Szukam/oferuję mieszkanie/dom - ogłoszenia! - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-26, 10:54   #91
playa2
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18
Dot.: Szukam/oferuję mieszkanie/dom - ogłoszenia!

Cytat:
Napisane przez Niki_20 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, orientujecie się może ile może kosztować wynajęcie kawalerki w Warszawie ?
Bardzo duzo zalezy od lokalizacji. Generalnie trzeba powiedziec, ze bedzie to od 1000 zl, ale wiekszosc oscyluje w granicach 1300-1400 zl.
playa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 12:31   #92
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Szukam/oferuję mieszkanie/dom - ogłoszenia!

Wraszawa- centrum

mam do wynajęcia pokój w 3pok. mieszkaniu (obok dwie Erasmuski z Francji) od 1 lutego; okolice ronda ONZ (ul. Grzybowska)
kontakt na pw.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 16:15   #93
bąbelek_82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 605
Dot.: Szukam/oferuję mieszkanie/dom - ogłoszenia!

Poszukuję NIEDROGIEJ kawalerki w Katowicach z ogrzewaniem centralnym. Kontakt na priv lub ania.naia@gmail.com
__________________

bąbelek_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 13:57   #94
sidorcia
Rozeznanie
 
Avatar sidorcia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 698
Dot.: Szukam/oferuję mieszkanie/dom - ogłoszenia!

Lublin - os. Pogodna
Starsza kobieta wynajmnie dwa pokoje w czteropokojowym mieszkaniu razem ze wspólną łazienką i kuchnią. Dwa pokoje oddzielone są od reszty, połączone ze sobą przedpokojem.

kontakt na pw.
sidorcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 15:13   #95
Baskinia
Zadomowienie
 
Avatar Baskinia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 259
Dot.: Szukam/oferuję mieszkanie/dom - ogłoszenia!

Witam

Może ktoraś z Was chce zamienic się wynajmem mieszkania dwupokojowego w Poznaniu na wynajem duzej kawalerki w domu jednorodzinnym z oddzielnym wejściem na Świerczewie w cichej okolicy willowej?Miesięczny wynajem ze wszytkim to 900 zł.
Baskinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 17:52   #96
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Szukam/oferuję mieszkanie/dom - ogłoszenia!

Warszawa; Sadyba


Ul. Jaszowiecka - do wynajęcia duża kawalerka w nowym, strzeżonym budynku. Duży pokój - ok. 20 m2 - panoramiczne okno z widokiem na park (5 piętro - winda) i wyjście na ogromny 12 m2 balkon, duża kuchnia z oknem i z małą jadalnią, łazienka z wanną i pralką, osobna garderoba - 5 m2 i przedpokój. Mieszkanie jest wyposażone, kuchnia też. Można parkować na strzeżonym miejscu parkingowym przed budynkiem ! Blisko do centrum i kilka kroków do Sadyba Best Mall na Powsińskiej. Wolne od kwietnia/maja.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 12:06   #97
ilonkaczapela
Zakorzenienie
 
Avatar ilonkaczapela
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 910
Dot.: Szukam/oferuję mieszkanie/dom - ogłoszenia!

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Warszawa; Sadyba


Ul. Jaszowiecka - do wynajęcia duża kawalerka w nowym, strzeżonym budynku. Duży pokój - ok. 20 m2 - panoramiczne okno z widokiem na park (5 piętro - winda) i wyjście na ogromny 12 m2 balkon, duża kuchnia z oknem i z małą jadalnią, łazienka z wanną i pralką, osobna garderoba - 5 m2 i przedpokój. Mieszkanie jest wyposażone, kuchnia też. Można parkować na strzeżonym miejscu parkingowym przed budynkiem ! Blisko do centrum i kilka kroków do Sadyba Best Mall na Powsińskiej. Wolne od kwietnia/maja.

Czy mogłabym prosić o zdjęcia na maila? czapel11@gmail.com No i cenę gdybyś podała to byłoby super
ilonkaczapela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-16, 19:13   #98
Ashira
Wtajemniczenie
 
Avatar Ashira
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 521
Dot.: Szukam/oferuję mieszkanie/dom - ogłoszenia!

Poszukuję mieszkania do wynajęcia w Gdańsku (oliwa, przymorze lub żabianka) lub Sopocie dla dwóch spokojnych studentek od października 2009 mieszkanko dwupokojowe, najlepiej z internetem. cała cena nie powinna przekraczać 1300zł (razem z opłatami i ze wszystkim).
nasze wymagania nie są wielkie chcemy jedynie żeby było schludnie (sie napatrzylysmy na grzyby na scianach w niektorych miejscach), w miare bezpiecznie i zebysmy po prostu mogly sie uczyc w spokoju

Edytowane przez Ashira
Czas edycji: 2009-03-19 o 13:43
Ashira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 13:40   #99
falubaz
Rozeznanie
 
Avatar falubaz
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: 3-miasto
Wiadomości: 695
Dot.: Szukam/oferuję mieszkanie/dom - ogłoszenia!

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe 40m kw. w centrum Pruszcza Gdańskiego! kontakt dla zainteresowanych podam na privie.
falubaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 17:58   #100
pimper
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Dot.: Szukam/oferuję mieszkanie/dom - ogłoszenia!

Poszukuje mieszkania do kupienia w Warszawa - ścisłe centrum. 2 pokoje. każdy stan. z uregulowanym stanem prawnym. własnościowe.
pimper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 14:58   #101
blondi19
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 159
GG do blondi19
Dot.: Szukam/oferuję mieszkanie/dom - ogłoszenia!

Ja mam do sprzedania mieszkanie w bloku w ŚWINOUJŚCIU wszytskie informacje na http://ogloszenia.szczecin.pl/3_poko...loneczn__10912 jakies pytania to zapraszam na PW
__________________
Bo ja wiem kim jestem i nikt nie musi mi tego mówić. !!!

I żyli długo i... ciii.. ! Ty nie jestes z tej bajki ksieżniczko!



blondi19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-26, 10:58   #102
nati360
Zakorzenienie
 
Avatar nati360
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słoneczna strona miasta
Wiadomości: 4 113
Dot.: Szukam/oferuję mieszkanie/dom - ogłoszenia!

Dziewczyny poszukuję mieszkania do wynajęcia w Krakowie od 1 kwietnia. Najlepiej blisko centrum albo w dzielnicy z dogodnym dojazdem do centrum. Całośc do 1300zł/m-ąc. Mieszkanie chcę wynająć z chłopakiem. Oboje nie palimy, mamy comiesięczne dochody, nie mamy zwierząt, no i spokojna z Nas para.

Bardzo prosze o info na PW. Będę bardzo wdzięczna.
nati360 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 18:48   #103
miss90
Zadomowienie
 
Avatar miss90
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 388
Dot.: Szukam/oferuję mieszkanie/dom - ogłoszenia!

szukam mieszkanka w Katowicach,Chorzowie najlepiej w cenie za całość razem z mediami do max 1 tys
bo znajduje same takie rudery nie nadajace sie do mieszkania

Edytowane przez miss90
Czas edycji: 2009-05-13 o 14:54
miss90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 23:26   #104
AgatkaL
Wtajemniczenie
 
Avatar AgatkaL
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna/Warszawa
Wiadomości: 2 935
Dot.: Szukam/oferuję mieszkanie/dom - ogłoszenia!

Poszukuje dwupokojowego mieszkania do wynajęcia w Piasecznie pod Warszawą z miejscem parkingowym...od 1 czerwca. Proszę o info na priv.
__________________
Nie wszystko wychodzi tak, jak marzyliśmy...czasem bywa lepiej !!!


Jesteśmy zaręczeni !!!
http://s8.suwaczek.com/201102120926.png

♥NASZ ŚLUB♥ 03.09.2011
http://s5.suwaczek.com/20110903580113.png
AgatkaL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 10:50   #105
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Dot.: Szukam/oferuję mieszkanie/dom - ogłoszenia!

Warszawa
Poszukuje ( małżeństwo ) mieszkania na Włochach, okolice ul. Popularnej, Chrobrego...........
Mieszkanie ma być w pełni umeblowane, minimum 28m
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 18:35   #106
anusia_22
Przyczajenie
 
Avatar anusia_22
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 6
wynajem mieszkania

Witam, moje pytanie brzmi nastepujaco....obecnie jestem na etapie wykanczania nowego mieszkania ktore juz niedlugo "pojdzie pod wynajem" dlatego zastanawiam sie czy latwiej bedzie mi wynajac mieszkanie nieumeblowane czy umeblowane ( w calosci lub czesciowo)???? dziekuje za ewentualne odpowiedzi
anusia_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 15:02   #107
sau__
Przyczajenie
 
Avatar sau__
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9
Dot.: Szukam/oferuję mieszkanie/dom - ogłoszenia!

Witam
Planuję przeprowadzkę do Gdańska i szukam samodzielnego pokoju do wynajęcia od maja najpóźniej od czerwca. Może któraś z wizażanek również szuka lokum w 3mieście? Biorę pod uwagę wynajęcie mieszkania na spółkę. Przeglądając oferty niestety ciężko znaleźć coś sensownego za nieduże pieniądze. Najtańsze mieszkania (1-2 pok) to wydatek rzędu 1000 zł za sam najem nie licząc czynszu i opłat. Proszę o PW od osób, które podobnie jak ja męczą się szukając najdogodniejszych ofert.
sau__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 14:56   #108
dirt
Wtajemniczenie
 
Avatar dirt
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 375
Dot.: wynajem mieszkania

Cytat:
Napisane przez anusia_22 Pokaż wiadomość
Witam, moje pytanie brzmi nastepujaco....obecnie jestem na etapie wykanczania nowego mieszkania ktore juz niedlugo "pojdzie pod wynajem" dlatego zastanawiam sie czy latwiej bedzie mi wynajac mieszkanie nieumeblowane czy umeblowane ( w calosci lub czesciowo)???? dziekuje za ewentualne odpowiedzi
to wszystko zależy od tego kto wynajmuje...
jak mieszkałam w wynajętym mieszkaniu to poprosiłam/zażądałam usunięcia istniejących mebli, ponieważ miałam wszystkie meble swoje i nie uśmiechało mi się życie z starymi i jak dla mnie nie funkcjonalnymi gratami. W jednym z mieszkań po kategorycznej odmowie mojej prośby przez agenta nieruchomości (pani była wręcz oburzona że mam swoje meble), podziękowałam i wyszłam.
teraz sami wynajmujemy kawalerkę innym ludziom - mieliśmy ten sam dylemat, zostawiliśmy ją umeblowaną (bo taka była w momencie zakupu).
ponieważ meble są stare, uzgodniliśmy z wynajmującymi, że mogą je usunąć, oczywiście po uprzednim uprzedzeniu nas o tym.
poza starymi meblami jest tam też parę nowych rzeczy i nie chciałabym żeby wynajmujący wyrzucili na smieci np. słupek do CD - bo oni nie uzywają (mnie za to się przyda kolejny taki).
Problematyczna bedzie kuchnia i łazienka - musze zrobić tam szybki remont, a nie wyobrazam sobie ze wynajmujacy bedzie mi mówił co ma być jak zrobione i w jakich kolorach bo tak jest "ładnie" - to moje mieszkanie, jak sie nie spodoba to niech wynajmnie inne.
dirt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 18:33   #109
anusia_22
Przyczajenie
 
Avatar anusia_22
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 6
Dot.: wynajem mieszkania

witam...nasunelo mi sie wlasnie kolejne pytanie tym razem apropo wynajmowania przez agencje....jak to wogole wyglada? czy agencja robi wycene takiego mieszkaania? jaka czesc pieniedzy idzie dla agencji? czy jest to oplata jednorazowa?
anusia_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-28, 11:18   #110
LadyArgerich
Raczkowanie
 
Avatar LadyArgerich
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 340
Dot.: Szukam/oferuję mieszkanie/dom - ogłoszenia!

KRAKÓW / Stary BIEŻANÓW 5 min od stacji kolejowej (dojazd na Dworzec Główny 17-20 min), 15 min od pętli tramwajowej 13, 3, 23, 9; 10 min od pętli autobusowej 173, 163, 502; 1 linia autobusa osiedlowa.


Parter domu: 2 duże umeblowane pokoje, łazienka, kuchnia, internet, możliwość zaparkowania w ogrodzie, duży ogród, spokojna okolica.

Pierwsze piętro domu zamieszkałe.

Dom należy do mojej kuzynki: kom. 888-052-186

Zainteresowanym mogę wysłać zdjęcia na maila.
__________________
www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl
LadyArgerich jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 16:22   #111
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Szukam/oferuję mieszkanie/dom - ogłoszenia!

Poszukuje mieszkania do wynajęcia od 1 czerwca w Krakowie, 2pokojowe. Najlepiej do 1500zl. Bardzo istotny jest stały dostęp do internetu.
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 07:26   #112
Djana
Zadomowienie
 
Avatar Djana
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 262
GG do Djana
Dot.: wynajem mieszkania

Cytat:
Napisane przez anusia_22 Pokaż wiadomość
witam...nasunelo mi sie wlasnie kolejne pytanie tym razem apropo wynajmowania przez agencje....jak to wogole wyglada? czy agencja robi wycene takiego mieszkaania? jaka czesc pieniedzy idzie dla agencji? czy jest to oplata jednorazowa?
To zalezy od agencji nieruchomosci, ale przy wynajmie najczesciej placi sie prowizje w wysokosci jednomiesiecznego czynszu + vat. Czyli jak w ogloszeniu pisze ze mieszkanie 1800zl miesiecznie to agencji odpalasz 1800+396(vat) = 2196zl.
Inaczej sprawa wyglada w przypadku biur posrednictwa wynajmu, tam zazwyczaj placi sie abonament za dostep do ofert - czyli oni posiadaja baze ofert i np. placisz 120zl za 5 szczegolowych ofert.

Nie wiem jak jest przy kupnie, ale moze ktos inny podzieli sie wiedza
Djana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 17:37   #113
anusia_22
Przyczajenie
 
Avatar anusia_22
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 6
Dot.: Szukam/oferuję mieszkanie/dom - ogłoszenia!

Djana, nie wiem czy mnie dobrze zrozumialas.....ja chce wynajac swoje mieszkanie komus! wiem ze do tego nie jest potrzebna agencja, mozna to zalatwic z klientami osobiscie ale chcialam sie tylko tego dowiedziec, na wszelka ewentualnosc, gdybym nie miala mozliwosci zajmowac sie tym sama (mieszkam za granica). Wiec ponawiam pytanie
anusia_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 18:11   #114
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: wynajem mieszkania

Cytat:
Napisane przez Djana Pokaż wiadomość
Inaczej sprawa wyglada w przypadku biur posrednictwa wynajmu, tam zazwyczaj placi sie abonament za dostep do ofert - czyli oni posiadaja baze ofert i np. placisz 120zl za 5 szczegolowych ofert.
Takie "biura" to nie są biura pośrednictwa a biura złodziejskie, ich działalność jest działalnością przestępczą, pieniądze za udostępnianie "ofert" pobierają nielegalnie, baza "ofert" również jest prowadzona nielegalnie.

Cytat:
Napisane przez anusia_22
Djana, nie wiem czy mnie dobrze zrozumialas.....ja chce wynajac swoje mieszkanie komus! wiem ze do tego nie jest potrzebna agencja, mozna to zalatwic z klientami osobiscie ale chcialam sie tylko tego dowiedziec, na wszelka ewentualnosc, gdybym nie miala mozliwosci zajmowac sie tym sama (mieszkam za granica). Wiec ponawiam pytanie
Wystarczy, że zlecisz danej licencjonowanej agencji nieruchomości usługę w postaci pośrednictwa w wynajmie Twojego mieszkania.Należy podpisać z pośrednikiem umowę. Pośrednik nieruchomości zajmie się wszystkim (również pomoże w wycenie), a wynagrodzenie zależy od danej agencji; zwyczajowo natomiast jest przyjęta opłata w wysokości jednomiesięcznej kwoty najmu plus vat. Oczywiście kwoty te są negocjowalne (w przypadku np. wynajmu domu za 9 tys. zł stawka będzie oczywiście mniejsza).
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 06:50   #115
Djana
Zadomowienie
 
Avatar Djana
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 262
GG do Djana
Dot.: wynajem mieszkania

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Takie "biura" to nie są biura pośrednictwa a biura złodziejskie, ich działalność jest działalnością przestępczą, pieniądze za udostępnianie "ofert" pobierają nielegalnie, baza "ofert" również jest prowadzona nielegalnie.
Oj takie biura to dosc powszechne zjawisko, nawet przyuczelniane bazy mieszkan/stancji udostepniaja odplatnie szczegoly wybranych ofert. Znam kilka takich biur dzialajacych juz ladnych kilka lat, tak wiec watpliwa jest dla mnie kwestia ich "nielegalnosci". Niemniej jesli mozesz podeprzec swoja wypowiedz konkretnymi aktami prawnymi, to chetnie sie z nimi zapoznam.
"Zlodziejstwo" to biura nieruchomosci, ktore biora chorendalne pieniadze ze posrednisto najmu... Iluz wiecej mieliby klientow gdyby taka usluga kosztowala u nich 200-300 zl, a nie 13 czynsz z odstepnym... ktory swoja droga i tak zazwyczaj do tanich nie nalezy.

---------- Dopisano o 07:50 ---------- Poprzedni post napisano o 07:42 ----------

Cytat:
Napisane przez anusia_22 Pokaż wiadomość
Djana, nie wiem czy mnie dobrze zrozumialas.....ja chce wynajac swoje mieszkanie komus! wiem ze do tego nie jest potrzebna agencja, mozna to zalatwic z klientami osobiscie ale chcialam sie tylko tego dowiedziec, na wszelka ewentualnosc, gdybym nie miala mozliwosci zajmowac sie tym sama (mieszkam za granica). Wiec ponawiam pytanie
Faktycznie, zrozumialam ze chcialabys najac mieszkanie.
W biurze nieruchomosci jako wynajmujacy spisujesz umowe i to od Ciebie zalezy kto poniesie koszty wynajmu - ty czy najemca. Oprocz uslugi samego wynajmu w biurze nieruchomosci mozesz otrzymac usluge kompleksowej "opieki" nad Twoja nieruchomoscia(czyli zasadniczo oddajesz swoja nieruchomosc w ajencje do biura), niemniej nie znam szczegolow takiej umowy.
__________________
Jestem idealna wszak kula to kształt doskonały




Mam ciało boga tylko szkoda, że Buddy
Djana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 08:10   #116
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: wynajem mieszkania

Cytat:
Napisane przez Djana Pokaż wiadomość
Oj takie biura to dosc powszechne zjawisko, nawet przyuczelniane bazy mieszkan/stancji udostepniaja odplatnie szczegoly wybranych ofert.
Nie myl legalnych uczelnianych baz ofert z nielegalnymi "biurami pośrednictwa", które bez zezwolenia i jakichkolwiek umów z właścicielami/wynajmującymi udostępniają ich dane osobowe w celu pobierania opłaty jedynie za to.

Cytat:
Niemniej jesli mozesz podeprzec swoja wypowiedz konkretnymi aktami prawnymi, to chetnie sie z nimi zapoznam.
Ustawa o gospodarce nieruchomościami.

Cytat:
"Zlodziejstwo" to biura nieruchomosci, ktore biora chorendalne pieniadze ze posrednisto najmu... Iluz wiecej mieliby klientow gdyby taka usluga kosztowala u nich 200-300 zl, a nie 13 czynsz z odstepnym... ktory swoja droga i tak zazwyczaj do tanich nie nalezy.
Nie chce mi się tego komentować. Nie kojarzę, żeby pośrednicy narzekali na brak klientów i pracy, mimo, że nic nie robią i pobierają tak horrendalne opłaty.

Cytat:
W biurze nieruchomosci jako wynajmujacy spisujesz umowe i to od Ciebie zalezy kto poniesie koszty wynajmu - ty czy najemca
Od kiedy to tylko wynajmujący lub tylko najmujący ponosi koszty wynajmu ?

Cytat:
. Oprocz uslugi samego wynajmu w biurze nieruchomosci mozesz otrzymac usluge kompleksowej "opieki" nad Twoja nieruchomoscia(czyli zasadniczo oddajesz swoja nieruchomosc w ajencje do biura), niemniej nie znam szczegolow takiej umowy.
Tylko w wypadku, gdy w biurze nieruchomości pracuje osoba posiadająca licencję zarządcy nieruchomości.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 15:54   #117
Djana
Zadomowienie
 
Avatar Djana
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 262
GG do Djana
Dot.: wynajem mieszkania

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Nie chce mi się tego komentować.
Mnie rowniez. Ponadto nie odczuwam potrzeby wdawania sie w puste dyskusje, ani udowadniac czyje jest na wierzchu.
Odpowiedzialam zgodnie z wlasna wiedza i osobistym doswiadczeniem. Jesli twierdzisz, ze glosze karygodne brednie, to coz - najwidoczniej cale zycie wedlug Ciebie trafialam na hochsztaplerow i zlodziei pod szyldami renomowanych agencji.
__________________
Jestem idealna wszak kula to kształt doskonały




Mam ciało boga tylko szkoda, że Buddy

Edytowane przez Djana
Czas edycji: 2009-05-06 o 15:57
Djana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 20:57   #118
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: wynajem mieszkania

Cytat:
Napisane przez Djana Pokaż wiadomość
najwidoczniej cale zycie wedlug Ciebie trafialam na hochsztaplerow i zlodziei pod szyldami renomowanych agencji.
Mogę tylko współczuć.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 08:50   #119
monikau
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 181
Dot.: wynajem mieszkania

SPRZEDAM atrakcyjną kawalerkę w Gdańsku , dzielnica Żabianka, pięknie położona , do morza 1200m, na granicy Gdańska i Sopotu, pow.27 m , szczegóły podam na priv.
monikau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 10:53   #120
small agnes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
Dot.: Szukam/oferuję mieszkanie/dom - ogłoszenia!

Cytat:
Napisane przez AgatkaL Pokaż wiadomość
Poszukuje dwupokojowego mieszkania do wynajęcia w Piasecznie pod Warszawą z miejscem parkingowym...od 1 czerwca. Proszę o info na priv.
Mieszkanie 2-pokojowe, 39m2, puste do wynajęcia od zaraz. 2 piętro, osiedle Strusia, jeden pokój z widnym aneksem kuchennym, drugi z balkonem.
W kwocie 1300 zł jest czynsz do spółdzielni (450 zł a w nim zaliczka na wodę), dodatkowe opłaty to światło i gaz.
Tel. 607 460 963, 0 691 752 043
small agnes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-16 19:47:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:47.