Zuzana Light - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-17, 17:47   #1711
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez la figa Pokaż wiadomość
zwow 18 WOW! sama Zuzka mowi, ze to jeden z ciezszych treningow. ja zrobilam 4 z 5 rund i myslalam, ze sie poplacze takze czas ten sam co ona, ale jedna runda w plecy

dowiedzialam sie dzisiaj ze mam g*wniany triceps
Nie przejmuj sie takimi głupimi odcinkami :głasiu:
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 18:09   #1712
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: Zuzana Light

hahahaha! zle sie zrozumialysmy kobietki moje

dzieki temu treningowi dowiedzialam sie, ze musze popracowac nad tricepsem, bo ledwo mnie dzwigal w tym cwiczeniu w oparciu na krzeselku
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 18:38   #1713
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez la figa Pokaż wiadomość
hahahaha! zle sie zrozumialysmy kobietki moje

dzieki temu treningowi dowiedzialam sie, ze musze popracowac nad tricepsem, bo ledwo mnie dzwigal w tym cwiczeniu w oparciu na krzeselku
Hehehe dobre to faktycznie ćwicz ten triceps hehe
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 19:20   #1714
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez charlizeee Pokaż wiadomość
Hehehe dobre to faktycznie ćwicz ten triceps hehe
(Zuzka tez z tym cw miala problemy :P)
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 19:21   #1715
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez la figa Pokaż wiadomość
(Zuzka tez z tym cw miala problemy :P)
Ja zauważyłam że niektóre ćwiczenia ( wykluczając burpees ) idą mi lepiej niż Zuzce chyba po insanity mam lepsza wydolność heh
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 22:57   #1716
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez Trixxi Pokaż wiadomość
no bo jak większość dziewczyn które ćwiczą wykonuje CIĘŻKI i INTENSYWNY trening z różowymi hantlami po 1 kg to nie ma się co dziwić że wniesienie 8 kg po schodach może być nielana wyzwaniem w sumie to chyba nawet większy wysiłek niż cały taki trening 2 godzinny
Jak w gazetach piszą, że aby podnieść sobie biust trzeba podnieść małą butelkę wody 10 razy dziennie...

Ja dzisiaj dorzuciłam kolejną sztabkę, powoli na przód
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 23:35   #1717
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Jak w gazetach piszą, że aby podnieść sobie biust trzeba podnieść małą butelkę wody 10 razy dziennie...

Ja dzisiaj dorzuciłam kolejną sztabkę, powoli na przód
No tak ciemna masa a media ogłupiają i kłamią czasem mam wrażenie że większość ludzi nie jest zdolna do samodzielnego myślenia. Słuchają czytają i oglądają wszystko ślepo wierząc że to prawda a niestety nasz kraj jest permanentnie inwigilowany i manipulowany. Dobra koniec tych dywagacji.
Dzisiaj zrobiłam sobie ab ripper z p90x i czuje mięśnie brzucha ostro
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-18, 07:36   #1718
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Zuzana Light

dipy, dipy są straszne w tym treningu, bo jest dużo powtórzeń
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 09:14   #1719
Trixxi
Zadomowienie
 
Avatar Trixxi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 201
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Jak w gazetach piszą, że aby podnieść sobie biust trzeba podnieść małą butelkę wody 10 razy dziennie...

Ja dzisiaj dorzuciłam kolejną sztabkę, powoli na przód
ostatnio czytałam w gazecie o nowej cudnej diecie. W jeden dzień jemy 1000 kcal w drugi 2500 żeby nie zwolnić metabolizmu i tak na zmianę, nawet był podany przykładowy jadłospis tego drugiego dnia przypuśćmy obiad: schabowy w panierce, frytki i na deser ciastko z kremem. No nie ma co jak da się schudnąć na takiej diecie to na prawdę dieta cud
Trixxi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 10:08   #1720
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez Trixxi Pokaż wiadomość
Dziś zwow 23, drugi raz go robiłam ale tym razem poszło mi lepiej bo nie musiałam robić przerw przy burpees i skończyłam go w jakieś 21 minut.
Dobry jest zarówno dla tych co lubią burpees jak i dla tych którzy go nie lubią bo po zrobieniu takiej ilości pod rząd zrobienie 10 czy 15 w innych zwowach zacznie się wydawać o wiele łatwiejsze

Cytat:
Napisane przez sarayy Pokaż wiadomość
Trixxi, fajnie, że piszesz o swoich odczuciach co do Zwowów, komu polecasz itp
Bardzo fajnie

Cytat:
Napisane przez koko Pokaż wiadomość
Zrobiłam #15 i z miejsca stał się jednym z moich ulubionych. Fantastyczny trening! <3 Szczerze polecam wszystkim. Wystarczy odpowiednio dobrać ciężar, żeby dopasować stopień trudności. Bardzo przyjemny, ale i konkretnie poniewierający trening.
Ja go drugi raz zrobiłam i też go lubię! I robie z dwoma hantlami do końca, nie to co Zuzka, jednym, wymachuje od 3 rundy chyba

Który jest jeszcze siłowy?

Cytat:
Napisane przez Trixxi Pokaż wiadomość
ostatnio czytałam w gazecie o nowej cudnej diecie. W jeden dzień jemy 1000 kcal w drugi 2500 żeby nie zwolnić metabolizmu i tak na zmianę, nawet był podany przykładowy jadłospis tego drugiego dnia przypuśćmy obiad: schabowy w panierce, frytki i na deser ciastko z kremem. No nie ma co jak da się schudnąć na takiej diecie to na prawdę dieta cud
O super dyjeta
A mnie ostanio rozwalają reklamy jakichś proszków do odchudzania (pzrynajmniej dwie takie juz słyszałam, z ktorych treści wynika że samym zdrowym , racjonalnym odżywianiem nie da sie odchudzac - bo WSZĘDZiE są te fstrętne kalorie
I tak moja koleżanka kupując rano pączka na śniadanie do pracy powiedziała mi że nie warto jeść płatków owsianych ani sałatki, bo tam jest tyle kalorii, a pączek przynajmniej smaczny
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 11:16   #1721
Trixxi
Zadomowienie
 
Avatar Trixxi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 201
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
Bardzo fajnie


Ja go drugi raz zrobiłam i też go lubię! I robie z dwoma hantlami do końca, nie to co Zuzka, jednym, wymachuje od 3 rundy chyba

Który jest jeszcze siłowy?


O super dyjeta
A mnie ostanio rozwalają reklamy jakichś proszków do odchudzania (pzrynajmniej dwie takie juz słyszałam, z ktorych treści wynika że samym zdrowym , racjonalnym odżywianiem nie da sie odchudzac - bo WSZĘDZiE są te fstrętne kalorie
I tak moja koleżanka kupując rano pączka na śniadanie do pracy powiedziała mi że nie warto jeść płatków owsianych ani sałatki, bo tam jest tyle kalorii, a pączek przynajmniej smaczny
no bo to jest właśnie typowe myślenie społeczeństwa czytającego debilne gazetki i słuchającego rad mądrych koleżanek, po co jeść płatki i warzywa skoro można zjeść 5 pączków i kalorycznie na jedno wyjdzie
Trixxi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-18, 11:21   #1722
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez Trixxi Pokaż wiadomość
no bo to jest właśnie typowe myślenie społeczeństwa czytającego debilne gazetki i słuchającego rad mądrych koleżanek, po co jeść płatki i warzywa skoro można zjeść 5 pączków i kalorycznie na jedno wyjdzie
I to jest właśnie różnica miedzy tymi co żrą a tymi co się odżywiają
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 11:26   #1723
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez Trixxi Pokaż wiadomość
no bo to jest właśnie typowe myślenie społeczeństwa czytającego debilne gazetki i słuchającego rad mądrych koleżanek, po co jeść płatki i warzywa skoro można zjeść 5 pączków i kalorycznie na jedno wyjdzie
Do mnie ostatnio koleżanka powiedziała że skoro ćwiczy to będzie jadła dużo mniej ok 1200kcal to szybciej schudnie. Nie dociera do niej że wystarczy zdrowo jeść nie wiem skąd to się bierze w naszym społeczeństwie przekonanie że tylko dieta 1000kcal jest skuteczna.
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 12:21   #1724
Trixxi
Zadomowienie
 
Avatar Trixxi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 201
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez charlizeee Pokaż wiadomość
Do mnie ostatnio koleżanka powiedziała że skoro ćwiczy to będzie jadła dużo mniej ok 1200kcal to szybciej schudnie. Nie dociera do niej że wystarczy zdrowo jeść nie wiem skąd to się bierze w naszym społeczeństwie przekonanie że tylko dieta 1000kcal jest skuteczna.
bo jest, skutecznie rozpierdziela metabolizm i cały organizm
Trixxi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 14:25   #1725
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
Ja go drugi raz zrobiłam i też go lubię! I robie z dwoma hantlami do końca, nie to co Zuzka, jednym, wymachuje od 3 rundy chyba

Który jest jeszcze siłowy?
Ja też robiłam do końca dwoma hantlami. Aczkolwiek miałam znowu za mało, bo nie chciało mi się rozkręcać hantli. Więc miałam po 3 kg na rękę, a Zuzka z tego co zauważyłam gdzieś na początku filmiku miała po 15 funtów, czyli prawie 7 kg na rękę. Więc mogę jej ewentualnie to oszukiwanie wybaczyć.
A siłowe fajne to #34 i #55, właśnie dzisiaj chcę któryś z nich zrobić.
koko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 14:52   #1726
malvinus
Raczkowanie
 
Avatar malvinus
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 450
Dot.: Zuzana Light

u mnie byl zwow silowy wlasny, bazowalam na tych crossowych nowych zwowach. w sumie to zeszly tydz byl bardziej odpoczynkowy, tylko 3 treningi bo mialam takie zakwasy ze chodzenie bylo problemem

co do przysiadow i pytania konspiracji o miesnie czworoglowe obciazajace kolana. z tego co wiem to jest podobna sprawa jak z cwiczeniem brzucha, jesli cwiczymy tylko brzuch a plecy zostawiamy na pastwe losu to bedziemy sie garbic i slabsze miesnie plecow nie beda mialy "sily" utrzymac naszej prostej postawy. tak samo z nogami, jak mamy bardziej rozbudowany przod ud to sila grawitacji bedzie on obciazal kolana. dbanie o tyl ud (miesnie dwuglowe) pomoze nam zachowac odpowiednie proporcje. jesli sie myle prosze o sprostowanie madrzejszych
__________________
"Nie trwoń czasu, to z niego składa się życie."
malvinus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 15:26   #1727
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez koko Pokaż wiadomość
A siłowe fajne to #34 i #55, właśnie dzisiaj chcę któryś z nich zrobić.
o widzisz...dałaś mi zwowa na wieczór. Podoba mi się 55
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 16:14   #1728
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
o widzisz...dałaś mi zwowa na wieczór. Podoba mi się 55
No, polecam go bardzo, naprawdę daje popalić.
A ja właśnie skończyłam #34, to jest rewelacja! Uwielbiam ten trening, killer jakich mało. Do pierwszych trzech ćwiczeń wzięłam po 5 kg na rękę, a do plank pull 15 kg. I to było coś.
koko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 16:40   #1729
aven
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 227
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez Trixxi Pokaż wiadomość
ostatnio czytałam w gazecie o nowej cudnej diecie. W jeden dzień jemy 1000 kcal w drugi 2500 żeby nie zwolnić metabolizmu i tak na zmianę, nawet był podany przykładowy jadłospis tego drugiego dnia przypuśćmy obiad: schabowy w panierce, frytki i na deser ciastko z kremem. No nie ma co jak da się schudnąć na takiej diecie to na prawdę dieta cud
to chyba nie jest aż tak głupie jakby się mogło wydawać, pod warunkiem, że jadła by jakieś rozsądne produkty. Jakiś czas temu czytałam, że o wiele lepsze efekty w utracie tłuszczu uzyska się jedząc 5 x w tyg po ok 2500kcal i w 2 dowolne dni po 600 kcal niż trzymając stały poziom 1600 kcal- niby są to jakieś najnowsze badania
aven jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-18, 16:52   #1730
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez aven Pokaż wiadomość
to chyba nie jest aż tak głupie jakby się mogło wydawać, pod warunkiem, że jadła by jakieś rozsądne produkty. Jakiś czas temu czytałam, że o wiele lepsze efekty w utracie tłuszczu uzyska się jedząc 5 x w tyg po ok 2500kcal i w 2 dowolne dni po 600 kcal niż trzymając stały poziom 1600 kcal- niby są to jakieś najnowsze badania
Proszę Cię 600kcal ??
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 17:20   #1731
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez Trixxi Pokaż wiadomość
ostatnio czytałam w gazecie o nowej cudnej diecie. W jeden dzień jemy 1000 kcal w drugi 2500 żeby nie zwolnić metabolizmu i tak na zmianę, nawet był podany przykładowy jadłospis tego drugiego dnia przypuśćmy obiad: schabowy w panierce, frytki i na deser ciastko z kremem. No nie ma co jak da się schudnąć na takiej diecie to na prawdę dieta cud
Przypomina mi to kopenhaską, zamiana obiadu z kolacją miejscami czy jakoś tak, jedzenie do 12. Ja dziękuję XD skoro trzeba zakładać całe grupy wsparcia żeby na jakiejś diecie wytrzymać to chyba jest coś bardzo nie tego.

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
O super dyjeta
A mnie ostanio rozwalają reklamy jakichś proszków do odchudzania (pzrynajmniej dwie takie juz słyszałam, z ktorych treści wynika że samym zdrowym , racjonalnym odżywianiem nie da sie odchudzac - bo WSZĘDZiE są te fstrętne kalorie
I tak moja koleżanka kupując rano pączka na śniadanie do pracy powiedziała mi że nie warto jeść płatków owsianych ani sałatki, bo tam jest tyle kalorii, a pączek przynajmniej smaczny
No bo na płatkach jest napisane faktycznie dość dużo kcal, tylko te z pełnego zboża się tak nie wchłaniają jak te z pączka XD Po tabeli samej mozna faktycznie dojść do takich wniosków. Zwłaszcza jeśli za płatki ktoś rozumie nesquicka.

Co do magicznych środków wspomagających- przewinęło mi się przez ręce też kilka zaświadczeń lekarskich jakie spustoszenie powoduje w organizmie nawet głupia herbata. Uszkadzają narządy, w tym serce.

Cytat:
Napisane przez charlizeee Pokaż wiadomość
Do mnie ostatnio koleżanka powiedziała że skoro ćwiczy to będzie jadła dużo mniej ok 1200kcal to szybciej schudnie. Nie dociera do niej że wystarczy zdrowo jeść nie wiem skąd to się bierze w naszym społeczeństwie przekonanie że tylko dieta 1000kcal jest skuteczna.
Cytat:
Napisane przez charlizeee Pokaż wiadomość
Proszę Cię 600kcal ??
Nie ma co demonizować tej 1000 kcal, tylko ją trzeba dobrać do metabolizmu danej osoby. Jeść mniej to o wiele lepiej niż taki Dukan czy wywalenie kilku grup żywności z menu, picie octu, jedzenie tylko kaszy gryczanej itp. Większość lekarzy zaleca 1000 kcal z jakiegoś powodu, tylko najpierw robią badanie i dają jadłospis gdzie wszystko jest elegancko zbilansowane. Jak się je 5 razy dziennie o stałych porach to się tego metabolizmu nie rozwali. No chyba, że komuś się nie chce wstać o tej 7 żeby zjeść śniadanie albo znajduje wymówki, ze praca itd, to wtedy nie ma sensu takie coś.
A 600 kcal to też jest normalna dieta przepisywana przez lekarzy ale starszym kobietom, bo mają niższą temperaturę ciała i im spada metabolizm, musza jeść mniej. Dla młodej osoby to za mało.
Aczkolwiek, jak byłam na 1000 kcal chudłam prawidłowo, nie czułam się słabo, nie leciały mi włosy ani nic, ale nie wyobrażam sobie ćwiczyć dodatkowo. Tu jest właśnie pułapka jeśli ktoś wlepia 1000 kcal i każe godzinę ćwiczyć jeszcze, wtedy się można faktycznie wykończyć. Dieta i ćwiczenia na raz powinny być kontrolowane przez jakiegoś trenera, dorzucić 200-300 kcal, powiedzieć trenerowi ile dokładnie i niech dobierze ćwiczenia żeby tyle spalać i nie więcej.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 17:34   #1732
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Przypomina mi to kopenhaską, zamiana obiadu z kolacją miejscami czy jakoś tak, jedzenie do 12. Ja dziękuję XD skoro trzeba zakładać całe grupy wsparcia żeby na jakiejś diecie wytrzymać to chyba jest coś bardzo nie tego.


No bo na płatkach jest napisane faktycznie dość dużo kcal, tylko te z pełnego zboża się tak nie wchłaniają jak te z pączka XD Po tabeli samej mozna faktycznie dojść do takich wniosków. Zwłaszcza jeśli za płatki ktoś rozumie nesquicka.

Co do magicznych środków wspomagających- przewinęło mi się przez ręce też kilka zaświadczeń lekarskich jakie spustoszenie powoduje w organizmie nawet głupia herbata. Uszkadzają narządy, w tym serce.





Nie ma co demonizować tej 1000 kcal, tylko ją trzeba dobrać do metabolizmu danej osoby. Jeść mniej to o wiele lepiej niż taki Dukan czy wywalenie kilku grup żywności z menu, picie octu, jedzenie tylko kaszy gryczanej itp. Większość lekarzy zaleca 1000 kcal z jakiegoś powodu, tylko najpierw robią badanie i dają jadłospis gdzie wszystko jest elegancko zbilansowane. Jak się je 5 razy dziennie o stałych porach to się tego metabolizmu nie rozwali. No chyba, że komuś się nie chce wstać o tej 7 żeby zjeść śniadanie albo znajduje wymówki, ze praca itd, to wtedy nie ma sensu takie coś.
A 600 kcal to też jest normalna dieta przepisywana przez lekarzy ale starszym kobietom, bo mają niższą temperaturę ciała i im spada metabolizm, musza jeść mniej. Dla młodej osoby to za mało.
Aczkolwiek, jak byłam na 1000 kcal chudłam prawidłowo, nie czułam się słabo, nie leciały mi włosy ani nic, ale nie wyobrażam sobie ćwiczyć dodatkowo. Tu jest właśnie pułapka jeśli ktoś wlepia 1000 kcal i każe godzinę ćwiczyć jeszcze, wtedy się można faktycznie wykończyć. Dieta i ćwiczenia na raz powinny być kontrolowane przez jakiegoś trenera, dorzucić 200-300 kcal, powiedzieć trenerowi ile dokładnie i niech dobierze ćwiczenia żeby tyle spalać i nie więcej.
Napewno masz racje tylko myśle że lekarz zaleca taka dietę 1000kcal ludziom bardzo otyłym którym groża jakieś poważne choroby. Napewno jeśli ćwiczysz to nie jest to dobry pomysł ale ekspertem nie jestem a diet w życiu już trochę miałam i powiem tak "Nigdy więcej diet tylko zdrowe odżywianie"
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 17:43   #1733
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez charlizeee Pokaż wiadomość
Napewno masz racje tylko myśle że lekarz zaleca taka dietę 1000kcal ludziom bardzo otyłym którym groża jakieś poważne choroby. Napewno jeśli ćwiczysz to nie jest to dobry pomysł ale ekspertem nie jestem a diet w życiu już trochę miałam i powiem tak "Nigdy więcej diet tylko zdrowe odżywianie"
Po zmierzeniu masy ciała lekarka stwierdziła żę 15 kg powinnam zrzucić. Najpierw 1000 kcal, a potem stopniowo z czasem po 200 więcej a tempo 1kg/tydzien powinno się utrzymać. Jak ktoś chce tylko 5kg to może jeść więcej. Do tego każdy ma swój metabolizm i nie każdemu wystarczy zdrowe odżywanie, nie można wrzucać ludzi to do jednego wora i mówić to jest złe tamto jest dobre. Osoba po 40stce raczej nie ma szans faktycznie schudnąć samym zdrowym odżywaniem, to będzie wymagało od niej o wiele więcej wysiłku.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 17:45   #1734
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Po zmierzeniu masy ciała lekarka stwierdziła żę 15 kg powinnam zrzucić. Najpierw 1000 kcal, a potem stopniowo z czasem po 200 więcej a tempo 1kg/tydzien powinno się utrzymać. Jak ktoś chce tylko 5kg to może jeść więcej. Do tego każdy ma swój metabolizm i nie każdemu wystarczy zdrowe odżywanie, nie można wrzucać ludzi to do jednego wora i mówić to jest złe tamto jest dobre. Osoba po 40stce raczej nie ma szans faktycznie schudnąć samym zdrowym odżywaniem, to będzie wymagało od niej o wiele więcej wysiłku.
A mam tylko pytanie czy ćwiczyłaś wtedy czy jak to wyglądało sama dieta?

Wiadomo że każdy jest inny a z wiekiem jest tylko gorzej schudnąć.
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 18:26   #1735
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Zuzana Light

Jedzenie poniżej BMR rozwali metabolizm nawet jak się je 8 posiłków dziennie
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 18:32   #1736
sarayy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 435
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez malvinus Pokaż wiadomość

co do przysiadow i pytania konspiracji o miesnie czworoglowe obciazajace kolana. z tego co wiem to jest podobna sprawa jak z cwiczeniem brzucha, jesli cwiczymy tylko brzuch a plecy zostawiamy na pastwe losu to bedziemy sie garbic i slabsze miesnie plecow nie beda mialy "sily" utrzymac naszej prostej postawy. tak samo z nogami, jak mamy bardziej rozbudowany przod ud to sila grawitacji bedzie on obciazal kolana. dbanie o tyl ud (miesnie dwuglowe) pomoze nam zachowac odpowiednie proporcje. jesli sie myle prosze o sprostowanie madrzejszych

garbić się nie garbię (góra mocna przez pompki itp ale jak wzmocnić dolną część pleców? mam wrażenie, ze miednica 'wypycha' mi sie do przodu i chcę to zatrzymać

Cytat:
Napisane przez aven Pokaż wiadomość
to chyba nie jest aż tak głupie jakby się mogło wydawać, pod warunkiem, że jadła by jakieś rozsądne produkty. Jakiś czas temu czytałam, że o wiele lepsze efekty w utracie tłuszczu uzyska się jedząc 5 x w tyg po ok 2500kcal i w 2 dowolne dni po 600 kcal niż trzymając stały poziom 1600 kcal- niby są to jakieś najnowsze badania
też o tym słyszałam. Tzn czytałam w wywiadzie jakiegoś amerykańskiego bodybuildera (u niego te wartości były wyższe

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Większość lekarzy zaleca 1000 kcal z jakiegoś powodu, tylko najpierw robią badanie i dają jadłospis gdzie wszystko jest elegancko zbilansowane. Jak się je 5 razy dziennie o stałych porach to się tego metabolizmu nie rozwali. No chyba, że komuś się nie chce wstać o tej 7 żeby zjeść śniadanie albo znajduje wymówki, ze praca itd, to wtedy nie ma sensu takie coś.
Metabolizmu się nie rozwali, ale czy dostarczy sie odpowiednią ilość kalorii/substancji odżywczych na pracę mózgu, narządów itd? Pomimo, że dana osoba by nie ćwiczyła, była otyła i chciała schudnąć, to po odjęciu odpowiedniej ilości kalorii- BMR będzie wynosiło wiecej niż 1000
[/QUOTE]A 600 kcal to też jest normalna dieta przepisywana przez lekarzy ale starszym kobietom, bo mają niższą temperaturę ciała i im spada metabolizm, musza jeść mniej. Dla młodej osoby to za mało[/QUOTE]
fakt: ''jednym z warunków prawidłowego żywienia ludzi starszych jest bezwarunkowo utrzymanie diety na takim poziomie, aby zawarte w niej produkty nie przekraczały rzeczywistego'' ale 600kcal?

wiadomo, że wszystko jest możliwe- diety 600, 1000, 1200 kacl prowadzone przez lata bez widocznych skutków ubocznych, spadku sił, wypadania włosów...samochodzik jedzie i może nawet ślicznie wygladać, ale nie rozwija swojej optymalnej predkości. A jak napotka górkę- to już nie wjedzie.
sama jem mniej niż moje zapotrzebowanie- co mi się nie podoba bo wiem, ze sobie szkodzę i że na tym ładnego umięsnionego ciała nie zbuduję (już nie wiem jak osiagnąć mój pułap zapotrzebowania tylko zdrowymi produktami...niestety u mnie leci to na wielkości porcji- jem dużo (często), różnorodnie, ale porcje 'dziecięce'

...achaaaaaa Zwow 58 u mnie dzisiaj był! i Ab ripper- wymęczyłąm brzuch po leniwym weekendzie. A jutro nogom i pupie sie dostanie
sarayy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 18:37   #1737
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez charlizeee Pokaż wiadomość
A mam tylko pytanie czy ćwiczyłaś wtedy czy jak to wyglądało sama dieta?

Wiadomo że każdy jest inny a z wiekiem jest tylko gorzej schudnąć.
Z ruchu to około godziny dziennie chodzenia i biegania po schodach, czasem basen, ale na żadna silownie sily juz bym nie miala. Nic mi się nie rozwaliło, właśnie ustawiło. I głodówką też bym tego nie nazwała, żołądek się kurczy i przestaje się czuć głód. Jak już osiągnełam to co chciałam to zwiększyłam liczbę kcal i nie czułam wcale, żebym była jakaś pozbawiona mięśni czy coś. Wtedy po prostu przyszedł czas na ćwiczenia żeby nadać sobie jakiś kształt i to wszystko dopracować. Jak dla mnie to ludzie bardzo demonizują.
Poza tym też mnie to zastanawiało czy ludzie z nadwagą 40 kg powinni w ogóle ćwiczyć, czy to jest bezpieczne? Chyba im się zaleca basen bo woda odciąża stawy.

Swoją drogą, ktoś tu poruszał temat- jak się właściwie upewnić, że ćwiczenia na brzuch się robi mięśniami brzucha a nie pleców? Ponoć to można łatwo pomylić. Jest jakaś metoda na to?
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 10:54   #1738
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez koko Pokaż wiadomość
Ja też robiłam do końca dwoma hantlami. Aczkolwiek miałam znowu za mało, bo nie chciało mi się rozkręcać hantli. Więc miałam po 3 kg na rękę, a Zuzka z tego co zauważyłam gdzieś na początku filmiku miała po 15 funtów, czyli prawie 7 kg na rękę. Więc mogę jej ewentualnie to oszukiwanie wybaczyć.
A siłowe fajne to #34 i #55, właśnie dzisiaj chcę któryś z nich zrobić.
Ja miałam 5,5 na jedną
Dzięki za polecenie


Cytat:
Napisane przez malvinus Pokaż wiadomość
u mnie byl zwow silowy wlasny, bazowalam na tych crossowych nowych zwowach. w sumie to zeszly tydz byl bardziej odpoczynkowy, tylko 3 treningi bo mialam takie zakwasy ze chodzenie bylo problemem

co do przysiadow i pytania konspiracji o miesnie czworoglowe obciazajace kolana. z tego co wiem to jest podobna sprawa jak z cwiczeniem brzucha, jesli cwiczymy tylko brzuch a plecy zostawiamy na pastwe losu to bedziemy sie garbic i slabsze miesnie plecow nie beda mialy "sily" utrzymac naszej prostej postawy. tak samo z nogami, jak mamy bardziej rozbudowany przod ud to sila grawitacji bedzie on obciazal kolana. dbanie o tyl ud (miesnie dwuglowe) pomoze nam zachowac odpowiednie proporcje. jesli sie myle prosze o sprostowanie madrzejszych
Brzmi rozsądnie.
A jakie sa ćwiczenia konkretnie na tylną partię ud?


Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Zwłaszcza jeśli za płatki ktoś rozumie nesquicka.
No prosze Cię...

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Swoją drogą, ktoś tu poruszał temat- jak się właściwie upewnić, że ćwiczenia na brzuch się robi mięśniami brzucha a nie pleców? Ponoć to można łatwo pomylić. Jest jakaś metoda na to?
Ale przy jakich ćwiczeniach?
Z tego co pamiętam, to przy wszelkich odmianach zwykłych brzuchów, kiedy robisz je z rękoma założonymi na karku trzeba pamiętać żeby pracowac brzuchem i brode trzymać wysoko, a nie ciągnąć plecy...

Ja dziś polecam miłe Panie zwowa 52 -podobał mi się. Fajne brzuszki tam ma Przy trzecim ćwiczeniu tym z przeskokami byłam niezwykle zdziwiona że tylko 10 powtórzeń, bo coś mnie omamiło, że 3 rundy po 10 I znowu pistolsy, ale tym razem malutko.

Sarray, co dziś na pupę?
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 11:12   #1739
Trixxi
Zadomowienie
 
Avatar Trixxi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 201
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
Ale przy jakich ćwiczeniach?
Z tego co pamiętam, to przy wszelkich odmianach zwykłych brzuchów, kiedy robisz je z rękoma założonymi na karku trzeba pamiętać żeby pracowac brzuchem i brode trzymać wysoko, a nie ciągnąć plecy...

chyba najlepiej przy robieniu brzuszków patrzeć w sufit i mieć cały czas napięty brzuch. Jak kiedyś robiłam właśnie tak jak się nie powinno to w trakcie ćwiczeń albo zaraz po bolała mnie bardzo szyja i w ogóle wszystko oprócz mięśni brzucha

ja szykuje na jutro swój pierwszy zwow
40 burpees
30 jump sqats
20 jump lunges
10 cross leg push up jak w 60 zwowie
x3 rundy
może ktoś dołączy?
Trixxi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 11:17   #1740
sarayy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 435
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość

Ja dziś polecam miłe Panie zwowa 52 -podobał mi się. Fajne brzuszki tam ma Przy trzecim ćwiczeniu tym z przeskokami byłam niezwykle zdziwiona że tylko 10 powtórzeń, bo coś mnie omamiło, że 3 rundy po 10 I znowu pistolsy, ale tym razem malutko.

Sarray, co dziś na pupę?
chyba po raz kolejny do 20 wrócę na mnie fajnie działa tylko zamiast bridge (ostatnie ćwiczenie) robię zazwyczaj sumo squaty.

A 52Zwowem nigdy się nie zainteresowałam..bo taki inny ale jak piszesz, ze fajny to zapisuję do zrobienia!
sarayy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-31 16:08:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:42.