Wszystko o Avonie - część 6 - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-31, 11:23   #751
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Dokładnie, ale wiesz, niektórzy LS patrzą tylko na kasę no szkoda, ale wielu jest normalnych LS jak MY i aby coraz więcej

Staram się być pomocna dla moich KK, chociaż to takie proste nie jest, bo nigdy nie wiesz, czy dana KK chce żebyś po podpisaniu umowy się od niej odczepiła, czy właśnie oczekuje zainteresowania i pomocy z Twojej strony, a i takie i takie osoby się trafiają... nie chciałabym żeby kiedyś moja KK powiedziała że ją olewam, albo że nie daję jej żyć i ciągle się jej czepiam
Wystarczy raz zapytać, czego dana konsultantka oczekuje i już wiadomo do jakiej grupy ją zaszufladkować.
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 11:27   #752
Trah
Rozeznanie
 
Avatar Trah
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 539
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

fajne jesteście
i macie dobre podejście.

niestety nie wszystkie LS takie są.
ja do mojej LS dzwonie i pytam o różne sprawy, sugeruje, że chciałabym utrzymywać z nią kontakt.
Ona sama mi mówiła, że jak mi trochę braknie do zamówienia/prezentu, to ona pomoże.
mhm.
terefere.
Trah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 11:33   #753
barbra88
Raczkowanie
 
Avatar barbra88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 264
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

haha :P kolciag :P to prawda :P ale ja wzięłam się na sposób (czy można nazwać to sposobem? :P) kiedy podpisuje umowę z kk podaje jej wszystkie namiary do mnie. Potem i tak kontaktuje się z nią przy pierwszym zamówieniu już wtedy widzę, czy robi to chętnie, czy przekłada termin, jak jest nastawiona do następnego spotkania. Poza tym co jakiś czas piszę do niej sms z zapytaniem czy ma jakieś problemy, czy mam w czymś pomóc, bo nie jestem osobą która zostawia kogoś "samopas", ale też jeśli widzę, że konsultantka nie chce ze mną mieć już nic do czynienia :P to daje sobie spokój no chyba, że kiedyś zwróci się do mnie z problemem.

żeby nie było (bo może ktoś źle zrozumiał), dbam o moje klientki, ale tak żeby im się nie narzucać..

do trah

jeśli masz takiego "szefa" to uciekaj! poważnie mówię, znajdź sobie takiego lidera który będzie Ci pomocą a nie udręką i męką..jak niedługo otworzą się "granice" to będziesz mogła mieć LIDERA z dowolnego miejsca w Polsce więc szukaj..a dodatkowo pamiętaj, że znowu obejmie cię TPS :P czyli prezenciki nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło

Edytowane przez barbra88
Czas edycji: 2009-03-31 o 11:41
barbra88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 11:38   #754
ancia19
Zadomowienie
 
Avatar ancia19
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 885
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
A masz może porownanie do takich małych z CT, 'Owocowa słodycz' zdaje się?
niestety nie
ancia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 11:47   #755
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Moja liderka mnie nie neka Nawet nie wiem kto nią jest i jak wyglada - wiem tylko tyle, że jest inna niż gdy podpisywałam umowę.
Nienawidze nachalnych osób, gdyby wydzwaniała do mnie wypytujac o zamówienia to bym sie zdenerwowała. Raz tylko była sytuacja, że gdy zaczełam studia przestałam składać regularne zamówienia a odbierałamw COKu - nie wiem czy ona nie miała tej informacji, ale zadzowniła z pytaniem czemu nie zamawiam Aaa i jeszcze raz zadzwoniła gdy przez prawie rok zamawiałam razem ze Scarlet na jej konto - odpowiedziałam wprost, że zamawiam z kolezanką z miasta w którym studiuje żeby mieć większy zarobek Nie spodobało się jej to, zaczeła namawiac zebym sama zamawiała, zwłaszcza że są akcje gdy dostaje się produkty za zamówienia. Odpowiedziałam że i tak mi sie to nie kalkuluje, bo krzystniej mi wychodzi zamówić ten produkt z katalogu.
Zresztą te prezenty to tak średnio opłacalne są - jesli ma się wymagana kwotę bez problemu, to ok, ale jeśli np. brakuje 50 zł do danej kwoty a wszystkie klientki juz zamówiły co chciały, to najnormalniej w świecie nie opłaca sie dobierać dla siebie po to, żeby mieć coś "za darmo" - taniej wychodzi zamówić z katalogu.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 11:58   #756
barbra88
Raczkowanie
 
Avatar barbra88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 264
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Zresztą te prezenty to tak średnio opłacalne są - jesli ma się wymagana kwotę bez problemu, to ok, ale jeśli np. brakuje 50 zł do danej kwoty a wszystkie klientki juz zamówiły co chciały, to najnormalniej w świecie nie opłaca sie dobierać dla siebie po to, żeby mieć coś "za darmo" - taniej wychodzi zamówić z katalogu.
tak, dokładnie. to jest to o czym mówiłam, że nie będę kogoś nagabywać, żeby dokupił coś za 50zł bo to nie ma sensu, no chyba, że to nie problem..moja OMS radzi bym tak robiła..ja jedynie przypominam smsem, że np brakuje jej 20zł do otrzymania prezentu i KONIEC.. co moja KK z tym zrobi to jej sprawa, bo jeśli nie dokupiła nic to znaczy, że nie mogła..nie ma sensu kogoś naciągać..głupota..

Edytowane przez barbra88
Czas edycji: 2009-03-31 o 12:10
barbra88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 12:10   #757
sssSywluSsss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 62
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Witam Właśnie przechodzę program TPS i zamawiałam pakiet katalogów a tam było napisane tak : Oferta działa raz na Katalog od Poziomu 2 w Programie TPS. czyli co to znaczy cze tylko raz mogę zamówić taki pakiet czy np. co katalog ??
sssSywluSsss jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-31, 12:16   #758
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez bleki00 Pokaż wiadomość
na wszystkie produkty niekosmetyczne (w tym torebki) jest stały upust 20%
Cytat:
Napisane przez LadyBird6 Pokaż wiadomość
Na każdy artykuł niekosmetyczny masz upust 20% , to jest bez względu , czy to jest torebka , biżuteria itp
Blekioo opust wcale nie jest stały
o ile wartość zamówienia przekracza 150zł wówczas 20, gdyż poniżej 150zł wynosi 15%
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 12:21   #759
BuryKotZPiwnicy
Zakorzenienie
 
Avatar BuryKotZPiwnicy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 12 118
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Kolcią. Co do tego przewodnika to chyba progi TPS się nie zgadzają. Nie ma progu 350 zł. Jest 300.400,500
__________________
Minimalizm. Rozsądek. Konsekwencja.

64,9 ... 64,0 ...58,0



BuryKotZPiwnicy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 13:42   #760
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Dokładnie, ale wiesz, niektórzy LS patrzą tylko na kasę no szkoda, ale wielu jest normalnych LS jak MY i aby coraz więcej

Staram się być pomocna dla moich KK, chociaż to takie proste nie jest, bo nigdy nie wiesz, czy dana KK chce żebyś po podpisaniu umowy się od niej odczepiła, czy właśnie oczekuje zainteresowania i pomocy z Twojej strony, a i takie i takie osoby się trafiają... nie chciałabym żeby kiedyś moja KK powiedziała że ją olewam, albo że nie daję jej żyć i ciągle się jej czepiam
Moja liderka nawet nie przyjechała podpisać ze mną umowy, tylko wysłała pocztą, początkowo coś tam podpowiadała na gg a później gdy zaczęłam mieć duże zamówienia wyczułam jakby odpisywała od niechcenia
Dlatego przy pierwszych początkach ważne jest aby Liderka zainteresowała się KK, nie nagabywała tak jak piszecie ale pomogła
Niestety/stety większość informacji pozyskałam z tego wątku

Gdy OMS zaczęła interesować się moimi zamówieniami, zaprosiła mnie na spotkanie, wtedy też wiele się dowiedziałam. Gdybym nie zgodziła się uczestniczyć w zajęciach to pewnie nie poznałabym osobiście swojej Liderki

Teraz gdy mam swój zespół staram się wytłumaczyć wszystko dziewczynom, wyjątkowo świetnie się dogadujemy i jak mamy jakieś niejasności to sobie je wyjaśniamy.
Na razie nie zamierzam powiększać swojej grupy, z prostego powodu: brak czasu a kolejną kwestią jest to, że wszystkie uważamy iż Avon nie będzie naszą główną pracą, jedynie dorobienie i zakup kosmetyków po niższych cenach.
Jednak mojej OMS niezbyt to się podoba, bo gdy mamy mniejsze zamówienia to do mnie wydzwania
Wcześniej już też o tym wspominałam
Fajna z niej babka ale trochę przesadza
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 13:52   #761
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Ja jak na zbawienie czekam na to uwolnienie okregów i jak się tylko da uciekam od mojej OMS. Jest nie uczciwa, a ja tego nie toleruję. Miała dać prezent za polecenie nowej klientki, a ten co dostała od firmy wzięła dla siebie, robiąc mnie w konia.A teraz przepadła jak kamień w wodę.Może to forum posłuży do oceniania liderek i wymiany doświadczeń, która lepsza. Ja nic oprócz dotrzymywania słowa i uczciwości od mojej OSM nie wymagam, a i to okazuje się dla wielu zbyt wiele.
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-31, 14:17   #762
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
PROŚBA !! Dziewczyny, nabazgrałam taki mały nasz przewodnik zerknijcie co o tym myślicie, dajcie znać czy coś usunąć, co dodać, jakie błędy
https://wizaz.pl/forum/group.php?&do...#gmessage34688
pomysł super
może dodać progi opustowe, ofertę na katalogi i co robić przy załatwianiu reklamacji lub zwrotów, może i wszystkie to wiemy ale czasami ktoś pyta więc tak pomyślałam
andziat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 15:17   #763
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez andziat Pokaż wiadomość
pomysł super
może dodać progi opustowe, ofertę na katalogi i co robić przy załatwianiu reklamacji lub zwrotów, może i wszystkie to wiemy ale czasami ktoś pyta więc tak pomyślałam
Moim zdaniem podawanie progów opustowych na forum gdzie przecież są nie tylko konsultantki to średni pomysł. Nie musimy przecież podawać do 'publicznej wiadomości' ile zarabiamy na zamówieniach. To da zaraz podstawę dla klientek do upominania się o upusty. Tak samo z ofertami na katalog czy programami motywującymi. Jednak zgodzę się co do reklamacji i zwrotów - to może być przydatne

A tak apart from that - kolciag, brawa i wyrazy uznania, że Ci się chciało to wszystko w jednym miejscu zebrać

Jeszcze pytanie odnośnie szkolenia - jak chcę się zapisać na nie to mam się zgłosić do mojej LS i dowiedzieć się jaki jest termin, tak? I należność do zapłaty mi się pojawi na fakturce po odbyciu szkolenia czy przed?
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 15:34   #764
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez BuryKotZPiwnicy Pokaż wiadomość
Kolcią. Co do tego przewodnika to chyba progi TPS się nie zgadzają. Nie ma progu 350 zł. Jest 300.400,500
dziękuję już poprawiam

EDIT: już poprawione

Cytat:
Napisane przez andziat Pokaż wiadomość
pomysł super
może dodać progi opustowe, ofertę na katalogi i co robić przy załatwianiu reklamacji lub zwrotów, może i wszystkie to wiemy ale czasami ktoś pyta więc tak pomyślałam
oki doki tylko co do progów... nie wiem, może lepiej 'publicznie' tego nie oświadczać

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Jeszcze pytanie odnośnie szkolenia - jak chcę się zapisać na nie to mam się zgłosić do mojej LS i dowiedzieć się jaki jest termin, tak? I należność do zapłaty mi się pojawi na fakturce po odbyciu szkolenia czy przed?
Dziękować zapytaj LS lub OMS, możesz też sprawdzić na strefie, w plikach do pobrania, no i płacisz po szkoleniu, samo Ci się doliczy do fakturki swoją drogą nie wiem po co jest to pole na formularzu zamówień

a katalogi - możesz kupować co katalog 1 pakiet

Jak będziecie miały jeszcze jakieś zastrzeżenia to pisać
__________________

Edytowane przez kolciag
Czas edycji: 2009-03-31 o 15:55
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 15:43   #765
jasnosz
Zakorzenienie
 
Avatar jasnosz
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 236
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

co jest w demo do 6/2009?
i czy kremy z zestawu rozświetlającego warto kupic?
jasnosz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 16:09   #766
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Dziękować zapytaj LS lub OMS, możesz też sprawdzić na strefie, w plikach do pobrania, no i płacisz po szkoleniu, samo Ci się doliczy do fakturki swoją drogą nie wiem po co jest to pole na formularzu zamówień
Też mnie to właśnie zastanawia - może to jest chwyt w stylu 'nie zapominaj, że coś takiego też mamy i jak nie byłaś to się zapisz'. Ok, to teraz jak już zostałam oświecona i nie mam żadnych pytań pozostaje mi jedynie skontaktować się z moją LS i zapisać na szkolenie

Ostatnio sobie myślałam, że na stronie avonu brakuje mi różnych kodów potrzebnych do zamówienia - nie zawsze jak je składam mam przy sobie formularz zamówienia czy tą kartkę z kodami próbek etc., a w takich momentach by się przydał jakiś plik z tymi danymi na stronie. Chyba, że one są gdzieś dostępne tylko ja po prostu jeszcze nie wiem gdzie one są
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 16:16   #767
ashiva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 186
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Moim zdaniem podawanie progów opustowych na forum gdzie przecież są nie tylko konsultantki to średni pomysł. Nie musimy przecież podawać do 'publicznej wiadomości' ile zarabiamy na zamówieniach. To da zaraz podstawę dla klientek do upominania się o upusty. Tak samo z ofertami na katalog czy programami motywującymi. Jednak zgodzę się co do reklamacji i zwrotów - to może być przydatne
Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
oki doki tylko co do progów... nie wiem, może lepiej 'publicznie' tego nie oświadczać
już tyle razy na forum progi były podawane, że "zainteresowani" i tak do nich dotrą, poza tym ludzie ze wsząd są bombardowani propozycjami od avonu i na pewno mało kto nie wie jakie te progi są więc mnie się wydaje że nie ma co robić z tego takiej wielkiej tajemnicy..

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Ostatnio sobie myślałam, że na stronie avonu brakuje mi różnych kodów potrzebnych do zamówienia - nie zawsze jak je składam mam przy sobie formularz zamówienia czy tą kartkę z kodami próbek etc., a w takich momentach by się przydał jakiś plik z tymi danymi na stronie. Chyba, że one są gdzieś dostępne tylko ja po prostu jeszcze nie wiem gdzie one są
ja zawsze skanuję formularz zamówień jak tylko dostaję i w wątku z katalogami wklejam linka do ściągnięcia formularza w pdfie a jak nie ja to ktoś inny na pewno też się znajdzie
ashiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 16:33   #768
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez ashiva Pokaż wiadomość
ja zawsze skanuję formularz zamówień jak tylko dostaję i w wątku z katalogami wklejam linka do ściągnięcia formularza w pdfie a jak nie ja to ktoś inny na pewno też się znajdzie
No to już teraz wiem, gdzie wersja elektroniczna się przede mną ukrywa
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 16:37   #769
ashiva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 186
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

właśnie dostałam paczkę, była przy wieczku oklejona dookoła białą taśmą z napisem avon, wystraszyłam się, że uszkodzona ale chyba wszystko ok.. poza tym jestem zła bo próbki wód 50' Glam i 60' Glam dostałam w woreczkach, czyli nie są popakowane w osobne srebrne tafelki tylko tak luzem i normalnie wstyd dać takie klientce, jakbym ich używała

Cytat:
Napisane przez jasnosz Pokaż wiadomość
co jest w demo do 6/2009?
24k złota szminka UCR (8 odcieni do wyboru) 11,90
woda toaletowa Ironman 35,00
balsam antycellulitowy dzień/noc Lipo 24 24,00
serum ,odelujące owal twarzy 72,00
krem modelujący owal twarzy 48,00

za jakiś czas wstawie link z formularzem w pdfie
edit http://wyslijplik.pl/download.php?sid=qPO8TaAb

Edytowane przez ashiva
Czas edycji: 2009-03-31 o 17:12
ashiva jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-31, 17:20   #770
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez ashiva Pokaż wiadomość
właśnie dostałam paczkę, była przy wieczku oklejona dookoła białą taśmą z napisem avon, wystraszyłam się, że uszkodzona ale chyba wszystko ok.. poza tym jestem zła bo próbki wód 50' Glam i 60' Glam dostałam w woreczkach, czyli nie są popakowane w osobne srebrne tafelki tylko tak luzem i normalnie wstyd dać takie klientce, jakbym ich używała
U mnie bywają też paczki oklejone taśmą.
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 17:53   #771
karolka-bobasek
Zadomowienie
 
Avatar karolka-bobasek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 233
GG do karolka-bobasek
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

czy ktoras z was ma moze skan formularza zamowien 05/2009? bo nie mam w domu, a chcialabym przejrzec probki na stronie w plikach do sciagniecia tez nie ma
__________________
"Kto z miłości nigdy nie umarł nie potrafi żyć..."
karolka-bobasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 18:09   #772
ziarnko piasku
Zadomowienie
 
Avatar ziarnko piasku
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: West Midlands, UK
Wiadomości: 1 142
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez ashiva Pokaż wiadomość
właśnie dostałam paczkę, była przy wieczku oklejona dookoła białą taśmą z napisem avon, wystraszyłam się, że uszkodzona ale chyba wszystko ok.. poza tym jestem zła bo próbki wód 50' Glam i 60' Glam dostałam w woreczkach, czyli nie są popakowane w osobne srebrne tafelki tylko tak luzem i normalnie wstyd dać takie klientce, jakbym ich używała
ja takie dostałam z seri Little White Dress też nie byłam zadowolona ale co zrobić... a produkowane były w Polsce, w ogóle zauważyłam że wiele produktów które sprzedaję tu w UK jest sprowadzanych z Polski

mam pytanie odnośnie kremu pod oczy z nowej serii Planet Spa - greckie wyspy (?) jak on się sprawuje? warto go kupić? bo u mnie w demo jest dopiero teraz, wcześniej wziełam zestaw z maseczką do włosów, maseczką do twarzy i żelem ujędrniającym i narazie to z maseczki do włosów nie jestem zadowolona - strasznie obciąża
__________________
We all fall to the floor at some point.
It's how you pick yourself up.
That's the real challenge.
Isn't it?


ziarnko piasku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 18:28   #773
jasnosz
Zakorzenienie
 
Avatar jasnosz
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 236
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez ziarnko piasku Pokaż wiadomość

mam pytanie odnośnie kremu pod oczy z nowej serii Planet Spa - greckie wyspy (?) jak on się sprawuje? warto go kupić? bo u mnie w demo jest dopiero teraz, wcześniej wziełam zestaw z maseczką do włosów, maseczką do twarzy i żelem ujędrniającym i narazie to z maseczki do włosów nie jestem zadowolona - strasznie obciąża
o właśnie ta nowa seria też mnie bardzo interesuje zwłaszcza ta maseczka do włosów,bo z planet spa uwielbiam tą oliwkową i liczyłam na to że ta będzie fajna
jasnosz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 18:32   #774
beata_1988
Zakorzenienie
 
Avatar beata_1988
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 5 373
GG do beata_1988
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez ziarnko piasku Pokaż wiadomość
ja takie dostałam z seri Little White Dress też nie byłam zadowolona ale co zrobić... a produkowane były w Polsce, w ogóle zauważyłam że wiele produktów które sprzedaję tu w UK jest sprowadzanych z Polski

mam pytanie odnośnie kremu pod oczy z nowej serii Planet Spa - greckie wyspy (?) jak on się sprawuje? warto go kupić? bo u mnie w demo jest dopiero teraz, wcześniej wziełam zestaw z maseczką do włosów, maseczką do twarzy i żelem ujędrniającym i narazie to z maseczki do włosów nie jestem zadowolona - strasznie obciąża
ja też takie same "luzem" w woreczku dostałam Little White Dress i TTA Today i Always.
Nie wiem czemu pozmieniali tak bo estetyczniej wyglądają jak są zafoliowane pojedynczo. Ale właśnie te wszystkie nowo produkowane próbki, nowości zapachów dostaję w takich "woreczkach" i do na dodatek zawsze takich wilgotnych w msrodku jakby z tych próbeczek lekko przeciekało, cału woreczek pachnie z zewnątrz i w środku, kiepskie rozwiązania.

a co do kremu pod oczy greckie morza i maski do włosów to będę niedługo testować jak tylko przyslą mi w prezencie z prezentobrania.
__________________

Dwa serca po raz drugi :heart:
beata_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 18:38   #775
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez ziarnko piasku Pokaż wiadomość
ja takie dostałam z seri Little White Dress też nie byłam zadowolona ale co zrobić... a produkowane były w Polsce, w ogóle zauważyłam że wiele produktów które sprzedaję tu w UK jest sprowadzanych z Polski

mam pytanie odnośnie kremu pod oczy z nowej serii Planet Spa - greckie wyspy (?) jak on się sprawuje? warto go kupić? bo u mnie w demo jest dopiero teraz, wcześniej wziełam zestaw z maseczką do włosów, maseczką do twarzy i żelem ujędrniającym i narazie to z maseczki do włosów nie jestem zadowolona - strasznie obciąża
Miałaś na myśli Greckie Morza ?

Mam z tej serii żel pod oczy, wg. mnie jest dobry. Orzeźwia, koi zmęczoną skórę. Odnośnie redukowania zmarszczek to nie wiem, bo ich nie mam..do czasu

Edytowane przez Deborah100
Czas edycji: 2009-03-31 o 18:55
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 18:44   #776
ashiva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 186
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez karolka-bobasek Pokaż wiadomość
czy ktoras z was ma moze skan formularza zamowien 05/2009? bo nie mam w domu, a chcialabym przejrzec probki na stronie w plikach do sciagniecia tez nie ma
http://wyslijplik.pl/download.php?sid=VCkZMRr4 w wątku z katalogami jest sporo ciekawych rzeczy, warto zaglądnąć

Cytat:
Napisane przez beata_1988 Pokaż wiadomość
ja też takie same "luzem" w woreczku dostałam Little White Dress i TTA Today i Always.
Nie wiem czemu pozmieniali tak bo estetyczniej wyglądają jak są zafoliowane pojedynczo. Ale właśnie te wszystkie nowo produkowane próbki, nowości zapachów dostaję w takich "woreczkach" i do na dodatek zawsze takich wilgotnych w msrodku jakby z tych próbeczek lekko przeciekało, cału woreczek pachnie z zewnątrz i w środku, kiepskie rozwiązania.
dokładnie, woreczek jest w środku wilgotny i pachnie niemiłosiernie, nie mówiąc już o tym że jest próbka jest w połowie wylana... nie podoba mi się takie rozwiązanie..
ashiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 18:56   #777
MySSaaa
Zadomowienie
 
Avatar MySSaaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 1 694
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

LIderki a mam pytanie do Was . Jezeli jestem konsultantka i mam swoja liderke to czy moglabym zostac liderem ale u innej osoby?? Tylko ze ze swojego okregu?? ale namieszalam:P mam nadzieje ze rozumiecie ;-) Długo sie nad ttym zastanawiałam ale boję się,żę nie znajdę tylu aktywnych konsultantekk
MySSaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 19:17   #778
ziarnko piasku
Zadomowienie
 
Avatar ziarnko piasku
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: West Midlands, UK
Wiadomości: 1 142
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Miałaś na myśli Greckie Morza ?

Mam z tej serii żel pod oczy, wg. mnie jest dobry. Orzeźwia, koi zmęczoną skórę. Odnośnie redukowania zmarszczek to nie wiem, bo ich nie mam..do czasu
tak, greckie morza tak myślałam że coś pomyliłam ale nie chciało mi się już sprawdzać
własnie myślę nad tym kremem pod oczy - czy on jest w formie żelu jak reszta kosmetyków z tej serii? nie lepi się? nadaje się pod makijaż?
może poczekam jeszcze jedną kampanię i wezmę sobie ten z seri Anew Rejuvenate, bo będzie u nas dobra oferta....hmm...
ja się tą maseczką do włosów rozczarowałam bardzo liczyłamana coś zupełnie innego, ona przypomina mi pod wzgledem działąnią tą z AT Colour Protection - pozostawia na włosach taki delikatny film i już podczas suszenia czuję że coś na nich jest a strasznie tego nie lubię,mam grube i gęste włosy a ta maseczka sprawiła że mi one strasznie ciążą dam jej jeszcze szansę i napiszę czy coś się zmieniło
__________________
We all fall to the floor at some point.
It's how you pick yourself up.
That's the real challenge.
Isn't it?



Edytowane przez ziarnko piasku
Czas edycji: 2009-03-31 o 19:20
ziarnko piasku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 19:47   #779
gabipati
Zadomowienie
 
Avatar gabipati
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 265
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez ziarnko piasku Pokaż wiadomość
tak, greckie morza tak myślałam że coś pomyliłam ale nie chciało mi się już sprawdzać
własnie myślę nad tym kremem pod oczy - czy on jest w formie żelu jak reszta kosmetyków z tej serii? nie lepi się? nadaje się pod makijaż?
może poczekam jeszcze jedną kampanię i wezmę sobie ten z seri Anew Rejuvenate, bo będzie u nas dobra oferta....hmm...
ja pod makijaż używam krem z liiv botanicals - jest w formie kremu, szybko się wchłania, nie zostawia tłustej , świecącej skóry, wygładza i nawilża.Ten z Anew też mam , porcja na noc juz mi się skończyła a została na dzień , używam na codzień ale pod makijaż to wolę ten z liiv.
W moim przypadku lepiej sprawdzają się kremy niż żele pod oczy ale to pewnie kwestia skóry.
Tego nowego z spa też jeste ciekawa , na pewno wypróbuje bo sporo tego zużywam.


Czy ktoś już wypowiadał się na temat cieni do powiek trio artyst.Przed zakupem wolałabym zasugerować się Waszą opinią tak więc które odcienia zachwalacie, hmm
gabipati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 19:50   #780
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez ziarnko piasku Pokaż wiadomość
tak, greckie morza tak myślałam że coś pomyliłam ale nie chciało mi się już sprawdzać
własnie myślę nad tym kremem pod oczy - czy on jest w formie żelu jak reszta kosmetyków z tej serii? nie lepi się? nadaje się pod makijaż?
może poczekam jeszcze jedną kampanię i wezmę sobie ten z seri Anew Rejuvenate, bo będzie u nas dobra oferta....hmm...
ja się tą maseczką do włosów rozczarowałam bardzo liczyłamana coś zupełnie innego, ona przypomina mi pod wzgledem działąnią tą z AT Colour Protection - pozostawia na włosach taki delikatny film i już podczas suszenia czuję że coś na nich jest a strasznie tego nie lubię,mam grube i gęste włosy a ta maseczka sprawiła że mi one strasznie ciążą dam jej jeszcze szansę i napiszę czy coś się zmieniło

Jest w formie żelu, który się szybko wchłania. Spokojnie możesz używać pod makijaż.
Na noc też jest bardzo dobrze stosować, z rana nie czuje się takiego zmęczenia oczu.
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:50.