Zuzana Light - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-25, 15:13   #1411
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
To troche mit ze 1000 kcal to głodówka. Jak sie pójdzie do lekarza i zmierzy Ci metabolizm to może spokojnie 1000 kcal przepisać, bo to jest właśnie najbardziej racjonalna dieta. Poza tym osoby starsze, którym metabolizm zwalnia mają przepisaną dietę nawet 500 kcal. Przy mojej masie 1700 to jest tyle ile spalam dziennie, jedząc więcej bym już tyła. Poza tym jak się je 5 razy dziennie to organizm nie przejdzie w tryb oszczędzania nawet przy 500 kcal więc to nie to. Po prostu różni ludzie różnie reagują na ćwiczenia, tu nie ma zasady. Sa trzy typy wyróżnione ectomorph, mesomoprh i endomorph, i każdy będzie miał inne efekty. Niestety jestem typowy endomorph, któremu wszystko przychodzi najtrudniej i najwolniej.
Dla mnie Zuzanna sama to jakbym nie robiła nic. Może gdybym faktycznie jadła tylko sałatę i banana to bym widziała zmiany, ale wylądowałabym w szpitalu.
Widzę efekty pracy z hantlami po ramionach, mięśnie się powiększyły ale tłuszcz został, zaraz się przestanę mieścić w rękawki, a tego nie chcę. Mowi się trudno i ćwiczy się dalej bo siedzieć na tyłku nie można.
Nie jestem dietetykiem..ani jakimś specjalnym znawca..ale jednak, co nieco się orientuję i chyba jakieś lekkie bzdurki wypisujesz.

Masa, masą...może przy prowadzeniu siedzącego trybu życia to 1700kcal Ci wystarcza ale ćwicząc intensywnie to już raczej za mało.

Czyli z tego co piszesz taka 70 letnia kobieta to już tylko z 300 kcla może jeść

Jak jesz 500 kcal to organizm przejdzie w tryb oszczędny choćbyś jadła i 10 razy - 500 kcla to głodówka i koniec kropka- czy jesz raz połowę kurczaka czy 10 jogurtów naturalnych przez cały dzień

Jak dla mnie zasada jest jedna- ćwiczysz i dostarczasz sobie odpowiednią ilość białka i węgli - efekty być muszą. Mięśnie się wzmacniają , tkanka tłuszczowa spada.
Ćwiczysz za dużo, jesz za mało- palisz mięśnie- a tkanka tłuszczowa pozostaje.

Wiem o czymś takim jak typ endomorficzny czy ektomorficzny (mezomorficzny to rzadkość- i trzeba mieć farta żeby tym typem być) - po to te typy są opisywane aby dobrać odpowiednią dietę i trening. Wszystko sie da zrobić jak się to mądrze rozegra- wiadomo niektórym lżej niektórym trudniej- ale 2 lata treningu to już bardzo dużo i gdybyś robiła wszystko jak trzeba ) i w miarę systematycznie- to efekt by był.


------------------

A coby nie offtopować.

Śledzę ten wątek jakiś czas bo przymierzam się do dłuższej przyjaźni z Zuzką. Po 1,5 roku bez ćwiczeń (przerwa spowodowana ciążą) ruszyłam tyłek z kanapy. Zaczęłam z Ewką..ale już po tygodniu forma wróciła i zaczęłam sie nudzić. Jestem póki co po pierwszym Zwow ...znaczy na pierwszy rzut poszedł zwow 8. Lało się ze mnie ale radę dałam- co mnie pozytywnie nakręciło. Dziś zrobię zwow 20

A i dodam że nie jestem na redukcji tylko na przyroście Niestety pęd życia doprowadził do tego że jem zatrważająco mało- organizm już przeszedł w tryb oszczędny - także chudnąć już nie chudnę- ale bardzo mi ciężko jeść 5 pełnowartościowych posiłków

Edytowane przez hania811
Czas edycji: 2013-02-25 o 15:23
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 17:05   #1412
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
To troche mit ze 1000 kcal to głodówka. Jak sie pójdzie do lekarza i zmierzy Ci metabolizm to może spokojnie 1000 kcal przepisać, bo to jest właśnie najbardziej racjonalna dieta. Poza tym osoby starsze, którym metabolizm zwalnia mają przepisaną dietę nawet 500 kcal. Przy mojej masie 1700 to jest tyle ile spalam dziennie, jedząc więcej bym już tyła. Poza tym jak się je 5 razy dziennie to organizm nie przejdzie w tryb oszczędzania nawet przy 500 kcal więc to nie to. Po prostu różni ludzie różnie reagują na ćwiczenia, tu nie ma zasady. Sa trzy typy wyróżnione ectomorph, mesomoprh i endomorph, i każdy będzie miał inne efekty. Niestety jestem typowy endomorph, któremu wszystko przychodzi najtrudniej i najwolniej.
Dla mnie Zuzanna sama to jakbym nie robiła nic. Może gdybym faktycznie jadła tylko sałatę i banana to bym widziała zmiany, ale wylądowałabym w szpitalu.
Widzę efekty pracy z hantlami po ramionach, mięśnie się powiększyły ale tłuszcz został, zaraz się przestanę mieścić w rękawki, a tego nie chcę. Mowi się trudno i ćwiczy się dalej bo siedzieć na tyłku nie można.
Bzdury!!!
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 17:27   #1413
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Zuzana Light

to co pisze candycotton też wydaje mi się nie do końca poprawne, natomiast od siebie moge powiedzieć, że kiedyś, jakieś 4 lata temu, jadłam nie patrząc co jem i jak czesto, ćwiczyłam mniej, ale ale jak chciałam to potrafiłam od razu jakos doprowadzic sie do fajnej sylwetki, teraz natomiast pomimo tego, że uważam co jem i jak oraz ćwicze wiecej jest mi zdecydowanie trudniej schudnąć
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6

Edytowane przez beatiska
Czas edycji: 2013-02-25 o 17:28
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 17:49   #1414
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Zuzana Light

Ja teraz tez muszę włożyć w pracę nad sylwetką nieco więcej czasu niż 20 lat temu
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 17:49   #1415
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: Zuzana Light

czekalam tylko na to co powie rzabba

jak tak mozna cwiczyc po 2 godziny dziennie do tego bieganie i dziw ze nie wyrobi sie miesni
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 18:03   #1416
Trixxi
Zadomowienie
 
Avatar Trixxi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 201
Dot.: Zuzana Light

jak łatwo się przekonać czas przeznaczony na ćwiczenia jest odwrotnie proporcjonalny do uzyskanych efektów
Trixxi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 18:11   #1417
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Zuzana Light

Łeee, myśłalam ze Rzabba bardziej się rozpisze

A do tego Zuzka wcale nie wygląda na taką co je tylko sałatę i banana
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-25, 18:20   #1418
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez Trixxi Pokaż wiadomość
jak łatwo się przekonać czas przeznaczony na ćwiczenia jest odwrotnie proporcjonalny do uzyskanych efektów
Często tak bywa
A jeszcze jest tak, że im więcej jesz, tym więcej musisz jeść
Rok temu na masie przez pierwsze tygodnie schudłam 2 kg jedząc 2400 kcal żeby przestać chudnąć musiałam jeść 2700 a żeby odrobić straty jeszcze więcej

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
Łeee, myśłalam ze Rzabba bardziej się rozpisze

No dobra, to napiszę, ze żaden szanujący się lekarz nie przepisze diety 1000 kcal zdrowej osobie bez otyłości któregoś tam stopnia.
Oczywiście w przypadku osoby otyłej, która np. musi przygotować się do operacji albo otyłosć zagraża jej życiu, sprawa wygląda inaczej i takie przypadki rozpatruje się indywidualnie.
Wszelkie diety poniżej BMR są zwyczajnie szkodliwe


Cytat:
A do tego Zuzka wcale nie wygląda na taką co je tylko sałatę i banana
Gdzieś już wcześniej pisałam, że Zuzka ma rozwalony metabolizm i tendencje do otłuszczania się jeśli tylko nie ćwiczy regularnie.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ

Edytowane przez Rzabba
Czas edycji: 2013-02-25 o 18:21
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 18:40   #1419
kometa90
Raczkowanie
 
Avatar kometa90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 142
Dot.: Zuzana Light

Cześć! Ćwiczę z Zuzką drugi tydzień. Wcześniej ćwiczyłam 8 minutówki, BBL no i ogólnie trochę bieganie, siłownia, rower,basen. Przyszła zima i zapuściłam się . Żeby wrócić do formy zaczęłam ćwiczyć z Ewą, ale jakoś mnie drażniła i zaczęłam dostrzegać pewne niedociągnięcia w jej technice. I tak buszując po necie przypomniałam sobie o Zuzce z którą miałam ćwiczyć od listopada.

Dziś zrobiony zwow 30. Próbowałam pobić swój rekord i zmachałam się nieludzko, ale udało się .
__________________
31.10.2011r.-walka o odtłuszczone ciało
dbam o włosy-olejuje, pije drożdże

kometa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 22:10   #1420
malvinus
Raczkowanie
 
Avatar malvinus
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 450
Dot.: Zuzana Light

OMG!!! co ta candycotton wypisuje...

kometa90: witamy swierzynke

u mnie dzis i w sr kettle, nauczylam sie snatcha znalazlam stary trening Zuzki, Yeah! workout, robie w czwartek (jak dam rade po kettlech ) tylko zamiast gwiazdy bede robic mule kick
__________________
"Nie trwoń czasu, to z niego składa się życie."
malvinus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 23:16   #1421
sarayy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 435
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
A coby nie offtopować.

Śledzę ten wątek jakiś czas bo przymierzam się do dłuższej przyjaźni z Zuzką. Po 1,5 roku bez ćwiczeń (przerwa spowodowana ciążą) ruszyłam tyłek z kanapy. Zaczęłam z Ewką..ale już po tygodniu forma wróciła i zaczęłam sie nudzić. Jestem póki co po pierwszym Zwow ...znaczy na pierwszy rzut poszedł zwow 8. Lało się ze mnie ale radę dałam- co mnie pozytywnie nakręciło. Dziś zrobię zwow 20

A i dodam że nie jestem na redukcji tylko na przyroście Niestety pęd życia doprowadził do tego że jem zatrważająco mało- organizm już przeszedł w tryb oszczędny - także chudnąć już nie chudnę- ale bardzo mi ciężko jeść 5 pełnowartościowych posiłków
no to super, że treningi po takiej przerwie pozytywnie Cię nakręciły i poderwały z kanapy zasada: ćwiczysz=jesz..jasne?
i przyrosty będą!
mnie właśnie codziennie treningi motywują do jedzenia przy mniejejszej aktywności ograniczałam posiłki (głupia psychika taraz przy większej- dokarmiam się
Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
to co pisze candycotton też wydaje mi się nie do końca poprawne, natomiast od siebie moge powiedzieć, że kiedyś, jakieś 4 lata temu, jadłam nie patrząc co jem i jak czesto, ćwiczyłam mniej, ale ale jak chciałam to potrafiłam od razu jakos doprowadzic sie do fajnej sylwetki, teraz natomiast pomimo tego, że uważam co jem i jak oraz ćwicze wiecej jest mi zdecydowanie trudniej schudnąć
Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Ja teraz tez muszę włożyć w pracę nad sylwetką nieco więcej czasu niż 20 lat temu
czy to tylko kwestia wieku? nawet jeśli wcześniej (a przynajmnie Ty- Rzabbo miałaś odpowiednią dietę i aktywność fizyczną? mnie się wydaje, że u mnie problemem nie jest wiek (a nastolatką już dawno nie jestem tylko błędy młodości ..jak sobie przypomnę pomijanie śniadań, na obiad słodkości (bo energii brak) a na kolację nic lub za dużoooo, to

Cytat:
Napisane przez malvinus Pokaż wiadomość
OMG!!! co ta candycotton wypisuje...

kometa90: witamy swierzynke

u mnie dzis i w sr kettle, nauczylam sie snatcha znalazlam stary trening Zuzki, Yeah! workout, robie w czwartek (jak dam rade po kettlech ) tylko zamiast gwiazdy bede robic mule kick
gwiazda to jesteś Ty zazdroszczę Ci tych kettli!!! melduj się w czwartek

Cytat:
Napisane przez kometa90 Pokaż wiadomość
Cześć! Ćwiczę z Zuzką drugi tydzień. Wcześniej ćwiczyłam 8 minutówki, BBL no i ogólnie trochę bieganie, siłownia, rower,basen. Przyszła zima i zapuściłam się . Żeby wrócić do formy zaczęłam ćwiczyć z Ewą, ale jakoś mnie drażniła i zaczęłam dostrzegać pewne niedociągnięcia w jej technice. I tak buszując po necie przypomniałam sobie o Zuzce z którą miałam ćwiczyć od listopada.

Dziś zrobiony zwow 30. Próbowałam pobić swój rekord i zmachałam się nieludzko, ale udało się .
same pozytywy ..i idziesz dalej

u mnie dziś Zwow 25. czaiłam się na niego od kilku dni
sarayy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-26, 00:17   #1422
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Zuzana Light

U mnie z wiekiem i po ciazy przemiana materii juz nie ta niestety

musze wrócić pełną para do ćwiczeń, wiec znowu challenge 10 dni z Zuzka bez przerw I dieta do tego.

Na pierwszy ogień pupowy zwow 43.
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 08:32   #1423
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość

Gdzieś już wcześniej pisałam, że Zuzka ma rozwalony metabolizm i tendencje do otłuszczania się jeśli tylko nie ćwiczy regularnie.
No ale jak ćwiczy to przeciez wygląda ok, na pewno nie jakby sie głodziła.

A jak sie kiedyś rozwali ten matabolizm to jest to strata nie do nadrobienia? Nie da się tego naprawić?

Zwow 10
Zuzka zrobiła 2,5 rundy, ja sobie dołożyłam do pełnych 3 i brzuchy.
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 08:34   #1424
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
No ale jak ćwiczy to przeciez wygląda ok, na pewno nie jakby sie głodziła.

A jak sie kiedyś rozwali ten matabolizm to jest to strata nie do nadrobienia? Nie da się tego naprawić?

Zwow 10
Zuzka zrobiła 2,5 rundy, ja sobie dołożyłam do pełnych 3 i brzuchy.
To zalezy jak bardzo i jak długo oraz na czym to rozwalenie polega.
Czasami już 2 tygodnie bez węgli potrafią na stałe rozwalić tarczycę
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 08:40   #1425
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez sarayy Pokaż wiadomość

DZIEWCZYNY! dbacie o posiłki okołotreningowe kiedy robicie tylko Zwowy? tj.węgle, białko, min. tłuszczy? czy ze względu na krótki czas treningu nie traktujecie sprawy 'aż tak poważnie?' pytanie szczególnie do dziewczyn ćwiczących rano (po śniadaniu? jakim?

Jeszcze wróce do tego, bo mnie tez to nurtuje... choć RZabba juz mi pomogła - traktowac jako trening.
Powiem Ci że jak ćwiczysz po śniadanku to masz mały problem, ja mam bardziej skomplikowanę sprawę bo średnio kończe trening 22.30;
Nigdy w życiu, za wyjatkiem jakichś imprez nie jadłam o tej porze... nawet w ciąży w ogóle to mąż podejrzliwie mi się przygląda
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 08:42   #1426
Klepsydra88
Zakorzenienie
 
Avatar Klepsydra88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13 347
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Czasami już 2 tygodnie bez węgli potrafią na stałe rozwalić tarczycę
__________________
Klepsydra88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 08:42   #1427
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
To zalezy jak bardzo i jak długo oraz na czym to rozwalenie polega.
Czasami już 2 tygodnie bez węgli potrafią na stałe rozwalić tarczycę
Eee tak to nigdy nie robiłam A po czym się pozna że sie ma rozwalony matebolizm jeśli tarczyca ok? Szybko się tyje - tylko po tym?
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 08:43   #1428
malvinus
Raczkowanie
 
Avatar malvinus
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 450
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez sarayy Pokaż wiadomość

gwiazda to jesteś Ty zazdroszczę Ci tych kettli!!! melduj się w czwartek
dziekuje jak jestes z Warszawy to zapraszam na trening
__________________
"Nie trwoń czasu, to z niego składa się życie."
malvinus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 09:13   #1429
Trixxi
Zadomowienie
 
Avatar Trixxi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 201
Dot.: Zuzana Light

ja miałam rozwalony metabolizm przez głupie głodówki bywały dni że jadłam dwa jajka na śniadanie wychodziłam z domu i nie jadłam NIC przez cały dzień później jedząc mniej niż 1000 kcal nie chudłam a wręcz przeciwnie... takie sensacje trwały dobre kilka lat i przez pół roku udało mi się to wszystko naprawić a teraz przy niskiej wadze mogę jeść około 2300 i nie tyć ale to wymagało wiele czasu i zaangażowania bo musiałam to wszystko rozkręcać i pakować w siebie czasami na siłę ponad 3000

dzisiaj zwow 57, nie udało mi się niestety w mniej niż 15 minut ale to przez to głupie przeskakiwanie z nogi na nogę, nie cierpię tego ćwiczenia
Trixxi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-26, 09:28   #1430
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Zuzana Light

Co do metabolizmu, to Zuzka mi chyba podkrecila, bo chociaż w lutym rzadko cwiczylam i jadlam za dużo slodkiego, to waga mi wzrosła raptem o 300 gram, myślałam, że zalapalam dodatkowego kiloska czy dwa.
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 09:53   #1431
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Zuzana Light

ps.powoli wracam do Zuzki
__________________


Edytowane przez dygotka8
Czas edycji: 2013-02-26 o 21:11
dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 10:48   #1432
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez Klepsydra88 Pokaż wiadomość
Wiadomo, że to nie są częste przypadki ale się zdarzają.


Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
Eee tak to nigdy nie robiłam A po czym się pozna że sie ma rozwalony matebolizm jeśli tarczyca ok? Szybko się tyje - tylko po tym?
Tyje albo nie chudnie, może obniżyć się nieco temperatura ciała. Można się czuć jak misiu zimą, najchętniej by się spało
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 11:07   #1433
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Często tak bywa
A jeszcze jest tak, że im więcej jesz, tym więcej musisz jeść
Rok temu na masie przez pierwsze tygodnie schudłam 2 kg jedząc 2400 kcal żeby przestać chudnąć musiałam jeść 2700 a żeby odrobić straty jeszcze więcej
O ja! cholera ja wiem że też powinnam tak jeść..tymczasem jak sobie policzę to ledwo do 2000 kcla dochodzę
Cytat:
Napisane przez sarayy Pokaż wiadomość
no to super, że treningi po takiej przerwie pozytywnie Cię nakręciły i poderwały z kanapy zasada: ćwiczysz=jesz..jasne?
i przyrosty będą!
mnie właśnie codziennie treningi motywują do jedzenia przy mniejejszej aktywności ograniczałam posiłki (głupia psychika taraz przy większej- dokarmiam się
jasne Będę się starała z całej mocy

Kurde przy takim dziecku jak moje i do tego pracy w godzinach 10-18 ciężko wyrobić dzienną normę kcal.
Wszystko robię w biegu..jem często na kolanie. Niestety byle jak i byle co...i mało


Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
Jeszcze wróce do tego, bo mnie tez to nurtuje... choć RZabba juz mi pomogła - traktowac jako trening.
Powiem Ci że jak ćwiczysz po śniadanku to masz mały problem, ja mam bardziej skomplikowanę sprawę bo średnio kończe trening 22.30;
Nigdy w życiu, za wyjatkiem jakichś imprez nie jadłam o tej porze... nawet w ciąży w ogóle to mąż podejrzliwie mi się przygląda
Ja też tak często kończę trening....po wyżeram prosto z lodówki- zimną kaszę i zimnego kurczaka. Popijam woda i idę spać


Ja wczoraj zrobiłam zwow 20- krótki- ale meczący. Zrobiłam po nim jeszcze 50 brzuchów.

A teraz myślę co dziś...coś lekkiego bo @ przyszła.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 12:17   #1434
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość



Tyje albo nie chudnie, może obniżyć się nieco temperatura ciała. Można się czuć jak misiu zimą, najchętniej by się spało
o,to tak jakbyś o mnie pisała....
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 12:56   #1435
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: Zuzana Light

Zwow #10 zrobiony. Robiłam go drugi raz, tym razem z większym obciążeniem (9 kg) i utwierdzam się w przekonaniu, że jest super. Ćwiczenia proste, a daje popalić. Z tym, że ja nie robię tego jako 10 minutowy amrap, tylko 3 pełne rundy na czas. Gdyby wziąć jakieś maleńkie obciążenie przy kettlebell jumps to byłby idealny dla początkujących, moim zdaniem.
koko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 13:55   #1436
roxyroxy
Zadomowienie
 
Avatar roxyroxy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 413
Dot.: Zuzana Light

Dziewczyny podczytuje was jakis czas juz. Z Zuzka cwicze od dobrych kilku lat i ja uwielbiam;-)

Nie chcialo mi sie pisac ale musze sie odniesc do ponizszego:


Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Mam tu ciezarki po 6kg, na silce sobie biore w tej chwili hantle 6-8 i sztabki do 15.

Ogólnie Zuzka nie wygląda tak od samych ćwiczeń, zauważcie że ona żyje na sałacie. Codziennie je to samo, sałata, banan i masło orzechowe. Ona ma dziennie jakies 1200 kcal, nie dociąga do tych 2000. Do tego najpierw schudła dietą, potem zrobiła sobie biust, potem robiła mięśnie. Jak ktoś chce tłuszcz w mięsnie samymi ćwiczeniami przerobić to to jest normalne, że mu to zajmie lata. A ja nie mam siły jeść 1000 kcal i jeszcze ćwiczyć, trzymam się około 1700 dziennie, ale to jest o 700 za dużo, żebym zaczęła chudnąć.
Więc to nie jest tak, że Zuzce wystarcza ten jej jeden trening dziennie, troche bajeruje. Poza tym prowadzi zajęcia grupowe z tego co wiem, więc cwiczy kilka godzin.
Na stronie Zuzki i na jej facebooku jest tygodniowy jadlospis Zuzki. Generalnie przez tydzien robila zdjecia kazdego posilku i opisywala go.
Okazuje sie,ze dziewczyna wcale malo nie je. Powiedzialbym ,ze je normalnie- owoce, wrzywa, orzechy, mieso, jajka, nabial, makaron , chleb- nawet lody jej kilka razy wpadly. Nie mowie,ze je bardzo duzo ale na pewno nie zyje na samej salacie. ( no chyna ,ze nas oklamuje, w co bardzo watpie). Polecam sprawdzic jadlospis
roxyroxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 14:03   #1437
Inkus97
Rozeznanie
 
Avatar Inkus97
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 949
Dot.: Zuzana Light

Wypuścili mnie dziś ze szpitala po 6 dniach. Co prawda wadę serca mam nie małą, zostałam skierowana do Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Pierwsze co zrobiłam przy odbieraniu wypisu to oczywiście pytanie do lekarki czy mogę ćwiczyć na co usłyszałam odpowiedź, że na razie mam się wstrzymać. Jak to? Postanowiłam, że będę ćwiczyć lżejsze treningi Zuzanny, żeby aż tak bardzo nie wypaść z formy, która i tak z pewnością po 6 dniowej przerwie spadła do minimum. Dziś odpuszczam jeszcze trening bo jestem zmęczona i nie mam sił, ale jutro zaczynam!
Inkus97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 14:24   #1438
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Zuzana Light

Inkus-a nie lepiej się wstrzymać??Zdrowie ma się jedno,a ty młodziutka jesteś...jeszcze zdążysz poćwiczyć zdrówka Ci życzę
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 16:56   #1439
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość


Ja też tak często kończę trening....po wyżeram prosto z lodówki- zimną kaszę i zimnego kurczaka. Popijam woda i idę spać
Tylko Ty chcesz przybrać, a ja niekoniecznie nieswojo mi jeśc o tej 23 ale co robić

Cytat:
Napisane przez koko Pokaż wiadomość
Zwow #10 zrobiony. Robiłam go drugi raz, tym razem z większym obciążeniem (9 kg) i utwierdzam się w przekonaniu, że jest super. Ćwiczenia proste, a daje popalić. Z tym, że ja nie robię tego jako 10 minutowy amrap, tylko 3 pełne rundy na czas. Gdyby wziąć jakieś maleńkie obciążenie przy kettlebell jumps to byłby idealny dla początkujących, moim zdaniem.
Moje wrażenia takie same - prosty ale dal popalić, ja robilam z cieżarkiem 7 kg

Cytat:
Napisane przez roxyroxy Pokaż wiadomość

Na stronie Zuzki i na jej facebooku jest tygodniowy jadlospis Zuzki. Generalnie przez tydzien robila zdjecia kazdego posilku i opisywala go.
Okazuje sie,ze dziewczyna wcale malo nie je. Powiedzialbym ,ze je normalnie- owoce, wrzywa, orzechy, mieso, jajka, nabial, makaron , chleb- nawet lody jej kilka razy wpadly. Nie mowie,ze je bardzo duzo ale na pewno nie zyje na samej salacie. ( no chyna ,ze nas oklamuje, w co bardzo watpie). Polecam sprawdzic jadlospis
Też mi sie tak wydawało że nie tylko sałata

Inkus - nie szalej. Słuchaj lekarza.
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 19:46   #1440
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Ja teraz tez muszę włożyć w pracę nad sylwetką nieco więcej czasu niż 20 lat temu
Jestem świadoma tego, że z wiekiem organizmowi ciężej jest zrzucić te kilka kg, natomiast nie wydaje mi się, żeby aż taka różnica była między 21 a 25 rokiem życia... 20 lat to troche przesada, natomiast cztery lata w takim wieku to naprawde róznica wiekowa nieduża.
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-31 16:08:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:40.