeden piernik a potem pralinka
Czyli tuz po slubie mamy sie spodziewac malych teliczkow?

Tez widzialam zdjecia effy i potwierdzam - cud, miod malina!!!


Cytat:
Napisane przez Serendipity Pokaż wiadomość
chodzi pewnie o czarną, bo nie można kofeiny, a czarna ma jej pochodną - teinę
Zielona rowniez zawiera teine. Mozna ponoc kupic cos ala bezkofeinowa ale pewnie prozno szukac w naszych sklepach. W kazdym razie zielona herbatka z imbirem jest super od pierwszej fazy

Telik flash oczywiscie cudny, jak na niego patrze to czuje, ze ty mieszkasz w zamku i zajadasz frykasy a ja siedze w fosie i czekam na odpadki z panskiego stolu

Ilona trampolina to swietny pomysl

Wczoraj i mnie napadly slodycze. Ogolnie dzien minal na sprzataniu i w terenie wiec nie bylo nic na cieplo i zachcianki na duperele byly

1. Buleczka jogurtowa z flora, pomidorem i cebula, ogorki malosolne
2. Pierog gryczany, kotlety drobiowe siekane, brzoskwinia
3. Kilka sliwek w czekoladzie
4. Ogorki malosolne
5. Pierog gryczany z salatka z poszatkowanego ogorka z twarogiem, feta, cebulka i jogurtem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00267.jpg (130,5 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00271.jpg (129,4 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00275.jpg (128,0 KB, 13 załadowań)

Edytowane przez paprak
Czas edycji: 2009-07-09 o 09:25
paprak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 09:58   #142
telik
Wtajemniczenie
 
Avatar telik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: oleśnica
Wiadomości: 2 882
GG do telik
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez foczildka Pokaż wiadomość
teliku, błagam powiedz skąd bierzesz hummus? kupujesz go gdzieś w Polsce? czy robisz sama?
uwielbiam hummus i zajadałam go jak mieszkałam w UK. ale w Polsce nigdy ale to nigdy nie znalazlam...
jeśli robisz sama błagam oprzepis... mam nadzieje że nadaje sie na 1 faze... z ego co kojarzeto jest chyba z cieciorki,oliwy, cytryny...czy tak?
hummus sama robię
puszka cieciorki
2-3 łyzki pasty tahini*
2-3łyżyki oliwy z oliwek lub oleju archaidowego
4 ząbków czosnku
sok z niecałej cytryny
szczypta mielonego kminu
szczypta ostrej papryczki
sól


wszystko blenderuje i schładzam przez noc w lodówce
tahini robie tez sama 3 łyzki sezamu praze na suchej patelni(odrobine bo łatwo przypalic)i miksuje z łyzką oleju archaidowego

Cytat:
Napisane przez paprak Pokaż wiadomość
Czyli tuz po slubie mamy sie spodziewac malych teliczkow?
hmm chyba sie starac sie specjalnie nie bede, ale na pewno nie bede temu przeciwdziałac

Tez widzialam zdjecia effy i potwierdzam - cud, miod malina!!!


Telik flash oczywiscie cudny, jak na niego patrze to czuje, ze ty mieszkasz w zamku i zajadasz frykasy a ja siedze w fosie i czekam na odpadki z panskiego stolu hihi mieszkam w zamkowym kontenerze
własnie dach po kilkudniowych opadach rozwala

Ilona trampolina to swietny pomysl

Wczoraj i mnie napadly slodycze. Ogolnie dzien minal na sprzataniu i w terenie wiec nie bylo nic na cieplo i zachcianki na duperele byly

1. Buleczka jogurtowa z flora, pomidorem i cebula, ogorki malosolne
2. Pierog gryczany, kotlety drobiowe siekane, brzoskwinia
3. Kilka sliwek w czekoladzie
4. Ogorki malosolne
5. Pierog gryczany z salatka z poszatkowanego ogorka z twarogiem, feta, cebulka i jogurtem
kusisz tym pierogiem
ale jakos mi tak mało
ale telik obzartuch jest
__________________
telik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 10:15   #143
Inesis
Rozeznanie
 
Avatar Inesis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: gdzies po drugiej stronie nieba
Wiadomości: 613
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez Origa Pokaż wiadomość
A ja po wczorajszym aerobiku nawet o dziwo zakwasy mam niewielkie...właściwie jakby ich nie było, a ćwiczyłam intensywnie.
I weszłam dziś rano na luzie w swoje spodnie M z tamtych wakacji A już się z nimi "pożegnałam" i wcisnęłam na sam spód szafy.
Otworzyłam wczoraj niechcący kolejną puszkę białej fasoli i teraz w lodówce mam półtorej puszki do szybkiego zagospodarowania-jakieś pomysły
Gratulacje odzyskania spodni a do fasolki ja bym dodała przecier , chuda wedlinke, zioła prowansalskie i wyjdzie ci coś ale fasolka po bretońsku

Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
Witajcie plazowiczki moje ukochane
przybiegam na sekund kilka z flashem

*2-3 łyzki owsianki na kostkach twarogu(160-200gr) z musem truskawkowym i płatki migdałów
*hummus z warzywkami vol 2
*miska makaronu(tak z 2-2,5 porcji) z pomidorami oliwkami, oliwą i parmezanem
*jajo z pastą z tunczyka
*omlet z 1 jaja z szynka i 1 plastem fita i fasolką szparagowa+troche rukoli z pomidorkiem i tymiankiem

w trakcie roboczodnia 3 pierniki +1 pralinka(juz nie ma pierników na szczescie)

Cytat:
Napisane przez foczildka Pokaż wiadomość
Witam Was dziwczyny po kilkudniowej przerwie. Muszę przyznać że sporo piszecie i jak zaniedbam czytanie przez kilka dni to potem ciezko nadrobić. Ja nadal wytrwale jestem na I fazie, dzisiaj 10 dzień.Oczywiście kilka grzeszków mi się zdarzylo ale nienajgorszych. Wdrugim tygodniu wyrażnie zauwazyłam że wogóle nie mam ciągot do słodyczy, c więcej nie mam ciągot do jedzenia jakiegokolwiek.Jem bardziej z rozsądku i dlatego że w brzuchu zaczyna burczeć.

moim hitem obecnie jest avocado: albo kroje w kstke do sałatki, a najlepiej robię pastę czyli rozgniatam avocado i mieszam z solą żeby smak miało..taką pastą smaruję jajka na twardo albo zawijaski...pychotaaa... a avocado teraz tanie - 99 groszy w biedronce

drugim hitem są krewetki wczoraj się koledzy w pracy śmiali, że dobrze mi się powodzi, tu avocado, tam krewetki, a przecież oszczędzam kasę i mam ograniczone wydatki...
ale te krewetki kosztują jedyne 14.99 za pół kilo w MAKRO, mrożone...wysypuję kilka do kubka, zalewam wrzątkiem i są od razu gotowe do jedzenia, i znowu wrzucam je do zawijasków, do soczewicy na cielo, i obkładam nimi jakja na twardo...pychotka

mam pytanie: czy jedzienie codziennie 2 jajek to nie przegięcie, bo codziennie jem albo jajecznice, albo na twardo albo jako dodatek... hmmm może lepiej ograniczyc? z drugiej strony bardzo mi smakuję, wszelkie inne zeczy też jem: twarogi, wieśniaki itp... jak u Was było/jest zjajkami, szczególnie na I fazie?

inne pytanie dotyczy Waszych jadłospisów... ktoś m radził żebym poczytała jadłospisy beoneself bo podobno te I fazowe były super...tylko ich znależć nie mogę, kiedy to było? może ktoś pomoże?

muszę się jeszcze zabrać za ćwiczenia, ale ostatnio przez pogodę chyba, strasznego mam lenia a do tego jakieś mega doły

cóż, trzeba się wziaść w garść!! i rzestać narzekać

pozdrawiam
a co do jajek ja jem ich starsznie duzo nie czuje żeby mi coś było mysle ze 2 dziennie sa jak najbardziej ok jesli jesteś zdrowa ja jem czasem po 4 dziennie a minimum to 2 wiec jesli ktoś przesadza z ich iloscia to zapewne ja

głupolek zaczynam bać sie wyjazdu rok temu w ciągu takich 2 tyg poszłam do góry 6 kg jak jestem na 10 dni to ostatnio idzie tak 3,5 i wcale tak mega duzo nie jem ... a raczej tak mi sie wydawało .. rozmawiałam z mamą wspiera mnie i rozumie nie chce zaprzepascić 2 mc pracy nad sobą. Tylko czy starczy mi sił i motywacji jeszcze w dodatku bez was dzieci siostry (mieszkaja w moim rodzinnym domu) zaprosiły mnie juz na lody a ja ich na basen wiec pójdziemy razem na lody a potem na basem... bardzo sie ucieszyli
ostatnio mówie do siostry że taką klaudusie to bym chciała mieć jako swoje i jej to powiedziała , na co klodi - mamo a może odsprzedamy mnie Agusi?
- córeczko dzieci sie nie sprzedaje

edit: Papraczku śliczny flash, ale ja jak telik obrzarciuszek jestem i tak malo sie wydaje
__________________
"żyj tak jakby ten dzień byl ostatnim. Jutro nie pewne, wczoraj nie do Ciebie nalezy, dziś tylko jest twoim" św M Kolbe

Edytowane przez Inesis
Czas edycji: 2009-07-09 o 10:24
Inesis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 10:18   #144
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
cześć

jest garść teorii ale najlepsza jest zdecydowanie książka "Turbo"
ale i tak każda chyba kciążka doktorka 100 razy lepsza od wiadomości z internetu- często rozbieżnych, nieprawdziwych lub nie do końca prawdziwych
Cytat:
Napisane przez cherrry2009 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

O herbacie przeczytałam na tej stronie:
http://southbeach.c10.pl/southbeach-1faza.php
spójrz na mój komentarz wyżej w tym poście. I dlatego właśnie uważam, że w miarę możliwości dobrze jest się zaopatrzyć w którąś z książek doktorka

Cytat:
Napisane przez foczildka Pokaż wiadomość
Witam Was dziwczyny po kilkudniowej przerwie. Muszę przyznać że sporo piszecie i jak zaniedbam czytanie przez kilka dni to potem ciezko nadrobić. Ja nadal wytrwale jestem na I fazie, dzisiaj 10 dzień.Oczywiście kilka grzeszków mi się zdarzylo ale nienajgorszych. Wdrugim tygodniu wyrażnie zauwazyłam że wogóle nie mam ciągot do słodyczy, c więcej nie mam ciągot do jedzenia jakiegokolwiek.Jem bardziej z rozsądku i dlatego że w brzuchu zaczyna burczeć.
i tak powinno być. Chociaż w sumie powinno się coś zjeść nawet zanim zacznie burczeć w brzuchu
moim hitem obecnie jest avocado: albo kroje w kstke do sałatki, a najlepiej robię pastę czyli rozgniatam avocado i mieszam z solą żeby smak miało..taką pastą smaruję jajka na twardo albo zawijaski...pychotaaa... a avocado teraz tanie - 99 groszy w biedronce

drugim hitem są krewetki wczoraj się koledzy w pracy śmiali, że dobrze mi się powodzi, tu avocado, tam krewetki, a przecież oszczędzam kasę i mam ograniczone wydatki...
ale te krewetki kosztują jedyne 14.99 za pół kilo w MAKRO, mrożone...wysypuję kilka do kubka, zalewam wrzątkiem i są od razu gotowe do jedzenia, i znowu wrzucam je do zawijasków, do soczewicy na cielo, i obkładam nimi jakja na twardo...pychotka

mam pytanie: czy jedzienie codziennie 2 jajek to nie przegięcie, bo codziennie jem albo jajecznice, albo na twardo albo jako dodatek... hmmm może lepiej ograniczyc?
jeżeli nie masz przeciwwskazań zdrowotnych (wysoki cholesterol itp), to możesz jeść bez ograniczeń (wg doktorka)
z drugiej strony bardzo mi smakuję, wszelkie inne zeczy też jem: twarogi, wieśniaki itp... jak u Was było/jest zjajkami, szczególnie na I fazie?

inne pytanie dotyczy Waszych jadłospisów... ktoś m radził żebym poczytała jadłospisy beoneself bo podobno te I fazowe były super...tylko ich znależć nie mogę, kiedy to było? może ktoś pomoże?

muszę się jeszcze zabrać za ćwiczenia, ale ostatnio przez pogodę chyba, strasznego mam lenia a do tego jakieś mega doły

cóż, trzeba się wziaść w garść!! i rzestać narzekać

pozdrawiam
Cytat:
Napisane przez Serendipity Pokaż wiadomość
a czym się różni zwykła od turbo ?
"SB turbo" jest:
-najnowsza,
- zawiera pewne modyfikacje SB - np rozszerzoną listę produktów dozwolonych (w oparciu o najnowsze badania)
-FAQ dot. każdej z faz (czyli np co zrobić jak waga przestaje spadać itp)
-obszerniejsze (chyba) wytłumaczenie zasad SB (czyli nie tylko co ale i dlaczego można/nie można jeść)
- zestaw treningowy (ćwiczenia posturalne+ interwały), podzielony na 3 fazy

Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
hummus sama robię
puszka cieciorki
2-3 łyzki pasty tahini* widziałam przepis, w którym zamiast tahini daje się jogurt naturalny, najlepiej gęsty- próbowałaś tak?
2-3łyżyki oliwy z oliwek lub oleju archaidowego
4 ząbków czosnku
sok z niecałej cytryny
szczypta mielonego kminu
szczypta ostrej papryczki
sól


wszystko blenderuje i schładzam przez noc w lodówce
tahini robie tez sama 3 łyzki sezamu praze na suchej patelni(odrobine bo łatwo przypalic)i miksuje z łyzką oleju archaidowego
mnie jakoś nie wychodzi prażenie sezamu- zaraz ziarenka zaczynają mi strzelać i skakać po całej kuchni

kusisz tym pierogiem
ale jakos mi tak mało
ale telik obzartuch jest
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 10:44   #145
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Nina, ale jak zamiast tahini dasz jogurt to hummus to już nie będzie
sezam z cieciorką tworzą pełnowartościowe białko

jutro jadę z babcią na operację - mam pietra
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 10:46   #146
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Dziendobry

ja juz dzisiaj po:

sn: owsianka z chudym twarozkiem i dzemem wisniowym bezcukrowym, kawa z mlekiem, szkl. soku warzywnego
p1: 2 male nektarynki + kubeczek jogurtu nat.

i juz znow zaczynam czuc glod ostatnio czesciej jakos czuje sie glodna, nie wiem czemu

czy myslicie, ze jesli moj dzien zaczyna sie o 6" a konczy ok.23", to moge zjesc 3 przekaski a nie tylko 2??

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
chciałam kupić papilotki do muffinke,ale w carrefourze express nie znalazłam,a na jutro rano potrzebuję bo bez tych papilotków to nie będą takie eleganckie już...
no wlasnie - male pytanko do muffiniowych maniaczek na jakim dziale w supermarkecie szukac papilotkow??

Cytat:
Napisane przez Serendipity Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
Przyłączam się do Was z wielką chęcią.
Na razie tylko teoretycznie, ponieważ czekam na wysyłkę książki South beach i chę dokładnie poznać teorię i zrobić listę obiadów na fazę I, bo niestety mama gotuje w domu.

Ale chętnie poczytam o Waszych zmaganiach, nim sama zacznę
zdecydowanie najpierw przeczytaj, dowiesz sie wszystkiego a takze zyskasz dodatkowa motywacje

Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
Witajcie plazowiczki moje ukochane
przybiegam na sekund kilka z flashem

*2-3 łyzki owsianki na kostkach twarogu(160-200gr) z musem truskawkowym i płatki migdałów
*hummus z warzywkami vol 2
*miska makaronu(tak z 2-2,5 porcji) z pomidorami oliwkami, oliwą i parmezanem
*jajo z pastą z tunczyka
*omlet z 1 jaja z szynka i 1 plastem fita i fasolką szparagowa+troche rukoli z pomidorkiem i tymiankiem

w trakcie roboczodnia 3 pierniki +1 pralinka(juz nie ma pierników na szczescie)
piekne flashe!!! teliku, Twoje jedzonko tak pysznie wyglada, ze sie glodna zrobilam juz!!
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 11:02   #147
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
Nina, ale jak zamiast tahini dasz jogurt to hummus to już nie będzie
pewnie masz rację. Ja się nie znam, bo nigdy nie jadłam hummusu. Zobaczyłam menu telika, wpisałam w wyszukiwarkę hummus i taki przepis z jogurtem znalazłam
sezam z cieciorką tworzą pełnowartościowe białko
wiem, wiem
jutro jadę z babcią na operację - mam pietra
będzie dobrze
Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
czy myslicie, ze jesli moj dzien zaczyna sie o 6" a konczy ok.23", to moge zjesc 3 przekaski a nie tylko 2??

jasne, że możesz. Jemy co 2-3 godziny, raczej nie rzadziej


no wlasnie - male pytanko do muffiniowych maniaczek na jakim dziale w supermarkecie szukac papilotkow??
ja widziałam kiedyś przy różnościach do kuchni- blaszkach, otwieraczach, nożach itp. - Tescomy
Jest też tego mnóstwo na alledrogo



zdecydowanie najpierw przeczytaj, dowiesz sie wszystkiego a takze zyskasz dodatkowa motywacje



piekne flashe!!! teliku, Twoje jedzonko tak pysznie wyglada, ze sie glodna zrobilam juz!!
.

Edytowane przez ninaad
Czas edycji: 2009-07-09 o 12:18
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 11:09   #148
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Nina, dzieki zaraz bede w Auchan to poszukam

to zjem cos zaraz bo strasznie glodna jestem

a na obiad robie pizze z przepisowego dzis
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 11:27   #149
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
kusisz tym pierogiem
ale jakos mi tak mało
ale telik obzartuch jest
Cytat:
Napisane przez Inesis Pokaż wiadomość

edit: Papraczku śliczny flash, ale ja jak telik obrzarciuszek jestem i tak malo sie wydaje
Oj malutko, wszystko sie zgadza ale jak pisalam caly dzien w plenerze i tylko na sucho cos do pojemnika wrzucilam. Sprzatalismy dom po babci bo rodzice chca sprzedac i nie bylo czasu jesc ani sie po tylku podrapac

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
Nina, ale jak zamiast tahini dasz jogurt to hummus to już nie będzie
sezam z cieciorką tworzą pełnowartościowe białko

jutro jadę z babcią na operację - mam pietra
Trzymam kciuki za babcie A ty sie nie martw

edit: szukam przepisu na te muffiny jagodowe bezskutecznie w poprzednim watku. Zaraz mnie trafi! A prosilam i effe i Ilone zeby na przepisowy daly

Edytowane przez paprak
Czas edycji: 2009-07-09 o 11:59
paprak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 12:11   #150
Ewlyn
Zakorzenienie
 
Avatar Ewlyn
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Portugalia
Wiadomości: 3 483
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez foczildka Pokaż wiadomość

mam pytanie: czy jedzienie codziennie 2 jajek to nie przegięcie, bo codziennie jem albo jajecznice, albo na twardo albo jako dodatek... hmmm może lepiej ograniczyc? z drugiej strony bardzo mi smakuję, wszelkie inne zeczy też jem: twarogi, wieśniaki itp... jak u Was było/jest zjajkami, szczególnie na I fazie?
Ja jem jajka praktycznie codziennie. Albo robie na śniadanie, a jak nie jem na śniadanie, to w ciągu dnia jedno wcinam jako przekąska lub do obiadu.
Jakoś nic mi nie jest i też bardzo jajka lubie Dziwne, że mi się nie nudzą.

A Avokado jeszcze nigdy nie jadłam. Muszę gdzies wyczaić i spróbować.
__________________
Storczyki
Ewlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:51.